DIGITAL TV 168
techmail
SECURITY REPORT 131
now 33 2022
satpraxis 2022
energiatec banner

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

22 Οκτωβρίου 2018 12:28

Ανανεωμένα προγράμματα μεταδόσεων COSMOTE SPORT έως 12/11/18

admin

Παρακάτω θα βρείτε σχετική ενημέρωση που αφορά στα ανανεωμένα προγράμματα των αθλητικών καναλιών COSMΟΤΕ SPORT έως την Δευτέρα 12/11/18, με τις τελευταίες προσθήκες/αλλαγές. Περιηγηθείτε μέχρι κάτω για να εντοπίσετε την ημερομηνία η το αθλητικό γεγονός που σας ενδιαφέρει…

Οκτώβριος

Δευτέρα 22.10.18

01.00 Cleveland Cavaliers-Atlanta Hawks, NBA Regular Season LIVE                                                                     COSMOTE SPORT4HD

14.00 ATP 500 Erste Bank Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT8HD

16.00 ATP 500 Erste Bank Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT8HD

17.00 Ολυμπιακός-Ήφαιστος Λήμνου, Betshop Basket League, 3η Αγωνιστική LIVE                                              COSMOTE SPORT4HD

18.00 ATP 500 Erste Bank Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT8HD

19.00 Εκπομπή “TOPSPIN” LIVE                                                                                                                             COSMOTE SPORT6HD

19.30 ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Κάλεβ, VTB United League Regular Season LIVE                                                                 COSMOTE SPORT9HD

20.00 ATP 500 Swiss Indoors Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                     COSMOTE SPORT6HD

20.00 ATP 500 Erste Bank Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT8HD

21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE                                                                                                                      COSMOTE SPORT3HD

21.30 Ντούισμπουργκ-Σαν Πάουλι, Bundesliga 2, 10η αγωνιστική LIVE                                                                  COSMOTE SPORT7HD

22.00 Άρσεναλ-Λέστερ, Premier League, 9η αγωνιστική LIVE                                                                                 COSMOTE SPORT1HD

22.00 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Τζιρόνα, LaLiga Santander, 9η αγωνιστική LIVE                                                                    COSMOTE SPORT2HD

22.00 ATP 500 Swiss Indoors Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                     COSMOTE SPORT6HD

 

Τρίτη 23.10.18

05.30 Los Angeles Lakers-San Antonio Spurs, NBA Regular Season LIVE                                                               COSMOTE SPORT4HD

14.00 ATP 500 Erste Bank Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT8HD

15.00 AEK-Μπάγερν Μονάχου, UEFA Youth League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE                      COSMOTE SPORT7HD

16.00 ATP 500 Swiss Indoors Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                     COSMOTE SPORT6HD

16.00 ATP 500 Erste Bank Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT8HD

18.00 ATP 500 Swiss Indoors Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                     COSMOTE SPORT6HD

18.00 ATP 500 Erste Bank Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT8HD

18.30 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT2HD

19.45 Εκπομπή “UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό” LIVE                                                                       COSMOTE SPORT1HD

19.55 ΑΕΚ-Μπάγερν Μονάχου, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, 5ος Όμιλος                      COSMOTE SPORT2HD

19.55 Γιούνγκ Μπόις-Βαλένθια, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, 8ος Όμιλος                     COSMOTE SPORT3HD

20.00 Εκπομπή “Pick n’ Roll”                                                                                                                                   COSMOTE SPORT4HD

20.00 ATP 500 Swiss Indoors Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                     COSMOTE SPORT6HD

21.55 Εκπομπή “Postgame ΑΕΚ-Μπάγερν Μονάχου” LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT2HD

22.00 Άγιαξ-Μπενφίκα, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE                         COSMOΤΕ SPORT3HD

22.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Γιουβέντους, UEFA Champions League, 3η αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE                 COSMOTE SPORT4HD

22.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Βικτόρια Πλζεν, UEFA Champions League, 3η αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE                         COSMOTE SPORT5HD

22.00 ATP 500 Swiss Indoors Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                     COSMOTE SPORT6HD

22.00 Ρόμα-ΤΣΣΚΑ Μόσχας, UEFA Champions League, 3η αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE                                        COSMOTE SPORT7HD

22.00 Σαχτάρ Ντόνετσκ-Μάντσεστερ Σίτι, UEFA Champions League, 3η αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE                  COSMOTE SPORT8HD

22.00 Χόφενχαϊμ-Λιόν, UEFA Champions League, 3η αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE                                                 COSMOTE SPORT9HD

Τετάρτη 24.10.18

00.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT2HD

04.00 Denver Nuggets-Sacramento Kings, NBA Regular Season LIVE                                                                    COSMOTE SPORT4HD

14.00 ATP 500 Erste Bank Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT8HD

16.00 ATP 500 Swiss Indoors Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                     COSMOTE SPORT6HD

16.00 ATP 500 Erste Bank Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT8HD

18.00 ATP 500 Swiss Indoors Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                     COSMOTE SPORT6HD

18.00 ATP 500 Erste Bank Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT8HD

18.00 ΠΑΟΚ-Μπουγιουκσεχίρ, CEV Champions League βόλεϊ, 2ος Γύρος, 1η αγωνιστική Ανδρών LIVE COSMOTE COSMOTE SPORT7HD

18.30 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT2HD

19.45 Εκπομπή “UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό” LIVE                                                                       COSMOTE SPORT1HD

19.55 Αϊντχόφεν-Τότεναμ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE                    COSMOTE SPORT2HD

19.55 Μπριζ-Μονακό, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE                            COSMOTE SPORT3HD

20.00 ATP 500 Swiss Indoors Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                     COSMOTE SPORT6HD

20.00 ATP 500 Erste Bank Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT8HD

20.00 Ράγιο Βαγεκάνο-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 3η αγωνιστική (εξ’ αναβολής) LIVE                                       COSMOTE SPORT9HD

22.00 Μπαρτσελόνα-Ίντερ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE                  COSMOTE SPORT2HD

22.00 Ντόρτμουντ-Ατλέτικο Μαδρίτης, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTΕ SPORT3HD

22.00 Λίβερπουλ-Ερυθρός Αστέρας, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική,3 Όμιλος LIVE         COSMOTΕ SPORT4HD

22.00 Παρί Σεν Ζερμέν-Νάπολι, UEFA Champions League, 3η αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE                                   COSMOTE SPORT5HD

22.00 ATP 500 Swiss Indoors Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                     COSMOTE SPORT6HD

22.00 Λοκομοτίβ Μόσχας-Πόρτο, UEFA Champions League, 3η αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE                                COSMOTE SPORT7HD

22.00 Γαλατάσαραϊ-Σάλκε, UEFA Champions League, 3η αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE                                          COSMOTE SPORT9HD

Πέμπτη 25.10.18

00.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT2HD

04.30 Milwaukee Bucks-Philadelphia 76ers, NBA Regular Season LIVE                                                                  COSMOTE SPORT4HD

14.00 ATP 500 Erste Bank Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT8HD

16.00 ATP 500 Swiss Indoors Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                     COSMOTE SPORT6HD

16.00 ATP 500 Erste Bank Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT8HD

18.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE                                                                                                 COSMOTE SPORT2HD

18.00 ATP 500 Swiss Indoors Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                     COSMOTE SPORT6HD

19.45 Εκπομπή “UEFA Europa League Λεπτό προς Λεπτό” LIVE                                                                             COSMOTE SPORT1HD

19.55 Ντουντελάνζ-Ολυμπιακός, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE                 COSMOTE SPORT2HD

19.55 Μίλαν-Μπέτις, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Aγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE                                    COSMOTE SPORT4HD

19.55 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Άρσεναλ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Aγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE         COSMOTE SPORT5HD

19.55 ΑΕΚ Λάρνακας-Λουντογκόρετς, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Aγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE         COSMOTE SPORT7HD

19.55 Ζυρίχη-Λεβερκούζεν, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Aγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE                         COSMOTE SPORT8HD

19.55 Λειψία-Σέλτικ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Aγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE                                    COSMOTE SPORT9HD

20.00 ATP 500 Swiss Indoors Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                     COSMOTE SPORT6HD

21.00 Εκπομπή “Pregame ΠΑΟΚ -Βίντι” LIVE                                                                                                          COSMOTE SPORT3HD

22.00 Τσέλσι-ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, 12ος Όμιλος LIVE              COSMOTE SPORT2HD

22.00 ΠΑΟΚ-Βίντι, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, 12ος Όμιλος LIVE                                     COSMOTE SPORT3HD

22.00 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Απόλλων Λεμεσού, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT4HD

22.00 Μαρσέιγ-Λάτσιο, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE                                COSMOTE SPORT5HD

22.00 Σεβίλη-Ακχίσασπορ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE                        COSMOTE SPORT7HD

22.00 Ρέιντζερς-Σπαρτάκ Μόσχας, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE              COSMOTE SPORT8HD

22.00 Βιγιαρεάλ-Ραπίντ Βιέννης, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE                  COSMOTE SPORT9HD

22.00 ATP 500 Swiss Indoors Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                     COSMOTE SPORT6HD

Παρασκευή 26.10.18

00.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE                                                                                                 COSMOTE SPORT2HD

01.55 Moto3 Michelin Australian Motorcycle Grand Prix, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                             COSMOTE SPORT7HD

02.50 Moto2 Michelin Australian Motorcycle Grand Prix, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                             COSMOTE SPORT7HD

03.50 MotoGP Michelin Australian Motorcycle Grand Prix, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                          COSMOTE SPORT7HD

03.00 Oklahoma City Thunder-Boston Celtics, NBA Regular Season LIVE                                                              COSMOTE SPORT4HD

06.05 Moto3 Michelin Australian Motorcycle Grand Prix, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                             COSMOTE SPORT7HD

07.00 Moto2 Michelin Australian Motorcycle Grand Prix, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                             COSMOTE SPORT7HD

08.00 MotoGP Michelin Australian Motorcycle Grand Prix, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                          COSMOTE SPORT7HD

13.15 Άντερλεχτ-Φενερμπαχτσέ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Aγωνιστική, 4ος Όμιλος REC                  COSMOTE SPORT2HD (26.10 19:55)

13.15 Μπεσίκτας-Γκενκ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Aγωνιστική, 9ος Όμιλος REC                               COSMOTE SPORT3HD (26.10 19:55)

14.00 ATP 500 Erste Bank Open, Προημιτελικός LIVE                                                                                            COSMOTE SPORT8HD

15.30 Ζενίτ-Μπορντό, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Aγωνιστική, 3ος Όμιλος REC                                  COSMOTE SPORT3HD (26.10 19:55)

16.00 ATP 500 Swiss Indoors Basel, Προημιτελικός LIVE                                                                                       COSMOTE SPORT6HD

16.00 ATP 500 Erste Bank Open, Προημιτελικός LIVE                                                                                            COSMOTE SPORT8HD

17.50 FORMULA 1 GRAND PREMIO DE MEXICO, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                        COSMOTE SPORT5HD

18.00 ATP 500 Swiss Indoors Basel, Προημιτελικός LIVE                                                                                       COSMOTE SPORT6HD

18.00 ATP 500 Erste Bank Open, Προημιτελικός LIVE                                                                                            COSMOTE SPORT8HD

19.30 Μαγδεμβούργο-Αμβούργο, Bundesliga 2, 11η αγωνιστική LIVE                                                                    COSMOTE SPORT7HD

20.00 ATP 500 Swiss Indoors Basel, Προημιτελικός LIVE                                                                                       COSMOTE SPORT6HD

20.00 ATP 500 Erste Bank Open, Προημιτελικός LIVE                                                                                            COSMOTE SPORT8HD

21.30 Φράιμπουργκ-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 9η αγωνιστική LIVE                                                                         COSMOTE SPORT3HD

21.50 FORMULA 1 GRAND PREMIO DE MEXICO, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                        COSMOTE SPORT5HD

22.00 Βαγιαδολίδ-Εσπανιόλ, LaLiga Santander, 10η αγωνιστική LIVE                                                                     COSMOTE SPORT2HD

22.00 ATP 500 Swiss Indoors Basel, Προημιτελικός LIVE                                                                                       COSMOTE SPORT6HD

Σάββατο 27.10.18

01.55 Moto3 Michelin Australian Motorcycle Grand Prix, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                             COSMOTE SPORT7HD

02.50 Moto2 Michelin Australian Motorcycle Grand Prix, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                             COSMOTE SPORT7HD

02.30 New York Knicks-Golden State Warriors, NBA Regular Season LIVE                                                             COSMOTE SPORT4HD

03.50 MotoGP Michelin Australian Motorcycle Grand Prix, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                          COSMOTE SPORT7HD

05.30 Moto3 Michelin Australian Motorcycle Grand Prix, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                           COSMOTE SPORT7HD

06.25 Moto2 Michelin Australian Motorcycle Grand Prix, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                           COSMOTE SPORT7HD

07.25 MotoGP Michelin Australian Motorcycle Grand Prix, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                          COSMOTE SPORT7HD

08.05 MotoGP Michelin Australian Motorcycle Grand Prix, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                         COSMOTE SPORT7HD

11.00 WRC Ισπανία, SS10 El Montmell 1 LIVE                                                                                                        COSMOTE SPORT8HD

11.00 WTA Finals Singapore, 1ος Ημιτελικός LIVE                                                                                                   COSMOTE SPORT9HD

14.00 Τζιρόνα-Ράγιο Βαγιεκάνο, LaLiga Santander, 10η αγωνιστική LIVE                                                                COSMOTE SPORT2HD

14.00 Κολονία-Χάιντενχαϊμ, Bundesliga 2, 11η αγωνιστική LIVE                                                                             COSMOTE SPORT7HD

14.30 WTA Finals Singapore, 2ος Ημιτελικός LIVE                                                                                                   COSMOTE SPORT9HD

15.00 ATP 500 Erste Bank Open, 1ος Ημιτελικός LIVE                                                                                             COSMOTE SPORT8HD

15.15 Γκαζιαντέπ-Φενερμπαχτσέ, TBF Basketball Super League, 4η αγωνιστική LIVE                                            COSMOTE SPORT5HD

15.30 ATP 500 Swiss Indoors Basel, 1ος Ημιτελικός LIVE                                                                                        COSMOTE SPORT6HD

16.30 Μάιντς-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 9η αγωνιστική LIVE                                                                         COSMOTE SPORT3HD

16.30 Ντόρτμουντ-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga, 9η αγωνιστική LIVE                                                                   COSMOTE SPORT4HD

16.30 Ανόβερο-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 9η αγωνιστική LIVE                                                                          COSMOTE SPORT7HD

17.00 Λίβερπουλ-Κάρντιφ, Premier League, 10η αγωνιστική LIVE                                                                          COSMOTE SPORT1HD

17.00 Μπιλμπάο-Βαλένθια, LaLiga Santander, 10η αγωνιστική LIVE                                                                       COSMOTE SPORT2HD

17.00 ATP 500 Erste Bank Open, 2ος Ημιτελικός LIVE                                                                                             COSMOTE SPORT8HD

17.30 ATP 500 Swiss Indoors Basel, 2ος Ημιτελικός LIVE                                                                                        COSMOTE SPORT6HD

17.50 FORMULA 1 GRAND PREMIO DE MEXICO, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                        COSMOTE SPORT5HD

19.30 Λέστερ-Γουέστ Χαμ, Premier League, 10η αγωνιστική LIVE                                                                          COSMOTE SPORT1HD

19.30 Θέλτα-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 10η αγωνιστική LIVE                                                                                COSMOTE SPORT2HD

19.30 Χόφενχαϊμ-Στουτγκάρδη, Bundesliga, 9η αγωνιστική LIVE                                                                            COSMOTE SPORT3HD

19.30 Λεβάντε-Λεγανές, LaLiga Santander, 10η αγωνιστική LIVE                                                                           COSMOTE SPORT7HD

20.50 FORMULA 1 GRAND PREMIO DE MEXICO, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                                      COSMOTE SPORT5HD

21.30 Σαουθάμπτον-Νιούκαστλ, Premier League, 10η αγωνιστική REC                                                                   COSMOTE SPORT1HD (27.10 17:00)

21.30 Ανόβερο-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 9η αγωνιστική REC                                                                           COSMOTE SPORT3HD (27.10 16:30)

21.30 Κονελιάνο-Καζαλματζιόρε, Serie A Femminile, 1η αγωνιστική LIVE                                                                COSMOTE SPORT8ΗD

21.30 Φούλαμ-Μπόρνμουθ, Premier League, 10η αγωνιστική REC                                                                         COSMOTE SPORT7HD (27.10 17:00)

21.45 Ατλέτικο Μαδρίτης-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 10η αγωνιστική LIVE                                                 COSMOTE SPORT2HD

23.30 Γουότφορντ-Χάντερσφιλντ, Premier League, 10η αγωνιστική REC                                                                COSMOTE SPORT7HD (27.10 17:00)

22.30 Μπελενένσες-Μπενφίκα, Liga NOS, 8η αγωνιστική LIVE                                                                                COSMOTE SPORT9HD

23.30 Μπράιτον-Γουλβς, Premier League, 10η αγωνιστική REC                                                                              COSMOTE SPORT3HD (27.10 17:00)

Κυριακή 28.10.18

02.35 Moto3 Michelin Australian Motorcycle Grand Prix, Warm Up LIVE                                                                COSMOTE SPORT7HD

03.05 Moto2 Michelin Australian Motorcycle Grand Prix, Warm Up LIVE                                                                COSMOTE SPORT7HD

03.35 MotoGP Michelin Australian Motorcycle Grand Prix, Warm Up LIVE                                                              COSMOTE SPORT7HD

03.45 Moto3 Michelin Australian Motorcycle Grand Prix, Αγώνας LIVE                                                                   COSMOTE SPORT7HD

03.30 San Antonio Spurs-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season LIVE                                                               COSMOTE SPORT4HD

05.05 Moto2 Michelin Australian Motorcycle Grand Prix, Αγώνας LIVE                                                                   COSMOTE SPORT7HD

05.00 UFC Fight Night: Volkan Oezdemir “No Time”-Anthony Smith “Lion Heart” LIVE                                          COSMOTE SPORT8HD

06.30 MotoGP Michelin Australian Motorcycle Grand Prix, Αγώνας LIVE                                                                 COSMOTE SPORT7HD

10.15 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 9η αγωνιστική REC                                                     COSMOTE SPORT3HD (27.10 16:30)

13.00 Χετάφε-Μπέτις, LaLiga Santander, 10η αγωνιστική LIVE                                                                               COSMOTE SPORT2HD

13.00 WRC Ισπανία, SS19 Santa Marina 2 Power Stage LIVE                                                                                 COSMOTE SPORT8HD

13.30 Μπαρτσελόνα-Μπανταλόνα, ACB Liga Endesa, 6η αγωνιστική LIVE                                                              COSMOTE SPORT4HD

13.30 WTA Finals Singapore, Τελικός LIVE                                                                                                             COSMOTE SPORT9HD

14.00 Χίμκι-Ούνικς Καζάν, VTB United League, Regular Season LIVE                                                                     COSMOTE SPORT7HD

14.30 Νυρεμβέργη-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 9η αγωνιστική LIVE                                                       COSMOTE SPORT3HD

15.00 ATP 500 Erste Bank Open, Τελικός LIVE                                                                                                       COSMOTE SPORT8HD

15.30 Κρίσταλ Πάλας-Άρσεναλ, Premier League, 10η αγωνιστική LIVE                                                                   COSMOTE SPORT2HD

16.00 Εκπομπή “Στο ρυθμό των ντέρμπι” LIVE                                                                                                       COSMOTE SPORT1HD

16.00 ATP 500 Swiss Indoors Basel, Τελικός LIVE                                                                                                  COSMOTE SPORT6HD

16.30 Λειψία-Σάλκε, Bundesliga, 9η αγωνιστική LIVE                                                                                              COSMOTE SPORT3HD

17.15 Μπαρτσελόνα-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 10η αγωνιστική LIVE                                                        COSMOTE SPORT1HD

18.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Έβερτον, Premier League, 10η αγωνιστική LIVE                                                    COSMOTE SPORT2HD

19.00 Βέρντερ Βρέμης-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 9η αγωνιστική LIVE                                                                    COSMOTE SPORT3HD

19.15 Εκπομπή “Στο ρυθμό των ντέρμπι” LIVE                                                                                                       COSMOTE SPORT1HD

19.30 Αλαβές-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 10η αγωνιστική LIVE                                                                           COSMOTE SPORT8HD

19.30 Πόρτο-Φεϊρένσε, Liga NOS, 8η αγωνιστική LIVE                                                                                           COSMOTE SPORT9HD

20.00 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE                                                                                                                           COSMOTE SPORT5HD

20.15 Εστουντιάντες-Μπασκόνια, ACB Liga Endesa, 6η αγωνιστική LIVE                                                                COSMOTE SPORT6HD

20.30 NASCAR Cup Series Martinsville First Data 500 LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT7HD

20.45 FORMULA 1 GRAND PREMIO DE MEXICO, Αγώνας LIVE                                                                              COSMOTE SPORT5HD

21.45 Σεβίλη-Ουέσκα, LaLiga Santander, 10η αγωνιστική LIVE                                                                              COSMOTE SPORT2HD

22.00 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Μποαβίστα, Liga NOS, 8η αγωνιστική LIVE                                                                 COSMOTE SPORT9HD

22.15 Μπέρνλι-Τσέλσι, Premier League, 10η αγωνιστική REC                                                                                 COSMOTE SPORT1HD (28.10 15:30)

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE                                                                                                                      COSMOTE SPORT3HD

23.00 Brooklyn Nets-Golden State Warriors, NBA Regular Season LIVE                                                                 COSMOTE SPORT4HD

Δευτέρα 29.10.18

03.30 Los Angeles Clippers-Washington Wizards, NBA Regular Season LIVE                                                         COSMOTE SPORT4HD

12:00 ATP Masters 1000 Rolex Paris, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT6HD

17:30 Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ρέθυμνο Cretan Kings, Betshop Basket League, 4η αγωνιστική LIVE                          COSMOTE SPORT4HD

22.00 Τότεναμ-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 10η αγωνιστική LIVE                                                                 COSMOTE SPORT1HD

23.30 Εκπομπή “TOPSPIN” LIVE                                                                                                                             COSMOTE SPORT6HD

21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE                                                                                                                      COSMOTE SPORT3HD

21.30 Μπόχουμ-Ρέγκενσμπουργκ, Bundesliga 2, 11η αγωνιστική LIVE                                                                   COSMOTE SPORT7HD

Τρίτη 30.10.18

02.00 Milwaukee Bucks-Toronto Raptors, NBA Regular Season LIVE                                                                     COSMOTE SPORT4HD

12:00 ATP Masters 1000 Rolex Paris, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT6HD

20.00 Εκπομπή “Pick n’ Roll”                                                                                                                                   COSMOTE SPORT4HD

Κύπελλο Ελλάδας, 4η Φάση, 2η αγωνιστική

Τετάρτη 31.10.18

01.30 Toronto Raptors-Philadelphia 76ers, NBA Regular Season LIVE                                                                   COSMOTE SPORT4HD

12:00 ATP Masters 1000 Rolex Paris, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT6HD

16.00 Μπουγιουκσεχίρ-ΠΑΟΚ, CEV Champions League βόλεϊ, 2ος Γύρος, 2η αγωνιστική Ανδρών LIVE                 COSMOTE SPORT7HD

Κύπελλο Ελλάδας, 4η Φάση, 2η αγωνιστική                                                                                                            

Πέμπτη 01.11.18

04.30 Golden State Warriors-New Orleans Pelicans, NBA Regular Season LIVE                                                     COSMOTE SPORT4HD

12:00 ATP Masters 1000 Rolex Paris, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT6HD

19.30 Σκαντίτσι-Νοβάρα, Serie A Femminile Βόλεϊ, 2η αγωνιστική LIVE                                                                 COSMOTE SPORT7HD

20.00 Φλένσμπουργκ-Μαγδεμβούργο, Bundesliga Χάντμπολ, 11η αγωνιστική LIVE                                                COSMOTE SPORT8HD

21.30 Εκπομπή “Ώρα Κυπέλλου” LIVE                                                                                                                    COSMOTE SPORT1HD           

Κύπελλο Ελλάδας, 4η Φάση, 2η αγωνιστική                                                                                                            

Παρασκευή 02.11.18

02.00 Boston Celtics-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE                                                                         COSMOTE SPORT4HD

02.55 Moto3 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                    COSMOTE SPORT5HD

03.50 Moto2 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                    COSMOTE SPORT5HD

04.50 MotoGP Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                  COSMOTE SPORT5HD

07.05 Moto3 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                    COSMOTE SPORT5HD

08.00 Moto2 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                    COSMOTE SPORT5HD

09.00 MotoGP Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                  COSMOTE SPORT5HD

15:00 ATP Masters 1000 Rolex Paris, Προημιτελικός LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT6HD

17.00 ATP Masters 1000 Rolex Paris, Προημιτελικός LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT6HD

19.30 Γκρόιτερ Φιρτ-Μπόχουμ, Bundesliga 2, 12η αγωνιστική LIVE                                                                        COSMOTE SPORT8HD

20.30 ATP Masters 1000 Rolex Paris, Προημιτελικός LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT6HD

21.30 Στουτγκάρδη-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 10η αγωνιστική LIVE                                                   COSMOTE SPORT3HD           

22.30 ATP Masters 1000 Rolex Paris, Προημιτελικός LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT6HD

22.30 Μπενφίκα-Μορεϊρένσε, Liga NOS, 9η αγωνιστική LIVE                                                                                  COSMOTE SPORT7HD           

Σάββατο 03.11.18

02.55 Moto3 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                    COSMOTE SPORT5HD

03.50 Moto2 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                    COSMOTE SPORT5HD

04.30 Golden State Warriors-Minnesota Timberwolves, NBA Regular Season LIVE                                                COSMOTE SPORT4HD

04.50 MotoGP Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                  COSMOTE SPORT5HD

06.30 Moto3 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                                   COSMOTE SPORT5HD

07.25 Moto2 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                                   COSMOTE SPORT5HD

08.25 MotoGP Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                  COSMOTE SPORT5HD

09.05 MotoGP Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                                COSMOTE SPORT5HD

14.00 Λεγανές-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander, 11η Αγωνιστική LIVE                                                           COSMOTE SPORT2HD

14.00 Κίελο-Ίνγκολσταντ, Bundesliga 2, 12η αγωνιστική LIVE                                                                                COSMOTE SPORT8HD

14.30 Μπόρνμουθ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 11η αγωνιστική LIVE                                               COSMOTE SPORT1HD

15.00 ATP Masters 1000 Rolex Paris, 1ος Ημιτελικός LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT6HD

16.30 Μπάγερν Μονάχου-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 10η αγωνιστική LIVE                                                             COSMOTE SPORT1HD

16.30 Βόλφσμπουργκ-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 10η αγωνιστική LIVE                                                                    COSMOTE SPORT3HD

16.30 Λεβερκούζεν-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 10η αγωνιστική LIVE                                                                          COSMOTE SPORT7HD

16.30 Σάλκε-Ανόβερο, Bundesliga, 10η αγωνιστική LIVE                                                                                        COSMOTE SPORT8HD

16.30 Άουγκσμπουργκ-Νυρεμβέργη, Bundesliga, 10η αγωνιστική LIVE                                                                  COSMOTE SPORT9HD

17.00 ATP Masters 1000 Rolex Paris, 2ος Ημιτελικός LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT6HD

17.15 Ρεάλ Μαδρίτης-Βαγιαδολίδ, LaLiga Santander, 11η Αγωνιστική LIVE                                                            COSMOTE SPORT2HD

18.30 Βέσπρεμ-Ράιν Νέκαρ, VELUX EHF Champions League Χάντμπολ, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική LIVE           COSMOTE SPORT8HD

19.00 Philadelphia 76ers-Detroit Pistons, NBA Regular Season LIVE                                                                      COSMOTE SPORT4HD

19.30 Άρσεναλ-Λίβερπουλ, Premier League, 11η αγωνιστική LIVE                                                                          COSMOTE SPORT1HD

19.30 Βαλένθια-Τζιρόνα, LaLiga Santander, 11η Αγωνιστική LIVE                                                                          COSMOTE SPORT2HD

19.30 Χέρτα Βερολίνου-Λειψία, Bundesliga, 10η αγωνιστική LIVE                                                                           COSMOTE SPORT3HD

20.00 Μαρίτιμο-Πόρτο, Liga NOS, 9η αγωνιστική LIVE                                                                                           COSMOTE SPORT7HD

21.30 Έβερτον-Μπράιτον, Premier League, 11η αγωνιστική REC                                                                            COSMOTE SPORT1HD (03.11 17:00)

21.30 Μόντσα-Κονελιάνο, Serie A Femminile Βόλεϊ, 3η αγωνιστική LIVE                                                                COSMOTE SPORT8HD

21.45 Γουλβς-Τότεναμ, Premier League, 11η αγωνιστική LIVE                                                                                COSMOTE SPORT1HD

21.45 Ράγιο Βαγιεκάνο-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 11η Αγωνιστική LIVE                                                     COSMOTE SPORT2HD

22.00 Κάρντιφ-Λέστερ, Premier League, 11η αγωνιστική REC                                                                                COSMOTE SPORT7HD (03.11 17:00)

Κυριακή 04.11.18

00.00 Νιούκαστλ-Γουότφορντ, Premier League, 11η αγωνιστική REC                                                                     COSMOTE SPORT1HD (03.11 17:00)

03.35 Moto3 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, Warm Up LIVE                                                                        COSMOTE SPORT5HD

04.00 UFC 230, ΗΠΑ, Νέα Υόρκη LIVE                                                                                                                    COSMOTE SPORT8HD

04.05 Moto2 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, Warm Up LIVE                                                                        COSMOTE SPORT5HD

04.35 MotoGP Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, Warm Up LIVE                                                                     COSMOTE SPORT5HD

05.05 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE                                                                                                                           COSMOTE SPORT5HD

05.45 Moto3 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, Αγώνας LIVE                                                                           COSMOTE SPORT5HD

07.05 Moto2 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, Αγώνας LIVE                                                                           COSMOTE SPORT5HD

08.30 MotoGP Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, Αγώνας LIVE                                                                        COSMOTE SPORT5HD

12.45 Γουέστ Χαμ-Μπέρνλι, Premier League, 11η αγωνιστική REC                                                                         COSMOTE SPORT1HD (03.11 17:00)

13.00 Έιμπαρ-Αλαβές, LaLiga Santander, 11η Αγωνιστική LIVE                                                                              COSMOTE SPORT2HD

13.30 Εστουντιάντες-Μπανταλόνα, ACB Liga Endesa, 7η αγωνιστική LIVE                                                             COSMOTE SPORT7HD

14.30 Αρμίνια Μπίλεφελντ-Σαν Πάουλι, Bundesliga 2, 12η αγωνιστική LIVE                                                           COSMOTE SPORT8HD

16.00 ATP Masters 1000 Rolex Paris, Τελικός LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT6HD

16.30 Γκλάντμπαχ-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga, 10η αγωνιστική LIVE                                                       COSMOTE SPORT3HD

17.15 Βιγιαρεάλ-Λεβάντε, LaLiga Santander, 11η Αγωνιστική LIVE                                                                         COSMOTE SPORT2HD

18.00 Τσέλσι-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 11η αγωνιστική LIVE                                                                      COSMOTE SPORT1HD

19.00 Μάιντς-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 10η αγωνιστική LIVE                                                                           COSMOTE SPORT3HD

19.30 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Σεβίλη, LaLiga Santander, 11η Αγωνιστική LIVE                                                                   COSMOTE SPORT2HD

19.30 Ουέσκα-Χετάφε, LaLiga Santander, 11η Αγωνιστική LIVE                                                                             COSMOTE SPORT7HD

19.30 Σάντα Κλάρα-Σπόρτινγκ Λισαβόνας, Liga NOS, 9Η αγωνιστική LIVE                                                              COSMOTE SPORT8HD

20.00 Μάντσεστερ Σίτι-Σαουθάμπτον, Premier League, 11η αγωνιστική REC                                                         COSMOTE SPORT1HD (04.11 17:00)

20.15 Μπασκόνια-Βαλένθια, ACB Liga Endesa, 7η αγωνιστική LIVE                                                                        COSMOTE SPORT9HD

21.45 Μπέτις-Θέλτα, LaLiga Santander, 11η Αγωνιστική LIVE                                                                                COSMOTE SPORT2HD

22.00 NASCAR Cup Series, AAA Texas 500, Αγώνας LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT8HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE                                                                                                                      COSMOTE SPORT3HD

22.30 Milwaukee Bucks-Sacramento Kings, NBA Regular Season LIVE                                                                   COSMOTE SPORT4HD

Δευτέρα 05.11.18

01.00 Washington Wizards-New York Knicks, NBA Regular Season LIVE                                                                COSMOTE SPORT7HD

15.30 Αστάνα-Χίμκι, VTB United League, Regular Season LIVE                                                                              COSMOTE SPORT7HD

19.00 Εκπομπή “TOPSPIN” LIVE                                                                                                                             COSMOTE SPORT6HD

19.00 Φενέρμπαχτσε-Αναντολού Εφές, TBF Basketball Super League, 5η αγωνιστική LIVE                                   COSMOTE SPORT7HD

21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE                                                                                                                      COSMOTE SPORT3HD

21.30 Αμβούργο-Κολονία, Bundesliga 2, 12η αγωνιστική LIVE                                                                               COSMOTE SPORT8HD

22.00 Χάντερσφιλντ-Φούλαμ, Premier League, 11η αγωνιστική LIVE                                                                    COSMOTE SPORT1HD

22.00 Εσπανιόλ-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 11η αγωνιστική LIVE                                                                      COSMOTE SPORT2HD

Τρίτη 06.11.18

02.00 Indiana Pacers-Houston Rockets, NBA Regular Season LIVE                                                                         COSMOTE SPORT4HD

15.00 Next Gen ATP Finals, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                                       COSMOTE SPORT6HD

17.00 Next Gen ATP Finals, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                                      COSMOTE SPORT6HD

18.30 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE                                                                                            COSMOTE SPORT2HD

19.45 Εκπομπή “UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό” LIVE                                                                        COSMOTE SPORT1HD

19.55 Ερυθρός Αστέρας-Λίβερπουλ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE    COSMOTE SPORT2HD

19.55 Μονακό-Μπριζ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE                           COSMOTE SPORT3HD

20.00 Εκπομπή “Pick n’ Roll” LIVE                                                                                                                          COSMOTE SPORT4HD

20.30 Next Gen ATP Finals, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                                      COSMOTE SPORT6HD

22.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Ντόρτμουντ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Ίντερ-Μπαρτσελόνα, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE                 COSMOTE SPORT3HD

22.00 Νάπολι-Παρί Σεν Ζερμέν, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE           COSMOTE SPORT5HD

22.00 Τότεναμ-Αϊντχόφεν, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE                   COSMOTE SPORT7HD

22.00 Σάλκε-Γαλατάσαραϊ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE                 COSMOTE SPORT8HD

22.00 Πόρτο-Λοκομοτίβ Μόσχας, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE         COSMOTE SPORT9HD

22.30 Next Gen ATP Finals, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                                      COSMOTE SPORT6HD

Τετάρτη 07.11.18

00.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE                                                                                           COSMOTE SPORT2HD

03.30 Dallas Mavericks-Washington Wizards, NBA Regular Season LIVE                                                                COSMOTE SPORT4HD

15.00 Next Gen ATP Finals, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                                      COSMOTE SPORT6HD

17.00 Next Gen ATP Finals, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                                      COSMOTE SPORT6HD

18.30 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE                                                                                           COSMOTE SPORT2HD

19.00 Ολυμπιακός-Ντίκιρχ, CEV Challenge Cup Γυναικών, Προκριματικός Γύρος, 1ος αγώνας LIVE                         COSMOTE SPORT7HD

19.45 Εκπομπή “UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό” LIVE                                                                       COSMOTE SPORT1HD

19.55 ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Ρόμα, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE                COSMOTE SPORT3HD

19.55 Βαλένθια-Γιουνγκ Μπόις, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE           COSMOTE SPORT4HD

20.30 Next Gen ATP Finals, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                                      COSMOTE SPORT6HD

22.00 Μπάγερν Μονάχου-ΑΕΚ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE           COSMOTE SPORT2HD

22.00 Γιουβέντους-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE                               COSMOTE SPORT5HD

22.00 Μπενφίκα-Άγιαξ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE                       COSMOTE SPORT3HD

22.00 Βικτόρια Πλζεν-Ρεάλ Μαδρίτης, UEFA Champions League, 4η αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE                        COSMOTE SPORT7HD

22.00 Μάντσεστερ Σίτι-Σαχτάρ Ντονέτσκ, UEFA Champions League, 4η αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE                  COSMOTE SPORT8HD

22.00 Λιόν-Χόφενχαϊμ, UEFA Champions League, 4η αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE                                               COSMOTE SPORT9HD

22.30 Next Gen ATP Finals, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                                      COSMOTE SPORT6HD

UEFA Youth League, 4η αγωνιστική

Πέμπτη 08.11.18

00.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT2HD

00.00 IDEMITSU Asia Talent Cup MotoGP Grand Prix of Malaysia, 1ος Αγώνας REC                                              COSMOTE SPORT5HD (03.11 10:15)

01.00 IDEMITSU Asia Talent Cup MotoGP Grand Prix of Malaysia, 2ος Αγώνας REC                                              COSMOTE SPORT5HD (04.11 10:20)

05.30 Los Angeles Lakers-Minnesota Timberwolves, NBA Regular Season LIVE                                                     COSMOTE SPORT4HD

15.00 Next Gen ATP Finals, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                                      COSMOTE SPORT6HD

17.00 Next Gen ATP Finals, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                                      COSMOTE SPORT6HD

18.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE                                                                                                 COSMOTE SPORT2HD

19.45 Εκπομπή “UEFA Europa League Λεπτό προς Λεπτό” LIVE                                                                             COSMOTE SPORT1HD

19.55 Βίντι-ΠΑΟΚ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, 12ος Όμιλος LIVE                                   COSMOTE SPORT2HD

20.30 Next Gen ATP Finals, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                                      COSMOTE SPORT6HD

21.00 Εκπομπή “Pregame Ολυμπιακός-Ντουντελάνζ” LIVE                                                                                     COSMOTE SPORT3HD

22.00 Ολυμπιακός-Ντουντελάνζ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE               COSMOTE SPORT3HD

22.30 Next Gen ATP Finals, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                                      COSMOTE SPORT6HD

UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική

Παρασκευή 09.11.18

00.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE                                                                                                 COSMOTE SPORT2HD

03.00 Oklahoma City Thunder-Houston Rockets, NBA Regular Season LIVE                                                          COSMOTE SPORT4HD

14.50 FORMULA 1 GRANDE PREMIO HEINEKEN DO BRASIL, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                    COSMOTE SPORT5HD

18.50 FORMULA 1 GRANDE PREMIO HEINEKEN DO BRASIL, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                    COSMOTE SPORT5HD

19.30 Πάντερμπορν-Κίελο, Bundesliga 2, 13η αγωνιστική LIVE                                                                              COSMOTE SPORT8HD

21.30 Ανόβερο-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 11η αγωνιστική LIVE                                                                         COSMOTE SPORT3HD

20.00 Next Gen ATP Finals, Ημιτελικός LIVE                                                                                                           COSMOTE SPORT6HD

22.00 Λεβάντε-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 12η αγωνιστική LIVE                                                                COSMOTE SPORT2HD

22.00 Next Gen ATP Finals, Ημιτελικός LIVE                                                                                                           COSMOTE SPORT6HD

Σάββατο 10.11.18

04.30 Utah Jazz-Boston Celtics, NBA Regular Season LIVE                                                                                     COSMOTE SPORT4HD

14.00 Βαγιαδολίδ-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 12η αγωνιστική LIVE                                                                       COSMOTE SPORT1HD

14.00 Κολονία-Ντιναμό Δρέσδης, Bundesliga 2, 13η αγωνιστική LIVE C                                                                 COSMOTE SPORT7HD

14.30 Κάρντιφ-Μπράιτον, Premier League, 12η αγωνιστική LIVE                                                                           COSMOTE SPORT1HD

15.00 Άβτοντορ-Τσμόκι Μινσκ, VTB United League, Regular Season LIVE                                                             COSMOTE SPORT4HD

15.00 Τσεχία-ΗΠΑ, Fed Cup by BNP Paribas, Τελικός, Αγώνας Μονού LIVE                                                            COSMOTE SPORT8HD

15.50 FORMULA 1 GRANDE PREMIO HEINEKEN DO BRASIL, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                    COSMOTE SPORT5HD

16.30 Βέρντερ Βρέμης-Γκλάντμπαχ Bundesliga, 11η αγωνιστική LIVE                                                                   COSMOTE SPORT2HD

16.30 Χόφενχαϊμ-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 11η αγωνιστική LIVE                                                                    COSMOTE SPORT3HD

16.30 Νυρεμβέργη-Στουτγκάρδη, Bundesliga, 11η αγωνιστική LIVE                                                                      COSMOTE SPORT7HD

16.30 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga, 11η αγωνιστική LIVE                                               COSMOTE SPORT9HD

17.00 Τσεχία-ΗΠΑ, Fed Cup by BNP Paribas, Τελικός, Αγώνας Μονού LIVE                                                            COSMOTE SPORT8HD

17.15 Χετάφε-Βαλένθια, LaLiga Santander, 12η αγωνιστική LIVE                                                                          COSMOTE SPORT1HD

18.30 Παρί Σεν Ζερμέν-Φλένσμπουργκ, VELUX EHF Champions League Χάντμπολ, Φάση Ομίλων, 7η αγωνιστική COSMOTE SPORT7HD

18.50 FORMULA 1 GRANDE PREMIO HEINEKEN DO BRASIL, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                    COSMOTE SPORT5HD

19.15 Γκραν Κανάρια-Τενερίφη, ACB Liga Endesa, 8η αγωνιστική LIVE                                                                 COSMOTE SPORT9HD

19.30 Κρίσταλ Πάλας-Τότεναμ, Premier League, 12η αγωνιστική LIVE                                                                   COSMOTE SPORT1HD

19.30 Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 12η αγωνιστική LIVE                                                       COSMOTE SPORT2HD

19.30 Ντόρτμουντ-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 11η αγωνιστική LIVE                                                              COSMOTE SPORT3HD

20.00 Next Gen ATP Finals, Τελικός 3ης Θέσης LIVE                                                                                              COSMOTE SPORT6HD

21.30 Λέστερ-Μπέρνλι, Premier League, 12η αγωνιστική REC                                                                                COSMOTE SPORT1HD (10.11 17.00)

21.30 Κονελιάνο-Νοβάρα, Serie A Femminile Βόλεϊ, Supercoppa LIVE                                                                   COSMOTE SPORT9HD

21.45 Τζιρόνα-Λεγανές, LaLiga Santander, 12η αγωνιστική LIVE                                                                           COSMOTE SPORT2HD

22.00 Νιούκαστλ-Μπόρνμουθ, Premier League, 12η αγωνιστική REC                                                                     COSMOTE SPORT1HD (10.11 17.00)

22.00 Next Gen ATP Finals, Τελικός LIVE                                                                                                                COSMOTE SPORT6HD

22.30 Los Angeles Clippers-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE                                                               COSMOTE SPORT4HD

22.30 Πόρτο-Μπράγκα, Liga NOS, 10η αγωνιστική LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT8HD

23.30 Σαουθάμπτον-Γουότφορντ, Premier League, 12η αγωνιστική REC                                                               COSMOTE SPORT1HD (10.11 17.00)

Betshop Basket League, 5η αγωνιστική

Κυριακή 11.11.18

05.00 UFC Fight Night: Frankie Edgar “The Answer”-Chan Sung Jung “The Korean Zombie”, USA Denver LIVE    COSMOTE SPORT8HD

12.15 Φράιμπουργκ-Μάιντς, Bundesliga, 11η αγωνιστική REC                                                                                COSMOTE SPORT3HD (10.11 16.30)

13.00 Αλαβές-Ουέσκα, LaLiga Santander, 12η αγωνιστική LIVE                                                                             COSMOTE SPORT2HD

13.00 Τσεχία-ΗΠΑ, Fed Cup by BNP Paribas, Τελικός, Αγώνας Μονού LIVE                                                            COSMOTE SPORT8HD

14.00 Λίβερπουλ-Φούλαμ, Premier League, 12η αγωνιστική LIVE                                                                          COSMOTE SPORT1HD

14.30 Ουνιόν Βερολίνου-Γκρόιτερ Φιρτ, Bundesliga 2, 13η αγωνιστική LIVE                                                          COSMOTE SPORT7HD

15.00 Τσεχία-ΗΠΑ, Fed Cup by BNP Paribas, Τελικός, Αγώνας Μονού LIVE                                                            COSMOTE SPORT8HD

16.00 Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT6HD

16.15 Τσέλσι-Έβερτον, Premier League, 12η αγωνιστική LIVE                                                                               COSMOTE SPORT1HD

16.30 Λειψία-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 11η αγωνιστική LIVE                                                                                COSMOTE SPORT3HD

16.30 Λοκομοτίβ Κουμπάν-ΤΣΣΚΑ Μόσχας, VTB United League, Regular Season LIVE                                          COSMOTE SPORT9HD

17.00 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE                                                                                                                           COSMOTE SPORT5HD

17.00 Κίελο-Γκέπινγκεν, Bundesliga Χάντμπολ, 12η αγωνιστική LIVE                                                                     COSMOTE SPORT7HD

17.00 Τσεχία-ΗΠΑ, Fed Cup by BNP Paribas, Τελικός, Αγώνας Διπλού LIVE                                                           COSMOTE SPORT8HD

17.15 Μπαρτσελόνα-Μπέτις, LaLiga Santander, 12η αγωνιστική LIVE                                                                    COSMOTE SPORT2HD

18.30 Μάντσεστερ Σίτι-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 12η αγωνιστική LIVE                                       COSMOTE SPORT1HD

18.45 FORMULA 1 GRANDE PREMIO HEINEKEN DO BRASIL, Αγώνας LIVE                                                            COSMOTE SPORT5HD

19.00 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Σάλκε, Bundesliga, 11η αγωνιστική LIVE                                                              COSMOTE SPORT3HD

19.00 Μπαχτσεσεχίρ-Φενερμπαχτσέ, TBF Basketball Super League, 6η αγωνιστική LIVE                                      COSMOTE SPORT4HD

19.30 Σεβίλη-Εσπανιόλ, LaLiga Santander, 12η αγωνιστική LIVE                                                                            COSMOTE SPORT2HD

19.30 Τοντέλα-Μπενφίκα, Liga NOS, 10η αγωνιστική LIVE                                                                                     COSMOTE SPORT7HD

20.15 Φουενλαμπράδα-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, 8η αγωνιστική LIVE                                                      COSMOTE SPORT9HD

20.30 Άρσεναλ-Γουλβς, Premier League, 12η αγωνιστική REC                                                                               COSMOTE SPORT1HD (11.11 18.30)

21.30 NASCAR Cup Series, ISM Can-Am 500, αγώνας LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT8HD

21.45 Θέλτα-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 12η αγωνιστική LIVE                                                                   COSMOTE SPORT2HD

22.00 Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT6HD

22.00 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Σάβες, Liga NOS, 10η αγωνιστική LIVE                                                                       COSMOTE SPORT7HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE                                                                                                                      COSMOTE SPORT3HD

22.30 Detroit Pistons-Charlotte Hornets, NBA Regular Season LIVE                                                                       COSMOTE SPORT4HD

23.45 Ράγιο Βαγεκάνο-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 12η αγωνιστική REC                                                              COSMOTE SPORT2HD (11.11 19.30)

Δευτέρα 12.11.18

02.00 Houston Rockets-Indiana Pacers, NBA Regular Season LIVE                                                                        COSMOTE SPORT4HD

16.00 Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT6HD

19.00 Εκπομπή “TOPSPIN” LIVE                                                                                                                              COSMOTE SPORT6HD

21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE                                                                                                                       COSMOTE SPORT3HD

21.30 Μπόχουμ-Ντάρμσταντ, Bundesliga 2, 13η αγωνιστική LIVE                                                                          COSMOTE SPORT8HD

22.00 Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT6HD

Betshop Basket League, 5η αγωνιστική

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • ENGEL 2.20m  

    ENGEL 2.20m  

    Η εταιρεία Astra Sat ανακοινώνει νέα παραλαβή δορυφορικών κατόπτρων αλουμινίου 2,20 μέτρων. Πρόκειται για prime focus παραβολικά κάτοπτρα της Engel, τα οποία έχουν διάμετρο 220 εκατοστών, βάρος αν...
  • IKUSI SZB+550

    IKUSI SZB+550

    Το πακέτο «Άρης» είναι ένα πλήρες Modular Headend IKUSI με τη σειρά SZB+550, με 3 μονάδες SZB+550, μαζί με το κατάλληλο τροφοδοτικό και τη βάση του. Το συγκεκριμένο πακέτο είναι το πιο δημοφιλές α...
  • AVM WireGuard

    AVM WireGuard

    Η πρόσβαση στο FRITZ!Box, το σύστημα NAS ή άλλες συσκευές του οικιακού δικτύου εν κινήσει, μπορεί να γίνει δυνατή με ένα ασφαλές εικονικό ιδιωτικό δίκτυο (VPN). Με τη νέα δυνατότητα WireGuard της ...
  • ANGA PS-6800ACT

    ANGA PS-6800ACT

    Η εταιρεία STAM Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του νέου ANGA PS-6800ACT, το οποίο είναι ένα εργαλείο ειδικά σχεδιασμένο για εγκαταστάτες συστημάτων παρακολούθησης. Πρόκειται για ένα φορητό C...
  • MELICONI AMP 200 

    MELICONI AMP 200 

    Ο ψηφιακός ενισχυτής σήματος της Meliconi, ενισχύει πάνω από 10 φορές (20dB) το αναλογικό ή ψηφιακό τηλεοπτικό σήμα που προέρχεται από μια εξωτερική κεραία. Αυτό επιτρέπει στο σήμα να διανεμηθεί σ...
  • FAGOR AML 920 DC kit

    FAGOR AML 920 DC kit

    Σε διαθεσιμότητα από την AMF Electronics ο ενισχυτής ιστού AML 920 DC της Fagor που ανήκει στη σειρά MASTIO. Πρόκειται για έναν επαγγελματικό ενισχυτή που έχει ενσωματωμένο φίλτρο LTE 700MHZ και ε...
  • <strong>TRIAX TDcH Compact Headend 22STC-I</strong>

    TRIAX TDcH Compact Headend 22STC-I

    Κατασκευασμένο τόσο για τοποθέτηση σε τοίχο, όσο και για rack 19", το TDcH 22STC-I είναι εξοπλισμένο με 4 εισόδους DVB-S/S2, 1 είσοδο DVB-T/T2/C, 16 transmodulators DVB-S2X, 6 transmodulators DVB-...
  • FRITZ!OS 7.50  – Ανακοινώθηκε στην IFA 2022 η νέα έκδοση λογισμικού

    FRITZ!OS 7.50  – Ανακοινώθηκε στην IFA 2022 η νέα έκδοση λογισμικού

    Στην έκθεση IFA 2022 που έγινε στο Βερολίνο, η AVM ανακοίνωσε την κυκλοφορία της νέας έκδοσης του λογισμικού FRITZ!OS, που είναι η 7.50. Η ολοκληρωμένη ενημέρωση FRITZ!OS 7.50 θα φέρει περίπου 100...
  • <strong>INFOMIR MAG522W3 – </strong><strong>Νέο</strong><strong> MAG </strong><strong>με</strong><strong> </strong><strong>ενσωματωμένο</strong><strong> Wi-Fi 2T2R ac</strong>

    INFOMIR MAG522W3 – Νέο MAG με ενσωματωμένο Wi-Fi 2T2R ac

    Η εταιρεία TRONIX ανακοινώνει την παραλαβή του νέου μοντέλου της Infomir, του MAG 522W3. Πρόκειται για την τροποποιημένη έκδοση του μοντέλου MAG522 που περιλαμβάνει ενσωματωμένη μονάδα Wi-Fi διπλή...
  • <strong>Επαναφορτιζόμενοι φακοί υψηλής απόδοσης</strong><strong> </strong><strong>8009 / 8061 / 9021</strong><strong></strong>

    Επαναφορτιζόμενοι φακοί υψηλής απόδοσης 8009 / 8061 / 9021

    Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή μιας νέας σειράς επαναφορτιζόμενων φακών που είναι ιδανικοί για διάφορες χρήσεις σε εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους. Πρόκειται για τα μοντέλα...
  • <strong>Lemco – </strong><strong>Εκπαιδευτικά σεμινάρια 2022</strong>

    Lemco – Εκπαιδευτικά σεμινάρια 2022

    Στο πλαίσιο της διαρκούς ενημέρωσης για νέες τεχνολογικές λύσεις, η Lemco διοργανώνει διαδικτυακά σεμινάρια (webinars) με την παρακάτω θεματολογία: · Νέα σειρά headend - Compact Line 2 · IPT...
  • Astra Sat – συμμετοχή στην ENERGIA.TEC

    Astra Sat – συμμετοχή στην ENERGIA.TEC

    Η εταιρεία Astra Sat ανακοινώνει ότι θα συμμετέχει στην 4η ENERGIA.TEC, η οποία θα πραγματοποιηθεί από τις 21 έως τις 23 Οκτωβρίου στο εκθεσιακό κέντρο M.E.C. στην Παιανία και αναμένεται να ξεπερά...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

  • Κυκλοφορεί το τεύχος Οκτωβρίου 2022 του περιοδικού “Ψηφιακή Τηλεόραση” μαζί με το “Security Report”

    Κυκλοφορεί το τεύχος Οκτωβρίου 2022 του περιοδικού “Ψηφιακή Τηλεόραση” μαζί με το “Security Report”

    Το νέο τεύχος Οκτωβρίου 2022 του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδικό «Security Report», που ηγείται στην αγορά των ηλεκτρονικών συστημάτων ασφαλείας. Μετά από έ...
  • Αθλητικός τηλεοπτικός χάρτης 2022-23

    Αθλητικός τηλεοπτικός χάρτης 2022-23

    Μετά από ένα τηλεοπτικά κενό καλοκαίρι που πέρασε χωρίς τη διεξαγωγή κάποιας από τις σπουδαίες διεθνείς διοργανώσεις που παραδοσιακά πραγματοποιούνται τέτοια εποχή, φτάσαμε στη νέα αθλητική σεζόν ...
  • Semi-Automated Offside Technology

    Semi-Automated Offside Technology

    Όπως επιβεβαίωσε επίσημα η FIFA, μια νέα τεχνολογία που βασίζεται σε τεχνητή νοημοσύνη (AI) θα χρησιμοποιηθεί στο Παγκόσμιο Κύπελλο του Κατάρ, το οποίο θα διεξαχθεί από 21 Νοεμβρίου έως 18 Δεκεμβρ...
  • OPPO Reno7 Lite 5G

    OPPO Reno7 Lite 5G

    Η κινέζικη εταιρεία OPPO, ένας από τους μεγαλύτερους στον κόσμο κατασκευαστές smartphone, κάνει την είσοδό της στην ελληνική αγορά με την παρουσίαση ενός νέου της μοντέλου. Πρόκειται για το OPPO R...
ΤΑ ΠΑΝΤΑ
ΓΙΑ ΤΗΝ
ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΗ
ΨΗΦΙΑΚΗ
ΚΑΙ HD TV

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
LIBRA PRESS
Καυκάσου 145, Αθήνα, 11364



ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΑ ΔΕΛΤΙΑ


Digitaltvinfo.gr - Τα πάντα για τη δορυφορική, ψηφιακή και HD TV
Libra Press © Copyright 2022 | All Rights Reserved
Dual Design