Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
Και πάλι ταινία με ένα λεπτό χρέωση στο Cinema on Demand του ΟΤΕ ΤV.
![admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2022%2F05%2F3badcacdb649d664d43a07493b4900e1 XL](https://digitaltvinfo.gr/wp-admin/admin-ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp-content%2Fuploads%2F2022%2F05%2F3badcacdb649d664d43a07493b4900e1_XL.jpg%22%2C%22thumbnail%22%3A%221200%2C600%2C%22%7D&hash=01c6ce6f)
Την ευκαιρία για άλλη μια φορά να παρακολουθήσουν ταινία από τα κανάλια OTE Cinema on Demand με μόλις ένα λεπτό του ευρώ ξαναδίνει ο ΟΤΕ TV στους συνδρομητές του. Έτσι μετά την ταινία «Μόνο χίλιες λέξεις» που είχε προσφερθεί ουσιαστικά δωρεάν, στις αρχές του μήνα, τώρα είναι η ταινία “Project X” που προβάλλεται από το κανάλι OTE Cinema on Demand2 με την ίδια χρέωση. Η διαδικασία ενοικίασης είναι πολύ απλή και γίνεται μέσω κινητού η σταθερού τηλεφώνου. Πολύ θετική για άλλη μια φορά αυτή η κίνηση από τον OTE TV.
Υπόθεση:
Το Project X παρακολουθεί τρεις φαινομενικά ανώνυμους τελειόφοιτους λυκείου, στην προσπάθεια τους να γίνουν δημοφιλείς στο σχολείο. Η ιδέα τους; Απλή και αθώα: να κάνουν ένα πάρτι που δεν θα ξεχάσει κανείς… τίποτα όμως δεν μπορεί να τους προετοιμάσει γι αυτή τη βραδιά. Σε χρόνο ρεκόρ, το πάρτι θα το μάθουν οι πάντες, σε μια βραδιά που όνειρα θα καταστραφούν, ονόματα θα κηλιδωθούν και θρύλοι θα γεννηθούν. Το Project X είναι μια προειδοποίηση σε γονείς και αστυνομία παντού. Ο Νίμα Νουριζάντε κάνει το κινηματογραφικό του ντεμπούτο, σε μια παραγωγή του Τοντ Φίλιπς (The Hangover, The Hangover 2). [δανειστήκαμε την υπόθεση της ταινίας απο το athensmagazine.gr]
Την ευκαιρία για άλλη μια φορά να παρακολουθήσουν ταινία από τα κανάλια OTE Cinema on Demand με μόλις ένα λεπτό του ευρώ ξαναδίνει ο ΟΤΕ TV στους συνδρομητές του. Έτσι μετά την ταινία «Μόνο χίλιες λέξεις» που είχε προσφερθεί ουσιαστικά δωρεάν, στις αρχές του μήνα, τώρα είναι η ταινία “Project X” που προβάλλεται από το κανάλι OTE Cinema on Demand2 με την ίδια χρέωση. Η διαδικασία ενοικίασης είναι πολύ απλή και γίνεται μέσω κινητού η σταθερού τηλεφώνου. Πολύ θετική για άλλη μια φορά αυτή η κίνηση από τον OTE TV.
Υπόθεση:
Το Project X παρακολουθεί τρεις φαινομενικά ανώνυμους τελειόφοιτους λυκείου, στην προσπάθεια τους να γίνουν δημοφιλείς στο σχολείο. Η ιδέα τους; Απλή και αθώα: να κάνουν ένα πάρτι που δεν θα ξεχάσει κανείς… τίποτα όμως δεν μπορεί να τους προετοιμάσει γι αυτή τη βραδιά. Σε χρόνο ρεκόρ, το πάρτι θα το μάθουν οι πάντες, σε μια βραδιά που όνειρα θα καταστραφούν, ονόματα θα κηλιδωθούν και θρύλοι θα γεννηθούν. Το Project X είναι μια προειδοποίηση σε γονείς και αστυνομία παντού. Ο Νίμα Νουριζάντε κάνει το κινηματογραφικό του ντεμπούτο, σε μια παραγωγή του Τοντ Φίλιπς (The Hangover, The Hangover 2). [δανειστήκαμε την υπόθεση της ταινίας απο το athensmagazine.gr]