Skip to main content
DIABASTE DWREAN DIG 185
tech2024 02 23 at 08 16 48 TM 455
SECURITY REPORT 148
satpraxis 2022
now 33 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

12 Οκτωβρίου 2021 13:50

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 15-25 Οκτωβρίου

admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2022%2F04%2F2781e554d425f7da18b6cc53117d1379 XL

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (15 – 25 Οκτωβρίου)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT
(15 – 25 Οκτωβρίου)

Παρασκευή 15 Οκτωβρίου

13:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1)
19:30 Β΄ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 10η αγωνιστική: Ανόβερο-Σάλκε (Novasports3)
20:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Ερυθρός Αστέρας (Novasports2)
20:00 Playmakers, Α΄ μέρος (Novasports4)
20:00 Ευρωλίγκα: Μονακό-Μπαρτσελόνα (Novasports Start)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1)
21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Ζαλγκίρις Κάουνας (Novasports4)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 8η αγωνιστική: Χόφενχαϊμ-Κολωνία (Novasports3)
21:30 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Αναντολού Εφές (Novasports5)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 11η αγωνιστική: Κλαμπ Μπριζ-Κόρτραϊκ (Novasports1)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports Prime)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική: Παρί Σεν Ζερμέν-Ανζέ (Novasports2)
22:00 EFL Championship 12η αγωνιστική: Γουέστ Μπρόμιτς-Μπέρμιγχαμ Σίτι (Novasports6)
24:00 Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
24:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR
______________________________________________________________________________

Σάββατο 16 Οκτωβρίου

14:30 EFL Championship: Φούλαμ-Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς (Novasports2)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ντόρτμουντ-Μάιντς (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Χέρτα (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ουνιόν Βερολίνου-Βόλφσμπουργκ (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Φράιμπουργκ-Λειψία (Novasports6)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκρόιτερ Φιρτ-Μπόχουμ (Novasports Start)
17:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γκραν Πρι Μορμπιχάν ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
17:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: Φέγενορντ-Βάαλβικ (Novasports1)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Κλερμόν-Λιλ (Novasports2)
19:15 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 10η αγωνιστική: Λας Πάλμας-Τενερίφη (Novasports Start)
19:20 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ Αργεντινή 2021 | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκλάντμπαχ-Στουτγκάρδη (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Λεβάντε-Χετάφε (Novasports1)
19:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χερενφέιν-Άγιαξ (Novasports4)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1)
20:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ Αργεντινή 2021 | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 4η αγωνιστική: Βίρτους Μπολόνια-Τριέστε (Novasports5)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Αμβούργο-Φορτούνα Ντίσελντορφ (Novasports3)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: Ρεάλ Σοσιεδάδ-Μαγιόρκα (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Μονακό (Novasports2)
22:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άιντχοφεν-Τσβόλε (Novasports4)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 10η αγωνιστική: Σπόρτινγκ Χιχόν-Αλκορκόν (Novasports Start)
22:00 ΙΠΠΑΣΙΑ: GLOBAL CHAMPIONS TOUR (Eurosport2)
22:50 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 30η αγωνιστική: Los Angeles FC-San Jose Earthquakes (Novasports6)
24:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR

______________________________________________________________________________

Κυριακή 17 Οκτωβρίου

08:45 ΣΤΙΒΟΣ Μαραθώνιος Παρίσι (Eurosport1)
11:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport2)
11:30 ΣΤΙΒΟΣ, Μαραθώνιος Άμστερνταμ (Eurosport1)
13:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport2)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Τρουά-Νις (Novasports2)
14:00 EFL Championship: Σουόνσι-Κάρντιφ (Novasports Start)
14:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΙΣΠΑΝΙΑ | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
14:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Ντάρμσταντ-Βέρντερ Βρέμης (Novasports3)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Σιντ Τρούιντεν-Άντερλεχτ (Novasports4)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαγιεκάνο-Έλτσε (Novasports1)
15:30 Pre Game Show ΠΑΟΚ-Βόλος (Novasports Prime)
16:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 6η αγωνιστική: ΠΑΟΚ-Βόλος (Novasports Prime)
16:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΙΣΠΑΝΙΑ | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερ Λεβερκούζεν-Μπάγερν Μονάχου (Novasports2)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Θέλτα-Σεβίλλη (Novasports1)
17:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport2)
18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Λανς (Novasports4)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άουγκσμπουργκ-Αρμίνια Μπίλεφελντ (Novasports3)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βιγιαρεάλ-Οσασούνα (Novasports1)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Σαρλερουά-Γκενκ (Novasports5)
19:30 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ Αργεντινή 2021 | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
20:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS: New York Red Bulls-New York City FC (Novasports Start)
20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα-Ολυμπιακός (Novasports Prime)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1)
20:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ Αργεντινή 2021 | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
21:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος: Τσιταντέλα-ΣΠΑΛ (Novasports4)
21:30 Αγώνες ΜΜΑ: Eagle FC (Novasports6)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Λοριάν (Novasports2)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Αρμάνι Μιλάνο-Βενέτσια (Novasports5)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μπαρτσελόνα-Βαλένθια (Novasports1)
22:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, B’ μέρος (Novasports Prime)
24:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR

______________________________________________________________________________

Δευτέρα 18 Οκτωβρίου

20:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αλαβές-Μπέτις (Novasports1)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Εσπανιόλ-Κάδιθ (Novasports2)
______________________________________________________________________________

Τρίτη 19 Οκτωβρίου

20:00 Eurocup 1η αγωνιστική: Άνκαρα-Λεβαλουά (Novasports Start)
20:30 Eurocup: Αμβούργο-Παρτίζαν (Novasports3)
21:00 Eurocup: Τρέντο-Μπανταλόνα (Novasports5)
22:00 Eurocup: Γκραν Κανάρια-Τσεντεβίτα (Novasports4)
21:30 Eurocup: Βαλένθια-Προμηθέας Πάτρας (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Τετάρτη 20 Οκτωβρίου

19:25 Ποδηλασία Πίστας : ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eurosport1)
19:30 Eurocup: Λοκομοτίβ Κουμπάν-Ανδόρα (Novasports Prime)
20:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 11η αγωνιστική: Βαγιαδολίδ-Ίμπιζα (Novasports1)
20:30 Eurocup: Ουλμ-Μπουντούτσνοστ (Novasports4)
21:00 Eurocup: Μπουρζ-Βενέτσια (Novasports Start)
______________________________________________________________________________

Πέμπτη 21 Οκτωβρίου

02:35 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 31η αγωνιστική: Inter Miami CF-Toronto FC (Novasports Prime)
06:30 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport1)
19:25 Ποδηλασία Πίστας: ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eurosport1)
20:00 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
20:00 Ευρωλίγκα 5η αγωνιστική: Αναντολού Εφές-Ούνιξ Καζάν (Novasports5)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζαλγκίρις Κάουνας-Μπάγερν Μονάχου (Novasports Start)
21:30 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Βιλερμπάν (Novasports4)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports Prime)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Φενέρμπαχτσε (Novasports2)
23:00 Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Παρασκευή 22 Οκτωβρίου

06:30 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport1)
18:55 FREESTYLE SKIING Κουρ | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport2)
19:00 Playmakers, Α΄ μέρος (Novasports Prime)
19:25 Ποδηλασία Πίστας : ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eurosport1)
19:30 Β΄ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 11η αγωνιστική: Πάντερμπορν-Αμβούργο (Novasports3)
20:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Ολυμπιακός (Novasports Prime)
20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Άλμπα Βερολίνου (Novasports Start)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: Μάιντς-Άουγκσμπουργκ (Novasports3)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Μονακό (Novasports5)
22:00 Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 11η αγωνιστική: Σεντ Ετιέν-Ανζέ (Novasports2)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Ζενίτ (Novasports4)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική: Οσασούνα-Γρανάδα (Novasports6)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 12η αγωνιστική: Εϊμπάρ-Καρταχένα (Novasports News)
______________________________________________________________________________

Σάββατο 23 Οκτωβρίου

06:30 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport1)
11:15 ΙΠΠΑΣΙΑ: GLOBAL CHAMPIONS TOUR (Eurosport2)
14:05 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζόλντεν | 2nd Leg ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
14:30 EFL Championship 14η αγωνιστική: Κάρντιφ-Μίντλεσμπρο (Novasports2)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαλένθια-Μαγιόρκα (Novasports1)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ντρέντε ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
15:55 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ: Σούπερπρεστίζ (Eurosport1)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερν Μονάχου-Χόφενχαϊμ (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Λειψία-Γκρόιτερ Φιρτ (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Αρμίνια Μπίλεφελντ-Ντόρτμουντ (Novasports6)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Βόλφσμπουργκ-Φράιμπουργκ (Novasports Start)
17:00 EFL Championship: Κόβεντρι-Ντέρμπι (Novasports News)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Κάδιθ-Αλαβές (Novasports1)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ναντ-Κλερμόν (Novasports4)
18:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 7η αγωνιστική: Ατρόμητος-Ιωνικός (Novasports2)
18:25 Ποδηλασία Πίστας : ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eurosport1)
18:55 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Κουρ | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport2)
19:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Έλτσε-Εσπανιόλ (Novasports1)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χέρτα-Γκλάντμπαχ (Novasports3)
20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-Παναθηναϊκός (Novasports Prime)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 5η αγωνιστική: Φορτιτούντο Μπολόνια-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports4)
21:00 ΙΠΠΑΣΙΑ: GLOBAL CHAMPIONS TOUR (Eurosport2)
21:30 Β΄ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Σάλκε-Ντιναμό Δρέσδης (Novasports3)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 12η αγωνιστική: Έουπεν-Σεντ Ζιλουάζ (Novasports5)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αθλέτικ Μπιλμπάο-Βιγιαρεάλ (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Μπρέστ (Novasports2)
22:00 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ: USCX Series (Eurosport1)
22:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
22:50 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 32η αγωνιστική: Seattle Sounders FC-Sporting Kansas City (Novasports6)
23:10 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ: USCX Series (Eurosport1)
______________________________________________________________________________

Κυριακή 24 Οκτωβρίου

06:30 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
10:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζόλντεν | 1ο σκέλος ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
13:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Τρεντίνο | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις-Λιόν (Novasports4)
14:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Τρεντίνο | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
14:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζόλντεν | 2nd Leg ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
14:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Σαντχάουζεν-Βέρντερ Βρέμης (Novasports3)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Αντβέρπ-Κλαμπ Μπριζ (Novasports6)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Σεβίλλη-Λεβάντε (Novasports1)
15:30 Pre Game Show Άρης-Παναιτωλικός (Novasports2)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική: Καμπούρ-Φέγενορντ (Novasports5)
15:30 Ποδηλασία Πίστας : ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eurosport1)
16:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
16:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-Παναιτωλικός (Novasports2)
16:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Τρεντίνο | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Κολωνία-Μπάγερ Λεβερκούζεν (Novasports3)
17:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Τρεντίνο | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μπαρτσελόνα-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports Prime)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Αϊντχόφεν (Novasports5)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Μονπελιέ (Novasports4)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Στουτγκάρδη-Ουνιόν Βερολίνου (Novasports2)
19:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μπέτις-Βαγιεκάνο (Novasports1)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Γκενκ-Γάνδη (Novasports6)
20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ (Novasports Prime)
20:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπόχουμ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Novasports3)
21:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος: ΣΠΑΛ-Κόμο (Novasports5)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Σάσαρι-Μπρέσια (Novasports4)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ατλέτικο Μαδρίτης-Ρεάλ Σοσιεδάδ (Novasports1)
22:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Γ’ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Δευτέρα 25 Οκτωβρίου

21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Χετάφε-Θέλτα (Novasports1)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος: Χιρόνα-Σαραγόσα (Novasports2)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • Kathrein UFOpro & UFOprolite

    Kathrein UFOpro & UFOprolite

    Τα υψηλής ποιότητας προϊόντα που διαθέτει η ΛΥΡΑ ΑΕΒΕ είναι σχεδιασμένα για εφαρμογές διανομής τηλεοπτικών και ραδιοφωνικών σημάτων σε ξενοδοχεία, στάδια, νοσοκομεία, κρουαζιερόπλοια, ενοικιαζόμεν...
  • Emme Esse 87435

    Emme Esse 87435

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του Emme Esse 87435. Πρόκειται για ένα ψηφιακό modulator που λαμβάνει ένα HDMI σήμα από δορυφορικό / επίγειο δέκτη, DVD player, κάμερα ασφαλείας ή οποι...
  • Ekselans CPE 1200-OLP

    Ekselans CPE 1200-OLP

    Η Ekselans διαθέτει – μεταξύ άλλων – πλήρη γκάμα Access Points για κάθε είδους οικιακή ή επαγγελματική εφαρμογή. Ένα από τα αξιόλογα Access Points της Ekselans είναι το CPE 1200-OLP, το οποίο υποσ...
  • Nedis SFIND100BK

    Nedis SFIND100BK

    Συνδέστε τον μετρητή με ένα LNB και έναν δορυφορικό δέκτη και βρείτε την κατάλληλη θέση / γωνία για το κάτοπτρό σας, εύκολα και γρήγορα. Διαθέτει οθόνη αναλογικής ένδειξης με οπίσθιο φωτισμό. Επιπ...
  • Kathrein MS & MP series

    Kathrein MS & MP series

    Η εταιρεία ΛΥΡΑ ΑΕΒΕ ανακοινώνει νέα παραλαβή των σειρών ερμαρίων - ντουλαπιών MS και MP της γερμανικής Kathrein. Η σειρά MS περιλαμβάνει υψηλής ποιότητας ερμάρια - ντουλάπια τοποθέτησης και σ...
  • Engel MV7400

    Engel MV7400

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του HDMI switch Engel MV7400. Πρόκειται για έναν διαχωριστή HDMI σημάτων από 4 εισόδους σε 1 έξοδο, με μέγιστη ανάλυση Full HD 1080p. Είναι συμβατό με ...
  • Ikusi Flow Smart Headend

    Ikusi Flow Smart Headend

    Το Ikusi Flow Smart Headend της ισπανικής Ikusi, λειτουργεί ήδη σε εκατοντάδες ξενοδοχειακές μονάδες στην Ελλάδα και δεκάδες χιλιάδες στο εξωτερικό, καθώς αποτελεί ένα υπόδειγμα τεχνολογίας διανομ...
  • Kathrein LCD 115 A+ & LCD 130 A+

    Kathrein LCD 115 A+ & LCD 130 A+

    Η εταιρεία ΛΥΡΑ ΑΕΒΕ ανακοινώνει νέα παραλαβή των ομοαξονικών καλωδίων LCD 115 A+ και LCD 130 A+ της γερμανικής Kathrein. Πρόκειται για καλώδια πολύ υψηλής ποιότητας που είναι δοκιμασμένα και πιστ...
  • V-Tech Z2024 H265

    V-Tech Z2024 H265

    Νέος επίγειος ψηφιακός δέκτης από την AstraSat! Πρόκειται για τον V-Tech Z2024 H265, ο οποίος είναι ένας δέκτης MPEG4 με έξοδο HDMI και ανάλυση Full HD (1080p). Χάρη στο νέας γενιάς tuner του (μάρ...
  • Nedis TVSM5120GY

    Nedis TVSM5120GY

    Η επιτραπέζια full motion βάση της Nedis είναι κατάλληλη για τηλεοράσεις από 37” έως 75”, με VESA 200x200, 300x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400, 600x400 και μέγιστο βάρος 40kg. Διαθέτει μια...
  • Anga PS series

    Anga PS series

    Η εταιρεία Stam Electronics ανακοινώνει νέα παραλαβή σειράς ποιοτικών κεραιών Anga. Πρόκειται για τη σειρά PS, η οποία περιλαμβάνει εξωτερικές και εσωτερικές κεραίες που είναι κατάλληλες για επίγε...
  • Promax RANGER: Διαθέσιμη η τρίτη ομάδα εκπαιδευτικών video για τη δημοφιλή σειρά πεδιομέτρων

    Promax RANGER: Διαθέσιμη η τρίτη ομάδα εκπαιδευτικών video για τη δημοφιλή σειρά πεδιομέτρων

    Είναι πλέον διαθέσιμη η τρίτη ομάδα εκπαιδευτικών video με ελληνική περιγραφή για τα πεδιόμετρα Promax RANGER. Τα συγκεκριμένα video έχουν προστεθεί στην Playlist Πεδιόμετρα RANGER - Εκπαιδευτικά ...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

  • Ψηφιακή Τηλεόραση, Μάρτιος 2024

    Ψηφιακή Τηλεόραση, Μάρτιος 2024

    Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Μαρτίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Μαρτίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδ...
  • Κανάλια με υβριδική τηλεόραση στην Ελλάδα

    Κανάλια με υβριδική τηλεόραση στην Ελλάδα

    Η κατανάλωση των προγραμμάτων που μεταδίδουν οι ελεύθεροι τηλεοπτικοί σταθμοί έχει γίνει σήμερα πιο εύκολη και πιο άμεση για τον τηλεθεατή, σε σχέση με το – όχι και τόσο μακρινό – παρελθόν. Ο παρα...
  • Τηλεοπτικό περιεχόμενο για όλους!

    Τηλεοπτικό περιεχόμενο για όλους!

    Με την πάροδο του χρόνου αυξάνονται όλο και περισσότερο οι χρήστες της συνδρομητικής τηλεόρασης. Αυτό συμβαίνει γιατί η πρόσβαση καθίσταται εφικτή από οποιαδήποτε συσκευή, σε οποιαδήποτε χρονική σ...
  • Sat & Zap, Μάρτιος 2024

    Sat & Zap, Μάρτιος 2024

    Αρκετά νέα κανάλια στη δημοφιλή θέση στις 13 ανατολικά και 2 τουρκοκυπριακά στις 42 και 46 ανατολικά. Μικρό το ενδιαφέρον σε ελεύθερα κανάλια. 92 News UK Astra 2G – 28.2 East 11.523H ...