Skip to main content
DIABASTE DWREAN DIG 189
TM 546
SECURITY REPORT 152
satpraxis 2022
now 33 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

31 Μαρτίου 2015 17:07

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports & Eurosport, 1 – 12 Απριλίου

de2803775e47a1b64860e7bb3d5704d6 XL c3d297c7

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS & EUROSPORT, 01-12 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

01-04-15
09:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: CHINA OPEN – 3η μέρα, Πεκίνο (Eurosport/Eurosport HD)
12:00 ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΧΟΡΤΟΥ: EURO HOCKEY LEAGUE – Saint Germain HC – Club Egara (Eurosport 2)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS & EUROSPORT, 01-12 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

01-04-15
09:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: CHINA OPEN – 3η μέρα, Πεκίνο (Eurosport/Eurosport HD)
12:00 ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΧΟΡΤΟΥ: EURO HOCKEY LEAGUE – Saint Germain HC – Club Egara (Eurosport 2)
14:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: CHINA OPEN – 3η μέρα, Πεκίνο (Eurosport 2)
15:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: THREE DAYS OF DE PANNE – 2η μέρα, Βέλγιο (Eurosport/Eurosport HD)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:45 ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΧΟΡΤΟΥ: EURO HOCKEY LEAGUE – KS Pomorzanin – HC Bloemendaal (Eurosport 2)
21:00    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Ημιτελικά, 1ος αγώνας (Eurosport 2)

02-04-15
00:00    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)09:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: CHINA OPEN – 4η μέρα, Πεκίνο (Eurosport 2)
11:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: THREE DAYS OF DE PANNE – 3η μέρα, Βέλγιο (Eurosport/Eurosport HD)
12:30 ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΧΟΡΤΟΥ: EURO HOCKEY LEAGUE – Real Club de Polo – Rot Weiss Koln (Eurosport 2)
14:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: CHINA OPEN – 4η μέρα, Πεκίνο (Eurosport 2)
15:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: THREE DAYS OF DE PANNE – 3η μέρα, Βέλγιο (Eurosport/Eurosport HD)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:45 ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΧΟΡΤΟΥ: EURO HOCKEY LEAGUE – Waterloo Ducks HC – Kampong (Eurosport 2)
20:00    Ευρωλίγκα Top 16: Νίζνι-Ουνικάχα Μάλαγα (Novasports 4)
21:00    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:05    Ευρωλίγκα Top 16: Μακάμπι-Γαλατασαράι (Novasports 3)
21:45    Ευρωλίγκα Top 16: ΠΑΟ-Αλμπα (Cnovasports 7) – ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ!!
21:45    Ευρωλίγκα Top 16: Μπαρτσελόνα-Ρεάλ Μ. (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:00    Ευρωλίγκα Top 16: Λαμποράλ-Φενερμπαχτσέ Ούλκερ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
23:30    Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

03-04-15
00:00    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
09:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: CHINA OPEN – Προημιτελικά, Πεκίνο (Eurosport/Eurosport HD)
14:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: CHINA OPEN – Προημιτελικά, Πεκίνο (Eurosport/Eurosport HD)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:45    Ευρωλίγκα Top 16: Ζαλγκίρις-Ερυθρός Αστέρας (Novasports 4)
20:00    Ευρωλίγκα Top 16: ΤΣΣΚΑ-Ολυμπιακός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
20:00    Eυρωλίγκα Top 16: Αναντολού Εφές-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports 3)
21:00    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 24HD)
21:30    Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Σ. Ετιέν (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00    Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

04-04-15
00:00    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
02:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Ορλάντο Σίτι – Ντι Σι Γιουνάιτεντ (Eurosport 2)
09:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: CHINA OPEN – Ημιτελικά, Πεκίνο (Eurosport/Eurosport HD)
11:00 AUSTRALIAN FOOTBALL – Γύρος 1: Bulldogs – W. Coast Eagles (Eurosport 2)
13:45 ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΧΟΡΤΟΥ: EURO HOCKEY LEAGUE – Φάση των 8, Ολλανδία (Eurosport 2)
14:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: CHINA OPEN – Ημιτελικά, Πεκίνο (Eurosport/Eurosport HD)
15:00    Super League ΟΠΑΠ: 30ή αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:30 ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΧΟΡΤΟΥ: EURO HOCKEY LEAGUE – Φάση των 8, Ολλανδία (Eurosport 2)
16:00    Πρωτάθλημα Γ’ Εθνικής: Αρης-Πανσερραϊκός (Novasports 4)
17:00    Volley League ΟΠΑΠ: 22η Αγωνιστική (Novasports 3)
17:15    Super League ΟΠΑΠ: 30ή αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:45 ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΧΟΡΤΟΥ: EURO HOCKEY LEAGUE – Φάση των 8, Ολλανδία (Eurosport 2)
18:00    Γαλλικό πρωτάθλημα: Γκινγκάμπ-Λιόν (Novasports 4)
19:30    Super League ΟΠΑΠ: 30ή αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00    Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Ρεμς (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:30    Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00 KING OF KINGS – Τουρνουά πολεμικών τεχνών, Μολδαβία (Eurosport/Eurosport HD)
22:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Σικάγο Φάιαρ – Τορόντο (Eurosport 2)

05-04-15
09:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: CHINA OPEN – Τελικός, Πεκίνο (Eurosport/Eurosport HD)
13:00 ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΧΟΡΤΟΥ: EURO HOCKEY LEAGUE – Ημιτελικοί, Ολλανδία (Eurosport 2)
13:00    Ρυθμική Γυμναστική: Βουκουρέστι (Novasports 4)
13:15 ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΛΕΜΟΝΤ – Ενημερωτικό πρόγραμμα (Eurosport/Eurosport HD)
13:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ – Γύρος της Φλάνδρας, Βέλγιο (Eurosport/Eurosport HD)
14:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: CHINA OPEN – Τελικός, Πεκίνο (Eurosport 2)
15:00    Super League ΟΠΑΠ: 30ή αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
16:00    Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
16:30    Pre Game Show Απόλλων Π.-Παναθηναϊκός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:15    Τελικός Κυπέλλου Μπάσκετ: Απόλλων Π.-Παναθηναϊκός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:15    Super League ΟΠΑΠ: 30ή αγωνιστική (Novasports 3)
18:00    Γαλλικό πρωτάθλημα: Ναντ-Καέν (Novasports 4)
18:00 ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΛΕΜΟΝΤ – Ενημερωτικό πρόγραμμα (Eurosport/Eurosport HD)
19:30    Super League ΟΠΑΠ: 30ή αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:30    Post Game Show Απόλλων Π.-Παναθηναϊκός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:30    Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00    Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Παρί Σ. Ζερμέν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

06-04-15
00:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Σαν Χοσέ Ερθκουέικς-Ρεάλ Σολτ Λέικ (Eurosport/Eurosport HD)
02:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ-Κάνσας Σίτι-Φιλαδέλφεια Γιούνιον (Eurosport/Eurosport HD)
14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ BLANCPAIN GT SPRINT – Νογκαρό, Γαλλία (Eurosport/Eurosport HD)
14:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA – 1η μέρα, Κατοβίτσε – Πολωνία (Eurosport 2)
16:00 ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΧΟΡΤΟΥ: EURO HOCKEY LEAGUE – Τελικός, Ολλανδία (Eurosport 2)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΤΩΝ ΒΑΣΚΩΝ – 1η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)
17:30 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA – 1η μέρα, Κατοβίτσε – Πολωνία (Eurosport 2)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:30    Super League ΟΠΑΠ: 30ή Αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

07-04-15
00:00    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
13:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA – 2η μέρα, Κατοβίτσε – Πολωνία (Eurosport/Eurosport HD)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΤΩΝ ΒΑΣΚΩΝ – 2η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)
17:30 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA – 2η μέρα, Κατοβίτσε – Πολωνία (Eurosport 2)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:15    Παίζουμε Ελλάδα Πόλο (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:15 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA – 2η μέρα, Κατοβίτσε – Πολωνία (Eurosport/Eurosport HD)
19:00    Στο Φιλέ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Ημιτελικά, 2ος αγώνας (Eurosport 2)
22:15    Πορτογαλικό Κύπελλο: Μπράγκα-Ρίο Αβε (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

08-04-15
00:00    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
13:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA – 3η μέρα, Κατοβίτσε – Πολωνία (Eurosport/Eurosport HD)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΤΩΝ ΒΑΣΚΩΝ – 3η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)
16:30 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA – 3η μέρα, Κατοβίτσε – Πολωνία (Eurosport 2)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:30 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA – 3η μέρα, Κατοβίτσε – Πολωνία (Eurosport/Eurosport HD)
20:45    LEN Champions League: Ολυμπιακός-Προ Ρέκο (Novasports 3)
21:00    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00    Πορτογαλικό Κύπελλο: Σπόρτινγκ-Νασιονάλ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

09-04-15
00:00    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
14:30 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA – 4η μέρα, Κατοβίτσε – Πολωνία (Eurosport/Eurosport HD)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΤΩΝ ΒΑΣΚΩΝ – 4η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)
17:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA – Φάση των 16, Κατοβίτσε – Πολωνία (Eurosport 2)
18:15 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA – 4η μέρα, Κατοβίτσε – Πολωνία (Eurosport/Eurosport HD)
20:00    Ευρωλίγκα Top 16: Φενερμπαχτσέ Ούλκερ-Αναντόλου Εφές (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00    Ευρωλίγκα Top 16: Αλμπα-Μακάμπι (Novasports 4)
21:45    Ευρωλίγκα Top 16: Ερυθρός Αστέρας-Παναθηναϊκός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:45    Ευρωλίγκα Top 16: Αρμάνι Μιλάνο-ΤΣΣΚΑ (Novasports 3)
21:45    Ευρωλίγκα Top 16: Ουνικάχα Μάλαγα-Λαμποράλ (Novasports 7)
23:30    Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

10-04-15
14:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: UEFA YOUTH LEAGUE – Ημιτελικοί: Αντερλεχτ – Σαχτάρ (Eurosport/Eurosport HD)
14:30 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA – Προημιτελικά, Κατοβίτσε – Πολωνία (Eurosport 2)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΤΩΝ ΒΑΣΚΩΝ – 5η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)
18:00    Ευρωλίγκα Top 16: Ολυμπιακός-Νίζνι (Cnovasports 7) – ΜΟΝΟ ΚΥΠΡΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!
18:15 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: UEFA YOUTH LEAGUE – Ημιτελικοί: Ρόμα – Τσέλσι (Eurosport/Eurosport HD)
20:00    Ευρωλίγκα Top 16: Γαλατασαράι-Μπαρτσελόνα (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)
21:30    Γαλλικό Πρωτάθλημα: Καέν-Μονακό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00    Ευρωλίγκα Top 16: Ρεάλ Μ.-Ζαλγκίρις (Novasports 3)
22:00 ΠΥΓΜΑΧΙΑ – Αθλητικό πρόγραμμα (Eurosport/Eurosport HD)
22:15    Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

11-04-15
02:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Ντάλας – Κολοράντο Ράπιντς (Eurosport 2)
12:00 AUSTRALIAN FOOTBALL – Γύρος 2: Gold Coast Suns –St Kilda (Eurosport 2)
16:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Γυναίκες – Κατηγορία 48 κιλών (Eurosport 2)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΤΩΝ ΒΑΣΚΩΝ – 6η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)
17:45 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA – Ημιτελικά, Κατοβίτσε – Πολωνία (Eurosport 2)
18:15 ΙΠΠΑΣΙΑ – Saut Hermes, Παρίσι (Eurosport/Eurosport HD)
19:45 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ – The Oxford and Cambridge Boat Race (Eurosport/Eurosport HD)
21:00 ΑΓΩΝΕΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ SPEEDWAY – Best Pairs Cup, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
23:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Φιλαδέλφεια Γιούνιον–Ν. Γιορκ Σίτι (Eurosport 2)

12-04-15
09:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΠΑΡΙΣΙΟΥ – Γαλλία (Eurosport/Eurosport HD)
11:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERBIKE – 1η κούρσα, Αραγονία (Eurosport 2)
12:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERSPORT – Αραγονία, Ισπανία (Eurosport/Eurosport HD)
13:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: PARIS-ROUBAIX – Εισαγωγική αναφορά, Γαλλία (Eurosport/Eurosport HD)
14:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERBIKE – 2η κούρσα, Αραγονία (Eurosport 2)
15:15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERSTOCK – Αραγονία – Ισπανία (Eurosport 2)
16:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Γυναίκες – Κατηγορία 53 κιλών (Eurosport 2)
17:45 ΙΠΠΑΣΙΑ – Saut Hermes, Παρίσι (Eurosport 2)
19:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΤΟΧΗΣ – Σίλβερστοουν, Αγγλία (Eurosport/Eurosport HD)
20:15 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ανδρες – Κατηγορία 69 κιλών (Eurosport/Eurosport HD)
22:00    Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπορντό-Μαρσέιγ (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Τα νέα της Mistral: Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση – Ενισχυτής κεραίας U35Auto
Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα περιγράψουμε σε αυτό το τεύχος τους ενισχυτές κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες ...
TP-Link EAP683 UR AX6000
Το TP-Link Omada EAP683 UR ξεχωρίζει ως μια αξιόπιστη λύση στην κατηγορία των συσκευών δικτύου, συνδυάζοντας συνδεσιμότητα υψηλής ταχύτητας, προηγμένη ασφάλεια και απρόσκοπτη διαχείριση δικτύου. Μ...
Ikusi ENC-108
Η Ikusi, συνεχίζοντας τον σχεδιασμό και την υλοποίηση νέων προϊόντων, παρουσιάζει το ENC-108 με 8 εισόδους HDMI, τα σήματα των οποίων μπορούν να μετατραπούν σε 8 streams IP σε SPTS (unicast ή mult...
Redline S30 HEVC
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου δέκτη της Redline, S30 HEVC. Πρόκειται για έναν οικονομικό δέκτη Full HD που είναι εξοπλισμένος με DVB-T2 tuner και υποστηρίζει συμπίεση H.265...
Ikusi IKUGaF
Η Ikusi καλύπτει με τον καλύτερο τρόπο τις ανάγκες τηλεοπτικής αναμετάδοσης προγραμμάτων, με τα έτοιμα επαγγελματικά πακέτα IKUGaF που διαθέτει για τα Gap Fillers. Τα έτοιμα πακέτα IKUGaF είνα...
ANGA PS series
Η εταιρεία Stam Electronics ανακοινώνει νέα παραλαβή σειράς ποιοτικών κεραιών ANGA. Πρόκειται για τη σειρά PS, η οποία περιλαμβάνει εξωτερικές και εσωτερικές κεραίες που είναι κατάλληλες για επίγε...
Amiko MIRA X-4200
Ο Amiko MiraX HiS-4200 είναι ένας κορυφαίος Linux 4K UHD media streamer, που σας επιτρέπει να απολαμβάνετε τα αγαπημένα σας προγράμματα σε 4K UHD. Αυτός ο media streamer υποστηρίζει μεταξύ άλλων τ...
KAL KL-60
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του νέου τηλεχειριστηρίου KL-60. Πρόκειται για ένα προγραμματιζόμενο τηλεχειριστήριο 4:1, το οποίο προγραμματίζεται μέσω μονάδας υπέρυθρων από τ...
Promax ATLaS NG
Η Promax έχει δημιουργήσει μία σειρά εκπαιδευτικών video για τον κορυφαίο αναλυτή φάσματος ATLaS NG. Στα συγκεκριμένα video, περιγράφονται όλες οι λειτουργίες του αναλυτή, καθώς και ο τρόπος που δ...
SatLink COL5141A
Ο κωδικοποιητής COL5141A 4 σε 1 της SatLink είναι μια επαγγελματική συσκευή κωδικοποίησης και πολυπλεξίας ήχου και video με ισχυρή λειτουργικότητα. Διαθέτει διεπαφές εισόδου 4 καναλιών CVBS video ...
AVM FRITZ!DECT 350
Προσαρμόστε το FRITZ!DECT 350 σε πόρτες ή παράθυρα και αμέσως θα ανιχνεύσει αν είναι ανοικτά ή κλειστά. Αποτελώντας έναυσμα για την επακόλουθη λειτουργία προϊόντων FRITZ!DECT και συμβατών συσκευών...
KAL K-320
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του K-320, ενός ασύρματου ανιχνευτή κίνησης υποδοχής με εμβέλεια ανίχνευσης κίνησης 3 έως 7 μέτρων και γωνία κάλυψης 100°. Είναι ιδανικός για τη...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Ψηφιακή Τηλεόραση, τεύχος Ιουλίου 2024
Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Ιουλίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Ιουλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδ...
Διανομή σήματος HDMI στο σπίτι
Για τη θέαση τηλεοπτικών προγραμμάτων υψηλής ανάλυσης μέσω ενός δέκτη, IPTV Box, αποκωδικοποιητή συνδρομητικής πλατφόρμας ή οποιασδήποτε άλλης εξωτερικής πηγής, απαιτείται μόνο η σύνδεσή τους στην...
CRETA ELECTRONIX 2024
Μετά την τεράστια επιτυχία των κλαδικών εκθέσεων Salonica Electronix 2023 και Athens Electronix 2024, που πραγματοποιήθηκαν για τρίτη φορά σε Θεσσαλονίκη και Αθήνα, αντίστοιχα, και έσπασαν κάθε ρε...
Fracarro D-Matrix 4S FTA
Την πιο πρόσφατη μονάδα της οικογένειας των Headend της ιταλικής Fracarro, δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το D-Matrix 4S FTA, ένα Compact Headend που έρχε...
Amiko MIRA X-4200
Ένα νέο μοντέλο της σειράς OTT της Amiko δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το MIRA X-4200, ένα Set-Top Box που βασίζεται σε λειτουργικό σύστημα Linux και προ...
Sat & Zap, Ιούλιος 2024
Αρκετά νέα κανάλια στις 28 ανατολικά, ενώ και πάλι το Ιράν εμφανίζεται με νέα κανάλια εξωτερικού, μη εγκεκριμένα φυσικά από το θεοκρατικό καθεστώς… Al Mayadeen HD Hot Bird 13G – 13 East 11....