DIABASTE DWREAN DIG 174
techmail
SECURITY REPORT 137
anga2023
satpraxis 2022
now 33 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

9 Φεβρουαρίου 2022 12:11

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 11 – 21 Φεβρουαρίου

admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=file%3Dwp content%252Fuploads%252F2022%252F04%252F86e4e401dd68689ebcd3999ab1094dd8 XL

 ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (11-21 Φεβρουαρίου 2022)

Παρασκευή 11 Φεβρουαρίου
10:00 ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ 10000m (Eurosport2)
10:50 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΔΙΑΘΛΟ Sprint (Eurosport1)
12:00 Τένις WTA 500 Αγία Πετρούπολη Προημιτελικός Α: Martincova – Begu (Novasports6) ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT
(11-21 Φεβρουαρίου 2022)

Παρασκευή 11 Φεβρουαρίου

10:00 ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ 10000m (Eurosport2)
10:50 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΔΙΑΘΛΟ Sprint (Eurosport1)
12:00 Τένις WTA 500 Αγία Πετρούπολη Προημιτελικός Α: Martincova – Begu (Novasports6)
12:10 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport2)
12:20 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)
12:55 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ HS 140 | Προκριματικά (Eurosport1)
12:55 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ ΜΙΚΡΗΣ ΠΙΣΤΑΣ 4Η ΗΜΕΡΑ
(Eurosport2)
13:30 Τένις WTA 500 Αγία Πετρούπολη Προημιτελικός Β: Σάκκαρη-Mertens (Novasports6)
14:10 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ ΜΙΚΡΗΣ ΠΙΣΤΑΣ 4Η ΗΜΕΡΑ (Eurosport1)
14:10 ΣΚΕΛΕΤΟΝ HEAT 03 (Eurosport2)
15:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)
15:45 Τένις WTA 500 Αγία Πετρούπολη Προημιτελικός Γ: Ostapenko – Sasnovich (Novasports6)
15:55 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΚΕΛΕΤΟΝ HEAT 04 (Eurosport2)
16:55 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport2)
17:30 Τένις WTA 500 Αγία Πετρούπολη Προημιτελικός Δ: Bencic – Kontaveit (Novasports6)
18:00 Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-Ερυθρός Αστέρας (Novasports4)
19:30 Β’ Κατηγορία Γερμανικού πρωταθλήματος 22η αγωνιστική: Χανσά Ροστόκ-Βέρντερ Βρέμης (Novasports2)
20:00 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
21:00 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports Prime)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 22η αγωνιστική: Λειψία-Κολωνία (Novasports3)
21:45 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα (Novasports4)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 24η αγωνιστική: Σεβίλλη-Έλτσε (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 24η αγωνιστική: Παρί Σεν Ζερμέν-Ρεν (Novasports2)
22:00 Β’ Κατηγορία Ισπανικού πρωταθλήματος 27η αγωνιστική: Λεγανές-Ρεάλ Σαραγόσα (Novasports Start)
23:00 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Σάββατο 12 Φεβρουαρίου

03:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)
04:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)
04:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ SNOWBOARD CROSS TEAM (Eurosport2)
06:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)
06:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport2)
09:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ RELAY 4X5KM (Eurosport1)
10:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ (Eurosport2)
10:55 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΔΙΑΘΛΟ Sprint (Eurosport1)
11:50 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport2)
12:25 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)
12:55 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ HS 140 | Τελικός (Eurosport1)
12:55 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ ICE DANCING | SHORT (Eurosport2)
13:00 Τένις WTA 500 Αγία Πετρούπολη Ημιτελικός Α (Novasports6)
14:30 EFL Championship: Χάντερσφιλντ-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ (Novasports2)
14:30 Τένις WTA 500 Αγία Πετρούπολη Ημιτελικός Β (Novasports6)
14:45 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ ICE DANCING | SHORT (Eurosport1)
14:45 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΚΕΛΕΤΟΝ HEAT 03 (Eurosport2)
15:55 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΚΕΛΕΤΟΝ (Eurosport2)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Κάδιθ-Θέλτα (Novasports1)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπόχουμ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Βόλφσμπουργκ (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκλάντμπαχ-Άουγκσμπουργκ (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Φράιμπουργκ-Μάιντς (Novasports Start)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκρόιτερ Φιρτ-Χέρτα (Novasports News)
16:40 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)
16:55 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport2)
17:25 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΜΟΥΡΘΙΑ ΑΝΔΡΕΣ(Eurosport2)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βιγιαρεάλ-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports1)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ – Λιλ (Novasports2)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 23η αγωνιστική: Αστέρας Τρίπολης-Ιωνικός (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαγιεκάνο-Οσασούνα (Novasports1)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερ Λεβερκούζεν-Στουτγκάρδη (Novasports3)
21:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA Texas A&M-Auburn (Novasports4)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 20η αγωνιστική: Μπρέσια – Τριέστε (Novasports5)
21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φίτεσε-Άιντχοφεν (Novasports Start)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία Γερμανικού πρωταθλήματος: Ρέγκενσμπουργκ-Ζανκτ Πάουλι (Novasports3)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 27 αγωνιστική: Ζούλτε Βάρεγκεμ-Άντερλεχτ (Novasports6)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ατλέτικο Μαδρίτης-Χετάφε (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Λιόν – Νις (Novasports2)
22:00 ΓΚΟΛΦ PGA TOUR Φίνιξ Οπεν (Eurosport2)
23:50 ΦΟΡΜΟΥΛΑ Ε Μέξικο Σίτι | ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport1)

______________________________________________________________________________

Κυριακή 13 Φεβρουαρίου

03:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)
04:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)
04:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες FREESTYLE SKIING SLOPESTYLE | Προκριματικά (Eurosport2)
04:15 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Giant Slalom | 1st run (Eurosport1)
06:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport2)
07:45 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Giant Slalom | 2nd run (Eurosport1)
08:25 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport2)
09:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ RELAY 4X10KM (Eurosport1)
10:55 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΔΙΑΘΛΟ Pursuit (Eurosport1)
11:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport2)
12:45 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΔΙΑΘΛΟ Pursuit (Eurosport1)
12:55 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες FREESTYLE SKIING Aerials | Προκριματικά (Eurosport2)
13:35 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ ΜΙΚΡΗΣ ΠΙΣΤΑΣ 5Η ΗΜΕΡΑ (Eurosport1)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Λοριάν (Novasports Prime)
14:30 Β’ Κατηγορία Γερμανικού πρωταθλήματος: Αννόβερο-Ντάρμσταντ (Novasports5)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Γκενκ-Σταντάρ Λιέγης (Novasports Start)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αλαβές-Βαλένθια (Novasports1)
15:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ (Eurosport1)
15:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport2)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Βάαλβικ-Φέγενορντ (Novasports4)
15:30 Τένις WTA 500 Αγία Πετρούπολη Τελικός (Novasports6)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ουνιόν Βερολίνου-Ντόρτμουντ (Novasports3)
16:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 22η αγωνιστική: Άσκολι – Κόμο (Novasports Start)
16:45 Pre Game Show ΠΑΟΚ-Ατρόμητος (Novasports2)
16:55 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Λεβάντε-Μπέτις (Novasports1)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-Ατρόμητος (Novasports2)
17:25 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Κλασικός Αλμερίας ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Τβέντε (Novasports4)
18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπορντό-Μονακό (Novasports5)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χόφενχαϊμ-Αρμίνια Μπίλεφελντ (Novasports3)
18:30 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Αρμάνι Μιλάνο-Πέζαρο (Novasports6)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-ΑΕΚ (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Σοσιεδάδ-Γρανάδα (Novasports1)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Κλαμπ Μπριζ-Σαρλερουά (Novasports Start)
21:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μετς – Μαρσέιγ (Novasports2)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Εσπανιόλ-Μπαρτσελόνα (Novasports1)

______________________________________________________________________________

Δευτέρα 14 Φεβρουαρίου

03:15 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ ICE DANCING | FREE PROGRAM (Eurosport1)
03:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες FREESTYLE SKIING SLOPESTYLE | Τελικός (Eurosport2)
04:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ ICE DANCING | FREE PROGRAM (Eurosport1)
04:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες FREESTYLE SKIING SLOPESTYLE | Τελικός (Eurosport2)
05:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Big Air | Προκριματικά (Eurosport2)
06:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες FREESTYLE SKIING SLOPESTYLE | Προκριματικά (Eurosport2)
06:50 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)
08:25 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)
08:35 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Big Air | Προκριματικά (Eurosport2)
13:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ HS 140 TEAM (Eurosport1)
14:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΜΠΟΜΠΣΛΕΪ TWO MAN | HEAT 01 (Eurosport2)
15:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)
15:40 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΜΠΟΜΠΣΛΕΪ TWO MAN | HEAT 02 (Eurosport2)
17:00 WTA 500 Ντουμπάι 1η ημέρα (Novasports6)
19:00 Pre Game Show ΠΑΣ Γιάννινα-Άρης (Novasports Prime)
19:00 WTA 500 Ντουμπάι (Novasports6)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα-Άρης (Novasports Prime)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μαγιόρκα-Αθλέτικ Μπιλμπάο (Novasports1)
22:00 EFL Championship: Γουέστ Μπρόμιτς-Μπλάκμπερν Ρόβερς (Novasports2)
22:00 Β’ Ισπανικού πρωταθλήματος: Πονφεραντίνα-Ρεάλ Σοσιεδάδ Β’ (Novasports Start)
______________________________________________________________________________

Τρίτη 15 Φεβρουαρίου

03:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΕΡΛΙΝΓΚ Σουηδία – Δανία (Eurosport1)
03:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες FREESTYLE SKIING SLOPESTYLE | Τελικός (Eurosport2)
04:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΕΡΛΙΝΓΚ Σουηδία – Δανία (Eurosport1)
04:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες FREESTYLE SKIING SLOPESTYLE | Τελικός (Eurosport2)
05:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ DH (Eurosport1)
05:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΕΡΛΙΝΓΚ Σουηδία – Δανία (Eurosport2)
06:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)
07:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Big Air | Τελικός (Eurosport2)
08:20 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ PURSUIT TEAM | Τελικός (Eurosport2)
10:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ HS 140 (Eurosport1)
10:55 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΔΙΑΘΛΟ Relay (Eurosport1)
11:15 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport2)
12:55 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες FREESTYLE SKIING Aerials | Προκριματικά (Eurosport2)
13:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ (Eurosport1)
13:50 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ SHORT (Eurosport1)
14:15 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΜΠΟΜΠΣΛΕΪ TWO MAN | HEAT 03 (Eurosport2)
15:50 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΜΠΟΜΠΣΛΕΪ TWO MAN | HEAT 04 (Eurosport2)
16:25 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)
17:00 WTA 500 Ντουμπάι 2η ημέρα (Novasports6)
19:00 WTA 500 Ντουμπάι (Novasports6)
19:30 Β’ Κατηγορία Ιταλικού πρωταθλήματος 23η αγωνιστική: ΣΠΑΛ-Ρετζίνα (Novasports Prime)
21:00 Eurocup 9η αγωνιστική (εξ αναβολής): Βενέτσια-Γκραν Κανάρια (Novasports4)

______________________________________________________________________________

Τετάρτη 16 Φεβρουαρίου

02:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Wake Forest-Duke (Novasports4)
03:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)
04:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)
04:15 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ SL | 1st run (Eurosport1)
04:15 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport2)
06:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport2)
07:45 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ SL | 2nd run (Eurosport1)
08:25 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport2)
09:45 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΔΙΑΘΛΟ Relay (Eurosport1)
10:15 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport2)
11:15 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ SPRINT CLASSIC TEAM | Προκριματικά (Eurosport1)
12:55 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες FREESTYLE SKIING Aerials | Τελικός (Eurosport2)
13:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ SPRINT CLASSIC TEAM | Τελικός (Eurosport1)
14:20 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)
14:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ ΜΙΚΡΗΣ ΠΙΣΤΑΣ 6Η ΗΜΕΡΑ (Eurosport2)
15:45 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ανδαλουσίας ΑΝΔΡΕΣ | 1ο Ετάπ (Eurosport2)
17:00 WTA 500 Ντουμπάι Φάση των «16» (Novasports6)
18:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 22η αγωνιστική (αγώνας εξ αναβολής): Ατρόμητος-ΟΦΗ (Novasports Prime)
18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Αλγκάρβε ΑΝΔΡΕΣ | 1ο Ετάπ (Eurosport2)
19:00 WTA 500 Ντουμπάι (Novasports6)
20:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική (εξ αναβολής): Ατλέτικο Μαδρίτης – Λεβάντε (Novasports1)
______________________________________________________________________________

Πέμπτη 17 Φεβρουαρίου

03:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΕΡΛΙΝΓΚ Σουηδία – Ελβετία (Eurosport1)
03:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες FREESTYLE SKIING HALFPIPE | Προκριματικά (Eurosport2)
04:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΕΡΛΙΝΓΚ Σουηδία – Ελβετία (Eurosport1)
04:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες FREESTYLE SKIING HALFPIPE | Προκριματικά (Eurosport2)
04:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ DOWNHILL COMBINED (Eurosport1)
05:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες FREESTYLE SKIING SKI CROSS | Προκριματικά (Eurosport2)
06:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)
06:15 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες FREESTYLE SKIING HALFPIPE | Προκριματικά (Eurosport2)
08:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες FREESTYLE SKIING (Eurosport2)
08:25 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ SLALOM COMBINED (Eurosport1)
10:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ HS 140 TEAM (Eurosport2)
10:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ 1000m (Eurosport1)
12:00 WTA 500 Ντουμπάι Προημιτελικός Α (Novasports6)
12:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ FREE PROGRAM (Eurosport1)
13:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ RELAY 4X5KM (Eurosport2)
14:00 WTA 500 Ντουμπάι Προημιτελικός Β (Novasports6)
14:10 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport2)
17:00 WTA 500 Ντουμπάι Προημιτελικός Γ (Novasports6)
17:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ανδαλουσίας ΑΝΔΡΕΣ | 2ο Ετάπ (Eurosport2)
18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Αλγκάρβε ΑΝΔΡΕΣ | 2ο Ετάπ (Eurosport2)
19:00 WTA 500 Ντουμπάι Προημιτελικός Δ (Novasports6)
21:00 Εurocup 13η αγωνιστική (εξ αναβολής): Μπουργκ-Γκραν Κανάρια (Novasports4)
______________________________________________________________________________

Παρασκευή 18 Φεβρουαρίου

03:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες FREESTYLE SKIING (Eurosport2)
04:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες FREESTYLE SKIING (Eurosport2)
05:45 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες FREESTYLE SKIING SKI CROSS | Προκριματικά (Eurosport2)
06:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)
07:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες FREESTYLE SKIING SKI CROSS | Προκριματικά (Eurosport2)
08:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες FREESTYLE SKIING SKI CROSS | Τελικός (Eurosport2)
08:25 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)
10:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ 1000m (Eurosport2)
11:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΔΙΑΘΛΟ MS (Eurosport1)
12:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ PAIRS | SHORT (Eurosport1)
14:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport2)
15:00 WTA 500 Ντουμπάι Ημιτελικός Α (Novasports6)
15:45 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)
17:00 WTA 500 Ντουμπάι Ημιτελικός Β (Novasports6)
17:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ανδαλουσίας ΑΝΔΡΕΣ | 3ο Ετάπ (Eurosport2)
18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Αλγκάρβε ΑΝΔΡΕΣ | 3ο Ετάπ (Eurosport2)
19:30 Β’ Κατηγορία Γερμανικού πρωταθλήματος 23η αγωνιστική: Σάλκε-Πάντερμπορν (Novasports3)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 23η αγωνιστική: Μάιντς-Μπάγερ Λεβερκούζεν (Novasports Prime)
21:45 EFL Championship 33η αγωνιστική: Μπόρνμουθ-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports3)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 25η αγωνιστική: Έλτσε-Βαγιεκάνο (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 25η αγωνιστική: Λιλ-Μετς (Novasports2)
22:00 Β’ Κατηγορία Ισπανικού πρωταθλήματος 28η αγωνιστική: Καρταχένα-Βαγιαδολίδ (Novasports Start)
______________________________________________________________________________

Σάββατο 19 Φεβρουαρίου

03:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες FREESTYLE SKIING (Eurosport2)
04:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες FREESTYLE SKIING (Eurosport2)
05:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ PARALLEL SLALOM TEAM (Eurosport1)
05:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΜΠΟΜΠΣΛΕΪ FOUR MAN | HEAT 02 (Eurosport2)
08:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ MASS START FREESTYLE 50KM (Eurosport1)
09:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ MS (Eurosport2)
10:55 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΔΙΑΘΛΟ MS (Eurosport1)
13:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ PAIRS | FREE PROGRAM (Eurosport1)
14:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΜΠΟΜΠΣΛΕΪ TWO WOMAN | HEAT 03 (Eurosport2)
14:30 EFL Championship: Φούλαμ-Χάντερσφιλντ (Novasports2)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Γρανάδα-Βιγιαρεάλ (Novasports1)
15:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΜΠΟΜΠΣΛΕΪ TWO WOMAN | HEAT 04 (Eurosport2)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:10 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Βόλφσμπουργκ-Χόφενχαϊμ (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Στουτγκάρδη-Μπόχουμ (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άουγκσμπουργκ-Φράιμπουργκ (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Αρμίνια Μπίλεφελντ-Ουνιόν Βερολίνου (Novasports Start)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Άλπεων-Μαριτίμ ΑΝΔΡΕΣ | 2ο Ετάπ (Eurosport2)
17:00 WTA 500 Ντουμπάι Τελικός (Novasports6)
17:00 EFL Championship: Λούτον-Γουέστ Μπρόμιτς (Novasports News)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Οσασούνα-Ατλέτικο Μαδρίτης (Novasports1)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 25η αγωνιστική: Λανς-Λιόν (Novasports2)
18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Αλγκάρβε ΑΝΔΡΕΣ | 4ο Ετάπ (Eurosport2)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 24η αγωνιστική: Ατρόμητος-Αστέρας Τρίπολης (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Κάδιθ-Χετάφε (Novasports1)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Κολωνία-Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Novasports3)
19:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 23η αγωνιστική: Βίλεμ-Άγιαξ (Novasports4)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία Γερμανικού πρωταθλήματος 23η αγωνιστική: Νυρεμβέργη-Ρέγκενσμπουργκ (Novasports3)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 28η αγωνιστική: Σαρλερουά-Σεν Ζιλουάζ (Novasports5)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Μαδρίτης-Αλαβές (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ναντ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2)
22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
______________________________________________________________________________

Κυριακή 20 Φεβρουαρίου

03:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)
03:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΜΠΟΜΠΣΛΕΪ FOUR MAN | HEAT 03 (Eurosport2)
04:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)
04:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΜΠΟΜΠΣΛΕΪ FOUR MAN | HEAT 03 (Eurosport2)
05:20 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΜΠΟΜΠΣΛΕΪ TWO WOMAN | HEAT 04 (Eurosport2)
06:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)
06:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ GALA (Eurosport2)
08:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ MASS START FREESTYLE 30KM (Eurosport1)
12:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ηνωμένων Αραβικών Εμιράτων ΑΝΔΡΕΣ | 1ο Ετάπ (Eurosport2)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις-Ανζέ (Novasports Prime)
14:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ALL SPORTS CLOSING CEREMONY (Eurosport1)
14:30 Β’ Κατηγορία Γερμανικού πρωταθλήματος: Ζανκτ Πάουλι-Αννόβερο (Novasports2)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Αντβέρπ-Μαλίν (Novasports5)
14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ανδαλουσίας ΑΝΔΡΕΣ | 5ο Ετάπ (Eurosport2)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Εσπανιόλ-Σεβίλλη (Novasports1)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Καμπούρ (Novasports4)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Άλπεων-Μαριτίμ ΑΝΔΡΕΣ | 3ο Ετάπ (Eurosport2)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερν Μονάχου-Γκρόιτερ Φιρτ (Novasports3)
16:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 24η αγωνιστική: Μπρέσια-Φροζινόνε (Novasports Start)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαλένθια-Μπαρτσελόνα (Novasports1)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άιντχοφεν-Χέρενφεϊν (Novasports4)
18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Αλγκάρβε ΑΝΔΡΕΣ | 5ο Ετάπ (Eurosport2)
18:05 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Μπορντό (Novasports2)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ντόρτμουντ-Γκλάντμπαχ (Novasports5)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-ΠΑΟΚ (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μπέτις-Μαγιόρκα (Novasports1)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Άντερλεχτ-Γκενκ (Novasports Start)
20:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χέρτα-Λειψία (Novasports3)
21:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Κλερμόν (Novasports2)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αθλέτικ Μπιλμπάο-Ρεάλ Σοσιεδάδ (Novasports1)
______________________________________________________________________________

Δευτέρα 21 Φεβρουαρίου

12:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ηνωμένων Αραβικών Εμιράτων (Eurosport1)
16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport1)
18:00 WTA 1000 Κατάρ 2η ημέρα (Novasports6)
19:45 WTA 1000 Κατάρ (Novasports6)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport1)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Θέλτα-Λεβάντε (Novasports1)
22:00 Β’ Κατηγορία Ισπανικού πρωταθλήματος: Αμορεμπιέτα-Λεγανές (Novasports Start)
02:00 (ξημερώματα Τρίτης) Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Louisville-N. Carolina (Novasports4)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • <strong>KATHREIN UFO PRO</strong>

    KATHREIN UFO PRO

    Το UFO PRO είναι το πλέον πρόσφατο Headend της Kathrein, για επόμενης γενιάς εφαρμογές τηλεόρασης σε χώρους φιλοξενίας. Το διαμορφώσιμο αρθρωτό πλαίσιό του προσφέρει μια σειρά επιλογών μονάδων εισ...
  • AUDIEN KG-DM10

    AUDIEN KG-DM10

    Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή μιας πολύ ποιοτικής κονσόλας που είναι ιδανική για καφέ-μπαρ, συγκροτήματα και μουσικές εκδηλώσεις. Πρόκειται για το Audien KG-DM10, έναν επαγγε...
  • <strong>TP-LINK PoE Switches</strong>

    TP-LINK PoE Switches

    Οι κάμερες IP αποτελούν βασικό συστατικό οποιουδήποτε επαγγελματικού συστήματος παρακολούθησης για να αποκτήσετε ορατότητα και εικόνα για την επιχείρησή σας. Δημιουργεί ένα ασφαλές περιβάλλον για ...
  • Poynting Antennas

    Poynting Antennas

    Ένα κρίσιμο συστατικό του υπόγειου συστήματος επικοινωνίας είναι η κεραία και οι κεραίες Poynting είναι ειδικά κατασκευασμένες για να βελτιώνουν σημαντικά την ασύρματη συνδεσιμότητα σε σήραγγες κα...
  • <strong>IKUSI FLOW – Tο</strong><strong> κορυφαίο</strong><strong> Smart Headend για</strong><strong> ξενοδοχεία</strong><strong></strong>

    IKUSI FLOW – Tο κορυφαίο Smart Headend για ξενοδοχεία

    Το ikusiflow Headend της ισπανικής IKUSI, προσφέρει υπηρεσίες διανομής περιεχομένου σε ξενοδοχεία και γενικότερα στο χώρο του hospitality, με εξαιρετική ευελιξία, υψηλά και ιδιαίτερα σύγχρονα επίπ...
  • <strong>Τα νέα της Mistral – Οι διαθέσιμες εξωτερικές κεραίες TV</strong>

    Τα νέα της Mistral – Οι διαθέσιμες εξωτερικές κεραίες TV

    Οι κεραίες της Mistral τυποποιούνται σε 7 κατηγορίες, αναλόγως τις ανάγκες της περιοχής και τις οικονομικές δυνατότητες του πελάτη. Πρώτη κατηγορία είναι η σειρά Magic. Πρόκειται για απλές κερα...
  • DEEPCOOL LT520

    DEEPCOOL LT520

    Η LT520 υιοθετεί τεχνολογία Anti-leak, ώστε οι χρήστες να μπορούν να απολαμβάνουν εξαιρετική απόδοση ψύξης του επεξεργαστή, ελαχιστοποιώντας τον κίνδυνο διαρροής. Με υψηλή ποιότητα κατασκευής, hi-...
  • IKUSI HTI

    IKUSI HTI

    Οι βασικές μονάδες που διαμορφώνουν τη συγκεκριμένη σειρά, είναι τα quad transmodulators HTI-404 και HTI-424, τα οποία λειτουργούν σε συνεργασία με το τροφοδοτικό PSU-150, τη βάση BACK-500, ενώ σε...
  • NEDIS SPBB306BK

    NEDIS SPBB306BK

    Οργανώστε το πάρτι σας οπουδήποτε κι αν θέλετε με το TWS φορητό Bluetooth ηχείο της Nedis. Πρόκειται για ένα ασύρματο ηχείο 2 καναλιών με μέγιστη ισχύ 16W, που προσφέρει δυνατό και καθαρό ήχο με ε...
  • PROMAX RANGER Neo 2

    PROMAX RANGER Neo 2

    Το PROMAX RANGER Neo 2 είναι ένα επαγγελματικό πεδιόμετρο που ανήκει στη σειρά RANGER Neo, καλύπτοντας άριστα τις ανάγκες του τεχνικού για μετρήσεις δορυφορικών, επίγειων και καλωδιακών σημάτων, ε...
  • ANGA Master 10 / Master 20

    ANGA Master 10 / Master 20

    Η εταιρεία STAM Electronics ανακοινώνει την παραλαβή των νέων ενισχυτών ANGA Master 10 και ANGA Master 20. Πρόκειται για κεντρικούς ενισχυτές που εξοπλίζονται με 3 εισόδους FM(BI) / VHF(BIII) / UH...
  • TRIAX TDcH Compact HeadEnd 16S-I

    TRIAX TDcH Compact HeadEnd 16S-I

    Κατασκευασμένο για τοποθέτηση σε τοίχο και rack 19", το TDcH 16S-I είναι εξοπλισμένο με 4 εισόδους DVB-S/S2, 16 transmodulators DVB-S2X, με 16 συχνότητες εξόδου QAM ή COFDM (με δυνατότητα εναλλαγή...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

  • Ψηφιακή Τηλεόραση, 175

    Ψηφιακή Τηλεόραση, 175

    Το νέο τεύχος Απριλίου 2023 του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδικό «Security Report», που ηγείται στην αγορά των ηλεκτρονικών συστημάτων ασφαλείας. Salonica El...
  • Salonica Electronix 2023

    Salonica Electronix 2023

    Εντυπωσιακά επανήλθε στο προσκήνιο η Salonica Electronix μετά την απουσία της κατά τα δύσκολα χρόνια της πανδημίας. Η έκθεση διεξήχθη στην ευρύχωρη αίθουσα Grand Pietra του ξενοδοχείου Porto Palac...
ΤΑ ΠΑΝΤΑ
ΓΙΑ ΤΗΝ
ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΗ
ΨΗΦΙΑΚΗ
ΚΑΙ HD TV

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
LIBRA PRESS
Καυκάσου 145, Αθήνα, 11364



ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΑ ΔΕΛΤΙΑ


Digitaltvinfo.gr - Τα πάντα για τη δορυφορική, ψηφιακή και HD TV
Libra Press © Copyright 2022 | All Rights Reserved
Dual Design