Skip to main content
13 Απριλίου 2022 11:55

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 15 Απριλίου – 2 Μαΐου

38c77926dc4ed30e0e0a120d83803fdd XL 7a58c474

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT  (15 Απριλίου – 2 Mαϊου 2022)

Παρασκευή 15 Απριλίου
13:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Τουρκίας ΑΝΔΡΕΣ | 6ο Ετάπ (Eurosport1)
14:30 EFL Championship 42 αγωνιστική: Λούτον-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports Prime)
14:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Σικελίας ΑΝΔΡΕΣ | 4ο Ετάπ (Eurosport1)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT
(15 Απριλίου – 2 Mαϊου 2022)

Παρασκευή 15 Απριλίου

13:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Τουρκίας ΑΝΔΡΕΣ | 6ο Ετάπ (Eurosport1)
14:30 EFL Championship 42 αγωνιστική: Λούτον-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports Prime)
14:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Σικελίας ΑΝΔΡΕΣ | 4ο Ετάπ (Eurosport1)
17:00 EFL Championship: Μπόρνμουθ-Μίντλεσμπρο (Novasports Prime)
17:00 EFL Championship: Μπέρμιγχαμ Σίτι-Κόβεντρι (Novasports2)
19:30 EFL Championship: Χάντερσφιλντ-Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς (Novasports2)
19:30 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 36η αγωνιστική Εϊμπάρ-Λας Πάλμας (Novasports Start)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 32η αγωνιστική: Ρεάλ Σοσιεδάδ-Μπέτις (Novasports Prime)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 32η αγωνιστική: Ρεν-Μονακό (Novasports2)
22:00 EFL Championship: Ντέρμπι-Φούλαμ (Novasports3)
22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR, RBC Χέριτατζ, 2η ημέρα (Eurosport2)

______________________________________________________________________________

Σάββατο 16 Απριλίου

12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ (Eurosport1)
13:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Τουρκίας ΑΝΔΡΕΣ | 7ο Ετάπ (Eurosport1)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Έλτσε-Μαγιόρκα (Novasports1)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Παρίσι Ρουμπέ ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 30η αγωνιστική: Ντόρτμουντ-Βόλφσμπουργκ (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Φράιμπουργκ-Μπόχουμ (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μάιντς-Στουτγκάρδη (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άουγκσμπουργκ-Χέρτα (Novasports Start)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αλαβές-Βαγιεκάνο (Novasports1)
17:15 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ (Eurosport1)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Σεντ Ετιέν-Μπρεστ (Novasports2)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαλένθια-Οσασούνα (Novasports Prime)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκλάντμπαχ-Κολωνία (Novasports3)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ (Eurosport1)
21:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR, RBC Χέριτατζ, 3η ημέρα (Eurosport2)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 30η αγωνιστική: Αμβούργο-Καρλσρούη (Novasports3)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 27η αγωνιστική: Τρεβίζο-Μπρίντιζι (Novasports4)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Χετάφε-Βιγιαρεάλ (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Λανς (Novasports2)
______________________________________________________________________________

Κυριακή 17 Απριλίου

01:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 7η αγωνιστική: Atlanta United-Cincinnati (Novasports Prime)
09:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Τουρκίας ΑΝΔΡΕΣ | 8ο Ετάπ (Eurosport1)
11:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Παρίσι Ρουμπέ ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις-Λοριάν (Novasports2)
14:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Βέρντερ Βρέμης-Νυρεμβέργη (Novasports4)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Γρανάδα-Λεβάντε (Novasports1)
15:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play out 4η αγωνιστική: Ατρόμητος-ΟΦΗ (Novasports Prime)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Αρμίνια Μπίλεφελντ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3)
16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ (Eurosport2)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ατλέτικο Μαδρίτης-Εσπανιόλ (Novasports1)
17:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
18:05 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Μπορντό (Novasports2)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ουνιόν Βερολίνου-Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Novasports3)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χόφενχαϊμ-Γκρόιτερ Φιρτ (Novasports6)
19:00 Ολλανδικό Κύπελλο Τελικός: Άιντχοφεν-Άγιαξ (Novasports4)
19:15 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος: Ουέσκα-Σαραγόσα (Novasports Start)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play off 5η αγωνιστική: Άρης-ΠΑΟΚ (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αθλέτικ Μπιλμπάο-Θέλτα (Novasports1)
20:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR, RBC Χέριτατζ, 4η ημέρα (Eurosport2)
20:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερ Λεβερκούζεν-Λειψία (Novasports3)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ (Eurosport1)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Μαρσέιγ (Novasports2)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Σεβίλλη-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports1)
23:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS: Los Angeles FC-Sporting Kansas City (Novasports6)
______________________________________________________________________________

Μ. Δευτέρα 18 Απριλίου

12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ (Eurosport1)
14:30 EFL Championship 43η αγωνιστική: Μίντλεσμπρο-Χάντερσφιλντ (Novasports Prime)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος των Άλπεων ΑΝΔΡΕΣ | 1ο Ετάπ (Eurosport1)
15:30 ΣΤΙΒΟΣ Μαραθώνιος Βοστώνη (Eurosport2)
16:00 Βελγικό Κύπελλο Τελικός: Γάνδη-Άντερλεχτ (Novasports1)
16:20 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ (Eurosport1)
17:00 EFL Championship: Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς-Ντέρμπι (Novasports2)
17:30 Pre Game Show ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΕΚ (Novasports Prime)
18:00 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 5η αγωνιστική: ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΕΚ (Novasports Prime)
19:30 EFL Championship: Μπρίστολ Σίτι-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ (Novasports2)
20:00 Monday Football Club (Novasports Prime)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ (Eurosport1)
21:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 35η αγωνιστική: Μόντσα-Μπρέσια (Novasports4)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 32η αγωνιστική: Μπαρτσελόνα-Κάδιθ (Novasports Prime)
22:00 EFL Championship 43η αγωνιστική: Νότιγχαμ Φόρεστ-Γουέστ Μπρόμιτς (Novasports2)
______________________________________________________________________________

Μ. Τρίτη 19 Απριλίου

12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος των Άλπεων ΑΝΔΡΕΣ | 2ο Ετάπ (Eurosport1)
16:25 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
19:30 WTA 500 Στουτγκάρδη (Novasports6)
20:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 33η αγωνιστική: Μαγιόρκα-Αλαβές (Novasports1)
20:00 Ευρωλίγκα Play offs 1ος αγώνας: Αρμάνι Μιλάνο-Αναντολού Εφές (Novasports5)
20:00 Eurocup Φάση των «16»: Τσεντεβίτα Ολίμπια-Άνκαρα (Novasports Start)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
21:15 WTA 500 Στουτγκάρδη (Novasports6)
21:45 Eurocup Φάση των «16»: Ανδόρα-Μπουντούτσνοστ (Novasports2)
21:45 Γερμανικό Κύπελλο Ημιτελικός: Αμβούργο-Φράιμπουργκ (Novasports3)
22:00 Ιταλικό Κύπελλο Ημιτελικός-Επαναληπτικός αγώνας: Ίντερ-Μίλαν (Novasports Prime)
22:00 Ευρωλίγκα Play offs 1ος αγώνας: Μπαρτσελόνα-Μπάγερν Μονάχου (Novasports4)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μπέτις-Έλτσε (Novasports News)
22:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βιγιαρεάλ-Βαλένθια (Novasports1)
24:00 Playmakers (Novasports4)
______________________________________________________________________________

Μ. Τετάρτη 20 Απριλίου

12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport2)
12:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Φλες Βαλόν ΓΥΝΑΙΚΕΣ | (Eurosport1)
14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος των Άλπεων ΑΝΔΡΕΣ | 3ο Ετάπ (Eurosport1)
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Φλες Βαλόν ΑΝΔΡΕΣ | (Eurosport1)
16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport2)
17:45 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
19:30 WTA 500 Στουτγκάρδη (Novasports6)
20:00 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
20:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ατλέτικο Μαδρίτης-Γρανάδα (Novasports1)
20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 33η αγωνιστική: Μονακό-Νις (Novasports2)
20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρενς-Λιλ (Novasports4)
20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπορντό-Σεντ Ετιέν (Novasports Start)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
21:00 Ευρωλίγκα Play offs 1ος αγώνας: Ολυμπιακός-Μονακό (Novasports Prime)
21:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Θέλτα-Χετάφε (Novasports News)
21:15 WTA 500 Στουτγκάρδη (Novasports6)
21:30 Eurocup: Παρτίζαν-Μπούρσασπορτ (as live 23:45 Novasports5)
21:45 Γερμανικό Κύπελλο Ημιτελικός: Λειψία-Ουνιόν Βερολίνου (Novasports3)
22:00 Ιταλικό Κύπελλο Ημιτελικός-Επαναληπτικός αγώνας: Γιουβέντους-Φιορεντίνα (Novasports2)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ανζέ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports4)
22:00 Ευρωλίγκα Play offs 1ος αγώνας: Ρεάλ Μαδρίτης-Μακάμπι Τελ Αβιβ (Novasports5)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Ναντ (Novasports Start)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Στρασμπούρ-Ρεν (as live 00:00 Novasports4)
22:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Οσασούνα-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports1)
23:00 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports Prime)

______________________________________________________________________________

Μ. Πέμπτη 21 Απριλίου

15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος των Άλπεων ΑΝΔΡΕΣ | 4ο Ετάπ (Eurosport1)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport2)
16:25 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
19:30 WTA 500 Στουτγκάρδη (Novasports6)
20:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Λεβάντε-Σεβίλλη (Novasports Prime)
20:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Εσπανιόλ-Βαγιεκάνο (Novasports Start)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
21:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Κάδιθ-Αθλέτικ Μπιλμπάο (Novasports1)
21:00 Ευρωλίγκα Play offs 2ος αγώνας: Μπαρτσελόνα-Μπάγερν Μονάχου (Novasports5)
21:15 WTA 500 Στουτγκάρδη (Novasports6)
21:30 Ευρωλίγκα Play offs 2ος αγώνας: Αρμάνι Μιλάνο – Αναντολού Εφές (Novasports4)
22:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Σοσιεδάδ-Μπαρτσελόνα (Novasports Prime)
22:30 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Κλάσικ Νέας Ορλεάνης, 1η ημέρα (Eurosport2)
23:30 Playmakers (Novasports4)
______________________________________________________________________________

Μ. Παρασκευή 22 Απριλίου

12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
13:00 WTA 250 Κωνσταντινούπολη Προημιτελικός Α (Novasports Start)
13:30 WTA 500 Στουτγκάρδη Προημιτελικός Α (Novasports6)
15:00 WTA 250 Κωνσταντινούπολη Προημιτελικός Β (Novasports Start)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος των Άλπεων ΑΝΔΡΕΣ | 5ο Ετάπ (Eurosport1)
15:15 WTA 500 Στουτγκάρδη Προημιτελικός Β (Novasports6)
16:25 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
17:00 WTA 250 Κωνσταντινούπολη Προημιτελικός Γ (Novasports Start)
18:00 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
18:00 WTA 500 Στουτγκάρδη Προημιτελικός Γ (Novasports6)
19:00 Ευρωλίγκα Play offs 2ος αγώνας Ολυμπιακός-Μονακό (Novasports Prime)
19:00 WTA 250 Κωνσταντινούπολη Προημιτελικός Δ (Novasports Start)
19:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 31η αγωνιστική: Φορτούνα Ντίσελντορφ-Ντιναμό Δρέσδης (Novasports2)
19:30 WTA 500 Στουτγκάρδη Προημιτελικός Δ (Novasports6)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
21:00 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports Prime)
21:00 ΠΥΓΜΑΧΙΑ Παγκόσμιος Τίτλος WBO | Καζιμέρο – Μπάτλερ (Eurosport2)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 31η αγωνιστική: Βόλφσμπουργκ-Μάιντς (Novasports3)
21:45 Ευρωλίγκα Play offs 2ος αγώνας: Ρεάλ Μαδρίτης-Μακάμπι Τελ Αβιβ (Novasports4)
24:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Κλάσικ Νέας Ορλεάνης, 2η ημέρα (Eurosport2)
______________________________________________________________________________

Μ. Σάββατο 23 Απριλίου

12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
14:30 EFL Championship 44η αγωνιστική: Λούτον-Μπλάκπουλ (Novasports2)
14:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ Ολλανδία 2021 | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
15:00 WTA 500 Στουτγκάρδη Ημιτελικός Α (Novasports6)
15:00 WTA 250 Κωνσταντινούπολη Ημιτελικός Α (Novasports Start)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ Ολλανδία 2021 | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Χόφενχαϊμ (Novasports1)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Κολωνία-Αρμίνια Μπίλεφελντ (Novasports2)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκρόιτερ Φιρτ-Μπάγερ Λεβερκούζεν (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Λειψία-Ουνιόν Βερολίνου (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Φράιμπουργκ-Γκλάντμπαχ (Novasports5)
16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
17:00 WTA 500 Στουτγκάρδη Ημιτελικός Β (Novasports6)
17:00 WTA 250 Κωνσταντινούπολη Ημιτελικός Β (Novasports Start)
17:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 30η αγωνιστική: Ναϊμέγκεν-Άγιαξ (Novasports News)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερν Μονάχου-Ντόρτμουντ (Novasports Prime)
20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 34η αγωνιστική: Σεντ Ετιέν-Μονακό (Novasports2)
20:30 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Κλάσικ Νέας Ορλεάνης 3η ημέρα (Eurosport2)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Λανς (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Κυριακή του Πάσχα 24 Απριλίου

12:35 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λιέγη Βαστώνη Λιέγη ΓΥΝΑΙΚΕΣ | (Eurosport1)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεν-Λοριάν (Novasports Prime)
14:00 WTA 500 Στουτγκάρδη Τελικός (Novasports6)
14:00 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ (Eurosport2)
14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λιέγη Βαστώνη Λιέγη ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
15:00 WTA 250 Κωνσταντινούπολη Τελικός (Novasports Start)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Ουτρέχτη (Novasports1)
16:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις-Τρουά (Novasports Prime)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπόχουμ-Άουγκσμπουργκ (Novasports3)
16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport2)
18:00 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
18:05 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Στρασμπούρ (Novasports2)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χέρτα-Στουτγκάρδη (Novasports Prime)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα Play off Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ-Άντερλεχτ (Novasports5)
20:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Κλάσικ Νέας Ορλεάνης 4η ημέρα (Eurosport2)
20:25 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 8η αγωνιστική: Inter Miami CF-Atlanta United FC (Novasports1)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρενς-Μαρσέιγ (Novasports2)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 28η αγωνιστική: Νάπολι-Σάσαρι (Novasports4)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική (εξ αναβολής): Μπαρτσελόνα-Βαγιεκάνο (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Δευτέρα του Πάσχα 25 Απριλίου

15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
21:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 36η αγωνιστική: Περούτζια-Πάρμα (Novasports2)
21:30 EFL Championship: Πρέστον Νορθ Εντ-Μπλάκμπερν Ρόβερς (Novasports Start)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 37η αγωνιστική: Αλμερία-Σπόρτινγκ Χιχόν (Novasports1)
______________________________________________________________________________

Τρίτη 26 Απριλίου

12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
16:25 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ρομανδίας ΑΝΔΡΕΣ | Πρόλογος (Eurosport2)
19:00 Eurocup Προημιτελικός (Novasports5)
20:30 Ευρωλίγκα Play offs 3ος αγώνας Αναντολού Εφές-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports4)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
21:05 Ευρωλίγκα Play offs 3ος αγώνας Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports Prime)
21:30 Eurocup Προημιτελικός (Novasports5)
23:00 Playmakers (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Τετάρτη 27 Απριλίου

12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ρομανδίας ΑΝΔΡΕΣ | 1ο Ετάπ (Eurosport2)
19:00 Eurocup Προημιτελικός (Novasports6)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
21:00 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
21:30 Ευρωλίγκα Play offs 3ος αγώνας: Μπάγερν Μονάχου-Μπαρτσελόνα (Novasports4)
21:30 Eurocup Προημιτελικός (Novasports6)
22:00 Ευρωλίγκα Play offs 3ος αγώνας: Μονακό-Ολυμπιακός (Novasports Prime)
24:00 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Πέμπτη 28 Απριλίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
16:00 WTA 1000 Mutua Μαδρίτη Open 1ος γύρος (Novasports6)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ρομανδίας ΑΝΔΡΕΣ | 2ο Ετάπ (Eurosport2)
18:00 WTA 1000 Mutua Μαδρίτη Open (Novasports6)
(αν χρειαστεί) 20:30 Ευρωλίγκα Play offs 4ος αγώνας Αναντολού Εφές-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports4)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
(αν χρειαστεί) 21:05 Ευρωλίγκα Play offs 4ος αγώνας Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports Prime)
22:30 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
23:00 Playmakers (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Παρασκευή 29 Απριλίου

12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
16:00 WTA 1000 Mutua Μαδρίτη Open 1ος γύρος (Novasports6)
16:15 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
18:00 WTA 1000 Mutua μαδρίτη Open (Novasports6)
19:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 32η αγωνιστική: Ζανκτ Πάουλι-Νυρεμβέργη (Novasports2)
20:00 WTA 1000 Mutua Μαδρίτη Open (Novasports6)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
21:00 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 32η αγωνιστική: Ουνιόν Βερολίνου-Γκρόιτερ Φιρτ (Novasports3)
(αν χρειαστεί) 21:45 Ευρωλίγκα Play offs 4ος αγώνας: Μπάγερν Μονάχου-Μπαρτσελόνα (Novasports4)
21:45 EFL Championship 45η αγωνιστική: Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ (Novasports5)
(αν χρειαστεί) 22:00 Ευρωλίγκα Play offs 4ος αγώνας: Μονακό-Ολυμπιακός (Novasports Prime)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 34η αγωνιστική: Σεβίλλη-Κάδιθ (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 35η αγωνιστική: Στρασμπούρ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 38η αγωνιστική (Novasports Start)
22:30 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
24:00 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Σάββατο 30 Απριλίου

11:30 Αγώνες αυτοκινήτων DTM Portimao Πορτογαλία Qualifying Race (Novasports6)
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
14:30 Αγώνες αυτοκινήτων DTM Portimao Πορτογαλία Main Race (Novasports6)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αλαβές-Βιγιαρεάλ (Novasports1)
15:50 ΦΟΡΜΟΥΛΑ Ε ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ, ΜΟΝΑΚΟ ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport1)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μάιντς-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ντόρτμουντ-Μπόχουμ (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Στουτγκάρδη-Βόλφσμπουργκ (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Αρμίνια Μπίλεφελντ-Χέρτα (Novasports6)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άουγκσμπουργκ-Κολωνία (Novasports News)
17:00 EFL Championship 45η αγωνιστική: Νότιγχαμ Φόρεστ-Σουόνσι (Novasports Start)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Μαδρίτης-Εσπανιόλ (Novasports1)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λανς-Ναντ (Novasports2)
TBC Ελληνικό πρωτάθλημα (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαλένθια-Λεβάντε (Novasports1)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χόφενχαϊμ-Φράιμπουργκ (Novasports3)
19:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 31η αγωνιστική: Άγιαξ-Τσβόλε (Novasports5)
20:00 WTA 1000 Mutua Μαδρίτη Open 2ος γύρος (Novasports6)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 29η αγωνιστική (Novasports4)
21:00 We Love ΜΜΑ 57 (Novasports Start)
TBC Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 32η αγωνιστική: Ντάρμσταντ-Άουε (Novasports3)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αθλέτικ Μπιλμπάο-Ατλέτικο Μαδρίτης (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεν-Σεντ Ετιέν (Novasports2)
22:00 WTA 1000 Mutua Μαδρίτη Open (Novasports6)
22:50 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 9η αγωνιστική: Real Salt Lake-Los Angeles Galaxy (Novasports5)
______________________________________________________________________________

Κυριακή 1 Μαϊου

03:00 BKFC (Novasports6)
11:10 Αγώνες αυτοκινήτων DTM Portimao Πορτογαλία Qualifying Race (Novasports6)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Τρουά-Λιλ (Novasports2)
TBC Pre Game Show (Novasports Prime)
14:30 Αγώνες αυτοκινήτων DTM Portimao Πορτογαλία Main Race (Novasports6)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα Play off Αντβέρπ-Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ (Novasports Start)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
TBC Ελληνικό πρωτάθλημα (Novasports Prime)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Έλτσε-Οσασούνα (Novasports1)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άιντχοφεν-Βίλεμ (Novasports4)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φορτούνα Σιτάρντ-Φέγενορντ (Novasports News)
16:00 WTA 1000 Mutua Μαδρίτη Open 2ος γύρος (Novasports6)
16:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 37η αγωνιστική (Novasports Start)
TBC Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Γρανάδα-Θέλτα (Novasports1)
18:00 WTA 1000 Mutua Μαδρίτη Open (Novasports6)
18:05 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπορντό-Νις (Novasports2)
18:30 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 29η αγωνιστική (Novasports4)
TBC Ελληνικό πρωτάθλημα (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαγιεκάνο-Ρεάλ Σοσιεδάδ (Novasports1)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα Play off Άντερλεχτ-Κλαμπ Μπριζ (Novasports Start)
20:00 WTA 1000 Mutua Μαδρίτη Open (Novasports6)
20:00 ΓΚΟΛΦ PGA TOUR (Eurosport2)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
TBC Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Λιόν (Novasports2)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μπαρτσελόνα-Μαγιόρκα (Novasports1)
23:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 9η αγωνιστική: Nashville SC-Philadelphia Union (Novasports4)
______________________________________________________________________________

Δευτέρα 2 Μαϊου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
17:00 WTA 1000 Mutua Μαδρίτη Open Φάση των «32» (Novasports6)
19:00 WTA 1000 Mutua Μαδρίτη Open Φάση των «32» (Novasports6)
19:15 EFL Championship: Φούλαμ-Λούτον (Novasports2)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερ Λεβερκούζεν-Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Novasports2)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκλάντμπαχ-Λειψία (Novasports3)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Χετάφε-Μπέτις (Novasports1)
22:00 WTA 1000 Mutua Μαδρίτη Open Φάση των «32» (Novasports6)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 38η αγωνιστική (Novasports Start)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Τα νέα της Mistral: Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση – Ενισχυτής κεραίας U35Auto
Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα περιγράψουμε σε αυτό το τεύχος τους ενισχυτές κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες ...
TP-Link EAP683 UR AX6000
Το TP-Link Omada EAP683 UR ξεχωρίζει ως μια αξιόπιστη λύση στην κατηγορία των συσκευών δικτύου, συνδυάζοντας συνδεσιμότητα υψηλής ταχύτητας, προηγμένη ασφάλεια και απρόσκοπτη διαχείριση δικτύου. Μ...
Ikusi ENC-108
Η Ikusi, συνεχίζοντας τον σχεδιασμό και την υλοποίηση νέων προϊόντων, παρουσιάζει το ENC-108 με 8 εισόδους HDMI, τα σήματα των οποίων μπορούν να μετατραπούν σε 8 streams IP σε SPTS (unicast ή mult...
Redline S30 HEVC
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου δέκτη της Redline, S30 HEVC. Πρόκειται για έναν οικονομικό δέκτη Full HD που είναι εξοπλισμένος με DVB-T2 tuner και υποστηρίζει συμπίεση H.265...
Ikusi IKUGaF
Η Ikusi καλύπτει με τον καλύτερο τρόπο τις ανάγκες τηλεοπτικής αναμετάδοσης προγραμμάτων, με τα έτοιμα επαγγελματικά πακέτα IKUGaF που διαθέτει για τα Gap Fillers. Τα έτοιμα πακέτα IKUGaF είνα...
ANGA PS series
Η εταιρεία Stam Electronics ανακοινώνει νέα παραλαβή σειράς ποιοτικών κεραιών ANGA. Πρόκειται για τη σειρά PS, η οποία περιλαμβάνει εξωτερικές και εσωτερικές κεραίες που είναι κατάλληλες για επίγε...
Amiko MIRA X-4200
Ο Amiko MiraX HiS-4200 είναι ένας κορυφαίος Linux 4K UHD media streamer, που σας επιτρέπει να απολαμβάνετε τα αγαπημένα σας προγράμματα σε 4K UHD. Αυτός ο media streamer υποστηρίζει μεταξύ άλλων τ...
KAL KL-60
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του νέου τηλεχειριστηρίου KL-60. Πρόκειται για ένα προγραμματιζόμενο τηλεχειριστήριο 4:1, το οποίο προγραμματίζεται μέσω μονάδας υπέρυθρων από τ...
Promax ATLaS NG
Η Promax έχει δημιουργήσει μία σειρά εκπαιδευτικών video για τον κορυφαίο αναλυτή φάσματος ATLaS NG. Στα συγκεκριμένα video, περιγράφονται όλες οι λειτουργίες του αναλυτή, καθώς και ο τρόπος που δ...
SatLink COL5141A
Ο κωδικοποιητής COL5141A 4 σε 1 της SatLink είναι μια επαγγελματική συσκευή κωδικοποίησης και πολυπλεξίας ήχου και video με ισχυρή λειτουργικότητα. Διαθέτει διεπαφές εισόδου 4 καναλιών CVBS video ...
AVM FRITZ!DECT 350
Προσαρμόστε το FRITZ!DECT 350 σε πόρτες ή παράθυρα και αμέσως θα ανιχνεύσει αν είναι ανοικτά ή κλειστά. Αποτελώντας έναυσμα για την επακόλουθη λειτουργία προϊόντων FRITZ!DECT και συμβατών συσκευών...
KAL K-320
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του K-320, ενός ασύρματου ανιχνευτή κίνησης υποδοχής με εμβέλεια ανίχνευσης κίνησης 3 έως 7 μέτρων και γωνία κάλυψης 100°. Είναι ιδανικός για τη...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Ψηφιακή Τηλεόραση, τεύχος Ιουλίου 2024
Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Ιουλίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Ιουλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδ...
Διανομή σήματος HDMI στο σπίτι
Για τη θέαση τηλεοπτικών προγραμμάτων υψηλής ανάλυσης μέσω ενός δέκτη, IPTV Box, αποκωδικοποιητή συνδρομητικής πλατφόρμας ή οποιασδήποτε άλλης εξωτερικής πηγής, απαιτείται μόνο η σύνδεσή τους στην...
CRETA ELECTRONIX 2024
Μετά την τεράστια επιτυχία των κλαδικών εκθέσεων Salonica Electronix 2023 και Athens Electronix 2024, που πραγματοποιήθηκαν για τρίτη φορά σε Θεσσαλονίκη και Αθήνα, αντίστοιχα, και έσπασαν κάθε ρε...
Fracarro D-Matrix 4S FTA
Την πιο πρόσφατη μονάδα της οικογένειας των Headend της ιταλικής Fracarro, δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το D-Matrix 4S FTA, ένα Compact Headend που έρχε...
Amiko MIRA X-4200
Ένα νέο μοντέλο της σειράς OTT της Amiko δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το MIRA X-4200, ένα Set-Top Box που βασίζεται σε λειτουργικό σύστημα Linux και προ...
Sat & Zap, Ιούλιος 2024
Αρκετά νέα κανάλια στις 28 ανατολικά, ενώ και πάλι το Ιράν εμφανίζεται με νέα κανάλια εξωτερικού, μη εγκεκριμένα φυσικά από το θεοκρατικό καθεστώς… Al Mayadeen HD Hot Bird 13G – 13 East 11....