DIABASTE DWREAN DIG 166
techmail
SECURITY REPORT 129
now 33 2022
satpraxis 2022
energiatec banner

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

10 Μαρτίου 2020 12:30

Ανανεωμένα προγράμματα μεταδόσεων COSMOTE SPORT έως 30/3/20

Τρίτη 10.03.20
03.00 Denver Nuggets-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
20.00 Εκπομπή “Pick ‘n Roll” COSMOTE SPORT4HD
20.30 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HDRT2HDΜάρτιος

Τρίτη 10.03.20
03.00 Denver Nuggets-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
20.00 Εκπομπή “Pick ‘n Roll” COSMOTE SPORT4HD
20.30 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.00 Έιμπαρ-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 24η Αγωνιστική (εξ’αναβολής) LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.00 Λειψία-Τότεναμ, UEFA Champions League, Φάση των 16, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 Βαλένθια-Αταλάντα, UEFA Champions League, Φάση των 16, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

Τετάρτη 11.03.20
00.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
01.00 Indiana Pacers-Boston Celtics, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
16.30 Συνέντευξη Τύπου Ολυμπιακού (Ολυμπιακός-Γουλβς) LIVE COSMOTE SPORT1HD
17.00 Γιουβέντους-Ρεάλ Μαδρίτης, UEFA Youth League, Φάση των 16 LIVE COSMOTE SPORT8HD
19.00 Ζάκσα-Κεμέροβο, CEV Champions League Βόλεϊ Ανδρών, Προημιτελική Φάση, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.30 Γκλάντμπαχ-Κολονία, Bundesliga, 21η Αγωνιστική (εξ’αναβολής) LIVE COSMOTE SPORT7HD
20.30 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.30 Μάντσεστερ Σίτι-Άρσεναλ, Premier League, 28η Αγωνιστική (εξ’αναβολής) LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.30 Τσιβιτανόβα-Ροζελάρε, CEV Champions League Βόλεϊ Ανδρών, Προημιτελική Φάση, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
22.00 Λίβερπουλ-Ατλέτικο Μαδρίτης, UEFA Champions League, Φάση των 16, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 Παρί Σεν Ζερμέν-Ντόρτμουντ, UEFA Champions League, Φάση των 16, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 Idemitsu Asia Talent Cup, Grand Prix of Qatar 1ος Αγώνας REC COSMOTE SPORT5HD (07.03 15:05)
22.50 Idemitsu Asia Talent Cup, Grand Prix of Qatar 2ος Αγώνας REC COSMOTE SPORT5HD (08.03 13:55)

Πέμπτη 12.03.20
00.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
02.00 Dallas Mavericks-Denver Nuggets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
17.35 FIVB Beach Volleyball World Tour, 1ος Ημιτελικός Ανδρών, Κατάρ, Ντόχα LIVE COSMOTE SPORT7HD
18.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
18.30 Βάκιφμπανκ-Ντινάμο Μόσχας, CEV Champions League Βόλεϊ Γυναικών, Προημιτελική Φάση, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD
18.50 FIVB Beach Volleyball World Tour, 2ος Ημιτελικός Ανδρών, Κατάρ, Ντόχα LIVE COSMOTE SPORT7HD
19.55 Εκπομπή “UEFA Europa League Λεπτό προς Λεπτό” LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.55 Σεβίλη-Ρόμα, UEFA Europa League, Φάση των 16, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.55 Λίντσερ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, UEFA Europa League, Φάση των 16, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
19.55 Άιντραχτ Φρανκφούρτης -Βασιλεία, UEFA Europa League, Φάση των 16, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD
19.55 Μπασάκσεχιρ-Κοπεγχάγη, UEFA Europa League, Φάση των 16, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
21.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Show Pregame Ολυμπιακός-Γουλβς” LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 Ολυμπιακός-Γουλβς, UEFA Europa League, Φάση των 16, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 Ρέιντζερς-Λεβερκούζεν, UEFA Europa League, Φάση των 16, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.00 Ίντερ-Χετάφε, UEFA Europa League, Φάση των 16, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.00 Βόλφσμπουργκ-Σαχτάρ Ντόνετσκ, UEFA Europa League, Φάση των 16, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

Παρασκευή 13.03.20
00.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
02.00 Milwaukee Bucks-Boston Celtics, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
02.50 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
06.50 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.50 FIVB Beach Volleyball World Tour, Τελικός 3ης Θέσης Ανδρών, Κατάρ, Ντόχα LIVE COSMOTE SPORT7HD
17.05 WRC Μεξικό, SS2 El Chocolate 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD
18.05 FIVB Beach Volleyball World Tour, Τελικός Ανδρών, Κατάρ, Ντόχα LIVE COSMOTE SPORT7HD
18.15 WRC Μεξικό, SS3 Ortega 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD
19.10 WRC Μεξικό, SS4 Las Minas LIVE COSMOTE SPORT5HD
19.30 Αρμίνια Μπίλεφελντ-Όσναμπρικ, Bundesliga 2, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
20.10 WRC Μεξικό, SS5 Parque Bicentenario LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.30 Φορτούνα Ντίσελντορφ- Πάντερμπορν, Bundesliga, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 28η Αγωνιστική COSMOTE SPORT2HD
22.30 Εκπομπή «GAME R1: Επεισόδιο 14» COSMOTE SPORT1HD

Σάββατο 14.03.20
04.30 Los Angeles Clippers-Brooklyn Nets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
04.50 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
07.50 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
10.00 Παγκόσμιο Κύπελλο Ενόργανης Γυμναστικής, 1η Ημέρα, Αζερμπαϊτζάν, Μπακού LIVE COSMOTE SPORT9HD
13.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD
14.00 Λεγανές-Βαγιαδολίδ, LaLiga Santander, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
14.00 Μπόχουμ-Χάιντενχαϊμ, Bundesliga 2, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
14.15 Γαλατάσαραϊ-Καρσίγιακα, TBF Basketball Super League, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
14.30 Γουότφορντ-Λέστερ, Premier League, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
16.30 Εκπομπή “SPORTSHOW Live Action” LIVE COSMOTE SPORT1HD
16.30 Ντόρτμουντ-Σάλκε, Bundesliga, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.30 Λειψία-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.30 Χόφενχαϊμ -Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
16.30 Κολονία –Μάιντς, Bundesliga, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
16.55 WRC Μεξικό, SS13 Guanajuatito 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD
17.00 Μάντσεστερ Σίτι-Μπέρνλι, Premier League, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
17.00 ΑΕΚ-Λαύριο Megabolt, EKO Basket League, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
17.00 Βαλένθια-Λεβάντε, LaLiga Santander, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
18.00 WRC Μεξικό, SS14 Alfaro 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD
19.00 WRC Μεξικό, SS15 Derramadero 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD
19.30 Άστον Βίλα-Τσέλσι, Premier League, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.30 Μαγιόρκα-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.30 Ουνιόν Βερολίνου-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
20.00 Dallas Mavericks-Phoenix Suns, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
20.00 Μπενφίκα-Τοντέλα, Liga NOS, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.30 Μπράιτον-Άρσεναλ, Premier League, 30η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (14/03 17:00)
21.30 Γκραν Κανάρια-Τενερίφη, ACB Liga Endesa, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.30 Μπούστο Αρσίτσιο-Μόντσα, Serie A Femminile Βόλεϊ, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
22.00 Νιούκαστλ-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ, Premier League, 30η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (14/03 17:00)
22.00 Θέλτα-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.30 Βιτόρια Γκιμαράες-Σπόρτινγκ Λισαβόνας, Liga NOS, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

Κυριακή 15.03.20
00.00 Νόριτς-Σαουθάμπτον, Premier League, 30η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (14/03 17:00)
01.00 NCAA Basketball, Big 12 Championship Game LIVE COSMOTE SPORT8HD
02.00 UFC Fight Night: Kevin Lee-Charles Oliveira, Μπραζίλια, Βραζιλία LIVE COSMOTE SPORT7HD
02.30 Milwaukee Bucks-Golden State Warriors, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
07.10 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
10.00 Παγκόσμιο Κύπελλο Ενόργανης Γυμναστικής, 2η Ημέρα, Αζερμπαϊτζάν, Μπακού LIVE COSMOTE SPORT9HD
11.00 Lyttos Beach ITF World Tour, Τελικός Μονού Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT6HD
13.00 Εσπανιόλ-Αλαβές, LaLiga Santander, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
13.00 Lyttos Beach ITF World Tour, Τελικός Διπλού Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.00 Μπόρνμουθ-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 30η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (14/03 17:00)
14.15 Φενέρμπαχτσε-Τόφας, TBF Basketball Super League, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
14.30 Σαν Πάουλι-Νυρεμβέργη, Bundesliga 2, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
15.00 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Οσασούνα, LaLiga Santander, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.00 Γουέστ Χαμ-Γουλβς, Premier League, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
16.35 WRC Μεξικό, SS22 Alfaro 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
17.00 Μπιλμπάο-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
18.00 WRC Μεξικό, SS23 San Diego LIVE COSMOTE SPORT5HD
18.30 Τότεναμ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.00 Άουγκσμπουργκ-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.00 WRC Μεξικό, SS24 El Brico Power Stage LIVE COSMOTE SPORT5HD
19.30 Γρανάδα-Χετάφε, LaLiga Santander, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.30 Βαλένθια-Μπασκόνια, ACB Liga Endesa, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
20.00 NCAA Basketball, SEC Championship Game LIVE COSMOTE SPORT8HD
20.30 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.30 Portland Trail Blazers-Houston Rockets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
22.00 Σεβίλη-Μπέτις, LaLiga Santander, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 Φαμαλικάο-Πόρτο, Liga NOS, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD

Δευτέρα 16.03.20
00.00 Washington Wizards-Oklahoma City Thunder, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD
18.30 ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Χίμκι, VTB United League, Regular Season LIVE COSMOTE SPORT8HD
19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.30 Βέρντερ Βρέμης-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.00 Έβερτον-Λίβερπουλ, Premier League, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
23.00 Εκπομπή “Στο Πλεχτό: Επεισόδιο 35” COSMOTE SPORT1HD

Τρίτη 17.03.20
03.00 Utah Jazz-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
20.00 Εκπομπή “Pick ‘n Roll” COSMOTE SPORT4HD
20.30 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 Μάντσεστερ Σίτι-Ρεάλ Μαδρίτης, UEFA Champions League, Φάση των 16, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 Γιουβέντους-Λιόν, UEFA Champions League, Φάση των 16, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
UEFA Youth League, Προημιτελική Φάση

Τετάρτη 18.03.20
00.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
01.00 Detroit Pistons-Orlando Magic, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
19.00 Ολυμπιακός-Μπεζιέ, CEV Challenge Cup Γυναικών, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
20.00 Φλένσμπουργκ-Μονπελιέ, VELUX EHF Champions League Χάντμπολ, Φάση των 16, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
20.30 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 Μπαρτσελόνα-Νάπολι, UEFA Champions League, Φάση των 16, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 Μπάγερν Μονάχου-Τσέλσι, UEFA Champions League, Φάση των 16, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
Συνέντευξη Τύπου Ολυμπιακού (Γουλβς-Ολυμπιακός)

Πέμπτη 19.03.20
00.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
01.00 Philadelphia 76ers-Toronto Raptors, NBA regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
18.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.55 Εκπομπή “UEFA Europa League Λεπτό προς Λεπτό” LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.55 Γουλβς-Ολυμπιακός, UEFA Europa League, Φάση των 16, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.55 Λεβερκούζεν-Ρέιντζερς, UEFA Europa League, Φάση των 16, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.55 Χετάφε-Ίντερ, UEFA Europa League, Φάση των 16, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
19.55 Σαχτάρ Ντόνετσκ-Βόλφσμπουργκ, UEFA Europa League, Φάση των 16, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
22.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Show Postgame Γουλβς-Ολυμπιακός” LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 Ρόμα-Σεβίλη, UEFA Europa League, Φάση των 16, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Λίντσερ, UEFA Europa League, Φάση των 16, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD
22.00 Βασιλεία-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, UEFA Europa League, Φάση των 16, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.00 Κοπεγχάγη-Μπασάκσεχιρ, UEFA Europa League, Φάση των 16, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

Παρασκευή 20.03.20
00.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
02.00 Houston Rockets-Sacramento Kings, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
12.50 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
13.00 UEFA Champions League, Κλήρωση Προημιτελικών και Ημιτελικών LIVE COSMOTE SPORT1HD
14.00 UEFA Europa League, Κλήρωση Προημιτελικών και Ημιτελικών LIVE COSMOTE SPORT1HD
15.00 Παγκόσμιο Κύπελλο Ενόργανης Γυμναστικής, 1η Ημέρα, Κατάρ, Ντόχα LIVE COSMOTE SPORT9HD
16.50 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.30 Μάιντς-Λειψία, Bundesliga, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.00 Τότεναμ-Γουέστ Χαμ, Premier League, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 Οσασούνα-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.30 Εκπομπή «GAME R1: Επεισόδιο 15» COSMOTE SPORT1HD

Σάββατο 21.03.20
01.00 Detroit Pistons-Golden State Warriors, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
13.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD
13.50 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.00 Βαγιαδολίδ-Θέλτα, LaLiga Santander, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
14.00 Αμβούργο-Αρμίνια Μπίλεφελντ, Bundesliga 2, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
15.00 Παγκόσμιο Κύπελλο Ενόργανης Γυμναστικής, 2η Ημέρα, Κατάρ, Ντόχα LIVE COSMOTE SPORT9HD
15.20 FORMULA 2, Bahrain, Sakhir, 1ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.30 Εκπομπή “SPORTSHOW Live Action” LIVE COSMOTE SPORT1HD
16.30 Σάλκε-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.30 Φράιμπουργκ-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
16.30 Πάντερμπον-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.30 Κολονία-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
16.50 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
17.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Βαλένθια, LaLiga Santander, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.00 ΑΕΚ-Ποτάισα Τούρντα, EHF Challenge Cup, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
19.30 Λίβερπουλ-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.30 Αλαβές-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.30 Χέρτα Βερολίνου-Ουνιόν Βερολίνου, Bundesliga, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.30 Καρλσρούη-Μπόχουμ, Bundesliga 2, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
20.00 Πόρτο-Μαρίτιμο, Liga NOS, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.30 Μπούργκος-Γκραν Κανάρια, ACB Liga Endesa, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.30 Μπέργκαμο-Κιέρι, Serie A Femminile Βόλεϊ, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
22.00 Μπέρνλι-Γουότφορντ, Premier League, 31η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (21.03, 17:00)
22.00 Έιμπαρ-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 UFC Fight Night: Tyron Woodley-Leon Edwards, UK, London LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.30 Πορτιμονένσε-Μπενφίκα, Liga NOS, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

Κυριακή 22.03.20
00.00 Brooklyn Nets-Boston Celtics, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
13.00 Βιγιαρεάλ-Μαγιόρκα, LaLiga Santander, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
13.45 FORMULA 2, Bahrain, Sakhir, 1ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.30 Φλένσμπουργκ-Ανόβερο, LIQUI MOLY Bundesliga Χάντμπολ, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.30 Γκλάντμπαχ-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
14.30 Νυρεμβέργη-Άουε, Bundesliga 2, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
15.00 Μπέτις-Γρανάδα, LaLiga Santander, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
16.30 Μπάγερν Μονάχου-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
17.00 Χετάφε-Εσπανιόλ, LaLiga Santander, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
17.00 ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Κολοσσός H Hotels, EKO Basket League, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
17.00 Ζενίτ-Αστάνα, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT9HD
17.10 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
19.00 Βόλφσμπουργκ-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.00 Νταρουσάφακα-Φενέρμπαχτσε, TBF Basketball Super League, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
19.30 Γουλβς-Μπόρνμουθ, Premier League, 31η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (22.03 16:00)
19.30 Λεβάντε-Σεβίλη, LaLiga Santander, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.30 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα, ACB Liga Endesa, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
20.30 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD
22.00 Μπαρτσελόνα-Λεγανές, LaLiga Santander, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Πάσος Φερέιρα, Liga NOS, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD

Δευτέρα 23.03.20
00.00 Detroit Pistons-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.30 Ντάρμσταντ-Σαν Πάουλι, Bundesliga 2, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
23.00 Εκπομπή “Στο Πλεχτό: Επεισόδιο 36” COSMOTE SPORT1HD

Τρίτη 24.03.20
01.00 New York Knicks-Los Angeles Clippers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
19.30 Εκπομπή “Pick ‘n Roll” COSMOTE SPORT4HD

Τετάρτη 25.03.20
01.30 Toronto Raptors-Houston Rockets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
17.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by Itau, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

Πέμπτη 26.03.20
01.00 Brooklyn Nets-Los Angeles Clippers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
17.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by Itau, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
18.30 Κροατία-Ελβετία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.00 Κύπρος-Λουξεμβούργο, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.00 Νορβηγία-Σερβία, European Qualifiers, Play-offs, Ημιτελική Φάση, Path C LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.00 Γεωργία-Λευκορωσία, European Qualifiers, Play-offs, Ημιτελική Φάση, Path D LIVE COSMOTE SPORT7HD
20.00 Κίελο-Μαγδεμβούργο, LIQUI MOLY Bundesliga Χάντμπολ, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
21.45 Βοσνία Ερζεγοβίνη-Βόρεια Ιρλανδία, European Qualifiers, Play-offs, Ημιτελική Φάση, Path B LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 Σλοβακία-Ιρλανδία, European Qualifiers, Play-offs, Ημιτελική Φάση, Path B LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.45 Σκωτία-Ισραήλ, European Qualifiers, Play-offs, Ημιτελική Φάση, Path C LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.45 Ισλανδία-Ρουμανία, European Qualifiers, Play-offs, Ημιτελική Φάση, Path Α LIVE COSMOTE SPORT4HD
21.45 Βουλγαρία-Ουγγαρία, European Qualifiers, Play-offs, Ημιτελική Φάση, Path Α LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.45 Βόρεια Μακεδονία-Κόσοβο, European Qualifiers, Play-offs, Ημιτελική Φάση, Path D LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.45 Ισπανία-Γερμανία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.45 Ολλανδία-ΗΠΑ, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT9HD

Παρασκευή 27.03.20
01.00 Cleveland Cavaliers-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
02.00 Κόστα Ρίκα-Ελλάδα, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου, US Tour LIVE COSMOTE SPORT1HD
17.00 Ελλάδα-Τσεχία, European Under-21 Championship Qualifiers, Φάση Ομίλων, 4ος Όμιλος, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
17.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by Itau, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.30 Βέλγιο-Πορτογαλία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.45 Ουαλία-Αυστρία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.45 Σλοβενία-Τουρκία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT8HD
22.00 Αγγλία-Ιταλία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 Γαλλία-Ουκρανία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIUVE COSMOTE SPORT3HD
22.30 Εκπομπή «GAME R1: Επεισόδιο 16» COSMOTE SPORT1HD

Σάββατο 28.03.20
01.00 Detroit Pistons-Los Angeles Clippers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
17.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by Itau, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
17.30 Ούνικς Καζάν-Λοκομοτίβ Κουμπαν, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD
19.00 Σουηδία-Ρωσία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.00 ΑΕΚ-ΠΑΟΚ, EKO Basket League, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
21.30 Ανδόρα-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.30 Φιρέντσε-Μόντσα, Serie A Femminile Βόλεϊ Γυναικών, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

Κυριακή 29.03.20
00.00 Brooklyn Nets-Cleveland Cavaliers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
01.00 UFC Fight Night: Francis Ngannou-Jairzinho Rozenstruik, USA, Ohaio LIVE COSMOTE SPORT7HD
01.20 FIVB Beach Volleyball World Tour, 1ος Ημιτελικός Γυναικών, Mexico, Cancun LIVE COSMOTE SPORT9HD
02.35 FIVB Beach Volleyball World Tour, 2ος Ημιτελικός Γυναικών, Mexico, Cancun LIVE COSMOTE SPORT9HD
04.50 FIVB Beach Volleyball World Tour, 1ος Ημιτελικός Ανδρών, Mexico, Cancun LIVE COSMOTE SPORT9HD
06.05 FIVB Beach Volleyball World Tour, 2ος Ημιτελικός Ανδρών, Mexico, Cancun LIVE COSMOTE SPORT9HD
11.00 Lyttos Beach ITF World Tour, Τελικός Μονού Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT6HD
13.00 Lyttos Beach ITF World Tour, Τελικός Διπλού Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT6HD
13.00 Φενέρμπαχτσε-Καρσίγιακα, TBF Basketball Super League LIVE COSMOTE SPORT8HD
19.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by Itau, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.30 Μπανταλόνα-Βαλένθια, ACB Liga Endesa, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
19.50 FIVB Beach Volleyball World Tour, Τελικός 3ης Θέσης Γυναικών, Mexico, Cancun LIVE COSMOTE SPORT9HD
20.00 Ολλανδία-Ισπανία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT1HD
20.00 Μονπελιέ-Φλένσμπουργκ, VELUX EHF Champions League Χάντμπολ, Φάση των 16, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
20.30 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.05 FIVB Beach Volleyball World Tour, Τελικός 3ης Θέσης Ανδρών, Mexico, Cancun LIVE COSMOTE SPORT9HD
22.00 Dallas Mavericks-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
22.35 FIVB Beach Volleyball World Tour, Τελικός Γυναικών, Mexico, Cancun LIVE COSMOTE SPORT9HD

Δευτέρα 30.03.20
00.05 FIVB Beach Volleyball World Tour, Τελικός Ανδρών, Mexico, Cancun LIVE COSMOTE SPORT9HD
01.00 Orlando Magic-New Orleans Pelicans, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
02.30 Μεξικό-Ελλάδα, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου, US Tour LIVE COSMOTE SPORT1HD
15.00 29th LaLiga Promises Pamesa International Tournament, 1ος Ημιτελικός REC COSMOTE SPORT2HD (29.03, 11:00)
15.45 29th LaLiga Promises Pamesa International Tournament, 2ος Ημιτελικός REC COSMOTE SPORT2HD (29.03, 12:00)
16.30 29th LaLiga Promises Pamesa International Tournament, Τελικός 3ης Θέσης REC COSMOTE SPORT2HD (29.03, 13:00)
17.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD
17.15 29th LaLiga Promises Pamesa International Tournament, Τελικός REC COSMOTE SPORT2HD (29.03, 14:00)
18.00 Ελβετία-Βέλγιο, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT1HD
18.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by Itau, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.00 Γαλατάσαραϊ-Αναντολού Εφές, TBF Basketball Super League, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
20.30 Πορτογαλία-Κροατία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.45 Αυστρία-Τουρκία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.45 Αλβανία-Σλοβενία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT7HD
23.00 Εκπομπή “Στο Πλεχτό: Επεισόδιο 36” COSMOTE SPORT1HD

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • YDS-TC012 & YDS-TC018

    YDS-TC012 & YDS-TC018

    Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή των νέων φορτιστών YDS-TC012 και YDS-TC018. Πρόκειται για universal επιτοίχιους φορτιστές USB 5V με μέγιστο ρεύμα εξόδου 3A. Υποστηρίζουν το πρό...
  • TP-LINK: Ο παγκοσμίως Νο.1 πάροχος προϊόντων Wi-Fi για 11 συνεχή χρόνια

    TP-LINK: Ο παγκοσμίως Νο.1 πάροχος προϊόντων Wi-Fi για 11 συνεχή χρόνια

    Για 11 συνεχή έτη, η TP-Link® κατατάσσεται παγκοσμίως ως ο Νο.1 πάροχος σε συσκευές WLAN, συγκεντρώνοντας μερίδιο 17,8% της παγκόσμιας αγοράς. Το συγκεκριμένο επίτευγμα είναι αποτέλεσμα της υποστή...
  • AVM FRITZ!Repeater 1200 AX

    AVM FRITZ!Repeater 1200 AX

    Η εταιρεία AMY A.E. διαθέτει στην ελληνική αγορά μια οικονομική συσκευή της γερμανικής AVM για την επέκταση του οικιακού WLAN. Πρόκειται για το FRITZ!Repeater 1200 AX, έναν επαναλήπτη 2 ζωνών που ...
  • DEEPCOOL CASTLE 240EX A-RGB

    DEEPCOOL CASTLE 240EX A-RGB

    Η DEEPCOOL, μια εταιρεία με εξειδίκευση σε υδροψύξεις και κουτιά RGB, παρουσιάζει την νέα AIO υδρόψυξη CASTLE 240EX A-RGB, η οποία προσφέρει τέλειο αποτέλεσμα φωτισμού για το PC σας χάρη στο ενσωμ...
  • PROMAX TVHUNTER+

    PROMAX TVHUNTER+

    Το TVHunter+ είναι ένα μικρό, φορητό & εύκολο στη χρήση πεδιόμετρο που έχει σχεδιαστεί για την εγκατάσταση της Επίγειας Ψηφιακής Τηλεόρασης και για τα δύο συστήματα ψηφιακής τηλεόρασης, DVB-T ...
  • Mistral Wind Maxi

    Mistral Wind Maxi

    Η wind Maxi είναι η ενισχυμένη έκδοση της απλής κεραίας Wind. Προορίζoνται και οι δύο για περιοχές με ισχυρούς ανέμους και πολύ ήλιο, όπως είναι οι καιρικές συνθήκες που επικρατούν στα νησιά. Η Wi...
  • SONORA WONDERWALL 600 FULL EMOTION

    SONORA WONDERWALL 600 FULL EMOTION

    Η επιτοίχια βάση SONORA WONDERWALL 600 FULL EMOTION TILT είναι κατάλληλη για τηλεοράσεις 42" έως 75" ιντσών, με μέγιστο βάρος 45 κιλών και max VESA 600x400. Διαθέτει σύστημα εύκολης ρύθμισης της ο...
  • ANGA PS-5 / PS-10 / PS-20 / PS-30

    ANGA PS-5 / PS-10 / PS-20 / PS-30

    Η εταιρεία STAM Electronics ανακοινώνει την παραλαβή νέας σειράς κεραιών UHF της ANGA. Πρόκειται για κεραίες εξωτερικού χώρου με ενσωματωμένο φίλτρο LTE 5G, οι οποίες είναι προσαρμοσμένες στις ανά...
  • PROMAX RANGER mini

    PROMAX RANGER mini

    Ο εξαιρετικά συμπαγής αναλυτής PROMAX RANGER mini, έχει σχεδιαστεί για την εγκατάσταση κεραιών TV/SAT, καθώς και συστημάτων διανομής. Το συγκεκριμένο πεδιόμετρο είναι συμβατό με τα πρότυπα DVB-T/T...
  • TP-LINK TL-SM311LS/LM & TL-SM5310-T

    TP-LINK TL-SM311LS/LM & TL-SM5310-T

    Η εταιρεία TP-Link διαθέτει SFP Modules που είναι συμβατά με τις θύρες SFP+ των νέων της Multi-Gigabit Switches. Πιο συγκεκριμένα, έχουμε: Τα MiniGBIC Modules TL-SM311LS και TL-SM311LM που είνα...
  • AVM WireGuard

    AVM WireGuard

    Η πρόσβαση στο FRITZ!Box, το σύστημα NAS ή άλλες συσκευές του οικιακού δικτύου εν κινήσει, μπορεί να γίνει δυνατή με ένα ασφαλές εικονικό ιδιωτικό δίκτυο (VPN). Με τη νέα δυνατότητα WireGuard της ...
  • MELICONI FlatStyle ES 800

    MELICONI FlatStyle ES 800

    Η Meliconi, ηγέτης στην κατηγορία των επιτοίχιων και επιτραπέζιων βάσεων TV, παρουσιάζει την σειρά FlatStyle, με την εγγύηση της εξ' ολοκλήρου Ιταλικής κατασκευής, εστιάζοντας στη λειτουργικότητα....

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

  • Ψηφιακή Τηλεόραση, Τεύχος 167

    Ψηφιακή Τηλεόραση, Τεύχος 167

    Το νέο τεύχος Αυγούστου 2022 του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδικό «Security Report», που ηγείται στην αγορά των ηλεκτρονικών συστημάτων ασφαλείας. Έπειτα από...
  • Disney+

    Disney+

    Έπειτα από σχεδόν ένα χρόνο αναμονής λόγω της αναβολής της προγραμματισμένης για πέρυσι έλευσής του στην Ελλάδα, η είσοδος του Disney+ στην εγχώρια αγορά της συνδρομητικής τηλεόρασης είναι πλέον γ...
  • AVM FRITZ!Box 4060

    AVM FRITZ!Box 4060

    Η γερμανική AVM διευρύνει την οικογένεια FRITZ!Box, παρουσιάζοντας ένα νέο μοντέλο με προηγμένα τεχνικά χαρακτηριστικά και εντελώς ανανεωμένη εμφάνιση. Πρόκειται για το FRITZ!Box 4060, το οποίο δε...
  • OCTAGON SX988 4K UHD IP

    OCTAGON SX988 4K UHD IP

    Η γερμανική OCTAGON διευρύνει την οικογένεια των ψηφιακών της δεκτών, παρουσιάζοντας ένα νέο μοντέλο. Πρόκειται για τον SX988 4K UHD IP που αποτελεί τη νέα γενιά της σειράς SX IP, με επεξεργαστή 6...
ΤΑ ΠΑΝΤΑ
ΓΙΑ ΤΗΝ
ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΗ
ΨΗΦΙΑΚΗ
ΚΑΙ HD TV

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
LIBRA PRESS
Καυκάσου 145, Αθήνα, 11364



ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΑ ΔΕΛΤΙΑ


Digitaltvinfo.gr - Τα πάντα για τη δορυφορική, ψηφιακή και HD TV
Libra Press © Copyright 2022 | All Rights Reserved
Dual Design