Skip to main content
10 Μαρτίου 2015 18:51

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports & Eurosport, 11 – 22 Μαρτίου

1bfd9810fdc4f4e83b315e1cabd64c62 XL 8f052e1b

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS & EUROSPORT, 11-22 ΜΑΡΤΙΟΥ

11-03-15

11:00 ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ: GLOBAL BASEBALL MATCH – Ιαπωνία – Ευρωπαίοι All-Stars (Eurosport 2)…

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS & EUROSPORT, 11-22 ΜΑΡΤΙΟΥ

11-03-15

11:00 ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ: GLOBAL BASEBALL MATCH – Ιαπωνία – Ευρωπαίοι All-Stars (Eurosport 2)

14:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ALGARVE CUP – Τελικός, Πορτογαλία (Eurosport/Eurosport HD)

15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Νίκαια, 3η μέρα (Eurosport 2)

16:15 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ανδρ/Γυν-Σπριντ Κλασσικό, Νορβηγία (Eurosport/Eurosport HD)

17:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ – Τουρνουά Algarve Cup (Eurosport 2)

18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:15 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ατομικό γυναικών, Φινλανδία (Eurosport/Eurosport HD)

20:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Επαναληπτικός, Κίμκι – Ζενίτ (Eurosport 2)

20:45 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Επαν/κός: Τουρόφ – Παρί Λεβαλουά (Eurosport 2)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:45 UEFA Champions League: Μπάγερν-Σαχτάρ (Novasports 2 & Novasports 2HD)

21:45 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Επαναληπτικός: Μπάγερν – Βαλένθια (Eurosport 2)

23:45 Champions Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

12-03-15

00:30 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

11:45 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Προκριματικά HS138, Τρόντχαϊμ (Eurosport/Eurosport HD)

14:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – HS138, Τρόντχαϊμ/Νορβηγία (Eurosport/Eurosport HD)

15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Νίκαια, 4η μέρα (Eurosport 2)

15:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TIRRENO-ADRIATICO – 2η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)

17:15 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Gundersen, Τρόντχαϊμ/Νορβηγία (Eurosport/Eurosport HD)

18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:00 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ατομικό ανδρών, Φινλανδία (Eurosport/Eurosport HD)

19:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:00 Ευρωλίγκα Top 16: Νίζνι-Λαμποράλ (Novasports 3)

19:00 UEFA Europa League: Ζενίτ-Τορίνο (Novasports 6)

19:50 UEFA Europa League: Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)

20:00 UEFA Europa League: Ντνίπρο-Αγιαξ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

20:00 UEFA Europa League: Βόλφσμπουργκ-Ιντερ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

20:00 Ευρωλίγκα Top 16: Γαλατασαράι-Ερυθρός Αστέρας (Novasports 7)

20:00 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – HS138, Τρόντχαϊμ (Eurosport/Eurosport HD)

20:00 FREESTYLE ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Half Pipe, Tignes/Γαλλία (Eurosport 2)

21:45 Ευρωλίγκα Top 16: Μπαρτσελόνα-Μακάμπι (Novasports 3)

22:00 Ευρωλίγκα Top 16: Ρεάλ Μ.Αλμπα (Novasports 7)

22:05 UEFA Europa League: Εβερτον-Ντιναμό Κ. (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22:05 UEFA Europa League: Βιγιαρεάλ-Σεβίλλη (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

22:05 UEFA Europa League: Νάπολι-Ντιναμό Μ. (Novasports 6)

13-03-15

00:00 Europa League Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

00:00 Super Euroleague (Novasports 3)

15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Νίκαια, 5η μέρα (Eurosport 2)

15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TIRRENO-ADRIATICO – 3η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)

18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:00 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Σκυταλοδρομία γυναικών, Φινλανδία (Eurosport/Eurosport HD)

18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γυναίκες, Οσλο/ Νορβηγία (Eurosport 2)

19:00 Ευρωλίγκα Top 16: ΤΣΣΚΑ-Αναντόλου Εφές (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γιγ/Τεχν κατάβαση γυναικών, Σουηδία (Eurosport/Eurosport HD)

19:45 Ευρωλίγκα Top 16: Ζαλγκίρις-Παναθηναϊκός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Μπαστιά (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:45 Ευρωλίγκα Top 16: Αρμάνι Μιλάνο-Ουνικάχα Μάλαγα (Novasports 3)

22:00 ΠΥΓΜΑΧΙΑ – Φ. Μποργκ – Κ. Γουέαρ, Ην. Βασίλειο (Eurosport/Eurosport HD)

22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Πάσος Φερέιρα-Μποαβίστα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

23:30 Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

14-03-15

00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

01:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Χιούστον Ντάιναμο – Ορλάντο Σίτι (Eurosport 2)

10:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γιγ/Τεχν κατάβαση ανδρών, Σλοβενία (Eurosport/Eurosport HD)

10:30 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – HS 134, Οσλο/Νορβηγία (Eurosport 2)

11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Τεχνική κατάβαση γυναικών, Σουηδία (Eurosport/Eurosport HD)

12:00 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Προκριματικά HS134, Οσλο (Eurosport/Eurosport HD)

12:00 FREESTYLE ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ski Cross, Megeve/Γαλλία (Eurosport 2)

13:00 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ατομικό Gundersen 15χλμ, Οσλο (Eurosport/Eurosport HD)

13:30 ΧΙΟΝΟΣΑΝΙΔΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Snowboard Cross, Veysonnaz/Ελβετία (Eurosport 2)

13:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γιγ/Τεχν κατάβαση ανδρών, Σλοβενία (Eurosport/Eurosport HD)

14:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Τεχνική κατάβαση γυναικών, Σουηδία (Eurosport/Eurosport HD)

14:30 ΧΙΟΝΟΣΑΝΙΔΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Slopestyle, Spindleruv Mlyn/Τσεχία (Eurosport 2)

15:00 Super League ΟΠΑΠ: Εργοτέλης-Παναθηναϊκός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

15:30 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – 50χλμ Ανδ. Μαζική Εκκίνηση Κλασσικό (Eurosport/Eurosport HD)

16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TIRRENO-ADRIATICO – 4η διαδρομή (Eurosport 2)

17:00 Basket League: Τρίκαλα-Απόλλων Π. (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

17:15 Super League ΟΠΑΠ: Ατρόμητος-Πανθρακικός (Novasports 3)

17:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΠΑΡΙΣΙ-ΝΙΚΑΙΑ – 6η μέρα (Eurosport 2)

17:30 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Σκυταλοδρομία ανδρών, Φινλανδία (Eurosport/Eurosport HD)

19:00 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ – Παγκόσμιο Κύπελλο, Οσλο (Eurosport/Eurosport HD)

19:30 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΟΚ-Αστέρας Τρίπολης (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Ρεμς (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22:00 ΜΑΧΗΤΙΚΑ ΣΠΟΡ – King of Kings, Μολδαβία (Eurosport/Eurosport HD)

15-03-15

00:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Σικάγο Φάιαρ – Βανκούβερ Γουάιτκαπς (Eurosport 2)

10:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Τεχνική κατάβαση ανδρών, Σλοβενία (Eurosport/Eurosport HD)

11:30 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – 30χλμ Γυν. Μαζική Εκκίνηση Κλασσικό (Eurosport/Eurosport HD)

12:00 FREESTYLE ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Dual Moguls, Megeve/Γαλλία (Eurosport 2)

12:30 Ρωσικό πρωτάθλημα: Σπαρτάκ Μ.-Ντιναμό Μ. (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

13:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Τεχνική κατάβαση ανδρών, Σλοβενία (Eurosport/Eurosport HD)

14:30 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Μαζική εκκίνηση γυναικών, Φινλανδία (Eurosport/Eurosport HD)

14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΠΑΡΙΣΙ-ΝΙΚΑΙΑ – 7η μέρα (Eurosport 2)

15:00 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΣ Γιάννινα-Παναιτωλικός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

15:15 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – HS134, Οσλο (Eurosport/Eurosport HD)

16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TIRRENO-ADRIATICO – 5η διαδρομή (Eurosport 2)

17:00 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Μαζική εκκίνηση ανδρών, Φινλανδία (Eurosport/Eurosport HD)

17:15 Super League ΟΠΑΠ: ΑΕΛ Καλλονής-Βέροια (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

17:15 Super League ΟΠΑΠ: Πανιώνιος-Πλατανιάς (Novasports 3)

17:15 Super League ΟΠΑΠ: Κέρκυρα-ΟΦΗ (Novasports 4)

18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Μπορντό-Παρί Σ. Ζερμέν (Novasports 7)

18:00 ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ ΜΙΚΡΗΣ ΠΙΣΤΑΣ – Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Μόσχα (Eurosport 2)

19:30 Super League ΟΠΑΠ: Ολυμπιακός-Skoda Ξάνθη (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30 Best of Super League (Novasports 24HD)

22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Λιόν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

23:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ-Νιου Γιορκ Σίτι-Νιου Ινγκλαντ Ρ. (Eurosport/Eurosport HD)

16-03-15

01:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Πόρτλαντ Τίμπερς-Λ.Α. Γκάλαξι (Eurosport/Eurosport HD)

13:30 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Καναδάς – Ρωσία, Ιαπωνία (Eurosport/Eurosport HD)

15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: WORLD GRAND PRIX – 1η μέρα, Ουαλία (Eurosport 2)

15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TIRRENO-ADRIATICO – 6η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)

17:00 Basket League: ΚΑΟΔ-Παναθηναϊκός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

17:15 ΣΝΟΥΚΕΡ: WORLD GRAND PRIX – 1η μέρα, Ουαλία (Eurosport/Eurosport HD)

18:00 Ωρα 6 (Novasports 24HD)

19:00 Basket League: ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: WORLD GRAND PRIX – 1η μέρα, Ουαλία (Eurosport/Eurosport HD)

00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

17-03-15

12:30 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Καναδάς – Δανία, Ιαπωνία (Eurosport/Eurosport HD)

15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: WORLD GRAND PRIX – 2η μέρα, Ουαλία (Eurosport 2)

15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TIRRENO-ADRIATICO – 7η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)

17:15 ΣΝΟΥΚΕΡ: WORLD GRAND PRIX – 2η μέρα, Ουαλία (Eurosport/Eurosport HD)

18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:15 Παίζουμε Ελλάδα Πόλο (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:00 Στο Φιλέ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:00 FINA World League Πόλο ανδρών: Ελλάδα-Σλοβακία (Novasports 3)

19:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: UEFA YOUTH LEAGUE – Προημιτελικά: Ρόμα – Μάντσεστερ Σίτι (Eurosport/Eurosport HD)

19:45 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Προημιτελικά, 1ος αγώνας (Eurosport 2)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: WORLD GRAND PRIX – 2η μέρα, Ουαλία (Eurosport/Eurosport HD)

21:30 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Προημιτελικά, 1ος αγώνας (Eurosport 2)

21:45 UEFA Champions League: Ατλέτικο Μ.-Λεβερκούζεν (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:45 UEFA Champions League: Μονακό-Αρσεναλ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

23:45 Champions Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18-03-15

00:30 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

10:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ελεύθερη κατάβαση ανδρών, Γαλλία (Eurosport/Eurosport HD)

12:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ελεύθερη κατάβαση γυναικών, Γαλλία (Eurosport/Eurosport HD)

13:45 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Σκωτία – Γερμανία, Ιαπωνία (Eurosport/Eurosport HD)

15:00 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΣ Γιάννινα-Πλατανιάς (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

15:00 Super League ΟΠΑΠ: ΟΦΗ-Πανθρακικός (Novasports 3)

15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: WORLD GRAND PRIX – 3η μέρα, Ουαλία (Eurosport/Eurosport HD)

16:30 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

17:15 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΟΚ-Εργοτέλης (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

17:15 Super League ΟΠΑΠ: Λεβαδειακός-ΑΕΛ Καλλονής (Novasports 3)

17:15 Super League ΟΠΑΠ: Skoda Ξάνθη-Παναιτωλικός (Novasports 4)

17:15 Super League ΟΠΑΠ: Πανιώνιος-Βέροια (Novasports 7)

19:15 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Προημιτελικά, 1ος αγώνας (Eurosport 2)

19:30 Super League ΟΠΑΠ: Ατρόμητος-Παναθηναϊκός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: WORLD GRAND PRIX – 3η μέρα, Ουαλία (Eurosport/Eurosport HD)

21:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Προημιτελικά, 1ος αγώνας (Eurosport 2)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30 Best of Super League (Novasports 24HD)

21:45 UEFA Champions League: Ντόρτμουντ-Γιουβέντους (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

23:45 Champions Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19-03-15

10:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Super-G ανδρών, Γαλλία (Eurosport/Eurosport HD)

12:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Super-G γυναικών, Γαλλία (Eurosport/Eurosport HD)

12:00 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Προκριματικά HS 215, Σλοβενία (Eurosport 2)

14:45 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Σπριντ ανδρών, Ρωσία (Eurosport/Eurosport HD)

16:45 Super League ΟΠΑΠ: Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:00 Ωρα 6 (Novasports 24HD)

18:45 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:00 UEFA Europa League (Novasports 6)

19:50 UEFA Europa League: Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)

20:00 UEFA Europa League (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

20:00 UEFA Europa League (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

20:00 Ευρωλίγκα Top 16: Αναντολού Εφές-Νίζνι (Novasports 7)

20:15 Ευρωλίγκα Top 16: Ερυθρός Αστέρας-Μπαρτσελόνα (Novasports 3)

22:00 Ευρωλίγκα Top 16: Αλμπα-Γαλατασαράι (Novasports 7)

22:05 UEFA Europa League (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22:05 UEFA Europa League (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

22:05 UEFA Europa League (Novasports 6)

22:15 Ευρωλίγκα Top 16: Ουνικάχα Μάλαγα-ΤΣΣΚΑ (Novasports 3)

20-03-15

00:00 Europa League Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

00:00 Super Euroleague (Novasports 3)

11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Αγώνας Εθνικών Ομάδων, Γαλλία (Eurosport/Eurosport HD)

13:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: UEFA CHAMPIONS LEAGUE – Κλήρωση προημιτελικής φάσης (Eurosport/Eurosport HD)

14:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: UEFA EUROPA LEAGUE – Κλήρωση προημιτελικής φάσης (Eurosport/Eurosport HD)

14:30 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Σπριντ γυναικών, Ρωσία (Eurosport/Eurosport HD)

15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: WORLD GRAND PRIX – Προημιτελικά, Ουαλία (Eurosport 2)

16:15 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – HS 215, Σλοβενία (Eurosport/Eurosport HD)

18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΜΠΟΥΝΤΕΣΛΙΓΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Μπάγερν – Τουρμπίν Πότσνταμ (Eurosport 2)

20:00 Ευρωλίγκα Top 16: Παναθηναϊκός-Ρεάλ Μ. (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

20:00 Ευρωλίγκα Top 16: Φενερμπαχτσέ Ούλκερ-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports 3)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: WORLD GRAND PRIX – Προημιτελικά, Ουαλία (Eurosport/Eurosport HD)

21:15 ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΑΒΑΣΗΣ ΠΥΡΓΟΥ ΑΪΦΕΛ – Παρίσι (Eurosport 2)

21:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σ. Ζερμέν-Λοριάν (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

23:45 Super Euroleague (Novasports 3)

21-03-15

00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

01:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Φιλαδέλφεια Γιούνιον – ΦΚ Ντάλας (Eurosport 2)

09:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Τεχνική κατάβαση γυναικών, Γαλλία (Eurosport/Eurosport HD)

10:45 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ομάδες HS 215, Σλοβενία (Eurosport/Eurosport HD)

11:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – – Γιγ. Τεχν. κατάβαση ανδρών, Γαλλία (Eurosport 2)

11:30 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Καταδίωξη ανδρών, Ρωσία (Eurosport 2)

12:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Τεχνική κατάβαση γυναικών, Γαλλία (Eurosport/Eurosport HD)

13:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γιγ. Τεχν. κατάβαση ανδρών, Γαλλία (Eurosport/Eurosport HD)

13:15 ΧΙΟΝΟΣΑΝΙΔΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Snowboard Cross, La Molina/Ισπανία (Eurosport 2)

14:45 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Καταδίωξη γυναικών, Ρωσία (Eurosport/Eurosport HD)

15:00 Super League ΟΠΑΠ (Novasports 3)

15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: WORLD GRAND PRIX – Ημιτελικά, Ουαλία (Eurosport/Eurosport HD)

15:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: WORLD GRAND PRIX – Ημιτελικά, Ουαλία (Eurosport/Eurosport HD)

15:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: UEFA CH. LEAGUE ΓΥΝΑΙΚΩΝ Προημιτ: Μπρίστολ – FFC Φρανκφούρτη (Eurosport 2)

16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

17:00 Basket League: Κολοσσός Ρ.-ΑΕΚ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

17:15 Super League ΟΠΑΠ (Novasports 3)

19:00 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ: SUPER SERIES – Προημιτελικοί, Γερμανία (Eurosport 2)

19:30 Super League ΟΠΑΠ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:30 Volley League ΟΠΑΠ (Novasports 3)

21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Τουλούζ-Μπορντό (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: WORLD GRAND PRIX – Ημιτελικά, Ουαλία (Eurosport/Eurosport HD)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Κολοράντο Ράπιντς – Νιου Γιορκ Σίτι (Eurosport 2)

22-03-15

08:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERBIKE – 1η κούρσα, Ταϊλάνδη (Eurosport/Eurosport HD)

09:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERSPORT – Buriram, Ταϊλάνδη (Eurosport 2)

09:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Τεχνική κατάβαση ανδρών, Γαλλία (Eurosport/Eurosport HD)

10:45 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – HS 215, Σλοβενία (Eurosport/Eurosport HD)

11:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERBIKE – 1η κούρσα, Ταϊλάνδη (Eurosport 2)

12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Τεχνική κατάβαση ανδρών, Γαλλία (Eurosport 2)

12:45 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Μαζική εκκίνηση γυναικών, Ρωσία (Eurosport/Eurosport HD)

13:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γιγ/Τεχν. κατάβαση γυναικών, Γαλλία (Eurosport/Eurosport HD)

15:00 Super League ΟΠΑΠ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

15:00 Γ’ Εθνική: Αρης-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος (Novasports 3)

15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: WORLD GRAND PRIX – Τελικός, Ουαλία (Eurosport 2)

15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ – Μιλάνο – Σαν Ρέμο, Ιταλία (Eurosport/Eurosport HD)

16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

17:15 Super League ΟΠΑΠ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

17:15 Super League ΟΠΑΠ (Novasports 3)

19:30 Super League ΟΠΑΠ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: WORLD GRAND PRIX – Τελικός, Ουαλία (Eurosport/Eurosport HD)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Λανς-Μαρσέιγ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

22:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Ρεντ Μπουλς – Ντι Σι Γιουνάιτεντ (Eurosport 2)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Amiko MIRA X-4200
Ο Amiko MiraX HiS-4200 είναι ένας κορυφαίος Linux 4K UHD media streamer, που σας επιτρέπει να απολαμβάνετε τα αγαπημένα σας προγράμματα σε 4K UHD. Αυτός ο media streamer υποστηρίζει μεταξύ άλλων τ...
KAL KL-60
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του νέου τηλεχειριστηρίου KL-60. Πρόκειται για ένα προγραμματιζόμενο τηλεχειριστήριο 4:1, το οποίο προγραμματίζεται μέσω μονάδας υπέρυθρων από τ...
Promax ATLaS NG
Η Promax έχει δημιουργήσει μία σειρά εκπαιδευτικών video για τον κορυφαίο αναλυτή φάσματος ATLaS NG. Στα συγκεκριμένα video, περιγράφονται όλες οι λειτουργίες του αναλυτή, καθώς και ο τρόπος που δ...
SatLink COL5141A
Ο κωδικοποιητής COL5141A 4 σε 1 της SatLink είναι μια επαγγελματική συσκευή κωδικοποίησης και πολυπλεξίας ήχου και video με ισχυρή λειτουργικότητα. Διαθέτει διεπαφές εισόδου 4 καναλιών CVBS video ...
AVM FRITZ!DECT 350
Προσαρμόστε το FRITZ!DECT 350 σε πόρτες ή παράθυρα και αμέσως θα ανιχνεύσει αν είναι ανοικτά ή κλειστά. Αποτελώντας έναυσμα για την επακόλουθη λειτουργία προϊόντων FRITZ!DECT και συμβατών συσκευών...
KAL K-320
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του K-320, ενός ασύρματου ανιχνευτή κίνησης υποδοχής με εμβέλεια ανίχνευσης κίνησης 3 έως 7 μέτρων και γωνία κάλυψης 100°. Είναι ιδανικός για τη...
Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτής κεραίας 2U30
Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα γίνει περιγραφή των ενισχυτών κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες χωρίς θωράκιση, ...
Tesla XT850
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου Tesla MediaBox XT850. Πρόκειται για ένα Android TV Box που είναι ταυτόχρονα και DVB-T2 HEVC (H.265) δέκτης, συμβατός με το νέο πρότυπο επίγεια...
SatLink ST-6502
Η εταιρεία Tronix ανακοινώνει την παραλαβή του νέου modulator ST-6502 της SatLink. Πρόκειται για έναν διαμορφωτή ενός καναλιού σε mini μέγεθος, ο οποίος έχει σχεδιαστεί για οικιακή ψυχαγωγία, ξενο...
Fracarro UX-WB LTE
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου LNB της οικογένειας UX της ιταλικής Fracarro. Πρόκειται για το UX-WB LTE, ένα wideband LNB με 2 ξεχωριστές εξόδους, που η μία μεταφέρει όλα τα...
AVM Geofencing
Η τελευταία ενημέρωση του FRITZ!App Smart Home προσθέτει μια λειτουργία που ζητείται συχνά: Το geofencing. Σας επιτρέπει να εκτελείτε ενέργειες στο έξυπνο σπίτι σας όταν εισέρχεστε ή εξέρχεστε από...
Amiko A11 Link
Αναζητείτε έναν προηγμένο τρόπο για να απολαύσετε το αγαπημένο σας περιεχόμενο, είτε πρόκειται για ζωντανή τηλεόραση, είτε για ταινίες ή ραδιόφωνο; Μην ψάχνετε άλλο! Το Amiko A11 Link 4K TV Stick ...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Ψηφιακή Τηλεόραση, τεύχος Ιουλίου 2024
Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Ιουλίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Ιουλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδ...
Διανομή σήματος HDMI στο σπίτι
Για τη θέαση τηλεοπτικών προγραμμάτων υψηλής ανάλυσης μέσω ενός δέκτη, IPTV Box, αποκωδικοποιητή συνδρομητικής πλατφόρμας ή οποιασδήποτε άλλης εξωτερικής πηγής, απαιτείται μόνο η σύνδεσή τους στην...
CRETA ELECTRONIX 2024
Μετά την τεράστια επιτυχία των κλαδικών εκθέσεων Salonica Electronix 2023 και Athens Electronix 2024, που πραγματοποιήθηκαν για τρίτη φορά σε Θεσσαλονίκη και Αθήνα, αντίστοιχα, και έσπασαν κάθε ρε...
Fracarro D-Matrix 4S FTA
Την πιο πρόσφατη μονάδα της οικογένειας των Headend της ιταλικής Fracarro, δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το D-Matrix 4S FTA, ένα Compact Headend που έρχε...
Amiko MIRA X-4200
Ένα νέο μοντέλο της σειράς OTT της Amiko δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το MIRA X-4200, ένα Set-Top Box που βασίζεται σε λειτουργικό σύστημα Linux και προ...
Sat & Zap, Ιούλιος 2024
Αρκετά νέα κανάλια στις 28 ανατολικά, ενώ και πάλι το Ιράν εμφανίζεται με νέα κανάλια εξωτερικού, μη εγκεκριμένα φυσικά από το θεοκρατικό καθεστώς… Al Mayadeen HD Hot Bird 13G – 13 East 11....