Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports & Eurosport, 17 – 28 Ιουνίου
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS 17-28 IOYNIOY
17-6-15
02:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: FIFA ΠΑΓΚ. ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Φάση ομίλων: Αυστραλία – Σουηδία (Eurosport/Eurosport HD)
06:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ U-20 – Ημιτελικοί: Βραζιλία – Σενεγάλη (Eurosport 2)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS 17-28 IOYNIOY
17-6-15
02:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: FIFA ΠΑΓΚ. ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Φάση ομίλων: Αυστραλία – Σουηδία (Eurosport/Eurosport HD)
06:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ U-20 – Ημιτελικοί: Βραζιλία – Σενεγάλη (Eurosport 2)
10:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ U-20 – Ημιτελικοί: Σερβία – Μάλι (Eurosport/Eurosport HD)
09:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: WORLD CUP – 3η μέρα, Wuxi/Κίνα (Eurosport 2)
14:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: WORLD CUP – 3η μέρα, Wuxi/Κίνα (Eurosport 2)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 Pre Game Show Αρης-ΠΑΟΚ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
19:30 Basket League Θέσεις 3-4: Αρης-ΠΑΟΚ 4ος Αγώνας (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:30 Post Game Show Αρης-ΠΑΟΚ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: FIFA ΠΑΓΚ. ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Φάση ομίλων: Μεξικό – Γαλλία (Eurosport/Eurosport HD)
23:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: FIFA ΠΑΓΚ. ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Φάση ομίλων: Αγγλία – Κολομβία (Eurosport 2)
00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18-6-15
01:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: FIFA ΠΑΓΚ. ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Φάση ομίλων: Ν. Κορέα – Ισπανία (Eurosport/Eurosport HD)
02:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: FIFA ΠΑΓΚ. ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Φάση ομίλων: Κόστα Ρίκα – Βραζιλία (Eurosport 2)
08:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: WORLD CUP – 4η μέρα, Wuxi/Κίνα (Eurosport 2)
14:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: WORLD CUP – 4η μέρα, Wuxi/Κίνα (Eurosport 2)
15:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ROUTE DU SUD – 1ο στάδιο: Lourdes – Auch (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:30 Pre Game Show ΠΑΟ-ΟΣΦΠ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
19:30 Basket League Θέσεις 1-2: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ 4ος Αγώνας (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:30 Post Game Show ΠΑΟ-ΟΣΦΠ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
23:00 Τουρνουά Γκολφ US OPEN: 1η Μέρα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19-6-15
01:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: FIFA ΠΑΓΚ. ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Φάση ομίλων: Ν. Κορέα – Ισπανία (Eurosport/Eurosport HD)
02:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: FIFA ΠΑΓΚ. ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Φάση ομίλων: Κόστα Ρίκα – Βραζιλία (Eurosport 2)
08:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: WORLD CUP – 4η μέρα, Wuxi/Κίνα (Eurosport 2)
14:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: WORLD CUP – 4η μέρα, Wuxi/Κίνα (Eurosport 2)
15:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ROUTE DU SUD – 1ο στάδιο: Lourdes – Auch (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00 ΜΑΧΗΤΙΚΑ ΣΠΟΡ: SUPERKOMBAT – World Grand Prix Series (Eurosport/Eurosport HD)
23:00 Τουρνουά Γκολφ US OPEN: 2η Μέρα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20-6-15
08:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ U-20 – Τελικός, Νέα Ζηλανδία (Eurosport/Eurosport HD)
08:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: WORLD CUP – Προημιτελικοί, Wuxi/Κίνα (Eurosport 2)
12:15 AUSTRALIAN FOOTBALL – Γύρος 12: Bulldogs – Lions (Eurosport 2)
13:30 ΚΑΝΟΕ/ΚΑΓΙΑΚ ΣΛΑΛΟΜ – Παγκόσμιο Κύπελλο, Πράγα (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 ΣΤΙΒΟΣ – Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ομάδων, Ρωσία (Eurosport/Eurosport HD)
15:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ROUTE DU SUD – Izaourt – Bagneres-de-Luchon (Eurosport 2)
18:15 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ GP3 – 1η κούρσα, Σάλτσμπουργκ/Αυστρία (Eurosport 2)
19:00 Pre Game Show ΠΑΟΚ-Αρης (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
19:30 Basket League Θέσεις 3-4: ΠΑΟΚ-Αρης 5ος Αγώνας-εάν χρειαστεί (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
20:00 ΑΓΩΝΕΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΩΝ SPEEDWAY – Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα, Πολωνία (Eurosport/Eurosport HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00 Τουρνουά Γκολφ US OPEN: 3η Μέρα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:30 Post Game Show ΠΑΟΚ-Αρης (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
23:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: FIFA ΠΑΓΚ. ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Φάση των 16 (Eurosport/Eurosport HD)
23:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Σιάτλ Σάουντερς-Σαν Χοσέ Ερθκουεϊκς (Eurosport 2)
00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21-6-15
02:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: FIFA ΠΑΓΚ. ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Φάση των 16 (Eurosport/Eurosport HD)
08:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: WORLD CUP – Ημιτελικοί, Wuxi/Κίνα (Eurosport 2)
10:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ GP3 – 2η κούρσα, Σάλτσμπουργκ/Αυστρία (Eurosport/Eurosport HD)
11:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERBIKE – 1η κούρσα, Ιταλία (Eurosport/Eurosport HD)
12:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERSPORT – Ιταλία (Eurosport/Eurosport HD)
12:45 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ: ‘PORSCHE SUPERCUP’ – Αυστρία (Eurosport 2)
13:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚ. ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ – 11ος γύρος, Σλοβακία (Eurosport/Eurosport HD)
14:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERBIKE – 2η κούρσα, Ιταλία (Eurosport 2)
14:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚ. ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ – 12ος γύρος, Σλοβακία (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ROUTE DU SUD – Revel – Vignoble du Gaillac (Eurosport 2)
15:30 ΣΤΙΒΟΣ – Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ομάδων, Ρωσία (Eurosport/Eurosport HD)
17:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ MOTOCROSS – MX2 – 2η κούρσα, Γερμανία (Eurosport 2)
18:00 2nd Novasports 3X3 Φίλιππος Συρίγος Tournament (Νοvasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00 Τουρνουά Γκολφ US OPEN: 4η Μέρα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: FIFA ΠΑΓΚ. ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Φάση των 16 (Eurosport/Eurosport HD)
22-6-15
00:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – DC Γιουνάιτεντ – Ν. Ι. Ρεβολούσιον (Eurosport 2)
02:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: FIFA ΠΑΓΚ. ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Φάση των 16 (Eurosport/Eurosport HD)
14:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP – 1η μέρα, Νότιγχαμ (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
23:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: FIFA ΠΑΓΚ. ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Φάση των 16 (Eurosport/Eurosport HD)
00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
23-6-15
03:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: FIFA ΠΑΓΚ. ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Φάση των 16 (Eurosport/Eurosport HD)
14:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP – 2η μέρα, Νότιγχαμ (Eurosport/Eurosport HD)
17:00 FINA World League Πόλο Ανδρών: Σερβία-ΗΠΑ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:40 FINA World League Πόλο Ανδρών: Βραζιλία-Κροατία (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:00 ΑΓΩΝΕΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΩΝ SPEEDWAY – Elite League (Eurosport 2)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
24-6-15
14:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP – 3η μέρα, Νότιγχαμ (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:20 FINA World League Πόλο Ανδρών: Ουγγαρία-Κροατία (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 FINA World League Πόλο Ανδρών: Σερβία-Ιταλία (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
25-6-15
14:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP – Προημιτελικοί, Νότιγχαμ (Eurosport/Eurosport HD)
17:00 FINA World League Πόλο Ανδρών: Σερβία-Αυστραλία (Νοvasports 2 & Novasports 2 HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 ΣΤΙΒΟΣ – Paavo Nurmi Games, Φινλανδία (Eurosport 2)
19:40 FINA World League Πόλο Ανδρών: Κίνα-Κροατία (Νοvasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
26-6-15
12:30 AUSTRALIAN FOOTBALL – Γύρος 13: Sydney Swans-Richmond (Eurosport 2)
14:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP – Ημιτελικοί, Νότιγχαμ (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: FIFA ΠΑΓΚ. ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Προημιτελικοί (Eurosport/Eurosport HD)
00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
27-6-15
00:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Τορόντο – Ντι Σι Γιουνάιτεντ (Eurosport 2)
02:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: FIFA ΠΑΓΚ. ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Προημιτελικοί (Eurosport/Eurosport HD)
09:30 AUSTRALIAN FOOTBALL – Γύρος 13: Lions – Crows (Eurosport 2)
12:30 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ: SUPER SERIES – Γιοκοχάμα, Ιαπωνία (Eurosport 2)
16:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP – Τελικός, Νότιγχαμ (Eurosport/Eurosport HD)
16:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚ. ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ – Προκριματικός γύρος, Λε Καστελέ (Eurosport 2)
19:40 FINA World League Πόλο Ανδρών: Α’ Ημιτελικός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:00 FINA World League Πόλο Ανδρών: Β’ Ημιτελικός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: FIFA ΠΑΓΚ. ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Προημιτελικοί (Eurosport/Eurosport HD)
28-6-15
02:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: FIFA ΠΑΓΚ. ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Προημιτελικοί (Eurosport/Eurosport HD)
09:30 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ: SUPER SERIES – Τελικοί, Γιοκοχάμα/Ιαπωνία (Eurosport/Eurosport HD)
13:00 ΚΑΝΟΕ/ΚΑΓΙΑΚ ΣΛΑΛΟΜ – Παγκόσμιο Κύπελλο, Πολωνία (Eurosport 2)
13:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚ. ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ – 13ος γύρος, Λε Καστελέ (Eurosport/Eurosport HD)
14:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚ. ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ – 14ος γύρος, Λε Καστελέ (Eurosport/Eurosport HD)
19:40 FINA World League Πόλο Ανδρών: Μικρός Τελικός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:00 FINA World League Πόλο Ανδρών: Τελικός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
29-6-15
00:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Ν. Γιορκ Σίτι-Ν. Γιορκ Ρεντ Μπουλς (Eurosport/Eurosport HD)
02:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Πόρτλαντ Τίμπερς – Σιάτλ Σάουντερς (Eurosport/Eurosport HD)