Skip to main content
30 Απριλίου 2019 11:40

Ανανεωμένα προγράμματα μεταδόσεων COSMOTE SPORT έως 20/5/19

admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2022%2F04%2Fc93d5f610e04da14c4934b70a3e26967 XL

Ανανεωμένα προγράμματα μεταδόσεων COSMOTE SPORT έως 20/5/19

Απρίλιος
Τρίτη 30.04.19
03.00 Toronto Raptors-Philadelphia 76ers, NBA Playoffs, Eastern Conference Semifinals, Game 2 LIVE COSMOTE SPORT4HD
13.00 Ντανίλοβιτς-Σάκκαρη, WTA Μαρόκο, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.00 Εκπομπή “Pick ‘n Roll” COSMOTE SPORT4HD…

 

Απρίλιος

Τρίτη 30.04.19
03.00 Toronto Raptors-Philadelphia 76ers, NBA Playoffs, Eastern Conference Semifinals, Game 2 LIVE COSMOTE SPORT4HD
13.00 Ντανίλοβιτς-Σάκκαρη, WTA Μαρόκο, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.00 Εκπομπή “Pick ‘n Roll” COSMOTE SPORT4HD
20.30 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 Τότεναμ-Άγιαξ, UEFA Champions League, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

Μάιος

Τετάρτη 01.05.19
00.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
03.00 Milwaukee Bucks-Boston Celtics, NBA Playoffs, Eastern Conference Semifinals, Game 2 LIVE COSMOTE SPORT4HD
05.30 Golden State Warriors-Houston Rockets, NBA Playoffs, Western Conference Semifinals, Game 2 LIVE COSMOTE SPORT7HD
18.30 Φλένσμπουργκ-Λειψία, Bundesliga Χάντμπολ, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
19.00 Νοβάρα-Κονελιάνο, Serie A Femminile, 1ος Τελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD
20.30 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 Μπαρτσελόνα-Λίβερπουλ, UEFA Champions League, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

Πέμπτη 02.05.19
00.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
04.00 Denver Nuggets-Portland Trail Blazers, NBA Playoffs, Western Conference Semifinals, Game 2 LIVE COSMOTE SPORT4HD
20.30 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Τσέλσι, UEFA Europa League, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 Άρσεναλ-Βαλένθια, UEFA Europa League, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

Παρασκευή 03.05.19
00.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
03.00 Philadelphia 76ers-Toronto Raptors, NBA Playoffs, Eastern Conference Semifinals, Game 3 LIVE COSMOTE SPORT4HD
09.55 Moto3 Gran Premio Red Bull de Espana, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
10.50 MotoGP Gran Premio Red Bull de Espana, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.50 Moto2 Gran Premio Red Bull de Espana, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.10 Moto3 Gran Premio Red Bull de Espana, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
15.00 ATP 250 Estoril, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
15.05 MotoGP Gran Premio Red Bull de Espana, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.05 Moto2 Gran Premio Red Bull de Espana, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
17.00 ATP 250 Estoril, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.30 Ντινάμο Δρέσδης-Σαν Πάουλι, Bundesliga 2, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
20.00 ATP 250 Estoril, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.30 Μάιντς-Λειψία, Bundesliga, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.00 Έβερτον-Μπέρνλι, Premier League, 37η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 Σεβίλη-Λεγανές, LaLiga Santander, 36η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 ATP 250 Estoril, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
22.00 Μπαρτσελόνα-Μπασκόνια, ACB Liga Endesa, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

Σάββατο 04.05.19
03.00 Boston Celtics-Milwaukee Bucks, NBA Playoffs, Eastern Conference Semifinals, Game 3 LIVE COSMOTE SPORT4HD
09.55 Moto3 Gran Premio Red Bull de Espana, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
10.50 MotoGP Gran Premio Red Bull de Espana, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.50 Moto2 Gran Premio Red Bull de Espana, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
13.00 Φενέρμπαχτσε-Μπάνβιτ, TBF Basketball Super League, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
13.30 Moto3 Gran Premio Red Bull de Espana, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.00 Λεβάντε-Ράγιο Βαγεκάνο, LaLiga Santander, 36η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
14.00 Μπόχουμ-Μαγδεμβούργο, Bundesliga 2, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
14.25 MotoGP Gran Premio Red Bull de Espana, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.30 Μπόρνμουθ-Τότεναμ, Premier League, 37η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
15.05 MotoGP Gran Premio Red Bull de Espana, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.00 Moto2 Gran Premio Red Bull de Espana, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.30 Μπάγερν Μονάχου-Ανόβερο Bundesliga, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
16.30 Γκλάντμπαχ-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.30 Χέρτα Βερολίνου-Στουτγκάρδη, Bundesliga, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.30 Βόλφσμπουργκ-Νυρεμβέργη, Bundesliga, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
17.00 ATP 250 Estoril, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
17.00 TTSC “UMMC”-Fakel-Gazprom Orenburg, ETTU Champions League, 1ος Τελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD
17.15 Εσπανιόλ-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander, 36η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
17.20 Red Bull MotoGP Rookies Cup Ισπανία, Χερέθ, 1ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
18.00 Ολυμπιακός-Κολοσσός H Hotels, Betshop Basket League, 22η Αγωνιστική (εξ’ αναβολής) LIVE COSMOTE SPORT4HD
19.00 ATP 250 Estoril, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.30 Κάρντιφ-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 37η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.30 Αλαβές-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 36η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.30 Βέρντερ Βρέμης-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
20.00 Μπενφίκα-Πορτιμονένσε, Liga NOS, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
20.30 Μπούργκος-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.30 Κονελιάνο-Νοβάρα, Serie A Femminile, 2ος Τελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.45 Νιούκαστλ-Λίβερπουλ, Premier League, 37η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 Θέλτα-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 36η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
23.45 Γουέστ Χαμ-Σαουθάμπτον, 37η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (04.05, 17:00)
22.30 Πόρτο-Άβες, Liga NOS, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

Κυριακή 05.05.19
03.00 UFC Fight Night: Al Iaquinta-Donald Cerrone, Καναδάς, Οτάβα LIVE COSMOTE SPORT8HD
03.30 Houston Rockets-Golden State Warriors, NBA Playoffs, Western Conference Semifinals, Game 3 LIVE COSMOTE SPORT4HD
06.00 Canelo Alvarez-Daniel Jakobs, WBA, WBC, IBF Middleweight World Championship, Αγώνας Πυγμαχίας LIVE COSMOTE SPORT7HD
09.15 Moto3 Gran Premio Red Bull de Espana, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD
09.45 Moto2 Gran Premio Red Bull de Espana, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD
10.15 MotoGP Gran Premio Red Bull de Espana, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.05 Γουλβς-Φούλαμ, Premier League, 37η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (04.05, 17:00)
11.45 Moto3 Gran Premio Red Bull de Espana, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
13.00 Χετάφε-Τζιρόνα, LaLiga Santander, 36η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
13.05 Moto2 Gran Premio Red Bull de Espana, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.30 MotoGP Gran Premio Red Bull de Espana, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.30 Σάλκε-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
15.00 Έιμπαρ-Μπέτις, LaLiga Santander, 36η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
16.00 Χάντερσφιλντ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 37η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
16.00 Τσέλσι-Γουότφορντ, Premier League, 37η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
16.20 Red Bull MotoGP Rookies Cup Ισπανία, Χερέθ, 2ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.30 Φράιμπουργκ-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
17.15 Ρεάλ Μαδρίτης-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 36η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
17.30 ATP 250 Estoril, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
18.00 Παρί Σεν Ζερμέν-Κιέλτσε, VELUX EHF Champions League, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
18.30 Άρσεναλ-Μπράιτον, Premier League, 37η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.00 Λεβερκούζεν-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.30 Βαγιαδολίδ-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 36η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.30 Μπελενένσες-Σπόρτινγκ Λισαβόνας, Liga NOS, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
20.30 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.00 NASCAR Cup Series, Dover Gander RV 400 LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.45 Ουέσκα-Βαλένθια, LaLiga Santander, 36η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.30 NBA Playoffs, Conference Semifinals, Game 4 LIVE COSMOTE SPORT4HD
22.30 Philadelphia 76ers-Toronto Raptors, NBA Playoffs, Eastern Conference Semifinals, Game 4 LIVE COSMOTE SPORT4HD
VTB United League, Playoffs

Δευτέρα 06.05.19
13.00 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.00 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.30 Γκρόιτερ Φιρτ-Κολονία, Bundesliga 2, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.30 Serie A Femminile, 3ος Τελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD
22.00 Μάντσεστερ Σίτι-Λέστερ, Premier League, 37η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

Τρίτη 07.05.19
13.00 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.00 Εκπομπή “Pick ‘n Roll” COSMOTE SPORT4HD
20.30 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 Λίβερπουλ-Μπαρτσελόνα, UEFA Champions League, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
NBA Playoffs, Conference Semifinals, Game 4

Τετάρτη 08.05.19
00.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
13.00 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
17.00 Fakel Gazprom Orenburg – TTSC “UMMC”, ETTU Champions League, 1ος Τελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD
17.30 Παναθηναϊκός-Κύμη, Betshop Basket League, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
17.30 Ολυμπιακός-Προμηθέας Πάτρας, Betshop Basket League, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD
20.30 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 Άγιαξ-Τότεναμ, UEFA Champions League, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
NBA Playoffs, Conference Semifinals, Game 5

Πέμπτη 09.05.19
00.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
13.00 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.30 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.30 Serie A Femminile Βόλεϊ, 4ος Τελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD
22.00 Τσέλσι-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, UEFA Europa League, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 Βαλένθια-Άρσεναλ, UEFA Europa League, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.30 Ρεάλ Μαδρίτης-Εστουντιάντες, ACB Liga Endesa, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
NBA Playoffs, Conference Semifinals, Game 5

Παρασκευή 10.05.19
00.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
11.50 FORMULA 1 EMIRATES GRAN PREMIO DE ESPANA, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
13.00 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
15.00 WRC Χιλή, SS1 El Pinar LIVE COSMOTE SPORT9HD
15.30 WTA Mutua Madrid Open, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
15.50 FORMULA 1 EMIRATES GRAN PREMIO DE ESPANA, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.30 WRC Χιλή, SS2 El Puma 1 LIVE COSMOTE SPORT9HD
17.35 WRC Χιλή, SS3 Espigado 1 LIVE COSMOTE SPORT9HD
18.00 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.30 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.00 WTA Mutua Madrid Open, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
22.20 WRC Χιλή, SS4 El Pumas 2 LIVE COSMOTE SPORT9HD
22.30 Μπαρτσελόνα-Βαλένθια, ACB Liga Endesa, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
23.00 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
23.25 WRC Χιλή, SS5 Espigado 2 LIVE COSMOTE SPORT9HD
NBA Playoffs, Conference Semifinals, Game 6
Liga NOS, 33η Αγωνιστική

Σάββατο 11.05.19
01.40 WRC Χιλή, SS6 Bicentenario LIVE COSMOTE SPORT9HD
12.50 FORMULA 1 EMIRATES GRAN PREMIO DE ESPANA, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
15.50 FORMULA 1 EMIRATES GRAN PREMIO DE ESPANA, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
17.00 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.30 WTA Mutua Madrid Open, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.05 WRC Χιλή, SS10 Rio Lia 2 LIVE COSMOTE SPORT9HD
22.00 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
22.05 WRC Χιλή, SS11 Maria Las Cruces LIVE COSMOTE SPORT9HD
23.20 WRC Χιλή, SS12 Pelun 2 LIVE COSMOTE SPORT9HD
Κύπελλο Ελλάδας, Τελικός
LaLiga Santander, 37η Αγωνιστική
Bundesliga, 33η Αγωνιστική
Liga NOS, 33η Αγωνιστική
NBA Playoffs, Conference Semifinals, Game 6

Κυριακή 12.05.19
02.30 NASCAR Cup Series, Kansas Speedway LIVE COSMOTE SPORT9HD
05.00 UFC 237: Rose Namajunas-Jessica Andrande, Βραζιλία, Ρίο Ντε Τζανέιρο LIVE COSMOTE SPORT8HD
13.30 Μελσούνγκεν-Ράιν Νέκαρ, Bundesliga Χάντμπολ, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
13.30 Μπανταλόνα-Μανρέσα, ACB Liga Endesa, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
15.00 WRC Χιλή, SS13 Bio Bio LIVE COSMOTE SPORT9HD
15.30 Εκπομπή “Grand Prix Pre-Race” LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.00 FORMULA 1 EMIRATES GRAN PREMIO DE ESPANA, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
19.00 WRC Χιλή, SS16 Bio Bio 2 Power Stage LIVE COSMOTE SPORT9HD
19.30 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.30 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD
20.30 Ανδόρα-Μπαρτσελόνα, ACB Liga Endesa, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.30 Serie A Femminile Βόλεϊ, 5ος Τελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD
22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD
Premier League, 38η Αγωνιστική
LaLiga Santander, 37η Αγωνιστική
Bundesliga 2, 33η Αγωνιστική
Liga NOS, 33η Αγωνιστική
NBA Playoffs, Conference Semifinals, Game 7
VTB United League, Playoffs

Δευτέρα 13.05.19
12.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD
LaLiga Santander, 37η Αγωνιστική
Liga NOS, 33η Αγωνιστική
VTB United League, Playoffs

Τρίτη 14.05.19
12.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.00 Εκπομπή “Pick ‘n Roll” COSMOTE SPORT4HD

Τετάρτη 15.05.19
04.00 NBA Playoffs, Western Conference Finals, Game 1 LIVE COSMOTE SPORT4HD
13.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

Πέμπτη 16.05.19
03.30 NBA Playoffs, Eastern Conference Finals, Game 1 LIVE COSMOTE SPORT4HD
13.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

Παρασκευή 17.05.19
04.00 NBA Playoffs, Western Conference Finals, Game 2 LIVE COSMOTE SPORT4HD
09.55 Moto3 SHARK Helmets Grand Prix de France, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
10.50 MotoGP SHARK Helmets Grand Prix de France, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.50 Moto2 SHARK Helmets Grand Prix de France, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
13.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.10 Moto3 SHARK Helmets Grand Prix de France, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
15.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
15.05 MotoGP SHARK Helmets Grand Prix de France, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.05 Moto2 SHARK Helmets Grand Prix de France, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
17.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
22.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

Σάββατο 18.05.19
03.30 NBA Playoffs, Eastern Conference Finals, Game 2 LIVE COSMOTE SPORT4HD
09.55 Moto3 SHARK Helmets Grand Prix de France, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
10.50 MotoGP SHARK Helmets Grand Prix de France, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.50 Moto2 SHARK Helmets Grand Prix de France, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
13.00 WTA Internazionali BNL d’ Italia, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
13.30 Moto3 SHARK Helmets Grand Prix de France, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.25 MotoGP SHARK Helmets Grand Prix de France, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
15.05 MotoGP SHARK Helmets Grand Prix de France, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.00 Moto2 SHARK Helmets Grand Prix de France, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
17.00 Νοβάρα-Κονελιάνο, CEV Champions League Βόλεϊ, Super Finals, Τελικός Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT7HD
18.00 WTA Internazionali BNL d’ Italia, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.00 UEFA Women’s Champions League, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD
20.00 Ζενίτ Καζάν-Τσιβιτανόβα, CEV Champions League Βόλεϊ, Super Finals, Τελικός Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
22.35 FIVB Beach Volleyball World Tour, 1ος Ημιτελικός Γυναικών, Βραζιλία, Ιταπέμα LIVE COSMOTE SPORT9HD
23.35 FIVB Beach Volleyball World Tour, 2ος Ημιτελικός Γυναικών, Βραζιλία, Ιταπέμα LIVE COSMOTE SPORT9HD
Bundesliga, 34η Αγωνιστική
LaLiga Santander, 38η Αγωνιστική
Liga NOS, 34η Αγωνιστική

Κυριακή 19.05.19
00.35 FIVB Beach Volleyball World Tour, 1ος Ημιτελικός Ανδρών, Βραζιλία, Ιταπέμα LIVE COSMOTE SPORT9HD
01.00 NASCAR Cup Series, Charlotte Monster Energy All-Star LIVE COSMOTE SPORT7HD
01.35 FIVB Beach Volleyball World Tour, 2ος Ημιτελικός Ανδρών, Βραζιλία, Ιταπέμα LIVE COSMOTE SPORT9HD
03.00 UFC Fight Night: Rafael Dos Anjos-Kevin Lee, ΗΠΑ, Νέα Υόρκη LIVE COSMOTE SPORT8HD
04.00 NBA Playoffs, Western Conference Finals, Game 3 LIVE COSMOTE SPORT4HD
09.35 Moto3 SHARK Helmets Grand Prix de France, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD
10.05 Moto2 SHARK Helmets Grand Prix de France, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD
10.35 MotoGP SHARK Helmets Grand Prix de France, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.45 Moto3 SHARK Helmets Grand Prix de France, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
13.05 Moto2 SHARK Helmets Grand Prix de France, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.00 WTA Internazionali BNL d’ Italia, Tελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.00 Γκραν Κανάρια-Σαραγόσα, ACB Liga Endesa, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
14.05 FIVB Beach Volleyball World Tour, Τελικός 3ης Θέσης Γυναικών, Βραζιλία, Ιταπέμα LIVE COSMOTE SPORT9HD
14.30 MotoGP SHARK Helmets Grand Prix de France, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
15.05 FIVB Beach Volleyball World Tour, Τελικός 3ης Θέσης Ανδρών, Βραζιλία, Ιταπέμα LIVE COSMOTE SPORT9HD
16.20 FIVB Beach Volleyball World Tour, Τελικός Γυναικών, Βραζιλία, Ιταπέμα LIVE COSMOTE SPORT9HD
17.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia, Tελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
17.35 FIVB Beach Volleyball World Tour, Τελικός Ανδρών, Βραζιλία, Ιταπέμα LIVE COSMOTE SPORT9HD
20.30 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD
22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD
LaLiga Santander, 38η Αγωνιστική
Liga NOS, 34η Αγωνιστική
Bundesliga 2, 34η Αγωνιστική

Δευτέρα 20.05.19
03.30 NBA Playoffs, Eastern Conference Finals, Game 3 LIVE COSMOTE SPORT4HD
19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτής κεραίας 2U30
Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα γίνει περιγραφή των ενισχυτών κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες χωρίς θωράκιση, ...
Tesla XT850
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου Tesla MediaBox XT850. Πρόκειται για ένα Android TV Box που είναι ταυτόχρονα και DVB-T2 HEVC (H.265) δέκτης, συμβατός με το νέο πρότυπο επίγεια...
SatLink ST-6502
Η εταιρεία Tronix ανακοινώνει την παραλαβή του νέου modulator ST-6502 της SatLink. Πρόκειται για έναν διαμορφωτή ενός καναλιού σε mini μέγεθος, ο οποίος έχει σχεδιαστεί για οικιακή ψυχαγωγία, ξενο...
Fracarro UX-WB LTE
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου LNB της οικογένειας UX της ιταλικής Fracarro. Πρόκειται για το UX-WB LTE, ένα wideband LNB με 2 ξεχωριστές εξόδους, που η μία μεταφέρει όλα τα...
AVM Geofencing
Η τελευταία ενημέρωση του FRITZ!App Smart Home προσθέτει μια λειτουργία που ζητείται συχνά: Το geofencing. Σας επιτρέπει να εκτελείτε ενέργειες στο έξυπνο σπίτι σας όταν εισέρχεστε ή εξέρχεστε από...
Amiko A11 Link
Αναζητείτε έναν προηγμένο τρόπο για να απολαύσετε το αγαπημένο σας περιεχόμενο, είτε πρόκειται για ζωντανή τηλεόραση, είτε για ταινίες ή ραδιόφωνο; Μην ψάχνετε άλλο! Το Amiko A11 Link 4K TV Stick ...
Fracarro D-Matrix 4S FTA
Δεν γίνεται να αφήσετε τους φιλοξενούμενούς σας χωρίς τηλεόραση. Η ιταλική Fracarro έρχεται να δώσει τη λύση με το νέο Compact Headend D-Matrix 4S FTA, το οποίο προορίζεται για σύνδεση σε τηλεοράσ...
AVM FRITZ!Fon X6
Το FRITZ!Fon X6 εντυπωσιάζει με τη μοντέρνα σχεδίασή του σε κομψή λευκή και μαύρη έκδοση, ενώ διαθέτει μεγάλη έγχρωμη οθόνη 2,4” υψηλής αντίθεσης για τέλεια αναγνωσιμότητα. Ο χρήστης μπορεί να βλέ...
Solray S01C, S02B & S03C Series
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει νέες παραλαβές προϊόντων που περιλαμβάνουν σειρές φωτιστικών LED της Solray. Πρόκειται για πλήρως ανεξάρτητα συστήματα φωτισμού που αποτελούνται από προβολέα...
TP-Link EAP623-Outdoor HD AX1800
Το EAP623-Outdoor HD είναι ένα Access Point εξωτερικού χώρου από τη σειρά EAP της TP-Link, που υποστηρίζει το πρότυπο Wi-Fi 6 με μέγιστη ταχύτητα μετάδοσης δεδομένων έως και 1,8Gbps (574Mbps στα 2...
Ikusi ENC-108
Η Ikusi, συνεχίζοντας τον σχεδιασμό και την υλοποίηση νέων προϊόντων, παρουσιάζει το ENC-108 με 8 εισόδους HDMI, τα σήματα των οποίων μπορούν να μετατραπούν σε 8 streams IP σε SPTS (unicast ή mult...
Fracarro PAS4117101
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου καλωδίου PAS4117101 της ιταλικής Fracarro. Πρόκειται για υψηλής ποιότητας ομοαξονικό καλώδιο εξωτερικού χώρου, με τριπλή θωράκιση, διάμετρο 6,...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Ψηφιακή Τηλεόραση, Ιούνιος 2024
Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Ιουνίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Ιουνίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδ...
UEFA EURO 2024 GERMANY
Η ώρα για το μεγαλύτερο αθλητικό ραντεβού της τετραετίας στην Ευρώπη έφτασε! Για έναν ολόκληρο μήνα, από 14 Ιουνίου έως 14 Ιουλίου, η καρδιά της ποδοσφαιρικής Ευρώπης θα χτυπάει στα γήπεδα της Γερ...
Η PartnerNET διανέμει αποκλειστικά τα προϊόντα της MaxHub σε Ελλάδα και Κύπρο
H PartnerNET παρουσιάζει την εταιρεία MaxHub, η οποία αναμένεται να επαναπροσδιορίσει τον χώρο των επικοινωνιών (communication) και της έξυπνης συνεργασίας (collaboration) για τις επιχειρήσεις. Με...
Octagon Spirit Pro
Η γερμανική Octagon διευρύνει την γκάμα των HDTV δεκτών της, παρουσιάζοντας τη version 2 του μοντέλου Spirit, τον Octagon Spirit Pro. Πρόκειται για έναν δέκτη IP με επίσημο λειτουργικό σύστημα And...
Ekselans MD HD Easy Twin 122013
Έναν ολοκαίνουργιο στην ελληνική αγορά ψηφιακό διαμορφωτή, που διαθέτει πολλές και σημαντικές καινοτομίες, δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για τον MD HD Easy T...
SAT & ZAP, Ιούνιος 2024
Η πικρή αλήθεια είναι ότι το streaming τείνει να υποκαταστήσει και στους DXersτη δορυφορική λήψη ως μέθοδο zapping. Παρ’ όλα αυτά μπορείτε ακόμη να βρείτε κανάλια που δεν μεταδίδονται ιντερνετικά…...