Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
Ποδόσφαιρο: Τι παίζει σήμερα και που
Copa del Sol 2011 – 5th – 8th Place Play Off
14:00 Rapid Bucharest vs Malmö
Dolce Sport
Copa del Sol 2011 – Quarter Final
17:00 Rosenborg vs Spartak Moscow
Dolce Sport
Orange Sport (pol)
Setanta Africa
TRK Futbol
TV2 Sport 1 (nor)
TV4 Sport
Copa del Sol 2011 – 5th – 8th Place Play Off
17:00 Sportul Studentesc vs Viktoria Plzen
Dolce Sport 2
Friendly Club Match – (Antalya, Turkey)
18:00 CFR Cluj vs Ried
Digi Sport (rom)
Israeli State Cup – Round 8
18:45 Maccabi Netanya vs Bnei Yehuda
Sport 5+ LIVE
French Cup (Coupe de France) – Round 11/L16
19:00 Angers vs Strasbourg
EuroSport (fra)
Copa del Sol 2011 – Quarter Final
19:45 Nordsjaelland vs Shaktar Donetsk
Dolce Sport
Orange Sport (pol)
Setanta Africa
TRK Futbol
TV2 Sport 1 (nor)
TV4 Sport
Israeli State Cup – Round 8
20:45 Hapoel Petach Tikva vs Maccabi Tel Aviv
Sport 5+ LIVE
Scottish Premier League
21:45 Aberdeen vs Celtic
Al Jazeera Sport +8
ESPN (uk & irl)
Ma Chaîne Sport
One Sport (israel)
Sport 1 (cze/svk)
Sport 1 (hun)
Sport 1 (lithuania)
Sport 1 (rom)
ESPN HD (uk)
English Premier League
21:45 Sunderland vs Chelsea
Digi Sport+ (rom)
Nova Sport (bul)
Nova Sports 3 (hellas)
Sky Calcio 2
SuperSport 5 (za)
Tring Sport 2 [Shqip]
YES Sport 1
AD Sports HD6
Sky Calcio HD2
TV2 PL HD3 (nor)
Viasat Sport HD (swe)
English Premier League
21:45 Arsenal vs Everton
AzTV
C+ Sport 1 (pol)
C+ Urheilu (fin)
Fox Sports Espanyol
Nova Sports 2 (hellas)
Russia 2
Sky Calcio 3
Sky Sport 1 (ger)
Sky Sport 3 (ita)
Sky Sport Info *Portal
Sport 1 Live (ned)
SportKlub (slo)
Sportklub (srb)
Sportmanía
SuperSport 7 (za)
Tring Sport 3 [World]
Viasat Football (swe)
YES Sport 2
AD Sports HD4
C+ Deportes HD
C+ Sport HD (pol)
Sky Calcio HD3
Sky Sport HD1 (ger)
Sky Sport HD2 (ger)
Sky Sport HD3 (ita)
TV2 PL HD2 (nor)
Italian Serie A
21:45 AC Milan vs Lazio
Al Jazeera Sport +1
Al Jazeera Sport +3
Arena Sport 4
C+ Aitio (fin)
C+ Fotball (nor)
C+ Fútbol (esp)
C+ Sport 1 (den)
C+ Sport 2 (pol)
Digi Sport (hun)
Film+ (bulgaria)
Hi Soccer
NTV+ Football
Raitalia 3 (africa)
Setanta Ireland
Sky Calcio 1
Sky Sport 1 (ita)
Sky Super Calcio
Sport 1 Tennis
Sport 5
Sport TV3
Sport+ (rus)
SportDigital.tv
TV4 Sport
TV8 (turkey)
C+ Fútbol HD (esp)
NTV+ HD Sport
Sky Calcio HD1
Sky Sport HD1 (ita)
Sky Super Calcio HD
French Cup (Coupe de France) – Round 11/L16
21:45 Rennes vs Reims
Al Jazeera Sport +4
EuroSport (fra)
Sport 1+ (ger)
English Premier League
22:00 Manchester United vs Aston Villa
6 Eren
Alfa TV (cyprus)
Diema
Digi Sport (rom)
Digi Sport (svk)
Nova Sports 1 (hellas)
Premier League TV
Sky Calcio 4
SportKlub+ (SE europe)
SuperSport 3 (za)
SuperSport Maximo
Tring Sport News
TRK Futbol
TV2 Sport PL (den)
Viasat Sport (swe)
Viasat Sport Baltic
YES Sport 1
AD Sports HD3
Nova Sports HD (hellas)
Premier League HDTV
Sky Calcio HD4
Sport 1 HD (ned)
Sport 1 HD (rus)
TV2 PL HD1 (nor)
Viasat PL HD
English Premier League
22:00 West Bromwich Albion vs Wigan Athletic
Nova Sports 4 (hellas)
Sky Sports 2 (uk)
Tring Sport 4 [Planet]
AD Sports HD7
Sky Sports HD2 (uk)
‡ Sky 3DTV [Ch 217]
Copa del Sol 2011 – 5th – 8th Place Play Off
14:00 Rapid Bucharest vs Malmö
Dolce Sport
Copa del Sol 2011 – Quarter Final
17:00 Rosenborg vs Spartak Moscow
Dolce Sport
Orange Sport (pol)
Setanta Africa
TRK Futbol
TV2 Sport 1 (nor)
TV4 Sport
Copa del Sol 2011 – 5th – 8th Place Play Off
17:00 Sportul Studentesc vs Viktoria Plzen
Dolce Sport 2
Friendly Club Match – (Antalya, Turkey)
18:00 CFR Cluj vs Ried
Digi Sport (rom)
Israeli State Cup – Round 8
18:45 Maccabi Netanya vs Bnei Yehuda
Sport 5+ LIVE
French Cup (Coupe de France) – Round 11/L16
19:00 Angers vs Strasbourg
EuroSport (fra)
Copa del Sol 2011 – Quarter Final
19:45 Nordsjaelland vs Shaktar Donetsk
Dolce Sport
Orange Sport (pol)
Setanta Africa
TRK Futbol
TV2 Sport 1 (nor)
TV4 Sport
Israeli State Cup – Round 8
20:45 Hapoel Petach Tikva vs Maccabi Tel Aviv
Sport 5+ LIVE
Scottish Premier League
21:45 Aberdeen vs Celtic
Al Jazeera Sport +8
ESPN (uk & irl)
Ma Chaîne Sport
One Sport (israel)
Sport 1 (cze/svk)
Sport 1 (hun)
Sport 1 (lithuania)
Sport 1 (rom)
ESPN HD (uk)
English Premier League
21:45 Sunderland vs Chelsea
Digi Sport+ (rom)
Nova Sport (bul)
Nova Sports 3 (hellas)
Sky Calcio 2
SuperSport 5 (za)
Tring Sport 2 [Shqip]
YES Sport 1
AD Sports HD6
Sky Calcio HD2
TV2 PL HD3 (nor)
Viasat Sport HD (swe)
English Premier League
21:45 Arsenal vs Everton
AzTV
C+ Sport 1 (pol)
C+ Urheilu (fin)
Fox Sports Espanyol
Nova Sports 2 (hellas)
Russia 2
Sky Calcio 3
Sky Sport 1 (ger)
Sky Sport 3 (ita)
Sky Sport Info *Portal
Sport 1 Live (ned)
SportKlub (slo)
Sportklub (srb)
Sportmanía
SuperSport 7 (za)
Tring Sport 3 [World]
Viasat Football (swe)
YES Sport 2
AD Sports HD4
C+ Deportes HD
C+ Sport HD (pol)
Sky Calcio HD3
Sky Sport HD1 (ger)
Sky Sport HD2 (ger)
Sky Sport HD3 (ita)
TV2 PL HD2 (nor)
Italian Serie A
21:45 AC Milan vs Lazio
Al Jazeera Sport +1
Al Jazeera Sport +3
Arena Sport 4
C+ Aitio (fin)
C+ Fotball (nor)
C+ Fútbol (esp)
C+ Sport 1 (den)
C+ Sport 2 (pol)
Digi Sport (hun)
Film+ (bulgaria)
Hi Soccer
NTV+ Football
Raitalia 3 (africa)
Setanta Ireland
Sky Calcio 1
Sky Sport 1 (ita)
Sky Super Calcio
Sport 1 Tennis
Sport 5
Sport TV3
Sport+ (rus)
SportDigital.tv
TV4 Sport
TV8 (turkey)
C+ Fútbol HD (esp)
NTV+ HD Sport
Sky Calcio HD1
Sky Sport HD1 (ita)
Sky Super Calcio HD
French Cup (Coupe de France) – Round 11/L16
21:45 Rennes vs Reims
Al Jazeera Sport +4
EuroSport (fra)
Sport 1+ (ger)
English Premier League
22:00 Manchester United vs Aston Villa
6 Eren
Alfa TV (cyprus)
Diema
Digi Sport (rom)
Digi Sport (svk)
Nova Sports 1 (hellas)
Premier League TV
Sky Calcio 4
SportKlub+ (SE europe)
SuperSport 3 (za)
SuperSport Maximo
Tring Sport News
TRK Futbol
TV2 Sport PL (den)
Viasat Sport (swe)
Viasat Sport Baltic
YES Sport 1
AD Sports HD3
Nova Sports HD (hellas)
Premier League HDTV
Sky Calcio HD4
Sport 1 HD (ned)
Sport 1 HD (rus)
TV2 PL HD1 (nor)
Viasat PL HD
English Premier League
22:00 West Bromwich Albion vs Wigan Athletic
Nova Sports 4 (hellas)
Sky Sports 2 (uk)
Tring Sport 4 [Planet]
AD Sports HD7
Sky Sports HD2 (uk)
‡ Sky 3DTV [Ch 217]