Skip to main content
20 Μαΐου 2023 11:51

Η μάχη του Στέφανου Τσιτσιπά για τον τελικό της Ρώμης, αποκλειστικά στην COSMOTE TV

τσιτσιπά

Ένα βήμα πριν τον τελικό του ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’Italia βρίσκεται ο Στέφανος Τσιτσιπάς!

Ο Έλληνας άσος άφησε εκτός συνέχειας και τον Μπόρνα Τσόριτς και θα αντιμετωπίσει τον 27χρονο Ντανιίλ Μεντβέντεφ (Νο.3 στην Παγκόσμια Κατάταξη) στο πλαίσιο της Ημιτελικής Φάσης της διοργάνωσης που διεξάγεται στη Ρώμη.

Η αναμέτρηση του Στέφανου Τσιτσιπά με τον Ντανιίλ Μεντβέντεφ είναι προγραμματισμένη για το Σάββατο (20/05) στις 16:00 και θα μεταδοθεί ζωντανά και αποκλειστικά από το COSMOTE SPORT 6HD.

Ανανεωμένη λίστα αθλητικών μεταδόσεων των καναλιών COSMOTE SPORT

Σάββατο 20.05.23
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
03.30 Boston Celtics-Miami Heat, NBA Playoffs, Eastern Conference Finals Game 2 LIVE COSMOTE SPORT4HD
14.00 Ρούνε-Ρουντ, ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’Italia, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.30 Στόκπορτ-Σάλφορντ, Sky Bet EFL League Two, Πλέι-οφ, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.00 Κρεμονέζε-Μπολόνια, Serie A, 36η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
16.00 Μεντβέντεφ-Τσιτσιπάς, ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’Italia, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.35 ERC Πολωνία, SS6 Markowskie 2 LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.45 24h Nurburgring, Έναρξη Αγώνα LIVE COSMOTE SPORT8HD
17.00 Καρλάιλ-Μπράντφορντ, Sky Bet EFL League Two, Πλέι-οφ, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
17.25 ERC Πολωνία, SS7 Wieliczki 2 LIVE COSMOTE SPORT5HD
17.30 Αρούκα-Σάβες, Liga Portugal Bwin, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
18.30 Βακίφμπανκ-Εξατσίμπασι, CEV Champions League, Τελικός Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT9HD
19.00 Αταλάντα-Ελλάς Βερόνα, Serie A, 36η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.30 ERC Πολωνία, SS8 Mikolajki Arena 2 LIVE COSMOTE SPORT5HD
20.00 Μποαβίστα-Μπράγκα, Liga Portugal Bwin, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.30 Πέζαρο-Αρμάνι Μιλάνο, Lega Basket Serie A, Προημιτελική Φάση, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.30 Κόζλε-Γιαστρέμπσκι, CEV Champions League, Τελικός Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT9HD
21.45 Μίλαν-Σαμπντόρια, Serie A, 36η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.30 Φαμαλικάο-Πόρτο, Liga Portugal Bwin, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

Κυριακή 21.05.23
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
02.00 UFC Fight Night: Mackenzie Dern-Angela Hill, ΗΠΑ, Λας Βέγκας LIVE COSMOTE SPORT8HD
03.30 Los Angeles Lakers-Denver Nuggets, NBA Playoffs, Western Conference Finals Game 3 LIVE COSMOTE SPORT4HD
06.00 Vasiliy Lomachenko-Devin Haney, Undisputed Lightweight World Championship, Αγώνας Πυγμαχίας LIVE COSMOTE SPORT6HD
09.20 World Athletics Continental Tour Gold, Seiko Golden Grand Prix LIVE COSMOTE SPORT9HD
11.00 World Padel Tour, Κοπεγχάγη, Τελικός Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT7HD
13.00 Μερκεζεφέντι-Αναντολού Εφές, Turkish Basketball Super League, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
13.30 Λέτσε-Σπέτσια, Serie A, 36η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
13.30 World Padel Tour, Κοπεγχάγη, Τελικός Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT7HD
13.30 Μάλαγα-Τενερίφη, ACB Liga Endesa, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
14.00 Χιμπέρνιαν-Ρέιντζερς, cinch Scottish Premiership, 36η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
14.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’Italia, Τελικός Διπλού LIVE COSMOTE SPORT6HD
15.00 24h Nurburgring, Τερματισμός Αγώνα LIVE COSMOTE SPORT8HD
15.10 ERC Πολωνία, SS14 Biskupiec 2 LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.00 Τορίνο-Φιορεντίνα, Serie A, 36η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
16.40 ERC Πολωνία, SS15 Mikolajki 2 LIVE COSMOTE SPORT5HD
17.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’Italia, Τελικός Μονού LIVE COSMOTE SPORT6HD
17.30 Βιτόρια Γκιμαράες-Ζιλ Βισέντε, Liga Portugal Bwin, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
18.00 ERC Πολωνία, SS16 Gmina Mragowo 2 Power Stage LIVE COSMOTE SPORT5HD
19.00 Νάπολι-Ίντερ, Serie A, 36η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.30 Εκπομπή «Grand Prix» LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.00 World Athletics Continental Tour Gold, USATF Bermuda Grand Prix LIVE COSMOTE SPORT9HD
21.45 Ουντινέζε-Λάτσιο, Serie A, 36η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.30 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Μπενφίκα, Liga Portugal Bwin, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
23.00 Phoenix Mercury-Chicago Sky, WNBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD
Lega Basket Serie A, Πλέι-οφ

Δευτέρα 22.05.23
01.30 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
03.30 Miami Heat-Boston Celtics, NBA Playoffs, Eastern Conference Finals Game 3 LIVE COSMOTE SPORT4HD
12.00 ATP 250 Open Parc Lyon, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.00 ATP 250 Open Parc Lyon, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.00 ATP 250 Open Parc Lyon, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.00 Φενέρμπαχτσε-Μπούρσασπορ, Turkish Basketball Super League, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
19.00 Εκπομπή «Topspin» LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.00 ATP 250 Open Parc Lyon, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD
19.30 Ρόμα-Σαλερνιτάνα, Serie A, 36η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.00 Ντοκιμαντέρ: Black Flame Rising ep.03 COSMOTE SPORT1HD
21.45 Έμπολι-Γιουβέντους, Serie A, 36η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό» COSMOTE SPORT2HD

Τρίτη 23.05.23
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
03.30 Los Angeles Lakers-Denver Nuggets, NBA Playoffs, Western Conference Finals, Game 4 LIVE COSMOTE SPORT4HD
12.00 ATP 250 Open Parc Lyon, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.00 ATP 250 Open Parc Lyon, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.00 ATP 250 Open Parc Lyon, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.00 ATP 250 Open Parc Lyon, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.30 Αλ Νασρ-Αλ Σαμπάμπ, Roshn Saudi League, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.30 Αλ Ίτιχαντ-Αλ Μπάτεν, Roshn Saudi League, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.30 Εκπομπή «Pick ‘n Roll» LIVE COSMOTE SPORT4HD

Τετάρτη 24.05.23
01.00 Ατλέτικο Μινέιρο-Ατλέτικο Παραναένσε, Copa Libertadores, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
03.00 Αμέρικα Μινέιρο-Ντεφένσα, Copa Sudamericana, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
03.30 Miami Heat-Boston Celtics, NBA Playoffs, Eastern Conference Finals, Game 4 LIVE COSMOTE SPORT4HD
12.00 ATP 250 Open Parc Lyon, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.00 ATP 250 Open Parc Lyon, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.00 ATP 250 Open Parc Lyon, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
18.30 Εκπομπή «Ώρα Τελικού Pregame AEK-ΠΑΟΚ» LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.00 ATP 250 Open Parc Lyon, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.30 ΑΕΚ-ΠΑΟΚ, Κύπελλο Ελλάδας Novibet, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.30 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπέτις, ACB Liga Endesa, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.45 Ρέιντζερς-Χαρτς, cinch Scottish Premiership, 37η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
23.00 Εκπομπή «Ώρα Τελικού Postgame ΑΕΚ-ΠΑΟΚ» LIVE COSMOTE SPORT1HD

Πέμπτη 25.05.23
01.00 Φορταλέζα-Σαν Λορέντζο, Copa Sudamericana, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
03.30 Αρχεντίνος Τζούνιορς-Κορίνθιανς, Copa Libertadores, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
03.30 Denver Nuggets-Los Angeles Lakers, NBA Playoffs, Western Conference Finals, Game 5 (Εάν χρειαστεί) LIVECOSMOTE SPORT4HD
12.00 ATP 250 Open Parc Lyon, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.00 ATP 250 Open Parc Lyon, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.00 ATP 250 Open Parc Lyon, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.00 ATP 250 Open Parc Lyon, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

Παρασκευή 26.05.23
01.00 Ντανούμπιο-Γκουαρανί, Copa Sudamericana, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
03.00 Σπόρτνιγκ Κριστάλ-Ρίβερ Πλέιτ, Copa Libertadores, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
03.30 Boston Celtics-Miami Heat, NBA Playoffs, Western Conference Finals, Game 5 (Εάν χρειαστεί) LIVE COSMOTE SPORT4HD
15.30 ATP 250 Open Parc Lyon, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
17.30 ATP 250 Open Parc Lyon, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.45 Έιρ-Πάρτικ Θιστλ, cinch Scottish Premiership, Πλέι-οφ, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.30 Εκπομπή «Game R1» COSMOTE SPORT1HD

Σάββατο 27.05.23
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
03.30 Los Angeles Lakers-Denver Nuggets, NBA Playoffs, Western Conference Finals, Game 6 (Εάν χρειαστεί) LIVECOSMOTE SPORT4HD
14.20 IIHF Ice Hockey World Championship, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD
14.30 Σέλτικ-Αμπερντίν, cinch Scottish Premiership, 38η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
14.30 DTM Γερμανία, Οσερλέμπεν, 1ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
15.30 ATP 250 Open Parc Lyon, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.00 ATP 250 Gonet Geneva Open, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD
18.20 IIHF Ice Hockey World Championship, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD
18.45 Κόβεντρι-Λούτον, Sky Bet EFL Championship, Τελικός Πλέι-Οφ LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.30 ACB Liga Endesa, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
20.00 New York Liberty-Connecticut Sun, WNBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
21.00 Αλ Έτιφακ-Αλ Νασρ, Roshn Saudi League, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.00 Αλ Φάιχα-Αλ Ίτιχαντ, Roshn Saudi League, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
23.00 World Athletic Continental Tour Gold USATF Los Angeles Invitational LIVE COSMOTE SPORT8HD
Serie A, 37η Αγωνιστική
Liga Portugal Bwin, 34η Αγωνιστική

Κυριακή 28.05.23
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
03.30 Miami Heat-Boston Celtics, NBA Playoffs, Western Conference Finals, Game 6 (Εάν χρειαστεί) LIVE COSMOTE SPORT4HD
12.00 World Padel Tour Βιέννη, Τελικός Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.30 DTM Γερμανία, Οσερλέμπεν, 2ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.30 World Padel Tour Βιέννη, Τελικός Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT6HD
15.20 IIHF Ice Hockey World Championship, Τελικός 3ης Θέσης LIVE COSMOTE SPORT9HD
15.30 Sky Bet EFL League Two, Τελικός Πλέι-Οφ LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.30 Εκπομπή «Grand Prix» LIVE COSMOTE SPORT5HD
20.20 IIHF Ice Hockey World Championship, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD
22.00 ACB Liga Endesa, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
Serie A, 37η Αγωνιστική
Liga Portugal Bwin, 34η Αγωνιστική

Δευτέρα 29.05.23
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
03.30 Denver Nuggets-Los Angeles Lakers, NBA Playoffs, Western Conference Finals, Game 7 (Εάν χρειαστεί) LIVECOSMOTE SPORT4HD
17.00 Sky Bet EFL League One, Τελικός Πλέι-Οφ LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.00 Εκπομπή «Topspin» LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.00 Ντοκιμαντέρ: Black Flame Rising ep.04 COSMOTE SPORT1HD
22.00 ACB Liga Endesa, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό» COSMOTE SPORT2HD

Τρίτη 30.05.23
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
03.30 Boston Celtics-Miami Heat, NBA Playoffs, Western Conference Finals, Game 7 (Εάν χρειαστεί) LIVE COSMOTE SPORT4HD
21.30 Εκπομπή «Pick ‘n Roll» LIVE COSMOTE SPORT4HD
22.00 ACB Liga Endesa, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

Τετάρτη 31.05.23
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
20.00 Εκπομπή «UEFA Europa League Final» LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.00 Αλ Ίτιχαντ-Αλ Ταΐ, Roshn Saudi League, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.00 Αλ Νασρ-Αλ Φατέχ, Roshn Saudi League, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.00 Σεβίλη-Ρόμα, UEFA Europa League, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 ACB Liga Endesa, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

Ιούνιος

Πέμπτη 01.06.23
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
00.30 Εκπομπή «UEFA Europa League Final» LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 cinch Scottish Premiership, Πλέι-οφ, 1ος Τελικός LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.00 ACB Liga Endesa, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
LIQUI MOLY Bundesliga Handball, 32η Αγωνιστική

Παρασκευή 02.06.23
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
03.30 NBA Finals Game 1 LIVE COSMOTE SPORT4HD
09.40 WRC Ιταλία, SS2 Tantariles 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD
10.30 WRC Ιταλία, SS3 Teranova 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.20 WRC Ιταλία, SS4 Monte Lerno – Sa Conchedda 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD
22.00 Γερμανία-Κύπρος, Socca World Cup Essen, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT9HD
22.00 ACB Liga Endesa, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
22.30 Εκπομπή «Game R1» COSMOTE SPORT1HD
23.00 Ελλάδα-Ιταλία, Socca World Cup Essen, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT9HD
Turkish Basketball Super League, Πλέι-οφ
Lega Basket Serie A, Πλέι-οφ

Σάββατο 03.06.23
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
09.00 WRC Ιταλία, SS8 Coiluna – Loelle 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD
10.00 WRC Ιταλία, SS9 Su Filigosu 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.05 WRC Ιταλία, SS10 Erula – Tula 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD
12.20 WRC Ιταλία, SS11 Tempio Pausania 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.00 Εκπομπή «Emirates FA Cup Final Pregame» LIVE COSMOTE SPORT1HD
17.00 Μάντσεστερ Σίτι-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Emirates FA Cup, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT1HD
18.00 Ισπανία-Ουρουγουάη, Socca World Cup Essen, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT9HD
19.00 Αγγλία-ΗΠΑ, Socca World Cup Essen, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT9HD
19.30 Εκπομπή «Emirates FA Cup Final Postgame» LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.00 Λειψία-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, DFB Pokal, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT2HD
Serie A, 38η Αγωνιστική
ACB Liga Endesa, Πλέι-οφ
Turkish Basketball Super League, Πλέι-οφ
Lega Basket Serie A, Πλέι-οφ

Κυριακή 04.06.23
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
04.00 UFC Fight Night: Κάι Κάρα Φρανς-Αμίρ Αλμπάζι, ΗΠΑ, Λας Βέγκας LIVE COSMOTE SPORT6HD
09.00 WRC Ιταλία, SS17 Sardegna 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.00 World Padel Tour, Μαρμπέγια, Τελικός Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT7HD
11.05 WRC Ιταλία, SS18 Arzachena – Braniatogghiu 2 LIVE COSMOTE SPORT5HD
12.00 Βέλγιο-Ιταλία, Socca World Cup Essen, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT9HD
13.00 WRC Ιταλία, SS19 Sardegna 2 Wolf Power Stage LIVE COSMOTE SPORT5HD
13.00 Ελλάδα-Σαουδική Αραβία, Socca World Cup Essen, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT9HD
13.30 World Padel Tour, Μαρμπέγια, Τελικός Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT7HD
15.00 Μπέργκισερ-Κίελο, LIQUI MOLY Bundesliga Handball, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD
15.00 Τουρκία-Ακτή Ελεφαντοστού, Socca World Cup Essen, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT9HD
16.00 Χιλή-Κύπρος, Socca World Cup Essen, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT9HD
17.00 Rallycross Πορτογαλία, Ηιτελικός & Τελικός World RX1 LIVE COSMOTE SPORT5HD
18.30 cinch Scottish Premiership, Πλέι-οφ, 2ος Τελικός LIVE COSMOTE SPORT3HD
18.45 World Athletics Continental Tour Gold, FBK Games LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.30 Εκπομπή «Grand Prix» LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.00 Γερμανία-Ομάν, Socca World Cup Essen, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT9HD
22.00 Πορτογαλία-Αλβανία, Socca World Cup Essen, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT9HD
Serie A, 38η Αγωνιστική
ACB Liga Endesa, Πλέι-οφ
Turkish Basketball Super League, Πλέι-οφ
Lega Basket Serie A, Πλέι-οφ

Δευτέρα 05.06.23
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
03.00 NBA Finals Game 2 LIVE COSMOTE SPORT4HD
16.00 Βραζιλία-Ουγγαρία, Socca World Cup Essen, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT9HD
17.00 ΗΠΑ-Αργεντινή, Socca World Cup Essen, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT9HD
19.00 Εκπομπή «Topspin» LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Final» LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.30 Ντοκιμαντέρ: Black Flame Rising ep.05 COSMOTE SPORT1HD
23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό» COSMOTE SPORT2HD

Τρίτη 06.06.23
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
20.00 World Athletics Continental Tour Gold, 5th Irena Szewinska Memorial LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Final» LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.00 Γερμανία-Χιλή, Socca World Cup Essen, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT9HD
21.30 Εκπομπή «Pick ‘n Roll» LIVE COSMOTE SPORT4HD
22.00 Ελλάδα-Βέλγιο, Socca World Cup Essen, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT9HD
ACB Liga Endesa, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική

Τετάρτη 07.06.23
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
03.00 Μπόκα Τζούνιορς-Κόλο Κόλο, Copa Libertadores, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
03.30 Σάντος-Νιούελς Ολντ Μπόις, Copa Sudamericana, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
18.00 Ομάν-Κύπρος, Socca World Cup Essen, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT9HD
20.00 Εκπομπή «UEFA Europa Conference League Final» LIVE COSMOTE SPORT2HD
20.05 Κίελο-Βέτσλαρ, LIQUI MOLY Bundesliga, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Final» LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.00 Πολωνία-Ισπανία, Socca World Cup Essen, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT9HD
22.00 Φιορεντίνα-Γουέστ Χαμ, UEFA Europa Conference League, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 Βραζιλία-Τουρκία, Socca World Cup Essen, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT9HD
ACB Liga Endesa, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική

Πέμπτη 08.06.23
00.30 Εκπομπή «UEFA Europa Conference League Final» LIVE COSMOTE SPORT2HD
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
03.00 Εστουντιάντες-Μπραγκαντίνο, Copa Sudamericana, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
03.30 Ρίβερ Πλέιτ-Φλουμινένσε, Copa Libertadores, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
03.30 NBA Finals Game 3 LIVE COSMOTE SPORT4HD
19.25 Socca World Cup Essen, Φάση Νοκ-Άουτ LIVE COSMOTE SPORT9HD
20.30 Socca World Cup Essen, Φάση Νοκ-Άουτ LIVE COSMOTE SPORT9HD
21.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Final» LIVE COSMOTE SPORT1HD
ACB Liga Endesa, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική

Παρασκευή 09.06.23
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
01.00 Ντανούμπιο-Ουρακάν, Copa Sudamericana, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
03.00 Φλαμένγκο-Ρασίνγκ Κλουμπ, Copa Libertadores, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
09.55 Moto3 Gran Premio d’Italia Oakley, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
10.45 Moto2 Gran Premio d’Italia Oakley, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.40 MotoGP Gran Premio d’Italia Oakley, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
12.10 Socca World Cup Essen, Φάση Νοκ-Άουτ LIVE COSMOTE SPORT9HD
14.10 Moto3 Gran Premio d’Italia Oakley, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
15.00 Moto2 Gran Premio d’Italia Oakley, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
15.55 MotoGP Gran Premio d’Italia Oakley, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.30 Socca World Cup Essen, Φάση Νοκ-Άουτ LIVE COSMOTE SPORT9HD
20.50 Socca World Cup Essen, Φάση των 16LIVE COSMOTE SPORT9HD
21.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Final» LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.55 Socca World Cup Essen, Φάση των 16 LIVE COSMOTE SPORT9HD
22.30 Εκπομπή «Game R1» COSMOTE SPORT1HD
ACB Liga Endesa, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική

Σάββατο 10.06.23
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
03.30 NBA Finals Game 4 LIVE COSMOTE SPORT4HD
09.35 Moto3 Gran Premio d’Italia Oakley, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
10.20 Moto2 Gran Premio d’Italia Oakley, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.00 Socca World Cup Essen, Φάση των 16 LIVE COSMOTE SPORT9HD
11.05 MotoGP Gran Premio d’Italia Oakley, Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.45 MotoGP Gran Premio d’Italia Oakley, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
12.05 Socca World Cup Essen, Φάση των 16 LIVE COSMOTE SPORT9HD
13.00 Moto-E World Championship Ιταλία, Μουτζέλο, 1ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
13.10 Socca World Cup Essen, Φάση των 16 LIVE COSMOTE SPORT9HD
13.45 Moto3 Gran Premio d’Italia Oakley, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.15 Socca World Cup Essen, Φάση των 16 LIVE COSMOTE SPORT9HD
14.40 Moto2 Gran Premio d’Italia Oakley, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
15.45 MotoGP Gran Premio d’Italia Oakley, Σπριντ LIVE COSMOTE SPORT5HD
17.00 Moto-E World Championship Ιταλία, Μουτζέλο, 2ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
17.15 Socca World Cup Essen, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD
17.50 Red Bull MotoGP Rookies Cup Ιταλία, Μουτζέλο, 7ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
18.30 Socca World Cup Essen, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD
19.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Final Pregame» LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.45 Socca World Cup Essen, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD
21.00 Socca World Cup Essen, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD
22.00 Μάντσεστερ Σίτι-Ίντερ, UEFA Champions League, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT1HD
ACB Liga Endesa, Ημιτελική Φάση, 3η Αγωνιστική
Turkish Basketball Super League, Πλέι-οφ
Lega Basket Serie A, Πλέι-οφ

Κυριακή 11.06.23
00.30 Εκπομπή «UEFA Champions League Final Postgame» LIVE COSMOTE SPORT1HD
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
05.00 UFC 289: Amanda Nunes-Irene Aldana, Καναδάς, Βανκούβερ LIVE COSMOTE SPORT8HD
06.00 Josh Taylor-Teofimo Lopez, WBO Super Lightweight World Championship, ΗΠΑ, Νέα Υόρκη LIVE COSMOTE SPORT9HD
09.40 Red Bull MotoGP Rookies Cup Ιταλία, Μουτζέλο, 8ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
10.40 MotoGP Gran Premio d’Italia Oakley, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.45 Moto3 Gran Premio d’Italia Oakley, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
12.00 Socca World Cup Essen, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD
13.00 Moto2 Gran Premio d’Italia Oakley, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
13.15 Socca World Cup Essen, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD
14.30 MotoGP Gran Premio d’Italia Oakley, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.30 Γκέπινγκεν-Κίελο, LIQUI MOLY Bundesliga, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.00 Socca World Cup Essen, Τελικός 3ης Θέσης LIVE COSMOTE SPORT9HD
19.30 Εκπομπή «Grand Prix» LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.00 Socca World Cup Essen, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD
22.00 Seattle Storm-Washington Mystics, WNBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD
ACB Liga Endesa, Ημιτελική Φάση, 3η Αγωνιστική
Turkish Basketball Super League, Πλέι-οφ
Lega Basket Serie A, Πλέι-οφ

Δευτέρα 12.06.23
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
12.00 ATP 250 Boss Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.00 ATP 250 Boss Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.00 ATP 250 Boss Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD
18.00 ATP 250 Boss Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD
19.00 Εκπομπή «Topspin» LIVE COSMOTE SPORT6HD
23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό» COSMOTE SPORT2HD
ACB Liga Endesa, Ημιτελική Φάση, 4η Αγωνιστική (Εάν χρειαστεί)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Amiko MIRA X-4200
Ο Amiko MiraX HiS-4200 είναι ένας κορυφαίος Linux 4K UHD media streamer, που σας επιτρέπει να απολαμβάνετε τα αγαπημένα σας προγράμματα σε 4K UHD. Αυτός ο media streamer υποστηρίζει μεταξύ άλλων τ...
KAL KL-60
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του νέου τηλεχειριστηρίου KL-60. Πρόκειται για ένα προγραμματιζόμενο τηλεχειριστήριο 4:1, το οποίο προγραμματίζεται μέσω μονάδας υπέρυθρων από τ...
Promax ATLaS NG
Η Promax έχει δημιουργήσει μία σειρά εκπαιδευτικών video για τον κορυφαίο αναλυτή φάσματος ATLaS NG. Στα συγκεκριμένα video, περιγράφονται όλες οι λειτουργίες του αναλυτή, καθώς και ο τρόπος που δ...
SatLink COL5141A
Ο κωδικοποιητής COL5141A 4 σε 1 της SatLink είναι μια επαγγελματική συσκευή κωδικοποίησης και πολυπλεξίας ήχου και video με ισχυρή λειτουργικότητα. Διαθέτει διεπαφές εισόδου 4 καναλιών CVBS video ...
AVM FRITZ!DECT 350
Προσαρμόστε το FRITZ!DECT 350 σε πόρτες ή παράθυρα και αμέσως θα ανιχνεύσει αν είναι ανοικτά ή κλειστά. Αποτελώντας έναυσμα για την επακόλουθη λειτουργία προϊόντων FRITZ!DECT και συμβατών συσκευών...
KAL K-320
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του K-320, ενός ασύρματου ανιχνευτή κίνησης υποδοχής με εμβέλεια ανίχνευσης κίνησης 3 έως 7 μέτρων και γωνία κάλυψης 100°. Είναι ιδανικός για τη...
Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτής κεραίας 2U30
Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα γίνει περιγραφή των ενισχυτών κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες χωρίς θωράκιση, ...
Tesla XT850
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου Tesla MediaBox XT850. Πρόκειται για ένα Android TV Box που είναι ταυτόχρονα και DVB-T2 HEVC (H.265) δέκτης, συμβατός με το νέο πρότυπο επίγεια...
SatLink ST-6502
Η εταιρεία Tronix ανακοινώνει την παραλαβή του νέου modulator ST-6502 της SatLink. Πρόκειται για έναν διαμορφωτή ενός καναλιού σε mini μέγεθος, ο οποίος έχει σχεδιαστεί για οικιακή ψυχαγωγία, ξενο...
Fracarro UX-WB LTE
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου LNB της οικογένειας UX της ιταλικής Fracarro. Πρόκειται για το UX-WB LTE, ένα wideband LNB με 2 ξεχωριστές εξόδους, που η μία μεταφέρει όλα τα...
AVM Geofencing
Η τελευταία ενημέρωση του FRITZ!App Smart Home προσθέτει μια λειτουργία που ζητείται συχνά: Το geofencing. Σας επιτρέπει να εκτελείτε ενέργειες στο έξυπνο σπίτι σας όταν εισέρχεστε ή εξέρχεστε από...
Amiko A11 Link
Αναζητείτε έναν προηγμένο τρόπο για να απολαύσετε το αγαπημένο σας περιεχόμενο, είτε πρόκειται για ζωντανή τηλεόραση, είτε για ταινίες ή ραδιόφωνο; Μην ψάχνετε άλλο! Το Amiko A11 Link 4K TV Stick ...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Ψηφιακή Τηλεόραση, τεύχος Ιουλίου 2024
Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Ιουλίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Ιουλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδ...
Διανομή σήματος HDMI στο σπίτι
Για τη θέαση τηλεοπτικών προγραμμάτων υψηλής ανάλυσης μέσω ενός δέκτη, IPTV Box, αποκωδικοποιητή συνδρομητικής πλατφόρμας ή οποιασδήποτε άλλης εξωτερικής πηγής, απαιτείται μόνο η σύνδεσή τους στην...
CRETA ELECTRONIX 2024
Μετά την τεράστια επιτυχία των κλαδικών εκθέσεων Salonica Electronix 2023 και Athens Electronix 2024, που πραγματοποιήθηκαν για τρίτη φορά σε Θεσσαλονίκη και Αθήνα, αντίστοιχα, και έσπασαν κάθε ρε...
Fracarro D-Matrix 4S FTA
Την πιο πρόσφατη μονάδα της οικογένειας των Headend της ιταλικής Fracarro, δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το D-Matrix 4S FTA, ένα Compact Headend που έρχε...
Amiko MIRA X-4200
Ένα νέο μοντέλο της σειράς OTT της Amiko δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το MIRA X-4200, ένα Set-Top Box που βασίζεται σε λειτουργικό σύστημα Linux και προ...
Sat & Zap, Ιούλιος 2024
Αρκετά νέα κανάλια στις 28 ανατολικά, ενώ και πάλι το Ιράν εμφανίζεται με νέα κανάλια εξωτερικού, μη εγκεκριμένα φυσικά από το θεοκρατικό καθεστώς… Al Mayadeen HD Hot Bird 13G – 13 East 11....