Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
Και …πρόταση γάμου είχε το ντέρμπι ΑΕΚ-ΠΑΟΚ στο ΟΑΚΑ
![419e29f11d74996be09123999f54fe1e XL 4b30f5d2](/wp-content/themes/yootheme/cache/4b/419e29f11d74996be09123999f54fe1e_XL-4b30f5d2.jpeg)
Μια όμορφη στιγμή εκτυλίχτηκε την Κυριακή το βράδυ στο ΟΑΚΑ πριν το ντέρμπι ΑΕΚ – ΠΑΟΚ για το ελληνικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου. Σε ζωντανή μετάδοση μέσα από τα κανάλια Novasports ένας φίλαθλος της ΑΕΚ, ο Γρηγόρης, έκανε πρόταση γάμου στην επί 15χρόνια αγαπημένη του Μαριάνθη η οποία είπε το…πολυπόθητο “ναι” παρουσία χιλιάδων φιλάθλων, αλλά και χιλιάδων τηλεθεατών που ετοιμάζονταν να δουν τον αγώνα μέσα από τη Nova.
Μια όμορφη στιγμή εκτυλίχτηκε την Κυριακή το βράδυ στο ΟΑΚΑ πριν το ντέρμπι ΑΕΚ – ΠΑΟΚ για το ελληνικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου. Σε ζωντανή μετάδοση μέσα από τα κανάλια Novasports ένας φίλαθλος της ΑΕΚ, ο Γρηγόρης έκανε πρόταση γάμου στην επί 15χρόνια αγαπημένη του Μαριάνθη η οποία είπε το…πολυπόθητο “ναι” παρουσία χιλιάδων φιλάθλων, αλλά και χιλιάδων τηλεθεατών που ετοιμάζονταν να δουν τον αγώνα μέσα από τη Nova. “Εγκέφαλος” της…πρότασης γάμου, η οποία είχε οργανωθεί πλήρως με δαχτυλίδι, πανό στην θύρα των οργανωμένων οπαδών της ΑΕΚ (“Μαριάνθη με παντρεύεσαι;”) και κάμερα της Nova ήταν ο…κουμπάρος των δύο μελλοντικών συζύγων, ο Στέλιος. Ο τελευταίος ήρθε σε συνεννόηση με τον δημοσιογράφο των καναλιών Novasports, Μανώλη Βογιατζάκη και έτσι μέσα από την εκπομπή “Ώρα των Πρωταθλητών” της Nova είδαμε να διαδραματίζεται η σκηνή της πρότασης γάμου.
Δείτε το σχετικό βίντεο εδώ: Πρόταση γάμου στο ΟΑΚΑ