Skip to main content
DIABASTE DWREAN DIG 187
TM 509
SECURITY REPORT 149
satpraxis 2022
now 33 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

13 Ιουλίου 2021 14:31

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 15 Ιουλίου – 11 Αυγούστου

2b16e11225a77d2cca97feaff3978bc4 XL d99f10e2

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (15 Ιουλίου – 11 Αυγούστου)

Πέμπτη 15 Ιουλίου
08:30-22:00 Τουρνουά γκολφ The Open 1η Ημέρα (Novasports2HD)
14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΣ | 18ο Ετάπ (Eurosport1HD)
24:00 ΓΚΟΛΦ : PGA TOUR (Eurosport2HD)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT
(15 Ιουλίου – 11 Αυγούστου)

Πέμπτη 15 Ιουλίου

08:30-22:00 Τουρνουά γκολφ The Open 1η Ημέρα (Novasports2HD)
14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΣ | 18ο Ετάπ (Eurosport1HD)
24:00 ΓΚΟΛΦ : PGA TOUR (Eurosport2HD)
___________________________________________________________________
Παρασκευή 16 Ιουλίου

08:30-22:00 Τουρνουά γκολφ The Open 2η Ημέρα (Novasports2HD)
13:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΣ | 19ο Ετάπ (Eurosport1HD)
18:35 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίσλα | Προκριματικά, ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1HD)
24:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2HD)
___________________________________________________________________
Σάββατο 17 Ιουλίου

10:15 Αντοχή Μοτοσικλετών : ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eurosport2HD)
12:00-22:00 Τουρνουά γκολφ The Open 3η Ημέρα (Novasports2HD)
14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΣ | 20ο Ετάπ (Eurosport1HD)
21:45 Βελγικό Σούπερ Καπ: Κλαμπ Μπριζ-Γκενκ (Novasports1HD)
23:00 ΓΚΟΛΦ : PGA TOUR (Eurosport2HD)
___________________________________________________________________
Κυριακή 18 Ιουλίου

00:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 13η αγωνιστική: Atlanta United FC-New England Revolution (Novasports1HD)
02:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS: New York Red Bulls-Inter Miami CF (Novasports1HD)
11:00-21:00 Τουρνουά γκολφ The Open 4η Ημέρα (Novasports2HD)
12:45 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | 6 ώρες της Μόντσα (Eurosport2HD)
17:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΣ | 21ο Ετάπ (Eurosport1HD)
23:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2HD)
___________________________________________________________________
Δευτέρα 19 Ιουλίου

___________________________________________________________________
Τρίτη 20 Ιουλίου

___________________________________________________________________
Τετάρτη 21 Ιουλίου

11:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ Σουηδία – ΗΠΑ (Eurosport1HD)
14:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ Ζάμπια – Ολλανδία (Eurosport1HD)
21:30 Pre Game Show Ολυμπιακός-Νεφτσί Μπακού (Novasports1HD)
22:00 Προκριματικά UEFA Champions League 2ος Γύρος, 1ος αγώνας: Ολυμπιακός-Νεφτσί Μπακού (Novasports1HD)
24:00 Post Game Show Ολυμπιακός-Νεφτσί Μπακού (Novasports1HD)

___________________________________________________________________
Πέμπτη 22 Ιουλίου

02:35 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 14η αγωνιστική: Inter Miami CF-New England Revolution(Novasports1HD)
11:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ ΑΝΔΡΕΣ Μεξικό – Γαλλία (Eurosport1HD)
14:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ ΑΝΔΡΕΣ Βραζιλία – Γερμανία (Eurosport1HD)

___________________________________________________________________
Παρασκευή 23 Ιουλίου
02:30 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
14:00 ALL SPORTS: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
21:30 Β’ Κατηγορία Γερμανικού πρωταθλήματος 1η αγωνιστική: Σάλκε-Αμβούργο (Novasports1HD)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική (Novasports2HD)

___________________________________________________________________
Σάββατο 24 Ιουλίου

02:00 Bare Knuckle Fighting Championship (Novasports1HD)
02:30 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
03:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ (Eurosport2HD)
04:00 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΜΠΑΣΚΕΤ 3Χ3 Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ (Eurosport2HD)
05:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ROAD RACE ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1HD)
08:00 ΜΠΑΣΚΕΤ 3Χ3 Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ (Eurosport2HD)
10:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ (Eurosport2HD)
11:30 ΜΠΑΣΚΕΤ 3Χ3 Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ (Eurosport2HD)
12:15 ΠΥΓΜΑΧΙΑ, Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο (Eurosport1HD)
13:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
14:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ (Eurosport2HD)
15:00 ΜΠΑΣΚΕΤ 3Χ3 Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ (Eurosport2HD)
15:30 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ ΗΠΑ – Γαλλία (Eurosport1HD)
16:15 Γερμανικό πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού DTM Lausitzring Γερμανία 1η Ημέρα (Novasports2HD)
21:30 Β’ Κατηγορία Γερμανικού πρωταθλήματος: Βέρντερ Βρέμης-Ανόβερο (Novasports2HD)
22:35 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 15η αγωνιστική: Atlanta United FC-Columbus Crew (Novasports1HD)

___________________________________________________________________
Κυριακή 25 Ιουλίου

03:00 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
03:00 ΣΚΕΪΤΜΠΟΡΝΤ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
04:00 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΣΚΕΪΤΜΠΟΡΝΤ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
04:30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
06:15 ΠΥΓΜΑΧΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
07:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
08:00 ΜΠΑΣΚΕΤ 3Χ3 Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ (Eurosport2HD)
11:30 ΜΠΑΣΚΕΤ 3Χ3 Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ (Eurosport2HD)
13:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
14:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ (Eurosport2HD)
14:30 Β’ Κατηγορία Γερμανικού πρωταθλήματος: Σεντ Πάουλι-Χολστάιν Κίελ (Novasports1HD)
15:00 ΜΠΑΣΚΕΤ 3Χ3 Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ (Eurosport2HD)
15:30 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ Βραζιλία – Κορέα (Eurosport1HD)
16:15 Γερμανικό πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού DTM Lausitzring Γερμανία 2η Ημέρα (Novasports2HD)
17:00 Βελγικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική (Novasports1HD)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική (Novasports1HD)

___________________________________________________________________

Δευτέρα 26 Ιουλίου

00:30 ΤΡΙΑΘΛΟ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
01:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS: New York City FC-Orlando City SC (Novasports1HD)
03:00 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
03:00 ΣΚΕΪΜΠΟΡΝΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
04:00 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΣΚΕΪΜΠΟΡΝΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
04:30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
06:45 ΠΥΓΜΑΧΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
08:00 Κανόε – Σλάλομ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
08:00 ΜΠΑΣΚΕΤ 3Χ3 Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ (Eurosport2HD)
08:45 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
09:00 ΜΑΟΥΝΤΕΝ ΜΠΑΪΚ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
10:00 Κανόε – Σλάλομ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
10:45 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ Γαλλία – Τυνησία (Eurosport1HD)
11:30 ΜΠΑΣΚΕΤ 3Χ3 Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ (Eurosport2HD)
12:15 ΠΥΓΜΑΧΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
13:00 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ : Ολυμπιακοί Αγώνες
14:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ (Eurosport2HD)
15:00 ΜΠΑΣΚΕΤ 3Χ3 Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ (Eurosport2HD)
16:10 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ Βραζιλία – Αργεντινή (Eurosport1HD)

___________________________________________________________________
Τρίτη 27 Ιουλίου

00:30 ΤΡΙΑΘΛΟ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
03:00 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
03:00 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΣΕΡΦΙΝΓΚ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
04:30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
06:30 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
08:00 Κανόε – Σλάλομ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
09:00 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
09:00 ΜΑΟΥΝΤΕΝ ΜΠΑΪΚ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
10:00 Κανόε – Σλάλομ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
10:45 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
11:00 ΜΠΑΣΚΕΤ 3Χ3 Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ (Eurosport2HD)
12:00 ΠΥΓΜΑΧΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
13:45 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
14:30 ΜΠΑΣΚΕΤ 3Χ3 Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ (Eurosport2HD)
___________________________________________________________________
Τετάρτη 28 Ιουλίου

02:00 ΣΕΡΦΙΝΓΚ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
02:30 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΣΕΡΦΙΝΓΚ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
04:30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
07:40 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες ΗΠΑ – Ιράν (Eurosport2HD)
08:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
09:40 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
11:00 ΜΠΑΣΚΕΤ 3Χ3 Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ (Eurosport2HD)
12:30 ΠΥΓΜΑΧΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
13:15 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
14:45 ΜΠΑΣΚΕΤ 3Χ3 Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ (Eurosport2HD)
16:10 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
___________________________________________________________________
Πέμπτη 29 Ιουλίου

02:30 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
03:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
04:00 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΒΜΧ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
04:30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
07:15 ΠΥΓΜΑΧΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
07:40 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες Ιαπωνία – Σλοβενία (Eurosport2HD)
08:00 Κανόε – Σλάλομ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
09:40 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
09:45 Κανόε – Σλάλομ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
10:45 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
12:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ, Γυναίκες Ισπανία – Σερβία (Eurosport2HD)
12:15 ΠΥΓΜΑΧΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
13:45 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
14:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
15:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ Άνδρες, Ισπανία – Αργεντινή (Eurosport2HD)
16:05 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες ΗΠΑ – Τουρκία (Eurosport1HD)
21:00 Pre Game Show Άρης-Αστάνα (Novasports2HD)
21:30 Προκριματικά UEFA Conference League 2ος Γύρος, Επαναληπτικός Αγώνας: Άρης-Αστάνα (Novasports2 HD)
23:30 Post Game Show Άρης-Αστάνα (Novasports2HD)

___________________________________________________________________
Παρασκευή 30 Ιουλίου

03:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
03:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
04:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΒΜΧ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
04:30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
06:15 ΠΥΓΜΑΧΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
07:40 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες ΗΠΑ – Ιαπωνία (Eurosport1HD)
08:00 Κανόε – Σλάλομ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
09:40 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
10:00 Κανόε – Σλάλομ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
11:00 ΠΥΓΜΑΧΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
12:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Ολυμπιακοί Αγώνες Προημιτελικός Γυναίκες (Eurosport2HD)
15:00 ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
16:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες Κίνα – Αυστραλία (Eurosport2HD)
16:10 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
19:30 Β’ Κατηγορία Γερμανικού πρωταθλήματος 2η αγωνιστική: Πάντερμπορν-Νυρεμβέργη (Novasports1HD)
21:00 Μαχητικά σπορ MMA Hl Zwift Tri Battle Royale (Novasports4HD)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική (Novasports2HD)
22:00 LaLiga Champions Gala (Novasports1HD)

___________________________________________________________________

Σάββατο 31 Ιουλίου

01:30 ΤΡΙΑΘΛΟ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
03:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
03:30 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΒΜΧ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
04:30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
06:15 ΤΕΝΙΣ: Ολυμπιακό Αγώνες BRONZE MEDAL GAME (Eurosport1HD)
07:40 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες Νιγηρία – Ιταλία (Eurosport2HD)
09:30 ΤΕΝΙΣ: Ολυμπιακό Αγώνες BRONZE MEDAL GAME (Eurosport1HD)
09:40 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
11:30 ΤΕΝΙΣ: Ολυμπιακό Αγώνες GOLD MEDAL GAME (Eurosport1HD)
12:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Ολυμπιακοί Αγώνες Προημιτελικός Άνδρες (Eurosport2HD)
14:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
14:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Ολυμπιακοί Αγώνες Προημιτελικός Άνδρες (Eurosport2HD)
16:00 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες Κίνα – Ιταλία (Eurosport1HD)
16:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες ΗΠΑ – Τσεχία (Eurosport2HD)
21:30 Β’ Κατηγορία Γερμανικού πρωταθλήματος: Φορτούνα Ντίσελντορφ-Βέρντερ Βρέμης (Novasports2HD)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική (Novasports1HD)

___________________________________________________________________
Κυριακή 1 Αυγούστου

01:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 16η αγωνιστική: New York Red Bulls-New England Revolution (Novasports1HD)
03:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
03:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
04:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΒΜΧ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
04:30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Ολυμπιακό Αγώνες GOLD MEDAL GAME (Eurosport1HD)
06:50 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
07:45 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες Αργεντινή – Ιαπωνία (Eurosport2HD)
09:00 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
11:00 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
11:15 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες Ισπανία – Σλοβενία (Eurosport2HD)
13:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)

14:30 Β’ Κατηγορία Γερμανικού πρωταθλήματος: Αμβούργο-Διναμό Δρέσδης (Novasports1HD)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική (Novasports2HD)
15:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες Κορέα – Σερβία (Eurosport2HD)
16:00 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες ΗΠΑ – Αργεντινή (Eurosport1HD)
21:00 Γαλλικό Σούπερ Καπ: Λιλ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports1HD)

___________________________________________________________________
Δευτέρα 2 Αυγούστου

03:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
03:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
04:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες Νιγηρία -Ιαπωνία (Eurosport2HD)
06:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
07:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
07:45 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες Γαλλία – ΗΠΑ (Eurosport2HD)
09:45 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
11:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Ολυμπιακοί Αγώνες Ημιτελικός Γυναικών (Eurosport2HD)
11:45 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
13:25 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
14:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Ολυμπιακοί Αγώνες Ημιτελικός Γυναικών (Eurosport2HD)
16:00 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες Βραζιλία – Κένυα (Eurosport1HD)
16:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες Αυστραλία – Πουέρτο Ρίκο (Eurosport2HD)

___________________________________________________________________
Τρίτη 3 Αυγούστου

03:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
03:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
04:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες Προημιτελικός Ανδρών (Eurosport2HD)
06:30 ΠΥΓΜΑΧΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
07:40 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες Προημιτελικός Ανδρών (Eurosport2HD)
09:00 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
11:00 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
11:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Ολυμπιακοί Αγώνες Ημιτελικός Ανδρών (Eurosport2HD)
13:15 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
11:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Ολυμπιακοί Αγώνες Ημιτελικός Ανδρών (Eurosport2HD)
16:00 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
16:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)

___________________________________________________________________
Τετάρτη 4 Αυγούστου

00:30 Κολύμβηση ανοικτής θάλασσας : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
03:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
03:00 ΣΚΕΪΜΠΟΡΝΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
04:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΣΚΕΪΜΠΟΡΝΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
07:40 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
08:00 ΠΥΓΜΑΧΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
10:00 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
11:15 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
11:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΙΣΤΑΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
13:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
15:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
16:00 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
___________________________________________________________________
Πέμπτη 5 Αυγούστου

00:30 Κολύμβηση ανοικτής θάλασσας : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
02:30 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 17η αγωνιστική (Novasports1HD)
03:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
03:00 ΣΚΕΪΜΠΟΡΝΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
04:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΣΚΕΪΜΠΟΡΝΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
07:15 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
09:00 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
11:05 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΙΣΤΑΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
11:30 ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
12:30 ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
13:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
15:00 ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
15:45 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
16:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
23:30 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)

___________________________________________________________________
Παρασκευή 6 Αυγούστου

04:00 ΚΑΝΟΕ ΣΠΡΙΝΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
05:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
07:00 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
07:15 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
09:00 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
11:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΙΣΤΑΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
11:30 ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
12:30 ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
14:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
15:00 ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
17:00 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
21:45 Γερμανικό Κύπελλο 1ος Γύρος: Μπρέμερ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports2HD)
21:45 EFL Championship 1η αγωνιστική: Μπόρνμουθ-Γουέστ Μπρόμιτς (Novasports3HD)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική (Novasports4HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική (Novasports1HD)
___________________________________________________________________
Σάββατο 7 Αυγούστου

01:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
04:15 ΚΑΝΟΕ ΣΠΡΙΝΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
05:30 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
07:30 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
08:00 ΠΥΓΜΑΧΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
09:30 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
13:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
14:30 Γερμανικό πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού DTM Zolder, Βέλγιο 1η Ημέρα (Novasports1HD)
14:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
15:55 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
17:00 EFL Championship: Μπλάκμπερν Ρόβερς-Σουόνσι (Novasports2HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική (Novasports1HD)
21:00 Ολλανδικό Σούπερ Καπ: Άγιαξ-Αϊντχόφεν (Novasports1HD)
21:45 Γερμανικό κύπελλο 1ος Γύρος: Βισμπάντεν-Ντόρτμουντ (Novasports3HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου 1η αγωνιστική (Novasports2HD)
22:00 EFL Championship: Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Μπέρμιγχαμ Σίτι (Novasports4HD)
___________________________________________________________________
Κυριακή 8 Αυγούστου

01:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)

02:30 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 18η αγωνιστική (Novasports1HD)
04:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΙΣΤΑΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
05:30 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
07:30 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
08:00 ΠΥΓΜΑΧΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
10:00 ΧΑΝΤΜΠΟΛ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
11:00 ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική (Novasports2HD)
14:00 ALL SPORTS: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
14:30 Γερμανικό πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού DTM Zolder, Βέλγιο 2η Ημέρα (Novasports1HD)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική (Novasports3HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική (Novasports1HD)
18:30 EFL Championship: Κόβεντρι-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports2HD)
19:30 Γερμανικό κύπελλο 1ος Γύρος: Μπράουνσβάιγκ-Αμβούργο (Novasports3HD)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική (Novasports4HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική (Novasports1HD)

___________________________________________________________________
Δευτέρα 9 Αυγούστου

01:00 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 18η αγωνιστική (Novasports1HD)
21:45 Γερμανικό κύπελλο 1ος Γύρος: Καϊζερσλάουτερν-Γκλάντμπαχ (Novasports1HD)
___________________________________________________________________
Τρίτη 10 Αυγούστου

16:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Δανίας, 1ο εταπ (Eurosport1HD)
21:45 Αγγλικό Λιγκ Καπ 1ος Γύρος (Novasports1HD)

___________________________________________________________________
Τετάρτη 11 Αυγούστου

16:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Δανίας, 2ο εταπ (Eurosport1HD)
21:45 Αγγλικό Λιγκ Καπ 1ος Γύρος (Novasports1HD)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • AVM FRITZ!Powerline 1240 AX

    AVM FRITZ!Powerline 1240 AX

    Ιδιαίτερο χαρακτηριστικό, του νέου σετ FRITZ!Powerline 1240 AX WLAN set είναι το νέο Wi-Fi 6. Αυτό συνεπάγεται ότι μπορείτε να αναβαθμίσετε το οικιακό σας δίκτυο με Gigabit μέσω της ηλεκτρικής καλ...
  • TP-Link SG6428XHP & SG6654XHP

    TP-Link SG6428XHP & SG6654XHP

    Τα SG6428XHP και SG6654XHP είναι δύο προηγμένης τεχνολογίας, ευέλικτα PoE+ switches της TP-Link, με διαχείριση L3, τα οποία έχουν κατασκευαστεί για απαιτήσεις δικτύωσης επαγγελματικού επιπέδου, με...
  • Αλκαλικές μπαταρίες Grundig από την KAL Electronics

    Αλκαλικές μπαταρίες Grundig από την KAL Electronics

    Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή πλήρους σειράς μπαταριών Grundig. Περιλαμβάνει αλκαλικές μπαταρίες όλων των μεγεθών, για γενική χρήση σε όλες τις μικροσυσκευές. Διαθέτουν μέγισ...
  • Ikusi MOD-203

    Ikusi MOD-203

    H Ikusi παρουσίασε πρόσφατα ένα νέο ποιοτικό μοντέλο Digital HD Modulator, το MOD-203, το οποίο μετατρέπει σήμα από HDMI και AV σε DVB-T COFDM, με πλήρεις δυνατότητες παραμετροποίησης του σήματος ...
  • Tesla XG500

    Tesla XG500

    Απολαύστε εξαιρετική ψυχαγωγία πολυμέσων με το Tesla MediaBox XG500, ένα Android TV Box με πιστοποιημένο λειτουργικό σύστημα Google TV. Η πιστοποίηση αυτή εγγυάται την ομαλή λειτουργία και τις τακ...
  • Sonora Terra Digital

    Sonora Terra Digital

    Η Sonora Terra Digital είναι μια κεραία με συμπαγή και μοντέρνο σχεδιασμό, κατάλληλη για χρήση σε εξωτερικούς χώρους, ώστε να απολαμβάνετε σταθερή σύνδεση και εικόνα υψηλής ποιότητας! Είναι κατάλλ...
  • Ekselans EK CAST

    Ekselans EK CAST

    Το EK CAST βελτιώνει την εμπειρία πολυμέσων των φιλοξενούμενων στα δωμάτια του ξενοδοχείου (ή/και νοσοκομείου, γηροκομείου κ.λπ.), επιτρέποντάς τους να απολαμβάνουν τόσο το δικό τους περιεχόμενο π...
  • Huayu 0143

    Huayu 0143

    Αν χάλασε το τηλεχειριστήριο του αποκωδικοποιητή σας MAG, δεν χρειάζεται να ανησυχείτε, καθώς η KAL Electronics έχει τη λύση! Διαθέτει το Huayu 0143, που είναι ένα οικονομικό τηλεχειριστήριο αντικ...
  • Tesla XT850

    Tesla XT850

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου Tesla MediaBox XT850. Πρόκειται για ένα Android TV Box που είναι ταυτόχρονα και DVB-T2 HEVC (H.265) δέκτης, συμβατός με το νέο πρότυπο επίγεια...
  • D-Link DMS-106XT

    D-Link DMS-106XT

    Απολαύστε αξιόπιστο ενσύρματο Ethernet 10 Gigabit, με πέντε θύρες 2.5 Gigabit, λειτουργία Turbo για ιεράρχηση QoS βάσει θυρών, καθώς και πολύχρωμο φωτισμό LED, που σας επιτρέπουν να εξαλείψετε τα ...
  • Digitalbox 8200 HD FTA

    Digitalbox 8200 HD FTA

    Ένας νέος δέκτης κυκλοφορεί στην ελληνική αγορά από την Ψηφιακή Τεχνολογία Α.Ε.Β.Ε. Πρόκειται για τον Digitalbox 8200 HD FTA, έναν οικονομικό δορυφορικό δέκτη με DVB-S2 tuner που έχει σχεδιαστεί γ...
  • Η Panel TV μαγνήτισε τους επαγγελματίες στην Athens Electronix 2024

    Η Panel TV μαγνήτισε τους επαγγελματίες στην Athens Electronix 2024

    Νέο παράθυρο στην πληροφόρηση των επαγγελματιών ψηφιακών λύσεων άνοιξε η Panel TV με τη συμμετοχή της και την παρουσίαση νέων καινοτόμων ψηφιακών τεχνολογιών στη μεγαλύτερη κλαδική έκθεση συστημάτ...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

  • Ψηφιακή Τηλεόραση, Μάιος 2024

    Ψηφιακή Τηλεόραση, Μάιος 2024

    Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Μαΐου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Μαΐου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδικό ...
  • Cosmote, Nova, Vodafone – Όλα τα πακέτα για streaming και υπερυψηλές ταχύτητες internet μέσω οπτικής ίνας

    Cosmote, Nova, Vodafone – Όλα τα πακέτα για streaming και υπερυψηλές ταχύτητες internet μέσω οπτικής ίνας

    Οι τηλεπικοινωνιακοί πάροχοι είναι πάντα περιζήτητοι! Εκτός από τις υπηρεσίες τηλεφωνίας και υψηλής ταχύτητας internet που παρέχουν, έχουν εμπλουτίσει το πορτφόλιό τους και με πλατφόρμες συνδρομητ...
  • Kathrein UFOpro

    Kathrein UFOpro

    Το UFOpro αποτελεί την πρόσφατη πλατφόρμα Headend της γερμανικής Kathrein, που προσφέρει ηγετική σχέση απόδοσης - τιμής στην αγορά! Είναι κατασκευασμένο για εφαρμογές τηλεόρασης επόμενης γενιάς σε...
  • Sat & Zap, Μάιος 2024

    Sat & Zap, Μάιος 2024

    Ελάχιστο το ευρωπαϊκό ενδιαφέρον στη γεωστατική τροχιά όπου το streaming έχει υπερκεράσει τους δορυφόρους. Αντίθετα, σε Ασία και Αφρική κάθε μήνα εμφανίζονται νέα ελεύθερα κανάλια. Al Shams...