Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
26 Ιουλίου 2024 10:29
26 Ιουλίου 2024 06:45
26 Ιουλίου 2024 06:38
26 Ιουλίου 2024 06:37
26 Ιουλίου 2024 06:34
26 Ιουλίου 2024 06:30
26 Ιουλίου 2024 06:25
26 Ιουλίου 2024 06:24
27 Φεβρουαρίου 2019 15:23
Παπαστράτος: Νέο Τμήμα και Γενικός Διευθυντής Επικοινωνίας
![636172a998981dd4c4e3c9875aba5892 XL d022a90a](/wp-content/themes/yootheme/cache/d0/636172a998981dd4c4e3c9875aba5892_XL-d022a90a.jpeg)
Η Παπαστράτος, στο πλαίσιο του μεγάλου εσωτερικού και εξωτερικού μετασχηματισμού της τα τελευταία δυο χρόνια, ανακοινώνει τη δημιουργία νέας Διεύθυνσης Επικοινωνίας που στόχο έχει να ενδυναμώσει την επικοινωνιακή της στρατηγική στη νέα εποχή. Τη νεοσύστατη θέση του Γενική Διευθυντή Επικοινωνίας αναλαμβάνει ο Σταύρος Δρακουλαράκος, στέλεχος με πολυετή εμπειρία…
Η Παπαστράτος, στο πλαίσιο του μεγάλου εσωτερικού και εξωτερικού μετασχηματισμού της τα τελευταία δυο χρόνια, ανακοινώνει τη δημιουργία νέας Διεύθυνσης Επικοινωνίας που στόχο έχει να ενδυναμώσει την επικοινωνιακή της στρατηγική στη νέα εποχή.
Τη νεοσύστατη θέση του Γενική Διευθυντή Επικοινωνίας αναλαμβάνει ο Σταύρος Δρακουλαράκος, στέλεχος με πολυετή εμπειρία στο διοικητικό σχεδιασμό, τον ψηφιακό μετασχηματισμό και την ηγεσία ομάδων. Μέχρι τις αρχές του 2019, ο κος Δρακουλαράκος εργαζόταν ως Group Managing Director στην 24Media όπου υπήρξε ιδρυτικό μέλος και στην οποία ανέλαβε διάφορες θέσεις ευθύνης, μεταξύ των οποίων Chief Digital Office και CEO.
Στη διάρκεια της καριέρας του έπαιξε καθοριστικό ρόλο στο σχεδιασμό και την υλοποίηση της επιχειρηματικής και επικοινωνιακής στρατηγικής του ομίλου, ενώ συνέβαλλε στη δημιουργία περιεχομένου και προϊόντων για την ψηφιακή εμπειρία των χρηστών.
Πήραμε μια μεγάλη απόφαση να αλλάξουμε το προϊόν μας και την ίδια μας την επιχειρηματική υπόσταση. Το τμήμα Επικοινωνίας αποτελεί καταλύτη σε αυτή τη νέα εποχή που οραματιζόμαστε και είμαστε σίγουροι ότι ο Σταύρος και η ομάδα του θα συμβάλλουν με επιτυχία στους εταιρικούς μας στόχους. Καλωσορίζουμε τον Σταύρο στην οικογένεια της Παπαστράτος» δήλωσε ο Χρήστος Χαρπαντίδης, Πρόεδρος και Διευθύνων Σύμβουλος της Παπαστράτος.