Skip to main content
DIABASTE DWREAN DIG 187
TM 507
SECURITY REPORT 149
satpraxis 2022
now 33 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14 Ιουλίου 2022 11:32

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 14 – 31 Ιουλίου

novasports

 ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT  (14–31 Ιουλίου 2022)

Πέμπτη 14 Ιουλίου

03:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 20η αγωνιστική: Inter Miami CF-Philadelphia Union (Novasports2)

12:00-22:00 Τουρνουά γκολφ The Open 1η ημέρα (Novasports Start)

13:55 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΣ | 12ο Ετάπ (Eurosport1)

21:00 Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου: Άρης-Ιωνικός (Novasports Prime)

______________________________________________________________________________

Παρασκευή 15 Ιουλίου

01:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Μπαρακούντα Τσάμπιονς, 1η ημέρα (Eurosport2)

12:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Βουδαπέστη Α’ Προημιτελικός (Novasports6)

12:00-22:00 Τουρνουά γκολφ The Open 2η ημέρα (Novasports Start)

13:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Lausanne Α’ Προημιτελικός (Novasports Prime)

13:55 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΣ | 13ο Ετάπ (Eurosport1)

14:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Βουδαπέστη Β’ Προημιτελικός (Novasports6)

14:45 Τουρνουά τένις WTA 250 Lausanne Β’ Προημιτελικός (Novasports6)

16:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Βουδαπέστη Γ’ Προημιτελικός (Novasports6)

16:30 Τουρνουά τένις WTA 250 Lausanne Γ’ Προημιτελικός (Novasports6)

18:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Βουδαπέστη Δ’ Προημιτελικός (Novasports6)

18:30 Τουρνουά τένις WTA 250 Lausanne Δ’ Προημιτελικός (Novasports6)

21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 1η αγωνιστική Καϊζερσλάουτερν-Ανόβερο (Novasports3)

______________________________________________________________________________

Σάββατο 16 Ιουλίου

01:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Μπαρακούντα Τσάμπιονς, 2η ημέρα (Eurosport2)

12:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Lausanne Α’ Ημιτελικός (Novasports Prime)

12:00-22:00 Τουρνουά γκολφ The Open 3η ημέρα (Novasports Start)

13:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΣ | 14ο Ετάπ (Eurosport1)

14:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Lausanne Β’ Ημιτελικός (Novasports Prime)

14:30 Τουρνουά τένις WTA 250 Βουδαπέστη Α’ Ημιτελικός (Novasports6)

15:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ Ηνωμένο Βασίλειο | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)

16:30 Τουρνουά τένις WTA 250 Βουδαπέστη Β’ Ημιτελικός (Novasports6)

TBC FIBA Παγκόσμιο Κύπελλο κοριτσιών U17 Α’ Ημιτελικός (Novasports4)

17:00 Women’s Volleyball Nations League Α’ Ημιτελικός (Novasports5)

17:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ Ηνωμένο Βασίλειο | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)

19:50 ΦΟΡΜΟΥΛΑ Ε Νέα Υόρκη | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport1)

TBC FIBA Παγκόσμιο Κύπελλο κοριτσιών U17 Β’ Ημιτελικός (Novasports4)

20:30 Women’s Volleyball Nations League Β’ Ημιτελικός (Novasports5)

21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος Μαγδεμβούργο-Φορτούνα Ντίσελντορφ (Novasports Prime)

______________________________________________________________________________

Κυριακή 17 Ιουλίου

01:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Μπαρακούντα Τσάμπιονς, 3η ημέρα (Eurosport2)

11:00-21:00 Τουρνουά γκολφ The Open 4η ημέρα (Novasports Start)

13:55 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΣ | 15ο Ετάπ (Eurosport1)

14:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Lausanne Τελικός (Novasports Prime)

14:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Τσεχία | 1ος ΑΓΩΝΑΣ, MX2 (Eurosport2)

14:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος Μπραουνσβάιγκ-Αμβούργο (Novasports3)

15:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Τσεχία | 1ος ΑΓΩΝΑΣ, MXGP, (Eurosport2)

16:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Βουδαπέστη Τελικός (Novasports6)

TBC FIBA Παγκόσμιο Κύπελλο κοριτσιών Μικρός Τελικός (Novasports4)

17:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Τσεχία | 2ος ΑΓΩΝΑΣ, MX2 (Eurosport2)

18:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Τσεχία | 2ος ΑΓΩΝΑΣ, MXGP (Eurosport2)

19:00 Βελγικό Σούπερ Καπ Κλαμπ Μπριζ-Γάνδη (Novasports Prime)

19:50 ΦΟΡΜΟΥΛΑ Ε Νέα Υόρκη | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport1)

TBC FIBA Παγκόσμιο Κύπελλο κοριτσιών Τελικός (Novasports4)

20:30 Women’s Volleyball Nations League Τελικός (Novasports5)

______________________________________________________________________________

Δευτέρα 18 Ιουλίου

00:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS: New York Red Bulls-New York City FC (Novasports1)

01:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Μπαρακούντα Τσάμπιονς, 4η ημέρα (Eurosport2)

18:30 ΞΙΦΑΣΚΙΑ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | Κάιρο (Eurosport1)

______________________________________________________________________________

Τρίτη 19 Ιουλίου

13:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΣ | 16ο Ετάπ (Eurosport1)

18:45 ΞΙΦΑΣΚΙΑ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | Κάιρο (Eurosport1)

______________________________________________________________________________

Τετάρτη 20 Ιουλίου

14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΣ | 17ο Ετάπ (Eurosport1)

18:30 ΞΙΦΑΣΚΙΑ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | Κάιρο (Eurosport1)

19:00 Men’s Volleyball Nations League Α’ Προημιτελικός ΗΠΑ-Βραζιλία (Novasports Prime)

22:00 Men’s Volleyball Nations League Β’ Προημιτελικός Ιταλία – Ολλανδία (Novasports Prime)

____________________________________________________________________________

Πέμπτη 21 Ιουλίου

12:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Αμβούργο Α’ Προημιτελικός (Novasports6)

14:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Αμβούργο Β’ Προημιτελικός (Novasports6)

14:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΣ | 18ο Ετάπ (Eurosport1)

16:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Αμβούργο Γ’ Προημιτελικός (Novasports6)

16:30 ΞΙΦΑΣΚΙΑ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | Κάιρο (Eurosport2)

18:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Αμβούργο Δ’ Προημιτελικός (Novasports6)

19:00 Men’s Volleyball Nations League Γ’ Προημιτελικός Γαλλία – Ιαπωνία (Novasports4)

20:30 Pre Game Show Άρης-Γκόμελ (Novasports Prime)

21:00 UEFA Europa Conference League 2ος προκριματικός γύρος 1ος αγώνας: Άρης-Γκόμελ (Novasports Prime)

23:00 Post Game Show Άρης-Γκόμελ (Novasports Prime)

21:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR ΟΠΕΝ 3Μ, 1η ημέρα (Eurosport2)

22:00 Men’s Volleyball Nations League Δ’ Προημιτελικός Πολωνία – Ιράν (Novasport4)

_____________________________________________________________________________

Παρασκευή 22 Ιουλίου

12:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Αμβούργο Α’ Ημιτελικός (Novasports6)

13:55 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΣ | 19ο Ετάπ (Eurosport1)

14:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Αμβούργο Β’ Ημιτελικός (Novasports6)

16:00 ΞΙΦΑΣΚΙΑ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | Κάιρο (Eurosport2)

17:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Παλέρμο Α’ Προημιτελικός (Novasports Start)

19:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Παλέρμο Β’ Προημιτελικός (Novasports Start)

19:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 2η αγωνιστική Φορτούνα Ντίσελντορφ-Πάντερμπορν (Novasports Prime)

21:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Παλέρμο Γ’ Προημιτελικός (Novasports Start)

21:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR ΟΠΕΝ 3Μ, 2η ημέρα (Eurosport2)

21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική Σταντάρ Λιέγης – Γάνδη (Novasports Prime)

23:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Παλέρμο Δ’ Προημιτελικός (Novasports Start)

______________________________________________________________________________

Σάββατο 23 Ιουλίου

13:15 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (Eurosport2)

13:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΣ | 20ο Ετάπ (Eurosport1)

14:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Αμβούργο Α’ Τελικός (Novasports6)

15:30 ΞΙΦΑΣΚΙΑ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | Κάιρο (Eurosport2)

17:00 Men’s Volleyball Nations League Α’ Ημιτελικός (Novasports Prime)

18:30 ΞΙΦΑΣΚΙΑ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | Κάιρο (Eurosport2)

19:30 ΤΡΙΑΘΛΟ: PTO Τουρ Καναδικό Όπεν (Eurosport1)

20:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR ΟΠΕΝ 3Μ, 3η ημέρα (Eurosport2)

20:30 Men’s Volleyball Nations League Β’ Ημιτελικός (Novasports Prime)

21:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Παλέρμο Α’ Ημιτελικός (Novasports Start)

21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Ανόβερο-Ζανκτ Πάουλι  (Novasports3)

23:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Παλέρμο Β’ Ημιτελικός (Novasports Start)

02:05   (ξημερώματα Κυριακής) Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 22η αγωνιστική (Novasports Prime)

_____________________________________________________________________________

Κυριακή 24 Ιουλίου

03:00 Αγώνες πυγμαχίας BKFC Fight Night 10 – Tampa 2 (Novasports6)

12:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (Eurosport1)

13:00 Αγώνες One Make (Eurosport1)

14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ | 1ο Ετάπ (Eurosport1)

14:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Φλάνδρα | 1ος ΑΓΩΝΑΣ, MX2 (Eurosport2)

14:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 2η αγωνιστική Αρμίνια Μπίλεφελντ-Ρέγκενσμπουργκ (Novasports Prime)

14:30 Βελγικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική Κλαμπ Μπριζ – Γάνδη (Novasports2)

15:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Φλάνδρα | 1ος ΑΓΩΝΑΣ, MXGP (Eurosport2)

17:00 Βελγικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική Μαλίν – Αντβέρπ (Novasports2)

17:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Φλάνδρα | 2ος ΑΓΩΝΑΣ, MX2 (Eurosport2)

17:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΣ | 21ο Ετάπ (Eurosport1)

18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (Eurosport2)

19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (Eurosport2)

20:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR ΟΠΕΝ 3Μ, 4η ημέρα (Eurosport2)

21:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Παλέρμο Τελικός (Novasports Start)

21:30 ΤΡΙΑΘΛΟ: PTO Τουρ Καναδικό Όπεν (Eurosport1)

22:00 Men’s Volleyball Nations League Τελικός (Novasports Prime)

_____________________________________________________________________________

Δευτέρα 25 Ιουλίου

15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ | 2ο Ετάπ (Eurosport1)

_____________________________________________________________________________

Τρίτη 26 Ιουλίου

15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ | 3ο Ετάπ (Eurosport1)

18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Βαλονίας ΑΝΔΡΕΣ | 4ο Ετάπ (Eurosport1)

____________________________________________________________________________

Τετάρτη 27 Ιουλίου

15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ | 4ο Ετάπ (Eurosport1)

18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Βαλονίας ΑΝΔΡΕΣ | 5ο Ετάπ (Eurosport1)

_____________________________________________________________________________

Πέμπτη 28 Ιουλίου

15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ | 5ο Ετάπ (Eurosport1)

20:00 Pre Game Show ΠΑΟΚ-Λέφσκι Σόφιας (Novasports Prime)

20:30 UEFA Europa Conference League 2ος προκριματικός γύρος επαναληπτικός αγώνας: ΠΑΟΚ-Λέφσκι Σόφιας (Novasports Prime)

22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Rocket Mortgage Classic, 1η ημέρα (Eurosport2)

22:30 Post Game Show ΠΑΟΚ-Λέφσκι Σόφιας (Novasports Prime)

_____________________________________________________________________________

Παρασκευή 29 Ιουλίου

12:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Πράγα Α’ Προημιτελικός (Novasports Prime)

12:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Βαρσοβία Α’ Προημιτελικός (Novasports6)

14:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Πράγα Β’ Προημιτελικός (Novasports Prime)

14:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Βαρσοβία Β’ Προημιτελικός (Novasports6)

15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ | 6ο Ετάπ (Eurosport1)

16:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Πράγα Γ’ Προημιτελικός (Novasports Prime)

16:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Βαρσοβία Γ’ Προημιτελικός (Novasports6)

18:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Πράγα Δ’ Προημιτελικός (Novasports Prime)

18:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Βαρσοβία Δ’ Προημιτελικός (Novasports6)

21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ-Σαρλερουά (Novasports2)

22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Rocket Mortgage Classic, 2η ημέρα (Eurosport2)

_____________________________________________________________________________

Σάββατο 30 Ιουλίου

14:30 Τουρνουά τένις WTA 250 Πράγα Α’ Ημιτελικός (Novasports Prime)

15:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Βαρσοβία Α’ Ημιτελικός (Novasports6)

15:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ Τσεχία | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ | 7ο Ετάπ (Eurosport1)

16:30 Τουρνουά τένις WTA 250 Πράγα Β’ Ημιτελικός (Novasports Prime)

17:00 Βελγικό πρωτάθλημα: Σερκλ Μπριζ-Άντερλεχτ (Novasports2)

18:30 Τουρνουά τένις WTA 250 Βαρσοβία Α’ Ημιτελικός (Novasports6)

20:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Rocket Mortgage Classic, 3η ημέρα (Eurosport2)

21:30 Σούπερ Καπ Γερμανίας: Λειψία-Μπάγερν Μονάχου (Novasports Prime)

_____________________________________________________________________________

Κυριακή 31 Ιουλίου

13:00 ΒΜΧ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Νάντη Τελικός RACING (Eurosport1)

13:30 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ Τσεχία | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)

14:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Πράγα Τελικός (Novasports Prime)

14:30 Βελγικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική Γκενκ – Σταντάρ Λιέγης (Novasports2)

15:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ Τσεχία | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)

16:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Βαρσοβία Α’ Τελικός (Novasports6)

16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ | 8ο Ετάπ (Eurosport1)

16:50 ΦΟΡΜΟΥΛΑ Ε ΛΟΝΔΙΝΟ | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)

20:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Rocket Mortgage Classic, 4η ημέρα (Eurosport2)

21:00 Γαλλικό Σούπερ Καπ: Παρί Σεν Ζερμέν-Ναντ (Novasports Prime)

00:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 23η αγωνιστική DC United-Orlando City SC (Novasports2)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • Ekselans EK CAST

    Ekselans EK CAST

    Το EK CAST βελτιώνει την εμπειρία πολυμέσων των φιλοξενούμενων στα δωμάτια του ξενοδοχείου (ή/και νοσοκομείου, γηροκομείου κ.λπ.), επιτρέποντάς τους να απολαμβάνουν τόσο το δικό τους περιεχόμενο π...
  • Huayu 0143

    Huayu 0143

    Αν χάλασε το τηλεχειριστήριο του αποκωδικοποιητή σας MAG, δεν χρειάζεται να ανησυχείτε, καθώς η KAL Electronics έχει τη λύση! Διαθέτει το Huayu 0143, που είναι ένα οικονομικό τηλεχειριστήριο αντικ...
  • Tesla XT850

    Tesla XT850

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου Tesla MediaBox XT850. Πρόκειται για ένα Android TV Box που είναι ταυτόχρονα και DVB-T2 HEVC (H.265) δέκτης, συμβατός με το νέο πρότυπο επίγεια...
  • D-Link DMS-106XT

    D-Link DMS-106XT

    Απολαύστε αξιόπιστο ενσύρματο Ethernet 10 Gigabit, με πέντε θύρες 2.5 Gigabit, λειτουργία Turbo για ιεράρχηση QoS βάσει θυρών, καθώς και πολύχρωμο φωτισμό LED, που σας επιτρέπουν να εξαλείψετε τα ...
  • Digitalbox 8200 HD FTA

    Digitalbox 8200 HD FTA

    Ένας νέος δέκτης κυκλοφορεί στην ελληνική αγορά από την Ψηφιακή Τεχνολογία Α.Ε.Β.Ε. Πρόκειται για τον Digitalbox 8200 HD FTA, έναν οικονομικό δορυφορικό δέκτη με DVB-S2 tuner που έχει σχεδιαστεί γ...
  • Η Panel TV μαγνήτισε τους επαγγελματίες στην Athens Electronix 2024

    Η Panel TV μαγνήτισε τους επαγγελματίες στην Athens Electronix 2024

    Νέο παράθυρο στην πληροφόρηση των επαγγελματιών ψηφιακών λύσεων άνοιξε η Panel TV με τη συμμετοχή της και την παρουσίαση νέων καινοτόμων ψηφιακών τεχνολογιών στη μεγαλύτερη κλαδική έκθεση συστημάτ...
  • Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτής κεραίας U30

    Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτής κεραίας U30

    Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα γίνει περιγραφή των ενισχυτών κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες χωρίς θωράκιση, ...
  • Αποκλειστική αντιπροσώπευση της Ekselans από την IDComs

    Αποκλειστική αντιπροσώπευση της Ekselans από την IDComs

    Οριστικοποιήθηκε η συμφωνία της IDComs για την αποκλειστική αντιπροσώπευση της Ekselans στην Ελλάδα. Σύμφωνα με το δελτίο τύπου της IDComs, ο σκοπός αυτής της συνεργασίας είναι να εμπλουτίσει τη γ...
  • Octagon Spirit PRO

    Octagon Spirit PRO

    Έφτασε στην Tronix ο νέος Octagon Spirit PRO, ένας IP δέκτης που συνδυάζει την προηγμένη τεχνολογία με την κορυφαία σχεδίαση και προσφέρει τις πιο πρόσφατες δυνατότητες για μια απαράμιλλη εμπειρία...
  • Η AVM στην MWC 2024

    Η AVM στην MWC 2024

    Στη φετινή MWC στη Βαρκελώνη, η AVM παρουσίασε πρωτοποριακές καινοτομίες και νέα προϊόντα FRITZ! για ισχυρές συνδέσεις. Το FRITZ!Box 5690 Pro για οπτικές ίνες υποστηρίζει επιπλέον σύνδεση DSL κ...
  • TP-Link SG6428X & SG6654X

    TP-Link SG6428X & SG6654X

    Τα SG6428X και SG6654X είναι δύο υψηλής απόδοσης επαγγελματικά switches επιπέδου L3 της TP-Link, τα οποία διαθέτουν πλεονάζουσες μονάδες τροφοδοσίας και προσφέρουν γρήγορες ενσύρματες ταχύτητες 10...
  • devolo Magic 2 WiFi next

    devolo Magic 2 WiFi next

    Το Magic 2 WiFi next της Devolo «ανεβάζει» το Internet στο σπίτι σας σε νέα επίπεδα. Χάρη στην εξαιρετική τεχνολογία Powerline, η πλήρης απόδοση της σύνδεσής σας στο Internet μεταφέρεται με ταχύτη...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

  • Ψηφιακή Τηλεόραση, Μάιος 2024

    Ψηφιακή Τηλεόραση, Μάιος 2024

    Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Μαΐου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Μαΐου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδικό ...
  • Cosmote, Nova, Vodafone – Όλα τα πακέτα για streaming και υπερυψηλές ταχύτητες internet μέσω οπτικής ίνας

    Cosmote, Nova, Vodafone – Όλα τα πακέτα για streaming και υπερυψηλές ταχύτητες internet μέσω οπτικής ίνας

    Οι τηλεπικοινωνιακοί πάροχοι είναι πάντα περιζήτητοι! Εκτός από τις υπηρεσίες τηλεφωνίας και υψηλής ταχύτητας internet που παρέχουν, έχουν εμπλουτίσει το πορτφόλιό τους και με πλατφόρμες συνδρομητ...
  • Kathrein UFOpro

    Kathrein UFOpro

    Το UFOpro αποτελεί την πρόσφατη πλατφόρμα Headend της γερμανικής Kathrein, που προσφέρει ηγετική σχέση απόδοσης - τιμής στην αγορά! Είναι κατασκευασμένο για εφαρμογές τηλεόρασης επόμενης γενιάς σε...
  • Sat & Zap, Μάιος 2024

    Sat & Zap, Μάιος 2024

    Ελάχιστο το ευρωπαϊκό ενδιαφέρον στη γεωστατική τροχιά όπου το streaming έχει υπερκεράσει τους δορυφόρους. Αντίθετα, σε Ασία και Αφρική κάθε μήνα εμφανίζονται νέα ελεύθερα κανάλια. Al Shams...