Skip to main content
DIABASTE DWREAN DIG 189
TM 546
SECURITY REPORT 152
satpraxis 2022
now 33 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17 Μαρτίου 2015 18:37

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports & Eurosport, 18 – 29 Μαρτίου

538add22094c781c0ab1e2996cf1849d XL 4c638eee

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS & EUROSPORT, 18-29 ΜΑΡΤΙΟΥ

18-03-15
10:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ελεύθερη κατάβαση ανδρών, Γαλλία (Eurosport/Eurosport HD)
12:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ελεύθερη κατάβαση γυναικών, Γαλλία (Eurosport/Eurosport HD)..ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS & EUROSPORT, 18-29 ΜΑΡΤΙΟΥ

18-03-15
10:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ελεύθερη κατάβαση ανδρών, Γαλλία (Eurosport/Eurosport HD)
12:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ελεύθερη κατάβαση γυναικών, Γαλλία (Eurosport/Eurosport HD)
13:45 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Σκωτία – Γερμανία, Ιαπωνία (Eurosport/Eurosport HD)
15:00    Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΣ Γιάννινα-Πλατανιάς (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:00    Super League ΟΠΑΠ: ΟΦΗ-Πανθρακικός (Novasports 3)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: WORLD GRAND PRIX – 3η μέρα, Ουαλία (Eurosport/Eurosport HD)
16:30    Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
17:15    Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΟΚ-Εργοτέλης (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:15    Super League ΟΠΑΠ: Λεβαδειακός-ΑΕΛ Καλλονής (Novasports 3)
17:15    Super League ΟΠΑΠ: Skoda Ξάνθη-Παναιτωλικός (Novasports 4)
17:15    Super League ΟΠΑΠ: Πανιώνιος-Βέροια (Novasports 7)
19:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – 1ος αγώνας, Ούνιξ Καζάν – Κουμπάν (Eurosport 2)
19:30    Super League ΟΠΑΠ: Ατρόμητος-Παναθηναϊκός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: WORLD GRAND PRIX – 3η μέρα, Ουαλία (Eurosport/Eurosport HD)
21:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – 1ος αγώνας, Παρί Λεβαλουά – Μπάνβιτ (Eurosport 2)
21:30    Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30    Best of Super League (Novasports 24HD)
21:45    UEFA Champions League: Ντόρτμουντ-Γιουβέντους (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:45 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – 1ος αγώνας, Γκραν Κανάρια – Καρσίγιακα (Eurosport 2)
23:45    Champions Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19-03-15
00:30    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
10:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Super-G ανδρών, Γαλλία (Eurosport/Eurosport HD)
12:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Super-G γυναικών, Γαλλία (Eurosport/Eurosport HD)
12:00 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Προκριματικά HS 215, Σλοβενία (Eurosport 2)
14:45 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Σπριντ ανδρών, Ρωσία (Eurosport/Eurosport HD)
16:45    Super League ΟΠΑΠ: Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 24HD)
18:45    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00    UEFA Europa League: Ντιναμό Μ.-Νάπολι (Novasports 6)
19:55    UEFA Europa League: Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)
20:00    UEFA Europa League: Ντιναμό Κ.-Εβερτον (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:00    UEFA Europa League: Ρόμα-Φιορεντίνα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
20:00    Ευρωλίγκα Top 16: Αναντολού Εφές-Νίζνι (Novasports 7)
20:15    Ευρωλίγκα Top 16: Ερυθρός Αστέρας-Μπαρτσελόνα (Novasports 3)
22:00    Ευρωλίγκα Top 16: Αλμπα-Γαλατασαράι (Novasports 7)
22:05    UEFA Europa League: Σεβίλλη-Βιγιαρεάλ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:05    UEFA Europa League: Αγιαξ-Ντνίπρο (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:05    UEFA Europa League: Τορίνο-Ζενίτ (Novasports 6)
22:15    Ευρωλίγκα Top 16: Ουνικάχα Μάλαγα-ΤΣΣΚΑ (Novasports 3)

20-03-15
00:00    Europa League Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:00    Super Euroleague (Novasports 3)
01:30    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Αγώνας Εθνικών Ομάδων, Γαλλία (Eurosport/Eurosport HD)
13:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: UEFA CHAMPIONS LEAGUE – Κλήρωση προημιτελικής φάσης (Eurosport/Eurosport HD)
14:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: UEFA EUROPA LEAGUE – Κλήρωση προημιτελικής φάσης (Eurosport/Eurosport HD)
14:30 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Σπριντ γυναικών, Ρωσία (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: WORLD GRAND PRIX – Προημιτελικά, Ουαλία (Eurosport 2)
16:15 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – HS 215, Σλοβενία (Eurosport/Eurosport HD)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΜΠΟΥΝΤΕΣΛΙΓΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Μπάγερν – Τουρμπίν Πότσνταμ (Eurosport 2)
20:00    Ευρωλίγκα Top 16: Παναθηναϊκός-Ρεάλ Μ. (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
20:00    Ευρωλίγκα Top 16: Φενερμπαχτσέ Ούλκερ-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports 3)
21:00    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: WORLD GRAND PRIX – Προημιτελικά, Ουαλία (Eurosport/Eurosport HD)
21:15 ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΑΒΑΣΗΣ ΠΥΡΓΟΥ ΑΪΦΕΛ – Παρίσι (Eurosport 2)
21:30    Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σ. Ζερμέν-Λοριάν (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:30    Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Μπράγκα-Ακαδέμικα (Novasports 2 & Νovasports 2 HD)
23:45    Super Euroleague (Novasports 3)

21-03-15
00:00    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
01:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Φιλαδέλφεια Γιούνιον – ΦΚ Ντάλας (Eurosport 2)
06:00 ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΑΒΑΣΗΣ ΠΥΡΓΟΥ ΑΪΦΕΛ – Παρίσι (Eurosport 2)
09:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Τεχνική κατάβαση γυναικών, Γαλλία (Eurosport/Eurosport HD)
10:45 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ομάδες HS 215, Σλοβενία (Eurosport/Eurosport HD)
11:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – – Γιγ. Τεχν. κατάβαση ανδρών, Γαλλία (Eurosport 2)
11:30 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Καταδίωξη ανδρών, Ρωσία (Eurosport 2)
12:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Τεχνική κατάβαση γυναικών, Γαλλία (Eurosport/Eurosport HD)
13:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γιγ. Τεχν. κατάβαση ανδρών, Γαλλία (Eurosport/Eurosport HD)
13:15 ΧΙΟΝΟΣΑΝΙΔΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Snowboard Cross, La Molina/Ισπανία (Eurosport 2)
14:45 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Καταδίωξη γυναικών, Ρωσία (Eurosport/Eurosport HD)
15:00    Super League ΟΠΑΠ: ΟΦΗ-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports 3)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: WORLD GRAND PRIX – Ημιτελικά, Ουαλία (Eurosport 2)
15:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: WORLD GRAND PRIX – Ημιτελικά, Ουαλία (Eurosport/Eurosport HD)
15:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: UEFA CH. LEAGUE ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Προημιτ: Μπρίστολ – FFC Φρανκφούρτη (Eurosport 2)
16:00    Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:00    Basket League: Κολοσσός Ρ.-ΑΕΚ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
17:15    Super League ΟΠΑΠ: Παναιτωλικός-Λεβαδειακός (Novasports 3)
19:00 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ: SUPER SERIES – Προημιτελικοί, Γερμανία (Eurosport 2)
19:30    Super League ΟΠΑΠ: Πανθρακικός-ΠΑΟΚ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:30    Volley League ΟΠΑΠ: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός  (Novasports 3)
21:00    Γαλλικό πρωτάθλημα: Τουλούζ-Μπορντό (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: WORLD GRAND PRIX – Ημιτελικά, Ουαλία (Eurosport/Eurosport HD)
21:45    Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αλκμααρ-Καμπούρ (Novasports 4)
21:30    Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Κολοράντο Ράπιντς – Νιου Γιορκ Σίτι (Eurosport 2)

22-03-15
08:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERBIKE – 1η κούρσα, Ταϊλάνδη (Eurosport/Eurosport HD)
09:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERSPORT – Buriram, Ταϊλάνδη (Eurosport 2)
09:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Τεχνική κατάβαση ανδρών, Γαλλία (Eurosport/Eurosport HD)
10:45 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – HS 215, Σλοβενία (Eurosport/Eurosport HD)
11:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γιγ/Τεχν. κατάβαση γυναικών, Γαλλία (Eurosport 2)
11:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERBIKE – 2η κούρσα, Ταϊλάνδη (Eurosport 2)
12:30    Ρωσικό πρωτάθλημα: Ντιναμό Μ.-Ζενίτ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Τεχνική κατάβαση ανδρών, Γαλλία (Eurosport 2)
12:45 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Μαζική εκκίνηση γυναικών, Ρωσία (Eurosport/Eurosport HD)
13:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γιγ/Τεχν. κατάβαση γυναικών, Γαλλία (Eurosport/Eurosport HD)
15:00    Super League ΟΠΑΠ: Skoda Ξάνθη-Ατρόμητος (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:00    Γ’ Εθνική: Αρης-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος (Novasports 3)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: WORLD GRAND PRIX – Τελικός, Ουαλία (Eurosport 2)
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ – Μιλάνο – Σαν Ρέμο, Ιταλία (Eurosport/Eurosport HD)
16:00    Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
17:15    Super League ΟΠΑΠ: Ολυμπιακός-Κέρκυρα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:15    Super League ΟΠΑΠ: Αστέρας Τρίπολης-Εργοτέλης (Novasports 3)
19:30    Super League ΟΠΑΠ: Βέροια-Παναθηναϊκός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: WORLD GRAND PRIX – Τελικός, Ουαλία (Eurosport/Eurosport HD)
21:30    Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00    Γαλλικό Πρωτάθλημα: Λανς-Μαρσέιγ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Ρεντ Μπουλς – Ντι Σι Γιουνάιτεντ (Eurosport 2)

23-03-15
01:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Σαν Χοσέ Ερθκουεϊκς – Σικάγο Φάιαρ (Eurosport 2)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΚΑΤΑΛΟΝΙΑΣ – 1η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)
17:30    Volley League ΟΠΑΠ: Εθνικός Αλεξ.-Κηφισιά (Novasports 3)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:30    Super League ΟΠΑΠ: Πλατανιάς-ΑΕΛ Καλλονής (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

24-03-15
00:30    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
09:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: PLAYERS TOUR CHAMPΙΟΝSHIP – 1η μέρα, Ταϊλάνδη (Eurosport 2)
14:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: PLAYERS TOUR CHAMPΙΟΝSHIP – 1η μέρα, Ταϊλάνδη (Eurosport 2)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΚΑΤΑΛΟΝΙΑΣ – 2η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:15    Παίζουμε Ελλάδα Πόλο (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00    Στο Φιλέ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00    Πόλο γυναικών FINA World League: Ελλάδα-Γερμανία (Novasports 3)
20:30 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Προημιτελικά, 2ος αγώνας (Eurosport 2)
21:00    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:15 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Προημιτελικά, 2ος αγώνας (Eurosport 2)

25-03-15
00:00    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
09:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: PLAYERS TOUR CHAMPΙΟΝSHIP – 2η μέρα, Ταϊλάνδη (Eurosport 2)
13:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ΠΑΓΚ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ-Σύντομο πρόγραμμα ζευγαριών, Σαγκάη (Eurosport/Eurosport HD)
14:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: PLAYERS TOUR CHAMPΙΟΝSHIP – 2η μέρα, Ταϊλάνδη (Eurosport 2)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΚΑΤΑΛΟΝΙΑΣ – 3η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00    LEN Champions League: Ολυμπιακός-Εγκερ (Novasports 3)
19:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Προημιτελικά, 2ος αγώνας (Eurosport 2)
19:45    Ευρωλίγκα Top 16: Ζαλγκίρις-Μπαρτσελόνα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:00    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:15 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Προημιτελικά, 2ος αγώνας (Eurosport 2)

26-03-15
00:00    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
09:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: PLAYERS TOUR CHAMPΙΟΝSHIP – 3η μέρα, Ταϊλάνδη (Eurosport 2)
13:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ΠΑΓΚ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ελεύθ. πρόγραμμμα ζευγαριών, Σαγκάη (Eurosport/Eurosport HD)
14:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: PLAYERS TOUR CHAMPΙΟΝSHIP – 2η μέρα, Ταϊλάνδη (Eurosport 2)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΚΑΤΑΛΟΝΙΑΣ – 4η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:00    Ευρωλίγκα Top 16: Φενερμπαχτσέ Ούλκερ-Ουνικάχα Μάλαγα (Novasports 3)
21:00    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:15    Ευρωλίγκα Top 16: Αλμπα-Ερυθρός Αστέρας (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:45    Ευρωλίγκα Top 16: Ολυμπιακός-Αναντόλου Εφές (CΝovasports 7 – ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΥΠΡΟ!!!!!)
22:00    Ευρωλίγκα Top 16: Αρμάνι Μιλάνο-Λαμποράλ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
23:30    Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

27-03-15
00:00    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
09:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: PLAYERS TOUR CHAMPΙΟΝSHIP – Προημιτελικά, Ταϊλάνδη (Eurosport 2)
13:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ΠΑΓΚ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Σύντομο πρόγραμμα ανδρών, Σαγκάη (Eurosport/Eurosport HD)
14:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: PLAYERS TOUR CHAMPΙΟΝSHIP – Προημιτελικά, Ταϊλάνδη (Eurosport 2)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ – E3 Harelbeke (Eurosport 2)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΚΑΤΑΛΟΝΙΑΣ – 5η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:30    Ευρωλίγκα Top 16: Νίζνι-ΤΣΣΚΑ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:00    Ευρωλίγκα Top 16: Γαλατασαράι-Παναθηναϊκός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:00    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45    Ευρωλίγκα Top 16: Ρεάλ Μ.-Μακάμπι (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:00 ΜΑΧΗΤΙΚΑ ΣΠΟΡ – Rumble, Λεμεσός/Κύπρος (Eurosport/Eurosport HD)
23:30    Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

28-03-15
00:00    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
09:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: PLAYERS TOUR CHAMPΙΟΝSHIP – Ημιτελικά, Ταϊλάνδη (Eurosport 2)
13:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ΠΑΓΚ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ελεύθερο πρόγραμμα ανδρών, Σαγκάη (Eurosport/Eurosport HD)
14:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: PLAYERS TOUR CHAMPΙΟΝSHIP – Τελικός, Ταϊλάνδη (Eurosport 2)
16:00    Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΚΑΤΑΛΟΝΙΑΣ – 6η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)
17:00    Πόλο Α1 Ανδρών: Ολυμπιακός-ΝΟΒ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00    Volley League ΟΠΑΠ: Φοίνικας Σύρου-Ολυμπιακός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:00 ΑΓΩΝΕΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ SPEEDWAY – Best Pairs Cup, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)

29-03-15
09:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ΠΑΓΚ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Γκαλά, Σαγκάη (Eurosport/Eurosport HD)
13:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: UEFA CH. LEAGUE ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Προημιτ: FFC Φρανκφούρτη – Μπρίστολ (Eurosport 2)
13:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΚΑΤΑΛΟΝΙΑΣ – 7η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: CRITERIUM INTERNATIONAL – 2η μέρα, Γαλλία (Eurosport/Eurosport HD)
17:00    Ρυθμική Γυμναστική: Λισαβόνα (Novasports 3)
17:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ MOTOCROSS – MX2 – 1η κούρσα Αργεντινή (Eurosport 2)
18:00    Basket League: Κόροιβος-Ολυμπιακός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ MOTOCROSS – MXGP – 1η κούρσα, Αργεντινή (Eurosport 2)
18:30    Volley League ΟΠΑΠ: Κηφισιά-ΠΑΟΚ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
20:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ MOTOCROSS – MX2 – 2η κούρσα Αργεντινή (Eurosport 2)
21:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ MOTOCROSS – MXGP – 2η κούρσα, Αργεντινή (Eurosport 2)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Τα νέα της Mistral: Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση – Ενισχυτής κεραίας U35Auto
Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα περιγράψουμε σε αυτό το τεύχος τους ενισχυτές κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες ...
TP-Link EAP683 UR AX6000
Το TP-Link Omada EAP683 UR ξεχωρίζει ως μια αξιόπιστη λύση στην κατηγορία των συσκευών δικτύου, συνδυάζοντας συνδεσιμότητα υψηλής ταχύτητας, προηγμένη ασφάλεια και απρόσκοπτη διαχείριση δικτύου. Μ...
Ikusi ENC-108
Η Ikusi, συνεχίζοντας τον σχεδιασμό και την υλοποίηση νέων προϊόντων, παρουσιάζει το ENC-108 με 8 εισόδους HDMI, τα σήματα των οποίων μπορούν να μετατραπούν σε 8 streams IP σε SPTS (unicast ή mult...
Redline S30 HEVC
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου δέκτη της Redline, S30 HEVC. Πρόκειται για έναν οικονομικό δέκτη Full HD που είναι εξοπλισμένος με DVB-T2 tuner και υποστηρίζει συμπίεση H.265...
Ikusi IKUGaF
Η Ikusi καλύπτει με τον καλύτερο τρόπο τις ανάγκες τηλεοπτικής αναμετάδοσης προγραμμάτων, με τα έτοιμα επαγγελματικά πακέτα IKUGaF που διαθέτει για τα Gap Fillers. Τα έτοιμα πακέτα IKUGaF είνα...
ANGA PS series
Η εταιρεία Stam Electronics ανακοινώνει νέα παραλαβή σειράς ποιοτικών κεραιών ANGA. Πρόκειται για τη σειρά PS, η οποία περιλαμβάνει εξωτερικές και εσωτερικές κεραίες που είναι κατάλληλες για επίγε...
Amiko MIRA X-4200
Ο Amiko MiraX HiS-4200 είναι ένας κορυφαίος Linux 4K UHD media streamer, που σας επιτρέπει να απολαμβάνετε τα αγαπημένα σας προγράμματα σε 4K UHD. Αυτός ο media streamer υποστηρίζει μεταξύ άλλων τ...
KAL KL-60
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του νέου τηλεχειριστηρίου KL-60. Πρόκειται για ένα προγραμματιζόμενο τηλεχειριστήριο 4:1, το οποίο προγραμματίζεται μέσω μονάδας υπέρυθρων από τ...
Promax ATLaS NG
Η Promax έχει δημιουργήσει μία σειρά εκπαιδευτικών video για τον κορυφαίο αναλυτή φάσματος ATLaS NG. Στα συγκεκριμένα video, περιγράφονται όλες οι λειτουργίες του αναλυτή, καθώς και ο τρόπος που δ...
SatLink COL5141A
Ο κωδικοποιητής COL5141A 4 σε 1 της SatLink είναι μια επαγγελματική συσκευή κωδικοποίησης και πολυπλεξίας ήχου και video με ισχυρή λειτουργικότητα. Διαθέτει διεπαφές εισόδου 4 καναλιών CVBS video ...
AVM FRITZ!DECT 350
Προσαρμόστε το FRITZ!DECT 350 σε πόρτες ή παράθυρα και αμέσως θα ανιχνεύσει αν είναι ανοικτά ή κλειστά. Αποτελώντας έναυσμα για την επακόλουθη λειτουργία προϊόντων FRITZ!DECT και συμβατών συσκευών...
KAL K-320
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του K-320, ενός ασύρματου ανιχνευτή κίνησης υποδοχής με εμβέλεια ανίχνευσης κίνησης 3 έως 7 μέτρων και γωνία κάλυψης 100°. Είναι ιδανικός για τη...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Ψηφιακή Τηλεόραση, τεύχος Ιουλίου 2024
Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Ιουλίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Ιουλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδ...
Διανομή σήματος HDMI στο σπίτι
Για τη θέαση τηλεοπτικών προγραμμάτων υψηλής ανάλυσης μέσω ενός δέκτη, IPTV Box, αποκωδικοποιητή συνδρομητικής πλατφόρμας ή οποιασδήποτε άλλης εξωτερικής πηγής, απαιτείται μόνο η σύνδεσή τους στην...
CRETA ELECTRONIX 2024
Μετά την τεράστια επιτυχία των κλαδικών εκθέσεων Salonica Electronix 2023 και Athens Electronix 2024, που πραγματοποιήθηκαν για τρίτη φορά σε Θεσσαλονίκη και Αθήνα, αντίστοιχα, και έσπασαν κάθε ρε...
Fracarro D-Matrix 4S FTA
Την πιο πρόσφατη μονάδα της οικογένειας των Headend της ιταλικής Fracarro, δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το D-Matrix 4S FTA, ένα Compact Headend που έρχε...
Amiko MIRA X-4200
Ένα νέο μοντέλο της σειράς OTT της Amiko δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το MIRA X-4200, ένα Set-Top Box που βασίζεται σε λειτουργικό σύστημα Linux και προ...
Sat & Zap, Ιούλιος 2024
Αρκετά νέα κανάλια στις 28 ανατολικά, ενώ και πάλι το Ιράν εμφανίζεται με νέα κανάλια εξωτερικού, μη εγκεκριμένα φυσικά από το θεοκρατικό καθεστώς… Al Mayadeen HD Hot Bird 13G – 13 East 11....