Skip to main content
16 Νοεμβρίου 2021 14:13

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 16 – 29 Νοεμβρίου

admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2022%2F04%2F1b37e7bff5305e79f5c067e42d7ff0c6 XL

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (16 – 29 Νοεμβρίου)

Τρίτη 16 Νοεμβρίου
19:00 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
20:00 Ευρωλίγκα 10η αγωνιστική: Ζαλγκίρις Κάουνας-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports Prime)
21:00 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports4)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT
(16 – 29 Νοεμβρίου)

Τρίτη 16 Νοεμβρίου

19:00 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
20:00 Ευρωλίγκα 10η αγωνιστική: Ζαλγκίρις Κάουνας-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports Prime)
21:00 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports4)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Ερυθρός Αστέρας (Novasports3)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Φενέρμπαχτσε (Novasports5)
21:30 Eurocup 5η αγωνιστική: Βίρτους Μπολόνια-Βενέτσια (Novasports Start)
22:00 Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Τετάρτη 17 Νοεμβρίου

18:00 Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports4)
18:30 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
19:00 Ευρωλίγκα: Ζενίτ-Άλμπα Βερολίνου (Novasports5)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Ολυμπιακός (Novasports Prime)
20:30 Eurocup: Ουλμ-Προμηθέας Πάτρας (Novasports4)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Μονακό (Novasports3)
21:30 Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
21:30 Eurocup: Παρτίζαν-Λιετκαμπέλις (Novasports Start)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports5)
______________________________________________________________________________

Πέμπτη 18 Νοεμβρίου

20:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
20:30 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
21:30 Ευρωλίγκα 11η αγωνιστική: Μπάγερν Μονάχου-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports Prime)
21:45 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Ερυθρός Αστέρας (Novasports4)
23:30 Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Παρασκευή 19 Νοεμβρίου

14:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι (Eurosport1)
16:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι (Eurosport1)
17:25 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Νιζνι Ταγκίλ | Προκριματικά, ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
17:45 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι (Eurosport1)
18:00 Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-Άλμπα Βερολίνου (Novasports4)
18:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι (Eurosport1)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Μονακό (Novasports6)
19:45 Ευρωλίγκα: Ζενίτ-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports5)
19:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 14η αγωνιστική: Ανόβερο-Πάντερμπορν (Novasports2)
19:45 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι (Eurosport1)
20:00 Playmakers, Α΄ μέρος (Novasports Prime)
20:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
20:45 Ευρωλίγκα: Ζαλγκίρις Κάουνας-Φενέρμπαχτσε (Novasports Start)
21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports Prime)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 12η αγωνιστική: Άουγκσμπουργκ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports4)
21:45 EFL Championship 18η αγωνιστική: Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς-Λούτον (Novasports6)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 15η αγωνιστική: Μαλίν-Κλαμπ Μπριζ (Novasports News)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 14η αγωνιστική: Λεβάντε-Αθλέτικ Μπιλμπάο (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 14η αγωνιστική: Μονακό-Λιλ (Novasports2)
22:00 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Μπαρτσελόνα (Novasports5)
23:00 Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Σάββατο 20 Νοεμβρίου

08:20 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ Ινδονησία 2021 | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
09:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ Ινδονησία 2021 | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
11:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Levi | 1ο σκέλος ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
12:30 FREESTYLE SKIING Στουμπάι | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport1)
14:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι (Eurosport2)
14:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Levi | 2nd Leg ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
14:30 EFL Championship: Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Κόβεντρι (Novasports2)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Θέλτα-Βιγιαρεάλ (Novasports1)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:10 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι (Eurosport2)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ντόρτμουντ-Στουτγκάρδη (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερ Λεβερκούζεν-Μπόχουμ (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χόφενχαϊμ-Λειψία (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκλάντμπαχ-Γκρόιτερ Φιρτ (Novasports6)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Αρμίνια Μπίλεφελντ-Βόλφσμπουργκ (Novasports Start)
16:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Νιζνι Ταγκίλ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Σεβίλλη-Αλαβές (Novasports1)
17:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 13η αγωνιστική: Άιντχοφεν-Φίτεσε (Novasports News)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Ναντ (Novasports2)
18:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι (Eurosport2)
18:45 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι (Eurosport2)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική: Άρης-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ατλέτικο Μαδρίτης-Οσασούνα (Novasports1)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ουνιόν Βερολίνου-Χέρτα (Novasports3)
20:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
21:00 ΙΠΠΑΣΙΑ: GLOBAL CHAMPIONS TOUR (Eurosport1)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)
21:30 Β΄ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Βέρντερ Βρέμης-Σάλκε (Novasports3)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μπαρτσελόνα-Εσπανιόλ (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεν-Μονπελιέ (Novasports2)
21:35 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS Play Offs: Philadelphia Union-New York Red Bulls (Novasports5)
23:30 ΙΠΠΑΣΙΑ: GLOBAL CHAMPIONS TOUR (Eurosport1)
______________________________________________________________________________

Κυριακή 21 Νοεμβρίου

08:20 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ Ινδονησία 2021 | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
09:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ Ινδονησία 2021 | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
11:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Levi | 1ο σκέλος ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπρεστ-Λανς (Novasports2)
14:00 EFL Championship: Ντέρμπι-Μπόρνμουθ (Novasports6)
14:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Levi | 2nd Leg ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
14:30 Β΄ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Χαϊντενχάιμ-Χολστάιν Κίελ (Novasports3)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Άντερλεχτ-Κόρτραϊκ (Novasports5)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Χετάφε-Κάδιθ (Novasports1)
15:00 ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ ΜΙΚΡΗΣ ΠΙΣΤΑΣ (Eurosport2)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Τσβόλε (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Φράιμπουργκ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Novasports Prime)
16:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Νιζνι Ταγκίλ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
17:00 Βελγικό πρωτάθλημα: Σιντ Τρούιντεν-Αντβέρπ (Novasports5)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Γρανάδα-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports1)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Βάαλβικ-Άγιαξ (Novasports4)
18:05 Γαλλικό πρωτάθλημα: Κλερμόν-Νις (Novasports2)
18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α΄ μέρος (Novasports Prime)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μάιντς-Κολωνία (Novasports3)
18:30 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 9η αγωνιστική: Αρμάνι Μιλάνο-Τρεβίζο (Novasports Start)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-ΠΑΟΚ (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Έλτσε-Μπέτις (Novasports1)
20:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Βίρτους Μπολόνια-Μπρίντιζι (Novasports4)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 13η αγωνιστική: Πίζα-Μπενεβέντο (Novasports Start)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Μαρσέιγ (Novasports2)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Σοσιεδάδ-Βαλένθια (Novasports1)
22:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS Play Offs: New York City FC-Atlanta United FC (Novasports3)
______________________________________________________________________________

Δευτέρα 22 Νοεμβρίου

09:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ Switzerland – Russia (Eurosport2)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαγιεκάνο-Μαγιόρκα (Novasports1)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος: Σαραγόσα-Λεγανές (Novasports2)
______________________________________________________________________________

Τρίτη 23 Νοεμβρίου

15:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ Γερμανία – Σουηδία (Eurosport2)
16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
21:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)

______________________________________________________________________________

Τετάρτη 24 Νοεμβρίου

05:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Gonzaga-UCLA (Novasports Prime)
16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
21:30 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: UCONN-Auburn (Novasports4)
21:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
24:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Maui Invitational Championship (Novasports4)
______________________________________________________________________________

Πέμπτη 25 Νοεμβρίου

04:30 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Memphis-Virginia Tech (Novasports Prime)
13:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ Scotland – Norway (Eurosport1)
16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
17:00 Τουρνουά τένις Davis Cup: Κροατία-Αυστραλία (Novasports6)
17:00 Τουρνουά τένις Davis Cup: Καναδάς-Σουηδία (Novasports Start)
17:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport2)
18:30 Προκριματικά Μουντομπάσκετ 2023 1η αγωνιστική: Λευκορωσία-Τουρκία (Novasports3)
19:00 Ευρωλίγκα 12η αγωνιστική: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Μπάγερν Μονάχου (Novasports5)
TBC Playmakers, Α’ μέρος (TBC)
19:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Αναντολού Εφές (Novasports2)
20:30 Προκριματικά Μουντομπάσκετ 2023: Μ. Βρετανία-Ελλάδα (TBC)
21:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport2)
21:30 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ζενίτ (Novasports Prime)
21:30 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports3)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports5)
21:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
21:45 Προκριματικά Μουντομπάσκετ 2023: Κροατία-Σλοβενία (Novasports2)
23:30 Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Παρασκευή 26 Νοεμβρίου

10:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)
11:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ρούκα | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
13:20 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ρούκα | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport2)
14:30 ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)
16:00 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ρούκα | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
16:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Νιζνι Ταγκίλ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
17:00 Προκριματικά Μουντομπάσκετ 2023: Γεωργία-Ουκρανία (Novasports4)
17:00 Τουρνουά τένις Davis Cup: Σερβία-Αυστρία (Novasports6)
17:00 Τουρνουά τένις Davis Cup: ΗΠΑ-Ιταλία (Novasports Start)
18:05 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ρούκα | Προκριματικά, ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
19:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport2)
19:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 15η αγωνιστική: Ρέγκενσμπουργκ-Ντιναμό Δρέσδης (Novasports2)
20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Ούνιξ Καζάν (Novasports5)
20:30 Playmakers, Α΄ μέρος (Novasports Prime)
20:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Λέικ Λουϊζ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
21:00 Ευρωλίγκα: Μονακό-Βιλερμπάν (as live 23:30 Novasports3)
21:30 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Ολυμπιακός (Novasports Prime)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 13η αγωνιστική: Στουτγκάρδη-Μάιντς (Novasports3)
21:30 Προκριματικά Μουντομπάσκετ 2023: Γαλλία-Μαυροβούνιο (Novasports4)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 15η αγωνιστική: Αθλέτικ Μπιλμπάο-Γρανάδα (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 15η αγωνιστική: Λανς-Ανζέ (Novasports2)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Ζαλγκίρις Κάουνας (Novasports5)
22:00 EFL Championship 20η αγωνιστική: Γουέστ Μπρόμιτς-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports News)
23:30 Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
_____________________________________________________________________________

Σάββατο 27 Νοεμβρίου

05:30 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Duke-Gonzaga (Novasports Prime)
07:20 FREESTYLE SKIING Σίκρετ Γκάρντεν | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport2)
10:00 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ρούκα | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
10:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport2)
11:00 Τουρνουά τένις Davis Cup: Γαλλία-Αγγλία (Novasports6)
11:10 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ρούκα ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
12:40 ΔΙΑΘΛΟ Οστερσουντ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
13:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Νιζνι Ταγκίλ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
14:25 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ρούκα | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
14:30 EFL Championship: Πρέστον-Φούλαμ (Novasports2)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αλαβές-Θέλτα (Novasports1)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport2)
15:50 ΔΙΑΘΛΟ Οστερσουντ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Βόλφσμπουργκ-Ντόρτμουντ (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χέρτα-Άουγκσμπουργκ (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Κολωνία-Γκλάντμπαχ (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπόχουμ-Φράιμπουργκ (Novasports Start)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκρόιτερ Φιρτ-Χόφενχαϊμ (Novasports News)
17:00 Τουρνουά τένις Davis Cup: Σερβία-Γερμανία (Novasports6)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαλένθια-Βαγιεκάνο (Novasports1)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 11η αγωνιστική: Αστέρας Τρίπολης-Ατρόμητος (Novasports2)
18:30 Ποδηλασία Πίστας Ποδηλασία Πίστας: Tσάμπιονς Λιγκ (Eurosport1)
18:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ρούκα | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
19:15 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 18η αγωνιστική: Αλμερία-Ουέσκα (Novasports5)
19:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κίλινγκτον | 2nd Leg ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΕΚ (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μαγιόρκα-Χετάφε (Novasports1)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερν Μονάχου-Αρμίνια Μπίλεφελντ (Novasports3)
21:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Λέικ Λουϊζ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Χολστάιν Κίελ-Βέρντερ Βρέμης (Novasports3)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 16η αγωνιστική (Novasports4)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βιγιαρεάλ-Μπαρτσελόνα (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις-Μετς (Novasports2)
22:20 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
______________________________________________________________________________

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

03:10 Προκριματικά Μουντομπάσκετ 2023: Παραγουάη-Αργεντινή (Novasports Prime)
08:20 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Σίκρετ Γκάρντεν | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport1)
10:00 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ρούκα | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
11:00 Τουρνουά τένις Davis Cup: Αγγλία-Τσεχία (Novasports6)
11:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport2)
11:10 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ρούκα | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
11:55 ΔΙΑΘΛΟ Οστερσουντ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
13:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport2)
13:20 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ρούκα | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Σεντ Ετιέν-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2)
14:20 ΔΙΑΘΛΟ Οστερσουντ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
14:30 Pre Game Show Ολυμπιακός-Βόλος (Novasports Prime)
14:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Αμβούργο-Ίγκολσταντ (Novasports3)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα 16η αγωνιστική (Novasports Start)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport2)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Βόλος (Novasports Prime)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μπέτις-Λεβάντε (Novasports1)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 14η αγωνιστική: Τβέντε-Φέγενορντ (Novasports5)
16:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Στρασμπούρ (Novasports2)
16:00 Pre Game Show Ελλάδα-Λευκορωσία (TBC)
16:05 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ρούκα | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Ουνιόν Βερολίνου (Novasports3)
16:35 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κίλινγκτον | 1ο σκέλος ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
17:00 Προκριματικά Μουντομπάσκετ 2023 2η αγωνιστική: Ελλάδα-Λευκορωσία (TBC)
17:00 Τουρνουά τένις Davis Cup: Ισπανία-Ρωσία (Novasports6)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Εσπανιόλ-Ρεάλ Σοσιεδάδ (Novasports1)
17:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ρούκα | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χερενφέιν-Άιντχοφεν (Novasports News)
18:00 Προκριματικά Μουντομπάσκετ 2023: Τουρκία-Μ. Βρετανία (Novasports5)
18:05 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Λιόν (Novasports2)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Λειψία-Μπάγερ Λεβερκούζεν (Novasports3)
18:39 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport2)
19:00 Post Game Show Ελλάδα-Λευκορωσία (TBC)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-Άρης (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Κάδιθ-Ατλέτικο Μαδρίτης (Novasports1)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα 16η αγωνιστική (Novasports Start)
19:35 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κίλινγκτον | 2nd Leg ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport2)
21:05 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Λέικ Λουϊζ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 14η αγωνιστική: Κόμο-Πάρμα (Novasports Start)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Τρουά (Novasports2)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Μαδρίτης-Σεβίλλη (Novasports1)
22:00 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS Play Offs (Novasports3)
22:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
______________________________________________________________________________

Δευτέρα 29 Νοεμβρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
17:00 Τουρνουά τένις Davis Cup Προημιτελικός (Novasports6)
18:00 Προκριματικά Μουντομπάσκετ 2023: Τσεχία-Λιθουανία (Novasports4)
18:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
21:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος: Τερνάνα-Κροτόνε (Novasports3)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
21:45 EFL Championship: Ντέρμπι Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς (Novasports2)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Οσασούνα-‘Ελτσε (Novasports1)
22:00 B’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος: Εϊμπάρ-Χιρόνα (Novasports Start)

Σημείωση για το Davis Cup: Κάθε αναμέτρηση αποτελείται από τρεις αγώνες, δύο Μονού και έναν Διπλού.

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Τα νέα της Mistral: Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση – Ενισχυτής κεραίας U35Auto
Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα περιγράψουμε σε αυτό το τεύχος τους ενισχυτές κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες ...
TP-Link EAP683 UR AX6000
Το TP-Link Omada EAP683 UR ξεχωρίζει ως μια αξιόπιστη λύση στην κατηγορία των συσκευών δικτύου, συνδυάζοντας συνδεσιμότητα υψηλής ταχύτητας, προηγμένη ασφάλεια και απρόσκοπτη διαχείριση δικτύου. Μ...
Ikusi ENC-108
Η Ikusi, συνεχίζοντας τον σχεδιασμό και την υλοποίηση νέων προϊόντων, παρουσιάζει το ENC-108 με 8 εισόδους HDMI, τα σήματα των οποίων μπορούν να μετατραπούν σε 8 streams IP σε SPTS (unicast ή mult...
Redline S30 HEVC
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου δέκτη της Redline, S30 HEVC. Πρόκειται για έναν οικονομικό δέκτη Full HD που είναι εξοπλισμένος με DVB-T2 tuner και υποστηρίζει συμπίεση H.265...
Ikusi IKUGaF
Η Ikusi καλύπτει με τον καλύτερο τρόπο τις ανάγκες τηλεοπτικής αναμετάδοσης προγραμμάτων, με τα έτοιμα επαγγελματικά πακέτα IKUGaF που διαθέτει για τα Gap Fillers. Τα έτοιμα πακέτα IKUGaF είνα...
ANGA PS series
Η εταιρεία Stam Electronics ανακοινώνει νέα παραλαβή σειράς ποιοτικών κεραιών ANGA. Πρόκειται για τη σειρά PS, η οποία περιλαμβάνει εξωτερικές και εσωτερικές κεραίες που είναι κατάλληλες για επίγε...
Amiko MIRA X-4200
Ο Amiko MiraX HiS-4200 είναι ένας κορυφαίος Linux 4K UHD media streamer, που σας επιτρέπει να απολαμβάνετε τα αγαπημένα σας προγράμματα σε 4K UHD. Αυτός ο media streamer υποστηρίζει μεταξύ άλλων τ...
KAL KL-60
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του νέου τηλεχειριστηρίου KL-60. Πρόκειται για ένα προγραμματιζόμενο τηλεχειριστήριο 4:1, το οποίο προγραμματίζεται μέσω μονάδας υπέρυθρων από τ...
Promax ATLaS NG
Η Promax έχει δημιουργήσει μία σειρά εκπαιδευτικών video για τον κορυφαίο αναλυτή φάσματος ATLaS NG. Στα συγκεκριμένα video, περιγράφονται όλες οι λειτουργίες του αναλυτή, καθώς και ο τρόπος που δ...
SatLink COL5141A
Ο κωδικοποιητής COL5141A 4 σε 1 της SatLink είναι μια επαγγελματική συσκευή κωδικοποίησης και πολυπλεξίας ήχου και video με ισχυρή λειτουργικότητα. Διαθέτει διεπαφές εισόδου 4 καναλιών CVBS video ...
AVM FRITZ!DECT 350
Προσαρμόστε το FRITZ!DECT 350 σε πόρτες ή παράθυρα και αμέσως θα ανιχνεύσει αν είναι ανοικτά ή κλειστά. Αποτελώντας έναυσμα για την επακόλουθη λειτουργία προϊόντων FRITZ!DECT και συμβατών συσκευών...
KAL K-320
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του K-320, ενός ασύρματου ανιχνευτή κίνησης υποδοχής με εμβέλεια ανίχνευσης κίνησης 3 έως 7 μέτρων και γωνία κάλυψης 100°. Είναι ιδανικός για τη...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Ψηφιακή Τηλεόραση, τεύχος Ιουλίου 2024
Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Ιουλίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Ιουλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδ...
Διανομή σήματος HDMI στο σπίτι
Για τη θέαση τηλεοπτικών προγραμμάτων υψηλής ανάλυσης μέσω ενός δέκτη, IPTV Box, αποκωδικοποιητή συνδρομητικής πλατφόρμας ή οποιασδήποτε άλλης εξωτερικής πηγής, απαιτείται μόνο η σύνδεσή τους στην...
CRETA ELECTRONIX 2024
Μετά την τεράστια επιτυχία των κλαδικών εκθέσεων Salonica Electronix 2023 και Athens Electronix 2024, που πραγματοποιήθηκαν για τρίτη φορά σε Θεσσαλονίκη και Αθήνα, αντίστοιχα, και έσπασαν κάθε ρε...
Fracarro D-Matrix 4S FTA
Την πιο πρόσφατη μονάδα της οικογένειας των Headend της ιταλικής Fracarro, δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το D-Matrix 4S FTA, ένα Compact Headend που έρχε...
Amiko MIRA X-4200
Ένα νέο μοντέλο της σειράς OTT της Amiko δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το MIRA X-4200, ένα Set-Top Box που βασίζεται σε λειτουργικό σύστημα Linux και προ...
Sat & Zap, Ιούλιος 2024
Αρκετά νέα κανάλια στις 28 ανατολικά, ενώ και πάλι το Ιράν εμφανίζεται με νέα κανάλια εξωτερικού, μη εγκεκριμένα φυσικά από το θεοκρατικό καθεστώς… Al Mayadeen HD Hot Bird 13G – 13 East 11....