Skip to main content
DIABASTE DWREAN DIG 187
TM 493
SECURITY REPORT 149
satpraxis 2022
ImageTech Photovision 2024
now 33 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14 Οκτωβρίου 2014 17:17

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports & Eurosport, 15 – 26 Οκτωβρίου

cacd0f3dfc65f0a59b30f3fba685a54b XL a1655239

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS & EUROSPORT, 15-26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

15-10-14
13:00 Τένις ATP World Tour 250 Στοκχόλμη (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
13:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA – 3η μέρα, Λουξεμβούργο (Eurosport/Eurosport HD)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS & EUROSPORT, 15-26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

15-10-14
13:00 Τένις ATP World Tour 250 Στοκχόλμη (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
13:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA – 3η μέρα, Λουξεμβούργο (Eurosport/Eurosport HD)
16:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ – SUPERLEAGUE ΙΝΔΙΑΣ: Γκόα – Τσεναϊγίν (Eurosport 2)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA – 3η μέρα, Λουξεμβούργο (Eurosport/Eurosport HD)
18:30 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Φάση ομίλων: Κίμκι – Ρίγα (Eurosport 2)
19:30 Τένις ATP World Tour 250 Στοκχόλμη (Novasports 4)
20:00 Eurocup: Φάση Ομίλων: Καρσίγιακα-ΠΑΟΚ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
20:15 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Ομιλοι: Λιέτουβος Ρίτας – Παρτίζαν (Eurosport 2)
21:00 Η Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Ευρωλίγκα Λαμποράλ-Νεπτούνας (Novasports 3)
23:15 Super Euroleague (Novasports 3)
00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

16-10-14
13:00 Τένις ATP World Tour 250 Στοκχόλμη (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
13:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA – 4η μέρα, Λουξεμβούργο (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA – 4η μέρα, Λουξεμβούργο (Eurosport/Eurosport HD)
19:30 Τένις ATP World Tour 250 Στοκχόλμη (Novasports 4)
20:00 Ευρωλίγκα Αναντολού Εφές-Ούνιξ Καζάν (Novasports 3)
20:00 Ευρωλίγκα Τσεντεβίτα-Ουνικάχα (Novasports 6)
21:00 Η Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:05 Ευρωλίγκα Μακάμπι-Λιμόζ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:45 Ευρωλίγκα Ερυθρός Αστέρας-Γαλατασαράι (Novasports 3)
23:45 Super Euroleague (Novasports 3)
00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

17-10-14
13:00 Τένις ATP World Tour 250 Στοκχόλμη: Προημιτελικά (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA – Ημιτελικά, Λουξεμβούργο (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 DARTS: ΤΟΥΡΝΟΥΑ TOP OF GHENT – Γάνδη, Βέλγιο (Eurosport 2)
19:00 Ευρωλίγκα Νίζνι-Σάσαρι (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:30 Τένις ATP World Tour 250 Στοκχόλμη: Προημιτελικά (Novasports 4)
20:30 Ευρωλίγκα Ρεάλ Μ.-Ζαλγκίρις (Novasports 3)
21:00 Η Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:15 Ευρωλίγκα Αλμπα-ΤΣΣΚΑ (Novasports 6)
21:30 Ευρωλίγκα Παναθηναϊκός-Τουρόφ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:00 Ευρωλίγκα Φενερμπαχτσέ Ούλκερ-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports 7)
22:00 ΜΑΧΗΤΙΚΑ ΣΠΟΡ – King of Kings, Πολωνία (Eurosport/Eurosport HD)
22:30 Ευρωλίγκα Μπαρτσελόνα-Μπάγερν Μ. (Novasports 3)
23:15 Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18-10-14
12:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΜΠΟΥΝΤΕΣΛΙΓΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 8η αγωνιστική: Μπάγερν – Σαντ (Eurosport/Eurosport HD)
14:45 WORLD SERIES BY RENAULT – 1η κούρσα, Ισπανία (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 Αγώνες Αυτοκινήτων Blancpain: Qualifying Race Βέλγιο (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
16:00 Super League ΟΠΑΠ: Νίκη Βόλου-Πανθρακικός (Novasports 7)
16:00 Τένις ATP World Tour 250 Στοκχόλμη: Ημιτελικά (Novasports 4)
16:30 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:00  Basket League: Αρης-ΠΑΟΚ (Novasports 3)
17:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA – Τελικός, Λουξεμβούργο (Eurosport/Eurosport HD)
17:45 ΒΡΕΤΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERBIKE – 1η κούρσα (Eurosport 2)
18:15 Super League ΟΠΑΠ: Αστέρας Τρίπολης-Παναιτωλικός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:30 DARTS: ΤΟΥΡΝΟΥΑ TOP OF GHENT – Γάνδη, Βέλγιο (Eurosport 2)
19:30 Ολλανδικό Πρωτάθλημα: Αϊντχόφεν-Αλκμααρ (Novasports 3)
20:30 Super League ΟΠΑΠ: Εργοτέλης-Ολυμπιακός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:45 Ολλανδικό Πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Χεράκλες (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:45 Ολλανδικό Πρωτάθλημα: Τβέντε-Αγιαξ (Novasports 3)
22:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

19-10-14
10:15 ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΑΜΣΤΕΡΝΤΑΜ – Αγώνας δρόμου (Eurosport/Eurosport HD)
12:45 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ: AUTO GP – 1η κούρσα, Εστορίλ (Eurosport 2)
14:30 Αγώνες Αυτοκινήτων Blancpain: Championship Race Βέλγιο (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
14:30 WORLD SERIES BY RENAULT – 2η κούρσα, Ισπανία (Eurosport/Eurosport HD)
14:30 ΒΡΕΤΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERBIKE – 2η κούρσα (Eurosport 2)
16:00 Τένις ATP World Tour 250 Στοκχόλμη: Τελικός (Novasports 4)
16:00 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΟ-ΟΦΗ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
16:30 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:00 Basket League: ΑΕΝΚ-Ολυμπιακός (Novasports 3)
18:00 ΒΡΕΤΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERBIKE – 3η κούρσα (Eurosport 2)
18:15 Super League ΟΠΑΠ: Πλατανιάς-Skoda Ξάνθη (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
18:15 Super League ΟΠΑΠ: Βέροια-Λεβαδειακός (Novasports 6)
18:15 Super League ΟΠΑΠ: ΑΕΛ Καλλονής-ΑΟΚ (Novasports 7)
19:30 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ: AUTO GP – 2η κούρσα, Εστορίλ (Eurosport 2)
20:30 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΟΚ-Ατρόμητος (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

20-10-14
17:00 Basket League: Κολοσσός Ρ.-Παναθηναϊκός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: Πανιώνιος-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΙΣΤΑΣ: Αγώνας Amsterdam 6day, 1η μέρα (Eurosport 2)
21:30 Η Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21-10-14
17:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: UEFA YOUTH LEAGUE – Φάση ομίλων: Μπαρτσελόνα – Αγιαξ (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 Στο Φιλέ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 UEFA Champions League: ΤΣΣΚΑ-Μάντσεστερ Σ. (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
19:45 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Ομιλοι: Νίμπουργκ – Ολντενμπουργκ (Eurosport 2)
21:00 Η Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΙΣΤΑΣ – Αγώνας Amsterdam 6-day, 2η μέρα (Eurosport 2)
21:35 Champions League Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)
21:45 UEFA Champions League: ΑΠΟΕΛ-Παρί Σ. Ζερμέν (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45 UEFA Champions League: Ρόμα-Μπάγερν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:45 UEFA Champions League: Μπαρτσελόνα-Αγιαξ (Novasports 3)
21:45 UEFA Champions League: Τσέλσι-Μάριμπορ (Novasports 6)
21:45 UEFA Champions League: Πόρτο-Μπιλμπάο (Novasports 7)
23:45 Champions Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
 
22-10-14
12:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ 2015 – Επίσημη Παρουσίαση Διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 Eurocup 2η Αγωνιστική: ΠΑΟΚ-Ζιελόνα Γκόρα (Novasports 3)
19:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Ομιλοι: Λοκομοτίβ Κουμπάν-Βέντσπιλς (Eurosport 2)
20:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΙΣΤΑΣ – Αγώνας Amsterdam 6-day, 3η μέρα (Eurosport 2)
21:00 Η Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:35 Champions League Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)
21:45 UEFA Champions League: Ατλέτικο Μ.-Μάλμε (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45 UEFA Champions League: Λίβερπουλ-Ρεάλ Μ. (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:45 UEFA Champions League: Αντερλεχτ-Αρσεναλ (Novasports 3)
21:45 UEFA Champions League: Γαλατασαράι-Ντόρτμουντ (Novasports 6)
21:45 UEFA Champions League: Μονακό-Μπενφίκα (Novasports 7)
23:45 Champions Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
 
23-10-14
18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 Pre Game Show ΠΑΟΚ-Φιορεντίνα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
19:00 Ευρωλίγκα ΤΣΣΚΑ-Μακάμπι (Novasports 3)
20:00 UEFA Europa League: Λιλ-Εβερτον (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:00 UEFA Europa League: ΠΑΟΚ-Φιορεντίνα (Novasports 2 & Novasports 1 HD)
20:00 Europa League Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)
20:00 UEFA Europa League: Σταντάρ Λ.-Σεβίλλη (Novasports 6)
20:00 Ευρωλίγκα: Γαλατασαράι-Βαλένθια (Novasports 7)
20:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΙΣΤΑΣ – Αγώνας Amsterdam 6-day, 4η μέρα (Eurosport 2)
22:00 Ευρωλίγκα  Αρμάνι Μιλάνο-Μπαρτσελόνα (Novasports 3)
22:00 Ευρωλίγκα  Τουρόφ-Φενερμπαχτσέ Ούλκερ (Novasports 7)
22:05 UEFA Europa League: Γκλάντμπαχ-Απόλλων Λεμ. (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:05 UEFA Europa League: Αϊντχόφεν-Παναθηναϊκός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:05 UEFA Europa League: Ιντερ-Σ. Ετιέν (Novasports 6)
24:00 Europa League Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
24:00 Super Euroleague (Novasports 3)

24-10-14
17:45 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00 Ευρωλίγκα Ούνιξ Καζάν-Ρεάλ Μ. (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:45 Ευρωλίγκα Ζαλγκίρις-Νίζνι (Novasports 3)
20:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΙΣΤΑΣ – Αγώνας Amsterdam 6-day, 5η μέρα (Eurosport 2)
21:00 Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 Ευρωλίγκα Λιμόζ-Τσεντεβίταλ (Novasports 4)
21:30 Ευρωλίγκα  Ολυμπιακός-Λαμποράλ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:45 Ευρωλίγκα Ουνικάχα-Αλμπα (Novasports 3)
23:15 Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
24:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

25-10-14
09:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ – Saitama Criterium, Ιαπωνία (Eurosport 2)
09:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚ. ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ – Προκριματικός γύρος, Ιαπωνία (Eurosport/Eurosport HD)
10:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γιγ/Τεχν/Κατάβαση γυναικών, Αυστρία (Eurosport/Eurosport HD)
13:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γιγ/Τεχν/Κατάβαση γυναικών, Αυστρία (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΕΛ Καλλονής (Novasports 4)
16:30 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Λεβαδειακός-Πανιώνιος (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
17:30 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ – Προημιτελικά, Ντίσελντορφ (Eurosport 2)
19:30 Αγώνας Volley League (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: Ατρόμητος-Εργοτέλης (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
20:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΙΣΤΑΣ – Αγώνας Amsterdam 6-day, 6η μέρα (Eurosport 2)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

26-10-14
07:45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚ. ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ – 21ος γύρος, Ιαπωνία (Eurosport/Eurosport HD)
08:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP – 1η μέρα, Chengdu/Κίνα (Eurosport 2)
08:45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚ. ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ – 22ος γύρος, Ιαπωνία (Eurosport/Eurosport HD)
10:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γιγ/Τεχν/Κατάβαση ανδρών, Αυστρία (Eurosport/Eurosport HD)
13:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γιγ/Τεχν/Κατάβαση ανδρών, Αυστρία (Eurosport/Eurosport HD)
13:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP – 1η μέρα, Chengdu/Κίνα (Eurosport 2)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP – 1η μέρα, Chengdu/Κίνα (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 Super League ΟΠΑΠ: ΟΦΗ-Αστέρας Τρίπολης (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
16:30 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
16:30 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ – Ντίσελντορφ (Eurosport 2)
17:00 Basket League: Παναθηναϊκός-ΑΕΚ (Novasports 3)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΟΚ-Βέροια (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Α.Ο.Κ.-Πλατανιάς (Novasports 4)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Παναιτωλικός-Πανθρακικός (Novasports 7)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – Skate America–Ελεύθερο ζευγαριών (Eurosport 2)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – Skate America – Ελεύθερο γυναικών (Eurosport 2)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • Fracarro D-Matrix 4S EVO

    Fracarro D-Matrix 4S EVO

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του D-Matrix 4S EVO της ιταλικής Fracarro. Το νέο αυτό Headend διαθέτει 4 ανεξάρτητες δορυφορικές εισόδους DVB-S2 και 4x modulators DVB-T / DVB-C κατ’ ...
  • Promax Ranger: Ολοκληρώθηκε η ομάδα εκπαιδευτικών video

    Promax Ranger: Ολοκληρώθηκε η ομάδα εκπαιδευτικών video

    Είναι πλέον διαθέσιμη η τέταρτη και τελευταία ομάδα εκπαιδευτικών video με ελληνική περιγραφή για τα πεδιόμετρα Promax Ranger. Τα συγκεκριμένα video έχουν προστεθεί στην Playlist Πεδιόμετρα RANGER...
  • Meliconi AT 49 USB

    Meliconi AT 49 USB

    Η εσωτερική κεραία Meliconi AT 49 USB με ενσωματωμένο ενισχυτή 49dB, είναι κατάλληλη για τη λήψη ψηφιακών σημάτων επίγειας τηλεόρασης (DVB-T), ψηφιακών σημάτων επίγειας τηλεόρασης υψηλής ευκρίνεια...
  • Engel AN7123 / AN7126 / AN7143

    Engel AN7123 / AN7126 / AN7143

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή νέας σειράς LNB φλάντζας της Engel. Περιλαμβάνει τα single LNB AN7123, twin LNB AN7126 και quattro LNB AN7143, τα οποία διαθέτουν 1x, 2x και 4x εξόδους...
  • Ikusi FlasHD HDTF-C48V & HDTF-C48G

    Ikusi FlasHD HDTF-C48V & HDTF-C48G

    Οι πιο ισχυρές επίγειες κεραίες της Ikusi είναι τα μοντέλα FlasHD και συγκεκριμένα τα HDTF-C48V & HDTF-C48G σε πράσινο και γκρι χρώμα. Με αξιόλογα χαρακτηριστικά και ισχυρή απόρριψη υψηλότερων...
  • Icy Box IB-LAN301-C3

    Icy Box IB-LAN301-C3

    Απολαύστε το διαδίκτυο χωρίς περιορισμούς: Με ρυθμό μεταφοράς δεδομένων έως και 2,5Gbit, ο αντάπτορας δικτύου IB-LAN301-C3 της Icy Box σάς προσφέρει εξαιρετικά γρήγορη σύνδεση. Αυτό έχει ως αποτέλ...
  • AVM FRITZ!Box 5530 Fiber

    AVM FRITZ!Box 5530 Fiber

    Το FRITZ!Box 5530 Fiber είναι ένα υπερσύγχρονο modem / router από τη γερμανική AVM, το οποίο έχει σχεδιαστεί αποκλειστικά για δίκτυα οπτικής ίνας. Είναι το απόλυτο modem / router για συνδέσεις Fib...
  • Σεμινάρια AstraSat: Συστήματα οπτικών ινών και νέα επαγγελματικά συστήματα Headend Fracarro

    Σεμινάρια AstraSat: Συστήματα οπτικών ινών και νέα επαγγελματικά συστήματα Headend Fracarro

    Η εταιρεία AstraSat σε συνεργασία με την ιταλική Fracarro Radioindustrie πραγματοποίησε με επιτυχία στη Θεσσαλονίκη το σεμινάριο με θέματα «Συστήματα Οπτικών Ινών για την κατανομή τηλεοπτικού σήμα...
  • TP-Link ER706W-4G

    TP-Link ER706W-4G

    Η TP-Link παρουσιάζει το νέο ασύρματο router ER706W-4G, το οποίο παρέχει συνδεσιμότητα στο διαδίκτυο μέσω των κεραιών της κινητής τηλεφωνίας, με δυνατότητα υποστήριξης 4G+ Cat6. Η συσκευή διαθέτει...
  • Kakusiga KK-12101

    Kakusiga KK-12101

    Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή ενός νέου φορητού ηχοσυστήματος που συνδυάζει κομψή εμφάνιση και μοντέρνο σχεδιασμό. Πρόκειται για το Kakusiga KK-12101, το οποίο είναι ένα ηχεί...
  • Ekselans AP 1200 W2

    Ekselans AP 1200 W2

    Το AP 1200 W2 της Ekselans είναι ένα ιδιαίτερα αξιόλογο και συμπαγές Access Point για χρήση σε εσωτερικό χώρο, με πλειάδα δυνατοτήτων διαχείρισης για κάθε είδους εφαρμογή ασύρματης πρόσβασης. Το σ...
  • Nedis TVSM6050BK

    Nedis TVSM6050BK

    Η επιδαπέδια βάση τηλεόρασης TVSM6050BK της Nedis διαθέτει κομψή και μοντέρνα εμφάνιση, συνδυάζοντας παράλληλα τη σωστή τοποθέτηση της τηλεόρασής σας στον χώρο σας. Είναι κατάλληλη για τηλεοράσεις...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

  • Ψηφιακή Τηλεόραση, Απρίλιος 2024

    Ψηφιακή Τηλεόραση, Απρίλιος 2024

    Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Απριλίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Απριλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περι...
  • Μεγάλη επιτυχία για την Athens Electronix 2024!

    Μεγάλη επιτυχία για την Athens Electronix 2024!

    Με τεράστια επιτυχία ολοκληρώθηκε η Athens Electronix 2024, η μεγαλύτερη έκθεση της χρονιάς στην πρωτεύουσα, η οποία διοργανώθηκε από την Libra Press στον Πολυχώρο Εκδηλώσεων Δαΐς, στις 2 και 3 Μα...
  • TP-Link EAP683 LR, EAP211-Bridge kit & EAP625-Outdoor HD

    TP-Link EAP683 LR, EAP211-Bridge kit & EAP625-Outdoor HD

    Η TP-Link διευρύνει την οικογένεια των συσκευών Omada, παρουσιάζοντας 3 νέα wireless Access Points. Πρόκειται για τα EAP683 LR, EAP211-Bridge KIT και EAP625-Outdoor HD, τα οποία προσφέρουν αξεπέρα...