Skip to main content
DIABASTE DWREAN DIG 188
TM 529
SECURITY REPORT 151
satpraxis 2022
now 33 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

16 Δεκεμβρίου 2020 14:11

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 16 Δεκεμβρίου 2020 – 8 Ιανουαρίου 2021

admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2022%2F04%2F9e47b01a075264569d902d79a0dd9d0f XL

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (16 Δεκεμβρίου 2020 – 8 Ιανουαρίου 2021)

Τετάρτη 16 Δεκεμβρίου
14:55 ΣΝΟΥΚΕΡ, Παγκόσμιο Γκραν Πρι, 1ος γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Ευρωλίγκα: Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Μπάγερν Μονάχου (Novasports5HD)
18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ Μέρος ΑΕΚ-Ολυμπιακός (Novasports1HD)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT
(16 Δεκεμβρίου 2020 – 8 Ιανουαρίου 2021)

Τετάρτη 16 Δεκεμβρίου

14:55 ΣΝΟΥΚΕΡ, Παγκόσμιο Γκραν Πρι, 1ος γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Ευρωλίγκα: Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Μπάγερν Μονάχου (Novasports5HD)
18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ Μέρος ΑΕΚ-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
18:30 Eurocup: Προμηθέας Πάτρας-Ολίμπια Λιουμπλιάνα (Novasports3HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική (εξ αναβολής): ΑΕΚ-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
19:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Αταλάντα (Novasports4HD)
19:35 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ Αρόζα | Σκι Κρος (Ανδρών / Γυναικών) (Eurosport2)
20:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Χίμκι (Novasports5HD)
20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 15η αγωνιστική: Ντιζόν-Λιλ (Novasports24HD)
20:30 Super Euroleague, A’ Μέρος (Novasports2HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ, Παγκόσμιο Γκραν Πρι, 2ος γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β΄ Μέρος, ΑΕΚ-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Βαλένθια (Novasports2HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα – Λεπτό προς λεπτό Ελλάς Βερόνα-Σαμπντόρια, Πάρμα-Κάλιαρι, Σπέτσια-Μπολόνια, Φιορεντίνα-Σασουόλο (Novasports3HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Νάπολι (Novasports4HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Μίλαν (Novasports24HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Μακάμπι Τελ Αβίβ (as-live 23:45 Novasports4HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Λοριάν (Novasports5HD)
23:30 Super Euroleague, Β’ Μέρος (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________

Πέμπτη 17 Δεκεμβρίου

14:55 ΣΝΟΥΚΕΡ, Παγκόσμιο Γκραν Πρι, 2ος γύρος (Eurosport2)
15:05 ΔΙΑΘΛΟ Χόχφιλτζεν | Σπριντ Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:35 ΣΝΟΥΚΕΡ, Παγκόσμιο Γκραν Πρι, 2ος γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Ευρωλίγκα 15η αγωνιστική: Αναντολού Εφές-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports4HD)
20:00 Super Euroleague, A’ Μέρος (Novasports1HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις Κάουνας-Φενέρμπαχτσε (Novasports3HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ, Παγκόσμιο Γκραν Πρι, Προημιτελικά (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Άλμπα Βερολίνου (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Τορίνο (Novasports2HD)
23:00 Super Euroleague, A’ Μέρος (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________

Παρασκευή 18 Δεκεμβρίου

12:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βαλ Γκαρντένα | Υπεργιγαντιαία Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:35 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ράμσαου | 5χλμ. (Ατ.) Γκούντερσεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:55 ΣΝΟΥΚΕΡ, Παγκόσμιο Γκραν Πρι, Προημιτελικά (Eurosport2)
15:05 ΔΙΑΘΛΟ Χόχφιλτζεν | Σπριντ Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ενγκελμπεργκ | Προκριματικά Άλματος Ανδρών από μεγάλο λόφο (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (Novasports1HD)
20:00 Super Euroleague, A’ Μέρος (Novasports2HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Βαλένθια (Novasports3HD)
20:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Μπασκόνια (Novasports5HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ, Παγκόσμιο Γκραν Πρι, Hμιτελικός (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports2HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Χίμκι (Novasports4HD)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 17η αγωνιστική: Σαρλερουά-Άντερλεχτ (Novasports24HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports1HD)
22:00 EFL Championship 20η αγωνιστική: Πρέστον-Μπρίστολ Σίτι (Novasports3HD)
23:00 Super Euroleague, Β’ Μέρος (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________

Σάββατο 19 Δεκεμβρίου

09:50 ΛΟΥΤΖ Γουϊντερμπεργκ | Α’ γύρος Διπλό (Eurosport2)
11:10 ΛΟΥΤΖ Γουϊντερμπεργκ | Β’ γύρος Διπλό (Eurosport2)
11:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βαλ ντ’Ιζέρ | Ελεύθερη Κατάβαση Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:10 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ράμσαου | Μικρός λόφος 98 (Eurosport2)
12:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βαλ Γκαρντένα | Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:45 ΛΟΥΤΖ Γουϊντερμπεργκ | Α’ γύρος Μονό Γυναικών (Eurosport2)
14:00 ΔΙΑΘΛΟ Χόχφιλτζεν | Ατομική Καταδίωξη Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:10 ΛΟΥΤΖ Γουϊντερμπεργκ | Β’ γύρος Μονό Γυναικών (Eurosport2)
14:30 EFL Championship: Νόριτς-Κάρντιφ (Novasports1HD)
14:40 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Δρέσδη | Σπριντ (Ελεύθερη) Ανδρών και γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:15 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ράμσαου | 10 χλμ. Γκούντερσεν Ατομικό (Eurosport2)
15:55 ΔΙΑΘΛΟ Χόχφιλτζεν | Ατομική Καταδίωξη Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 13η αγωνιστική: Φιορεντίνα-Ελλάς Βερόνα (Novasports2HD)
16:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία, 16η αγωνιστική: Τουλούζ-Χάβρη (Novasports3HD)
16:35 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ενγκελμπεργκ | Τελικός γύρος – 1η ημέρα HS 140 Aνδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 EFL Championship: Ρόδεραμ-Ντέρμπι (Novasports5HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 13η αγωνιστική: Παναιτωλικός-Απόλλων Σμύρνης (Novasports1HD)
18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports2HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Κροτόνε (Novasports24HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-Άρης (Novasports2HD)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Ζούλτε Βάρεγκεμ-Σιντ Τρούιντεν (Novasports5HD)
20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 16η αγωνιστική: Μαρσέιγ-Ρεμς (Novasports3HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ, Παγκόσμιο Γκραν Πρι, Hμιτελικός (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα 13η αγωνιστική: Βάαλβαικ-Αϊντχόφεν (Novasports4HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports2HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Γιουβέντους (Novasports1HD)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 17η αγωνιστική (Novasports5HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις-Λιόν (Novasports3HD)
_____________________________________________________________________________________

Κυριακή 20 Δεκεμβρίου

10:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Αλτα Μπάντια | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος (Eurosport2)
10:55 ΛΟΥΤΖ Γουϊντερμπεργκ | Β’ γύρος Μονό Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:55 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βαλ ντ’Ιζέρ | Υπεργιγαντιαία Κατάβαση Γυναικών (Eurosport2)
12:05 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ράμσαου | Μικρός λόφος 98 (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:55 ΔΙΑΘΛΟ Χόχφιλτζεν | Μαζική εκκίνηση Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φίτεσε-Φέγενορντ (Novasports3HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Μπολόνια (Novasports2HD)
13:45 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Δρέσδη | Ομαδικό Σπριντ (Ελεύθερο Ανδρών /Γυναικών) (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπρεστ-Μονπελιέ (Novasports4HD)
14:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Αλτα Μπάντια | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος (Eurosport2)
14:30 Pre Game Show Ολυμπιακός-ΑΕΛ (Novasports1HD)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-ΑΕΛ (Novasports1HD)
15:15 ΔΙΑΘΛΟ Χόχφιλτζεν | Μαζική εκκίνηση Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Ντεν Χάαγκ-Άγιαξ (Novasports5HD)
15:30 ΣΝΟΥΚΕΡ, Παγκόσμιο Γκραν Πρι, Τελικός (Eurosport2)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Μίλαν (Novasports3HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Σπέτσια (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Ουντινέζε (Novasports24HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπενεβέντο-Τζένοα (as-live 18:30 Novasports4HD)
16:05 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ράμσαου | 10 χλμ. Γκούντερσεν Ατομικό (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ενγκελμπεργκ | Τελικός γύρος – 2η ημέρα HS 140 Aνδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-Λαμία (Novasports2HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Ρόμα (Novasports3HD)
19:15 Βελγικό πρωτάθλημα 17η αγωνιστική (Novasports4HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ, Παγκόσμιο Γκραν Πρι, Τελικός (Eurosport2)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Νάπολι (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports3HD)
_____________________________________________________________________________________

Δευτέρα 21 Δεκεμβρίου

10:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Αλτα Μπάντια | Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Αλτα Μπάντια | Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα- Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)
19:00 Pre Game Show ΑΕΚ-Βόλος (Novasports1HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Βόλος (Novasports1HD)
21:30 Post Game Show ΑΕΚ-Βόλος (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________

Τρίτη 22 Δεκεμβρίου

18:00 Eurocup 8η αγωνιστική (εξ αναβολής): Προμηθέας Πάτρας-Μπούρσασπορ (Novasports1HD)
19:00 Ευρωλίγκα 16η αγωνιστική: Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Ερυθρός Αστέρας (Novasports4HD)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Μπαρτσελόνα (Novasports2HD)
19:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 14η αγωνιστική: Κροτόνε-Πάρμα (Novasports3HD)
20:00 Super Euroleague, A’ Μέρος (Novasports1HD)
21:00 Γερμανικό Κύπελλο 2ος Γύρος: Μπραουνσβάιγκ-Ντόρτμουντ (Novasports24HD)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Φιορεντίνα (Novasports3HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports5HD)
22:00 Λιγκ Καπ Αγγλίας Προημιτελική φάση: Άρσεναλ-Μάντσεστερ Σίτι (Novasports2HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Άλμπα Βερολίνου (Novasports4HD)
23:00 Super Euroleague, Β’ Μέρος (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________

Τετάρτη 23 Δεκεμβρίου

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 8η αγωνιστική (εξ αναβολής): ΑΕΛ-Λαμία (Novasports1HD)
18:30 Super Euroleague, A’ Μέρος (Novasports2HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις Κάουνας-Μπάγερν Μονάχου (Novasports4HD)
19:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Ίντερ (Novasports1HD)
19:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
19:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 14η αγωνιστική: Βίλεμ-Άγιαξ (Novasports3HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Λάτσιο (Novasports1HD)
21:45 Super Euroleague, Β’ Μέρος (Novasports2HD)
21:45 Γερμανικό Κύπελλο 2ος Γύρος: Στουτγκάρδη-Φράιμπουργκ (Novasports3HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λεπτό προς λεπτό Μπολόνια-Αταλάντα, Νάπολι-Τορίνο, Ρόμα-Κάλιαρι, Σαμπντόρια-Σασουόλο, Σπέτσια-Τζένοα, Ουντινέζε-Μπενεβέντο (Novasports5HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Μπασκόνια (as-live 23:45 Novasports5HD)
22:00 Λιγκ Καπ Αγγλίας Προημιτελική φάση: Έβερτον-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (Novasports4HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου 17η αγωνιστική: Παρί Σεν Ζερμέν-Στρασβούργο (Novasports24HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Χίμκι (as-live 24:00 Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________

Πέμπτη 24 Δεκεμβρίου
_____________________________________________________________________________________

Παρασκευή 25 Δεκεμβρίου
_____________________________________________________________________________________

Σάββατο 26 Δεκεμβρίου

17:00 FL Championship 21η αγωνιστική: Νότιγχαμ Φόρεστ-Μπέρμιγχαμ (Novasports1HD)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 19η αγωνιστική Σταντάρ Λιέγης-Σιντ Τρούιντεν (Novasports1HD)
21:45 EFL Championship: Γουότφορντ-Νόριτς (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________

Κυριακή 27 Δεκεμβρίου

14:30 Βελγικό πρωτάθλημα Αντβέρπ-Σαρλερουά (Novasports1HD)
19:15 Βελγικό πρωτάθλημα Άντερλεχτ-Μπέερσοτ (Novasports2HD)
20:00 Globe Soccer Awards (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________

Δευτέρα 28 Δεκεμβρίου

_____________________________________________________________________________________

Τρίτη 29 Δεκεμβρίου

18:00 Super Euroleague, A’ Μέρος (Novasports1HD)
19:00 Ευρωλίγκα 17η αγωνιστική: Χίμκι-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports2HD)
19:30 EFL Championship: Μίλγουολ-Γουότφορντ (Novasports5HD)
21:00 Super Euroleague, Β’ Μέρος (Novasports1HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Ζάλγκιρις Κάουνας (Novasports4HD)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (Novasports3HD)
22:00 EFL Championship: Στόουκ-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports2HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Βαλένθια (Novasports5HD)
_____________________________________________________________________________________

Τετάρτη 30 Δεκεμβρίου

19:00 Super Euroleague, A’ Μέρος (Novasports2HD)
19:30 EFL Championship: Μπρέντφορντ-Μπόρνμουθ (Novasports1HD)
19:45 Ευρωλίγκα: Φενερμπαχτσέ-Βιλερμπάν (Novasports4HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD)
20:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Μπαρτσελόνα (Novasports3HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports1HD)
22:00 Super Euroleague, Β’ Μέρος (Novasports2HD)
22:00 EFL Championship: Σουόνσι-Ρέντινγκ (Novasports4HD)
_____________________________________________________________________________________

Πέμπτη 31 Δεκεμβρίου
_____________________________________________________________________________________

Παρασκευή 1 Ιανουαρίου
_____________________________________________________________________________________

Σάββατο 2 Ιανουαρίου

14:30 EFL Championship 23η αγωνιστική (Novasports1HD)
17:00 EFL Championship 23η αγωνιστική (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________

Κυριακή 3 Ιανουαρίου

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 15η αγωνιστική: Ίντερ-Κροτόνε (Novasports2HD)
14:30 Pre Game Show Παναθηναϊκός-Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 14η αγωνιστική: Παναθηναϊκός-Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναιτωλικός-ΟΦΗ (Novasports3HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λεπτό προς λεπτό Φιορεντίνα-Μπολόνια, Τζένοα-Λάτσιο, Πάρμα-Τορίνο, Ρόμα-Σαμπντόρια, Σπέτσια-Ελλάς Βερόνα (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Σασουόλο (Novasports5HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Νάπολι (Novasports24HD)
16:45 Pre Game Show ΑΕΛ-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΛ-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα-Απόλλων Σμύρνης (Novasports3HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπενεβέντο-Μίλαν (Novasports4HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-ΑΕΚ (Novasports1HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Ουντινέζε (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική (εξ αναβολής): Μαρσέιγ-Λανς (Novasports3HD)
_____________________________________________________________________________________

Δευτέρα 4 Ιανουαρίου

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Βόλος-Ατρόμητος (Novasports2HD)
19:00 Pre Game Show Λαμία-Άρης (Novasports1HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Λαμία-Άρης (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________

Τρίτη 5 Ιανουαρίου

20:00 Ευρωλίγκα 5η αγωνιστική (εξ αναβολής): Άλμπα Βερολίνου-Μπασκόνια (Novasports2HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 18η αγωνιστική (Novasports3HD)
21:45 Λιγκ Καπ Αγγλίας Ημιτελικός (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________

Τετάρτη 6 Ιανουαρίου

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 16η αγωνιστική: Κάλιαρι-Μπενεβέντο (Novasports2HD)
14:30 Pre Game Show Απόλλων Σμύρνης-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 15η αγωνιστική: Απόλλων Σμύρνης-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Φιορεντίνα (Novasports24HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λεπτό προς λεπτό Αταλάντα-Πάρμα, Μπολόνια-Ουντινέζε, Κροτόνε-Ρόμα, Σασουόλο-Τζένοα, Τορίνο-Ελλάς Βερόνα (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Ίντερ (Novasports5HD)
16:45 Pre Game Show ΑΕΚ-Παναιτωλικός (Novasports2HD)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Παναιτωλικός (Novasports2HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΛ-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports3HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Σπέτσια (Novasports4HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 18η αγωνιστική Ναντ – Ρεν (Novasports3HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Γιουβέντους (Novasports2HD)
21:45 Λιγκ Καπ Αγγλίας Ημιτελικός (Novasports4HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 18η αγωνιστική Μαρσέιγ – Μονακό (Novasports3HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Σεντ Ετιέν – Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports5HD)
_____________________________________________________________________________________

Πέμπτη 7 Ιανουαρίου

16:45 Pre Game Show Άρης-Βόλος (Novasports2HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-Βόλος (Novasports2HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-Λαμία (Novasports3HD)
18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-ΠΑΟΚ (Novasports1HD)
20:00 Super Euroleague, Α’ μέρος (Novasports2HD)
20:00 Ευρωλίγκα 18η αγωνιστική: Ερυθρός Αστέρας-Φενέρμπαχτσε (Novasports5HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (Novasports2HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports4HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports3HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Βαλένθια (Novasports5HD)
23:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________

Παρασκευή 8 Ιανουαρίου

20:00 Super Euroleague, Α’ μέρος (Novasports1HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις Κάουνας-Χίμκι (Novasports4HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Μπάγερν Μονάχου (Novasports1HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Αναντολού Εφές (Novasports5HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 19η αγωνιστική (Novasports2HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports3HD)
23:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports1HD)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτής κεραίας 2U30
Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα γίνει περιγραφή των ενισχυτών κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες χωρίς θωράκιση, ...
Tesla XT850
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου Tesla MediaBox XT850. Πρόκειται για ένα Android TV Box που είναι ταυτόχρονα και DVB-T2 HEVC (H.265) δέκτης, συμβατός με το νέο πρότυπο επίγεια...
SatLink ST-6502
Η εταιρεία Tronix ανακοινώνει την παραλαβή του νέου modulator ST-6502 της SatLink. Πρόκειται για έναν διαμορφωτή ενός καναλιού σε mini μέγεθος, ο οποίος έχει σχεδιαστεί για οικιακή ψυχαγωγία, ξενο...
Fracarro UX-WB LTE
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου LNB της οικογένειας UX της ιταλικής Fracarro. Πρόκειται για το UX-WB LTE, ένα wideband LNB με 2 ξεχωριστές εξόδους, που η μία μεταφέρει όλα τα...
AVM Geofencing
Η τελευταία ενημέρωση του FRITZ!App Smart Home προσθέτει μια λειτουργία που ζητείται συχνά: Το geofencing. Σας επιτρέπει να εκτελείτε ενέργειες στο έξυπνο σπίτι σας όταν εισέρχεστε ή εξέρχεστε από...
Amiko A11 Link
Αναζητείτε έναν προηγμένο τρόπο για να απολαύσετε το αγαπημένο σας περιεχόμενο, είτε πρόκειται για ζωντανή τηλεόραση, είτε για ταινίες ή ραδιόφωνο; Μην ψάχνετε άλλο! Το Amiko A11 Link 4K TV Stick ...
Fracarro D-Matrix 4S FTA
Δεν γίνεται να αφήσετε τους φιλοξενούμενούς σας χωρίς τηλεόραση. Η ιταλική Fracarro έρχεται να δώσει τη λύση με το νέο Compact Headend D-Matrix 4S FTA, το οποίο προορίζεται για σύνδεση σε τηλεοράσ...
AVM FRITZ!Fon X6
Το FRITZ!Fon X6 εντυπωσιάζει με τη μοντέρνα σχεδίασή του σε κομψή λευκή και μαύρη έκδοση, ενώ διαθέτει μεγάλη έγχρωμη οθόνη 2,4” υψηλής αντίθεσης για τέλεια αναγνωσιμότητα. Ο χρήστης μπορεί να βλέ...
Solray S01C, S02B & S03C Series
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει νέες παραλαβές προϊόντων που περιλαμβάνουν σειρές φωτιστικών LED της Solray. Πρόκειται για πλήρως ανεξάρτητα συστήματα φωτισμού που αποτελούνται από προβολέα...
TP-Link EAP623-Outdoor HD AX1800
Το EAP623-Outdoor HD είναι ένα Access Point εξωτερικού χώρου από τη σειρά EAP της TP-Link, που υποστηρίζει το πρότυπο Wi-Fi 6 με μέγιστη ταχύτητα μετάδοσης δεδομένων έως και 1,8Gbps (574Mbps στα 2...
Ikusi ENC-108
Η Ikusi, συνεχίζοντας τον σχεδιασμό και την υλοποίηση νέων προϊόντων, παρουσιάζει το ENC-108 με 8 εισόδους HDMI, τα σήματα των οποίων μπορούν να μετατραπούν σε 8 streams IP σε SPTS (unicast ή mult...
Fracarro PAS4117101
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου καλωδίου PAS4117101 της ιταλικής Fracarro. Πρόκειται για υψηλής ποιότητας ομοαξονικό καλώδιο εξωτερικού χώρου, με τριπλή θωράκιση, διάμετρο 6,...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Ψηφιακή Τηλεόραση, Ιούνιος 2024
Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Ιουνίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Ιουνίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδ...
UEFA EURO 2024 GERMANY
Η ώρα για το μεγαλύτερο αθλητικό ραντεβού της τετραετίας στην Ευρώπη έφτασε! Για έναν ολόκληρο μήνα, από 14 Ιουνίου έως 14 Ιουλίου, η καρδιά της ποδοσφαιρικής Ευρώπης θα χτυπάει στα γήπεδα της Γερ...
Η PartnerNET διανέμει αποκλειστικά τα προϊόντα της MaxHub σε Ελλάδα και Κύπρο
H PartnerNET παρουσιάζει την εταιρεία MaxHub, η οποία αναμένεται να επαναπροσδιορίσει τον χώρο των επικοινωνιών (communication) και της έξυπνης συνεργασίας (collaboration) για τις επιχειρήσεις. Με...
Octagon Spirit Pro
Η γερμανική Octagon διευρύνει την γκάμα των HDTV δεκτών της, παρουσιάζοντας τη version 2 του μοντέλου Spirit, τον Octagon Spirit Pro. Πρόκειται για έναν δέκτη IP με επίσημο λειτουργικό σύστημα And...
Ekselans MD HD Easy Twin 122013
Έναν ολοκαίνουργιο στην ελληνική αγορά ψηφιακό διαμορφωτή, που διαθέτει πολλές και σημαντικές καινοτομίες, δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για τον MD HD Easy T...
SAT & ZAP, Ιούνιος 2024
Η πικρή αλήθεια είναι ότι το streaming τείνει να υποκαταστήσει και στους DXersτη δορυφορική λήψη ως μέθοδο zapping. Παρ’ όλα αυτά μπορείτε ακόμη να βρείτε κανάλια που δεν μεταδίδονται ιντερνετικά…...