Skip to main content
DIABASTE DWREAN DIG 187
TM 494
SECURITY REPORT 149
satpraxis 2022
ImageTech Photovision 2024
now 33 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

24 Ιουλίου 2019 11:22

Ανανεωμένα προγράμματα μεταδόσεων COSMOTE SPORT έως Δευτέρα 26/08

7da0dcb56c89cdcea1e1c7cd0d233d8d XL 42bed010

Ιούλιος

Τετάρτη 24.07.19
05.00 Las Vegas Aces-Seattle Storm, WNBA Regular Season LIVE                                                                   COSMOTE SPORT4HD
12.30 ATP 500 Hamburg European Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                      COSMOTE SPORT6HD
14.30 ATP 500 Hamburg European Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                      COSMOTE SPORT6HD

Ιούλιος

Τετάρτη 24.07.19

05.00 Las Vegas Aces-Seattle Storm, WNBA Regular Season LIVE                                                                   COSMOTE SPORT4HD

12.30 ATP 500 Hamburg European Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                      COSMOTE SPORT6HD

14.30 ATP 500 Hamburg European Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                      COSMOTE SPORT6HD

16.30 ATP 500 Hamburg European Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                      COSMOTE SPORT6HD

19.30 ATP 500 Hamburg European Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                      COSMOTE SPORT6HD

 

Πέμπτη 25.07.19

12.30 ATP 500 Hamburg European Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                      COSMOTE SPORT6HD

14.30 ATP 500 Hamburg European Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                      COSMOTE SPORT6HD

16.30 ATP 500 Hamburg European Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                      COSMOTE SPORT6HD

19.30 ATP 500 Hamburg European Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                      COSMOTE SPORT6HD

21.00 Εκπομπή Pregame Άρης-ΑΕ Λεμεσού LIVE                                                                                           COSMOTE SPORT1HD

21.30 Άρης-ΑΕ Λεμεσού, UEFA Europa League, 2ος Προκριματικός Γύρος, 1η Αγωνιστική LIVE                             COSMOTE SPORT1HD

23.30 Εκπομπή Postgame Άρης-ΑΕ Λεμεσού LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

 

Παρασκευή 26.07.19

11.30 ATP 250 J. Safra Sarasin Swiss Open, Προημιτελικός LIVE                                                                    COSMOTE SPORT7HD

11.50 FORMULA 1 MERCEDES-BENZ GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE           COSMOTE SPORT5HD

12.30 ATP 500 Hamburg European Open, Προημιτελικός LIVE                                                                        COSMOTE SPORT6HD

13.30 ATP 250 J. Safra Sarasin Swiss Open, Προημιτελικός LIVE                                                                    COSMOTE SPORT7HD

14.30 ATP 500 Hamburg European Open, Προημιτελικός LIVE                                                                        COSMOTE SPORT6HD

15.30 ATP 250 J. Safra Sarasin Swiss Open, Προημιτελικός LIVE                                                                    COSMOTE SPORT7HD

15.50 FORMULA 1 MERCEDES-BENZ GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE           COSMOTE SPORT5HD

16.30 ATP 500 Hamburg European Open, Προημιτελικός LIVE                                                                        COSMOTE SPORT6HD

18.20 ATP 250 J. Safra Sarasin Swiss Open, Προημιτελικός LIVE                                                                    COSMOTE SPORT7HD

18.30 ATP 500 Hamburg European Open, Προημιτελικός LIVE                                                                        COSMOTE SPORT6HD

18.30 Athens Equestrian Festival, Longines Grand Prix LIVE                                                                           COSMOTE SPORT8HD

21.30 Στουτγκάρδη-Ανόβερο, Bundesliga 2, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                     COSMOTE SPORT3HD

 

Σάββατο 27.07.19

10.35 FIVB Beach Volleyball World Tour, 1ος Ημιτελικός Ανδρών, Ιαπωνία, Τόκιο LIVE                                       COSMOTE SPORT9HD

11.50 FIVB Beach Volleyball World Tour, 2ος Ημιτελικός Ανδρών, Ιαπωνία, Τόκιο LIVE                                       COSMOTE SPORT9HD

12.00 ATP 250 J. Safra Sarasin Swiss Open, 1ος Ημιτελικός LIVE                                                                     COSMOTE SPORT7HD

12.50 FORMULA 1 MERCEDES-BENZ GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE           COSMOTE SPORT5HD

13.05 FIVB Beach Volleyball World Tour, 1ος Ημιτελικός Γυναικών, Ιαπωνία, Τόκιο LIVE                                     COSMOTE SPORT9HD

14.00 Ντινάμο Δρέσδης-Νυρεμβέργη, Bundesliga 2, 1η Αγωνιστική LIVE                                                          COSMOTE SPORT3HD

14.20 ATP 250 J. Safra Sarasin Swiss Open, 2ος Ημιτελικός LIVE                                                                     COSMOTE SPORT7HD

14.20 FIVB Beach Volleyball World Tour, 2ος Ημιτελικός Γυναικών, Ιαπωνία, Τόκιο LIVE                                     COSMOTE SPORT9HD

14.30 ATP 500 Hamburg European Open, 1ος Ημιτελικός LIVE                                                                        COSMOTE SPORT6HD

15.50 FORMULA 1 MERCEDES-BENZ GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE           COSMOTE SPORT5HD

16.30 ATP 500 Hamburg European Open, 2ος Ημιτελικός LIVE                                                                        COSMOTE SPORT6HD

22.30 WNBA All Star Game LIVE                                                                                                                 COSMOTE SPORT8HD

 

Κυριακή 28.07.19

05.00 UFC 240: Max Holloway-Frankie Edgar, Καναδάς, Έντμοντον LIVE                                                         COSMOTE SPORT7HD

08.35 FIVB Beach Volleyball World Tour, Τελικός 3ης Θέσης Ανδρών, Ιαπωνία, Τόκιο LIVE                                 COSMOTE SPORT9HD

09.50 FIVB Beach Volleyball World Tour, Τελικός 3ης Θέσης Γυναικών, Ιαπωνία, Τόκιο LIVE                              COSMOTE SPORT9HD

11.05 FIVB Beach Volleyball World Tour, Τελικός Ανδρών, Ιαπωνία, Τόκιο LIVE                                                COSMOTE SPORT9HD

12.20 FIVB Beach Volleyball World Tour, Τελικός Γυναικών, Ιαπωνία, Τόκιο LIVE                                              COSMOTE SPORT9HD

12.30 ATP 250 J. Safra Sarasin Swiss Open, Τελικός LIVE                                                                              COSMOTE SPORT7HD

13.00 ATP 500 Hamburg European Open, Τελικός LIVE                                                                                 COSMOTE SPORT6HD

14.30 Αμβούργο-Ντάρμσταντ, Bundesliga 2, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                    COSMOTE SPORT3HD

15.30 Εκπομπή “Grand Prix Pre-Race” LIVE                                                                                                  COSMOTE SPORT5HD

16.00 FORMULA 1 MERCEDES-BENZ GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND, Αγώνας LIVE                                 COSMOTE SPORT5HD

17.00 Athens Equestrian Festival, Longines FEI Jumping Nations Cup of Greece LIVE                                       COSMOTE SPORT8HD

20.30 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE                                                                                                                COSMOTE SPORT5HD

22.00 NASCAR Cup Series Pocono Gander RV 400 LIVE                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

 

Δευτέρα 29.07.19

21.00 ATP 500 Citi Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                             COSMOTE SPORT6HD

21.30 Αρμίνια Μπίλεφελντ-Σαν Πάουλι, Bundesliga 2, 1η Αγωνιστική LIVE                                                        COSMOTE SPORT3HD

23.30 ATP 500 Citi Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                             COSMOTE SPORT6HD

 

Τρίτη 30.07.19

02.00 ATP 500 Citi Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                             COSMOTE SPORT6HD

23.30 ATP 500 Citi Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                             COSMOTE SPORT6HD

 

Τετάρτη 31.07.19

02.00 ATP 500 Citi Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                             COSMOTE SPORT6HD

04.00 ATP 500 Citi Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                             COSMOTE SPORT6HD

21.00 ATP 500 Citi Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                             COSMOTE SPORT6HD

23.30 ATP 500 Citi Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                             COSMOTE SPORT6HD

 

Πέμπτη 01.08.19

02.00 ATP 500 Citi Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                             COSMOTE SPORT6HD

19.30 Εκπομπή Pregame ΑΕ Λεμεσού-Άρης LIVE                                                                                           COSMOTE SPORT1HD

20.00 ΑΕ Λεμεσού-Άρης, UEFA Europa League, 2ος Προκριματικός Γύρος, 2η Αγωνιστική LIVE                             COSMOTE SPORT1HD

22.00 Εκπομπή Postgame ΑΕ Λεμεσού-Άρης LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

23.30 ATP 500 Citi Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                             COSMOTE SPORT6HD

 

Παρασκευή 02.08.19

02.00 ATP 500 Citi Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                             COSMOTE SPORT6HD

04.00 ATP 500 Citi Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                             COSMOTE SPORT6HD

05.00 Los Angeles Sparks vs Las Vegas Aces, WNBA Regular Season LIVE                                                       COSMOTE SPORT4HD

09.55 Moto3, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                      COSMOTE SPORT7HD

10.50 MotoGP, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                    COSMOTE SPORT7HD

11:50 FORMULA 1 ROLEX MAGYAR NAGYDIJ, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                       COSMOTE SPORT5HD

11.50 Moto2, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                      COSMOTE SPORT7HD

14.10 Moto3, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                      COSMOTE SPORT7HD

15.05 MotoGP, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                    COSMOTE SPORT7HD

15.20 WRC Φινλανδία, SS7 Moksi 2 LIVE                                                                                                     COSMOTE SPORT8HD

15.50 FORMULA 1 ROLEX MAGYAR NAGYDIJ, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                        COSMOTE SPORT5HD

16.05 Moto2, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                      COSMOTE SPORT7HD

16.25 WRC Φινλανδία, SS8 Urria 2LIVE                                                                                                       COSMOTE SPORT8HD

17.15 WRC Φινλανδία, SS9 Assamaki 2 LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT8HD

18.40 WRC Φινλανδία, SS10 Aanekoski 1 LIVE                                                                                             COSMOTE SPORT8HD

19.30 Μπόχουμ-Αρμίνια Μπίλεφελντ, Bundesliga 2, 2η Αγωνιστική LIVE                                                           COSMOTE SPORT3HD

21.00 ATP 500 Citi Open, Προημιτελικός LIVE                                                                                              COSMOTE SPORT6HD

23.00 ATP 500 Citi Open, Προημιτελικός LIVE                                                                                              COSMOTE SPORT6HD

 

Σάββατο 03.08.19

02.00 ATP 500 Citi Open, Προημιτελικός LIVE                                                                                              COSMOTE SPORT6HD

04.00 ATP 500 Citi Open, Προημιτελικός LIVE                                                                                              COSMOTE SPORT6HD

09.55 Moto3, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                      COSMOTE SPORT7HD

10:05 WRC Φινλανδία, SS14 Kakaristo 1 LIVE                                                                                              COSMOTE SPORT8HD

10.50 MotoGP, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                    COSMOTE SPORT7HD

11.30 WRC Φινλανδία, SS15 Tuohikotanen 1 LIVE                                                                                        COSMOTE SPORT8HD

11.50 Moto2, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                      COSMOTE SPORT7HD

12.35 FIVB Beach Volleyball WT, Αυστρία, Βιέννη, Ημιτελικός Γυναικών LIVE                                                   COSMOTE SPORT9HD

12.50 FORMULA 1 ROLEX MAGYAR NAGYDIJ, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                        COSMOTE SPORT5HD

13.30 Moto3, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                    COSMOTE SPORT7HD

13.50 FIVB Beach Volleyball WT, Αυστρία, Βιέννη, Ημιτελικός Γυναικών LIVE                                                   COSMOTE SPORT9HD

14.25 MotoGP, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                    COSMOTE SPORT7HD

15.05 MotoGP, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                  COSMOTE SPORT7HD

15.05 WRC Φινλανδία, SS16 Tuohikotanen 2 LIVE                                                                                        COSMOTE SPORT8HD

15.50 FORMULA 1 ROLEX MAGYAR NAGYDIJ, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                                      COSMOTE SPORT5HD

16.00 Moto2, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                    COSMOTE SPORT7HD

16.10 WRC Φινλανδία, SS17 Kakaristo 2 LIVE                                                                                               COSMOTE SPORT8HD

16.30 Ανόβερο-Ρέγκενσμπουργκ, Bundesliga 2, 2η Αγωνιστική LIVE                                                                COSMOTE SPORT3HD

17.50 FIVB Beach Volleyball WT, Αυστρία, Βιέννη, Τελικός 3ης Θέσης Γυναικών LIVE                                         COSMOTE SPORT9HD

19.05 FIVB Beach Volleyball WT, Αυστρία, Βιέννη, Τελικός Γυναικών LIVE                                                       COSMOTE SPORT9HD

21.00 ATP 500 Citi Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                             COSMOTE SPORT6HD

21.30 Ντόρτμουντ-Μπάγερν Μονάχου, Γερμανικό Super Cup LIVE                                                                  COSMOTE SPORT1HD

22.00 UFC Fight Night: Colby Covington vs Robby Lawler, USA, New Jersey LIVE                                             COSMOTE SPORT8HD

 

Κυριακή 04.08.19

02.00 ATP 500 Citi Open, 1ος Ημιτελικός LIVE                                                                                               COSMOTE SPORT6HD

04.00 ATP 500 Citi Open, 2ος Ημιτελικός LIVE                                                                                               COSMOTE SPORT6HD

09.35 Moto3, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Warm Up LIVE                                                       COSMOTE SPORT7HD

10.05 Moto2, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Warm Up LIVE                                                       COSMOTE SPORT7HD

10.35 MotoGP, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Warm Up LIVE                                                     COSMOTE SPORT7HD

11.00 WRC Φινλανδία, SS22 Laukka 2 LIVE                                                                                                  COSMOTE SPORT8HD

11.45 Moto3, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Αγώνας LIVE                                                          COSMOTE SPORT7HD

13.00 WRC Φινλανδία, SS23 Ruuhimaki 2 Power Stage LIVE                                                                          COSMOTE SPORT8HD

13.05 Moto2, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Αγώνας LIVE                                                          COSMOTE SPORT7HD

14.05 FIVB Beach Volleyball WT, Αυστρία, Βιέννη, Ημιτελικός Ανδρών LIVE                                                     COSMOTE SPORT9HD

14.30 Χαϊντενχάιμ-Στουτγκάρδη, Bundesliga 2, 2η Αγωνιστική LIVE                                                                COSMOTE SPORT3HD

14.30 MotoGP, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Αγώνας LIVE                                                       COSMOTE SPORT7HD

15.20 FIVB Beach Volleyball WT, Αυστρία, Βιέννη, Ημιτελικός Ανδρών LIVE                                                     COSMOTE SPORT9HD

15.30 Εκπομπή «Grand Prix Pre-Race» LIVE                                                                                                 COSMOTE SPORT5HD

16.00 FORMULA 1 ROLEX MAGYAR NAGYDIJ, Αγώνας LIVE                                                                           COSMOTE SPORT5HD

17.50 FIVB Beach Volleyball WT, Αυστρία, Βιέννη, Τελικός 3ης Θέσης Ανδρών LIVE                                           COSMOTE SPORT9HD

19.05 FIVB Beach Volleyball WT, Αυστρία, Βιέννη, Τελικός Ανδρών LIVE                                                         COSMOTE SPORT9HD

20.30 Εκπομπή «Grand Prix» LIVE                                                                                                               COSMOTE SPORT5HD

21.00 ATP 500 Citi Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                             COSMOTE SPORT6HD

22.00 NASCAR Cup Series, Watkins GoBowling at The Glen, Αγώνας LIVE                                                       COSMOTE SPORT8HD

 

Δευτέρα 05.08.19

13.00 Κλήρωση UEFA CL Playoffs LIVE                                                                                                        COSMOTE SPORT1HD

19.00 ATP Masters 1000 Rogers Cup, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                            COSMOTE SPORT6HD

21.30 Νυρεμβέργη-Αμβούργο, Bundesliga 2, 2η Αγωνιστική LIVE                                                                    COSMOTE SPORT3HD

Τρίτη 06.08.19

19.00 ATP Masters 1000 Rogers Cup, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                            COSMOTE SPORT6HD

Τετάρτη 07.08.19

19.00 ATP Masters 1000 Rogers Cup, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                            COSMOTE SPORT6HD

 

Πέμπτη 08.08.19

19.00 ATP Masters 1000 Rogers Cup, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                            COSMOTE SPORT6HD

 

Παρασκευή 09.08.19

05.00 Los Angeles Sparks-Phoenix Mercury, WNBA Regular Season LIVE                                                         COSMOTE SPORT4HD

09.55 Moto3 myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                    COSMOTE SPORT5HD

10.50 MotoGP myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                  COSMOTE SPORT5HD

11.50 Moto2 myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                    COSMOTE SPORT5HD

14.10 Moto3 myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                    COSMOTE SPORT5HD

15.05 MotoGP myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                  COSMOTE SPORT5HD

16.05 Moto2 myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                    COSMOTE SPORT5HD

19.00 ATP Masters 1000 Rogers Cup, Προημιτελικός LIVE                                                                              COSMOTE SPORT6HD

21.00 ATP Masters 1000 Rogers Cup, Προημιτελικός LIVE                                                                              COSMOTE SPORT6HD

22.00 Λίβερπουλ-Νόριτς, Premier League, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                        COSMOTE SPORT1HD

Liga NOS, 1η Αγωνιστική

 

Σάββατο 10.08.19

01.30 ATP Masters 1000 Rogers Cup, Προημιτελικός LIVE                                                                              COSMOTE SPORT6HD

03.30 ATP Masters 1000 Rogers Cup, Προημιτελικός LIVE                                                                              COSMOTE SPORT6HD

09.55 Moto3 myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                    COSMOTE SPORT5HD

10.50 MotoGP myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                  COSMOTE SPORT5HD

11.50 Moto2 myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                    COSMOTE SPORT5HD

13.30 Moto3 myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                   COSMOTE SPORT5HD

14.25 MotoGP myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                  COSMOTE SPORT5HD

14.30 Γουέστ Χαμ-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 1η Αγωνιστική LIVE                                                        COSMOTE SPORT1HD

15.05 MotoGP myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                COSMOTE SPORT5HD

16.00 Moto2 myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                   COSMOTE SPORT5HD

17.20 Red Bull MotoGP Rookies Cup, 1ος Αγώνας, Αυστρία, Σπίλμπεργκ LIVE                                                    COSMOTE SPORT5HD

19.30 Τότεναμ-Άστον Βίλα, Premier League, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                    COSMOTE SPORT1HD

20.00 WTA Rogers Cup, 1ος Ημιτελικός LIVE                                                                                                 COSMOTE SPORT8HD

21.30 Κρίσταλ Πάλας-Έβερτον, Premier League, 1η Αγωνιστική REC                                                               COSMOTE SPORT1HD (10.08, 17:00)

22.00 Γουότφορντ-Μπράιτον, Premier League, 1η Αγωνιστική REC                                                                  COSMOTE SPORT3HD (10.08, 17:00)

22.00 ATP Masters 1000 Rogers Cup, 1ος Ημιτελικός LIVE                                                                              COSMOTE SPORT6HD

23.30 Μπέρνλι-Σαουθάμπτον, Premier League, 1η Αγωνιστική REC                                                                  COSMOTE SPORT1HD (10.08, 17:00)

Liga NOS, 1η Αγωνιστική

Κυριακή 11.08.19

00.00 Μπόρνμουθ-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ, Premier League, 1η Αγωνιστική REC                                                    COSMOTE SPORT3HD (10.08, 17:00)

01.00 WTA Rogers Cup, 2ος Ημιτελικός LIVE                                                                                                 COSMOTE SPORT8HD

03.00 ATP Masters 1000 Rogers Cup, 2ος Ημιτελικός LIVE                                                                              COSMOTE SPORT6HD

03.00 UFC Fight Night: Valentina Shevchenko-Liz Carmouche, Ουρουγουάη, Μοντεβιδέο LIVE                              COSMOTE SPORT7HD

09.15 Moto3 myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich, Warm Up LIVE                                                      COSMOTE SPORT5HD

09.45 Moto2 myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich, Warm Up LIVE                                                      COSMOTE SPORT5HD

10.15 MotoGP myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich, Warm Up LIVE                                                   COSMOTE SPORT5HD

10.50 FIM Enel Moto E World Cup, Αυστρία, Σπίλμπεργκ LIVE                                                                        COSMOTE SPORT5HD

11.45 Moto3 myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich, Αγώνας LIVE                                                        COSMOTE SPORT5HD

13.05 Moto2 myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich, Αγώνας LIVE                                                        COSMOTE SPORT5HD

14.30 MotoGP myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich, Αγώνας LIVE                                                      COSMOTE SPORT5HD

16.00 Νιούκαστλ-Άρσεναλ, Premier League, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                    COSMOTE SPORT1HD

16.20 Red Bull MotoGP Rookies Cup, 2ος Αγώνας, Αυστρία, Σπίλμπεργκ LIVE                                                    COSMOTE SPORT5HD

18.30 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Τσέλσι, Premier League, 1η Αγωνιστική LIVE                                                    COSMOTE SPORT1HD

20.30 Λέστερ-Γουλβς, Premier League, 1η Αγωνιστική REC                                                                            COSMOTE SPORT1HD (11.08, 16:00)

20.30 WTA Rogers Cup, Τελικός LIVE                                                                                                         COSMOTE SPORT8HD

22.00 NASCAR Cup Series, Michigan Consumers Energy 400 LIVE                                                                   COSMOTE SPORT7HD

23.00 ATP Masters 1000 Rogers Cup, Τελικός LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT6HD

Liga NOS, 1η Αγωνιστική

Δευτέρα 12.08.19

18.00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                       COSMOTE SPORT6HD

 

Τρίτη 13.08.19

02.00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                       COSMOTE SPORT6HD

18.00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                       COSMOTE SPORT6HD

 

Τετάρτη 14.08.19

02.00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                       COSMOTE SPORT6HD

18.00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                       COSMOTE SPORT6HD

21.30 Pre Stand Up Λίβερπουλ-Τσέλσι, UEFA Super Cup LIVE                                                                        COSMOTE SPORT1HD

22.00 Λίβερπουλ-Τσέλσι, UEFA Super Cup LIVE                                                                                            COSMOTE SPORT1HD

 

Πέμπτη 15.08.19

02.00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                       COSMOTE SPORT6HD

03.00 Washington Mystics-Seattle Storm, WNBA Regular Season LIVE                                                            COSMOTE SPORT4HD

18.00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                       COSMOTE SPORT6HD

 

Παρασκευή 16.08.19

19.30 Αμβούργο-Μπόχουμ, Bundesliga 2, 3η Αγωνιστική LIVE                                                                         COSMOTE SPORT8HD

20.00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Προημιτελικός LIVE                                                         COSMOTE SPORT6HD

21.30 Μπάγερν Μονάχου-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga, 1η Αγωνιστική LIVE                                                     COSMOTE SPORT3HD

22.00 Μπιλμπάο-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 1η Αγωνιστική LIVE                                                            COSMOTE SPORT2HD

22.00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Προημιτελικός LIVE                                                         COSMOTE SPORT6HD

Liga NOS, 2η Αγωνιστική

Σάββατο 17.08.19

02.00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Προημιτελικός LIVE                                                         COSMOTE SPORT7HD

04.00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Προημιτελικός LIVE                                                         COSMOTE SPORT6HD

13.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE                                                                                                            COSMOTE SPORT1HD

14.00 Στουτγκάρδη-Σαν Πάουλι, Bundesliga 2, 3η Αγωνιστική LIVE                                                                 COSMOTE SPORT8HD

14.30 Άρσεναλ-Μπέρνλι, Premier League, 2η Αγωνιστική LIVE                                                                        COSMOTE SPORT1HD

16.30 Εκπομπή “SPORTSHOW Live Action” LIVE                                                                                           COSMOTE SPORT1HD

16.30 Ντόρτμουντ-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 1η Αγωνιστική LIVE                                                               COSMOTE SPORT3HD

16.30 Λεβερκούζεν-Πάντερμπορν, Bundesliga, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                 COSMOTE SPORT5HD

16.30 Βόλφσμπουργκ-Κολονία, Bundesliga, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                      COSMOTE SPORT7HD

16.30 Βέρντερ Βρέμης-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga, 1η Αγωνιστική LIVE                                              COSMOTE SPORT8HD

16.35 FIVB Beach Volleyball World Tour, 1ος Ημιτελικός Γυναικών, Ρωσία, Μόσχα LIVE                                      COSMOTE SPORT9HD

17.00 Σαουθάμπτον-Λίβερπουλ, Premier League, 2η Αγωνιστική LIVE                                                              COSMOTE SPORT2HD

17.50 FIVB Beach Volleyball World Tour, 1ος Ημιτελικός Ανδρών, Ρωσία, Μόσχα LIVE                                        COSMOTE SPORT9HD

18.00 Θέλτα-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                COSMOTE SPORT4HD

18.00 WTA Western & Southern Open, 1ος Ημιτελικός LIVE                                                                            COSMOTE SPORT6HD

19.05 FIVB Beach Volleyball World Tour, 2ος Ημιτελικός Γυναικών, Ρωσία, Μόσχα LIVE                                      COSMOTE SPORT9HD

19.30 Μάντσεστερ Σίτι-Τότεναμ, Premier League, 2η Αγωνιστική LIVE                                                             COSMOTE SPORT1HD

19.30 Γκλάντμπαχ-Σάλκε, Bundesliga, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                             COSMOTE SPORT3HD

20.00 Βαλένθια-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 1η Αγωνιστική LIVE                                                            COSMOTE SPORT2HD

20.00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, 1ος Ημιτελικός LIVE                                                         COSMOTE SPORT6HD

20.20 FIVB Beach Volleyball World Tour, 2ος Ημιτελικός Ανδρών, Ρωσία, Μόσχα LIVE                                        COSMOTE SPORT9HD

21.30 Έβερτον-Γουότφορντ, Premier League, 2η Αγωνιστική REC                                                                   COSMOTE SPORT3HD (17.08, 17:00)

22.00 Βιγιαρεάλ-Γρανάδα, LaLiga Santander, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                    COSMOTE SPORT4HD

22.00 WTA Western & Southern Open, 2ος Ημιτελικός LIVE                                                                            COSMOTE SPORT6HD

22.00 Λεγανές-Οσασούνα, LaLiga Santander, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                   COSMOTE SPORT8HD

23.30 Νόριτς-Νιούκαστλ, Premier League, 1η Αγωνιστική REC                                                                        COSMOTE SPORT3HD (17.08, 17:00)

Liga NOS, 2η Αγωνιστική

 

Κυριακή 18.08.19

00.00 Μπράιτον-Γουέστ Χαμ, Premier League, 2η Αγωνιστική REC                                                                   COSMOTE SPORT1HD (17.08, 17:00)

01.00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, 2ος Ημιτελικός LIVE                                                         COSMOTE SPORT6HD

02.30 NASCAR Cup Series, Bristol Bass Pro Shops NRA Night Race LIVE                                                          COSMOTE SPORT5HD

05.00 UFC 241: Daniel Cormier-Stipe Miocic, ΗΠΑ, Άναχαϊμ, LIVE                                                                   COSMOTE SPORT8HD

11.45 Άστον Βίλα-Μπόρνμουθ, Premier League, 2η Αγωνιστική REC                                                                COSMOTE SPORT1HD (17.08, 17:00)

12.15 Φράιμπουργκ-Μάιντς, Bundesliga, 1η Αγωνιστική REC                                                                           COSMOTE SPORT3HD (17.08, 16:30)

14.30 Κίελο-Καρλσρούη, Bundesliga 2, 3η Αγωνιστική LIVE                                                                            COSMOTE SPORT8HD

14.35 FIVB Beach Volleyball World Tour, Τελικός 3ης Θέσης Ανδρών, Ρωσία, Μόσχα LIVE                                  COSMOTE SPORT9HD

15.50 FIVB Beach Volleyball World Tour, Τελικός 3ης Θέσης Γυναικών, Ρωσία, Μόσχα LIVE                                COSMOTE SPORT9HD

16.00 Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 2η Αγωνιστική LIVE                                               COSMOTE SPORT1HD

16.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 1η Αγωνιστική LIVE                                                     COSMOTE SPORT3HD

17.05 FIVB Beach Volleyball World Tour, Τελικός Γυναικών, Ρωσία, Μόσχα LIVE                                              COSMOTE SPORT9HD

18.00 Αλαβές-Λεβάντε, LaLiga Santander, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                        COSMOTE SPORT2HD

18.20 FIVB Beach Volleyball World Tour, Τελικός Ανδρών, Ρωσία, Μόσχα LIVE                                                 COSMOTE SPORT9HD

18.30 Τσέλσι-Λέστερ, Premier League, 2η Αγωνιστική LIVE                                                                            COSMOTE SPORT1HD

19.00 Ουνιόν Βερολίνου-Λειψία, Bundesliga, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                    COSMOTE SPORT3HD

20.00 Εσπανιόλ-Σεβίλη, LaLiga Santander, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                       COSMOTE SPORT7HD

21.00 WTA Western & Southern Open, Τελικός LIVE                                                                                     COSMOTE SPORT6HD

22.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Χετάφε, LaLiga Santander, 1η Αγωνιστική LIVE                                                         COSMOTE SPORT2HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE                                                                                                            COSMOTE SPORT1HD

23.00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Τελικός LIVE                                                                 COSMOTE SPORT6HD

Liga NOS, 2η Αγωνιστική

Δευτέρα 19.08.19

19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE                                                                                                                   COSMOTE SPORT6HD

21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE                                                                                                            COSMOTE SPORT1HD

21.00 Μαγιόρκα-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                      COSMOTE SPORT3HD

21.30 Όσναμπρικ-Ντάρμσταντ, Bundesliga 2, 3η Αγωνιστική LIVE                                                                   COSMOTE SPORT8HD

22.00 Γουλβς-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 2η Αγωνιστική LIVE                                                   COSMOTE SPORT2HD

23.00 Μπέτις-Βαγιαδολίδ, LaLiga Santander, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                    COSMOTE SPORT7HD

Τρίτη 20.08.19

20.30 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE                                                                                  COSMOTE SPORT1HD

22.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό” LIVE                                                                 COSMOTE SPORT1HD

22.00 UEFA Champions League, Play-Offs, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                       COSMOTE SPORT2HD

22.00 UEFA Champions League, Play-Offs, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                       COSMOTE SPORT3HD

22.00 UEFA Champions League, Play-Offs, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                       COSMOTE SPORT4HD

Τετάρτη 21.08.19

00.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE                                                                                  COSMOTE SPORT1HD

20.30 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE                                                                                  COSMOTE SPORT1HD

22.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό” LIVE                                                                 COSMOTE SPORT1HD

22.00 UEFA Champions League, Play-Offs, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                       COSMOTE SPORT2HD

22.00 UEFA Champions League, Play-Offs, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                       COSMOTE SPORT3HD

22.00 UEFA Champions League, Play-Offs, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                       COSMOTE SPORT4HD

Πέμπτη 22.08.19

00.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE                                                                                  COSMOTE SPORT1HD

 

Παρασκευή 23.08.19

05.30 Los Angeles Sparks-Indiana Fever, WNBA Regular Season LIVE                                                             COSMOTE SPORT4HD

10.55 Moto3 GoPro British Grand Prix, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                  COSMOTE SPORT5HD

11.50 MotoGP GoPro British Grand Prix, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                               COSMOTE SPORT5HD

12.05 WRC Γερμανία, SS3 Mittelmosel 1 LIVE                                                                                               COSMOTE SPORT9HD

12.50 Moto2 GoPro British Grand Prix, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                  COSMOTE SPORT5HD

13.40 WRC Γερμανία, SS4 Weiskirchen 1 LIVE                                                                                              COSMOTE SPORT9HD

15.10 Moto3 GoPro British Grand Prix, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                  COSMOTE SPORT5HD

16.05 MotoGP GoPro British Grand Prix, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                               COSMOTE SPORT5HD

17.05 Moto2 GoPro British Grand Prix, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                  COSMOTE SPORT5HD

17.35 WRC Γερμανία, SS6 Mittelmosel 2 LIVE                                                                                               COSMOTE SPORT9HD

19.10 WRC Γερμανία, SS7 Weiskirchen 2 LIVE                                                                                              COSMOTE SPORT9HD

19.30 Άουε-Στουτγκάρδη, Bundesliga 2, 4η Αγωνιστική LIVE                                                                          COSMOTE SPORT8HD

21.00 Γρανάδα-Σεβίλη, LaLiga Santander, 2η Αγωνιστική LIVE                                                                        COSMOTE SPORT2HD

21.30 Κολονία-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 2η Αγωνιστική LIVE                                                                          COSMOTE SPORT3HD

22.00 Άστον Βίλα-Έβερτον, Premier League, 3η Αγωνιστική LIVE                                                                    COSMOTE SPORT1HD

23.00 Λεβάντε-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 2η Αγωνιστική LIVE                                                                    COSMOTE SPORT7HD

Liga NOS, 3η Αγωνιστική

 

Σάββατο 24.08.19

10.55 Moto3 GoPro British Grand Prix, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                  COSMOTE SPORT5HD

11.50 MotoGP GoPro British Grand Prix, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                               COSMOTE SPORT5HD

12.05 WRC Γερμανία, SS10 Freisen 2 LIVE                                                                                                   COSMOTE SPORT9HD

12.50 Moto2 GoPro British Grand Prix, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                  COSMOTE SPORT5HD

13.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE                                                                                                            COSMOTE SPORT1HD

13.10 WRC Γερμανία, SS11 Romerstrasse 2 LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT9HD

14.00 Ανόβερο-Γκρόιτερ Φιρτ, Bundesliga 2, 4η Αγωνιστική LIVE                                                                    COSMOTE SPORT8HD

14.30 Νόριτς-Τσέλσι, Premier League, 3η Αγωνιστική LIVE                                                                             COSMOTE SPORT1HD

14.30 Moto3 GoPro British Grand Prix, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                                                COSMOTE SPORT5HD

15.25 MotoGP GoPro British Grand Prix, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                               COSMOTE SPORT5HD

16.05 MotoGP GoPro British Grand Prix, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                                              COSMOTE SPORT5HD

16.30 Εκπομπή “SPORTSHOW Live Action” LIVE                                                                                           COSMOTE SPORT1HD

16.30 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 2η Αγωνιστική LIVE                                                   COSMOTE SPORT3HD

16.30 Μάιντς-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 2η Αγωνιστική LIVE                                                                            COSMOTE SPORT4HD

16.30 Χόφενχαϊμ-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 2η Αγωνιστική LIVE                                                                 COSMOTE SPORT7HD

16.30 Άουγκσμπουργκ-Ουνιόν Βερολίνου, Bundesliga, 2η Αγωνιστική LIVE                                                       COSMOTE SPORT8HD

16.30 Πάντερμπορν-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 2η Αγωνιστική LIVE                                                                 COSMOTE SPORT9HD

17.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 3η Αγωνιστική LIVE                                        COSMOTE SPORT2HD

17.00 Moto2 GoPro British Grand Prix, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                                                COSMOTE SPORT5HD

18.00 Οσασούνα-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 2η Αγωνιστική LIVE                                                                    COSMOTE SPORT6HD

19.30 Λίβερπουλ-Άρσεναλ, Premier League, 3η Αγωνιστική LIVE                                                                     COSMOTE SPORT1HD

19.30 Σάλκε-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 2η Αγωνιστική LIVE                                                                    COSMOTE SPORT3HD

19.50 WRC Γερμανία, SS14 Arena Panzerplatte LIVE                                                                                     COSMOTE SPORT9HD

20.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Βαγιαδολίδ, LaLiga Santander, 2η Αγωνιστική LIVE                                                         COSMOTE SPORT2HD

20.30 WRC Γερμανία, SS15 Arena Panzerplatte 2 LIVE                                                                                  COSMOTE SPORT9HD

21.30 Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Λέστερ, Premier League, 3η Αγωνιστική REC                                                          COSMOTE SPORT1HD (24.08, 17:00)

22.00 Θέλτα-Βαλένθια, LaLiga Santander, 2η Αγωνιστική LIVE                                                                        COSMOTE SPORT2HD

22.00 Χετάφε-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 2η Αγωνιστική LIVE                                                                     COSMOTE SPORT6HD

22.00 Γουότφορντ-Γουέστ Χαμ, Premier League, 3η Αγωνιστική REC                                                               COSMOTE SPORT7HD (24.08, 17:00)

23.30 Γουλβς-Μπέρνλι, Premier League, 3η Αγωνιστική REC                                                                           COSMOTE SPORT1HD (24.08, 17:00)

Liga NOS, 3η Αγωνιστική

Κυριακή 25.08.19

00.00 Μπράιτον-Σαουθάμπτον, Premier League, 3η Αγωνιστική REC                                                                COSMOTE SPORT7HD (24.08, 17:00)

10.55 Moto3 GoPro British Grand Prix, Warm Up LIVE                                                                                   COSMOTE SPORT5HD

11.15 WRC Γερμανία, SS18 Grafschaft 2 LIVE                                                                                               COSMOTE SPORT9HD

11.25 MotoGP GoPro British Grand Prix, Warm Up LIVE                                                                                 COSMOTE SPORT5HD

11.55 Moto2 GoPro British Grand Prix, Warm Up LIVE                                                                                   COSMOTE SPORT5HD

13.00 WRC Γερμανία, SS19 Dhrontal 2 Power Stage LIVE                                                                              COSMOTE SPORT9HD

13.05 Moto3 GoPro British Grand Prix, Αγώνας LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT5HD

14.30 MotoGP GoPro British Grand Prix, Αγώνας LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT5HD

14.30 Καρλσρούη-Αμβούργο, Bundesliga 2, 4η Αγωνιστική LIVE                                                                      COSMOTE SPORT8HD

16.15 Moto2 GoPro British Grand Prix, Αγώνας LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT5HD

16.00 Μπόρνμουθ-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 3η Αγωνιστική LIVE                                                        COSMOTE SPORT1HD

16.30 Λειψία-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 2η Αγωνιστική LIVE                                                           COSMOTE SPORT3HD

18.00 Αλαβές-Εσπανιόλ, LaLiga Santander, 2η Αγωνιστική LIVE                                                                      COSMOTE SPORT2HD

18.30 Τότεναμ-Νιούκαστλ, Premier League, 3η Αγωνιστική LIVE                                                                     COSMOTE SPORT1HD

19.00 Χέρτα Βερολίνου-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 2η Αγωνιστική LIVE                                                         COSMOTE SPORT3HD

20.00 Μαγιόρκα-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 2η Αγωνιστική LIVE                                                           COSMOTE SPORT6HD

20.30 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE                                                                                                                COSMOTE SPORT5HD

22.00 Μπαρτσελόνα-Μπέτις, LaLiga Santander, 2η Αγωνιστική LIVE                                                                COSMOTE SPORT2HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE                                                                                                            COSMOTE SPORT1HD

Liga NOS, 3η Αγωνιστική

                  

Δευτέρα 26.08.19

19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE                                                                                                                   COSMOTE SPORT6HD

21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE                                                                                                            COSMOTE SPORT1HD

21.30 Σαν Πάουλι-Κίελο, Bundesliga 2, 4η Αγωνιστική LIVE                                                                            COSMOTE SPORT8HD

22.00 Λεγανές-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander, 2η Αγωνιστική LIVE                                                        COSMOTE SPORT2HD

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • Fracarro D-Matrix 4S EVO

    Fracarro D-Matrix 4S EVO

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του D-Matrix 4S EVO της ιταλικής Fracarro. Το νέο αυτό Headend διαθέτει 4 ανεξάρτητες δορυφορικές εισόδους DVB-S2 και 4x modulators DVB-T / DVB-C κατ’ ...
  • Promax Ranger: Ολοκληρώθηκε η ομάδα εκπαιδευτικών video

    Promax Ranger: Ολοκληρώθηκε η ομάδα εκπαιδευτικών video

    Είναι πλέον διαθέσιμη η τέταρτη και τελευταία ομάδα εκπαιδευτικών video με ελληνική περιγραφή για τα πεδιόμετρα Promax Ranger. Τα συγκεκριμένα video έχουν προστεθεί στην Playlist Πεδιόμετρα RANGER...
  • Meliconi AT 49 USB

    Meliconi AT 49 USB

    Η εσωτερική κεραία Meliconi AT 49 USB με ενσωματωμένο ενισχυτή 49dB, είναι κατάλληλη για τη λήψη ψηφιακών σημάτων επίγειας τηλεόρασης (DVB-T), ψηφιακών σημάτων επίγειας τηλεόρασης υψηλής ευκρίνεια...
  • Engel AN7123 / AN7126 / AN7143

    Engel AN7123 / AN7126 / AN7143

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή νέας σειράς LNB φλάντζας της Engel. Περιλαμβάνει τα single LNB AN7123, twin LNB AN7126 και quattro LNB AN7143, τα οποία διαθέτουν 1x, 2x και 4x εξόδους...
  • Ikusi FlasHD HDTF-C48V & HDTF-C48G

    Ikusi FlasHD HDTF-C48V & HDTF-C48G

    Οι πιο ισχυρές επίγειες κεραίες της Ikusi είναι τα μοντέλα FlasHD και συγκεκριμένα τα HDTF-C48V & HDTF-C48G σε πράσινο και γκρι χρώμα. Με αξιόλογα χαρακτηριστικά και ισχυρή απόρριψη υψηλότερων...
  • Icy Box IB-LAN301-C3

    Icy Box IB-LAN301-C3

    Απολαύστε το διαδίκτυο χωρίς περιορισμούς: Με ρυθμό μεταφοράς δεδομένων έως και 2,5Gbit, ο αντάπτορας δικτύου IB-LAN301-C3 της Icy Box σάς προσφέρει εξαιρετικά γρήγορη σύνδεση. Αυτό έχει ως αποτέλ...
  • AVM FRITZ!Box 5530 Fiber

    AVM FRITZ!Box 5530 Fiber

    Το FRITZ!Box 5530 Fiber είναι ένα υπερσύγχρονο modem / router από τη γερμανική AVM, το οποίο έχει σχεδιαστεί αποκλειστικά για δίκτυα οπτικής ίνας. Είναι το απόλυτο modem / router για συνδέσεις Fib...
  • Σεμινάρια AstraSat: Συστήματα οπτικών ινών και νέα επαγγελματικά συστήματα Headend Fracarro

    Σεμινάρια AstraSat: Συστήματα οπτικών ινών και νέα επαγγελματικά συστήματα Headend Fracarro

    Η εταιρεία AstraSat σε συνεργασία με την ιταλική Fracarro Radioindustrie πραγματοποίησε με επιτυχία στη Θεσσαλονίκη το σεμινάριο με θέματα «Συστήματα Οπτικών Ινών για την κατανομή τηλεοπτικού σήμα...
  • TP-Link ER706W-4G

    TP-Link ER706W-4G

    Η TP-Link παρουσιάζει το νέο ασύρματο router ER706W-4G, το οποίο παρέχει συνδεσιμότητα στο διαδίκτυο μέσω των κεραιών της κινητής τηλεφωνίας, με δυνατότητα υποστήριξης 4G+ Cat6. Η συσκευή διαθέτει...
  • Kakusiga KK-12101

    Kakusiga KK-12101

    Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή ενός νέου φορητού ηχοσυστήματος που συνδυάζει κομψή εμφάνιση και μοντέρνο σχεδιασμό. Πρόκειται για το Kakusiga KK-12101, το οποίο είναι ένα ηχεί...
  • Ekselans AP 1200 W2

    Ekselans AP 1200 W2

    Το AP 1200 W2 της Ekselans είναι ένα ιδιαίτερα αξιόλογο και συμπαγές Access Point για χρήση σε εσωτερικό χώρο, με πλειάδα δυνατοτήτων διαχείρισης για κάθε είδους εφαρμογή ασύρματης πρόσβασης. Το σ...
  • Nedis TVSM6050BK

    Nedis TVSM6050BK

    Η επιδαπέδια βάση τηλεόρασης TVSM6050BK της Nedis διαθέτει κομψή και μοντέρνα εμφάνιση, συνδυάζοντας παράλληλα τη σωστή τοποθέτηση της τηλεόρασής σας στον χώρο σας. Είναι κατάλληλη για τηλεοράσεις...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

  • Ψηφιακή Τηλεόραση, Απρίλιος 2024

    Ψηφιακή Τηλεόραση, Απρίλιος 2024

    Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Απριλίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Απριλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περι...
  • Μεγάλη επιτυχία για την Athens Electronix 2024!

    Μεγάλη επιτυχία για την Athens Electronix 2024!

    Με τεράστια επιτυχία ολοκληρώθηκε η Athens Electronix 2024, η μεγαλύτερη έκθεση της χρονιάς στην πρωτεύουσα, η οποία διοργανώθηκε από την Libra Press στον Πολυχώρο Εκδηλώσεων Δαΐς, στις 2 και 3 Μα...
  • TP-Link EAP683 LR, EAP211-Bridge kit & EAP625-Outdoor HD

    TP-Link EAP683 LR, EAP211-Bridge kit & EAP625-Outdoor HD

    Η TP-Link διευρύνει την οικογένεια των συσκευών Omada, παρουσιάζοντας 3 νέα wireless Access Points. Πρόκειται για τα EAP683 LR, EAP211-Bridge KIT και EAP625-Outdoor HD, τα οποία προσφέρουν αξεπέρα...