Skip to main content
DIABASTE DWREAN DIG 187
TM 494
SECURITY REPORT 149
satpraxis 2022
ImageTech Photovision 2024
now 33 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

24 Αυγούστου 2020 11:08

Aνανεωμένα προγράμματα COSMOTE SPORT, 24 Αυγούστου – 14 Σεπτεμβρίου

a646cb0bb1c04f0038c6c94e0e9b1cb8 XL 281bb9b5

Δευτέρα 24.08.20
18.00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.30 Orlando Magic-Milwaukee Bucks, ΝΒΑ Playoffs, Eastern Conference First Round – Game 4 LIVE COSMOTE SPORT4HD
23.00 Houston Rockets-Oklahoma City Thunder, ΝΒΑ Playoffs, Western Conference First Round – Game 4 LIVE COSMOTE SPORT7HDΑύγουστος

Δευτέρα 24.08.20
18.00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.30 Orlando Magic-Milwaukee Bucks, ΝΒΑ Playoffs, Eastern Conference First Round – Game 4 LIVE COSMOTE SPORT4HD
23.00 Houston Rockets-Oklahoma City Thunder, ΝΒΑ Playoffs, Western Conference First Round – Game 4 LIVE COSMOTE SPORT7HD

Τρίτη 25.08.20
18.00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.00 UEFA Youth League, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.00 UEFA Women’s Champions League, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT3HD
ΝΒΑ Playoffs

Τετάρτη 26.08.20
20.00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.00 Παναθηναϊκός-ΟΦΗ, Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.00 UEFA Women’s Champions League, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό» COSMOTE SPORT1HD
ΝΒΑ Playoffs

Πέμπτη 27.08.20
00.00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD
02.00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
03.00 Minnesota Lynx-Los Angeles Sparks, WNBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT8HD
18.00 WTA Western & Southern Open, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.00 WTA Western & Southern Open, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
22.00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
ΝΒΑ Playoffs

Παρασκευή 28.08.20
00.00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
11.50 FORMULA 1 ROLEX BELGIAN GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
15.50 FORMULA 1 ROLEX BELGIAN GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.00 WTA Western & Southern Open, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
22.30 Εκπομπή «Game R1» COSMOTE SPORT1HD
23.00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
ΝΒΑ Playoffs

Σάββατο 29.08.20
11.30 Εκπομπή “Pregame 2020 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Τένις Ανδρών-Γυναικών” LIVE COSMOTE SPORT6HD
12.00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Τένις, 1ος Ημιτελικός Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT6HD
12.50 FORMULA 1 ROLEX BELGIAN GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Τένις, 2ος Ημιτελικός Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT6HD
15.50 FORMULA 1 ROLEX BELGIAN GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Τένις, Τελικός Διπλού Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT6HD
17.40 Formula 2, Belgium, Spa-Francorchamps 1ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
18.30 Εκπομπή “Postgame 2020 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Τένις Ανδρών-Γυναικών” LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.00 Indiana Fever-Dallas Wings, WNBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD
ΝΒΑ Playoffs

Κυριακή 30.08.20
04.00 UFC Fight Night: Anthony Smith vs Aleksandar Rakic, USA, Las Vegas LIVE COSMOTE SPORT8HD
12.05 Formula 2, Belgium, Spa-Francorchamps 2ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.30 Εκπομπή “Pregame 2020 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Τένις Ανδρών-Γυναικών” LIVE COSMOTE SPORT6HD
15.00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Τένις, Τελικός Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT6HD
15.45 Εκπομπή «Grand Prix Pre-Race» LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.10 FORMULA 1 ROLEX BELGIAN GRAND PRIX, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
17.00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Τένις, Τελικός Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.30 Εκπομπή “Ώρα Τελικού Pregame ΑΕΚ-Ολυμπιακός ΣΦΠ” LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.30 Εκπομπή “Postgame 2020 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Τένις Ανδρών-Γυναικών ” LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.00 Εκπομπή «Grand Prix » LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.00 ΑΕΚ-Ολυμπιακός, Κύπελλο Ελλάδας, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.00 UEFA Women’s Champions League, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT3HD
23.30 Εκπομπή “Ώρα Τελικού Postgame ΑΕΚ-Ολυμπιακός ΣΦΠ” LIVE COSMOTE SPORT1HD
ΝΒΑ Playoffs

Δευτέρα 31.08.20
NBA Playoffs

Σεπτέμβριος

Τρίτη 01.09.20
NBA Playoffs

Τετάρτη 02.09.20
NBA Playoffs

Πέμπτη 03.09.20
03.00 Dallas Wings-Los Angeles Sparks, WNBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD
20.00 Κροατία-Ελλάδα, UEFA European U-21 Championship 2021 Qualifiers, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT4HD
20.30 Εκπομπή “UEFA Nations League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 Σλοβενία-Ελλάδα, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος C3 LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 Μολδαβία-Κόσοβο, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος C3 LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.45 Γερμανία-Ισπανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος Α4 LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.45 Ρωσία-Σερβία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος Β3 LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.45 Ουκρανία-Ελβετία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος Α4 LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.45 Τουρκία-Ουγγαρία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος Β3 LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.45 Φινλανδία-Ουαλία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος Β4 LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.45 Βουλγαρία-Ιρλανδία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος Β4 LIVE COSMOTE SPORT9HD
23.45 Εκπομπή “UEFA Nations League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
NBA Playoffs

Παρασκευή 04.09.20
11.50 FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D’ITALIA, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
15.50 FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D’ITALIA, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.45 Ιταλία-Βοσνία & Ερζεγοβίνη, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος Α1 LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.45 Ολλανδία-Πολωνία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος Α1 LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.45 Λευκορωσία-Αλβανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος C4 LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.45 Νορβηγία-Αυστρία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος Β1 LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.45 Σλοβακία-Τσεχία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος Β2 LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.45 Σκωτία-Ισραήλ, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος Β2 LIVE COSMOTE SPORT8HD
22.30 Εκπομπή «Game R1» COSMOTE SPORT1HD
NBA Playoffs

Σάββατο 05.09.20
09.00 WRC Εσθονία, SS4 Otepaa 1 LIVE COSMOTE SPORT8HD
10.00 WRC Εσθονία, SS5 Maekula 1 LIVE COSMOTE SPORT8HD
11.15 WRC Εσθονία, SS6 Elva 1 LIVE COSMOTE SPORT8HD
12.50 FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D’ITALIA, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.35 WRC Εσθονία, SS7 Prangli 2 LIVE COSMOTE SPORT8HD
15.15 WRC Εσθονία, SS8 Kanepi 2 LIVE COSMOTE SPORT8HD
15.50 FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D’ITALIA, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.00 Βόρεια Μακεδονία-Αρμενία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος C2 LIVE COSMOTE SPORT2HD
16.00 Γιβραλτάρ-Σαν Μαρίνο, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος D2 LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.00 WRC Εσθονία, SS9 Otepaa 2 LIVE COSMOTE SPORT8HD
17.40 Formula 2 Italy, Monza, 1ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
19.00 Κύπρος-Μαυροβούνιο, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος C1 LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.00 Ισλανδία-Αγγλία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος Α2 LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.00 Εσθονία-Γεωργία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος C2 LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.00 Αζερμπαϊτζάν-Λουξεμβούργο, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος C1 LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.45 Σουηδία-Γαλλία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος Α3 LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 Πορτογαλία-Κροατία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος Α3 LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.45 Δανία-Βέλγιο, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος Α2 LIVE COSMOTE SPORT3HD
NBA Playoffs

Κυριακή 06.09.20
09.00 WRC Εσθονία, SS14 Kambja 1 LIVE COSMOTE SPORT8HD
10.45 WRC Εσθονία, SS15 Arula 2 LIVE COSMOTE SPORT8HD
11.25 WRC Εσθονία, SS16 Kaagvere 2 LIVE COSMOTE SPORT8HD
12.50 Formula 2 Italy, Monza, 2ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
13.00 WRC Εσθονία, SS17 Kambja 2 Wolf Power Stage LIVE COSMOTE SPORT8HD
15.45 Εκπομπή «Grand Prix Pre-Race» LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.00 Ουαλία-Βουλγαρία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος Β4 LIVE COSMOTE SPORT2HD
16.00 Ανδόρα-Νησιά Φερόε, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος D1 LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.10 FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D’ITALIA, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
19.00 Σλοβενία-Μολδαβία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος C3 LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.00 Ουγγαρία-Ρωσία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος Β3 LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.00 Ιρλανδία-Φινλανδία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος Β4 LIVE COSMOTE SPORT9HD
20.00 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD
20.30 Εκπομπή “UEFA Nations League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 Κόσοβο-Ελλάδα, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος C3 LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 Ελβετία-Γερμανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος Α4 LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.45 Ισπανία-Ουκρανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος Α4 LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.45 Σερβία-Τουρκία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος Β3 LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.45 Μάλτα-Λετονία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος D1 LIVE COSMOTE SPORT8HD
23.45 Εκπομπή “UEFA Nations League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
NBA Playoffs
UFC Fight Night

Δευτέρα 07.09.20
03.00 Los Angeles Sparks-Chicago Sky, WNBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD
17.00 Καζακστάν-Λευκορωσία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος C4 LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.45 Ολλανδία-Ιταλία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος Α1 LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 Αλβανία-Λιθουανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος C4 LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.45 Βοσνία Ερζεγοβίνη-Πολωνία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος Α1 LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.45 Βόρεια Ιρλανδία-Νορβηγία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος Β1 LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.45 Αυστρία-Ρουμανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος Β1 LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.45 Τσεχία-Σκωτία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος Β2 LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.45 Ισραήλ-Σλοβακία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος Β2 LIVE COSMOTE SPORT9HD
NBA Playoffs

Τρίτη 08.09.20
19.00 Αρμενία-Εσθονία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος C2 LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.00 Γεωργία-Βόρεια Μακεδονία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος C2 LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.45 Δανία-Αγγλία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος Α2 LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 Γαλλία-Κροατία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος Α3 LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.45 Σουηδία-Πορτογαλία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος Α3 LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.45 Κύπρος-Αζερμπαϊτζάν, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος C1 LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.45 Βέλγιο-Ισλανδία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος Α2 LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.45 Λουξεμβούργο-Μαυροβούνιο, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος C1 LIVE COSMOTE SPORT9HD
NBA Playoffs

Τετάρτη 09.09.20
NBA Playoffs

Πέμπτη 10.09.20
NBA Playoffs

Παρασκευή 11.09.20
02.00 Indiana Fever-New York Liberty, WNBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT9HD
09.55 Moto3 Gran Premio Lenovo de San Marino e della Riviera di Rimini, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
10.50 MotoGP Gran Premio Lenovo de San Marino e della Riviera di Rimini, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
11.50 FORMULA 1 GRAN PREMIO DELLA TOSCANA FERRARI 1000, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.50 Moto2 Gran Premio Lenovo de San Marino e della Riviera di Rimini, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
14.10 Moto3 Gran Premio Lenovo de San Marino e della Riviera di Rimini, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
15.05 MotoGP Gran Premio Lenovo de San Marino e della Riviera di Rimini, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
15.50 FORMULA 1 GRAN PREMIO DELLA TOSCANA FERRARI 1000, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.05 Moto2 Gran Premio Lenovo de San Marino e della Riviera di Rimini, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.30 Εκπομπή «Game R1» COSMOTE SPORT1HD
LaLiga Santander, 1η Αγωνιστική
NBA Playoffs

Σάββατο 12.09.20
09.55 Moto3 Gran Premio Lenovo de San Marino e della Riviera di Rimini, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
10.50 MotoGP Gran Premio Lenovo de San Marino e della Riviera di Rimini, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
11.50 Moto2 Gran Premio Lenovo de San Marino e della Riviera di Rimini, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
12.50 FORMULA 1 GRAN PREMIO DELLA TOSCANA FERRARI 1000, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
13.30 Moto3 Gran Premio Lenovo de San Marino e della Riviera di Rimini, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
14.25 MotoGP Gran Premio Lenovo de San Marino e della Riviera di Rimini, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
15.05 MotoGP Gran Premio Lenovo de San Marino e della Riviera di Rimini, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
15.50 FORMULA 1 GRAN PREMIO DELLA TOSCANA FERRARI 1000, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.00 Moto2 Gran Premio Lenovo de San Marino e della Riviera di Rimini, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
17.40 Formula 2 Ιταλία, Μούτζελο, 1ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
19.30 Μπασκόνια-Μπαρτσελόνα, ACB Supercopa, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD
22.00 Τενερίφη-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Supercopa, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD
Premier League, 1η Αγωνιστική
LaLiga Santander, 1η Αγωνιστική
NBA Playoffs

Κυριακή 13.09.20
09.15 Moto3 Gran Premio Lenovo de San Marino e della Riviera di Rimini, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT7HD
09.45 Moto2 Gran Premio Lenovo de San Marino e della Riviera di Rimini, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT7HD
10.15 MotoGP Gran Premio Lenovo de San Marino e della Riviera di Rimini, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT7HD
11.00 FIM Enel Moto-E World Cup Σαν Μαρίνο, Μιζάνο, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD
11.45 Moto3 Gran Premio Lenovo de San Marino e della Riviera di Rimini, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD
12.05 Formula 2 Ιταλία, Μούτζελο, 2ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
13.05 Moto2 Gran Premio Lenovo de San Marino e della Riviera di Rimini, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD
14.30 MotoGP Gran Premio Lenovo de San Marino e della Riviera di Rimini, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD
15.45 Εκπομπή «Grand Prix Pre-Race» LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.10 FORMULA 1 GRAN PREMIO DELLA TOSCANA FERRARI 1000, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
19.30 ACB Supercopa, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD
20.00 Εκπομπή «Grand Prix» LIVE COSMOTE SPORT5HD
LaLiga Santander, 1η Αγωνιστική
NBA Playoffs

Δευτέρα 14.09.20
19.00 Εκπομπή «Topspin» LIVE COSMOTE SPORT6HD
Premier League, 1η Αγωνιστική
LaLiga Santander, 1η Αγωνιστική
NBA Playoffs
ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia, Κυρίως Ταμπλό

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • Fracarro D-Matrix 4S EVO

    Fracarro D-Matrix 4S EVO

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του D-Matrix 4S EVO της ιταλικής Fracarro. Το νέο αυτό Headend διαθέτει 4 ανεξάρτητες δορυφορικές εισόδους DVB-S2 και 4x modulators DVB-T / DVB-C κατ’ ...
  • Promax Ranger: Ολοκληρώθηκε η ομάδα εκπαιδευτικών video

    Promax Ranger: Ολοκληρώθηκε η ομάδα εκπαιδευτικών video

    Είναι πλέον διαθέσιμη η τέταρτη και τελευταία ομάδα εκπαιδευτικών video με ελληνική περιγραφή για τα πεδιόμετρα Promax Ranger. Τα συγκεκριμένα video έχουν προστεθεί στην Playlist Πεδιόμετρα RANGER...
  • Meliconi AT 49 USB

    Meliconi AT 49 USB

    Η εσωτερική κεραία Meliconi AT 49 USB με ενσωματωμένο ενισχυτή 49dB, είναι κατάλληλη για τη λήψη ψηφιακών σημάτων επίγειας τηλεόρασης (DVB-T), ψηφιακών σημάτων επίγειας τηλεόρασης υψηλής ευκρίνεια...
  • Engel AN7123 / AN7126 / AN7143

    Engel AN7123 / AN7126 / AN7143

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή νέας σειράς LNB φλάντζας της Engel. Περιλαμβάνει τα single LNB AN7123, twin LNB AN7126 και quattro LNB AN7143, τα οποία διαθέτουν 1x, 2x και 4x εξόδους...
  • Ikusi FlasHD HDTF-C48V & HDTF-C48G

    Ikusi FlasHD HDTF-C48V & HDTF-C48G

    Οι πιο ισχυρές επίγειες κεραίες της Ikusi είναι τα μοντέλα FlasHD και συγκεκριμένα τα HDTF-C48V & HDTF-C48G σε πράσινο και γκρι χρώμα. Με αξιόλογα χαρακτηριστικά και ισχυρή απόρριψη υψηλότερων...
  • Icy Box IB-LAN301-C3

    Icy Box IB-LAN301-C3

    Απολαύστε το διαδίκτυο χωρίς περιορισμούς: Με ρυθμό μεταφοράς δεδομένων έως και 2,5Gbit, ο αντάπτορας δικτύου IB-LAN301-C3 της Icy Box σάς προσφέρει εξαιρετικά γρήγορη σύνδεση. Αυτό έχει ως αποτέλ...
  • AVM FRITZ!Box 5530 Fiber

    AVM FRITZ!Box 5530 Fiber

    Το FRITZ!Box 5530 Fiber είναι ένα υπερσύγχρονο modem / router από τη γερμανική AVM, το οποίο έχει σχεδιαστεί αποκλειστικά για δίκτυα οπτικής ίνας. Είναι το απόλυτο modem / router για συνδέσεις Fib...
  • Σεμινάρια AstraSat: Συστήματα οπτικών ινών και νέα επαγγελματικά συστήματα Headend Fracarro

    Σεμινάρια AstraSat: Συστήματα οπτικών ινών και νέα επαγγελματικά συστήματα Headend Fracarro

    Η εταιρεία AstraSat σε συνεργασία με την ιταλική Fracarro Radioindustrie πραγματοποίησε με επιτυχία στη Θεσσαλονίκη το σεμινάριο με θέματα «Συστήματα Οπτικών Ινών για την κατανομή τηλεοπτικού σήμα...
  • TP-Link ER706W-4G

    TP-Link ER706W-4G

    Η TP-Link παρουσιάζει το νέο ασύρματο router ER706W-4G, το οποίο παρέχει συνδεσιμότητα στο διαδίκτυο μέσω των κεραιών της κινητής τηλεφωνίας, με δυνατότητα υποστήριξης 4G+ Cat6. Η συσκευή διαθέτει...
  • Kakusiga KK-12101

    Kakusiga KK-12101

    Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή ενός νέου φορητού ηχοσυστήματος που συνδυάζει κομψή εμφάνιση και μοντέρνο σχεδιασμό. Πρόκειται για το Kakusiga KK-12101, το οποίο είναι ένα ηχεί...
  • Ekselans AP 1200 W2

    Ekselans AP 1200 W2

    Το AP 1200 W2 της Ekselans είναι ένα ιδιαίτερα αξιόλογο και συμπαγές Access Point για χρήση σε εσωτερικό χώρο, με πλειάδα δυνατοτήτων διαχείρισης για κάθε είδους εφαρμογή ασύρματης πρόσβασης. Το σ...
  • Nedis TVSM6050BK

    Nedis TVSM6050BK

    Η επιδαπέδια βάση τηλεόρασης TVSM6050BK της Nedis διαθέτει κομψή και μοντέρνα εμφάνιση, συνδυάζοντας παράλληλα τη σωστή τοποθέτηση της τηλεόρασής σας στον χώρο σας. Είναι κατάλληλη για τηλεοράσεις...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

  • Ψηφιακή Τηλεόραση, Απρίλιος 2024

    Ψηφιακή Τηλεόραση, Απρίλιος 2024

    Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Απριλίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Απριλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περι...
  • Μεγάλη επιτυχία για την Athens Electronix 2024!

    Μεγάλη επιτυχία για την Athens Electronix 2024!

    Με τεράστια επιτυχία ολοκληρώθηκε η Athens Electronix 2024, η μεγαλύτερη έκθεση της χρονιάς στην πρωτεύουσα, η οποία διοργανώθηκε από την Libra Press στον Πολυχώρο Εκδηλώσεων Δαΐς, στις 2 και 3 Μα...
  • TP-Link EAP683 LR, EAP211-Bridge kit & EAP625-Outdoor HD

    TP-Link EAP683 LR, EAP211-Bridge kit & EAP625-Outdoor HD

    Η TP-Link διευρύνει την οικογένεια των συσκευών Omada, παρουσιάζοντας 3 νέα wireless Access Points. Πρόκειται για τα EAP683 LR, EAP211-Bridge KIT και EAP625-Outdoor HD, τα οποία προσφέρουν αξεπέρα...