Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
To Κρήτη TV ψηφιακά στα Χανιά
![9df43eaf2ccf22c628758e233881ef55 XL e2df4d70](/wp-content/themes/yootheme/cache/e2/9df43eaf2ccf22c628758e233881ef55_XL-e2df4d70.jpeg)
Ένα νέο ψηφιακό multiplex στο κανάλι 38 (610MHz) εμφανίστηκε σήμερα στα Χανιά. To multiplex αυτό μεταφέρει για την ώρα μόνο το περιφερειακό κανάλι Κρήτη TV, το οποίο εκπέμπει μία δοκιμαστική κάρτα με μπάρες χρώματος. Είναι το δεύτερο multiplex που εκπέμπει ψηφιακά στην περιοχή των Χανίων, με πρώτο αυτό της συνδρομητικής Nova Επίγεια που εκπέμπει από το κανάλι 39 (618MHz) τους τελευταίους μήνες.Ένα νέο ψηφιακό multiplex στο κανάλι 38 (610MHz) εμφανίστηκε σήμερα στα Χανιά. To multiplex αυτό μεταφέρει για την ώρα μόνο το περιφερειακό κανάλι Κρήτη TV, το οποίο εκπέμπει μία δοκιμαστική κάρτα με μπάρες χρώματος. Είναι το δεύτερο multiplex που εκπέμπει ψηφιακά στην περιοχή των Χανίων, με πρώτο αυτό της συνδρομητικής Nova Επίγεια που εκπέμπει από το κανάλι 39 (618MHz) τους τελευταίους μήνες.