Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
Ποδόσφαιρο: Τι παίζει σήμερα και που
CONMEBOL Copa Libertadores – Round 1 (1st Leg)
03:30 Bolivar vs Union Espanola
Fox Sports Espanyol
Copa del Sol 2011 – Group D
14:00 Nordsjaelland vs Sportul Studentesc
Canal 9 (den)
Dolce Sport
Orange Sport (pol)
Setanta Africa
TV2 Sport 1 (nor)
AFC Asian Cup 2011 – Match for 3rd Place
17:00 South Korea vs Uzbekistan
Al Jazeera Sport +10
Al Jazeera Sport +4
Al Jazeera Sport +6
Al Jazeera Sport 1
Al Jazeera Sport Global
British EuroSport 2
EuroSport 2 (fra)
EuroSport 2 (ger)
EuroSport 2 (int’l)
EuroSport 2 (nordic)
EuroSport 2 [Bundesliga]
Iran TV3
Copa del Sol 2011 – Group B
17:00 Tromse vs IFK Gotenberg
Dolce Sport
Orange Sport (pol)
Setanta Africa
TV2 Sport 1 (nor)
TV4 Sport
Antalya Cup
17:00 Dinamo Bucharest vs Obolon Kyiv
Digi Sport (rom)
German 2. Bundesliga
19:00 Erzgebirge Aue vs Osnabrück
Sky Bundesliga
Sky Sport Info *Portal
Fortuna Düsseldorf vs FSV Frabkfurt
Conn-X TV Sport 2
Sky Bundesliga
Sky Sport Info *Portal
RW Oberhausen vs Ingolstadt
Sky Bundesliga
Sky Sport Info *Portal
Dutch Eerste Divisie (2nd)
19:45 RKC Waalwijk vs Den Bosch
Eredivisie Live 1
Copa del Sol 2011 – Group C
20:00 Molde vs Karpaty
Orange Sport (pol)
Setanta Africa
TRK Futbol
TV2 Sport 1 (nor)
German 1. Bundesliga
21:30 Bayer Leverkusen vs Hannover 96
Alfa TV (cyprus)
C+ Fútbol (esp)
Conn-X TV Sport 1
EuroSport 2 (nordic)
EuroSport 2 [Bundesliga]
Neo Sports
NTV+ Football
Orange Sport (fra)
Sky Bundesliga
Sky Calcio 2
Sky Sport 3 (ita)
Sky Sport Info *Portal
Sport 1 Live (ned)
Sport TV1
SuperSport 1 [DigitAlb]
SuperSport 3 (za)
TRT 3 [Spor]
YES Sport 1
C+ Fútbol HD (esp)
DigitAlb HD4
NTV+ HD Sport
Sky Calcio HD2
Sky Sport HD1 (ger)
Sky Sport HD3 (ita)
TRT HD
Belgian Jupiler Pro League
21:30 Zulte Waregem vs Racing Genk
SportKlub (pol)
SportKlub (rom)
SportKlub+ (SE europe)
YES Sport 2
English Blue Square Premier
21:45 Gateshead vs AFC Wimbledon
Premier Sports UK
Setanta Africa
Setanta Ireland
English League Two
21:45 Bury vs Shrewsbury Town
Sky Sports 2 (uk)
Sky Sports HD2 (uk)
Dutch Eredivisie
21:45 NEC Nijmegen vs Heracles Almelo
Eredivisie Live 1
Italian Serie B
21:45 Empoli vs Varese
Sky Calcio 1
Sky Sport 1 (ita)
Sky Super Calcio
Spanish Liga Adelante
22:00 Alcorcon vs Albacete
C+ Liga (esp)
Portuguese Cup (Taça de Portugal) – Quarter Final
22:30 Academica vs Vitoria Setubal
Sport TV1
CONMEBOL Copa Libertadores – Round 1 (1st Leg)
03:30 Bolivar vs Union Espanola
Fox Sports Espanyol
Copa del Sol 2011 – Group D
14:00 Nordsjaelland vs Sportul Studentesc
Canal 9 (den)
Dolce Sport
Orange Sport (pol)
Setanta Africa
TV2 Sport 1 (nor)
AFC Asian Cup 2011 – Match for 3rd Place
17:00 South Korea vs Uzbekistan
Al Jazeera Sport +10
Al Jazeera Sport +4
Al Jazeera Sport +6
Al Jazeera Sport 1
Al Jazeera Sport Global
British EuroSport 2
EuroSport 2 (fra)
EuroSport 2 (ger)
EuroSport 2 (int’l)
EuroSport 2 (nordic)
EuroSport 2 [Bundesliga]
Iran TV3
Copa del Sol 2011 – Group B
17:00 Tromse vs IFK Gotenberg
Dolce Sport
Orange Sport (pol)
Setanta Africa
TV2 Sport 1 (nor)
TV4 Sport
Antalya Cup
17:00 Dinamo Bucharest vs Obolon Kyiv
Digi Sport (rom)
German 2. Bundesliga
19:00 Erzgebirge Aue vs Osnabrück
Sky Bundesliga
Sky Sport Info *Portal
Fortuna Düsseldorf vs FSV Frabkfurt
Conn-X TV Sport 2
Sky Bundesliga
Sky Sport Info *Portal
RW Oberhausen vs Ingolstadt
Sky Bundesliga
Sky Sport Info *Portal
Dutch Eerste Divisie (2nd)
19:45 RKC Waalwijk vs Den Bosch
Eredivisie Live 1
Copa del Sol 2011 – Group C
20:00 Molde vs Karpaty
Orange Sport (pol)
Setanta Africa
TRK Futbol
TV2 Sport 1 (nor)
German 1. Bundesliga
21:30 Bayer Leverkusen vs Hannover 96
Alfa TV (cyprus)
C+ Fútbol (esp)
Conn-X TV Sport 1
EuroSport 2 (nordic)
EuroSport 2 [Bundesliga]
Neo Sports
NTV+ Football
Orange Sport (fra)
Sky Bundesliga
Sky Calcio 2
Sky Sport 3 (ita)
Sky Sport Info *Portal
Sport 1 Live (ned)
Sport TV1
SuperSport 1 [DigitAlb]
SuperSport 3 (za)
TRT 3 [Spor]
YES Sport 1
C+ Fútbol HD (esp)
DigitAlb HD4
NTV+ HD Sport
Sky Calcio HD2
Sky Sport HD1 (ger)
Sky Sport HD3 (ita)
TRT HD
Belgian Jupiler Pro League
21:30 Zulte Waregem vs Racing Genk
SportKlub (pol)
SportKlub (rom)
SportKlub+ (SE europe)
YES Sport 2
English Blue Square Premier
21:45 Gateshead vs AFC Wimbledon
Premier Sports UK
Setanta Africa
Setanta Ireland
English League Two
21:45 Bury vs Shrewsbury Town
Sky Sports 2 (uk)
Sky Sports HD2 (uk)
Dutch Eredivisie
21:45 NEC Nijmegen vs Heracles Almelo
Eredivisie Live 1
Italian Serie B
21:45 Empoli vs Varese
Sky Calcio 1
Sky Sport 1 (ita)
Sky Super Calcio
Spanish Liga Adelante
22:00 Alcorcon vs Albacete
C+ Liga (esp)
Portuguese Cup (Taça de Portugal) – Quarter Final
22:30 Academica vs Vitoria Setubal
Sport TV1