Skip to main content
DIABASTE DWREAN DIG 187
TM 513
SECURITY REPORT 149
satpraxis 2022
now 33 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

13 Νοεμβρίου 2018 12:02

Ανανεωμένα προγράμματα μεταδόσεων COSMOTE SPORT έως 3/12/18

a76aec6d65e3b8958cab3ad97fd28fb7 XL f57de7b6

Παρακάτω θα βρείτε σχετική ενημέρωση που αφορά στα ανανεωμένα προγράμματα των αθλητικών καναλιών COSMΟΤΕ SPORT έως την Δευτερα 3/12/18, με τις τελευταίες προσθήκες/αλλαγές. Περιηγηθείτε μέχρι κάτω για να εντοπίσετε την ημερομηνία η το αθλητικό γεγονός που σας ενδιαφέρει…

Νοέμβριος

Τρίτη 13.11.18

02.30 Toronto Raptors-New Orleans Pelicans, NBA Regular Season LIVE                                                               COSMOTE SPORT4HD

16.00 Άντερσον-Νισικόρι, Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE                                                                 COSMOTE SPORT6HD

20.00 Εκπομπή “Pick ‘n Roll”                                                                                                                                   COSMOTE SPORT4HD

20.00 Φρανκφούρτη-ΠΑΟΚ, CEV Volleyball Champions League Ανδρών, 3ος Προκριματικός Γύρος, 2ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Φέντερερ-Τιμ, Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE                                                                         COSMOTE SPORT6HD

 

Τετάρτη 14.11.18

04.00 Denver Nuggets-Houston Rockets, NBA Regular Season LIVE                                                                      COSMOTE SPORT4HD

15.00 Εργοτέλης-ΠΑΟΚ, Κύπελλο Ελλάδας, 4η Φάση, εξ’ αναβολής 2η αγωνιστική LIVE                                         COSMOTE SPORT1HD

16.00 Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT6HD

20.00 Ελβετία-Κατάρ, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                                        COSMOTE SPORT1HD

21.45 Μονπελιέ-Ράιν Νέκαρ, VELUX EHF Champions League Χάντμπολ, Φάση Ομίλων, 8η αγωνιστική LIVE          COSMOTE SPORT8HD

22.00 Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT6HD

 

Πέμπτη 15.11.18

03.00 Minnesota Timberwolves-New Orleans Pelicans, NBA Regular Season LIVE                                                 COSMOTE SPORT4HD

16.00 Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT6HD

17.00 Καζακστάν-Λετονία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, Όμιλος D1 LIVE                         COSMOTE SPORT1HD

19.00 Πολωνία-Τσεχία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                                      COSMOTE SPORT2HD

20.30 Εκπομπή “UEFA Nations League Show” LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT1HD

21.45 Ελλάδα-Φινλανδία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, Όμιλος C2 LIVE                            COSMOTE SPORT1HD

21.45 Ουγγαρία-Εσθονία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, Όμιλος C2 LIVE                           COSMOTE SPORT2HD

21.45 Κροατία-Ισπανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, Όμιλος A4 LIVE                              COSMOTE SPORT3HD

21.45 Βέλγιο-Ισλανδία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, Όμιλος A2 LIVE                               COSMOTE SPORT5HD

21.45 Αυστρία-Βοσνία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, Όμιλος B3 LIVE                               COSMOTE SPORT7HD

21.45 Γερμανία-Ρωσία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                                      COSMOTE SPORT8HD

22.00 Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT6HD

22.00 Αγγλία-ΗΠΑ, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                                             COSMOTE SPORT9HD

23.45 Εκπομπή “UEFA Nations League Show” LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT1HD

23.45 Λουξεμβούργο-Λευκορωσία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, Όμιλος D2 REC             COSMOTE SPORT3HD (15.11 21:45)

 

Παρασκευή 16.11.18

03.00 Houston Rockets-Golden State Warriors, NBA Regular Season LIVE                                                             COSMOTE SPORT4HD

09.55 Moto3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                     COSMOTE SPORT5HD

10.50 ΜοτοGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                  COSMOTE SPORT5HD

11.50 Moto2 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                     COSMOTE SPORT5HD

12.30 Ιρλανδία-Βόρειος Ιρλανδία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου REC                                                       COSMOTE SPORT1HD (15.11 21:45)

14.05 Moto3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                     COSMOTE SPORT5HD

15.00 MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                  COSMOTE SPORT5HD

16.00 Moto2 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                     COSMOTE SPORT5HD

16.00 Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT6HD

19.00 Κιέρι-Μπούστο Αρσίτσιο, Serie A Femminile Βόλεϊ, 5η αγωνιστική REC                                                         COSMOTE SPORT6HD (15.11 21:30)

21.45 Ολλανδία-Γαλλία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, Όμιλος Α1 LIVE                              COSMOTE SPORT1HD

21.45 Κύπρος-Βουλγαρία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, Όμιλος C3 LIVE                           COSMOTE SPORT2HD

21.45 Ουαλία-Δανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, Όμιλος B4 LIVE                                   COSMOTE SPORT3HD

21.45 Σλοβακία-Ουκρανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, Όμιλος B1 LIVE                          COSMOTE SPORT7HD

21.45 Σλοβενία-Νορβηγία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, Όμιλος C3 LIVE                          COSMOTE SPORT8HD

21,45 Γιβραλτάρ-Αρμενία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, Όμιλος D4 LIVE                          COSMOTE SPORT9HD

22.00 Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT6HD

 

Σάββατο 17.11.18

02.00 Boston Celtics-Toronto Raptors, NBA Regular Season LIVE                                                                          COSMOTE SPORT4HD

09.55 Moto3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                     COSMOTE SPORT5HD

10.50 MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                  COSMOTE SPORT5HD

11.50 Moto2 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                     COSMOTE SPORT5HD

13.30 Moto3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                   COSMOTE SPORT5HD

14.25 MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                 COSMOTE SPORT5HD

15.05 MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                 COSMOTE SPORT5HD

16.00 Moto2 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                   COSMOTE SPORT5HD

16.00 Nitto ATP Finals London, 1ος Ημιτελικός LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT6HD

16.00 Σερβία-Μαυροβούνιο, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, Όμιλος C4 LIVE                       COSMOTE SPORT7HD

16.30 Μπάνβιτ-Καρσίγιακα, TBF Basketball Super League, 7η αγωνιστική LIVE                                                      COSMOTE SPORT4HD

19.00 Τουρκία-Σουηδία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, Όμιλος B2 LIVE                              COSMOTE SPORT1HD

19.00 Αζερμπαϊτζάν-Νήσοι Φερόε, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική Όμιλος D3 LIVE               COSMOTE SPORT2HD

19.00 Μάλτα-Κόσοβο, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, Όμιλος D3 LIVE                                COSMOTE SPORT3HD

21.30 Ανδόρα-Μάλαγα, ACB Liga Endesa, 9η αγωνιστική LIVE                                                                                COSMOTE SPORT7HD

21.30 Κούνεο-Μόντσα, Serie A Femminile Βόλεϊ, 6η αγωνιστική LIVE                                                                     COSMOTE SPORT9HD

21.45 Ιταλία-Πορτογαλία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, Όμιλος A3 LIVE                           COSMOTE SPORT1HD

21.45 Αλβανία-Σκωτία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, Όμιλος C1 LIVE                               COSMOTE SPORT2HD

21.45 Ρουμανία-Λιθουανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, Όμιλος C4 LIVE                         COSMOTE SPORT3HD

22.00 Nitto ATP Finals London, 2ος Ημιτελικός LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT6HD

23.00 Red Bull Air Race World Championship, ΗΠΑ, Τέξας, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                       COSMOTE SPORT8HD

23.30 WRC Αυστραλία, SS21 Wedding Bells 1 LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT5HD

23.45 Εκπομπή “UEFA Nations League Show” LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT1HD

 

Κυριακή 18.11.18

02.30 Boston Celtics-Utah Jazz, NBA Regular Season LIVE                                                                                     COSMOTE SPORT4HD

04.00 WRC Αυστραλία, SS24 Wedding Bells 2 Power Stage LIVE                                                                           COSMOTE SPORT7HD

05.00 UFC Fight Night, Neil Magny vs Santiago Ponzinibbio “Gente Boa”, Αργεντινή, Μπουένος Άιρες  LIVE         COSMOTE SPORT8HD

09.35 Moto3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Warm Up LIVE                                                        COSMOTE SPORT5HD

10.05 Moto2 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Warm Up LIVE                                                        COSMOTE SPORT5HD

10.35 MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Warm Up LIVE                                                      COSMOTE SPORT5HD

11.05 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE                                                                                                                           COSMOTE SPORT5HD

11.45 Moto3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Αγώνας LIVE                                                           COSMOTE SPORT5HD

13.05 Moto2 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Αγώνας LIVE                                                           COSMOTE SPORT5HD

14.30 MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Αγώνας LIVE                                                         COSMOTE SPORT5HD

14.30 Μίντεν-Βέτσλαρ, Bundesliga Χάντμπολ, 13η αγωνιστική LIVE                                                                       COSMOTE SPORT8HD

16.00 Αγγλία-Κροατία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος Α4 LIVE                                COSMOTE SPORT7HD

16.30 Ολυμπιακός-Νέξε, EHF Cup Χάντμπολ, 3ος Προκριματικός Γύρος, 1η αγωνιστική LIVE                                  COSMOTE SPORT9HD

17.30 Εκπομπή Pregame Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ολυμπιακός LIVE                                                                           COSMOTE SPORT4HD

18.00 Εστουντιάντες-Μπαρτσελόνα, ACB Liga Endesa, 9η αγωνιστική LIVE                                                            COSMOTE SPORT8HD

18.30 Εκπομπή “TOPSPIN” LIVE                                                                                                                              COSMOTE SPORT6HD

19.00 Βόρειος Ιρλανδία-Αυστρία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος B3 LIVE               COSMOTE SPORT2HD

19.00 Μολδαβία-Λουξεμβούργο, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος D2 LIVE                COSMOTE SPORT3HD

19.00 Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ολυμπιακός, Betshop Basket League 6η αγωνιστική LIVE                                           COSMOTE SPORT4HD

19.00 Σαν Μαρίνο-Λευκορωσία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος D2 LIVE                 COSMOTE SPORT7HD

20.00 Nitto ATP Finals London, Τελικός LIVE                                                                                                          COSMOTE SPORT6HD

20.30 Εκπομπή “UEFA Nations League Show” LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT1HD

21.00 Εκπομπή Pregame Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ολυμπιακός LIVE                                                                           COSMOTE SPORT4HD

21.00 Red Bull Air Race World Championship, ΗΠΑ, Τέξας, Αγώνας LIVE                                                               COSMOTE SPORT8HD

21.30 NASCAR Cup Series, Homestead Miami Ford EcoBoost 400, Αγώνας LIVE                                                    COSMOTE SPORT5HD

21.45 Ελλάδα-Εσθονία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος C2 LIVE                               COSMOTE SPORT1HD

21.45 Ουγγαρία-Φινλανδία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος C2 LIVE                        COSMOTE SPORT2HD

21.45 Ελβετία-Βέλγιο, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος A2 LIVE                                 COSMOTE SPORT3HD

21.45 Ισπανία-Βοσνία Ερζεγοβίνη, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                     COSMOTE SPORT7HD

22.30 Minnesota Timberwolves-Memphis Grizzlies, NBA Regular Season LIVE                                                       COSMOTE SPORT4HD

23.45 Εκπομπή “UEFA Nations League Show” LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT1HD

Δευτέρα 19.11.18

01.00 Miami Heat-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season LIVE                                                                          COSMOTE SPORT4HD

19.00 Εκπομπή “TOPSPIN” LIVE                                                                                                                              COSMOTE SPORT6HD

19.00 Ανδόρα-Λετονία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος D1 LIVE                               COSMOTE SPORT7HD

19.00 Γεωργία-Καζακστάν, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος D1 LIVE                         COSMOTE SPORT8HD

21.45 Γερμανία-Ολλανδία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος A1 LIVE                          COSMOTE SPORT1HD

21.45 Κύπρος-Νορβηγία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος C3 LIVE                            COSMOTE SPORT2HD

21.45 Δανία-Ιρλανδία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος B4 LIVE                                COSMOTE SPORT3HD

21.45 Τσεχία-Σλοβακία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος B1 LIVE                              COSMOTE SPORT7HD

21.45 Βουλγαρία-Σλοβενία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος C3 LIVE                        COSMOTE SPORT8HD

21.45 Λιχτενστάιν-Αρμενία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος D4 LIVE                        COSMOTE SPORT9HD

Τρίτη 20.11.18

02.00 Indiana Pacers-Utah Jazz, NBA Regular Season LIVE                                                                                   COSMOTE SPORT4HD

20.00 Εκπομπή “Pick ‘n Roll”                                                                                                                                   COSMOTE SPORT4HD

21.00 Αλβανία-Ουαλία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                                      COSMOTE SPORT9HD

21.45 Πορτογαλία-Πολωνία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος A3 LIVE                       COSMOTE SPORT1HD

21.45 Σουηδία-Ρωσία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος B2 LIVE                                 COSMOTE SPORT2HD

21.45 Μαυροβούνιο-Ρουμανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος C4 LIVE                   COSMOTE SPORT3HD

21.45 Σερβία-Λιθουανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος C4 LIVE                             COSMOTE SPORT5HD

21.45 Κόσοβο-Αζερμπαϊτζάν, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος D3 LIVE                     COSMOTE SPORT6HD

21.45 Ιταλία-ΗΠΑ, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                                             COSMOTE SPORT7HD

22.00 Γαλλία-Ουρουγουάη, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                                COSMOTE SPORT8HD

23.45 Εκπομπή “UEFA Nations League Show” LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT1HD

23.45 Μάλτα-Νήσοι Φερόε, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική REC                                           COSMOTE SPORT3HD (20.11 21.45)

 

Τετάρτη 21.11.18

02.30 New York Knicks-Portland Trail Blazers, NBA Regular Season LIVE                                                              COSMOTE SPORT4HD

11.15 Σκωτία-Ισραήλ, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος C1 REC                                 COSMOTE SPORT1HD (20.11 21.45)

20.00 Ράιν Νέκαρ- Βέσπρεμ, VELUX EHF Champions League Χάντμπολ, Φάση Ομίλων, 9η αγωνιστική LIVE         COSMOTE SPORT8HD

Πέμπτη 22.11.18

03.00 Cleveland Cavaliers-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season LIVE                                                              COSMOTE SPORT4HD

20.00 Κίελο-Φούσε Βερολίνου, Bundesliga Χάντμπολ, 14η αγωνιστική LIVE                                                           COSMOTE SPORT8HD

Παρασκευή 23.11.18

10.50 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                COSMOTE SPORT5HD

14.50 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                COSMOTE SPORT5HD

15.00 Γαλλία-Κροατία, Davis Cup by BNP Paribas, Τελικός, Αγώνας Μονού LIVE                                                   COSMOTE SPORT6HD

18.00 Γαλλία-Κροατία, Davis Cup by BNP Paribas, Τελικός, Αγώνας Μονού LIVE                                                   COSMOTE SPORT6HD

19.00 Brooklyn Nets-Minnesota Timberwolves, NBA Regular Season LIVE                                                             COSMOTE SPORT4HD

19.30 Αρμίνια Μπίλεφελντ-Ντούισμπουργκ, Bundesliga 2, 14η αγωνιστική LIVE                                                     COSMOTE SPORT7HD

21.30 Λεβερκούζεν-Στουτγκάρδη, Bundesliga, 12η αγωνιστική LIVE                                                                       COSMOTE SPORT3HD

22.00 Λεγανές-Αλαβές, LaLiga Santander, 13η αγωνιστική LIVE                                                                             COSMOTE SPORT2HD

Σάββατο 24.11.18

11.50 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                COSMOTE SPORT5HD

14.00 Έιμπαρ-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 13η αγωνιστική LIVE                                                                   COSMOTE SPORT2HD

14.00 Ντάρμσταντ-Κολονία, Bundesliga 2, 14η αγωνιστική LIVE                                                                             COSMOTE SPORT7HD

14.50 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                               COSMOTE SPORT5HD

15.00 Γαλλία-Κροατία, Davis Cup by BNP Paribas, Τελικός, Αγώνας Διπλού LIVE                                                   COSMOTE SPORT6HD

16.30 Μπάγερν Μονάχου-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga, 12η αγωνιστική LIVE                                            COSMOTE SPORT2HD

16.30 Μάιντς-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 12η αγωνιστική LIVE                                                                                 COSMOTE SPORT3HD

16.30 Χέρτα Βερολίνου-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 12η αγωνιστική LIVE                                                                    COSMOTE SPORT7HD

16.30 Άουγκσμπουργκ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 12η αγωνιστική LIVE                                               COSMOTE SPORT8HD

16.30 Βόλφσμπουργκ-Λειψία, Bundesliga, 12η αγωνιστική LIVE                                                                             COSMOTE SPORT9HD

17.00 Premier League, 13η αγωνιστική LIVE                                                                                                           COSMOTE SPORT1HD

17.00 Ζενίτ-Ζιέλονα Γκόρα, VTB United League, Regular Season LIVE                                                                   COSMOTE SPORT4HD

17.15 Βαλένθια-Ράγιο Βαγεκάνο LaLiga Santander, 13η αγωνιστική LIVE                                                               COSMOTE SPORT5HD

19.00 Κιέλτσε-Μπαρτσελόνα, VELUX EHF Champions League Χάντμπολ, Φάση Ομίλων, 9η αγωνιστική LIVE        COSMOTE SPORT7HD

19.30 Τότεναμ-Τσέλσι, Premier League, 13η αγωνιστική LIVE                                                                                COSMOTE SPORT1HD

19.30 Ουέσκα-Λεβάντε, LaLiga Santander, 13η αγωνιστική LIVE                                                                            COSMOTE SPORT2HD

19.30 Σάλκε-Νυρεμβέργη, Bundesliga, 12η αγωνιστική LIVE                                                                                  COSMOTE SPORT3HD

21.30 Premier League, 13η αγωνιστική REC                                                                                                            COSMOTE SPORT1HD (24.11 17.00)

21.30 Φιρέντσε-Νοβάρα, Serie A Femminile Βόλεϊ, 7η αγωνιστική LIVE                                                                  COSMOTE SPORT8HD

21.30 Γκραν Κανάρια-Εστουντιάντες, ACB Liga Endesa, 10η αγωνιστική LIVE                                                        COSMOTE SPORT9HD

22.00 Μπράιτον-Λέστερ, Premier League, 13η αγωνιστική REC                                                                              COSMOTE SPORT7HD (24.11 17.00)

21.45 Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 13η αγωνιστική LIVE                                                  COSMOTE SPORT2HD

23.00 UFC Fight Night: Curtis Blaydes “Razor” vs Francis Ngannou “The Predator”, Κίνα, Πεκίνο REC                   COSMOTE SPORT6HD (24.11 13:30)

23.30 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 13η αγωνιστική REC                                           COSMOTE SPORT1HD (24.11 17.00)

Κυριακή 25.11.18

00.00 Έβερτον-Κάρντιφ, Premier League, 13η αγωνιστική REC                                                                              COSMOTE SPORT7HD (24.11 17.00)

03.00 Oklahoma City Thunder-Denver Nuggets, NBA Regular Season LIVE                                                           COSMOTE SPORT4HD

11.15 Φούλαμ-Σαουθάμπτον, Premier League, 13η αγωνιστική REC                                                                       COSMOTE SPORT1HD (24.11 17.00)

13.00 Μπιλμπάο-Χετάφε, LaLiga Santander, 13η αγωνιστική LIVE                                                                          COSMOTE SPORT2HD

13.00 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE                                                                                                                           COSMOTE SPORT5HD

14.00 Γαλλία-Κροατία, Davis Cup by BNP Paribas, Τελικός, Αγώνας Μονού LIVE                                                   COSMOTE SPORT6HD

14.15 Μπεσίκτας-Γαλατάσαραϊ, TBF Basketball Super League, 8η αγωνιστική LIVE                                                COSMOTE SPORT9HD

14.30 Ντιναμό Δρέσδης-Ίνγκολσταντ, Bundesliga 2, 14η αγωνιστική LIVE                                                             COSMOTE SPORT7HD

14.45 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX, Αγώνας LIVE                                                      COSMOTE SPORT5HD

15.30 Μπόρνμουθ-Άρσεναλ, Premier League, 13η αγωνιστική LIVE                                                                        COSMOTE SPORT1HD

16.00 ΑΕΚ-Ήφαιστος Λήμνου, Betshop Basket League, 7η αγωνιστική LIVE                                                          COSMOTE SPORT4HD

16.30 Φράιμπουργκ-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 12η αγωνιστική LIVE                                                                COSMOTE SPORT3HD

16.30 Τόφας-Φενέρμπαχτσε, TBF Basketball Super League, 8η αγωνιστική LIVE                                                    COSMOTE SPORT8HD

17.00 Γαλλία-Κροατία, Davis Cup by BNP Paribas, Τελικός, Αγώνας Μονού LIVE                                                   COSMOTE SPORT6HD

17.15 Σεβίλη-Βαγιαδολίδ, LaLiga Santander, 13η αγωνιστική LIVE                                                                          COSMOTE SPORT2HD

18.00 Γουλβς-Χάντερσφιλντ, Premier League, 13η αγωνιστική LIVE                                                                       COSMOTE SPORT1HD

19.00 Γκλάντμπαχ-Ανόβερο, Bundesliga, 12η αγωνιστική LIVE                                                                              COSMOTE SPORT3HD

19.30 Εσπανιόλ-Τζιρόνα, LaLiga Santander, 13η αγωνιστική LIVE                                                                           COSMOTE SPORT2HD

20.15 Μπαρτσελόνα-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, 10η αγωνιστική LIVE                                                         COSMOTE SPORT7HD

21.45 Βιγιαρεάλ-Μπέτις, LaLiga Santander, 13η αγωνιστική LIVE                                                                            COSMOTE SPORT2HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE                                                                                                                       COSMOTE SPORT3HD

22.30 Los Angeles Lakers-Orlando Magic, NBA Regular Season LIVE                                                                     COSMOTE SPORT4HD

Δευτέρα 26.11.18

01.00 Toronto Raptors-Miami Heat, NBA Regular Season LIVE                                                                              COSMOTE SPORT4HD

19.00 Ολυμπιακός-Πανιώνιος, Betshop Basket League, 7η αγωνιστική LIVE                                                          COSMOTE SPORT4HD

19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE                                                                                                                               COSMOTE SPORT6HD

21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE                                                                                                                       COSMOTE SPORT3HD

21.30 Αμβούργο-Ουνιόν Βερολίνου, Bundesliga 2, 14η αγωνιστική LIVE                                                                COSMOTE SPORT7HD

22.00 Μπέρνλι-Νιούκαστλ, Premier League, 13η αγωνιστική LIVE                                                                          COSMOTE SPORT1HD

22.00 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Θέλτα, LaLiga Santander, 13η αγωνιστική LIVE                                                                     COSMOTE SPORT2HD

Τρίτη 27.11.18

02.00 Washington Wizards-Houston Rockets, NBA Regular Season LIVE                                                               COSMOTE SPORT4HD

15.00 ΑΕΚ-Άγιαξ, UEFA Youth League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 5ος όμιλος LIVE                                            COSMOTE SPORT7HD

18.30 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT2HD

19.45 Εκπομπή “UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό” LIVE                                                                       COSMOTE SPORT1HD

19.55 ΑΕΚ-Άγιαξ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 5ος όμιλος LIVE                                   COSMOTE SPORT2HD

19.55 ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Βικτόρια Πλζεν, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 7ος όμιλος LIVE   COSMOTE SPORT5HD

20.00 Εκπομπή “Pick ‘n Roll”                                                                                                                                   COSMOTE SPORT4HD

21:55 Εκπομπή “Postgame AEK-Άγιαξ” LIVE                                                                                                           COSMOTE SPORT2HD

22.00 Μπάγερν Μονάχου-Μπενφίκα, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 5ος όμιλος LIVE     COSMOTE SPORT3HD

22.00 Ρόμα-Ρεάλ Μαδρίτης, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 7ος όμιλος LIVE                   COSMOTE SPORT5HD

22.00 Γιουβέντους-Βαλένθια, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 8ος όμιλος LIVE                 COSMOTE SPORT6HD

22.00 Λιόν-Μάντσεστερ Σίτι, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 6ος όμιλος LIVE                 COSMOTE SPORT7HD

22.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Γιούνγκ Μπόις, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 8ος όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Χόφενχαϊμ-Σαχτάρ Ντόνετσκ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 6ος όμιλος LIVE      COSMOTE SPORT9HD

Τετάρτη 28.11.18

00.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT2HD

04.00 Denver Nuggets-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season LIVE                                                                   COSMOTE SPORT4HD

18.30 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT2HD

19.45 Εκπομπή “UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό” LIVE                                                                       COSMOTE SPORT1HD

19.55 Ατλέτικο Μαδρίτης-Μονακό, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 1ος όμιλος LIVE        COSMOTE SPORT2HD

19.55 Λοκομοτίβ Μόσχας-Γαλατάσαραϊ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 4ος όμιλος LIVE COSMOTE SPORT5HD

22.00 Νάπολι-Ερυθρός Αστέρας, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 3ος όμιλος LIVE           COSMOTE SPORT2HD

22.00 Παρί Σεν Ζερμέν-Λίβερπουλ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 3ος όμιλος LIVE        COSMOTE SPORT3HD

22.00 Αϊντχόφεν-Μπαρτσελόνα, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 2ος όμιλος LIVE            COSMOTE SPORT6HD

22.00 Τότεναμ-Ίντερ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 2ος όμιλος LIVE                            COSMOTE SPORT7HD

22.00 Ντόρτμουντ-Μπριζ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 1ος όμιλος LIVE                      COSMOTE SPORT8HD

22.00 Πόρτο-Σάλκε, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 4ος όμιλος LIVE                               COSMOTE SPORT9HD

Πέμπτη 29.11.18

00.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT2HD

03.00 New Orleans Pelicans-Washington Wizards, NBA Regular Season LIVE                                                        COSMOTE SPORT4HD

17.50 Σπαρτάκ Μόσχας-Ραπίντ Βιέννης, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 7ος όμιλος LIVE      COSMOTE SPORT3HD

17.50 Αστάνα-Ντινάμο Κιέβου, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 11ος όμιλος LIVE                  COSMOTE SPORT7HD

18.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE                                                                                                 COSMOTE SPORT2HD

19.45 Εκπομπή “UEFA Europa League Λεπτό προς Λεπτό” LIVE                                                                             COSMOTE SPORT1HD

19.55 Μπέτις-Ολυμπιακός, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 6ος όμιλος LIVE                           COSMOTE SPORT2HD

19.55 Μίλαν-Ντουντελάνζ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 6ος όμιλος LIVE                           COSMOTE SPORT4HD

19.55 ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ-Βίντι, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 12ος όμιλος LIVE                  COSMOTE SPORT5HD

19.55 Σάλτσμπουργκ-Λειψία, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 2ος όμιλος LIVE                       COSMOTE SPORT6HD

19.55 Βόρσκλα-Άρσεναλ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 5ος όμιλος LIVE                             COSMOTE SPORT7HD

19.55 Φενέρμπαχτσε-Ντινάμο Ζάγκρεμπ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 4ος όμιλος LIVE    COSMOTE SPORT8HD

19.55 Ζενίτ-Κοπεγχάγη, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 3ος όμιλος LIVE                                COSMOTE SPORT9HD

22.00 Ρέιντζερς-Βιγιαρεάλ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 7ος όμιλος LIVE                           COSMOTE SPORT2HD

22.00 Τσέλσι-ΠΑΟΚ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 12ος όμιλος LIVE                                  COSMOTE SPORT3HD

22.00 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Μαρσέιγ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 8ος όμιλος LIVE    COSMOTE SPORT5HD

22.00 Απόλλων Λεμεσού-Λάτσιο, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 8ος όμιλος LIVE                 COSMOTE SPORT6HD

22.00 Σάρσμποργκ-Μπεσίκτας, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 9ος όμιλος LIVE                    COSMOTE SPORT7HD

22.00 Μάλμε-Γκενκ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 9ος όμιλος LIVE                                     COSMOTE SPORT8HD

22.00 Σταντάρ Λιέγης-Σεβίλη, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 10ος όμιλος LIVE                    COSMOTE SPORT9HD

Παρασκευή 30.11.18

00.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE                                                                                                 COSMOTE SPORT2HD

03.00 Toronto Raptors-Golden State Warriors, NBA Regular Season LIVE                                                              COSMOTE SPORT4HD

11.00 Μπορντό-Σλάβια Πράγας, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 3ος όμιλος REC                   COSMOTE SPORT2HD (29.11 19:55)

13.15 Γιάμπλονετς-Ρεν, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 11ος όμιλος REC                               COSMOTE SPORT2HD (29.11 22:00)

19.30 Πάντερμπορν-Αρμίνια Μπίλεφελντ, Bundesliga 2, 15η αγωνιστική LIVE                                                        COSMOTE SPORT7HD

21.30 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Μάιντς, Bundesliga, 13η αγωνιστική LIVE                                                               COSMOTE SPORT3HD

22.00 Κάρντιφ-Γουλβς, Premier League, 14η αγωνιστική LIVE                                                                               COSMOTE SPORT1HD

22.00 Ράγιο Βαγεκάνο-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 14η αγωνιστική LIVE                                                                COSMOTE SPORT2HD

 

Σάββατο 01.12.18

03.00 San Antonio Spurs-Houston Rockets, NBA Regular Season LIVE                                                                  COSMOTE SPORT4HD

05.00 UFC The Ultimate Fighter Finale: Rafael Dos Anjos vs Kamaru Usman “Nigerian Nightmare” LIVE              COSMOTE SPORT8HD

14.00 Θέλτα-Ουέσκα, LaLiga Santander, 14η αγωνιστική LIVE                                                                               COSMOTE SPORT2HD

14.00 Ίνγκολσταντ-Αμβούργο, Bundesliga 2, 15η αγωνιστική LIVE                                                                        COSMOTE SPORT7HD

16.30 Βέρντερ Βρέμης-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 13η αγωνιστική LIVE                                                         COSMOTE SPORT3HD

16.30 Ντόρτμουντ-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 13η αγωνιστική LIVE                                                                       COSMOTE SPORT7HD

16.30 Στουτγκάρδη-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 13η αγωνιστική LIVE                                                                 COSMOTE SPORT8HD

16.30 Ανόβερο-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga, 13η αγωνιστική LIVE                                                                       COSMOTE SPORT9HD

17.00 Μάντσεστερ Σίτι-Μπόρνμουθ, Premier League, 14η αγωνιστική LIVE                                                           COSMOTE SPORT1HD

17.15 Βαγιαδολίδ-Λεγανές, LaLiga Santander, 14η αγωνιστική LIVE                                                                       COSMOTE SPORT2HD

19.30 Σαουθάμπτον-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 14η αγωνιστική LIVE                                           COSMOTE SPORT1HD

19.30 Χετάφε-Εσπανιόλ, LaLiga Santander, 14η αγωνιστική LIVE                                                                          COSMOTE SPORT2HD

19.30 Χόφενχαϊμ-Σάλκε, Bundesliga, 13η αγωνιστική LIVE                                                                                     COSMOTE SPORT3HD

20.00 Μπενφίκα-Φεϊρένσε, Liga NOS, 11η αγωνιστική LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT8HD

21.30 Λέστερ-Γουότφορντ, Premier League, 14η αγωνιστική REC                                                                          COSMOTE SPORT1HD (01.12 17.00)

21.30 Serie A Femminile βόλεϊ, 8η αγωνιστική LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT6HD

21.45 Ρεάλ Μαδρίτης-Βαλένθια, LaLiga Santander, 14η αγωνιστική LIVE                                                               COSMOTE SPORT2HD

22.00 Κρίσταλ Πάλας-Μπέρνλι, Premier League, 14η αγωνιστική REC                                                                    COSMOTE SPORT1HD (01.12 17.00)

23.30 Νιούκαστλ-Γουέστ Χαμ, Premier League, 14η αγωνιστική REC                                                                     COSMOTE SPORT1HD (01.12 17.00)

Κυριακή 02.12.18

00.00 Χάντερσφιλντ-Μπράιτον, Premier League, 14η αγωνιστική REC                                                                   COSMOTE SPORT7HD (01.12 17.00)

00.00 New York Knicks-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE                                                                     COSMOTE SPORT4HD

13.00 Μπέτις-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 14η αγωνιστική LIVE                                                                   COSMOTE SPORT2HD

13.00 EURO 2020, Κλήρωση Φάσης Ομίλων LIVE                                                                                                   COSMOTE SPORT3HD

14.00 Τσέλσι-Φούλαμ, Premier League, 14η αγωνιστική LIVE                                                                                COSMOTE SPORT1HD

14.10 Ανόβερο-Κίελο, Bundesliga Χάντμπολ, 15η αγωνιστική LIVE                                                                         COSMOTE SPORT6HD

14.30 Μαγδεμβούργο-Μπόχουμ, Bundesliga 2, 15η αγωνιστική LIVE                                                                      COSMOTE SPORT7HD

16.05 Άρσεναλ-Τότεναμ, Premier League, 14η αγωνιστική LIVE                                                                            COSMOTE SPORT1HD

16.30 Λειψία-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 13η αγωνιστική LIVE                                                                                   COSMOTE SPORT3HD

17.15 Τζιρόνα-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander, 14η αγωνιστική LIVE                                                           COSMOTE SPORT2HD

18.15 Λίβερπουλ-Έβερτον, Premier League, 14η αγωνιστική LIVE                                                                         COSMOTE SPORT1HD

19.00 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 13η αγωνιστική LIVE                                                 COSMOTE SPORT3HD

19.30 Μπαρτσελόνα-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 14η αγωνιστική LIVE                                                                COSMOTE SPORT2HD

20.00 Βέσπρεμ-Μονπελιέ, VELUX EHF Champions League Χάντμπολ, Φάση Ομίλων, 10η αγωνιστική LIVE            COSMOTE SPORT6HD

21.45 Αλαβές-Σεβίλη, LaLiga Santander, 14η αγωνιστική LIVE                                                                               COSMOTE SPORT2HD

22.00 Μποαβίστα-Πόρτο, Liga NOS, 11η αγωνιστική LIVE                                                                                       COSMOTE SPORT7HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE                                                                                                                       COSMOTE SPORT3HD

22.30 Los Angeles Lakers-Phoenix Suns, NBA Regular Season LIVE                                                                       COSMOTE SPORT4HD

Δευτέρα 03.12.18

01.00 Philadelphia 76ers-Memphis Grizzlies, NBA Regular Season LIVE                                                                 COSMOTE SPORT4HD

21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE                                                                                                                       COSMOTE SPORT3HD

21.30 Νυρεμβέργη-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 13η αγωνιστική LIVE                                                                        COSMOTE SPORT7HD

22.00 Λεβάντε-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 14η αγωνιστική LIVE                                                                        COSMOTE SPORT2HD

22.15 Ρίο Άβε-Σπόρτινγκ Λισαβόνας, Liga NOS, 11η αγωνιστική LIVE                                                                     COSMOTE SPORT8HD

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • AVM FRITZ!Powerline 1240 AX

    AVM FRITZ!Powerline 1240 AX

    Ιδιαίτερο χαρακτηριστικό, του νέου σετ FRITZ!Powerline 1240 AX WLAN set είναι το νέο Wi-Fi 6. Αυτό συνεπάγεται ότι μπορείτε να αναβαθμίσετε το οικιακό σας δίκτυο με Gigabit μέσω της ηλεκτρικής καλ...
  • TP-Link SG6428XHP & SG6654XHP

    TP-Link SG6428XHP & SG6654XHP

    Τα SG6428XHP και SG6654XHP είναι δύο προηγμένης τεχνολογίας, ευέλικτα PoE+ switches της TP-Link, με διαχείριση L3, τα οποία έχουν κατασκευαστεί για απαιτήσεις δικτύωσης επαγγελματικού επιπέδου, με...
  • Αλκαλικές μπαταρίες Grundig από την KAL Electronics

    Αλκαλικές μπαταρίες Grundig από την KAL Electronics

    Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή πλήρους σειράς μπαταριών Grundig. Περιλαμβάνει αλκαλικές μπαταρίες όλων των μεγεθών, για γενική χρήση σε όλες τις μικροσυσκευές. Διαθέτουν μέγισ...
  • Ikusi MOD-203

    Ikusi MOD-203

    H Ikusi παρουσίασε πρόσφατα ένα νέο ποιοτικό μοντέλο Digital HD Modulator, το MOD-203, το οποίο μετατρέπει σήμα από HDMI και AV σε DVB-T COFDM, με πλήρεις δυνατότητες παραμετροποίησης του σήματος ...
  • Tesla XG500

    Tesla XG500

    Απολαύστε εξαιρετική ψυχαγωγία πολυμέσων με το Tesla MediaBox XG500, ένα Android TV Box με πιστοποιημένο λειτουργικό σύστημα Google TV. Η πιστοποίηση αυτή εγγυάται την ομαλή λειτουργία και τις τακ...
  • Sonora Terra Digital

    Sonora Terra Digital

    Η Sonora Terra Digital είναι μια κεραία με συμπαγή και μοντέρνο σχεδιασμό, κατάλληλη για χρήση σε εξωτερικούς χώρους, ώστε να απολαμβάνετε σταθερή σύνδεση και εικόνα υψηλής ποιότητας! Είναι κατάλλ...
  • Ekselans EK CAST

    Ekselans EK CAST

    Το EK CAST βελτιώνει την εμπειρία πολυμέσων των φιλοξενούμενων στα δωμάτια του ξενοδοχείου (ή/και νοσοκομείου, γηροκομείου κ.λπ.), επιτρέποντάς τους να απολαμβάνουν τόσο το δικό τους περιεχόμενο π...
  • Huayu 0143

    Huayu 0143

    Αν χάλασε το τηλεχειριστήριο του αποκωδικοποιητή σας MAG, δεν χρειάζεται να ανησυχείτε, καθώς η KAL Electronics έχει τη λύση! Διαθέτει το Huayu 0143, που είναι ένα οικονομικό τηλεχειριστήριο αντικ...
  • Tesla XT850

    Tesla XT850

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου Tesla MediaBox XT850. Πρόκειται για ένα Android TV Box που είναι ταυτόχρονα και DVB-T2 HEVC (H.265) δέκτης, συμβατός με το νέο πρότυπο επίγεια...
  • D-Link DMS-106XT

    D-Link DMS-106XT

    Απολαύστε αξιόπιστο ενσύρματο Ethernet 10 Gigabit, με πέντε θύρες 2.5 Gigabit, λειτουργία Turbo για ιεράρχηση QoS βάσει θυρών, καθώς και πολύχρωμο φωτισμό LED, που σας επιτρέπουν να εξαλείψετε τα ...
  • Digitalbox 8200 HD FTA

    Digitalbox 8200 HD FTA

    Ένας νέος δέκτης κυκλοφορεί στην ελληνική αγορά από την Ψηφιακή Τεχνολογία Α.Ε.Β.Ε. Πρόκειται για τον Digitalbox 8200 HD FTA, έναν οικονομικό δορυφορικό δέκτη με DVB-S2 tuner που έχει σχεδιαστεί γ...
  • Η Panel TV μαγνήτισε τους επαγγελματίες στην Athens Electronix 2024

    Η Panel TV μαγνήτισε τους επαγγελματίες στην Athens Electronix 2024

    Νέο παράθυρο στην πληροφόρηση των επαγγελματιών ψηφιακών λύσεων άνοιξε η Panel TV με τη συμμετοχή της και την παρουσίαση νέων καινοτόμων ψηφιακών τεχνολογιών στη μεγαλύτερη κλαδική έκθεση συστημάτ...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

  • Ψηφιακή Τηλεόραση, Μάιος 2024

    Ψηφιακή Τηλεόραση, Μάιος 2024

    Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Μαΐου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Μαΐου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδικό ...
  • Cosmote, Nova, Vodafone – Όλα τα πακέτα για streaming και υπερυψηλές ταχύτητες internet μέσω οπτικής ίνας

    Cosmote, Nova, Vodafone – Όλα τα πακέτα για streaming και υπερυψηλές ταχύτητες internet μέσω οπτικής ίνας

    Οι τηλεπικοινωνιακοί πάροχοι είναι πάντα περιζήτητοι! Εκτός από τις υπηρεσίες τηλεφωνίας και υψηλής ταχύτητας internet που παρέχουν, έχουν εμπλουτίσει το πορτφόλιό τους και με πλατφόρμες συνδρομητ...
  • Kathrein UFOpro

    Kathrein UFOpro

    Το UFOpro αποτελεί την πρόσφατη πλατφόρμα Headend της γερμανικής Kathrein, που προσφέρει ηγετική σχέση απόδοσης - τιμής στην αγορά! Είναι κατασκευασμένο για εφαρμογές τηλεόρασης επόμενης γενιάς σε...
  • Sat & Zap, Μάιος 2024

    Sat & Zap, Μάιος 2024

    Ελάχιστο το ευρωπαϊκό ενδιαφέρον στη γεωστατική τροχιά όπου το streaming έχει υπερκεράσει τους δορυφόρους. Αντίθετα, σε Ασία και Αφρική κάθε μήνα εμφανίζονται νέα ελεύθερα κανάλια. Al Shams...