Skip to main content
DIABASTE DWREAN DIG 186
TM 491
SECURITY REPORT 149
satpraxis 2022
ImageTech Photovision 2024
now 33 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15 Απριλίου 2024 11:06
14 Μαρτίου 2024 08:58

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ NOVASPORTS – EUROSPORT, 13-25 Μαρτίου 2024

novasports

Πέμπτη 14-3-2024

15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΝΤΕΝΑΝ ΑΝΔΡΕΣ | Eurosport2
18:00 Playmakers, Α’ μέρος Novasports Prime
18:25 ΔΙΑΘΛΟ Κανμόρ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ Eurosport1
18:30 ΓΚΟΛΦ Eurosport2
19:45 EuroLeague – 29η αγωνιστική: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός AKTOR Novasports Prime
19:45 EuroLeague: Φενέρμπαχτσε-Βαλένθια Novasports2
20:00-02:00 WTA 1000 BNP Paribas Open – Α’/Β’/Γ’ Προημιτελικός Novasports6
20:00 EuroLeague: Ερυθρός Αστέρας-Μακάμπι Τελ Αβίβ Novasports Start
21:00 EuroLeague: Άλμπα Βερολίνου-Μονακό Novasports3
21:30 EuroLeague: Μπαρτσελόνα-Παρτίζαν Novasports4
21:30 EuroLeague: Μπασκόνια-Αρμάνι Μιλάνο Novasports5
21:45 Playmakers, B’ μέρος Novasports Prime
21:45 EuroCup – Προημιτελικός: Παρί-Μπανταλόνα Novasports2

Παρασκευή 15-3-2024

03:00 WTA 1000 BNP Paribas Open – Δ’ Προημιτελικός Novasports6
13:10 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Eurosport1
14:30 Αγώνες πολεμικών τεχνών: ΟΝΕ Friday Fights 55 Novasports5
15:30 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Eurosport1
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Μπρέντεν Κοκσάιντε Κλάσικ ΑΝΔΡΕΣ | Eurosport2
17:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Eurosport1
18:30 ΔΙΑΘΛΟ Κανμόρ | ΑΝΔΡΕΣ Eurosport1
18:30 ΓΚΟΛΦ Eurosport2
20:00 FREESTYLE SKIING Eurosport1
21:30 EuroLeague: Βίρτους Μπολόνια-Ρεάλ Μαδρίτης Novasports Prime
21:30 Bundesliga – 26η αγωνιστική: Κολωνία-Λειψία Novasports3
21:30 EuroLeague: Μπάγερν Μονάχου-Ζάλγκιρις Κάουνας Novasports4
21:30 LaLiga Hypermotion – 31η αγωνιστική: Ελντένσε-Καρταχένα Novasports5
21:30 Serie B – 30η αγωνιστική: Παλέρμο-Βενέτσια Novasports6
22:00 LaLiga EA Sports – 29η αγωνιστική: Ρεάλ Σοσιεδάδ-Κάδιθ Novasports1
22:00 Ligue 1 – 26η αγωνιστική: Τουλούζ-Λιόν Novasports2
23:30 Playmakers Novasports Prime

Σάββατο 16-3-2024

01:00-05:00 WTA 1000 BNP Paribas Open – Α’/Β’ Ημιτελικός Novasports6
09:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζάαλμπακ Χίντεργκλεμ | 1st run ΑΝΔΡΕΣ Eurosport1
10:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΜΙΛΑΝΟ ΣΑΝ ΡΕΜΟ ΑΝΔΡΕΣ | Eurosport2
11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζάαλμπακ Χίντεργκλεμ | 1st run ΓΥΝΑΙΚΕΣ Eurosport1
12:45 AΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζάαλμπακ Χίντεργκλεμ | 2nd run ΑΝΔΡΕΣ Eurosport1
13:30 Premier League Kick Off Novasports Premier League
14:00 2.Bundesliga – 26η αγωνιστική: Νυρεμβέργη-Ζανκτ Πάουλι Novasports3
14:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζάαλμπακ Χίντεργκλεμ | 2nd run ΓΥΝΑΙΚΕΣ Eurosport1
15:00 LaLiga EA Sports: Μαγιόρκα-Γρανάδα Novasports1
15:15 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Eurosport1
16:00 Matchday Live Novasports Prime
16:10 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Eurosport1
16:30 Matchday Live – Λεπτό προς Λεπτό Novasports Prime
16:30 Bundesliga: Ντάρμσταντ-Μπάγερν Μονάχου Novasports3
16:30 Bundesliga: Ουνιόν Βερολίνου-Βέρντερ Βρέμης Novasports4
16:30 Bundesliga: Χάιντενχαϊμ-Γκλάντμπαχ Novasports5
16:30 Bundesliga: Βόλφσμπουργκ-Άουγκσμπουργκ Novasports Start
16:30 Bundesliga: Μάιντς-Μπόχουμ Novasportsextra1
17:00 Stoiximan Super League Playouts – 1η αγωνιστική: Αστέρας Τρίπολης-Βόλος Novasports2
17:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Eurosport1
17:00 Premier League – 29η αγωνιστική : Λούτον-Νότιγχαμ Φόρεστ Novasports Premier League
17:00 Premier League: Μπέρνλι-Μπρέντφορντ Novasports News
17:15 LaLiga EA Sports: Οσασούνα-Ρεάλ Μαδρίτης Novasports1
18:00 Ligue 1: Ναντ-Στρασμπούρ Novasports6
18:45 ΦΟΡΜΟΥΛΑ Ε Σάο Πάολο | ΑΓΩΝΑΣ Eurosport1
18:55 ΔΙΑΘΛΟ Κανμόρ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ Eurosport2
19:00 Matchday Live Novasports Prime
19:30 Stoiximan Super League Playouts: Ατρόμητος-ΠΑΣ Γιάννινα Novasports Prime
19:30 LaLiga EA Sports: Χετάφε-Χιρόνα Novasports1
19:30 Bundesliga: Χόφενχαϊμ-Στουτγκάρδη Novasports3
19:30 Premier League: Φούλαμ-Τότεναμ Novasports Premier League
20:00 ΓΚΟΛΦ Eurosport2
21:30 2.Bundesliga: Αννόβερο-Καϊζερσλάουτερν Novasports4
21:45 Η Ώρα των πρωταθλητών Novasports Prime
21:30 ΙΠΠΑΣΙΑ Eurosport1
22:00 LaLiga EA Sports: Αθλέτικ Μπιλμπάο-Αλαβές Novasports1
22:00 Ligue 1: Λανς-Νις Novasports2
23:00 ΔΙΑΘΛΟ Κανμόρ | ΑΝΔΡΕΣ Eurosport1

Κυριακή 17-3-2024

00:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA – Big 12 Tournament Championship Novasports4
02:30 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA – ACC Championship Novasports4
09:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζάαλμπακ Χίντεργκλεμ | 1st run ΓΥΝΑΙΚΕΣ Eurosport1
10:20 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Eurosport2
11:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Eurosport2
11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζάαλμπακ Χίντεργκλεμ | 1st run ΑΝΔΡΕΣ Eurosport1
12:00 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Eurosport2
12:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζάαλμπακ Χίντεργκλεμ | 2nd run ΓΥΝΑΙΚΕΣ Eurosport1
13:05 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Eurosport2
13:15 Eredivisie – 26η αγωνιστική: Φόλενταμ-Άλκμααρ Novasports2
14:00 Ligue 1: Μπρεστ-Λιλ Novasports Start
14:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζάαλμπακ Χίντεργκλεμ | 2nd run ΑΝΔΡΕΣ Eurosport1
14:30 2.Bundesliga: Χέρτα Βερολίνου-Σάλκε Novasports3
14:30 Jupiler Pro League – 30η αγωνιστική: Σιντ Τρούιντεν-Κλαμπ Μπριζ Novasports4
15:00 LaLiga EA Sports: Σεβίλλη-Θέλτα Novasports1
15:15 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Eurosport1
15:30 Eredivisie: Χέρενφεϊν-Φέγενορντ Novasports4
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Τροφέο Αλφρέντο Μπίντα ΓΥΝΑΙΚΕΣ | Eurosport2
15:30 Eredivisie: Χέρενφεϊν-Φέγενορντ Novasports Prime
16:00 Premier League: Γουέστ Χαμ-Άστον Βίλα Novasports Premier League
16:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Eurosport1
16:30 Bundesliga: Φράιμπουργκ-Λεβερκούζεν Novasports2
17:00 Jupiler Pro League: Αντβέρπ-Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ Novasports Start
17:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Σολέ – Περιοχές Λίγηρα ΑΝΔΡΕΣ | Eurosport2
17:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Eurosport1
17:15 LaLiga EA Sports: Βιγιαρεάλ-Βαλένθια Novasports1
17:15 LaLiga EA Sports: Λας Πάλμας-Αλμερία Novasports5
18:05 Ligue 1: Ρεν-Μαρσέιγ Novasports Prime
18:20 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Eurosport1
18:30 ΓΚΟΛΦ Eurosport2
18:30 Bundesliga: Ντόρτμουντ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης Novasports3
19:00 ΔΙΑΘΛΟ Κανμόρ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ Eurosport1
19:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA – SEC Championship Novasports4
19:30 LaLiga EA Sports: Βαγιεκάνο-Μπέτις Novasports1
19:30 Jupiler Pro League – 30η αγωνιστική Novasports2
19:30 Jupiler Pro League – 30η αγωνιστική Novasports News
20:00 ΙΠΠΑΣΙΑ Eurosport1
20:00 WTA 1000 BNP Paribas Open – Τελικός Novasports6
21:00 Eredivisie: Άιντχοφεν-Τβέντε Novasports5
21:15 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA – AAC Championship Novasports4
21:45 Ligue 1: Μονπελιέ-Παρί Σεν Ζερμέν Novasports2
22:00 LaLiga EA Sports: Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα Novasports Prime
TBC Η Ώρα των πρωταθλητών, Β’ μέρος Novasports Prime
23:05 ΔΙΑΘΛΟ Κανμόρ | ΑΝΔΡΕΣ Eurosport1

Καθαρή Δευτέρα 18-3-2024

08:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ OPEN | Eurosport1
13:30 ΝΟΥΚΕΡ | ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ OPEN | Eurosport1
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος της Καταλωνίας ΑΝΔΡΕΣ | 1ο Ετάπ Eurosport2
21:30 LaLiga Hypermotion: Ανδόρα-Αμορεμπιέτα Novasports Start

Τρίτη 19-3-2024

08:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ OPEN | Eurosport1
13:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ OPEN | Eurosport1
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος της Καταλωνίας ΑΝΔΡΕΣ | 2ο Ετάπ Eurosport2
18:30 Playmakers, A’ μέρος Novasports Prime
19:30 EuroLeague – 30η αγωνιστική: Αναντολού Εφές-Ολυμπιακός Novasports Prime
20:00 EuroLeague: Ζάλγκιρις Κάουνας-Βίρτους Μπολόνια Novasports Start
21:00 EuroLeague: Άλμπα Βερολίνου-Ρεάλ Μαδρίτης Novasports2
21:05 EuroLeague: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Βιλερμπάν Novasports5
21:30 Playmakers, B’ μέρος Novasports Prime
21:30 EuroLeague: Παρτίζαν-Μπασκόνια Novasports6

Τετάρτη 20-3-2024

08:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ OPEN | Eurosport1
13:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ OPEN | Eurosport1
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος της Καταλωνίας ΑΝΔΡΕΣ | 3ο Ετάπ Eurosport2
17:35 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ – ΜΠΡΙΖ ΝΤΕ ΠΑΝ ΑΝΔΡΕΣ | Eurosport2
18:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ PAIRS | SHORT Eurosport1
18:00-00:00 WTA 1000 Miami Open – Φάση των «64» Novasports6
19:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ Switzerland – Scotland Eurosport2
19:45 EuroLeague: Φενέρμπαχτσε-Μπαρτσελόνα Novasports4
20:00 Playmakers, A’ μέρος Novasports Prime
20:00 EuroLeague: Μονακό-Αρμάνι Μιλάνο Novasports5
21:00 EuroLeague: Ερυθρός Αστέρας-Παναθηναϊκός AKTOR Novasports Prime
21:30 EuroLeague: Βαλένθια-Μπάγερν Μονάχου Novasports Start
23:00 Playmakers, B’ μέρος Novasports Prime
23:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ ΓΥΝΑΙΚΕΣ | SHORT Eurosport1

Πέμπτη 21-3-2024

08:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ OPEN | Eurosport1
10:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Eurosport2
13:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ OPEN | Eurosport1
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος της Καταλωνίας ΑΝΔΡΕΣ | 4ο Σκέλος Eurosport2
17:00-21:00 WTA 1000 Miami Open – Φάση των «64» Novasports6
17:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ PAIRS | SHORT Eurosport1
17:35 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ – ΜΠΡΙΖ ΝΤΕ ΠΑΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ | Eurosport2
19:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ – ΜΠΡΙΖ ΝΤΕ ΠΑΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ | Eurosport1
19:00 UEFA EURO 2024 Qualifying Play Offs: Γεωργία-Λουξεμβούργο Novasports1
19:00 UEFA Φιλικός αγώνας: Κύπρος-Λετονία Novasports2
19:30 EuroLeague – 31η αγωνιστική: Αναντολού Εφές-Άλμπα Βερολίνου Novasports3
20:0 ΓΚΟΛΦ Eurosport2
20:00 Playmakers, A’ μέρος Novasports4
20:00 EuroLeague: Ζάλγκιρις Κάουνας-Μπασκόνια Novasports Start
20:40 TBC Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: March Madness – 1ος Γύρος Novasports5
21:00 UEFA EURO 2024 Qualifying Play Offs Tonight, Α’ μέρος Novasports Prime
21:15 EuroLeague: Ολυμπιακός-Βιλερμπάν Novasports4*
21:30 EuroLeague: Παρτίζαν-Ρεάλ Μαδρίτης Novasports6
21:45 UEFA EURO 2024 Qualifying Play Offs: Ελλάδα-Καζακστάν Novasports Prime
21:45 UEFA EURO 2024 Qualifying Play Offs: Πολωνία-Εσθονία Novasports2
21:45 UEFA EURO 2024 Qualifying Play Offs: Ουαλία-Φινλανδία Novasports Premier League
21:45 UEFA Nations League Play Out – 1ος αγώνας Γιβραλτάρ-Λιθουανία Novasports News
21:45 UEFA EURO 2024 Qualifying Play Offs: Ισραήλ-Ισλανδία Novasportsextra1
21:45 UEFA EURO 2024 Qualifying Play Offs: Βοσνία/Ερζεγοβίνη-Ουκρανία Novasportsextra2
21:45 UEFA Φιλικός αγώνας: Πορτογαλία-Σουηδία Novasportsextra3
23:15 Playmakers, B’ μέρος Novasports4
22:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ ΑΝΔΡΕΣ | SHORT Eurosport1
24:00 UEFA EURO 2024 Qualifying Play Offs Tonight, B’ μέρος Novasports Prime
24:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ PAIRS | FREE PROGRAM Eurosport1

01:45 TBC (ξημερώματα Παρασκευής) Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA:
March Madness – 1ος Γύρος Novasports4

Παρασκευή 22-3-2024

08:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ OPEN | Eurosport1
10:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζάαλμπακ Χίντεργκλεμ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ Eurosport1
12:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζάαλμπακ Χίντεργκλεμ | ΑΝΔΡΕΣ Eurosport1
13:20 FREESTYLE SKIING Eurosport2
13:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ OPEN | Eurosport1
14:30 Αγώνες πολεμικών τεχνών: ΟΝΕ Friday Fights 56 Novasports5
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Ε3 Κλάσικ ΑΝΔΡΕΣ | Eurosport2
16:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Eurosport1
17:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος της Καταλωνίας ΑΝΔΡΕΣ | 5ο Ετάπ Eurosport2
17:45 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ ICE DANCING | SHORT Eurosport1
18:00-00:00 WTA 1000 Miami Open – Φάση των «32» Novasports6
19:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ Καναδάς – Scotland Eurosport1
20:00 ΓΚΟΛΦ Eurosport2
20:00 Playmakers, A’ μέρος Novasports Prime
20:00 EuroLeague: Ερυθρός Αστέρας-Βίρτους Μπολόνια Novasports2
20:00 EuroLeague: Μονακό-Βαλένθια Novasports Start
20:40 TBC Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: March Madness – 1ος Γύρος Novasports5
21:15 EuroLeague: Παναθηναϊκός AKTOR-Μπαρτσελόνα Novasports Prime
21:30 EuroLeague: Μπάγερν Μονάχου-Μακάμπι Τελ Αβίβ Novasports3
21:30 EuroLeague: Αρμάνι Μιλάνο-Φενέρμπαχτσε Novasports4
21:45 UEFA Φιλικός αγώνας: Ολλανδία-Σκωτία Novasports1
22:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ ICE DANCING | SHORT Eurosport1
23:15 Playmakers, B’ μέρος Novasports Prime
24:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ ΓΥΝΑΙΚΕΣ | FREE PROGRAM Eurosport1

Σάββατο 23-3-2024

01:45 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: March Madness – 1ος Γύρος Novasports4
TBC WTA 1000 Miami Open: Αγώνας Σάκκαρη Novasports6
08:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ OPEN | Eurosport2
10:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Eurosport1
11:50 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Eurosport2
12:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζάαλμπακ Χίντεργκλεμ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ Eurosport1
12:50 FREESTYLE SKIING Eurosport2
17:00-23:00 WTA 1000 Miami Open – Φάση των «32» Novasports6
20:40 TBC Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: March Madness – 2ος Γύρος Novasports4
21:00 UEFA Φιλικός αγώνας: Αγγλία-Βραζιλία Novasports Start
22:00 UEFA Φιλικός αγώνας: Γαλλία-Γερμανία Novasports Prime
22:00 LaLiga Hypermotion – 32η αγωνιστική: Εσπανιόλ-Τενερίφη Novasports1
23:15 TBC Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: March Madness – 2ος Γύρος Novasports4

Κυριακή 24-3-2024

01:15 ΙΠΠΑΣΙΑ Eurosport1
03:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ ΑΝΔΡΕΣ | FREE PROGRAM Eurosport1
08:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ OPEN | Eurosport2
10:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Eurosport1
11:50 FREESTYLE SKIING Eurosport2
12:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζάαλμπακ Χίντεργκλεμ | ΑΝΔΡΕΣ Eurosport1
13:25 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος της Καταλωνίας ΑΝΔΡΕΣ | 7ο Ετάπ Eurosport2
13:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ OPEN | Eurosport1
15:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γάνδη – Βέφελγκεμ ΑΝΔΡΕΣ | Eurosport2
16:30-20:30 FIG World Cup 2024 – Παγκόσμιο Κύπελλο Ρυθμικής Γυμναστικής Novasports Prime
17:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γάνδη – Βέφελγκεμ ΓΥΝΑΙΚΕΣ | Eurosport2
18:00-00:00 WTA 1000 Miami Open – Φάση των «16» Novasports6
19:00 ΓΚΟΛΦ Eurosport2
20:40 TBC Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: March Madness – 2ος Γύρος Novasports4
22:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ Eurosport1
23:15 TBC Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: March Madness – 2ος Γύρος Novasports4
TBC (ξημερώματα Σαββάτου) WTA 1000 Miami Open: Αγώνας Σάκκαρη Novasports6

Δευτέρα 25-3-2024

17:00-23:00 WTA 1000 Miami Open – Φάση των «16» Novasports6
19:00 UEFA Φιλικός αγώνας: Κύπρος-Σερβία Novasports Prime
21:30 LaLiga Hypermotion: Αλμπαθέτε-Φερόλ Novasports Start

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • Fracarro D-Matrix 4S EVO

    Fracarro D-Matrix 4S EVO

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του D-Matrix 4S EVO της ιταλικής Fracarro. Το νέο αυτό Headend διαθέτει 4 ανεξάρτητες δορυφορικές εισόδους DVB-S2 και 4x modulators DVB-T / DVB-C κατ’ ...
  • Promax Ranger: Ολοκληρώθηκε η ομάδα εκπαιδευτικών video

    Promax Ranger: Ολοκληρώθηκε η ομάδα εκπαιδευτικών video

    Είναι πλέον διαθέσιμη η τέταρτη και τελευταία ομάδα εκπαιδευτικών video με ελληνική περιγραφή για τα πεδιόμετρα Promax Ranger. Τα συγκεκριμένα video έχουν προστεθεί στην Playlist Πεδιόμετρα RANGER...
  • Meliconi AT 49 USB

    Meliconi AT 49 USB

    Η εσωτερική κεραία Meliconi AT 49 USB με ενσωματωμένο ενισχυτή 49dB, είναι κατάλληλη για τη λήψη ψηφιακών σημάτων επίγειας τηλεόρασης (DVB-T), ψηφιακών σημάτων επίγειας τηλεόρασης υψηλής ευκρίνεια...
  • Engel AN7123 / AN7126 / AN7143

    Engel AN7123 / AN7126 / AN7143

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή νέας σειράς LNB φλάντζας της Engel. Περιλαμβάνει τα single LNB AN7123, twin LNB AN7126 και quattro LNB AN7143, τα οποία διαθέτουν 1x, 2x και 4x εξόδους...
  • Ikusi FlasHD HDTF-C48V & HDTF-C48G

    Ikusi FlasHD HDTF-C48V & HDTF-C48G

    Οι πιο ισχυρές επίγειες κεραίες της Ikusi είναι τα μοντέλα FlasHD και συγκεκριμένα τα HDTF-C48V & HDTF-C48G σε πράσινο και γκρι χρώμα. Με αξιόλογα χαρακτηριστικά και ισχυρή απόρριψη υψηλότερων...
  • Icy Box IB-LAN301-C3

    Icy Box IB-LAN301-C3

    Απολαύστε το διαδίκτυο χωρίς περιορισμούς: Με ρυθμό μεταφοράς δεδομένων έως και 2,5Gbit, ο αντάπτορας δικτύου IB-LAN301-C3 της Icy Box σάς προσφέρει εξαιρετικά γρήγορη σύνδεση. Αυτό έχει ως αποτέλ...
  • AVM FRITZ!Box 5530 Fiber

    AVM FRITZ!Box 5530 Fiber

    Το FRITZ!Box 5530 Fiber είναι ένα υπερσύγχρονο modem / router από τη γερμανική AVM, το οποίο έχει σχεδιαστεί αποκλειστικά για δίκτυα οπτικής ίνας. Είναι το απόλυτο modem / router για συνδέσεις Fib...
  • Σεμινάρια AstraSat: Συστήματα οπτικών ινών και νέα επαγγελματικά συστήματα Headend Fracarro

    Σεμινάρια AstraSat: Συστήματα οπτικών ινών και νέα επαγγελματικά συστήματα Headend Fracarro

    Η εταιρεία AstraSat σε συνεργασία με την ιταλική Fracarro Radioindustrie πραγματοποίησε με επιτυχία στη Θεσσαλονίκη το σεμινάριο με θέματα «Συστήματα Οπτικών Ινών για την κατανομή τηλεοπτικού σήμα...
  • TP-Link ER706W-4G

    TP-Link ER706W-4G

    Η TP-Link παρουσιάζει το νέο ασύρματο router ER706W-4G, το οποίο παρέχει συνδεσιμότητα στο διαδίκτυο μέσω των κεραιών της κινητής τηλεφωνίας, με δυνατότητα υποστήριξης 4G+ Cat6. Η συσκευή διαθέτει...
  • Kakusiga KK-12101

    Kakusiga KK-12101

    Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή ενός νέου φορητού ηχοσυστήματος που συνδυάζει κομψή εμφάνιση και μοντέρνο σχεδιασμό. Πρόκειται για το Kakusiga KK-12101, το οποίο είναι ένα ηχεί...
  • Ekselans AP 1200 W2

    Ekselans AP 1200 W2

    Το AP 1200 W2 της Ekselans είναι ένα ιδιαίτερα αξιόλογο και συμπαγές Access Point για χρήση σε εσωτερικό χώρο, με πλειάδα δυνατοτήτων διαχείρισης για κάθε είδους εφαρμογή ασύρματης πρόσβασης. Το σ...
  • Nedis TVSM6050BK

    Nedis TVSM6050BK

    Η επιδαπέδια βάση τηλεόρασης TVSM6050BK της Nedis διαθέτει κομψή και μοντέρνα εμφάνιση, συνδυάζοντας παράλληλα τη σωστή τοποθέτηση της τηλεόρασής σας στον χώρο σας. Είναι κατάλληλη για τηλεοράσεις...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

  • Ψηφιακή Τηλεόραση, Απρίλιος 2024

    Ψηφιακή Τηλεόραση, Απρίλιος 2024

    Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Απριλίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Απριλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περι...
  • Μεγάλη επιτυχία για την Athens Electronix 2024!

    Μεγάλη επιτυχία για την Athens Electronix 2024!

    Με τεράστια επιτυχία ολοκληρώθηκε η Athens Electronix 2024, η μεγαλύτερη έκθεση της χρονιάς στην πρωτεύουσα, η οποία διοργανώθηκε από την Libra Press στον Πολυχώρο Εκδηλώσεων Δαΐς, στις 2 και 3 Μα...
  • TP-Link EAP683 LR, EAP211-Bridge kit & EAP625-Outdoor HD

    TP-Link EAP683 LR, EAP211-Bridge kit & EAP625-Outdoor HD

    Η TP-Link διευρύνει την οικογένεια των συσκευών Omada, παρουσιάζοντας 3 νέα wireless Access Points. Πρόκειται για τα EAP683 LR, EAP211-Bridge KIT και EAP625-Outdoor HD, τα οποία προσφέρουν αξεπέρα...