Skip to main content
1 Οκτωβρίου 2021 11:59

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 1-11 Οκτωβρίου

admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2022%2F04%2F1878143ddfeb51325c2f76cd4b1eb069 XL

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (1 – 11 Οκτωβρίου)

Παρασκευή 1 Οκτωβρίου
14:20 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Σικελίας ΑΝΔΡΕΣ | 4ο Ετάπ (Eurosport1)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Αγώνας Κροατίας ΑΝΔΡΕΣ | 4ο Ετάπ (Eurosport1)
19:00 Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-Ζενίτ (Novasports2)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT
(1 – 11 Οκτωβρίου)

Παρασκευή 1 Οκτωβρίου

14:20 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Σικελίας ΑΝΔΡΕΣ | 4ο Ετάπ (Eurosport1)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Αγώνας Κροατίας ΑΝΔΡΕΣ | 4ο Ετάπ (Eurosport1)
19:00 Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-Ζενίτ (Novasports2)
19:30 B’ κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 9η αγωνιστική: Άουε-Αμβούργο (Novasports3)
20:00 Playmakers (Novasports Prime)
20:45 Ευρωλίγκα: Φενερμπαχτσέ-Ερυθρός Αστέρας (Novasports5)
21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Μπασκόνια (Novasports Prime)
21:00 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Ζάλγκιρις (Novasports Start)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 7η αγωνιστική: Κολωνία-Γκρόιτερ Φιρτ (Novasports3)
21:45 EFL Championship 11η αγωνιστική: Στόουκ-Γ.Μπρόμιτς (Novasports6)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 8η αγωνιστική: Αθλέτικ Μπιλμπάο-Αλαβές (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: Λανς-Ρενς (Novasports2)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Άλμπα Βερολίνου (Novasports4)
22:00 B’ κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 9η αγωνιστική: Πονφεραδίνα-Ρεάλ Βαγιαδολίδ (Novasports News)
23:00 Playmakers (Novasports Prime)
23:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)

______________________________________________________________________________

Σάββατο 2 Οκτωβρίου

12:00 Ελληνικό πρωτάθλημα υποδομής Κ19 5η αγωνιστική: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός (Novasports3)
13:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Αγώνας Κροατίας ΑΝΔΡΕΣ | 5ο Ετάπ (Eurosport1)
14:30 EFL Championship: Κόβεντρι-Φούλαμ (Novasports2)
14:30 Αγώνες αυτοκινήτων DTM: Χοκενχάιμ Γερμανία 1η μέρα (Novasports6)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Οσασούνα-Ράγιο Βαγεκάνο (Novasports1)
15:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ 2021 | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Παρίσι Ρουμπέ ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ντόρτμουντ-Άουγκσμπουργκ (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Βόλφσμπουργκ-Γκλάντμπαχ (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Στουτγκάρδη-Χοφενχάιμ (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χέρτα-Φράιμπουργκ (Novasports6)
17:00 EFL Championship: Κάρντιφ-Ρέντινγκ (Novasports Start)
17:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ 2021 | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μαγιόρκα-Λεβάντε (Novasports1)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Στρασμπούρ (Novasports2)
19:30 H Ώρα των πρωταθλητών Α’ μέρος (Novasports Prime)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Λειψία-Μπόχουμ (Novasports3)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Κάντιθ-Βαλένθια (Novasports4)
20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 5η αγωνιστική: Άρης-Απόλλων Σμύρνης (Novasports Prime)
21:00 Matchday Live – Pre Game Show Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα (Novasports1)
21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Νυρεμβέργη-Ανόβερο (Novasports3)
22:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: 2η αγωνιστική Μπρίντιζι – Σάσαρι (Novasports5)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις-Μπρεστ (Novasports2)
22:00 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ: USCX Series (Eurosport1)
22:30 H Ώρα των πρωταθλητών Β’ μέρος (Novasports Prime)
23:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
23:10 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ: USCX Series (Eurosport1)

______________________________________________________________________________

Κυριακή 3 Οκτωβρίου

10:45 ΣΤΙΒΟΣ: Μαραθώνιος Λονδίνο (Eurosport2)
11:55 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Παρίσι Ρουμπέ ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
13:15 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Γερμανία | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεν-Παρί Σ. Ζερμέν (Novasports2)
14:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Γερμανία | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
14:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Σάλκε-Ίγκολσταντ (Novasports3)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα: 10η αγωνιστική Άντερλεχτ – Κλαμπ Μπριζ (Novasports5)
14:30 Αγώνες αυτοκινήτων DTM: Χοκενχάιμ Γερμανία 2η μέρα (Novasports6)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Έλτσε-Θέλτα Βίγκο (Novasports1)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 8η αγωνιστική: Άγιαξ-Ουτρέχτη (Novasports4)
16:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports Prime)
16:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Γερμανία | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μάιντς-Ουνιόν Βερολίνου (Novasports3)
17:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Γερμανία | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Εσπανιόλ-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports1)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φίτεσε-Φέγενορντ (Novasports6)
18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Μαρσέιγ (Novasports2)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερν-Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Novasports3)
18:30 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Αρμάνι Μιλάνο – Τρέντο (Novasports5)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βιγιαρεάλ-Ρεάλ Μπέτις (Novasports1)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Αντβέρπ – Γάνδη (Novasports5)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Χετάφε-Ρεάλ Σοσιεδάδ (Novasports Start)
20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός (Novasports Prime)
20:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Αρμίνια Μπίλεφελντ-Μπάγερ Λεβερκούζεν (Novasports3)
21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άιντχοφεν-Σπάρτα Ρότερνταμ (Novasports6)
21:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 7η αγωνιστική: Μπενεβέντο-Περούτζια
(Novasports4)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Σεντ Ετιέν-Λιόν (Novasports2)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Γρανάδα-Σεβίλλη (Novasports1)
22:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
23:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)

______________________________________________________________________________

Δευτέρα 4 Οκτωβρίου

00:55 Αμερικάνικο πρωτάθλημα MLS 29η αγωνιστική: Portland Timbers-Inter Miami CF (Novasports Start)
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΚΟΠΑ ΜΠΕΡΝΟΚΙ ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
22:00 B’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος: Χιρόνα-Αλμερία (Novasports1)
______________________________________________________________________________

Τρίτη 5 Οκτωβρίου

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Μπανς Τσιμέ Μπανς ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
19:00 Ποδηλασία Πίστας: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Eurosport1)
______________________________________________________________________________

Τετάρτη 6 Οκτωβρίου

16:20 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΜΙΛΑΝΟ ΤΟΡΙΝΟ ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
19:00 Ποδηλασία Πίστας: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Eurosport1)

______________________________________________________________________________

Πέμπτη 7 Οκτωβρίου

16:20 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Gran Piemonte ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
19:00 Ποδηλασία Πίστας: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Eurosport1)
20:00 Playmakers, Α’ Μέρος (Novasports Prime)
20:00 Ευρωλίγκα 2η αγωνιστική: Ζαλγκίρις Κάουνας-Ζενίτ (Novasports Start)
21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Φενέρμπαχτσε (Novasports Prime)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ερυθρός Αστέρας (Novasports5)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Μπαρτσελόνα (Novasports4)
23:00 Playmakers, Β΄Μέρος (Novasports Prime)
24:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
______________________________________________________________________________

Παρασκευή 8 Οκτωβρίου

19:45 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport2)
19:00 Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-Μονακό (Novasports4)
19:00 Ποδηλασία Πίστας: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Eurosport1)
20:00 Playmakers, Α΄Μέρος (Novasports Prime)
20:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports5)
21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports Prime)
21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Βιλερμπάν (Novasports Start)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports4)
23:00 Playmakers, Β΄ Μέρος (Novasports Prime)
24:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
______________________________________________________________________________

Σάββατο 9 Οκτωβρίου

10:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Gran Piemonte ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
11:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος της Λομβαρδίας ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
11:45 Αντοχή Μοτοσικλετών: ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eurosport2)
14:30 Αγώνες αυτοκινήτων DTM: Norisring 1η Ημέρα (Novasports6)
18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Βαντέ ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
19:30 Ποδηλασία Πίστας: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Eurosport1)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 3η αγωνιστική: Ντερτόνα-Μπρίντιζι (Novasports4)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 9η αγωνιστική: Οβιέδο-Σπόρτινγκ Χιχόν (Novasports Prime)
24:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)

______________________________________________________________________________

Κυριακή 10 Οκτωβρίου

13:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΓΑΛΛΙΑ | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
14:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΓΑΛΛΙΑ | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
14:30 Αγώνες αυτοκινήτων DTM: Norisring 2η Ημέρα (Novasports6)
15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport2)
16:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΓΑΛΛΙΑ | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
16:20 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Παρί Τουρ ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
17:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΓΑΛΛΙΑ | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ : ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport2)
18:30 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Βενέτσια-Βίρτους Μπολόνια (Novasports4)
20:00 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport2)
20:25 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport1)
21:55 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport1)
23:20 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1)
24:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)

______________________________________________________________________________

Δευτέρα 11 Οκτωβρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1)
15:30 ΣΤΙΒΟΣ Μαραθώνιος (Eurosport2)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος: Σαραγόσα-Ουέσκα (Novasports Prime)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • AVM FRITZ!Box 5530 Fiber

    AVM FRITZ!Box 5530 Fiber

    Το FRITZ!Box 5530 Fiber είναι ένα υπερσύγχρονο modem / router από τη γερμανική AVM, το οποίο έχει σχεδιαστεί αποκλειστικά για δίκτυα οπτικής ίνας. Είναι το απόλυτο modem / router για συνδέσεις Fib...
  • Σεμινάρια AstraSat: Συστήματα οπτικών ινών και νέα επαγγελματικά συστήματα Headend Fracarro

    Σεμινάρια AstraSat: Συστήματα οπτικών ινών και νέα επαγγελματικά συστήματα Headend Fracarro

    Η εταιρεία AstraSat σε συνεργασία με την ιταλική Fracarro Radioindustrie πραγματοποίησε με επιτυχία στη Θεσσαλονίκη το σεμινάριο με θέματα «Συστήματα Οπτικών Ινών για την κατανομή τηλεοπτικού σήμα...
  • TP-Link ER706W-4G

    TP-Link ER706W-4G

    Η TP-Link παρουσιάζει το νέο ασύρματο router ER706W-4G, το οποίο παρέχει συνδεσιμότητα στο διαδίκτυο μέσω των κεραιών της κινητής τηλεφωνίας, με δυνατότητα υποστήριξης 4G+ Cat6. Η συσκευή διαθέτει...
  • Kakusiga KK-12101

    Kakusiga KK-12101

    Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή ενός νέου φορητού ηχοσυστήματος που συνδυάζει κομψή εμφάνιση και μοντέρνο σχεδιασμό. Πρόκειται για το Kakusiga KK-12101, το οποίο είναι ένα ηχεί...
  • Ekselans AP 1200 W2

    Ekselans AP 1200 W2

    Το AP 1200 W2 της Ekselans είναι ένα ιδιαίτερα αξιόλογο και συμπαγές Access Point για χρήση σε εσωτερικό χώρο, με πλειάδα δυνατοτήτων διαχείρισης για κάθε είδους εφαρμογή ασύρματης πρόσβασης. Το σ...
  • Nedis TVSM6050BK

    Nedis TVSM6050BK

    Η επιδαπέδια βάση τηλεόρασης TVSM6050BK της Nedis διαθέτει κομψή και μοντέρνα εμφάνιση, συνδυάζοντας παράλληλα τη σωστή τοποθέτηση της τηλεόρασής σας στον χώρο σας. Είναι κατάλληλη για τηλεοράσεις...
  • Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτές κεραίας

    Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτές κεραίας

    Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα γίνει περιγραφή των ενισχυτών κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες χωρίς θωράκιση, ...
  • Ελεύθερη επιλογή router

    Ελεύθερη επιλογή router

    Σύμφωνα με τον νόμο του Ελληνικού Κράτους που δημοσιεύτηκε στο Φ.Ε.Κ. 7271 31/12/2022, παρέχεται στους καταναλωτές, από την 1η Οκτωβρίου 2023, η δυνατότητα να χρησιμοποιούν τερματικό εξοπλισμό (ro...
  • Φωτοβολταϊκό πάνελ & ηλεκτρική γεννήτρια Patona

    Φωτοβολταϊκό πάνελ & ηλεκτρική γεννήτρια Patona

    Η εταιρεία AstraSat προσφέρει νέες λύσεις που μπορούν να καλύψουν τις ανάγκες για παροχή ρεύματος, χωρίς την ανάγκη ύπαρξης δικτύου από πάροχο ηλεκτρικής ενέργειας. Συγκεκριμένα, διατίθενται τα εξ...
  • TP-Link ER706W

    TP-Link ER706W

    Το TP-Link ER706W είναι ένα νέο ασύρματο router διπλής ζώνης εταιρικής ποιότητας. Είναι ιδανικό για απομακρυσμένη διαχείριση που απαιτεί υψηλή απόδοση, χάρη στον επαναστατικό συνδυασμό των τελευτα...
  • Bridge Cable KL017

    Bridge Cable KL017

    Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του νέου καλωδίου Bridge Cable KL017. Πρόκειται για καλώδιο LAN κατηγορίας CAT6, το οποίο είναι τύπου S/FTP. Διαθέτει τη μέγιστη δυνατή θωράκιση...
  • Engel AN7123 / AN7126 / AN7143

    Engel AN7123 / AN7126 / AN7143

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή νέας σειράς LNB φλάντζας της Engel. Περιλαμβάνει τα Single LNB AN7123, Twin LNB AN7126 και Quattro LNB AN7143, τα οποία διαθέτουν 1x, 2x και 4x εξόδους...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

  • Ψηφιακή Τηλεόραση, Απρίλιος 2024

    Ψηφιακή Τηλεόραση, Απρίλιος 2024

    Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Απριλίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Απριλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περι...
  • Μεγάλη επιτυχία για την Athens Electronix 2024!

    Μεγάλη επιτυχία για την Athens Electronix 2024!

    Με τεράστια επιτυχία ολοκληρώθηκε η Athens Electronix 2024, η μεγαλύτερη έκθεση της χρονιάς στην πρωτεύουσα, η οποία διοργανώθηκε από την Libra Press στον Πολυχώρο Εκδηλώσεων Δαΐς, στις 2 και 3 Μα...
  • TP-Link EAP683 LR, EAP211-Bridge kit & EAP625-Outdoor HD

    TP-Link EAP683 LR, EAP211-Bridge kit & EAP625-Outdoor HD

    Η TP-Link διευρύνει την οικογένεια των συσκευών Omada, παρουσιάζοντας 3 νέα wireless Access Points. Πρόκειται για τα EAP683 LR, EAP211-Bridge KIT και EAP625-Outdoor HD, τα οποία προσφέρουν αξεπέρα...