Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
Golden Media Mania 2 HD
Για τους μανιακούς της HD ποιότητας
Αν ψάχνετε για ένα επίγειο ψηφιακό δέκτη, διαφορετικό από τους πολλούς και κοινούς της ελληνικής αγοράς, αν ψάχνετε δηλαδή για ένα δέκτη με ποιότητα, τότε η πρόταση έρχεται από την Ψηφιακή Τεχνολογία και ονομάζεται Mania 2 HD. Πρόκειται για το νέο αστέρι της γερμανικής εταιρίας Golden Media, ο οποίος έρχεται ακόμη πιο ώριμος από τον αναμφισβήτητα πολύ καλό Mania 1. Ο νέος δέκτης είναι κατασκευασμένος 100% με γερμανικές προδιαγραφές, αφού άλλωστε διακρίνεται στην γερμανική αγορά. Ο Mania 2 υποστηρίζει λήψη, αναπαραγωγή και εγγραφή SD και HD καναλιών, με ανάλυση μέχρι και 1080p. Διαθέτει μνήμη 1.000 καναλιών και 8 λιστών αγαπημένων και υποστηρίζει ελληνικά μενού, ελληνικό εβδομαδιαίο EPG και ελληνικό teletext. Διαθέτει έξοδο HDMI 1.3, έξοδο Scart και ψηφιακή ομοαξονική έξοδο ήχου. Η θύρα USB επιτρέπει την σύνδεση σκληρού δίσκου και την χρήση του ως PVR ή Media Player, με δυνατότητα αναπαραγωγής εγγραφών, video, μουσικών αρχείων MP3 και εικόνων jpeg.
Ψηφιακή Τεχνολογία, τηλ.: 210-8259295.
Αν ψάχνετε για ένα επίγειο ψηφιακό δέκτη, διαφορετικό από τους πολλούς και κοινούς της ελληνικής αγοράς, αν ψάχνετε δηλαδή για ένα δέκτη με ποιότητα, τότε η πρόταση έρχεται από την Ψηφιακή Τεχνολογία και ονομάζεται Mania 2 HD. Πρόκειται για το νέο αστέρι της γερμανικής εταιρίας Golden Media, ο οποίος έρχεται ακόμη πιο ώριμος από τον αναμφισβήτητα πολύ καλό Mania 1. Ο νέος δέκτης είναι κατασκευασμένος 100% με γερμανικές προδιαγραφές, αφού άλλωστε διακρίνεται στην γερμανική αγορά. Ο Mania 2 υποστηρίζει λήψη, αναπαραγωγή και εγγραφή SD και HD καναλιών, με ανάλυση μέχρι και 1080p. Διαθέτει μνήμη 1.000 καναλιών και 8 λιστών αγαπημένων και υποστηρίζει ελληνικά μενού, ελληνικό εβδομαδιαίο EPG και ελληνικό teletext. Διαθέτει έξοδο HDMI 1.3, έξοδο Scart και ψηφιακή ομοαξονική έξοδο ήχου. Η θύρα USB επιτρέπει την σύνδεση σκληρού δίσκου και την χρήση του ως PVR ή Media Player, με δυνατότητα αναπαραγωγής εγγραφών, video, μουσικών αρχείων MP3 και εικόνων jpeg.
Ψηφιακή Τεχνολογία, τηλ.: 210-8259295.