Skip to main content
9 Δεκεμβρίου 2014 17:49

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports & Eurosport, 10 – 21 Δεκεμβρίου

admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2022%2F04%2Fdee5d2ea1cb9becac9315c436e9dc1a0 XL

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS & EUROSPORT, 10-21 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

10-12-14
13:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: SUPER LEAGUE ΙΝΔΙΑΣ – Γύρος 14: Ατλέτικο ντε Κολκάτα-Γκόα (Eurosport 2)
15:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: SUPER LEAGUE ΙΝΔΙΑΣ – Νορθ Ιστ Γιουνάιτεντ – Μουμπάι Σίτι (Eurosport 2)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS & EUROSPORT, 10-21 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

10-12-14
13:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: SUPER LEAGUE ΙΝΔΙΑΣ – Γύρος 14: Ατλέτικο ντε Κολκάτα-Γκόα (Eurosport 2)
15:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: SUPER LEAGUE ΙΝΔΙΑΣ – Νορθ Ιστ Γιουνάιτεντ – Μουμπάι Σίτι (Eurosport 2)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Νεπτούνας-Γαλατασαράι (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
19:00 Eurocup: ΠΑΟΚ-Βέντσπιλς (Novasports 3)
19:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Ομιλοι: Μπάνβιτ – Λιέτουβος Ρίτας (Eurosport 2)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:35 UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)
21:45 UEFA Champions League: Αγιαξ-ΑΠΟΕΛ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45 UEFA Champions League: Ρόμα-Μάντσεστερ Σ. (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:45 UEFA Champions League: Τσέλσι-Σπόρτινγκ (Novasports 3)
21:45 UEFA Champions League: Μπάγερν-ΤΣΣΚΑ (Novasports 6)
21:45 UEFA Champions League: Μπιλμπάο-ΜΠΑΤΕ (Novasports 7)
23:45 Champions Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

11-12-14
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 UEFA Europa League: Ντνίπρο-Σ. Ετιέν (Novasports 3)
19:00 UEFA Europa League: Καραμπάγκ-Σ. Ετιέν (Novasports 7)
20:00 UEFA Europa League: ΠΑΟ-Εστορίλ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:00 UEFA Europa League: Παρτίζαν-Αστέρας Τρ. (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
20:00 UEFA Europa League Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)
20:00 UEFA Europa League: Απόλλων Λ.-Βιγιαρεάλ (Novasports 6)
21:15 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – Τελικός – Σύντομο ζευγαριών (Eurosport 2)
21:45 Ευρωλίγκα: Μιλάνο-ΠΑΟ (Novasports 3)
21:45 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Φενερμπαχτσέ (Novasports 7)
22:05 UEFA Europa League: Λιλ-Βόλφσμπουργκ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:05 UEFA Europa League: Σεβίλλη-Ριέκα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:05 UEFA Europa League: Γιουνγκ Μπόις-Σπάρτα Πράγας (Novasports 6)
22:15 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – Τελικός – Σύντομο γυναικών (Eurosport 2)
24:00 Europa League Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
24:00 Super Euroleague (Novasports 3)

12-12-14
11:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ – 1η μέρα, Πορτογαλία (Eurosport 2)
12:00 FREESTYLE ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ski Cross, Val Thorens/Γαλλία (Eurosport 2)
12:15 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Σπριντ γυναικών, Hochfilzen/Αυστρία (Eurosport/Eurosport HD)
15:15 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Σπριντ ανδρών, Hochfilzen/Αυστρία (Eurosport/Eurosport HD)
17:00 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Προκριματικός γύρος, Ρωσία (Eurosport/Eurosport HD)
17:45 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00 Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-Ζαλγκίρις (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ – 1η μέρα, Πορτογαλία (Eurosport/Eurosport HD)
19:00 Πόλο Α1 Γυναικών: ΟΣΦΠ-ΝΟΒ (Novasports 3)
20:45 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – Τελικός – Σύντομος χορός (Eurosport 2)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:15 Ευρωλίγκα: Λιμόζ-Αλμπα (Novasports 6)
21:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Νίζνι (Novasports 4)
21:30 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Λιόν-Καέν (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Σάσαρι-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Λαμποράλ-Βαλένθια (Novasports 3)
21:45 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – Τελικός – Σύντομο ανδρών (Eurosport 2)
23:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ – 1η μέρα, Πορτογαλία (Eurosport 2)
23:30 Super Euroleague (Novasports 3)
23:55 ΑΓΩΝIΣΤΙΚΑ ΕΛΚΗΘΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Διπλά – 1η κούρσα, Κάλγκαρι (Eurosport/Eurosport HD)
24:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

13-12-14
01:15 ΑΓΩΝIΣΤΙΚΑ ΕΛΚΗΘΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Διπλά – 2η κούρσα, Κάλγκαρι (Eurosport/Eurosport HD)
08:30 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ: ΤΕΛΙΚΟΙ SUPER SERIES – Προημιτελικοί, Μπανγκόκ (Eurosport 2)
10:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γιγ/Τεχ. κατάβαση ανδ., Βαλ Ντ’Ισέρ (Eurosport/Eurosport HD)
11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γιγ./Τεχ. κατάβαση γυν., Κουρσεβέλ (Eurosport/Eurosport HD)
12:00 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Σκυταλοδρομία γυναικών, Hochfilzen (Eurosport/Eurosport HD)
12:15 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – 15χλμ Κλασσικό γυναικών, Νταβός (Eurosport 2)
13:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γιγ/Τεχ. κατάβαση ανδ., Βαλ Ντ’Ισέρ (Eurosport/Eurosport HD)
13:30 ΧΙΟΝΟΣΑΝΙΔΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Parallel Giant Slalom, Carezza/Ιταλία (Eurosport 2)
14:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γιγ./Τεχ. κατάβαση γυν., Κουρσεβέλ (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 Super League ΟΠΑΠ: Πλατανιάς-Νίκη Βόλου (Novasports 3)
15:00 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – 30χλμ Κλασσικό ανδρών, Νταβός (Eurosport 2)
15:30 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Σκυταλοδρομία ανδρών, Hochfilzen (Eurosport/Eurosport HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
16:15 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ – 2η μέρα, Πορτογαλία (Eurosport 2)
17:00 Πόλο Α1 Ανδρών: ΠΑΟ-ΝΟΒ (Novasports 7)
17:00 Volley League ΟΠΑΠ: Oλυμπιακός-ΑΟ Κηφισιάς (Novasports 3)
17:00 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ – Παγκόσμιο Κύπελλο, Ρωσία (Eurosport/Eurosport HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: ΑΕΛ Καλλονής-Παναιτωλικός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Ναντ-Μπορντό (Novasports 6)
18:00 Αγώνες Αυτοκινήτων: Race of Champions Nations Cup (Novasports 4)
19:00 ΙΠΠΑΣΙΑ – Υπερπήδηση εμποδίων, Λα Κορούνια (Eurosport/Eurosport HD)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: Λεβαδειακός-Ολυμπιακός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:00 Volley League ΟΠΑΠ: Εθνικός Αλεξ.-Ορεστιάδα (Novasports 3)
21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Μπαστιά-Ρεν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ – 2η μέρα, Πορτογαλία (Eurosport/Eurosport HD)
21:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – Τελικός, Ελεύθερο ανδρών (Eurosport 2)

14-12-14
08:00 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ: ΤΕΛΙΚΟΙ SUPER SERIES – Ημιτελικοί, Μπανγκόκ (Eurosport 2)
10:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Τεχν. κατάβαση ανδρών, Βαλ Ντ’Ισέρ (Eurosport/Eurosport HD)
11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Τεχν. κατάβαση γυναικών, Βαλ Ντ’Ισέρ (Eurosport/Eurosport HD)
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ – Φάση των 16, Πορτογαλία (Eurosport 2)
12:30 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Καταδίωξη γυναικών, Hochfilzen (Eurosport/Eurosport HD)
13:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Τεχν. κατάβαση ανδρών, Βαλ Ντ’Ισέρ (Eurosport/Eurosport HD)
14:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Τεχν. κατάβαση γυναικών, Βαλ Ντ’Ισέρ (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 Super League ΟΠΑΠ: Πανιώνιος-ΟΦΗ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:30 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ – Παγκόσμιο Κύπελλο, Ρωσία (Eurosport/Eurosport HD)
15:30 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Καταδίωξη ανδρών, Hochfilzen (Eurosport 2)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
16:15 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ανδ & Γυν – Freestyle σπριντ, Νταβός (Eurosport 2)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΟΚ-ΑΟΚ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Αστέρας Τρ.-Βέροια (Novasports 3)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΣ Γιάννινα-Ατρόμητος (Novasports 6)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Εργοτέλης-Skoda Ξάνθη (Novasports 7)
18:00 Αγώνες Αυτοκινήτων: Race of Champions (Novasports 4)
18:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ – Ημιτελικοί, Πορτογαλία (Eurosport/Eurosport HD)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: Παναθηναϊκός-Πανθρακικός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Μονακό-Μαρσέιγ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:30 Best of Super League (Novasports 24 HD)
22:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ – Τελικός, Πορτογαλία (Eurosport/Eurosport HD)

15-12-14
13:00 Κλήρωση UEFA Champions League (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
13:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ – UEFA CHAMPIONS LEAGUE: Κλήρωση (Eurosport/Eurosport HD)
14:00 Κλήρωση UEFA Europa League (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
14:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ – UEFA EUROPA LEAGUE: Κλήρωση (Eurosport/Eurosport HD)
17:00 Basket League: Πανιώνιος-Ολυμπιακός (Novasports 3)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 Βραβεία ΠΣΑΤ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
24:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

16-12-14
15:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: SUPER LEAGUE ΙΝΔΙΑΣ – Ημιτελικά, 2ος αγώνας (Eurosport 2)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00 Basket League: Παναθηναϊκός-Αρης (Novasports 3)
19:00 Στο Φιλέ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:30 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Φάση ομίλων: Νίμπουργκ – Σεβίλλη (Eurosport 2)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Φάση ομίλων: Στρασμπούρ – Παρί (Eurosport 2)
24:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

17-12-14
15:00 Super League ΟΠΑΠ: Πανθρακικός-Αστέρας Τρ. (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:00 Super League ΟΠΑΠ: ΑΟΚ-Εργοτέλης (Novasports 3)
15:00 Γ’ Εθνική: Αρης-Θύελλα Φιλώτα (Novasports 4)
15:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: SUPER LEAGUE ΙΝΔΙΑΣ – Ημιτελικά, 2ος αγώνας (Eurosport 2)
16:30 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
17:00 LEN Champions League: Ολυμπιακός-Ραντνίτσκι (Novasports 7)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Ατρόμητος-Λεβαδειακός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: ΟΦΗ-ΑΕΛ Καλλονής (Novasports 3)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Παναιτωλικός-Πλατανιάς (Novasports 4)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Βέροια-Νίκη Βόλου (Novasports 6)
18:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Φάση ομίλων: Κίμκι – Ζενίτ (Eurosport 2)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: Ολυμπιακός-Πανιώνιος (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:45 Eurocup: Μπούντουσνοστ-ΠΑΟΚ (Novasports 7)
19:45 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Φάση ομίλων: Μπούντουσνοστ – ΠΑΟΚ (Eurosport 2)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Best of Super League (Novasports 24 HD)
21:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αϊντχόφεν-Φέγενορντ (Novasports 3)
22:00 Πορτογαλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου: Φάση των «16» (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

18-12-14
13:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ελ. κατάβ. ανδ.- Training, Ιταλία (Eurosport/Eurosport HD)
14:00 ΧΙΟΝΟΣΑΝΙΔΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Snowboard Cross, Montafon/Αυστρία (Eurosport 2)
15:15 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Σπριντ γυναικών, Σλοβενία (Eurosport/Eurosport HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΣ Γιάννινα-ΠΑΟΚ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:05 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ-Λιμόζ (Novasports 4)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: Skoda Ξάνθη-Παναθηναϊκός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Γαλατασαράι-Ολυμπιακός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Νεπτούνας (Novasports 3)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι-Ουνικάχα Μάλαγα (Novasports 7)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Τουρόφ-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports 3)
23:00 ΙΠΠΑΣΙΑ: ‘OLYMPIA INTERNATIONAL SHOW’ – Λονδίνο, Ηνωμένο Βασίλειο (Eurosport/Eurosport HD)
23:30 Super Euroleague (Novasports 3)
22:00 Πορτογαλικό Κύπελλο: Φάση των «16» (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μ.Αναντολού Εφές (Novasports 4)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
24:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19-12-14
11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ελ. κατάβ. γυν.- Training, Γαλλία (Eurosport/Eurosport HD)
11:30 ΧΙΟΝΟΣΑΝΙΔΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ομάδες – Snowboard Cross, Αυστρία (Eurosport 2)
12:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Super-G ανδρών, Ιταλία (Eurosport/Eurosport HD)
14:00 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – HS 98, Ramsau/Αυστρία (Eurosport 2)
14:30 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Προκριματικά HS 137, Ελβετία (Eurosport/Eurosport HD)
15:30 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Σπριντ ανδρών, Σλοβενία (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Νίζνι-Ούνιξ Καζάν (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:45 Ευρωλίγκα: Ζαλγκίρις-Σάσαρι (Novasports 3)
20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Λαμποράλς (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
20:15 ΙΠΠΑΣΙΑ: ‘OLYMPIA INTERNATIONAL SHOW’ – Λονδίνο, Ηνωμένο Βασίλειο (Eurosport/Eurosport HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:15 Ευρωλίγκα: Αλμπα-Τσεντεβίτα (Novasports 4)
21:30 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Λανς-Νις (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Φενερμπαχτσέ Ούλκερ-Μπάγερν Μ. (Novasports 3)
23:45 Super Euroleague (Novasports 3)
24:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

20-12-14
11:15 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Σκίαθλο γυναικών, Γαλλία (Eurosport/Eurosport HD)
11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ελεύθερη κατάβαση γυναικών, Γαλλία (Eurosport 2)
12:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – HS 96, Ramsau/Αυστρία (Eurosport 2)
12:15 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Καταδίωξη γυναικών, Σλοβενία (Eurosport/Eurosport HD)
13:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ελεύθερη κατάβαση ανδρών, Ιταλία (Eurosport/Eurosport HD)
13:30 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Σκίαθλο ανδρών, Γαλλία (Eurosport 2)
14:30 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Καταδίωξη ανδρών, Σλοβενία (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 Super League ΟΠΑΠ: Πανθρακικός-Βέροια (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:15 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – HS 137, Ελβετία (Eurosport/Eurosport HD)
15:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: SUPER LEAGUE ΙΝΔΙΑΣ – Τελικός (Eurosport 2)
17:00 Volley League ΟΠΑΠ: Ορεστιάδα-ΠΑΟΚ (Novasports 3)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Πλατανιάς-ΟΦΗ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Παρί Σ. Ζερμέν-Μονπελιέ (Novasports 4)
19:00 ΧΙΟΝΟΣΑΝΙΔΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Big Air, Κων/πολη (Eurosport 2)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: ΑΕΛ Καλλονής-Ολυμπιακός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Μετς-Μονακό (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00 ΜΑΧΗΤΙΚΑ ΣΠΟΡ – King of Kings, Γκντανσκ/Πολωνία (Eurosport/Eurosport HD)

21-12-14
10:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γιγ. Τεχν. κατάβαση ανδρών, Ιταλία (Eurosport/Eurosport HD)
11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Super-G γυναικών, Βαλ Ντ’Ισέρ (Eurosport 2)
11:30 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – 4×5 χλμ. γυναικών, Γαλλία (Eurosport/Eurosport HD)
12:15 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Μαζική εκκίνηση γυναικών, Σλοβενία (Eurosport/Eurosport HD)
12:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – HS 96, Ramsau/Αυστρία (Eurosport 2)
13:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γιγ. Τεχν. κατάβαση ανδρών, Ιταλία (Eurosport/Eurosport HD)
13:30 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ανδρες-Σκυτ/μία 4×7,5 χλμ. Γαλλία (Eurosport 2)
14:30 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Μαζική εκκίνηση ανδρών, Σλοβενία (Eurosport/Eurosport HD)
14:30 FREESTYLE ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ski Cross, Innichen/Ιταλία (Eurosport 2)
15:00 Super League ΟΠΑΠ: Πανιώνιος-Ατρόμητος (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Λιλ (Novasports 3)
15:15 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – HS 137, Ελβετία (Eurosport/Eurosport HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
16:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Gundersen, Ramsau/Αυστρία (Eurosport 2)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Αστέρας Τρ.-Skoda Ξάνθη (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Εργοτέλης-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports 3)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Νίκη Βόλου-Παναιτωλικός (Novasports 4)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Μπορντό-Λιόν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:30 Best of Super League (Novasports 24 HD)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Amiko MIRA X-4200
Ο Amiko MiraX HiS-4200 είναι ένας κορυφαίος Linux 4K UHD media streamer, που σας επιτρέπει να απολαμβάνετε τα αγαπημένα σας προγράμματα σε 4K UHD. Αυτός ο media streamer υποστηρίζει μεταξύ άλλων τ...
KAL KL-60
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του νέου τηλεχειριστηρίου KL-60. Πρόκειται για ένα προγραμματιζόμενο τηλεχειριστήριο 4:1, το οποίο προγραμματίζεται μέσω μονάδας υπέρυθρων από τ...
Promax ATLaS NG
Η Promax έχει δημιουργήσει μία σειρά εκπαιδευτικών video για τον κορυφαίο αναλυτή φάσματος ATLaS NG. Στα συγκεκριμένα video, περιγράφονται όλες οι λειτουργίες του αναλυτή, καθώς και ο τρόπος που δ...
SatLink COL5141A
Ο κωδικοποιητής COL5141A 4 σε 1 της SatLink είναι μια επαγγελματική συσκευή κωδικοποίησης και πολυπλεξίας ήχου και video με ισχυρή λειτουργικότητα. Διαθέτει διεπαφές εισόδου 4 καναλιών CVBS video ...
AVM FRITZ!DECT 350
Προσαρμόστε το FRITZ!DECT 350 σε πόρτες ή παράθυρα και αμέσως θα ανιχνεύσει αν είναι ανοικτά ή κλειστά. Αποτελώντας έναυσμα για την επακόλουθη λειτουργία προϊόντων FRITZ!DECT και συμβατών συσκευών...
KAL K-320
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του K-320, ενός ασύρματου ανιχνευτή κίνησης υποδοχής με εμβέλεια ανίχνευσης κίνησης 3 έως 7 μέτρων και γωνία κάλυψης 100°. Είναι ιδανικός για τη...
Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτής κεραίας 2U30
Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα γίνει περιγραφή των ενισχυτών κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες χωρίς θωράκιση, ...
Tesla XT850
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου Tesla MediaBox XT850. Πρόκειται για ένα Android TV Box που είναι ταυτόχρονα και DVB-T2 HEVC (H.265) δέκτης, συμβατός με το νέο πρότυπο επίγεια...
SatLink ST-6502
Η εταιρεία Tronix ανακοινώνει την παραλαβή του νέου modulator ST-6502 της SatLink. Πρόκειται για έναν διαμορφωτή ενός καναλιού σε mini μέγεθος, ο οποίος έχει σχεδιαστεί για οικιακή ψυχαγωγία, ξενο...
Fracarro UX-WB LTE
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου LNB της οικογένειας UX της ιταλικής Fracarro. Πρόκειται για το UX-WB LTE, ένα wideband LNB με 2 ξεχωριστές εξόδους, που η μία μεταφέρει όλα τα...
AVM Geofencing
Η τελευταία ενημέρωση του FRITZ!App Smart Home προσθέτει μια λειτουργία που ζητείται συχνά: Το geofencing. Σας επιτρέπει να εκτελείτε ενέργειες στο έξυπνο σπίτι σας όταν εισέρχεστε ή εξέρχεστε από...
Amiko A11 Link
Αναζητείτε έναν προηγμένο τρόπο για να απολαύσετε το αγαπημένο σας περιεχόμενο, είτε πρόκειται για ζωντανή τηλεόραση, είτε για ταινίες ή ραδιόφωνο; Μην ψάχνετε άλλο! Το Amiko A11 Link 4K TV Stick ...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Ψηφιακή Τηλεόραση, τεύχος Ιουλίου 2024
Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Ιουλίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Ιουλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδ...
Διανομή σήματος HDMI στο σπίτι
Για τη θέαση τηλεοπτικών προγραμμάτων υψηλής ανάλυσης μέσω ενός δέκτη, IPTV Box, αποκωδικοποιητή συνδρομητικής πλατφόρμας ή οποιασδήποτε άλλης εξωτερικής πηγής, απαιτείται μόνο η σύνδεσή τους στην...
CRETA ELECTRONIX 2024
Μετά την τεράστια επιτυχία των κλαδικών εκθέσεων Salonica Electronix 2023 και Athens Electronix 2024, που πραγματοποιήθηκαν για τρίτη φορά σε Θεσσαλονίκη και Αθήνα, αντίστοιχα, και έσπασαν κάθε ρε...
Fracarro D-Matrix 4S FTA
Την πιο πρόσφατη μονάδα της οικογένειας των Headend της ιταλικής Fracarro, δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το D-Matrix 4S FTA, ένα Compact Headend που έρχε...
Amiko MIRA X-4200
Ένα νέο μοντέλο της σειράς OTT της Amiko δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το MIRA X-4200, ένα Set-Top Box που βασίζεται σε λειτουργικό σύστημα Linux και προ...
Sat & Zap, Ιούλιος 2024
Αρκετά νέα κανάλια στις 28 ανατολικά, ενώ και πάλι το Ιράν εμφανίζεται με νέα κανάλια εξωτερικού, μη εγκεκριμένα φυσικά από το θεοκρατικό καθεστώς… Al Mayadeen HD Hot Bird 13G – 13 East 11....