Skip to main content
13 Μαΐου 2015 16:21

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports & Eurosport, 13 – 24 Μαΐου

8438d3d677d16321a449fa6884f000af XL ecc35512

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS & EUROSPORT (13-24 ΜΑΪΟΥ)

13-05-15
00:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΚΑΛΙΦΟΡΝΙΑ – 3η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)
15:15 Ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ 2015 – Ενημερωτικό μαγκαζίνο (Eurosport/Eurosport HD)
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ – 5η διαδρομή: La Spezia – Abetone (Eurosport/Eurosport HD)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS & EUROSPORT (13-24 ΜΑΪΟΥ)

13-05-15
00:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΚΑΛΙΦΟΡΝΙΑ – 3η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)
15:15 Ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ 2015 – Ενημερωτικό μαγκαζίνο (Eurosport/Eurosport HD)
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ – 5η διαδρομή: La Spezia – Abetone (Eurosport/Eurosport HD)
16:30    Basket League Play Offs: Θέσεις 1-8 / 1ος Αγώνας ΠΑΟ-Κολοσσός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:30    Basket League Play Offs: Θέσεις 1-8 / 1ος Αγώνας ΠΑΟK-Ρέθυμνο (Novasports 3)
18:30 Ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ 2015 – Ενημερωτικό μαγκαζίνο (Eurosport/Eurosport HD)
18:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ – Ολλανδία – Ιταλία (Eurosport/Eurosport HD)
18:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ – Αγγλία – Ιρλανδία (Eurosport 2)
20:30    Basket League Play Offs: Θέσεις 1-8 / 1ος Αγώνας Αρης-ΑΕΚ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:00    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

14-05-15
00:00    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΚΑΛΙΦΟΡΝΙΑ – 4η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)
13:00    Βραβεύσεις και Συνεντεύξεις Τύπου – Μαδρίτη (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
15:15 Ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ 2015 – Ενημερωτικό μαγκαζίνο (Eurosport/Eurosport HD)
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ – 6η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:30 Ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ 2015 – Ενημερωτικό μαγκαζίνο (Eurosport/Eurosport HD)
18:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: UEFA CH. LEAGUE ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Τελικός, Βερολίνο: Παρί Σεν Ζερμέν – Αϊντραχτ (Eurosport/Eurosport HD)
21:00    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:05    UEFA Europa League: Ημιτελικός Φιορεντίνα-Σεβίλλη (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:30    Euroleague Final Four – Μαδρίτη 2015 (Νοvasports 1 & Novasports 1 HD)

15-05-15
00:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΚΑΛΙΦΟΡΝΙΑ – 5η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)
00:00    Europa League Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:25    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
12:45 AUSTRALIAN FOOTBALL – Γύρος 7: Essendon-North Melbourne (Eurosport 2)
15:15 Ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ 2015 – Ενημερωτικό μαγκαζίνο (Eurosport/Eurosport HD)
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ – 7η διαδρομή: Grosseto – Fiuggi (Eurosport/Eurosport HD)
15:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ – Προημιτελική φάση (Eurosport 2)
17:30    Euroleague Final Four – Μαδρίτη 2015 (Νοvasports 1 & Novasports 1 HD)
18:30 Ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ 2015 – Ενημερωτικό μαγκαζίνο (Eurosport/Eurosport HD)
18:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ – Προημιτελική φάση (Eurosport/Eurosport HD)
19:00    Euroleague Final Four: A’ Ημιτελικός ΤΣΣΚΑ-ΟΣΦΠ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚ. ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ – Προκριματικός γύρος, Νίρμπουργκρινγκ (Eurosport 2)
20:50    Ωρα των Πρωταθλητών (Νοvasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00    Euroleague Final Four: Β’ Ημιτελικός Ρεάλ Μ.-Φενερμπαχτσέ Ούλκερ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
23:45    Euroleague Final Four – Μαδρίτη 2015 (Νοvasports 1 & Novasports 1 HD)

16-05-15
00:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΚΑΛΙΦΟΡΝΙΑ – 6η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)
01:00    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
02:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Νιου Γιορκ Σίτι – Σικάγο Φάιαρ (Eurosport 2)
09:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚ. ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ – Ζέσταμα, Νίρμπουργκρινγκ (Eurosport/Eurosport HD)
11:45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚ. ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ – 7ος γύρος, Νίρμπουργκρινγκ (Eurosport/Eurosport HD)
12:00 ΚΑΝΟΕ / ΚΑΓΙΑΚ – Παγκόσμιο Κύπελλο Σπριντ, Πορτογαλία (Eurosport 2)
12:45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚ. ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ – 8ος γύρος, Νίρμπουργκρινγκ (Eurosport/Eurosport HD)
14:15 Ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ 2015 – Ενημερωτικό μαγκαζίνο (Eurosport/Eurosport HD)
14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ – Διαδρομή 8: Fiuggi-Campitello Matese (Eurosport/Eurosport HD)
15:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ – Προημιτελική φάση (Eurosport 2)
16:30    Basket League Play Offs: Θέσεις 1-8 / 2ος Αγώνας Κολοσσός-ΠΑΟ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
18:30 Ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ 2015 – Ενημερωτικό μαγκαζίνο (Eurosport/Eurosport HD)
18:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ – Προημιτελική φάση (Eurosport/Eurosport HD)
19:00    Basket League Play Offs: Θέσεις 1-8 /2ος Αγώνας Ρέθυμνο-ΠΑΟΚ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
20:30    Euroleague Final Four – Μαδρίτη 2015 (Νοvasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00    Γαλλικό Πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Παρί Σ. Ζερμέν (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00    Γαλλικό Πρωτάθλημα: Λιόν-Μπορντό (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:00    Γαλλικό Πρωτάθλημα: Λιλ-Μαρσέιγ (Novasports 3)
23:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Μόντρεαλ Ιμπακτ – Ρεάλ Σολτ Λέικ (Eurosport 2)
23:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΚΑΛΙΦΟΡΝΙΑ – 7η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)

17-05-15
11:45 ΚΑΝΟΕ / ΚΑΓΙΑΚ – Παγκόσμιο Κύπελλο Σπριντ, Πορτογαλία (Eurosport/Eurosport HD)
15:15 Ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ 2015 – Ενημερωτικό μαγκαζίνο (Eurosport/Eurosport HD)
15:30 Ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ – Benevento – San Giorgio Del Sannio (Eurosport/Eurosport HD)
17:00    Euroleague Final Four – Μαδρίτη 2015 (Νοvasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00    Euroleague Final Four: Mικρός Τελικός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:30 Ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ 2015 – Ενημερωτικό μαγκαζίνο (Eurosport/Eurosport HD)
20:00    Euroleague Final Four – Μαδρίτη 2015 (Νοvasports 1 & Novasports 1 HD)
20:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΚΑΛΙΦΟΡΝΙΑ – 8η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)
21:00    Euroleague Final Four: Τελικός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
23:30    Euroleague Final Four – Μαδρίτη 2015 (Νοvasports 1 & Novasports 1 HD)

18-05-15
00:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Ορλάντο Σίτι – Λος Αντζελες Γκάλαξι (Eurosport/Eurosport HD)
02:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Φιλαδέλφεια Γιούνιον-Ντι Σι Γιουν. (Eurosport/Eurosport HD)
13:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP – Γενεύη, Ελβετία (Eurosport/Eurosport HD)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP – Γενεύη, Ελβετία (Eurosport/Eurosport HD)
21:00    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19-05-15
00:00    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
13:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP – Φάση των 32, Γενεύη/Ελβετία (Eurosport/Eurosport HD)
15:15 Ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ 2015 – Ενημερωτικό μαγκαζίνο (Eurosport/Eurosport HD)
15:30 Ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ – Civitanova Marche – Forli (Eurosport/Eurosport HD)
15:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ – Ημιτελικοί, Βουλγαρία (Eurosport 2)
16:30    Basket League Play Offs: Θέσεις 1-8 / 3ος Αγώνας ΠΑΟ-Κολοσσός (εάν χρειαστεί) (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:45 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP – Φάση των 32, Γενεύη/Ελβετία (Eurosport 2)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:30    Basket League Play Offs: Θέσεις 1-8 / 3ος Αγώνας ΠΑΟK-Ρέθυμνο (εάν χρειαστεί) (Novasports 3)
18:30 Ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ 2015 – Ενημερωτικό μαγκαζίνο (Eurosport/Eurosport HD)
18:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ – Ημιτελικοί, Βουλγαρία (Eurosport/Eurosport HD)
20:30    Basket League Play Offs: Θέσεις 1-8/3ος Αγώνας Αρης-ΑΕΚ (εάν χρειαστεί) (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:00    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 ΑΓΩΝΕΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΩΝ SPEEDWAY – The Elite League, Σουηδία (Eurosport 2)

20-05-15
00:00    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
13:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP – Φάση των 16, Γενεύη/Ελβετία (Eurosport/Eurosport HD)
14:45 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP – Φάση των 16, Γενεύη/Ελβετία (Eurosport 2)
15:15 Ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ 2015 – Ενημερωτικό μαγκαζίνο (Eurosport/Eurosport HD)
15:30 Ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ – 11η διαδρομή: Forli  – Imola (Eurosport/Eurosport HD)
17:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA – Φάση των 16, Νυρεμβέργη/Γερμανία (Eurosport 2)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:15 Super League ΟΠΑΠ Play Offs: 1η Αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
18:30 Ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ 2015 – Ενημερωτικό μαγκαζίνο (Eurosport/Eurosport HD)
18:45 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP – Φάση των 16, Γενεύη/Ελβετία (Eurosport/Eurosport HD)
20:30 Super League ΟΠΑΠ Play Offs: 1η Αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:30    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21-05-15
00:00    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
13:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP – Προημιτελικοί, Γενεύη/Ελβετία (Eurosport/Eurosport HD)
14:45 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP – Προημιτελικοί, Γενεύη/Ελβετία (Eurosport 2)
15:15 Ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ 2015 – Ενημερωτικό μαγκαζίνο (Eurosport/Eurosport HD)
15:30 Ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ – 12η διαδρομή: Imola – Vicenza (Eurosport/Eurosport HD)
17:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA – Προημιτελικοί, Νυρεμβέργη/Γερμανία (Eurosport 2)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:30 Ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ 2015 – Ενημερωτικό μαγκαζίνο (Eurosport/Eurosport HD)
18:45 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP – Προημιτελικοί, Γενεύη/Ελβετία (Eurosport/Eurosport HD)
19:00    TBC Πόλο Α1 Γυναικών: 1ος Τελικός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22-05-15
00:00    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
12:30 ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ – Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Παρίσι (Eurosport/Eurosport HD)
13:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP – Ημιτελικοί, Γενεύη/Ελβετία (Eurosport/Eurosport HD)
14:30 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA – Ημιτελικοί, Νυρεμβέργη/Γερμανία (Eurosport 2)
15:15 Ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ 2015 – Ενημερωτικό μαγκαζίνο (Eurosport/Eurosport HD)
15:30 Ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ – Montecchio Maggiore – Jesolo (Eurosport/Eurosport HD)
17:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP – Ημιτελικοί, Γενεύη/Ελβετία (Eurosport 2)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:30 Ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ 2015 – Ενημερωτικό μαγκαζίνο (Eurosport/Eurosport HD)
20:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ – Τελικός, Βουλγαρία (Eurosport/Eurosport HD)
21:00    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

23-05-15
00:00    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
09:30 AUSTRALIAN FOOTBALL – Γύρος 8: Gold Coast – Collingwood (Eurosport 2)
12:00 ΚΑΝΟΕ / ΚΑΓΙΑΚ – Παγκόσμιο Κύπελλο Σπριντ, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA – Τελικός, Νυρεμβέργη/Γερμανία (Eurosport 2)
15:15 Ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ 2015 – Ενημερωτικό μαγκαζίνο (Eurosport/Eurosport HD)
15:30 Ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ – 14η διαδρομή: Treviso-Valdobbiadene (Eurosport/Eurosport HD)
16:30 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP – Τελικός, Γενεύη/Ελβετία (Eurosport 2)
17:00 TBC Πόλο Α1 Γυναικών: 2ος Τελικός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
17:00    Ενόργανη Γυμναστική: Πορτογαλία (Novasports 3)
18:00 TBC Basket League Play Offs: Θέσεις 1-8 / 2ος Αγώνας Κόροιβος-ΟΣΦΠ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
18:30 Ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ 2015 – Ενημερωτικό μαγκαζίνο (Eurosport/Eurosport HD)
21:45 ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ! – Εκπομπή για το τένις (Eurosport/Eurosport HD)
22:00    Γαλλικό Πρωτάθλημα: 38η Αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00    Γαλλικό Πρωτάθλημα: 38η Αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:00 ΜΑΧΗΤΙΚΑ ΣΠΟΡ: SUPERKOMBAT – World Grand Prix Series (Eurosport/Eurosport HD)

24-05-15
00:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Τορόντο – Πόρτλαντ Τίμπερς (Eurosport/Eurosport HD)
12:00 ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΡΑΝ ΣΛΑΜ – 1η μέρα, Παρίσι (Eurosport/Eurosport HD)
12:00 ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΡΑΝ ΣΛΑΜ – 1η μέρα, Παρίσι (Eurosport 2)
15:15 Ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ 2015 – Ενημερωτικό μαγκαζίνο (Eurosport/Eurosport HD)
15:30 Ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ – Marostica – Madonna Di Campiglio (Eurosport/Eurosport HD)
17:00    Ενόργανη Γυμναστική: Πορτογαλία (Novasports 3)
18:15 Super League ΟΠΑΠ Play Offs: 2η Αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
18:30    Indianapolis 500 (Novasports 4)
18:30 Ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ 2015 – Ενημερωτικό μαγκαζίνο (Eurosport/Eurosport HD)
18:45 ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΡΑΝ ΣΛΑΜ – 1η μέρα, Παρίσι (Eurosport/Eurosport HD)
20:30 Super League ΟΠΑΠ Play Offs: 2η Αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00 ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ! – Εκπομπή για το τένις (Eurosport/Eurosport HD)
22:30    Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Τα νέα της Mistral: Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση – Ενισχυτής κεραίας U35Auto
Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα περιγράψουμε σε αυτό το τεύχος τους ενισχυτές κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες ...
TP-Link EAP683 UR AX6000
Το TP-Link Omada EAP683 UR ξεχωρίζει ως μια αξιόπιστη λύση στην κατηγορία των συσκευών δικτύου, συνδυάζοντας συνδεσιμότητα υψηλής ταχύτητας, προηγμένη ασφάλεια και απρόσκοπτη διαχείριση δικτύου. Μ...
Ikusi ENC-108
Η Ikusi, συνεχίζοντας τον σχεδιασμό και την υλοποίηση νέων προϊόντων, παρουσιάζει το ENC-108 με 8 εισόδους HDMI, τα σήματα των οποίων μπορούν να μετατραπούν σε 8 streams IP σε SPTS (unicast ή mult...
Redline S30 HEVC
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου δέκτη της Redline, S30 HEVC. Πρόκειται για έναν οικονομικό δέκτη Full HD που είναι εξοπλισμένος με DVB-T2 tuner και υποστηρίζει συμπίεση H.265...
Ikusi IKUGaF
Η Ikusi καλύπτει με τον καλύτερο τρόπο τις ανάγκες τηλεοπτικής αναμετάδοσης προγραμμάτων, με τα έτοιμα επαγγελματικά πακέτα IKUGaF που διαθέτει για τα Gap Fillers. Τα έτοιμα πακέτα IKUGaF είνα...
ANGA PS series
Η εταιρεία Stam Electronics ανακοινώνει νέα παραλαβή σειράς ποιοτικών κεραιών ANGA. Πρόκειται για τη σειρά PS, η οποία περιλαμβάνει εξωτερικές και εσωτερικές κεραίες που είναι κατάλληλες για επίγε...
Amiko MIRA X-4200
Ο Amiko MiraX HiS-4200 είναι ένας κορυφαίος Linux 4K UHD media streamer, που σας επιτρέπει να απολαμβάνετε τα αγαπημένα σας προγράμματα σε 4K UHD. Αυτός ο media streamer υποστηρίζει μεταξύ άλλων τ...
KAL KL-60
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του νέου τηλεχειριστηρίου KL-60. Πρόκειται για ένα προγραμματιζόμενο τηλεχειριστήριο 4:1, το οποίο προγραμματίζεται μέσω μονάδας υπέρυθρων από τ...
Promax ATLaS NG
Η Promax έχει δημιουργήσει μία σειρά εκπαιδευτικών video για τον κορυφαίο αναλυτή φάσματος ATLaS NG. Στα συγκεκριμένα video, περιγράφονται όλες οι λειτουργίες του αναλυτή, καθώς και ο τρόπος που δ...
SatLink COL5141A
Ο κωδικοποιητής COL5141A 4 σε 1 της SatLink είναι μια επαγγελματική συσκευή κωδικοποίησης και πολυπλεξίας ήχου και video με ισχυρή λειτουργικότητα. Διαθέτει διεπαφές εισόδου 4 καναλιών CVBS video ...
AVM FRITZ!DECT 350
Προσαρμόστε το FRITZ!DECT 350 σε πόρτες ή παράθυρα και αμέσως θα ανιχνεύσει αν είναι ανοικτά ή κλειστά. Αποτελώντας έναυσμα για την επακόλουθη λειτουργία προϊόντων FRITZ!DECT και συμβατών συσκευών...
KAL K-320
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του K-320, ενός ασύρματου ανιχνευτή κίνησης υποδοχής με εμβέλεια ανίχνευσης κίνησης 3 έως 7 μέτρων και γωνία κάλυψης 100°. Είναι ιδανικός για τη...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Ψηφιακή Τηλεόραση, τεύχος Ιουλίου 2024
Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Ιουλίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Ιουλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδ...
Διανομή σήματος HDMI στο σπίτι
Για τη θέαση τηλεοπτικών προγραμμάτων υψηλής ανάλυσης μέσω ενός δέκτη, IPTV Box, αποκωδικοποιητή συνδρομητικής πλατφόρμας ή οποιασδήποτε άλλης εξωτερικής πηγής, απαιτείται μόνο η σύνδεσή τους στην...
CRETA ELECTRONIX 2024
Μετά την τεράστια επιτυχία των κλαδικών εκθέσεων Salonica Electronix 2023 και Athens Electronix 2024, που πραγματοποιήθηκαν για τρίτη φορά σε Θεσσαλονίκη και Αθήνα, αντίστοιχα, και έσπασαν κάθε ρε...
Fracarro D-Matrix 4S FTA
Την πιο πρόσφατη μονάδα της οικογένειας των Headend της ιταλικής Fracarro, δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το D-Matrix 4S FTA, ένα Compact Headend που έρχε...
Amiko MIRA X-4200
Ένα νέο μοντέλο της σειράς OTT της Amiko δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το MIRA X-4200, ένα Set-Top Box που βασίζεται σε λειτουργικό σύστημα Linux και προ...
Sat & Zap, Ιούλιος 2024
Αρκετά νέα κανάλια στις 28 ανατολικά, ενώ και πάλι το Ιράν εμφανίζεται με νέα κανάλια εξωτερικού, μη εγκεκριμένα φυσικά από το θεοκρατικό καθεστώς… Al Mayadeen HD Hot Bird 13G – 13 East 11....