Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
26 Ιουλίου 2024 10:29
26 Ιουλίου 2024 06:45
26 Ιουλίου 2024 06:38
26 Ιουλίου 2024 06:37
26 Ιουλίου 2024 06:34
26 Ιουλίου 2024 06:30
26 Ιουλίου 2024 06:25
26 Ιουλίου 2024 06:24
23 Οκτωβρίου 2011 11:14
LG: 50 εισιτήρια για τον πρώτο 3D Τεν Τεν
Γράφει: Nick D.
![203f83f4596cd9394e907b66b96237fe XL 3b8d996f](/wp-content/themes/yootheme/cache/3b/203f83f4596cd9394e907b66b96237fe_XL-3b8d996f.jpeg)
Τα… κινηματογραφικά δώρα από την LG Electronics συνεχίζονται. Μετά την επιτυχημένη διανομή πενήντα 4πλων εισιτηρίων για την πρεμιέρα της τρισδιάστατης περιπέτειας «Οι Τρεις Σωματοφύλακες», που διοργάνωσε, με στόχο την προώθηση της νέας ολοκληρωμένης σειράς 3D προϊόντων της, η LG Electronics δίνει την ευκαιρία σε επιπλέον 50 τυχερούς να κερδίσουν 4πλά εισιτήρια για την πρώτη τρισδιάστατη ψηφιακή ταινία κινουμένων σχεδίων του Steven Spielberg, «Οι περιπέτειες του Τεν Τεν – Το μυστικό του μονόκερου». Μια ταινία βασισμένη σε τέσσερα από τα άλμπουμ του διάσημου Βέλγου δημιουργού comic Hergé, που είναι εξ ολοκλήρου γυρισμένη με την πρωτοποριακή τεχνική του motion capture.
Όσοι επιθυμούν να διεκδικήσουν τα 4πλα εισιτήρια, το μόνο που χρειάζεται να κάνουν είναι να επισκεφθούν τη fan page της LG Electronics Ελλάς στο Facebook (www.facebook.com/lghellas) μέχρι την Πέμπτη 27 Οκτωβρίου, να παίξουν σύμφωνα με τις οδηγίες που σε αυτήν θα βρουν και να ανακαλύψουν το κρυμμένο εισιτήριο. Θα επακολουθήσει κλήρωση, από την οποία θα προκύψουν οι 50 τυχεροί που θα έχουν την αξιοζήλευτη ευκαιρία να παρακολουθήσουν την τρισδιάστατη νέα περιπέτεια του Steven Spielberg με τους φίλους, την παρέα ή την οικογένειά τους.
—
Τα… κινηματογραφικά δώρα από την LG Electronics συνεχίζονται. Μετά την επιτυχημένη διανομή πενήντα 4πλων εισιτηρίων για την πρεμιέρα της τρισδιάστατης περιπέτειας «Οι Τρεις Σωματοφύλακες», που διοργάνωσε, με στόχο την προώθηση της νέας ολοκληρωμένης σειράς 3D προϊόντων της, η LG Electronics δίνει την ευκαιρία σε επιπλέον 50 τυχερούς να κερδίσουν 4πλά εισιτήρια για την πρώτη τρισδιάστατη ψηφιακή ταινία κινουμένων σχεδίων του Steven Spielberg, «Οι περιπέτειες του Τεν Τεν – Το μυστικό του μονόκερου». Μια ταινία βασισμένη σε τέσσερα από τα άλμπουμ του διάσημου Βέλγου δημιουργού comic Hergé, που είναι εξ ολοκλήρου γυρισμένη με την πρωτοποριακή τεχνική του motion capture.
Όσοι επιθυμούν να διεκδικήσουν τα 4πλα εισιτήρια, το μόνο που χρειάζεται να κάνουν είναι να επισκεφθούν τη fan page της LG Electronics Ελλάς στο Facebook (www.facebook.com/lghellas) μέχρι την Πέμπτη 27 Οκτωβρίου, να παίξουν σύμφωνα με τις οδηγίες που σε αυτήν θα βρουν και να ανακαλύψουν το κρυμμένο εισιτήριο. Θα επακολουθήσει κλήρωση, από την οποία θα προκύψουν οι 50 τυχεροί που θα έχουν την αξιοζήλευτη ευκαιρία να παρακολουθήσουν την τρισδιάστατη νέα περιπέτεια του Steven Spielberg με τους φίλους, την παρέα ή την οικογένειά τους.
—