Skip to main content
DIABASTE DWREAN DIG 189
TM 546
SECURITY REPORT 152
satpraxis 2022
now 33 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

10 Φεβρουαρίου 2015 17:41

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports & Eurosport, 11 – 22 Φεβρουαρίου

admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2022%2F04%2Fdc63f2ec8b7abe06cab993c08839ee1a XL

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, 11-22 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

11-02-15
10:45 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ-Γιγαντ. τεχνική κατάβαση γυναικών (Eurosport/Eurosport HD)
12:30 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: FREESTYLE ΣΚΙ – Half-pipe Γυναίκες / Άνδρες (Eurosport 2)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, 11-22 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

11-02-15
10:45 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ-Γιγαντ. τεχνική κατάβαση γυναικών (Eurosport/Eurosport HD)
12:30 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: FREESTYLE ΣΚΙ – Half-pipe Γυναίκες / Άνδρες (Eurosport 2)
14:00 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ-Γιγαντ. τεχνική κατάβαση γυναικών (Eurosport/Eurosport HD)
14:30 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠ/ΜΙΑΔΑ: ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΠΑΓΟΥ – Ρωσία – Σλοβακία (Eurosport 2)
17:00 LEN Champions League: Ολυμπιακός-Μπαρτσελονέτα (Novasports 3)
18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Φάση των 32: Λιέτουβος Ρ. – Οστάνδη (Eurosport 2)
19:45 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Ομιλοι: Mπεσίκτας – Παρί Λεβαλουά (Eurosport 2)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Eurocup Φάση των «32»: Καντού – ΠΑΟΚ (Novasports 3)
21:30 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ – Χόκεϊ επί πάγου (Eurosport 2)
21:45 Βελγικό κύπελλο: Σερκλ Μπριζ-Κλαμπ Μπριζ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
24:00  Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

12-02-15
10:45 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ – Γιγαντιαία τεχνική κατάβαση ανδρών (Eurosport 2)
11:15 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ατομικό γυναικών, Οσλο (Eurosport/Eurosport HD)
14:00 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ-Γιγαντιαία τεχνική κατάβαση ανδρών (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ατομικό ανδρών, Οσλο (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:30 Ευρωλίγκα Top 16: Νίζνι-Ολυμπιακός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
19:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Γιγ. τεχνική κατάβαση γυναικών, ΗΠΑ (Eurosport/Eurosport HD)
20:00 Ευρωλίγκα Top 16: Ζαλγκίρις-Ρεάλ Μ. (Novasports 3)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:05 Ευρωλίγκα Top 16: Μακάμπι-Αλμπα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:30 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ – Χόκεϊ επί πάγου (Eurosport 2)
21:45 Βελγικό κύπελλο: Αντερλεχτ-Γάνδη (Novasports 4)
22:00 Ευρωλίγκα Top 16: Μπαρτσελόνα-Γαλατασαράι (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
23:00 Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
23:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Γιγ. τεχνική κατάβαση γυναικών, ΗΠΑ (Eurosport/Eurosport HD)
24:00 Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

13-02-15
11:00 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ – Τεχνική κατάβαση γυναικών (Eurosport/Eurosport HD)
12:30 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: ΧΙΟΝΟΣΑΝΙΔΑ – Slopestyle Γυναίκες / Ανδρες (Eurosport 2)
13:45 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ – Τεχνική κατάβαση γυναικών (Eurosport/Eurosport HD)
15:15 ΙΠΠΑΣΙΑ – Hong Kong Masters (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
18:00 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ – Χόκεϊ επί πάγου (Eurosport 2)
19:00 Ευρωλίγκα Top 16: ΤΣΣΚΑ Μ.-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 Volley League ΟΠΑΠ: Φοίνικας Σύρου-Παναθηναϊκός (Novasports 4)
19:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Γιγ. τεχνική κατάβαση ανδρών, ΗΠΑ (Eurosport/Eurosport HD)
20:15 Ευρωλίγκα Top 16:Αναντόλου Εφές-Φενερμπαχτσέ Ούλκερ (Novasports 3)
20:15 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Προκριματικός γύρος, Νορβηγία (Eurosport/Eurosport HD)
21:00 Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Ρεμς (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Ευρωλίγκα Top 16: Λαμποράλ-Ουνικάχα Μάλαγα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:30 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ – Χόκεϊ επί πάγου (Eurosport 2)
22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Πόρτο-Γκιμαράες (Novasports 4)
23:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Γιγ. τεχνική κατάβαση ανδρών, ΗΠΑ (Eurosport/Eurosport HD)
23:30 Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
24:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

14-02-15
09:00 Αγώνες Ιστιοπλοϊας Alpari 2014: Monsoon Cup (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
10:15 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΕΛΚΗΘΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ – Διπλά – 1η κούρσα, Λετονία (Eurosport/Eurosport HD)
10:45 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ – Τεχνική κατάβαση ανδρών (Eurosport 2)
11:30 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΕΛΚΗΘΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ – Διπλά – 2η κούρσα, Λετονία (Eurosport/Eurosport HD)
12:00 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Σπριντ γυναικών, Οσλο (Eurosport/Eurosport HD)
12:00 FREESTYLE ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ski Cross, Are/Σουηδία (Eurosport 2)
13:15 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: FREESTYLE ΣΚΙ – Ski Cross, Ισπανία (Eurosport 2)
13:30 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ανδ. & Γυν.-Κλασσικό σπριντ, Σουηδία (Eurosport/Eurosport HD)
14:00 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΕΛΚΗΘΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ – Γυναίκες – 2η κούρσα (Eurosport 2)
15:00 Super League ΟΠΑΠ: Παναιτωλικός-Αστέρας Τρίπολης (Novasports 3)
15:00 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γυναίκες –  Ljuubno/Σλοβενία (Eurosport 2)
15:15 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Σπριντ ανδρών, Οσλο (Eurosport/Eurosport HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
16:45 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – HS 225, Νορβηγία (Eurosport/Eurosport HD)
17:00 Basket League 2014/2015: Απόλλων Π.-Αρης (Νovasports 3)
17:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Παρί Σ. Ζερμέν-Καέν (Novasports 4)
17:00 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ – Χόκεϊ επί πάγου (Eurosport 2)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΣ Γιάννινα-Πανιώνιος (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Τεχνική κατάβαση γυναικών, ΗΠΑ (Eurosport/Eurosport HD)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: Ολυμπιακός-Εργοτέλης (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
19:30 Oλλανδικό πρωτάθλημα: Χέρακλες-Φέγενορντ (Novasports 4)
21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Μονακό-Μονπελιέ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
23:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Τεχνική κατάβαση γυναικών, ΗΠΑ (Eurosport/Eurosport HD)

15-02-15
10:15 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΕΛΚΗΘΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ – Ανδρες – 1η κούρσα (Eurosport 2)
10:45 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γυν. 10χλμ Ελεύθερη τεχνική, Σουηδία (Eurosport/Eurosport HD)
12:00 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΕΛΚΗΘΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ – Ανδρες – 2η κούρσα, Λετονία (Eurosport/Eurosport HD)
13:00 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Σκυταλοδρομία γυναικών, Οσλο (Eurosport/Eurosport HD)
13:45 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ανδ – 15χλμ Ελεύθ. τεχνική, Σουηδία (Eurosport 2)
14:30 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΕΛΚΗΘΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ – Ομάδες, Λετονία (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 Super League ΟΠΑΠ: ΟΦΗ-Παναθηναϊκός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:00 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γυναίκες –  HS 95, Σλοβενία (Eurosport 2)
15:15 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Σκυταλοδρομία ανδρών, Οσλο (Eurosport/Eurosport HD)
15:30 Basket League 2014/15: Κολοσσός Ρ.-Ολυμπιακός (Novasports 3)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
16:30 ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 4η μέρα, Χέρενφεν (Eurosport 2)
16:45 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – HS 225, Νορβηγία (Eurosport/Eurosport HD)
17:00 Volley League ΟΠΑΠ: Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ (Novasports 7)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Κέρκυρα-ΑΕΛ Καλλονής (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Λεβαδειακός-Βέροια (Novasports 4)
18:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Τεχνική κατάβαση ανδρών, ΗΠΑ (Eurosport/Eurosport HD)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: Ατρόμητος-ΠΑΟΚ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Λοριάν-Λιόν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
23:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Τεχνική κατάβαση ανδρών, ΗΠΑ (Eurosport/Eurosport HD)

16-02-15
12:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: WELSH OPEN – 1η μέρα, Κάρντιφ (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: Skoda Ξάνθη-Πλατανιάς (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: WELSH OPEN – 1η μέρα, Κάρντιφ (Eurosport/Eurosport HD)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
24:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

17-02-15
12:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: WELSH OPEN – 2η μέρα, Κάρντιφ (Eurosport/Eurosport HD)
17:30 FINA World League Πόλο ανδρών: Ρουμανία-Ελλάδα (Novasports 3)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:15 Παίζουμε Ελλάδα Πόλο (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: UEFA YOUTH LEAGUE – Φάση των 16: Ρεάλ Μαδρίτης – Πόρτο (Eurosport/Eurosport HD)
19:00 Στο Φιλέ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:30 Τένις ATP World Tour 250: Μασαλία (Novasports 4)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: WELSH OPEN – 2η μέρα, Κάρντιφ (Eurosport/Eurosport HD)
21:45 UEFA Champions League: Σαχτάρ-Μπάγερν (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45 UEFA Champions League: Παρί Σ. Ζερμέν-Τσέλσι (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
23:45 Champions Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:50 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18-02-15
09:00 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ JUNIOR – Γυναίκες- 10χλμ, Μινσκ (Eurosport 2)
12:30 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ JUNIOR – Μινσκ (Eurosport 2)
14:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: WELSH OPEN – 3η μέρα, Κάρντιφ (Eurosport 2)
14:15 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Προκριματικά 5χλμ F γυναικών (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 Τένις ATP World Tour 250: Μασαλία (Novasports 4)
15:30 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Προκριματικά 10χλμ F (Eurosport/Eurosport HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:00 Basket League: Πανιώνιος-Ρέθυμνο (Novasports 3)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Εργοτέλης-Πανιώνιος (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
17:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΑΝΔΑΛΟΥΣΙΑΣ – 1η διαδρομή, Ισπανία (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 LEN Euroleague Πόλο γυναικών:ΟΣΦΠ-Hungerit (Novasports 7)
19:00 Basket League: Παναθηναϊκός-Τρίκαλα (Novasports 3)
20:00 LEN Euroleague Πόλο γυναικών: NOB-Kinef kIrishi (Novasports 7)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: WELSH OPEN – 3η μέρα, Κάρντιφ (Eurosport/Eurosport HD)
21:45 UEFA Champions League: Βασιλεία-Πόρτο (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
23:45 Champions Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:50 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19-02-15
09:00 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ JUNIOR – Μινσκ (Eurosport 2)
12:30 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ JUNIOR – Ανδρες 15χλμ, Μινσκ (Eurosport 2)
14:00 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ανδρες & Γυναίκες – Προκριμ. Σπριντ (Eurosport/Eurosport HD)
14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΑΝΔΑΛΟΥΣΙΑΣ – 2η διαδρομή, Ισπανία (Eurosport 2)
15:00 Τένις ATP World Tour 250: Μασαλία (Novasports 4)
16:00 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ανδρες & Γυναίκες -Σπριντ Κλασσικό (Eurosport/Eurosport HD)
16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: WELSH OPEN – 4η μέρα, Κάρντιφ (Eurosport 2)
17:45 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ-HS 100-Προκριματικά γυναικών (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:00 UEFA Europa League: Ρόμα-Φέγενορντ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:00 UEFA Europa League: Τορίνο-Μπιλμπάο (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
20:00 UEFA Europa League: Αϊντχόφεν-Ζενίτ (Novasports 3)
20:00 UEFA Europa League: Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)
20:00 UEFA Europa League: Γιουνγκ Μπόις-Εβερτον (Novasports 6)
20:00 UEFA Europa League: Βόλφσμπουργκ-Σπόρτινγκ (Novasports 7)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: WELSH OPEN – 4η μέρα, Κάρντιφ (Eurosport/Eurosport HD)
22:05 UEFA Europa League: Λίβερπουλ-Μπεσίκτας (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:05 UEFA Europa League: Τότεναμ-Φιορεντίνα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:05 UEFA Europa League: Σεβίλλη-Γκλάντμπαχ (Novasports 3)
22:05 UEFA Europa League: Σέλτικ-Ιντερ (Novasports 6)
20:00 UEFA Europa League: Βιγιαρεάλ-Σάλτσμπουργκ (Novasports 7)
00:00 Europa League Live!  (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:50 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

20-02-15
09:00 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ JUNIOR – Μινσκ (Eurosport 2)
10:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – HS 100, Φάλουν/Σουηδία (Eurosport/Eurosport HD)
12:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ελεύθερη κατάβαση ανδρών Training (Eurosport 2)
14:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: WELSH OPEN – Προημιτελικοί, Κάρντιφ (Eurosport 2)
15:00 Τένις ATP World Tour 250: Προημιτελικά Μασαλία (Novasports 4)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΑΝΔΑΛΟΥΣΙΑΣ – 3η διαδρομή, Ισπανία (Eurosport/Eurosport HD)
16:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 10χλμ Gundersen Ατομικό (Eurosport/Eurosport HD)
17:45 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Γυναίκες  – HS 100 (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
19:45 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Προκριματικά HS 100 (Eurosport/Eurosport HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: WELSH OPEN – Προημιτελικοί, Κάρντιφ (Eurosport/Eurosport HD)
21:30 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Νις-Μονακό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
24:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21-02-15
09:00 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ JUNIOR – Γυναίκες- 7.5χλμ Σπριντ, Μινσκ (Eurosport 2)
10:00 ΑΓΩΝIΣΤΙΚΑ ΕΛΚΗΘΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Διπλά – 1η κούρσα, Αλτενμπεργκ (Eurosport 2)
10:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γιγ/τεχν/κατάβαση γυναικών, Μάριμπορ (Eurosport/Eurosport HD)
10:45 FREESTYLE ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ski Cross, Γερμανία (Eurosport 2)
12:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ελεύθερη κατάβαση ανδρών, Αυστρία (Eurosport/Eurosport HD)
12:00 ΑΓΩΝIΣΤΙΚΑ ΕΛΚΗΘΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Διπλά – 2η κούρσα, Αλτενμπεργκ (Eurosport 2)
12:30 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ JUNIOR – Μινσκ (Eurosport 2)
13:45 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Σκίαθλο γυναικών (Eurosport/Eurosport HD)
14:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γιγ/τεχν/κατάβαση γυναικών, Μάριμπορ (Eurosport 2)
15:00 Super League ΟΠΑΠ: 25η Αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:00 Γ’ Εθνική: Αρης-ΗρακλΉς Αμπελοκήπων (Novasports 3)
15:00 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Σκίαθλο ανδρών (Eurosport/Eurosport HD)
15:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΑΝΔΑΛΟΥΣΙΑΣ – 4η διαδρομή, Ισπανία (Eurosport 2)
15:30 Τένις ATP World Tour 250: Hμιτελικά Μασαλία (Novasports 4)
15:30 Στίβος IAAF Grand Prix: Μπέρμιγχαμ (Novasports 7)
16:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: WELSH OPEN – Ημιτελικοί, Κάρντιφ (Eurosport 2)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: 25η Αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:15 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – HS 100 (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Παρί Σ. Ζερμέν-Τουλούζ (Novasports 6)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: 25η Αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:00 Volley league ΟΠΑΠ: Κηφισιά-Παμβοχαϊκός (Novasports 3)
20:00 ΧΙΟΝΟΣΑΝΙΔΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ -Slopestyle, Καναδάς (Eurosport 2)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: WELSH OPEN – Ημιτελικοί, Κάρντιφ (Eurosport/Eurosport HD)
21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Ρεν-Μπορντό (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: WOMEN’S D1 LEAGUE – ΓΑΛΛΙΑ – Αγωνιστική 18: Παρί Σεν Ζερμέν-Λιόν (Eurosport 2)

22-02-15
03:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERBIKE – 1η κούρσα, Phillip Island/Αυστραλία (Eurosport/Eurosport HD)
04:15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERSPORT – Phillip Island, Αυστραλία (Eurosport/Eurosport HD)
05:45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERBIKE – 2η κούρσα, Phillip Island/Αυστραλία (Eurosport/Eurosport HD)
10:00 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ JUNIOR – Μινσκ (Eurosport 2)
10:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – HS 100 – Ομάδες (Eurosport/Eurosport HD)
10:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Τεχνική κατάβαση γυναικών, Μάριμπορ (Eurosport 2)
12:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Super-G ανδρών, Αυστρία (Eurosport/Eurosport HD)
12:15 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ JUNIOR – Μινσκ (Eurosport 2)
13:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Τεχνική κατάβαση γυναικών, Μάριμπορ (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 Super League ΟΠΑΠ: 25η Αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΑΝΔΑΛΟΥΣΙΑΣ – 5η διαδρομή, Ισπανία (Eurosport 2)
15:15 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Σπριντ ομάδων (Eurosport/Eurosport HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
16:00 Τένις ATP World Tour 250: Τελικός Μασαλία (Novasports 7)
16:30 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ομάδες 4×5χλμ (Eurosport/Eurosport HD)
16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: WELSH OPEN – Τελικός, Κάρντιφ (Eurosport 2)
17:00 Volley League ΟΠΑΠ: ΠΑΟΚ-Εθνικός Αλεξ. (Novasports 4)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: 25η Αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: 25η Αγωνιστική (Novasports 3)
18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – HS 100 Μικτό Ομαδικό (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ – Παγκόσμιο Πρωτ/μα Junior, Βαρσοβία (Eurosport 2)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: WELSH OPEN – Τελικός, Κάρντιφ (Eurosport/Eurosport HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Σ. Ετιέν-Μαρσέιγ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Amiko MIRA X-4200
Ο Amiko MiraX HiS-4200 είναι ένας κορυφαίος Linux 4K UHD media streamer, που σας επιτρέπει να απολαμβάνετε τα αγαπημένα σας προγράμματα σε 4K UHD. Αυτός ο media streamer υποστηρίζει μεταξύ άλλων τ...
KAL KL-60
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του νέου τηλεχειριστηρίου KL-60. Πρόκειται για ένα προγραμματιζόμενο τηλεχειριστήριο 4:1, το οποίο προγραμματίζεται μέσω μονάδας υπέρυθρων από τ...
Promax ATLaS NG
Η Promax έχει δημιουργήσει μία σειρά εκπαιδευτικών video για τον κορυφαίο αναλυτή φάσματος ATLaS NG. Στα συγκεκριμένα video, περιγράφονται όλες οι λειτουργίες του αναλυτή, καθώς και ο τρόπος που δ...
SatLink COL5141A
Ο κωδικοποιητής COL5141A 4 σε 1 της SatLink είναι μια επαγγελματική συσκευή κωδικοποίησης και πολυπλεξίας ήχου και video με ισχυρή λειτουργικότητα. Διαθέτει διεπαφές εισόδου 4 καναλιών CVBS video ...
AVM FRITZ!DECT 350
Προσαρμόστε το FRITZ!DECT 350 σε πόρτες ή παράθυρα και αμέσως θα ανιχνεύσει αν είναι ανοικτά ή κλειστά. Αποτελώντας έναυσμα για την επακόλουθη λειτουργία προϊόντων FRITZ!DECT και συμβατών συσκευών...
KAL K-320
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του K-320, ενός ασύρματου ανιχνευτή κίνησης υποδοχής με εμβέλεια ανίχνευσης κίνησης 3 έως 7 μέτρων και γωνία κάλυψης 100°. Είναι ιδανικός για τη...
Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτής κεραίας 2U30
Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα γίνει περιγραφή των ενισχυτών κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες χωρίς θωράκιση, ...
Tesla XT850
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου Tesla MediaBox XT850. Πρόκειται για ένα Android TV Box που είναι ταυτόχρονα και DVB-T2 HEVC (H.265) δέκτης, συμβατός με το νέο πρότυπο επίγεια...
SatLink ST-6502
Η εταιρεία Tronix ανακοινώνει την παραλαβή του νέου modulator ST-6502 της SatLink. Πρόκειται για έναν διαμορφωτή ενός καναλιού σε mini μέγεθος, ο οποίος έχει σχεδιαστεί για οικιακή ψυχαγωγία, ξενο...
Fracarro UX-WB LTE
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου LNB της οικογένειας UX της ιταλικής Fracarro. Πρόκειται για το UX-WB LTE, ένα wideband LNB με 2 ξεχωριστές εξόδους, που η μία μεταφέρει όλα τα...
AVM Geofencing
Η τελευταία ενημέρωση του FRITZ!App Smart Home προσθέτει μια λειτουργία που ζητείται συχνά: Το geofencing. Σας επιτρέπει να εκτελείτε ενέργειες στο έξυπνο σπίτι σας όταν εισέρχεστε ή εξέρχεστε από...
Amiko A11 Link
Αναζητείτε έναν προηγμένο τρόπο για να απολαύσετε το αγαπημένο σας περιεχόμενο, είτε πρόκειται για ζωντανή τηλεόραση, είτε για ταινίες ή ραδιόφωνο; Μην ψάχνετε άλλο! Το Amiko A11 Link 4K TV Stick ...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Ψηφιακή Τηλεόραση, τεύχος Ιουλίου 2024
Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Ιουλίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Ιουλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδ...
Διανομή σήματος HDMI στο σπίτι
Για τη θέαση τηλεοπτικών προγραμμάτων υψηλής ανάλυσης μέσω ενός δέκτη, IPTV Box, αποκωδικοποιητή συνδρομητικής πλατφόρμας ή οποιασδήποτε άλλης εξωτερικής πηγής, απαιτείται μόνο η σύνδεσή τους στην...
CRETA ELECTRONIX 2024
Μετά την τεράστια επιτυχία των κλαδικών εκθέσεων Salonica Electronix 2023 και Athens Electronix 2024, που πραγματοποιήθηκαν για τρίτη φορά σε Θεσσαλονίκη και Αθήνα, αντίστοιχα, και έσπασαν κάθε ρε...
Fracarro D-Matrix 4S FTA
Την πιο πρόσφατη μονάδα της οικογένειας των Headend της ιταλικής Fracarro, δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το D-Matrix 4S FTA, ένα Compact Headend που έρχε...
Amiko MIRA X-4200
Ένα νέο μοντέλο της σειράς OTT της Amiko δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το MIRA X-4200, ένα Set-Top Box που βασίζεται σε λειτουργικό σύστημα Linux και προ...
Sat & Zap, Ιούλιος 2024
Αρκετά νέα κανάλια στις 28 ανατολικά, ενώ και πάλι το Ιράν εμφανίζεται με νέα κανάλια εξωτερικού, μη εγκεκριμένα φυσικά από το θεοκρατικό καθεστώς… Al Mayadeen HD Hot Bird 13G – 13 East 11....