Skip to main content
17 Νοεμβρίου 2020 13:33

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 17 – 30 Νοεμβρίου

admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2022%2F04%2F7ec8de007d18d9f4d9042e1649b4e8dc XL

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (17-30 Νοεμβρίου)

Τρίτη 17 Νοεμβρίου
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, 1ος γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα 9η αγωνιστική: Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Χίμκι (Novasports1HD)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Μπάγερν Μονάχου (Novasports2HD)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT
(17-30 Νοεμβρίου)

Τρίτη 17 Νοεμβρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, 1ος γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα 9η αγωνιστική: Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Χίμκι (Novasports1HD)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Μπάγερν Μονάχου (Novasports2HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις Κάουνας-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports3HD)
21:00 Super Euroleague, A’ μέρος (Novasports1HD)
21:05 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, 1ος γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Eurocup 8η αγωνιστική: Παρτίζαν-Ούνιξ Καζάν (Novasports4HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Φενέρμπαχτσε (Novasports2HD)
24:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________

Τετάρτη 18 Νοεμβρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, 2ος γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 Eurocup: Λοκομοτίβ Κούμπαν-Λιετκαμπέλις (Novasports1HD)
19:30 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports3HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, 2ος γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Βιλερμπάν (Novasports4HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Ερυθρός Αστέρας (Novasports2HD)
22:00 Eurocup: Γκραν Κανάρια-Ολίμπια Λιουμπλιάνα (Novasports1HD)
23:45 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________

Πέμπτη 19 Νοεμβρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, 2ος γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα 10η αγωνιστική: Χίμκι-Αναντολού Εφές (Novasports1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, 2ος γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Super Euroleague, A’ μέρος (Novasports2HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports1HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD)
24:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________

Παρασκευή 20 Νοεμβρίου

13:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, Προημιτελικός (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίσλα | Μεγάλος Λόφος 134 Προκριματικός Ανδρών (Eurosport2)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, Προημιτελικός (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (Novasports5HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Ζάλγκιρις Κάουνας (Novasports1HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Φενέρμπαχτσε (Novasports2HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports3HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Ερυθρός Αστέρας (Novasports4HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 11η αγωνιστική: Μονακό-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports24HD)
23:45 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports1HD)

_____________________________________________________________________________________

Σάββατο 21 Νοεμβρίου

11:05 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Levi | Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:20 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ Στουμπάι | Slopestyle Ανδρών και Γυναικών (Eurosport2)
14:05 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Levi | Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 EFL Championship 12η αγωνιστική: Μπόρνμουθ-Ρέντινγκ (Novasports2HD)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, Hμιτελικός (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: Λαμία-Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 8η αγωνιστική: Κροτόνε-Λάτσιο (Novasports4HD)
16:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίσλα | Μεγάλος λόφος 134 (ομαδικό) (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD)
17:00 EFL Championship: Μίλγουολ-Κάρντιφ (Novasports5HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-Απόλλων Σμύρνης (Novasports2HD)
17:15 Βελγικό πρωτάθλημα 13η αγωνιστική: Σταντάρ Λιέγης-Έουπεν (Novasports24HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπρεστ-Σεντ Ετιέν (Novasports3HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σπέτσια-Αταλάντα (Novasports4HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Οστάνδη-Αντβέρπ (Novasports2HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, Hμιτελικός (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Κάλιαρι (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Νις (Novasports3HD)
22:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS Play Off: Columbus Crew-New York Red Bulls (Novasports4HD)
_____________________________________________________________________________________

Κυριακή 22 Νοεμβρίου

11:05 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Levi | Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: Άγιαξ-Χεράκλες (Novasports3HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Μπενεβέντο (Novasports2HD)
14:05 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Levi | Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 Pre Game Show ΑΕΚ-ΑΕΛ (Novasports1HD)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, Τελικός (Eurosport2)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-ΑΕΛ (Novasports1HD)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φορτούνα Σιτάρντ-Φέγενορντ (Novasports5HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Τορίνο (Novasports3HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Πάρμα (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Σασουόλο (Novasports24HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Μπολόνια (as-live 19:45, Novasports5HD)
16:45 Pre Game Show Παναιτωλικός-Άρης (Novasports2HD)
16:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίσλα | Μεγάλος λόφος 134 (Ανδρών) (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναιτωλικός-Άρης (Novasports2HD)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Τβέντε-Αϊντχόφεν (Novasports5HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Τζένοα (Novasports3HD)
19:15 Βελγικό πρωτάθλημα: Σαρλερουά-Γάνδη (Novasports4HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας, Τελικός (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Μίλαν (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Λοριάν (Novasports3HD)
23:25 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS Play Off: Sporting Kansas City-San Jose Earthquakes (Novasports4HD)
_____________________________________________________________________________________

Δευτέρα 23 Νοεμβρίου

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Βόλος-ΟΦΗ (Novasports1HD)
20:30 Ευρωλίγκα 3η αγωνιστική (εξ αναβολής): Μπασκόνια-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (Novasports2HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 11η αγωνιστική: Γκινγκάμπ-Αζαξιό (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________

Τρίτη 24 Νοεμβρίου

16:00 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 1ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 1ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
_____________________________________________________________________________________

Τετάρτη 25 Νοεμβρίου

16:00 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 1ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική (εξ αναβολής): Αστέρας Τρίπολης-Απόλλων Σμύρνης (Novasports1HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 1ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
_____________________________________________________________________________________

Πέμπτη 26 Νοεμβρίου

16:00 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 1ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:35 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ, Λεχ Τσουρς | Παράλληλο Γυναικών (Eurosport2)
19:00 Ευρωλίγκα 11η αγωνιστική: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports1HD)
20:00 Super Euroleague, A’ μέρος (Novasports2HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Αναντολού Εφές (Novasports4HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις Κάουνας-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (Novasports5HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Χίμκι (Novasports1HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Μπασκόνια (Novasports2HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 1ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports3HD)
23:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________

Παρασκευή 27 Νοεμβρίου

11:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ, Ρούκα | Μεγάλος λόφος 142 (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:20 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ρούκα | Σπριντ (Κλασική) Ανδρών και γυναικών (Εurosport1/Eurosport1HD)
15:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ρούκα | 5 χλμ. Γκούντερσεν Ατομικό (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:40 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ρούκα | Μεγάλος Λόφος 142 Προκριματικός Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Λεχ Τσουρς | Παράλληλο Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Βαλένθια (Novasports2HD)
20:00 Super Euroleague, A’ μέρος (Novasports1HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports1HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Μπαρτσελόνα (Novasports3HD)
21:45 EFL Championship 14η αγωνιστική: Μπρέντφορντ-ΚΠΡ (Novasports4HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 12η αγωνιστική: Στρασβούργο-Ρεν (Novasports2HD)
23:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________

Σάββατο 28 Νοεμβρίου

10:30 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ρούκα | 10 χλμ. Κλασικό Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:55 ΔΙΑΘΛΟ Κοντιολάχτι | Ατομικό Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:05 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ρούκα | Μεγάλος λόφος 142 (Eurosport2)
13:40 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ρούκα | 15 χλμ. Κλασικό Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 EFL Championship: Ρέντινγκ-Μπρίστολ Σίτι (Novasports1HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 2ος Γύρος (Eurosport2)
15:15 ΔΙΑΘΛΟ Κοντιολάχτι | Ατομικό Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: Σασουόλο-Ίντερ (Novasports2HD)
16:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 12η αγωνιστική: Τουλούζ-Νιόρ (Novasports3HD)
17:00 EFL Championship: Σέφιλντ Γουένσντεϊ-Στόουκ (Novasports4HD)
17:00 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ρούκα | 10 χλμ Γκούντερσεν Ατομικό (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική: ΑΕΛ-Ατρόμητος (Novasports1HD)
17:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ρούκα | Μεγάλος λόφος 142 (Ανδρών) (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Ναντ (Novasports5HD)
18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports2HD)
18:30 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 2ος Γύρος (Eurosport2)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπενεβέντο-Γιουβέντους (Novasports3HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
19:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική: Έμεν-Αγιάξ (Novasports4HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 2ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports2HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Ελλάς Βερόνα (Novasports1HD)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 14η αγωνιστική (Novasports5HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Μπορντό (Novasports3HD)
00:05 (ξημερώματα Κυριακής) Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS Play Off (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________

Κυριακή 29 Νοεμβρίου

00:30 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 2ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:20 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ρούκα | Μεγάλος λόφος 142 (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:20 ΔΙΑΘΛΟ Κοντιολάχτι | Σπριντ Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:50 ΔΙΑΘΛΟ Κοντιολάχτι | Σπριντ Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Ουντινέζε (Novasports2HD)
14:00 EFL Championship: Νότιγχαμ Φόρεστ-Σουόνσι (Novasports3HD)
14:30 Pre Game Show Παναθηναϊκός-Παναιτωλικός (Novasports1HD)
14:40 ΔΙΑΘΛΟ Κοντιολάχτι | Σπριντ Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναθηναϊκός-Παναιτωλικός (Novasports1HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 2ος Γύρος (Eurosport2)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Ουτρέχτη (Novasports5HD)
15:55 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ρούκα | 10 χλμ Γκούντερσεν Ατομικό (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Φιορεντίνα (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Κροτόνε (Novasports24HD)
16:25 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ρούκα | Μεγάλος λόφος 142 (Ανδρών) (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:45 Pre Game Show Λαμία-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Λαμία-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports3HD)
18:30 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 2ος Γύρος (Eurosport2)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Σπέτσια (Novasports4HD)
19:15 Βελγικό πρωτάθλημα 14η αγωνιστική (Novasports5HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΚ (Novasports1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 2ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αϊντχόφεν-Σπάρτα Ρότερνταμ (Novasports4HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Ρόμα (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Σεντ Ετιέν-Λιλ (Novasports3HD)
_____________________________________________________________________________________

Δευτέρα 30 Νοεμβρίου

00:30 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 2ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 3ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 3ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Απόλλων Σμύρνης-Βόλος (Novasports1HD)
19:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Σαμπντόρια (Novasports2HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 3ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Πάρμα (Novasports1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 13η αγωνιστική (Novasports2HD)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτής κεραίας 2U30
Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα γίνει περιγραφή των ενισχυτών κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες χωρίς θωράκιση, ...
Tesla XT850
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου Tesla MediaBox XT850. Πρόκειται για ένα Android TV Box που είναι ταυτόχρονα και DVB-T2 HEVC (H.265) δέκτης, συμβατός με το νέο πρότυπο επίγεια...
SatLink ST-6502
Η εταιρεία Tronix ανακοινώνει την παραλαβή του νέου modulator ST-6502 της SatLink. Πρόκειται για έναν διαμορφωτή ενός καναλιού σε mini μέγεθος, ο οποίος έχει σχεδιαστεί για οικιακή ψυχαγωγία, ξενο...
Fracarro UX-WB LTE
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου LNB της οικογένειας UX της ιταλικής Fracarro. Πρόκειται για το UX-WB LTE, ένα wideband LNB με 2 ξεχωριστές εξόδους, που η μία μεταφέρει όλα τα...
AVM Geofencing
Η τελευταία ενημέρωση του FRITZ!App Smart Home προσθέτει μια λειτουργία που ζητείται συχνά: Το geofencing. Σας επιτρέπει να εκτελείτε ενέργειες στο έξυπνο σπίτι σας όταν εισέρχεστε ή εξέρχεστε από...
Amiko A11 Link
Αναζητείτε έναν προηγμένο τρόπο για να απολαύσετε το αγαπημένο σας περιεχόμενο, είτε πρόκειται για ζωντανή τηλεόραση, είτε για ταινίες ή ραδιόφωνο; Μην ψάχνετε άλλο! Το Amiko A11 Link 4K TV Stick ...
Fracarro D-Matrix 4S FTA
Δεν γίνεται να αφήσετε τους φιλοξενούμενούς σας χωρίς τηλεόραση. Η ιταλική Fracarro έρχεται να δώσει τη λύση με το νέο Compact Headend D-Matrix 4S FTA, το οποίο προορίζεται για σύνδεση σε τηλεοράσ...
AVM FRITZ!Fon X6
Το FRITZ!Fon X6 εντυπωσιάζει με τη μοντέρνα σχεδίασή του σε κομψή λευκή και μαύρη έκδοση, ενώ διαθέτει μεγάλη έγχρωμη οθόνη 2,4” υψηλής αντίθεσης για τέλεια αναγνωσιμότητα. Ο χρήστης μπορεί να βλέ...
Solray S01C, S02B & S03C Series
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει νέες παραλαβές προϊόντων που περιλαμβάνουν σειρές φωτιστικών LED της Solray. Πρόκειται για πλήρως ανεξάρτητα συστήματα φωτισμού που αποτελούνται από προβολέα...
TP-Link EAP623-Outdoor HD AX1800
Το EAP623-Outdoor HD είναι ένα Access Point εξωτερικού χώρου από τη σειρά EAP της TP-Link, που υποστηρίζει το πρότυπο Wi-Fi 6 με μέγιστη ταχύτητα μετάδοσης δεδομένων έως και 1,8Gbps (574Mbps στα 2...
Ikusi ENC-108
Η Ikusi, συνεχίζοντας τον σχεδιασμό και την υλοποίηση νέων προϊόντων, παρουσιάζει το ENC-108 με 8 εισόδους HDMI, τα σήματα των οποίων μπορούν να μετατραπούν σε 8 streams IP σε SPTS (unicast ή mult...
Fracarro PAS4117101
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου καλωδίου PAS4117101 της ιταλικής Fracarro. Πρόκειται για υψηλής ποιότητας ομοαξονικό καλώδιο εξωτερικού χώρου, με τριπλή θωράκιση, διάμετρο 6,...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Ψηφιακή Τηλεόραση, Ιούνιος 2024
Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Ιουνίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Ιουνίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδ...
UEFA EURO 2024 GERMANY
Η ώρα για το μεγαλύτερο αθλητικό ραντεβού της τετραετίας στην Ευρώπη έφτασε! Για έναν ολόκληρο μήνα, από 14 Ιουνίου έως 14 Ιουλίου, η καρδιά της ποδοσφαιρικής Ευρώπης θα χτυπάει στα γήπεδα της Γερ...
Η PartnerNET διανέμει αποκλειστικά τα προϊόντα της MaxHub σε Ελλάδα και Κύπρο
H PartnerNET παρουσιάζει την εταιρεία MaxHub, η οποία αναμένεται να επαναπροσδιορίσει τον χώρο των επικοινωνιών (communication) και της έξυπνης συνεργασίας (collaboration) για τις επιχειρήσεις. Με...
Octagon Spirit Pro
Η γερμανική Octagon διευρύνει την γκάμα των HDTV δεκτών της, παρουσιάζοντας τη version 2 του μοντέλου Spirit, τον Octagon Spirit Pro. Πρόκειται για έναν δέκτη IP με επίσημο λειτουργικό σύστημα And...
Ekselans MD HD Easy Twin 122013
Έναν ολοκαίνουργιο στην ελληνική αγορά ψηφιακό διαμορφωτή, που διαθέτει πολλές και σημαντικές καινοτομίες, δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για τον MD HD Easy T...
SAT & ZAP, Ιούνιος 2024
Η πικρή αλήθεια είναι ότι το streaming τείνει να υποκαταστήσει και στους DXersτη δορυφορική λήψη ως μέθοδο zapping. Παρ’ όλα αυτά μπορείτε ακόμη να βρείτε κανάλια που δεν μεταδίδονται ιντερνετικά…...