Skip to main content
DIABASTE DWREAN DIG 182
cb509fb8da1ec62a17d161094be4e608
SECURITY REPORT 145
satpraxis 2022
now 33 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

18 Νοεμβρίου 2014 19:08

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports & Eurosport, 19 – 30 Νοεμβρίου

admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=file%3Dwp content%252Fuploads%252F2022%252F04%252Fc02b73b325bec01fee6b9ba033286164 XL

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS & EUROSPORT 19-30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

19-11-14
15:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: SUPER LEAGUE ΙΝΔΙΑΣ – 10ος γύρος: Τσεναϊγίν – Πούνε Σίτι (Eurosport 2)
18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS & EUROSPORT 19-30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

19-11-14
15:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: SUPER LEAGUE ΙΝΔΙΑΣ – 10ος γύρος: Τσεναϊγίν – Πούνε Σίτι (Eurosport 2)
18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 Eurocup: ΠΑΟΚ-Καρσίγιακα (Novasports 3)
19:30 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Φάση ομίλων: Ρίγα – Κίμκι (Eurosport 2)
21:00 Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:00 Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

20-11-14
13:30 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα F1 H2O: Αμπου Ντάμπι (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
17:30 Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-Αναντόλου Εφές (Novasports 3)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Νεπτούνας-Λαμποράλ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:30 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ-Αλμπα (Novasports 4)
19:45 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Βαλένθια (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:15 Ευρωλίγκα: Μπάγερν-Μπαρτσελόνα (Novasports 3)
21:45 Ευρωλίγκα: Λιμόζ-Μακάμπι (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Φενερμπαχτσέ Ούλκερ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
23:30 Super Euroleague (Novasports 3)
00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21-11-14
10:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ – 1η μέρα, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
13:30 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα F1 H2O: Αμπου Ντάμπι (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
16:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – Trophee E. Bompard-Σύντομο ζευγαριών (Eurosport 2)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ – 1η μέρα, Γερμανία (Eurosport 2)
19:30 Ευρωπαϊκό Σούπερ Καπ Πόλο Γυναικών: Σαμπαντέλ-Ολυμπιακός (Novasports 3)
19:45 Ευρωλίγκα: Ζαλγκίρις-Ρεάλ Μ. (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Γαλατασαράι-Ερυθρός Αστέρας (Novasports 4)
21:45 Ευρωλίγκα: Ουνικάχα Μάλαγα-Τσεντεβίτα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Σάσαρι-Νίζνι (Novasports 3)
21:30 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Μετς-Παρί Σ. Ζερμέν (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
23:30 Super Euroleague (Novasports 3)
00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22-11-14
10:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ – 2η μέρα, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
11:30 AUSTRALIAN FOOTBALL – Int’l Rules Series, Αυστραλία (Eurosport 2)
14:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – Trophee Bompard – Ελεύθερο γυναικών (Eurosport 2)
15:00 Super League ΟΠΑΠ: Πλατανιάς-Πανιώνιος (Novasports 3)
16:00 Α1  Μπάσκετ Γυναικών: ΠΑΟ-Ελληνικό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
16:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – Trophee Bompard-Ελεύθερο ζευγαριών (Eurosport 2)
16:45 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ομάδες, Klingenthal (Eurosport/Eurosport HD)
17:00 Volley League ΟΠΑΠ: ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός (Novasports 4)
17:00 Basket League: ΑΕ Ν.Κηφισιάς-ΑΕΚ (Novasports 3)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Πανθρακικός-Ατρόμητος (Novasports 6)
17:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ – 2η μέρα, Γερμανία (Eurosport 2)
18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Μπαστιά-Λιόν (Novasports 7)
18:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ – 2η μέρα, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
19:15 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – Trophee E. Bompard-Ελεύθερος χορός (Eurosport 2)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: Skoda Ξάνθη-Ολυμπιακός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:00 Volley League ΟΠΑΠ: Eθνικός Αλεξ.-ΑΕΚ (Novasports 4)
20:45 Ολλανδικό Πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Ντόρτρεχτ (Novasports 7)
21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Μονακό-Καέν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45 Ολλανδικό Πρωτάθλημα: Αγιαξ-Χερενφέιν (Novasports 3)
22:00 ΜΑΧΗΤΙΚΑ ΣΠΟΡ: SUPERKOMBAT WORLD GP – GP Final (Eurosport/Eurosport HD)
22:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ – 2η μέρα, Γερμανία (Eurosport 2)

23-11-14
11:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ – Φάση των 16, Γερμανία (Eurosport 2)
12:00 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ατομικό ανδρών, Klingenthal (Eurosport/Eurosport HD)
14:15 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ – Προημιτελικά, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΟ-Εργοτέλης (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Trophee Eric Bompard – Γκαλά (Eurosport 2)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
17:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ – Ημιτελικά, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Νίκη Βόλου-Λεβαδειακός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: ΟΦΗ-ΑΟΚ (Novasports 3)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Βέροια-ΑΕΛ Καλλονής (Novasports 4)
17:30 Basket League: Παναθηναϊκός-ΚΑΟΔ (Novasports 3)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: Αστέρας Τρίπο0λης-ΠΑΟΚ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ – Τελικός, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Best of Super League (Novasports 24 HD)
22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Μπορντό (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

24-11-14
10:30 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Γυναίκες-Όμιλοι, Γερμανία-Δανία (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Άνδρες-Όμιλοι, Σκωτία-Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: Παναιτωλικός-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Γυναίκες-Όμιλοι, Ρωσία-Σκωτία (Eurosport 2)
21:30 Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:00 Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

25-11-14
13:15 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Γυναίκες – Ομιλοι: Ρωσία – Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
17:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: UEFA YOUTH LEAGUE – Φάση ομίλων: Μαν. Σίτι – Μπάγερν (Eurosport/Eurosport HD)
17:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ανδρες-Ομιλοι: Νορβηγία – Σουηδία (Eurosport 2)
18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 Στο Φιλέ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 UEFA Champions League: ΤΣΣΚΑ-Ρόμα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
19:00 UEFA Champions League: ΜΠΑΤΕ-Πόρτο (Novasports 3)
20:00 Eurocup: Ζιελόνα Γκόρα-ΠΑΟΚ (Novasports 7)
20:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Φάση ομίλων: Ζιέλονα Γκόρα – ΠΑΟΚ (Eurosport 2)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γυναίκες – Ομιλοι: Ρωσία – Σκωτία (Eurosport/Eurosport HD)
21:35 UEFA Champions League: Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)
21:45 UEFA Champions League: ΑΠΟΕΛ-Μπαρτσελόνα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45 UEFA Champions League: Μάντσεστερ Σ.-Μπάγερν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:45 UEFA Champions League: Σάλκε-Τσέλσι (Novasports 3)
21:45 UEFA Champions League: Παρί Σ. Ζερμέν-Αγιαξ (Novasports 6)
21:45 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Φάση ομίλων: Ρέτζιο Εμίλια – Παρί (Eurosport 2)
23:45 Champions Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

26-11-14
10:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ανδρες-Ομιλοι: Νορβηγία – Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 Πρωτάθλημα Γ’ Εθνικής: Αρης-Απόλλων Αρναίας (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Γυναίκες – Ομιλοι: Σκωτία – Σουηδία (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Ομιλοι: Κίμκι-Ολίμπια Λιουμπλιάνας (Eurosport 2)
19:00 UEFA Champions League: Ζενίτ-Μπενφίκα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
19:45 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Φάση ομίλων: Μπεσίκτας – Ζενίτ  (Eurosport 2)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:35 UEFA Champions League: Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)
21:45 UEFA Champions League: Αρσεναλ-Ντόρτμουντ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45 UEFA Champions League: Μάλμε-Γιουβέντους (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:45 UEFA Champions League: Βασιλεία-Ρεάλ Μ. (Novasports 3)
21:45 UEFA Champions League: Λουντογκόρετς-Λίβερπουλ (Novasports 6)
21:45 UEFA Champions League: Λεβερκούζεν-Μονακό (Novasports 7)
23:45 Champions Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

27-11-14
10:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Γυναίκες – Φάση ομίλων (Eurosport/Eurosport HD)
11:00 Mini Euro 2014: Ελλάδα-Λιθουανία (Novasports 7)
15:30 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ανδρες – Τάι Μπρέικ (Eurosport 2)
17:45 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Προκριματικά HS 142, Φινλανδία (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00 UEFA Europa League: Διναμό Μόσχας-Παναθηναϊκός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
19:00 Mini Euro 2014: Ελλάδα-Σλοβενία (Novasports 7)
19:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 UEFA Europa League: Κράσνονταρ-Λιλ (Novasports 3)
20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Νεπτούνας (Novasports 7)
20:00 UEFA Europa League: Γκινγκάμπ-Φιορεντίνα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:00 UEFA Europa League: Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)
20:00 UEFA Europa League: Βόλφσμπουργκ-Εβερτον (Novasports 6)
20:45 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Αγώνες Play-off (Eurosport/Eurosport HD)
21:00 Pre Game Αστέρας Τρίπολης-Μπεσίκτας (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι-ΤΣΣΚΑ (Novasports 3)
21:45 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μ.-Ούνιξ Καζάν (Novasports 7)
22:05 Αστέρας Τρίπολης-Μπεσίκτας (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:05 UEFA Europa League: Τότεναμ-Παρτίζαν (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:05 UEFA Europa League: Βιγιαρεάλ-Γκλάντμπαχ (Novasports 6)
00:00 Europa League Live! (Νοvasports 1 & Novasports 1 HD)
00:00 Super Euroleague (Novasports 3)

28-11-14
07:45 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – NHK Trophy – Σύντομο ζευγαριών (Eurosport 2)
09:15 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – NHK Trophy – Σύντομο γυναικών (Eurosport 2)
12:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – NHK Trophy – Σύντομο ανδρών (Eurosport 2)
14:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ημιτελικά (Eurosport/Eurosport HD)
15:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: SUPER LEAGUE ΙΝΔΙΑΣ – Ντέλχι Ντάιναμος – Μουμπάι Σίτι (Eurosport 2)
17:45 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ατομικό ανδρών, Φινλανδία (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Νίζνι-Ζαλγκίρις (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:45 Ευρωλίγκα: Αναντόλου Εφές-Σάσαρι (Novasports 6)
20:00 Mini Euro 2014: Ελλάδα-Ρουμανία (Novasports 7)
20:30 Ευρωλίγκα: Τσεντεβίτα-Λιμόζ (Novasports 4)
20:30 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Μικρός τελικός – Ανδρες & Γυναίκες (Eurosport 2)
21:00 Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 24 HD)
21:00 Ευρωλίγκα: ΠΑΟ-Μπάγερν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:30 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Νις (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports 3)
22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Γαλατασαράι (Novasports 6)
22:00 ΜΑΧΗΤΙΚΑ ΣΠΟΡ – King of Kings, Πολωνία (Eurosport/Eurosport HD)
22:45 Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
00:00 Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

29-11-14
08:45 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – NHK Trophy – Ελεύθερο γυναικών (Eurosport 2)
09:00 Αγώνες Ιστιοπλοϊας:  Alpari Monsoon Cup Μαλαισία (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
11:15 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – HS 142, Kuusamo/Φινλανδία (Eurosport/Eurosport HD)
11:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – NHK Trophy – Ελεύθερο ανδρών (Eurosport 2)
12:15 ΑΓΩΝIΣΤΙΚΑ ΕΛΚΗΘΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γυναίκες – 2η κούρσα, Igls/Αυστρία (Eurosport/Eurosport HD)
12:45 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ανδ./Γυν.-Κλασσικό σπριντ, Kuusamo (Eurosport/Eurosport HD)
13:15 ΑΓΩΝIΣΤΙΚΑ ΕΛΚΗΘΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Διπλά – 1η κούρσα, Igls/Αυστρία (Eurosport 2)
13:20 Ενόργανη Γυμναστική: FIG World Cup Στουτγάρδη (Novasports 4)
14:30 ΑΓΩΝIΣΤΙΚΑ ΕΛΚΗΘΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ-Διπλά – 2η κούρσα, Igls/Αυστρία (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 Super League ΟΠΑΠ: ΑΕΛ Καλλονής-Πλατανιάς (Novasports 3)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: UK CHAMPIONSHIP – 1η μέρα, York/Ηνωμένο Βασίλειο (Eurosport 2)
15:15 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – HS 142, Kuusamo/Φινλανδία (Eurosport/Eurosport HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
16:30 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ατομικό ανδρών, Φινλανδία (Eurosport/Eurosport HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Λεβαδειακός-Παναιτωλικός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Παρί ΣΖ-Λιόν (Novasports 3)
18:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Τελικός ανδρών (Eurosport 2)
18:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γιγ. Τεχν. κατάβαση γυναικών, Aspen (Eurosport/Eurosport HD)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: Ατρόμητος-Skoda Ξάνθη (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:00 Volley League ΟΠΑΠ (Novasports 3)
20:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ελεύθ. κατάβαση ανδρών, Lake Louise (Eurosport/Eurosport HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: UK CHAMPIONSHIP – 1η μέρα, York/Ηνωμένο Βασίλειο (Eurosport 2)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γιγ. Τεχν. κατάβαση γυναικών, Aspen (Eurosport/Eurosport HD)

30-11-14
08:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – NHK Trophy – Γκαλά (Eurosport 2)
09:30 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ-HS 142, Kuusamo/Φινλανδία (Eurosport/Eurosport HD)
10:45 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – 10χλμ Κλασσικό γυναικών, Kuusamo (Eurosport/Eurosport HD)
11:15 ΑΓΩΝIΣΤΙΚΑ ΕΛΚΗΘΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ανδρες – 1η κούρσα, Igls/Αυστρία (Eurosport 2)
12:15 ΑΓΩΝIΣΤΙΚΑ ΕΛΚΗΘΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ανδρες – 2η κούρσα, Igls/Αυστρία (Eurosport 2)
12:45 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – 15χλμ Κλασσικό ανδρών, Kuusamo (Eurosport/Eurosport HD)
13:20 Ενόργανη Γυμναστική: FIG World Cup Στουτγάρδη (Novasports 4)
14:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ-2x7Km500 Ομάδες, Kuusamo/Φινλανδία (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 Super League ΟΠΑΠ: ΑΟΚ-Ολυμπιακός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Μπορντό-Λιλ (Novasports 3)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: UK CHAMPIONSHIP – 2η μέρα, York/Ηνωμένο Βασίλειο (Eurosport 2)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
16:00 Mini Euro 2014: Α’ Ημιτελικός (Novasports 7)
16:15 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Μικτή σκυταλοδρομία, Ostersund (Eurosport/Eurosport HD)
17:00 Basket League: ΚΑΟΔ-Ολυμπιακός (Novasports 3)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΟΚ-Πανθρακικός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Εργοτέλης-Αστέρας Τρίπολης (Novasports 4)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Πανιώνιος-Νίκη Βόλου (Novasports 6)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΣ Γιάννινα-ΟΦΗ (Novasports 7)
18:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Τεχνική κατάβαση γυναικών, Aspen (Eurosport/Eurosport HD)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: Παναθηναϊκός-Βέροια (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Super – G ανδρών, Lake Louise (Eurosport/Eurosport HD)
21:00 Mini Euro 2014: Μικρός Τελικός (Novasports 7)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: UK CHAMPIONSHIP – 2η μέρα, York/Ηνωμένο Βασίλειο (Eurosport 2)
21:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΤΟΧΗΣ – Σαο Πάολο, Βραζιλία (Eurosport/Eurosport HD)
22:00 Mini Euro 2014: Τελικός (Novasports 7)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Best of Super League (Novasports 24 HD)
22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Σ. Ετιέν-Λιόν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
23:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: UK CHAMPIONSHIP – 2η μέρα, York/Ηνωμένο Βασίλειο (Eurosport 2)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • Δορυφορικά κάτοπτρα Kathrein για σκληρές καιρικές συνθήκες

    Δορυφορικά κάτοπτρα Kathrein για σκληρές καιρικές συνθήκες

    Τα δορυφορικά κάτοπτρα της Kathrein, έκτος από τα υψηλής ποιότητας τεχνικά χαρακτηριστικά που διαθέτουν (αντοχή σε ισχυρές ανεμοπιέσεις – μέχρι 190 km/h) και τα κορυφαίας κατασκευής υλικά τους, έρ...
  • TP-LINK ER706W

    TP-LINK ER706W

    Η TP-Link παρουσιάζει το νέο ER706W, ένα ασύρματο router διπλής ζώνης εταιρικής ποιότητας. Είναι ιδανικό για απομακρυσμένη διαχείριση που απαιτεί υψηλή απόδοση, χάρη στον επαναστατικό συνδυασμό τω...
  • Prolink PF352

    Prolink PF352

    Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του νέου εξαρτήματος PF352 της Prolink. Πρόκειται για έναν μετατροπέα σήματος από Mini DisplayPort σε HDMI 1.4 θηλυκό, μήκους 0,1 μέτρου. Συνδέε...
  • PROMAX PD-350, PD-351, PD-352

    PROMAX PD-350, PD-351, PD-352

    Η PROMAX, εκτός από επαγγελματικά πεδιόμετρα, παράγει μία ευρεία γκάμα ηλεκτρονικών στους τομείς διανομής σήματος, RFR, οπτικών και ηλεκτρολογικών προϊόντων. Η σειρά ψηφιακών πολυμέτρων PD-350, PD...
  • Amiko FTP/UTP

    Amiko FTP/UTP

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει νέα παραλαβή καλωδίων δικτύου της Amiko. Περιλαμβάνει τα καλώδια FTP CAT5, FTP CAT5 Outdoor (μαύρο), FTP CAT6 και UTP CAT5, τα οποία διατίθενται σε συσκευασία στροφ...
  • SONORA TERRA DIGITAL

    SONORA TERRA DIGITAL

    Η Sonora Terra Digital είναι μια κεραία με συμπαγή και μοντέρνο σχεδιασμό, κατάλληλη για χρήση σε εξωτερικούς χώρους, ώστε να απολαμβάνετε σταθερή σύνδεση και εικόνα υψηλής ποιότητας! Είναι κατάλλ...
  • TVIP S-Box v.705

    TVIP S-Box v.705

    Με τον νέο δέκτη IP TVIP S-Box v.705 μπορείτε εύκολα να απολαύσετε περιεχόμενο υψηλής ποιότητας στη μεγάλη οθόνη της τηλεόρασης. Ο δέκτης διατίθεται στην ελληνική αγορά από την εταιρεία Tronix και...
  • Prolink PF485A-0050 & PF485A-0150

    Prolink PF485A-0050 & PF485A-0150

    Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή των νέων καλωδίων PF485A-0050 και PF485A-0150 της Prolink. Πρόκειται για υψηλής ποιότητας καλώδια USB Type-C σε USB-A version 3.0, με διαστάσεις...
  • Kathrein UFOpro Lite

    Kathrein UFOpro Lite

    Τα Νέα Ψηφιακά Compact Headend της Kathrein με την ονομασία UFOpro Lite είναι τα νέα οικονομικά, all in one Headend για εφαρμογές τηλεόρασης σε ξενοδοχεία, σκάφη, στάδια, συγκροτήματα κατοικιών κα...
  • FRITZ!Fon X6

    FRITZ!Fon X6

    Το νέο FRITZ!Fon X6 εντυπωσιάζει με τη μοντέρνα σχεδίασή του σε κομψή λευκή και μαύρη έκδοση, ενώ διαθέτει μεγάλη έγχρωμη οθόνη 2,4″ υψηλής αντίθεσης για τέλεια αναγνωσιμότητα. Ο χρήστης μπορεί να...
  • TP-Link EAP783

    TP-Link EAP783

    Η TP-Link ανακοινώνει την είσοδο ενός νέου access point στην οικογένεια συσκευών Omada. Πρόκειται για το EAP783, ένα BE19000 access point οροφής τριπλής μπάντας Wi-Fi 7, που χαρακτηρίζεται από υψη...
  • YouTube PROMAX Hellas

    YouTube PROMAX Hellas

    Η PROMAX έχει δημιουργήσει μία σειρά εκπαιδευτικών video για τα κορυφαία μοντέλα αναλυτών φάσματος RANGER Neo, HD RANGER και φυσικά για την ναυαρχίδα ATLaS NG. Στο YouTube κανάλι της PROMAX Hellas...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

  • Ψηφιακή Τηλεόραση, τεύχος Δεκεμβρίου 2023

    Ψηφιακή Τηλεόραση, τεύχος Δεκεμβρίου 2023

    Το νέο τεύχος Δεκεμβρίου 2023 του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδικό «Security Report», που ηγείται στην αγορά των ηλεκτρονικών συστημάτων ασφαλείας. Τηλεχειρι...
  • Τηλεχειριστήρια αντικατάστασης

    Τηλεχειριστήρια αντικατάστασης

    Η συνεχής χρήση και οι ανεπιθύμητες πτώσεις των πάσης φύσης τηλεχειριστηρίων προκαλούν τη φυσική φθορά τους, που όπως είναι λογικό μειώνει τον κύκλο ζωής τους και κάποια στιγμή τα καθιστά μη λειτο...
  • Opticum T-Box

    Opticum T-Box

    Έναν επίγειο ψηφιακό δέκτη, που ξεχωρίζει από τα περισσότερα μοντέλα αυτής της κατηγορίας, δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για τον OpticumT-Box, έναν δέκτη συμ...