Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 17 – 23 Νοεμβρίου
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (17-23 Νοεμβρίου)
Τρίτη 17 Νοεμβρίου
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, 1ος γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα 9η αγωνιστική: Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Χίμκι (Novasports1HD)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Μπάγερν Μονάχου (Novasports2HD)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT
(17-23 Νοεμβρίου)
Τρίτη 17 Νοεμβρίου
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, 1ος γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα 9η αγωνιστική: Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Χίμκι (Novasports1HD)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Μπάγερν Μονάχου (Novasports2HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις Κάουνας-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports3HD)
21:00 Super Euroleague, A’ μέρος (Novasports1HD)
21:05 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, 1ος γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Eurocup 8η αγωνιστική: Παρτίζαν-Ούνιξ Καζάν (Novasports4HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Φενέρμπαχτσε (Novasports2HD)
24:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________
Τετάρτη 18 Νοεμβρίου
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, 2ος γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 Eurocup: Λοκομοτίβ Κούμπαν-Λιετκαμπέλις (Novasports1HD)
19:30 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports3HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, 2ος γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Βιλερμπάν (Novasports4HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Ερυθρός Αστέρας (Novasports2HD)
22:00 Eurocup: Γκραν Κανάρια-Ολίμπια Λιουμπλιάνα (Novasports1HD)
23:45 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________
Πέμπτη 19 Νοεμβρίου
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, 2ος γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα 10η αγωνιστική: Χίμκι-Αναντολού Εφές (Novasports1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, 2ος γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Super Euroleague, A’ μέρος (Novasports2HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports1HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD)
24:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________
Παρασκευή 20 Νοεμβρίου
13:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, Προημιτελικός (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίσλα | Μεγάλος Λόφος 134 Προκριματικός Ανδρών (Eurosport2)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, Προημιτελικός (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (as-live 00:00, Novasports5HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Ζάλγκιρις Κάουνας (Novasports1HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Φενέρμπαχτσε (Novasports2HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports3HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Ερυθρός Αστέρας (Novasports4HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 11η αγωνιστική: Μονακό-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports24HD)
23:45 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________
Σάββατο 21 Νοεμβρίου
11:05 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Levi | Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:20 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ Στουμπάι | Slopestyle Ανδρών και Γυναικών (Eurosport2)
14:05 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Levi | Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 EFL Championship 12η αγωνιστική: Μπόρνμουθ-Ρέντινγκ (Novasports2HD)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, Hμιτελικός (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: Λαμία-Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 8η αγωνιστική: Κροτόνε-Λάτσιο (Novasports4HD)
16:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίσλα | Μεγάλος λόφος 134 (ομαδικό) (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD)
17:00 EFL Championship: Μίλγουολ-Κάρντιφ (Novasports5HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-Απόλλων Σμύρνης (Novasports2HD)
17:15 Βελγικό πρωτάθλημα 13η αγωνιστική: Σταντάρ Λιέγης-Έουπεν (Novasports24HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπρεστ-Σεντ Ετιέν (Novasports3HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σπέτσια-Αταλάντα (Novasports4HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Οστάνδη-Αντβέρπ (Novasports2HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, Hμιτελικός (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Κάλιαρι (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Νις (Novasports3HD)
22:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS Play Off: Columbus Crew-New York Red Bulls (Novasports4HD)
_____________________________________________________________________________________
Κυριακή 22 Νοεμβρίου
11:05 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Levi | Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: Άγιαξ-Χεράκλες (Novasports3HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Μπενεβέντο (Novasports2HD)
14:05 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Levi | Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 Pre Game Show ΑΕΚ-ΑΕΛ (Novasports1HD)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, Τελικός (Eurosport2)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-ΑΕΛ (Novasports1HD)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φορτούνα Σιτάρντ-Φέγενορντ (Novasports5HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Τορίνο (Novasports3HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Πάρμα (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Σασουόλο (Novasports24HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Μπολόνια (as-live 19:45, Novasports5HD)
16:45 Pre Game Show Παναιτωλικός-Άρης (Novasports2HD)
16:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίσλα | Μεγάλος λόφος 134 (Ανδρών) (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναιτωλικός-Άρης (Novasports2HD)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Τβέντε-Αϊντχόφεν (Novasports5HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Τζένοα (Novasports3HD)
19:15 Βελγικό πρωτάθλημα: Σαρλερουά-Γάνδη (Novasports4HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, Τελικός (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Μίλαν (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Λοριάν (Novasports3HD)
23:25 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS Play Off: Sporting Kansas City-San Jose Earthquakes (Novasports4HD)
_____________________________________________________________________________________
Δευτέρα 23 Νοεμβρίου
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Βόλος-ΟΦΗ (Novasports1HD)
20:30 Ευρωλίγκα 3η αγωνιστική (εξ αναβολής): Μπασκόνια-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (Novasports2HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 11η αγωνιστική: Γκινγκάμπ-Αζαξιό (Novasports1HD)