Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
Ποδόσφαιρο:Τι παίζει σήμερα και που
Copa del Sol 2011 – Group A
14:00 Aalesund vs Wisla Krakow
Dolce Sport
Orange Sport Info (pol)
Setanta Africa
TV2 Sport 1 (nor)
Copa del Sol 2011 – Group C
17:00 Rosenborg vs Rapid Bucharest
Dolce Sport
Orange Sport (pol)
Setanta Africa
TV2 Sport 1 (nor)
TV4 Sport
Antalya Cup
18:00 Universitatea Cluj vs Zestafoni
Digi Sport (rom)
Copa del Sol 2011 – Group A
20:00 FC Copenhagen vs Valerenga
Canal 9 (den)
Orange Sport (pol)
Setanta Africa
TV2 Sport 2 (nor)
TV4 Sport
Turkish Cup (Turkiye Kupasi) – Group C
20:00 Fenerbahce vs Genclerbirligi
TRT 1
TRT HD
Malatyaspor vs Ankaragucu
TRT 6
TRT Anadolu
Dutch Cup (KNVB Beker) – Quarter Final
20:45 Ajax vs NAC Breda
Eredivisie Live 1
Italian Cup (Coppa Italia) – Quarter Final
21:45 Juventus vs Roma
Al Jazeera Sport +1
Alfa TV (cyprus)
C+ Fútbol (esp)
Digi Sport (hun)
Digi Sport (rom)
ESPN (uk & irl)
Gol TV (america)
Nova Sports 6 (hellas)
NTV Spor
Polsat Sport
RAI Uno
Sport TV2
SportKlub+ (SE europe)
SuperSport 1 [DigitAlb]
TRK Futbol
Al Jazeera Sport HD1
C+ Fútbol HD (esp)
DigitAlb HD4
Portuguese Cup (Taça de Portugal) – Quarter Final
22:30 Merelinense vs Vitoria Guimareas
Sport TV1
Παρασκευή 28 Ιανουαρίου
CONMEBOL Copa Libertadores – Round 1 (1st Leg)
01:15 Cerro Porteno vs Deportivo Petare
Fox Sports Espanyol
Copa del Sol 2011 – Group A
14:00 Aalesund vs Wisla Krakow
Dolce Sport
Orange Sport Info (pol)
Setanta Africa
TV2 Sport 1 (nor)
Copa del Sol 2011 – Group C
17:00 Rosenborg vs Rapid Bucharest
Dolce Sport
Orange Sport (pol)
Setanta Africa
TV2 Sport 1 (nor)
TV4 Sport
Antalya Cup
18:00 Universitatea Cluj vs Zestafoni
Digi Sport (rom)
Copa del Sol 2011 – Group A
20:00 FC Copenhagen vs Valerenga
Canal 9 (den)
Orange Sport (pol)
Setanta Africa
TV2 Sport 2 (nor)
TV4 Sport
Turkish Cup (Turkiye Kupasi) – Group C
20:00 Fenerbahce vs Genclerbirligi
TRT 1
TRT HD
Malatyaspor vs Ankaragucu
TRT 6
TRT Anadolu
Dutch Cup (KNVB Beker) – Quarter Final
20:45 Ajax vs NAC Breda
Eredivisie Live 1
Italian Cup (Coppa Italia) – Quarter Final
21:45 Juventus vs Roma
Al Jazeera Sport +1
Alfa TV (cyprus)
C+ Fútbol (esp)
Digi Sport (hun)
Digi Sport (rom)
ESPN (uk & irl)
Gol TV (america)
Nova Sports 6 (hellas)
NTV Spor
Polsat Sport
RAI Uno
Sport TV2
SportKlub+ (SE europe)
SuperSport 1 [DigitAlb]
TRK Futbol
Al Jazeera Sport HD1
C+ Fútbol HD (esp)
DigitAlb HD4
Portuguese Cup (Taça de Portugal) – Quarter Final
22:30 Merelinense vs Vitoria Guimareas
Sport TV1
Παρασκευή 28 Ιανουαρίου
CONMEBOL Copa Libertadores – Round 1 (1st Leg)
01:15 Cerro Porteno vs Deportivo Petare
Fox Sports Espanyol