Skip to main content
12 Ιανουαρίου 2022 11:58

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 14 – 24 Ιανουαρίου

admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2022%2F04%2F3db7a95b4920ecdf3b93826c1fcdd688 XL

 ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (14-24 Ιανουαρίου 2022)

Παρασκευή 14 Ιανουαρίου
10:00 WTA 500 Sydney Tennis Classic Ημιτελικός Β (Novasports6)
10:30 WTA 250 Adelaide International 2 Ημιτελικός Β (Novasports5)
12:30 ΤΕΝΙΣ Αδελαϊδα | Ημιτελικός (Eurosport2)
13:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βένγκεν | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1) ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT
(14-24 Ιανουαρίου 2022)

Παρασκευή 14 Ιανουαρίου

10:00 WTA 500 Sydney Tennis Classic Ημιτελικός Β (Novasports6)
10:30 WTA 250 Adelaide International 2 Ημιτελικός Β (Novasports5)
12:30 ΤΕΝΙΣ Αδελαϊδα | Ημιτελικός (Eurosport2)
13:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βένγκεν | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
14:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ : Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Eurosport2)
15:00 ΔΙΑΘΛΟ Ρουχπόλτινγκ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
16:45 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Les Rousses | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport1)
17:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | Μάστερς Λονδίνου | (Eurosport1)
18:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Eurosport2)
18:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ζακοπέιν | Προκριματικά, ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Βιλερμπάν (Novasports4)
19:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 19η αγωνιστική: Ντιναμό Δρέσδης-Αμβούργο (Novasports2)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ| Μάστερς Λονδίνου | (Eurosport1)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 19η αγωνιστική: Ντόρτμουντ-Φράιμπουργκ (Novasports Prime)
21:45 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Μπασκόνια (Novasports4)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: Νις-Ναντ (Novasports2)
22:50 FREESTYLE SKIING Ντιρ Βάλεϊ | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport2)
______________________________________________________________________________

Παρασκευή 14 Ιανουαρίου

02:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
03:30 WTA 250 Adelaide International 2 Ημιτελικός Α (Novasports5)
04:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
04:30 WTA 500 Sydney Tennis Classic Ημιτελικός Α (Novasports6)
10:00 WTA 500 Sydney Tennis Classic Ημιτελικός Β (Novasports6)
10:30 WTA 250 Adelaide International 2 Ημιτελικός Β (Novasports5)
12:30 ΤΕΝΙΣ Αδελαϊδα | Ημιτελικός (Eurosport2)
13:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βένγκεν | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
14:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ : Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Eurosport2)
15:00 ΔΙΑΘΛΟ Ρουχπόλτινγκ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
16:45 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Les Rousses | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport1)
17:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | Μάστερς Λονδίνου | (Eurosport1)
18:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Eurosport2)
18:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ζακοπέιν | Προκριματικά, ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Βιλερμπάν (Novasports4)
19:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 19η αγωνιστική: Ντιναμό Δρέσδης-Αμβούργο (Novasports2)
20:00 Playmakers, A’ μέρος (Novasports Prime)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ| Μάστερς Λονδίνου | (Eurosport1)
21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports Prime)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 19η αγωνιστική: Ντόρτμουντ-Φράιμπουργκ (Novasports3)
21:45 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Μπασκόνια (Novasports4)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: Νις-Ναντ (Novasports2)
22:50 FREESTYLE SKIING Ντιρ Βάλεϊ | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport2)
23:00 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports Prime)

______________________________________________________________________________

Σάββατο 15 Ιανουαρίου

02:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
04:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
07:30 WTA 250 Adelaide International 2 Τελικός (Novasports5)
08:00 WTA 500 Sydney Tennis Classic Τελικός (Novasports6)
10:05 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ ΣΙΜΟΝΧΕΧΕ | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport2)
11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Τσάουχενσεε | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
13:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βένγκεν | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
13:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ : Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Eurosport2)
14:30 EFL Championship 27η αγωνιστική: Λούτον-Μπόρνμουθ (Novasports2)
15:15 ΔΙΑΘΛΟ Ρουχπόλτινγκ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Κολωνία-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Στουτγκάρδη-Λειψία (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Βόλφσμπουργκ-Χέρτα (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μάιντς-Μπόχουμ (Novasports News)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ουνιόν Βερολίνου-Χόφενχαϊμ (Novasports Start)
16:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ζακοπέιν | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
17:00 EFL Championship: Ντέρμπι-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ (Novasports1)
17:15 ΣΝΟΥΚΕΡ | Μάστερς Λονδίνου | (Eurosport2)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 18η αγωνιστική: Αστέρας Τρίπολης-Βόλος (Novasports2)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Σεντ Ετιέν-Λανς (Novasports6)
18:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ : Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Eurosport2)
19:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Texas Tech-Kansas St (Novasports5)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 18η αγωνιστική: ΠΑΟΚ-ΟΦΗ (Novasports Prime)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκλάντμπαχ-Μπάγερ Λεβερκούζεν (Novasports3)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | Μάστερς Λονδίνου | (Eurosport1)
21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα 19η αγωνιστική: Φέγενορντ-Φίτεσε (Novasports1)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 14η αγωνιστική: Βίρτους Μπολόνια-Τρεβίζο (Novasports4)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Ντάρμσταντ-Καρλσρούη (Novasports3)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 22η αγωνιστική: Κλαμπ Μπριζ-Σιντ Τρούιντεν (Novasports5)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Μπρεστ (Novasports2)
______________________________________________________________________________

Κυριακή 16 Ιανουαρίου

02:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
04:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
12:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Τσάουχενσεε | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα 19η αγωνιστική: Ουτρέχτη-Άγιαξ (Novasports1)
13:45 ΔΙΑΘΛΟ Ρουχπόλτινγκ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεν-Μπορντό (Novasports2)
14:00 EFL Championship: Χαλ-Στόουκ (Novasports5)
14:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Σάλκε-Χολστάιν Κίελ (Novasports3)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Αντβέρπ-Σαρλερουά (Novasports4)
14:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βένγκεν | 2nd Leg ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | Μάστερς Λονδίνου | (Eurosport2)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: Έλτσε-Βιγιαρεάλ (Novasports Start)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χρόνινγκεν-Αϊντχόφεν (Novasports1)
15:30 ΔΙΑΘΛΟ Ρουχπόλτινγκ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άουγκσμπουργκ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Novasports3)
16:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ζακοπέιν | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
17:15 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 19η αγωνιστική: ΣΠΑΛ – Μπενεβέντο (Novasports5)
18:05 Γαλλικό πρωτάθλημα: Τρουά-Λιόν (Novasports2)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Αρμίνια Μπίλεφελντ-Γκρόιτερ Φιρτ (Novasports3)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα-Ατρόμητος (Novasports Prime)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Άντερλεχτ-Σταντάρ Λιέγης (Novasports1)
20:30 Ισπανικό Σούπερ Καπ Τελικός (Novasports2)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | Μάστερς Λονδίνου | (Eurosport1)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Μπρέσια-Μπρίντιζι (Novasports4)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Λιλ (Novasports3)

______________________________________________________________________________

Δευτέρα 17 Ιανουαρίου

01:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
01:55 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
04:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
05:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Τρίτη 18 Ιανουαρίου

02:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
05:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
18:30 Ιταλικό κύπελλο Φάση των «16»: Λάτσιο-Ουντινέζε (Novasports Prime)
19:00 Eurocup 10η αγωνιστική: Λιετκαμπέλις-Σλασκ Βρότσλαβ (Novasports4)
19:30 Γερμανικό κύπελλο Φάση των «16»: Κολωνία-Αμβούργο (Novasports2)
21:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: Μπέτις-Αλαβές (Novasports1)
21:00 Eurocup: Βενέτσια-Μπουργκ (Novasports6)
21:30 Ευρωλίγκα 18η αγωνιστική (εξ αναβολής): Αρμάνι Μιλάνο-Άλμπα Βερολίνου (Novasports4)
21:45 Γερμανικό κύπελλο Φάση των «16»: Ζανκτ Πάουλι-Ντόρτμουντ (Novasports3)
21:45 Eurocup: Παρτίζαν-Αμβούργο (Novasports5)
22:00 Ιταλικό κύπελλο Φάση των «16»: Γιουβέντους-Σαμπντόρια (Novasports Prime)
22:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Κάδιθ-Εσπανιόλ (Novasports2)
24:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Baylor-West Virginia (Novasports4)
______________________________________________________________________________

Τετάρτη 19 Ιανουαρίου

01:55 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
02:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Kansas-Oklahoma (Novasports4)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
18:30 Ιταλικό κύπελλο Φάση των «16»: Σασουόλο-Κάλιαρι (Novasports2)
19:30 Eurocup: Προμηθέας Πάτρας-Βαλένθια (Novasports Prime)
19:30 Γερμανικό κύπελλο Φάση των «16»: Λειψία-Χάνσα Ροστόκ (Novasports6)
20:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Θέλτα-Οσασούνα (Novasports1)
20:00 Eurocup: Μπουντούτσνοστ-Ουλμ (Novasports5)
20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική (εξ αναβολής): Λιλ-Λοριάν (Novasports Start)
21:30 Eurocup: Τσεντεβίτα Ολίμπια-Γκραν Κανάρια (Novasports4)
21:45 Γερμανικό κύπελλο Φάση των «16»: Χέρτα-Ουνιόν Βερολίνου (Novasports3)
22:00 Ιταλικό κύπελλο Φάση των «16»: Ίντερ-Έμπολι (Novasports2)
22:00 Ολλανδικό κύπελλο Φάση των «16»: Τβέντε-Άλκμααρ (Novasports Start)
22:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαλένθια-Σεβίλλη (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Πέμπτη 20 Ιανουαρίου

01:55 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
02:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Σουτ-άουτ | (Eurosport2)
15:15 ΔΙΑΘΛΟ Αντχολτς | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
17:00 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Σουτ-άουτ | (Eurosport1)
18:00 Ευρωλίγκα 22η αγωνιστική: Ούνιξ Καζάν-Μπαρτσελόνα (Novasports4)
19:00 Ευρωλίγκα: Ζενίτ-Μονακό (Novasports Start)
19:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Ζαλγκίρις Κάουνας (Novasports5)
20:00 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
20:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Χετάφε-Γρανάδα (Novasports1)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Σουτ-άουτ | (Eurosport1)
21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports4)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ολυμπιακός (Novasports Prime)
21:45 Αγγλικό Λιγκ Καπ Ημιτελικός Επαναληπτικός αγώνας: Άρσεναλ-Λίβερπουλ (Novasports2)
22:00 Ιταλικό κύπελλο Φάση των «16»: Ρόμα-Λέτσε (Novasports3)
22:00 Ολλανδικό κύπελλο Φάση των «16»: Άγιαξ-Εξέλσιορ (Novasports5)
22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
23:00 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Παρασκευή 21 Ιανουαρίου

01:55 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
02:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κιτσμπούελ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Σουτ-άουτ | (Eurosport2)
15:15 ΔΙΑΘΛΟ Αντχολτς | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
16:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Τίτιζεε Νόισταντ | Προκριματικά, ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
18:30 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports4)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports Prime)
19:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 20η αγωνιστική: Αμβούργο-Ζανκτ Πάουλι (Novasports2)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Σουτ-άουτ | (Eurosport1)
21:30 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports Prime)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική: Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Αρμίνια Μπίλεφελντ (Novasports3)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Μπάγερν Μονάχου (Novasports4)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 22η αγωνιστική: Εσπανιόλ-Μπέτις (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 22η αγωνιστική: Λιόν-Σεντ Ετιέν (Novasports2)
22:00 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Ερυθρός Αστέρας (Novasports5)
22:00 B’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 24η αγωνιστική: Τενερίφη-Οβιέδο (Novasports Start)
22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)

______________________________________________________________________________

Σάββατο 22 Ιανουαρίου

01:55 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
02:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
11:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κορτίνα ντ’Αμπρέτσο | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κιτσμπούελ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
14:00 ΔΙΑΘΛΟ Αντχολτς | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
14:30 EFL Championship 28η αγωνιστική: Νότιγχαμ Φόρεστ-Ντέρμπι (Novasports2)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Σουτ-άουτ | (Eurosport2)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Λεβάντε-Κάδιθ (Novasports1)
15:50 ΔΙΑΘΛΟ Αντχολτς | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χόφενχαϊμ-Ντόρτμουντ (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερ Λεβερκούζεν-Άουγκσμπουργκ (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Φράιμπουργκ-Στουτγκάρδη (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκλάντμπαχ-Ουνιόν Βερολίνου (Novasports6)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκρόιτερ Φιρτ-Μάιντς (Novasports Start)
17:00 EFL Championship: Μπέρμιγχαμ-Μπάρνσλεϊ (Novasports News)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Γρανάδα-Οσασούνα (Novasports1)
17:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Τίτιζεε Νόισταντ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπρεστ-Λιλ (Novasports2)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Σεβίλλη-Θέλτα (Novasports Prime)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπόχουμ-Κολωνία (Novasports3)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Σουτ-άουτ | (Eurosport1)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ (Novasports4)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Άουε-Σάλκε (Novasports3)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 23η αγωνιστική: Σαρλερουά-Γάνδη (Novasports Start)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ατλέτικο Μαδρίτης-Βαλένθια (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λανς-Μαρσέιγ (Novasports2)
22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
______________________________________________________________________________

Κυριακή 23 Ιανουαρίου

01:55 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
02:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κιτσμπούελ | 1ο σκέλος ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κορτίνα ντ’Αμπρέτσο | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική: Ναϊμέγκεν-Φέγενορντ (Novasports2)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μετς-Νις (Novasports4)
14:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κιτσμπούελ | 2nd Leg ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
14:30 Pre Game Show Άρης-Λαμία (Novasports Prime)
14:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Ρέγκενσμπουργκ-Χόλσταϊν Κίελ (Novasports3)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Σταντάρ Λιέγης-Κλαμπ Μπριζ (Novasports6)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 19η αγωνιστική: Άρης-Λαμία (Novasports Prime)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βιγιαρεάλ-Μαγιόρκα (Novasports1)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άιντχοφεν-Άγιαξ (Novasports5)
15:30 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Σουτ-άουτ | (Eurosport2)
16:15 ΔΙΑΘΛΟ Αντχολτς | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Λειψία-Βόλφσμπουργκ (Novasports Start)
16:45 Pre Game Show Ατρόμητος-ΑΕΚ (Novasports2)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
17:00 Βελγικό πρωτάθλημα: Σεν Ζιλουάζ-Γκενκ (Novasports6)
17:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Τίτιζεε Νόισταντ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Μαδρίτης-Έλτσε (Novasports1)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-ΑΕΚ (Novasports2)
18:05 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Μονακό (Novasports4)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χέρτα-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Σοσιεδάδ-Χετάφε (Novasports1)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαγιεκάνο-Αθλέτικ Μπιλμπάο (Novasports5)
19:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 20η αγωνιστική: Λέτσε-Κρεμονέζε (Novasports Start)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Σουτ-άουτ | (Eurosport1)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 17η αγωνιστική (Novasports4)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Ρενς (Novasports2)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αλαβές-Μπαρτσελόνα (Novasports1)
______________________________________________________________________________

Δευτέρα 24 Ιανουαρίου

01:55 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
02:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-Απόλλων Σμύρνης (Novasports Prime)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
21:45 EFL Championship: Μπλάκμπερν Ρόβερς-Μίντλεσμπρο (Novasports Start)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος: Αλμερία-Εϊμπάρ (Novasports2)
02:00 (ξημερώματα Τρίτης) Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Louisville-Virginia (Novasports4)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Amiko MIRA X-4200
Ο Amiko MiraX HiS-4200 είναι ένας κορυφαίος Linux 4K UHD media streamer, που σας επιτρέπει να απολαμβάνετε τα αγαπημένα σας προγράμματα σε 4K UHD. Αυτός ο media streamer υποστηρίζει μεταξύ άλλων τ...
KAL KL-60
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του νέου τηλεχειριστηρίου KL-60. Πρόκειται για ένα προγραμματιζόμενο τηλεχειριστήριο 4:1, το οποίο προγραμματίζεται μέσω μονάδας υπέρυθρων από τ...
Promax ATLaS NG
Η Promax έχει δημιουργήσει μία σειρά εκπαιδευτικών video για τον κορυφαίο αναλυτή φάσματος ATLaS NG. Στα συγκεκριμένα video, περιγράφονται όλες οι λειτουργίες του αναλυτή, καθώς και ο τρόπος που δ...
SatLink COL5141A
Ο κωδικοποιητής COL5141A 4 σε 1 της SatLink είναι μια επαγγελματική συσκευή κωδικοποίησης και πολυπλεξίας ήχου και video με ισχυρή λειτουργικότητα. Διαθέτει διεπαφές εισόδου 4 καναλιών CVBS video ...
AVM FRITZ!DECT 350
Προσαρμόστε το FRITZ!DECT 350 σε πόρτες ή παράθυρα και αμέσως θα ανιχνεύσει αν είναι ανοικτά ή κλειστά. Αποτελώντας έναυσμα για την επακόλουθη λειτουργία προϊόντων FRITZ!DECT και συμβατών συσκευών...
KAL K-320
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του K-320, ενός ασύρματου ανιχνευτή κίνησης υποδοχής με εμβέλεια ανίχνευσης κίνησης 3 έως 7 μέτρων και γωνία κάλυψης 100°. Είναι ιδανικός για τη...
Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτής κεραίας 2U30
Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα γίνει περιγραφή των ενισχυτών κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες χωρίς θωράκιση, ...
Tesla XT850
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου Tesla MediaBox XT850. Πρόκειται για ένα Android TV Box που είναι ταυτόχρονα και DVB-T2 HEVC (H.265) δέκτης, συμβατός με το νέο πρότυπο επίγεια...
SatLink ST-6502
Η εταιρεία Tronix ανακοινώνει την παραλαβή του νέου modulator ST-6502 της SatLink. Πρόκειται για έναν διαμορφωτή ενός καναλιού σε mini μέγεθος, ο οποίος έχει σχεδιαστεί για οικιακή ψυχαγωγία, ξενο...
Fracarro UX-WB LTE
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου LNB της οικογένειας UX της ιταλικής Fracarro. Πρόκειται για το UX-WB LTE, ένα wideband LNB με 2 ξεχωριστές εξόδους, που η μία μεταφέρει όλα τα...
AVM Geofencing
Η τελευταία ενημέρωση του FRITZ!App Smart Home προσθέτει μια λειτουργία που ζητείται συχνά: Το geofencing. Σας επιτρέπει να εκτελείτε ενέργειες στο έξυπνο σπίτι σας όταν εισέρχεστε ή εξέρχεστε από...
Amiko A11 Link
Αναζητείτε έναν προηγμένο τρόπο για να απολαύσετε το αγαπημένο σας περιεχόμενο, είτε πρόκειται για ζωντανή τηλεόραση, είτε για ταινίες ή ραδιόφωνο; Μην ψάχνετε άλλο! Το Amiko A11 Link 4K TV Stick ...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Ψηφιακή Τηλεόραση, τεύχος Ιουλίου 2024
Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Ιουλίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Ιουλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδ...
Διανομή σήματος HDMI στο σπίτι
Για τη θέαση τηλεοπτικών προγραμμάτων υψηλής ανάλυσης μέσω ενός δέκτη, IPTV Box, αποκωδικοποιητή συνδρομητικής πλατφόρμας ή οποιασδήποτε άλλης εξωτερικής πηγής, απαιτείται μόνο η σύνδεσή τους στην...
CRETA ELECTRONIX 2024
Μετά την τεράστια επιτυχία των κλαδικών εκθέσεων Salonica Electronix 2023 και Athens Electronix 2024, που πραγματοποιήθηκαν για τρίτη φορά σε Θεσσαλονίκη και Αθήνα, αντίστοιχα, και έσπασαν κάθε ρε...
Fracarro D-Matrix 4S FTA
Την πιο πρόσφατη μονάδα της οικογένειας των Headend της ιταλικής Fracarro, δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το D-Matrix 4S FTA, ένα Compact Headend που έρχε...
Amiko MIRA X-4200
Ένα νέο μοντέλο της σειράς OTT της Amiko δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το MIRA X-4200, ένα Set-Top Box που βασίζεται σε λειτουργικό σύστημα Linux και προ...
Sat & Zap, Ιούλιος 2024
Αρκετά νέα κανάλια στις 28 ανατολικά, ενώ και πάλι το Ιράν εμφανίζεται με νέα κανάλια εξωτερικού, μη εγκεκριμένα φυσικά από το θεοκρατικό καθεστώς… Al Mayadeen HD Hot Bird 13G – 13 East 11....