Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
26 Ιουλίου 2024 10:29
26 Ιουλίου 2024 06:45
26 Ιουλίου 2024 06:38
26 Ιουλίου 2024 06:37
26 Ιουλίου 2024 06:34
26 Ιουλίου 2024 06:30
26 Ιουλίου 2024 06:25
26 Ιουλίου 2024 06:24
26 Ιανουαρίου 2013 23:40
"ΑΝ…" ΜΕ ΕΝΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ, ΒΟΗΘΑΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ!
Γράφει: N.D
![admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2022%2F05%2Ffdcdab7b883db46c6461d37dc1d99b74 XL](https://digitaltvinfo.gr/wp-admin/admin-ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp-content%2Fuploads%2F2022%2F05%2Ffdcdab7b883db46c6461d37dc1d99b74_XL.jpg%22%2C%22thumbnail%22%3A%221200%2C600%2C%22%7D&hash=940d1094)
ΤΟ «ΑΝ…» ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΤΑ ΕΣΟΔΑ
ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΟΒΟΛΕΣ ΤΗΣ 31ΗΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ, ΣΤΑ VILLAGE CINEMAS,
ΣΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΑΣ
Μια βραδιά με ουσιαστικό αποτέλεσμα!
Η ταινία του Χριστόφορου Παπακαλιάτη και της VILLAGE, “ΑΝ…” τα VILLAGE CINEMAS και ο OTE TV, προσκαλούν το κοινό, την Πέμπτη 31 Ιανουαρίου, σε μια βραδιά διαφορετική από τις άλλες, αφού όλα τα έσοδα από τα εισιτήρια των προβολών της ταινίας στα VILLAGE CINEMAS, σε Αθήνα, Βόλο και Θεσσαλονίκη, θα διατεθούν σε οικογένειες που έχουν ανάγκη.
Ένα εισιτήριο από τον καθένα εκείνη την βραδιά προσφέρει διατροφή σε παιδιά και οικογένειες για τουλάχιστον ένα χρόνο, καθώς τα έσοδα από τα εισιτήρια που θα πουληθούν στις 31 Ιανουαρίου, θα εξασφαλίσουν δωροεπιταγές από την αλυσίδα σουπερμάρκετ Βερόπουλος, που καλύπτουν τις ανάγκες τουλάχιστον μιας ολόκληρης χρονιάς.
Η επιλογή των οικογενειών θα γίνει σε συνεργασία με τους μη κερδοσκοπικούς φορείς ΚΕΑΝ και ΜΠΟΡΟΥΜΕ.
Η ταινία «Αν…» συνεχίζει την επιτυχημένη της πορεία στις αίθουσες όλης της χώρας, έχοντας ξεπεράσει τους 500.000 θεατές.
Προμηθευτείτε το εισιτήριό σας: i) από τα εκδοτήρια των Village Cinemas / ii) με χρήση πιστωτικής κάρτας από το site των Village Cinemas (επιλέγοντας “Book Now”) ή τηλεφωνικά στο 1 48 48 / III) από τα καταστήματα Γερμανός
ΤΟ «ΑΝ…» ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΤΑ ΕΣΟΔΑ
ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΟΒΟΛΕΣ ΤΗΣ 31ΗΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ, ΣΤΑ VILLAGE CINEMAS,
ΣΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΑΣ
Μια βραδιά με ουσιαστικό αποτέλεσμα!
Η ταινία του Χριστόφορου Παπακαλιάτη και της VILLAGE, “ΑΝ…” τα VILLAGE CINEMAS και ο OTE TV, προσκαλούν το κοινό, την Πέμπτη 31 Ιανουαρίου, σε μια βραδιά διαφορετική από τις άλλες, αφού όλα τα έσοδα από τα εισιτήρια των προβολών της ταινίας στα VILLAGE CINEMAS, σε Αθήνα, Βόλο και Θεσσαλονίκη, θα διατεθούν σε οικογένειες που έχουν ανάγκη.
Ένα εισιτήριο από τον καθένα εκείνη την βραδιά προσφέρει διατροφή σε παιδιά και οικογένειες για τουλάχιστον ένα χρόνο, καθώς τα έσοδα από τα εισιτήρια που θα πουληθούν στις 31 Ιανουαρίου, θα εξασφαλίσουν δωροεπιταγές από την αλυσίδα σουπερμάρκετ Βερόπουλος, που καλύπτουν τις ανάγκες τουλάχιστον μιας ολόκληρης χρονιάς.
Η επιλογή των οικογενειών θα γίνει σε συνεργασία με τους μη κερδοσκοπικούς φορείς ΚΕΑΝ και ΜΠΟΡΟΥΜΕ.
Η ταινία «Αν…» συνεχίζει την επιτυχημένη της πορεία στις αίθουσες όλης της χώρας, έχοντας ξεπεράσει τους 500.000 θεατές.
Προμηθευτείτε το εισιτήριό σας: i) από τα εκδοτήρια των Village Cinemas / ii) με χρήση πιστωτικής κάρτας από το site των Village Cinemas (επιλέγοντας “Book Now”) ή τηλεφωνικά στο 1 48 48 / III) από τα καταστήματα Γερμανός