Skip to main content
1 Σεπτεμβρίου 2021 11:11

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 1-13 Σεπτεμβρίου

406542cc11e441fb0d33cea23f71d6b7 XL ca311216

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (1-13 Σεπτεμβρίου)

Τετάρτη 1 Σεπτεμβρίου
12:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα ΑΝΔΡΕΣ | 17ο Ετάπ (Eurosport1)
14:35 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΑΝΔΡΕΣ | 3ο Ετάπ TOUR OF BENELUX (Eurosport1)
17:50 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT
(1-13 Σεπτεμβρίου)

Τετάρτη 1 Σεπτεμβρίου

12:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα ΑΝΔΡΕΣ | 17ο Ετάπ (Eurosport1)
14:35 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΑΝΔΡΕΣ | 3ο Ετάπ TOUR OF BENELUX (Eurosport1)
17:50 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
18:45 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
20:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
20:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
22:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
22:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
24:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
24:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
______________________________________________________________________________

Πέμπτη 2 Σεπτεμβρίου

24:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
24:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
02:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
02:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
13:35 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα ΑΝΔΡΕΣ | 18ο Ετάπ (Eurosport1)
14:00 ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ | 1ο Ετάπ (Eurosport2)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΑΝΔΡΕΣ | 4ο Ετάπ TOUR OF BENELUX (Eurosport1)
17:50 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
18:45 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
20:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
20:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
22:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
24:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
24:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
______________________________________________________________________________

Παρασκευή 3 Σεπτεμβρίου

01:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
02:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
02:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
14:00 ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ | 2ο Ετάπ (Eurosport2)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΑΝΔΡΕΣ | 5ο Ετάπ TOUR OF BENELUX (Eurosport1)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα ΑΝΔΡΕΣ | 19ο Ετάπ (Eurosport1)
17:50 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 3oς ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
18:45 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 3ς ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
20:00 Φιλικός αγώνας προετοιμασίας: Άρης-Ολυμπιακός (Novasports Prime)
20:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
20:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 4η αγωνιστική: Χιρόνα-Σπόρτινγκ Χιχόν (Novasports Prime)
22:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
24:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
______________________________________________________________________________

Σάββατο 4 Σεπτεμβρίου

01:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
02:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
02:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
13:00 Κανόε – Σλάλομ : ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport2)
14:00 ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ | 3ο Ετάπ (Eurosport2)
14:30 Γερμανικό πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού DTM Red Bull Ring Αυστρία 1η ημέρα (Novasports6)
14:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ ΓΑΛΛΙΑ 2021 | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΑΝΔΡΕΣ | 6ο Ετάπ TOUR OF BENELUX (Eurosport1)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα ΑΝΔΡΕΣ | 20ο Ετάπ (Eurosport1)
17:50 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 3oς ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
18:45 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 3ς ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
19:00 Αγώνες ΜΜΑ – Ρωσία (Novasports6)
20:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
20:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος: Αλμερία-Μάλαγα (Novasports1)
22:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
24:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
______________________________________________________________________________

Κυριακή 5 Σεπτεμβρίου

02:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
02:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
02:35 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 23η αγωνιστική: Orlando City SC-Columbus Crew (Novasports Prime)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
11:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Σουτσίνσκ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
13:00 Αγώνες One Make : ΠΟΡΣΕ ΣΟΥΠΕΡΚΑΠ (Eurosport1)
13:30 Super League Triathlon Championship Series Λονδίνο (Novasports Start)
14:30 Γερμανικό πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού DTM Red Bull Ring Αυστρία 2η ημέρα (Novasports6)
14:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ ΓΑΛΛΙΑ 2021 | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΑΝΔΡΕΣ | 7ο Ετάπ TOUR OF BENELUX (Eurosport1)
17:50 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 4oς ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
18:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα ΑΝΔΡΕΣ | 21ο Ετάπ (Eurosport1)
20:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
20:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
22:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
24:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
______________________________________________________________________________

Δευτέρα 6 Σεπτεμβρίου

02:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
02:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Βρετανίας ΑΝΔΡΕΣ | 2ο Ετάπ (Eurosport1)
17:45 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 4oς ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
18:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα ΑΝΔΡΕΣ | 21ο Ετάπ (Eurosport1)
19:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
20:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
21:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
22:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος: Ουέσκα-Οβιέδο (Novasports Prime)
23:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
24:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
______________________________________________________________________________

Τρίτη 7 Σεπτεμβρίου

01:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
02:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Βρετανίας ΑΝΔΡΕΣ | 3ο Ετάπ (Eurosport1)
18:45 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | Προημιτελικός (Eurosport1)
21:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | Προημιτελικός (Eurosport1)
______________________________________________________________________________

Τετάρτη 8 Σεπτεμβρίου

01:45 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | Προημιτελικός (Eurosport1)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | Προημιτελικός (Eurosport1)
12:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Αφιόν | 1ος ΑΓΩΝΑΣ, ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
13:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Αφιόν | 1ος ΑΓΩΝΑΣ, ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Βρετανίας ΑΝΔΡΕΣ | 4ο Ετάπ (Eurosport2)
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Τρεντίνο MIXED (Eurosport1)
18:45 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | Προημιτελικός (Eurosport1)
21:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | Προημιτελικός (Eurosport1)
______________________________ _______________________________________________

Πέμπτη 9 Σεπτεμβρίου

01:45 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | Προημιτελικός (Eurosport1)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | Προημιτελικός (Eurosport1)
11:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Τρεντίνο ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Βρετανίας ΑΝΔΡΕΣ | 5ο Ετάπ (Eurosport2)
17:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Τρεντίνο ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
18:55 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν (Eurosport1)
21:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν (Eurosport1)
______________________________________________________________________________

Παρασκευή 10 Σεπτεμβρίου

01:30 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | Hμιτελικός (Eurosport1)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | Hμιτελικός (Eurosport1)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Βρετανίας ΑΝΔΡΕΣ | 6ο Ετάπ (Eurosport1)
19:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | Tελικός (Eurosport1)
21:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 3η αγωνιστική (Novasports4)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 7η αγωνιστική: Κλαμπ Μπριζ-Οστάνδη (Novasports2)
21:45 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | Hμιτελικός (Eurosport1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 5η αγωνιστική: Λοριάν-Λιλ (Novasports Prime)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 5η αγωνιστική: Σπόρτινγκ Χιχόν – Λεγανές (Novasports1)
22:00 EFL Championship 6η αγωνιστική: Μπέρμιγχαμ Σίτι-Ντέρμπι (Novasports3)
______________________________________________________________________________

Σάββατο 11 Σεπτεμβρίου

01:45 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | Hμιτελικός (Eurosport1)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | Hμιτελικός (Eurosport1)
09:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Τσαϊκόφσκι | MEN AND WOMEN (Eurosport1)
13:00 Κανόε – Σλάλομ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport2)
13:15 Αγώνες One Make: ΠΟΡΣΕ ΣΟΥΠΕΡΚΑΠ (Eurosport1)
14:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 6η αγωνιστική: Ινγκολσταντ-Βέρντερ Βρέμης (Novasports Start)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Βρετανίας ΑΝΔΡΕΣ | 7ο Ετάπ (Eurosport2)
15:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Τρεντίνο ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική: Μπάγερ Λεβερκούζεν-Ντόρτμουντ (Novasports Prime)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χόφενχαϊμ-Μάιντς (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκρόιτερ Φιρτ-Βόλφσμπουργκ (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ουνιόν Βερολίνου-Αουγκσμπουργκ (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Φράιμπουργκ-Κολωνία (Novasports6)
17:00 EFL Championship: Μπλάκπουλ-Φούλαμ (Novasports Start)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Παρί Σεν Ζερμέν-Κλερμόν (Novasports2)
18:00 ΙΠΠΑΣΙΑ : GLOBAL CHAMPIONS TOUR (Eurosport2)
18:30 Η Ωρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
19:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | Tελικός (Eurosport1)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική: Λεβάντε-Ράγιο Βαγιεκάνο (Novasports1)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Λειψία-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3)
19:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική: Τσβόλε-Άγιαξ (Novasports4)
20:15 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | Tελικός (Eurosport2)
21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Αμβούργο-Σαντχάουζεν (Novasports3)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αθλέτικ Μπιλμπάο-Μαγιόρκα (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Μαρσέιγ (Novasports2)
22:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άλκμααρ-Αϊντχόφεν (Novasports4)
22:30 Η Ωρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
22:30 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | Tελικός (Eurosport1)
______________________________________________________________________________

Κυριακή 12 Σεπτεμβρίου

00:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 24η αγωνιστική: Seattle Sounders FC-Minnesota United (Novasports2)
11:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Τσαϊκόφσκι | MIXED (Eurosport1)
12:30 Κανόε – Σλάλομ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport2)
13:15 Αγώνες One Make : ΠΟΡΣΕ ΣΟΥΠΕΡΚΑΠ (Eurosport1)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Σεντ Ετιέν (Novasports2)
14:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Τρεντίνο ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
14:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Πάντερμπορν-Σάλκε (Novasports3)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Άντερλεχτ-Μαλίν (Novasports5)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Εσπανιόλ-Ατλέτικο Μαδρίτης (Novasports1)
15:00 Super League Triathlon Championship Series Μόναχο (Novasports6)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Βρετανίας ΑΝΔΡΕΣ | 8ο Ετάπ (Eurosport2)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Χεράκλες (Novasports Start)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Αιντραχτ Φρανκφούρτης-Στουτγκάρδη (Novasports3)
16:30 EFL Championship Νότιγχαμ Φόρεστ-Κάρντιφ (Novasports4)
17:15 Κανόε – Σλάλομ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport2)
17:45 Ισπανικό πρωτάθλημα: Οσασούνα-Βαλένθια (Novasports6)
18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ναντ-Νις (Novasports5)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπόχουμ-Χέρτα (Novasports3)
19:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | Tελικός (Eurosport2)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Κάντιθ-Ρεάλ Σοσιεδάδ (Novasports1)
20:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | Tελικός (Eurosport1)
20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική (Novasports Prime)
20:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκλάντμπαχ-Αρμίνια Μπίλεφελντ (Novasports Start)
21:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 3η αγωνιστική (Novasports5)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Στρασμπούρ (Novasports2)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Μαδρίτης-Θέλτα (Novasports1)
22:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
22:30 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | Tελικός (Eurosport1)
______________________________________________________________________________

Δευτέρα 13 Σεπτεμβρίου

21:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Χετάφε-Έλτσε (Novasports1)
21:00 Βελγικό πρωτάθλημα: Μπίρσχοτ-Σιντ Τρούιντεν (Novasports2)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος: Λούγκο-Ουέσκα (Novasports3)
23:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Γρανάδα-Ρεάλ Μπέτις (Novasports Prime)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • AVM FRITZ!Box 5530 Fiber

    AVM FRITZ!Box 5530 Fiber

    Το FRITZ!Box 5530 Fiber είναι ένα υπερσύγχρονο modem / router από τη γερμανική AVM, το οποίο έχει σχεδιαστεί αποκλειστικά για δίκτυα οπτικής ίνας. Είναι το απόλυτο modem / router για συνδέσεις Fib...
  • Σεμινάρια AstraSat: Συστήματα οπτικών ινών και νέα επαγγελματικά συστήματα Headend Fracarro

    Σεμινάρια AstraSat: Συστήματα οπτικών ινών και νέα επαγγελματικά συστήματα Headend Fracarro

    Η εταιρεία AstraSat σε συνεργασία με την ιταλική Fracarro Radioindustrie πραγματοποίησε με επιτυχία στη Θεσσαλονίκη το σεμινάριο με θέματα «Συστήματα Οπτικών Ινών για την κατανομή τηλεοπτικού σήμα...
  • TP-Link ER706W-4G

    TP-Link ER706W-4G

    Η TP-Link παρουσιάζει το νέο ασύρματο router ER706W-4G, το οποίο παρέχει συνδεσιμότητα στο διαδίκτυο μέσω των κεραιών της κινητής τηλεφωνίας, με δυνατότητα υποστήριξης 4G+ Cat6. Η συσκευή διαθέτει...
  • Kakusiga KK-12101

    Kakusiga KK-12101

    Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή ενός νέου φορητού ηχοσυστήματος που συνδυάζει κομψή εμφάνιση και μοντέρνο σχεδιασμό. Πρόκειται για το Kakusiga KK-12101, το οποίο είναι ένα ηχεί...
  • Ekselans AP 1200 W2

    Ekselans AP 1200 W2

    Το AP 1200 W2 της Ekselans είναι ένα ιδιαίτερα αξιόλογο και συμπαγές Access Point για χρήση σε εσωτερικό χώρο, με πλειάδα δυνατοτήτων διαχείρισης για κάθε είδους εφαρμογή ασύρματης πρόσβασης. Το σ...
  • Nedis TVSM6050BK

    Nedis TVSM6050BK

    Η επιδαπέδια βάση τηλεόρασης TVSM6050BK της Nedis διαθέτει κομψή και μοντέρνα εμφάνιση, συνδυάζοντας παράλληλα τη σωστή τοποθέτηση της τηλεόρασής σας στον χώρο σας. Είναι κατάλληλη για τηλεοράσεις...
  • Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτές κεραίας

    Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτές κεραίας

    Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα γίνει περιγραφή των ενισχυτών κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες χωρίς θωράκιση, ...
  • Ελεύθερη επιλογή router

    Ελεύθερη επιλογή router

    Σύμφωνα με τον νόμο του Ελληνικού Κράτους που δημοσιεύτηκε στο Φ.Ε.Κ. 7271 31/12/2022, παρέχεται στους καταναλωτές, από την 1η Οκτωβρίου 2023, η δυνατότητα να χρησιμοποιούν τερματικό εξοπλισμό (ro...
  • Φωτοβολταϊκό πάνελ & ηλεκτρική γεννήτρια Patona

    Φωτοβολταϊκό πάνελ & ηλεκτρική γεννήτρια Patona

    Η εταιρεία AstraSat προσφέρει νέες λύσεις που μπορούν να καλύψουν τις ανάγκες για παροχή ρεύματος, χωρίς την ανάγκη ύπαρξης δικτύου από πάροχο ηλεκτρικής ενέργειας. Συγκεκριμένα, διατίθενται τα εξ...
  • TP-Link ER706W

    TP-Link ER706W

    Το TP-Link ER706W είναι ένα νέο ασύρματο router διπλής ζώνης εταιρικής ποιότητας. Είναι ιδανικό για απομακρυσμένη διαχείριση που απαιτεί υψηλή απόδοση, χάρη στον επαναστατικό συνδυασμό των τελευτα...
  • Bridge Cable KL017

    Bridge Cable KL017

    Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του νέου καλωδίου Bridge Cable KL017. Πρόκειται για καλώδιο LAN κατηγορίας CAT6, το οποίο είναι τύπου S/FTP. Διαθέτει τη μέγιστη δυνατή θωράκιση...
  • Engel AN7123 / AN7126 / AN7143

    Engel AN7123 / AN7126 / AN7143

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή νέας σειράς LNB φλάντζας της Engel. Περιλαμβάνει τα Single LNB AN7123, Twin LNB AN7126 και Quattro LNB AN7143, τα οποία διαθέτουν 1x, 2x και 4x εξόδους...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

  • Ψηφιακή Τηλεόραση, Απρίλιος 2024

    Ψηφιακή Τηλεόραση, Απρίλιος 2024

    Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Απριλίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Απριλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περι...
  • Μεγάλη επιτυχία για την Athens Electronix 2024!

    Μεγάλη επιτυχία για την Athens Electronix 2024!

    Με τεράστια επιτυχία ολοκληρώθηκε η Athens Electronix 2024, η μεγαλύτερη έκθεση της χρονιάς στην πρωτεύουσα, η οποία διοργανώθηκε από την Libra Press στον Πολυχώρο Εκδηλώσεων Δαΐς, στις 2 και 3 Μα...
  • TP-Link EAP683 LR, EAP211-Bridge kit & EAP625-Outdoor HD

    TP-Link EAP683 LR, EAP211-Bridge kit & EAP625-Outdoor HD

    Η TP-Link διευρύνει την οικογένεια των συσκευών Omada, παρουσιάζοντας 3 νέα wireless Access Points. Πρόκειται για τα EAP683 LR, EAP211-Bridge KIT και EAP625-Outdoor HD, τα οποία προσφέρουν αξεπέρα...