Skip to main content
DIABASTE DWREAN DIG 189
TM 546
SECURITY REPORT 152
satpraxis 2022
now 33 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

18 Φεβρουαρίου 2015 17:40

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports & Eurosport, 18 Φεβρουαρίου – 1 Μαρτίου

9a750c2e1b24281cde38c9c967fd8dd2 XL 86a1a533

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, 18 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ – 01 ΜΑΡΤΙΟΥ

18-02-15
09:00 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ JUNIOR – Γυναίκες- 10χλμ, Μινσκ (Eurosport 2)
12:30 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ JUNIOR – Άνδρες 12χλμ500, Μινσκ (Eurosport 2)…ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, 18 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ – 01 ΜΑΡΤΙΟΥ

18-02-15
09:00 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ JUNIOR – Γυναίκες- 10χλμ, Μινσκ (Eurosport 2)
12:30 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ JUNIOR – Άνδρες 12χλμ500, Μινσκ (Eurosport 2)
14:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: WELSH OPEN – 3η μέρα, Κάρντιφ (Eurosport 2)
14:15 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Προκριματικά 5χλμ F γυναικών (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 Τένις ATP World Tour 250: Μασαλία (Novasports 4)
15:45 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Προκριματικά 10χλμ F (Eurosport/Eurosport HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:00 Basket League: Πανιώνιος-Ρέθυμνο (Novasports 3)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Εργοτέλης-Πανιώνιος (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
17:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΑΝΔΑΛΟΥΣΙΑΣ – 1η διαδρομή, Ισπανία (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 LEN Euroleague Πόλο γυναικών:ΟΣΦΠ-Hungerit (Novasports 7)
19:00 Basket League: Παναθηναϊκός-Τρίκαλα (Novasports 3)
20:00 LEN Euroleague Πόλο γυναικών: NOB-Kinef kIrishi (Novasports 7)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:05 ΣΝΟΥΚΕΡ: WELSH OPEN – 3η μέρα, Κάρντιφ (Eurosport/Eurosport HD)
21:45 UEFA Champions League: Βασιλεία-Πόρτο (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
23:45 Champions Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19-02-15
00:50 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
09:00 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ JUNIOR – Γυναίκες 12χλμ500, Μινσκ (Eurosport 2)
12:30 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ JUNIOR – Ανδρες 15χλμ, Μινσκ (Eurosport 2)
13:45 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ανδρες & Γυναίκες – Προκριμ. Σπριντ (Eurosport/Eurosport HD)
14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΑΝΔΑΛΟΥΣΙΑΣ – 2η διαδρομή, Ισπανία (Eurosport 2)
15:00 Τένις ATP World Tour 250: Μασαλία (Novasports 4)
16:00 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ανδρες & Γυναίκες -Σπριντ Κλασσικό (Eurosport/Eurosport HD)
16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: WELSH OPEN – 4η μέρα, Κάρντιφ (Eurosport 2)
17:45 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ-HS 100-Προκριματικά γυναικών (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:00 UEFA Europa League: Ρόμα-Φέγενορντ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:00 UEFA Europa League: Τορίνο-Μπιλμπάο (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
20:00 UEFA Europa League: Αϊντχόφεν-Ζενίτ (Novasports 3)
20:00 UEFA Europa League: Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)
20:00 UEFA Europa League: Γιουνγκ Μπόις-Εβερτον (Novasports 6)
20:00 UEFA Europa League: Βόλφσμπουργκ-Σπόρτινγκ (Novasports 7)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: WELSH OPEN – 4η μέρα, Κάρντιφ (Eurosport/Eurosport HD)
22:05 UEFA Europa League: Λίβερπουλ-Μπεσίκτας (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:05 UEFA Europa League: Τότεναμ-Φιορεντίνα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:05 UEFA Europa League: Σεβίλλη-Γκλάντμπαχ (Novasports 3)
22:05 UEFA Europa League: Σέλτικ-Ιντερ (Novasports 6)
20:00 UEFA Europa League: Βιγιαρεάλ-Σάλτσμπουργκ (Novasports 7)
00:00 Europa League Live!  (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

20-02-15
00:50 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
09:00 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ JUNIOR – 6χλμ σπριντ γυναικών, Μινσκ (Eurosport 2)
10:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – HS 100, Φάλουν/Σουηδία (Eurosport/Eurosport HD)
12:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ελεύθερη κατάβαση ανδρών Training (Eurosport 2)
14:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: WELSH OPEN – Προημιτελικοί, Κάρντιφ (Eurosport 2)
15:00 Τένις ATP World Tour 250: Προημιτελικά Μασαλία (Novasports 4)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΑΝΔΑΛΟΥΣΙΑΣ – 3η διαδρομή, Ισπανία (Eurosport/Eurosport HD)
16:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 10χλμ Gundersen Ατομικό (Eurosport/Eurosport HD)
17:45 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Γυναίκες  – HS 100 (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
19:45 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Προκριματικά HS 100 (Eurosport/Eurosport HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: WELSH OPEN – Προημιτελικοί, Κάρντιφ (Eurosport/Eurosport HD)
21:30 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Νις-Μονακό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21-02-15
00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
09:00 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ JUNIOR – Γυναίκες- 7.5χλμ Σπριντ, Μινσκ (Eurosport 2)
10:00 ΑΓΩΝIΣΤΙΚΑ ΕΛΚΗΘΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Διπλά – 1η κούρσα, Αλτενμπεργκ (Eurosport 2)
10:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γιγ/τεχν/κατάβαση γυναικών, Μάριμπορ (Eurosport/Eurosport HD)
10:45 FREESTYLE ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ski Cross, Γερμανία (Eurosport 2)
12:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ελεύθερη κατάβαση ανδρών, Αυστρία (Eurosport/Eurosport HD)
12:00 ΑΓΩΝIΣΤΙΚΑ ΕΛΚΗΘΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Διπλά – 2η κούρσα, Αλτενμπεργκ (Eurosport 2)
12:30 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ JUNIOR – 10χλμ σπριντ ανδρών, Μινσκ (Eurosport 2)
13:45 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Σκίαθλο γυναικών (Eurosport/Eurosport HD)
14:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γιγ/τεχν/κατάβαση γυναικών, Μάριμπορ (Eurosport 2)
15:00 Super League ΟΠΑΠ: Πανθρακικός-Παναιτωλικός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:00 Γ’ Εθνική: Αρης-Ηρακλής Αμπελοκήπων (Novasports 3)
15:00 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Σκίαθλο ανδρών (Eurosport/Eurosport HD)
15:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΑΝΔΑΛΟΥΣΙΑΣ – 4η διαδρομή, Ισπανία (Eurosport 2)
15:30 Τένις ATP World Tour 250: Hμιτελικά Μασαλία (Novasports 4)
15:30 Στίβος IAAF Grand Prix: Μπέρμιγχαμ (Novasports 7)
16:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: WELSH OPEN – Ημιτελικοί, Κάρντιφ (Eurosport 2)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: ΑΕΛ Καλλονής-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:15 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – HS 100 (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Παρί Σ. Ζερμέν-Τουλούζ (Novasports 3)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: Βέροια-ΠΑΟΚ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:00 Volley league ΟΠΑΠ: Κηφισιά-Παμβοχαϊκός (Novasports 3)
20:00 ΧΙΟΝΟΣΑΝΙΔΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ -Slopestyle, Καναδάς (Eurosport 2)
21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Ρεν-Μπορντό (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: WELSH OPEN – Ημιτελικοί, Κάρντιφ (Eurosport/Eurosport HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: WOMEN’S D1 LEAGUE – ΓΑΛΛΙΑ – Αγωνιστική 18: Παρί Σεν Ζερμέν-Λιόν (Eurosport 2)

22-02-15
03:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERBIKE – 1η κούρσα, Phillip Island/Αυστραλία (Eurosport/Eurosport HD)
04:15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERSPORT – Phillip Island, Αυστραλία (Eurosport/Eurosport HD)
05:45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERBIKE – 2η κούρσα, Phillip Island/Αυστραλία (Eurosport/Eurosport HD)
10:00 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ JUNIOR – 10χλμ καταδίωξη γυναικών, Μινσκ (Eurosport 2)
10:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – HS 100 – Ομάδες (Eurosport/Eurosport HD)
10:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Τεχνική κατάβαση γυναικών, Μάριμπορ (Eurosport 2)
12:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Super-G ανδρών, Αυστρία (Eurosport/Eurosport HD)
12:15 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ JUNIOR – 12χλμ500 καταδίωξη ανδρών, Μινσκ (Eurosport 2)
13:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Τεχνική κατάβαση γυναικών, Μάριμπορ (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 Super League ΟΠΑΠ: Αστέρας Τρίπολης-ΟΦΗ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΑΝΔΑΛΟΥΣΙΑΣ – 5η διαδρομή, Ισπανία (Eurosport 2)
15:15 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Σπριντ ομάδων (Eurosport/Eurosport HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
16:00 Τένις ATP World Tour 250: Τελικός Μασαλία (Novasports 7)
16:30 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ομάδες 4×5χλμ (Eurosport/Eurosport HD)
16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: WELSH OPEN – Τελικός, Κάρντιφ (Eurosport 2)
17:00 Ημιτελικός Κυπέλλου Μπάσκετ: ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός (Novasports 3)
17:00 Volley League ΟΠΑΠ: ΠΑΟΚ-Εθνικός Αλεξ. (Novasports 4)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Πλατανιάς-Κέρκυρα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Πανιώνιος-Λεβαδειακός (Novasports 6)
18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – HS 100 Μικτό Ομαδικό (Eurosport/Eurosport HD)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: WELSH OPEN – Τελικός, Κάρντιφ (Eurosport/Eurosport HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Σ. Ετιέν-Μαρσέιγ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

23-02-15
12:00 UEFA Youth League: Σαχτάρ-Ολυμπιακός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: Εργοτέλης-Ατρόμητος (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

24-02-15
14:15 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Γυναίκες 10χλμ Ελεύθερη τεχνική (Eurosport/Eurosport HD)
17:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: UEFA YOUTH LEAGUE – Φάση των 16: Μάντσεστερ Σίτι- Σάλκε (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:15 Παίζουμε Ελλάδα Πόλο (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 Στο Φιλέ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45 UEFA Champions League: Γιουβέντους-Ντόρτμουντ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45 UEFA Champions League: Μάντσεστερ Σ.-Μπαρτσελόνα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
23:45 Champions Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

25-02-15
00:50 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
14:15 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ανδρες 15χλμ Ελεύθερη τεχνική (Eurosport/Eurosport HD)
17:45 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Προκριματικά HS 134 (Eurosport/Eurosport HD)
17:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ – ‘Ρεκόρ της Ωρας’, Μεξικό (Eurosport 2)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ – Malmo Games, Σουηδία (Eurosport/Eurosport HD)
21:45 UEFA Champions League: Λεβερκούζεν-Ατλέτικο (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
23:45 Champions Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

26-02-15
00:50 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
10:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – HS 134, Φάλουν (Eurosport/Eurosport HD)
14:15 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Σκυταλοδρομία γυναικών (Eurosport/Eurosport HD)
16:00 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 10χλμ Gundersen Ατομικό (Eurosport/Eurosport HD)
17:45 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – HS 134 (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 UEFA Europa League: Φάση των «32» (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
19:00 Ευρωλίγκα Top 16: Νίζνι-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports 7)
20:00 UEFA Europa League: Φάση των «32» (Novasports 3)
20:00 UEFA Europa League: Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)
20:00 UEFA Europa League: Φάση των «32» (Novasports 6)
21:45 Ευρωλίγκα Top 16: Μακάμπι-Παναθηναϊκός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:45 Ευρωλίγκα Top 16: Ρεάλ Μ.-Ερυθρός Αστέρας (Novasports 7)
22:05 UEFA Europa League: Φάση των «32» (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:05 UEFA Europa League: Φάση των «32» (Novasports 3)
22:05 UEFA Europa League: Φάση των «32» (Novasports 6)

27-02-15
00:00 Europa League Live!  (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:00 Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
01:20  Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
10:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: GDYNIA OPEN – 1η μέρα, Πολωνία (Eurosport 2)
11:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Super-G γυναικών, Βουλγαρία (Eurosport/Eurosport HD)
14:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: UEFA EUROPA LEAGUE – Κλήρωση φάσης των 16, Νιόν (Eurosport/Eurosport HD)
14:30 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Σκυταλοδρομία ανδρών, Φάλουν (Eurosport/Eurosport HD)
16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: GDYNIA OPEN – 1η μέρα, Πολωνία (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
18:30 ΧΙΟΝΟΣΑΝΙΔΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – SBS (Eurosport 2)
19:00 Ευρωλίγκα Top 16: ΤΣΣΚΑ-Φενερμπαχτσέ Ούλκερ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 Ευρωλίγκα Top 16: Αναντολού Εφές-Λαμποράλ (Novasports 3)
21:30 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Καέν (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45 Ευρωλίγκα Top 16: Μπαρτσελόνα-Αλμπα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:15 FREESTYLE ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Slopestyle, Καναδάς (Eurosport 2)
23:30 Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

28-02-15
00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
10:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ομάδες – HS 134 (Eurosport/Eurosport HD)
11:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Super-G γυναικών, Βουλγαρία (Eurosport 2)
12:00 ΑΓΩΝIΣΤΙΚΑ ΕΛΚΗΘΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Διπλά-2η κούρσα, Σόσι/Ρωσία (Eurosport/Eurosport HD)
12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ελεύθερη κατάβαση ανδρών, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
12:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: GDYNIA OPEN – 2η μέρα, Πολωνία (Eurosport 2)
14:00 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ:ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ-30χλμ Μαζική Εκκίνηση γυν. Κλασσικό (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 Super League ΟΠΑΠ: 26η Αγωνιστική (Novasports 3)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
16:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 2×7χλμ500 Ομάδες (Eurosport/Eurosport HD)
17:00 Basket League: Κολοσσός Ρ.-Απόλλων Π. (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
17:00 Volley League ΟΠΑΠ: Παμβοχαϊκός-Παναθηναϊκός (Novasports 4)
17:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Λιλ-Λιόν (Novasports 7)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: 26η Αγωνιστική (Novasports 3)
18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ομάδες – HS 134 (Eurosport/Eurosport HD)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: 26η Αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: GDYNIA OPEN – 2η μέρα, Πολωνία (Eurosport/Eurosport HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Τουλούζ-Σ. Ετιέν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ MOTOCROSS – MXGP – 2η κούρσα, Κατάρ (Eurosport 2)

01-03-15
15:00 Super League ΟΠΑΠ: 26η Αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
17:00 Basket League: Ρέθυμνο-Παναθηναϊκός (Novasports 3)
17:00 Volley League ΟΠΑΠ: Αρης-Κηφισιά (Novasports 4)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: 26η Αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: 26η Αγωνιστική (Novasports 7)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: 26η Αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Μονακό-Παρί Σ. Ζερμέν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Amiko MIRA X-4200
Ο Amiko MiraX HiS-4200 είναι ένας κορυφαίος Linux 4K UHD media streamer, που σας επιτρέπει να απολαμβάνετε τα αγαπημένα σας προγράμματα σε 4K UHD. Αυτός ο media streamer υποστηρίζει μεταξύ άλλων τ...
KAL KL-60
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του νέου τηλεχειριστηρίου KL-60. Πρόκειται για ένα προγραμματιζόμενο τηλεχειριστήριο 4:1, το οποίο προγραμματίζεται μέσω μονάδας υπέρυθρων από τ...
Promax ATLaS NG
Η Promax έχει δημιουργήσει μία σειρά εκπαιδευτικών video για τον κορυφαίο αναλυτή φάσματος ATLaS NG. Στα συγκεκριμένα video, περιγράφονται όλες οι λειτουργίες του αναλυτή, καθώς και ο τρόπος που δ...
SatLink COL5141A
Ο κωδικοποιητής COL5141A 4 σε 1 της SatLink είναι μια επαγγελματική συσκευή κωδικοποίησης και πολυπλεξίας ήχου και video με ισχυρή λειτουργικότητα. Διαθέτει διεπαφές εισόδου 4 καναλιών CVBS video ...
AVM FRITZ!DECT 350
Προσαρμόστε το FRITZ!DECT 350 σε πόρτες ή παράθυρα και αμέσως θα ανιχνεύσει αν είναι ανοικτά ή κλειστά. Αποτελώντας έναυσμα για την επακόλουθη λειτουργία προϊόντων FRITZ!DECT και συμβατών συσκευών...
KAL K-320
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του K-320, ενός ασύρματου ανιχνευτή κίνησης υποδοχής με εμβέλεια ανίχνευσης κίνησης 3 έως 7 μέτρων και γωνία κάλυψης 100°. Είναι ιδανικός για τη...
Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτής κεραίας 2U30
Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα γίνει περιγραφή των ενισχυτών κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες χωρίς θωράκιση, ...
Tesla XT850
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου Tesla MediaBox XT850. Πρόκειται για ένα Android TV Box που είναι ταυτόχρονα και DVB-T2 HEVC (H.265) δέκτης, συμβατός με το νέο πρότυπο επίγεια...
SatLink ST-6502
Η εταιρεία Tronix ανακοινώνει την παραλαβή του νέου modulator ST-6502 της SatLink. Πρόκειται για έναν διαμορφωτή ενός καναλιού σε mini μέγεθος, ο οποίος έχει σχεδιαστεί για οικιακή ψυχαγωγία, ξενο...
Fracarro UX-WB LTE
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου LNB της οικογένειας UX της ιταλικής Fracarro. Πρόκειται για το UX-WB LTE, ένα wideband LNB με 2 ξεχωριστές εξόδους, που η μία μεταφέρει όλα τα...
AVM Geofencing
Η τελευταία ενημέρωση του FRITZ!App Smart Home προσθέτει μια λειτουργία που ζητείται συχνά: Το geofencing. Σας επιτρέπει να εκτελείτε ενέργειες στο έξυπνο σπίτι σας όταν εισέρχεστε ή εξέρχεστε από...
Amiko A11 Link
Αναζητείτε έναν προηγμένο τρόπο για να απολαύσετε το αγαπημένο σας περιεχόμενο, είτε πρόκειται για ζωντανή τηλεόραση, είτε για ταινίες ή ραδιόφωνο; Μην ψάχνετε άλλο! Το Amiko A11 Link 4K TV Stick ...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Ψηφιακή Τηλεόραση, τεύχος Ιουλίου 2024
Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Ιουλίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Ιουλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδ...
Διανομή σήματος HDMI στο σπίτι
Για τη θέαση τηλεοπτικών προγραμμάτων υψηλής ανάλυσης μέσω ενός δέκτη, IPTV Box, αποκωδικοποιητή συνδρομητικής πλατφόρμας ή οποιασδήποτε άλλης εξωτερικής πηγής, απαιτείται μόνο η σύνδεσή τους στην...
CRETA ELECTRONIX 2024
Μετά την τεράστια επιτυχία των κλαδικών εκθέσεων Salonica Electronix 2023 και Athens Electronix 2024, που πραγματοποιήθηκαν για τρίτη φορά σε Θεσσαλονίκη και Αθήνα, αντίστοιχα, και έσπασαν κάθε ρε...
Fracarro D-Matrix 4S FTA
Την πιο πρόσφατη μονάδα της οικογένειας των Headend της ιταλικής Fracarro, δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το D-Matrix 4S FTA, ένα Compact Headend που έρχε...
Amiko MIRA X-4200
Ένα νέο μοντέλο της σειράς OTT της Amiko δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το MIRA X-4200, ένα Set-Top Box που βασίζεται σε λειτουργικό σύστημα Linux και προ...
Sat & Zap, Ιούλιος 2024
Αρκετά νέα κανάλια στις 28 ανατολικά, ενώ και πάλι το Ιράν εμφανίζεται με νέα κανάλια εξωτερικού, μη εγκεκριμένα φυσικά από το θεοκρατικό καθεστώς… Al Mayadeen HD Hot Bird 13G – 13 East 11....