Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
"Ρουκ Ζουκ" με την Ζέτα Μακρυπούλια, επιστρέφει στον ΑΝΤ1 για 4η σεζόν
![87bba0d6b262f45cdc7ef73daa132e88 XL 82484f4d](/wp-content/themes/yootheme/cache/82/87bba0d6b262f45cdc7ef73daa132e88_XL-82484f4d.jpeg)
Από τη Δευτέρα 7 Σεπτεμβρίου και καθημερινά στις 15:00, το «Rouk Zouk» επιστρέφει για 4η χρονιά στον ANT1 με τη Ζέτα Μακρυπούλια στο τιμόνι του πιο ανατρεπτικού τηλεπαιχνιδιού. Φέτος, το «Rouk Zouk» πιάνει δυναμικά το νήμα από εκεί που το άφησε, και ξεκινά πανηγυρικά με την πολυαναμενόμενη εβδομάδα πρωταθλήματος η οποία δεν πραγματοποιήθηκε…
Παιχνίδι, γέλιο, σαρδάμ, ομάδες, παίκτες, ατάκες, Ζέτα. Τι είναι; Ο χρόνος αρχίζει από… «Rouk Zouk»!
Από τη Δευτέρα 7 Σεπτεμβρίου και καθημερινά στις 15:00, το «Rouk Zouk» επιστρέφει για 4η χρονιά στον ANT1 με τη Ζέτα Μακρυπούλια στο τιμόνι του πιο ανατρεπτικού τηλεπαιχνιδιού.
Φέτος, το «Rouk Zouk» πιάνει δυναμικά το νήμα από εκεί που το άφησε, και ξεκινά πανηγυρικά με την πολυαναμενόμενη εβδομάδα πρωταθλήματος η οποία δεν πραγματοποιήθηκε πέρυσι λόγω της πανδημίας, για να αναδείξει τη νικήτρια ομάδα της προηγούμενης σεζόν.
Μετά την εβδομάδα του πρωταθλήματος, το «Rouk Zouk» συνεχίζει με καινούριες ομάδες, ξεκαρδιστικές στιγμές, πολλά πειράγματα, και φυσικά με απολαυστική Ζέτα Μακρυπούλια που κάνει το χιούμορ και τον αυθορμητισμό καθημερινή υπόθεση!
Φέτος, όμως, το «Rouk Zouk» εμπλουτίζεται και με δύο νέα παιχνίδια. Το «Καθρέφτη καθρεφτάκι» και την «Ώρα του δασκάλου» που τεστάρουν την ικανότητα των παικτών στο τραγούδι, τη μίμηση, τον χορό, αλλά και την… ορθογραφία.
Ζέτα Μακρυπούλια
«Το Rouk Zouk για μένα σημαίνει ελευθερία και απόλαυση! Επιστρέφω με αστείρευτο κέφι για 4η χρονιά, πιο έτοιμη από ποτέ, να δώσω στα μεσημέρια σας χαρά και γέλιο!».
Η πιο κεφάτη μεσημεριανή παρέα επιστρέφει από… «Rouk Zouk»! Πρεμιέρα Δευτέρα, 7 Σεπτεμβρίου και καθημερινά στις 15:00 στον ΑΝΤ1!
#RoukZouk
Δείτε το τρέιλερ:
https://www.youtube.com/watch?v=pstZOh0beBg
Συντελεστές:
Executive Producer: Αγλαΐα Λάτσιου
Project Manager: Γιάννης Μπίτσικας
Σκηνοθεσία: Θάνος Γκομόζιας
Αρχισυνταξία: Μαρία Ντρούβα
Οργάνωση Παραγωγής: Αντώνης Μάτσος