Skip to main content
DIABASTE DWREAN DIG 185
tech2024 02 27 at 08 33 36 TM 457
SECURITY REPORT 148
satpraxis 2022
now 33 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

28 Φεβρουαρίου 2024 08:52
28 Φεβρουαρίου 2024 08:43
19 Ιανουαρίου 2022 13:54

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 19 – 31 Ιανουαρίου

e78bd82f9e73d3bd36a7f928d1de0f1b XL f4067bda

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (19-31 Ιανουαρίου 2022)

Τετάρτη 19 Ιανουαρίου
12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
18:30 Ιταλικό κύπελλο Φάση των «16»: Σασουόλο-Κάλιαρι (Novasports2)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT
(19-31 Ιανουαρίου 2022)

Τετάρτη 19 Ιανουαρίου

12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
18:30 Ιταλικό κύπελλο Φάση των «16»: Σασουόλο-Κάλιαρι (Novasports2)
19:30 Eurocup: Προμηθέας Πάτρας-Βαλένθια (Novasports Prime)
19:30 Γερμανικό κύπελλο Φάση των «16»: Λειψία-Χάνσα Ροστόκ (Novasports6)
20:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Θέλτα-Οσασούνα (Novasports1)
20:00 Eurocup: Μπουντούτσνοστ-Ουλμ (Novasports5)
20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική (εξ αναβολής): Λιλ-Λοριάν (Novasports Start)
21:30 Eurocup: Τσεντεβίτα Ολίμπια-Γκραν Κανάρια (Novasports4)
21:45 Γερμανικό κύπελλο Φάση των «16»: Χέρτα-Ουνιόν Βερολίνου (Novasports3)
22:00 Ιταλικό κύπελλο Φάση των «16»: Ίντερ-Έμπολι (Novasports2)
22:00 Ολλανδικό κύπελλο Φάση των «16»: Τβέντε-Άλκμααρ (Novasports Start)
22:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαλένθια-Σεβίλλη (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Πέμπτη 20 Ιανουαρίου

01:55 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
02:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Σουτ-άουτ | (Eurosport2)
15:15 ΔΙΑΘΛΟ Αντχολτς | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
17:00 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Σουτ-άουτ | (Eurosport1)
18:00 Ευρωλίγκα 22η αγωνιστική: Ούνιξ Καζάν-Μπαρτσελόνα (Novasports4)
19:00 Ευρωλίγκα: Ζενίτ-Μονακό (Novasports Start)
19:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Ζαλγκίρις Κάουνας (Novasports5)
20:00 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
20:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Χετάφε-Γρανάδα (Novasports1)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Σουτ-άουτ | (Eurosport1)
21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports4)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ολυμπιακός (Novasports Prime)
21:45 Αγγλικό Λιγκ Καπ Ημιτελικός Επαναληπτικός αγώνας: Άρσεναλ-Λίβερπουλ (Novasports2)
22:00 Ιταλικό κύπελλο Φάση των «16»: Ρόμα-Λέτσε (Novasports3)
22:00 Ολλανδικό κύπελλο Φάση των «16»: Άγιαξ-Εξέλσιορ (Novasports5)
22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
23:00 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Παρασκευή 21 Ιανουαρίου

01:55 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
02:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κιτσμπούελ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Σουτ-άουτ | (Eurosport2)
15:15 ΔΙΑΘΛΟ Αντχολτς | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
16:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Τίτιζεε Νόισταντ | Προκριματικά, ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
18:30 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports4)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports Prime)
19:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 20η αγωνιστική: Αμβούργο-Ζανκτ Πάουλι (Novasports2)
19:30-20:30 Winter X Games: 1η μέρα (Novasports6)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Σουτ-άουτ | (Eurosport1)
21:30 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports Prime)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική: Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Αρμίνια Μπίλεφελντ (Novasports3)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Μπάγερν Μονάχου (Novasports4)
21:30-22:15 Winter X Games: 1η μέρα (Novasports6)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 22η αγωνιστική: Εσπανιόλ-Μπέτις (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 22η αγωνιστική: Λιόν-Σεντ Ετιέν (Novasports2)
22:00 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Ερυθρός Αστέρας (Novasports5)
22:00 B’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 24η αγωνιστική: Τενερίφη-Οβιέδο (Novasports Start)
22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)

______________________________________________________________________________

Σάββατο 22 Ιανουαρίου

01:55 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
02:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
11:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κορτίνα ντ’Αμπρέτσο | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κιτσμπούελ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
14:00 ΔΙΑΘΛΟ Αντχολτς | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
14:30 EFL Championship 28η αγωνιστική: Νότιγχαμ Φόρεστ-Ντέρμπι (Novasports2)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Σουτ-άουτ | (Eurosport2)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Λεβάντε-Κάδιθ (Novasports1)
15:50 ΔΙΑΘΛΟ Αντχολτς | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χόφενχαϊμ-Ντόρτμουντ (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερ Λεβερκούζεν-Άουγκσμπουργκ (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Φράιμπουργκ-Στουτγκάρδη (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκλάντμπαχ-Ουνιόν Βερολίνου (Novasports6)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκρόιτερ Φιρτ-Μάιντς (Novasports Start)
17:00 EFL Championship: Μπέρμιγχαμ-Μπάρνσλεϊ (Novasports News)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Γρανάδα-Οσασούνα (Novasports1)
17:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Τίτιζεε Νόισταντ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπρεστ-Λιλ (Novasports2)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Σεβίλλη-Θέλτα (Novasports Prime)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπόχουμ-Κολωνία (Novasports3)
19:30-20:30 Winter X Games: 2η μέρα (Novasports6)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Σουτ-άουτ | (Eurosport1)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Ρέτζιο Εμίλια-Βαρέζε (Novasports4)
21:00-22:00 Winter X Games: 2η μέρα (Novasports6)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Άουε-Σάλκε (Novasports3)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 23η αγωνιστική: Σαρλερουά-Γάνδη (Novasports Start)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ατλέτικο Μαδρίτης-Βαλένθια (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λανς-Μαρσέιγ (Novasports2)
22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
______________________________________________________________________________

Κυριακή 23 Ιανουαρίου

01:55 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
02:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κιτσμπούελ | 1ο σκέλος ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κορτίνα ντ’Αμπρέτσο | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική: Ναϊμέγκεν-Φέγενορντ (Novasports2)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μετς-Νις (Novasports4)
14:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κιτσμπούελ | 2nd Leg ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
14:30 Pre Game Show Άρης-Λαμία (Novasports Prime)
14:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Ρέγκενσμπουργκ-Χόλσταϊν Κίελ (Novasports3)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Σταντάρ Λιέγης-Κλαμπ Μπριζ (Novasports6)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 19η αγωνιστική: Άρης-Λαμία (Novasports Prime)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βιγιαρεάλ-Μαγιόρκα (Novasports1)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άιντχοφεν-Άγιαξ (Novasports5)
15:30 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Σουτ-άουτ | (Eurosport2)
16:15 ΔΙΑΘΛΟ Αντχολτς | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Λειψία-Βόλφσμπουργκ (Novasports Start)
16:45 Pre Game Show Ατρόμητος-ΑΕΚ (Novasports2)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
17:00 Βελγικό πρωτάθλημα: Σεν Ζιλουάζ-Γκενκ (Novasports6)
17:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Τίτιζεε Νόισταντ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Μαδρίτης-Έλτσε (Novasports1)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-ΑΕΚ (Novasports2)
18:05 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Μονακό (Novasports4)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χέρτα-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Σοσιεδάδ-Χετάφε (Novasports1)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαγιεκάνο-Αθλέτικ Μπιλμπάο (Novasports5)
19:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 20η αγωνιστική: Λέτσε-Κρεμονέζε (Novasports Start)
20:00-21:30 Winter X Games: 3η μέρα (Novasports6)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Σουτ-άουτ | (Eurosport1)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Μπρέσια-Σάσαρι (Novasports4)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Ρενς (Novasports2)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αλαβές-Μπαρτσελόνα (Novasports1)
______________________________________________________________________________

Δευτέρα 24 Ιανουαρίου

01:55 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
02:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-Απόλλων Σμύρνης (Novasports Prime)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
21:45 EFL Championship: Μπλάκμπερν Ρόβερς-Μίντλεσμπρο (Novasports Start)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος: Αλμερία-Εϊμπάρ (Novasports2)
02:00 (ξημερώματα Τρίτης) Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Louisville-Virginia (Novasports4)
______________________________________________________________________________

Τρίτη 25 Ιανουαρίου

02:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | Προημιτελικός (Eurosport1)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | Προημιτελικός (Eurosport1)
09:45 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | Προημιτελικός (Eurosport1)
11:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κρόνπλατζ | 1ο σκέλος ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | Προημιτελικός (Eurosport1)
14:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κρόνπλατζ | 2ο σκέλος ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
18:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Σλάντμινγκ | 1ο σκέλος ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
19:00 Eurocup 11η αγωνιστική: Άνκαρα-Παρτίζαν (Novasports Prime)
19:45 Βελγικό πρωτάθλημα 24η αγωνιστική: Αντβέρπ-Σιντ Τρούιντεν (Novasports1)
20:30 Eurocup: Ουλμ-Βίρτους Μπολόνια (Novasports5)
21:00 Eurocup: Σλασκ Βρότσλαβ-Μετροπολιτάν (Novasports Start)
21:30 Eurocup: Βαλένθια-Μπουντούτσνοστ (Novasports6)
21:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Σλάντμινγκ | 2ο σκέλος ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
21:45 Ευρωλίγκα 19η αγωνιστική (εξ αναβολής): Ρεάλ Μαδρίτης-Ούνιξ Καζάν (Novasports Prime)
22:00 Ευρωλίγκα 18η αγωνιστική (εξ αναβολής): Βιλερμπάν-Μπάγερν Μονάχου (Novasports4)
______________________________________________________________________________

Τετάρτη 26 Ιανουαρίου

02:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Clemson – Duke (Novasports4)
02:00 Αυστραλιανό όπεν | Προημιτελικός (Eurosport1)
04:00 Αυστραλιανό όπεν | Προημιτελικός (Eurosport1)
06:00 Αυστραλιανό όπεν | Προημιτελικός (Eurosport1)
10:15 Αυστραλιανό όπεν | Προημιτελικός (Eurosport1)
11:05 ΔΙΑΘΛΟ Άρμπερ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
15:05 ΔΙΑΘΛΟ Άρμπερ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
15:55 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Μάστερς Γερμανίας | (Eurosport2)
17:10 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Μάστερς Γερμανίας | (Eurosport2)
18:30 Eurocup: Λοκομοτίβ Κουμπάν-Λιετκαμπέλις (Novasports4)
19:00 Eurocup: Μπούρσασπορ-Βενέτσια (Novasports Start)
19:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
20:00 Playmakers, A’ μέρος (Novasports Prime)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Μάστερς Γερμανίας | (Eurosport2)
21:00 Ευρωλίγκα 18η αγωνιστική (εξ αναβολής): Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ζαλγκίρις Κάουνας (Novasports Prime)
21:00 Eurocup: Μπουργκ-Τσεντεβίτα Ολίμπια (Novasports5)
22:00 Βελγικό πρωτάθλημα 24η αγωνιστική: Άντερλεχτ-Σερκλ Μπριζ (Novasports2)
22:00 Eurocup: Γκραν Κανάρια-Προμηθέας Πάτρας (Novasports4)
23:00 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Πέμπτη 27 Ιανουαρίου
02:00 Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1)
04:00 Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1)
06:00 Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1)
10:00 Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1)
10:55 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Μάστερς Γερμανίας | (Eurosport2)
12:30 Αυστραλιανό όπεν Ημιτελικός (Eurosport1)
15:55 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Μάστερς Γερμανίας | (Eurosport2)
19:00 Ευρωλίγκα 23η αγωνιστική: Ζενίτ-Αναντολού Εφές (Novasports4)
20:00 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Μάστερς Γερμανίας | (Eurosport2)
21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Ερυθρός Αστέρας (Novasports Prime)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Φενέρμπαχτσε (Novasports5)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα: Κλαμπ Μπριζ-Σεν Ζιλουάζ (Novasports Start)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Βιλερμπάν (Novasports4)
22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
23:00 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Παρασκευή 28 Ιανουαρίου

03:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | Τελικός (Eurosport1)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | Τελικός (Eurosport1)
05:30 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | Ημιτελικός (Eurosport1)
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | Ημιτελικός (Eurosport1)
11:20 ΔΙΑΘΛΟ Άρμπερ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
14:20 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ζέεφελντ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
14:50 ΔΙΑΘΛΟ Άρμπερ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
15:20 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Μάστερς Γερμανίας | (Eurosport2)
16:30 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ζέεφελντ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
16:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίλινγκεν | MIXED (Eurosport1)
18:00 Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports4)
18:50 ΦΟΡΜΟΥΛΑ Ε Ντιρίγια | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
19:25 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίλινγκεν | Προκριματικά ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
20:00 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
20:00 Ευρωλίγκα: Μονακό-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports5)
20:20 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ : ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eurosport2)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Μάστερς Γερμανίας (Eurosport1)
21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μπασκόνια (Novasports Prime)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Άλμπα Βερολίνου (Novasports4)
21:30 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Ζαλγκίρις Κάουνας (Novasports Start)
21:45 EFL Championship 29η αγωνιστική: Χάντερσφιλντ-Στόουκ (Novasports2)
22:00 Γαλλικό Κύπελλο Φάση των «16»: Ναντ-Μπρεστ (Novasports1)
22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
23:00 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Σάββατο 29 Ιανουαρίου

10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | Τελικός (Eurosport1)
11:20 ΔΙΑΘΛΟ Άρμπερ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
12:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Γκάρμις Παρτενκίρχεν | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
13:15 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | Τελικός (Eurosport1)
14:20 ΔΙΑΘΛΟ Άρμπερ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
15:15 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Μάστερς Γερμανίας (Eurosport2)
15:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ζέεφελντ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
16:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίλινγκεν | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
17:00 EFL Championship: Φούλαμ-Μπλάκπουλ (Novasports2)
18:50 ΦΟΡΜΟΥΛΑ Ε Ντιρίγια | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
19:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Duke-Louisville (Novasports5)
19:30 EFL Championship: Πιτέρμπορο-Χάντερσφιλντ (Novasports Prime)
19:30 Γαλλικό Κύπελλο Φάση των «16»: Ρενς-Μπαστιά (Novasports2)
20:15 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Κορτίνα ντ’Αμπρέτσο | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport2)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Μάστερς Γερμανίας (Eurosport1)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 18η αγωνιστική: Βίρτους Μπολόνια-Κρεμόνα (Novasports4)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 25η αγωνιστική: Οβιέδο-Αλμερία (Novasports1)
22:00 Γαλλικό Κύπελλο Φάση των «16»: Μαρσέιγ-Μονπελιέ (Novasports3)
22:25 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ : ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eurosport2)
23:40 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
______________________________________________________________________________

Κυριακή 30 Ιανουαρίου

01:00 Kentucky-Kansas (Novasports4)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | Τελικός (Eurosport1)
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | Τελικός (Eurosport1)
10:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίλινγκεν | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Γκάρμις Παρτενκίρχεν | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
14:15 ΔΙΑΘΛΟ Άρμπερ | MIXED (Eurosport1)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα 25η αγωνιστική: Σεν Ζιλουάζ-Άντερλεχτ (Novasports3)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική: ΠΑΣ Γιάννινα-Απόλλων Σμύρνης (Novasports Prime)
15:20 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ζέεφελντ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
15:30 EFL Championship: Ντέρμπι-Μπέρμιγχαμ Σίτι (Novasports2)
16:10 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίλινγκεν | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γκραν Πρι Λα Μαρσεγέζ ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
17:00 Βελγικό πρωτάθλημα: Γάνδη-Αντβέρπ (Novasports3)
18:00 EFL Championship: Κάρντιφ-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports2)
18:30 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Αρμάνι Μιλάνο-Φορτιτούντο Μπολόνια (Novasports4)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός (Novasports Prime)
19:30 Γαλλικό Κύπελλο Φάση των «16»: Μπερζεράκ-Σεντ Ετιέν (Novasports1)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Μάστερς Γερμανίας (Eurosport1)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
22:00 Γαλλικό Κύπελλο Φάση των «16»: Λανς-Μονακό (Novasports1)
22:00 Βελγικό πρωτάθλημα: Κόρτραϊκ-Κλαμπ Μπριζ (Novasports3)
22:25 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ : ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eurosport2)
______________________________________________________________________________

Δευτέρα 31 Ιανουαρίου

21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
22:00 Β’ Κατηγορία Ισπανικού πρωταθλήματος: Ίμπιζα-Σαραγόσα (Novasports1)
22:15 Γαλλικό Κύπελλο Φάση των «16»: Παρί Σεν Ζερμέν-Νις (Novasports2)
02:00 (ξημερώματα Τρίτης) Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Duke-Notre Dame (Novasports4)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • Kathrein UFOpro & UFOprolite

    Kathrein UFOpro & UFOprolite

    Τα υψηλής ποιότητας προϊόντα που διαθέτει η ΛΥΡΑ ΑΕΒΕ είναι σχεδιασμένα για εφαρμογές διανομής τηλεοπτικών και ραδιοφωνικών σημάτων σε ξενοδοχεία, στάδια, νοσοκομεία, κρουαζιερόπλοια, ενοικιαζόμεν...
  • Emme Esse 87435

    Emme Esse 87435

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του Emme Esse 87435. Πρόκειται για ένα ψηφιακό modulator που λαμβάνει ένα HDMI σήμα από δορυφορικό / επίγειο δέκτη, DVD player, κάμερα ασφαλείας ή οποι...
  • Ekselans CPE 1200-OLP

    Ekselans CPE 1200-OLP

    Η Ekselans διαθέτει – μεταξύ άλλων – πλήρη γκάμα Access Points για κάθε είδους οικιακή ή επαγγελματική εφαρμογή. Ένα από τα αξιόλογα Access Points της Ekselans είναι το CPE 1200-OLP, το οποίο υποσ...
  • Nedis SFIND100BK

    Nedis SFIND100BK

    Συνδέστε τον μετρητή με ένα LNB και έναν δορυφορικό δέκτη και βρείτε την κατάλληλη θέση / γωνία για το κάτοπτρό σας, εύκολα και γρήγορα. Διαθέτει οθόνη αναλογικής ένδειξης με οπίσθιο φωτισμό. Επιπ...
  • Kathrein MS & MP series

    Kathrein MS & MP series

    Η εταιρεία ΛΥΡΑ ΑΕΒΕ ανακοινώνει νέα παραλαβή των σειρών ερμαρίων - ντουλαπιών MS και MP της γερμανικής Kathrein. Η σειρά MS περιλαμβάνει υψηλής ποιότητας ερμάρια - ντουλάπια τοποθέτησης και σ...
  • Engel MV7400

    Engel MV7400

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του HDMI switch Engel MV7400. Πρόκειται για έναν διαχωριστή HDMI σημάτων από 4 εισόδους σε 1 έξοδο, με μέγιστη ανάλυση Full HD 1080p. Είναι συμβατό με ...
  • Ikusi Flow Smart Headend

    Ikusi Flow Smart Headend

    Το Ikusi Flow Smart Headend της ισπανικής Ikusi, λειτουργεί ήδη σε εκατοντάδες ξενοδοχειακές μονάδες στην Ελλάδα και δεκάδες χιλιάδες στο εξωτερικό, καθώς αποτελεί ένα υπόδειγμα τεχνολογίας διανομ...
  • Kathrein LCD 115 A+ & LCD 130 A+

    Kathrein LCD 115 A+ & LCD 130 A+

    Η εταιρεία ΛΥΡΑ ΑΕΒΕ ανακοινώνει νέα παραλαβή των ομοαξονικών καλωδίων LCD 115 A+ και LCD 130 A+ της γερμανικής Kathrein. Πρόκειται για καλώδια πολύ υψηλής ποιότητας που είναι δοκιμασμένα και πιστ...
  • V-Tech Z2024 H265

    V-Tech Z2024 H265

    Νέος επίγειος ψηφιακός δέκτης από την AstraSat! Πρόκειται για τον V-Tech Z2024 H265, ο οποίος είναι ένας δέκτης MPEG4 με έξοδο HDMI και ανάλυση Full HD (1080p). Χάρη στο νέας γενιάς tuner του (μάρ...
  • Nedis TVSM5120GY

    Nedis TVSM5120GY

    Η επιτραπέζια full motion βάση της Nedis είναι κατάλληλη για τηλεοράσεις από 37” έως 75”, με VESA 200x200, 300x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400, 600x400 και μέγιστο βάρος 40kg. Διαθέτει μια...
  • Anga PS series

    Anga PS series

    Η εταιρεία Stam Electronics ανακοινώνει νέα παραλαβή σειράς ποιοτικών κεραιών Anga. Πρόκειται για τη σειρά PS, η οποία περιλαμβάνει εξωτερικές και εσωτερικές κεραίες που είναι κατάλληλες για επίγε...
  • Promax RANGER: Διαθέσιμη η τρίτη ομάδα εκπαιδευτικών video για τη δημοφιλή σειρά πεδιομέτρων

    Promax RANGER: Διαθέσιμη η τρίτη ομάδα εκπαιδευτικών video για τη δημοφιλή σειρά πεδιομέτρων

    Είναι πλέον διαθέσιμη η τρίτη ομάδα εκπαιδευτικών video με ελληνική περιγραφή για τα πεδιόμετρα Promax RANGER. Τα συγκεκριμένα video έχουν προστεθεί στην Playlist Πεδιόμετρα RANGER - Εκπαιδευτικά ...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

  • Ψηφιακή Τηλεόραση, Μάρτιος 2024

    Ψηφιακή Τηλεόραση, Μάρτιος 2024

    Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Μαρτίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Μαρτίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδ...
  • Κανάλια με υβριδική τηλεόραση στην Ελλάδα

    Κανάλια με υβριδική τηλεόραση στην Ελλάδα

    Η κατανάλωση των προγραμμάτων που μεταδίδουν οι ελεύθεροι τηλεοπτικοί σταθμοί έχει γίνει σήμερα πιο εύκολη και πιο άμεση για τον τηλεθεατή, σε σχέση με το – όχι και τόσο μακρινό – παρελθόν. Ο παρα...
  • Τηλεοπτικό περιεχόμενο για όλους!

    Τηλεοπτικό περιεχόμενο για όλους!

    Με την πάροδο του χρόνου αυξάνονται όλο και περισσότερο οι χρήστες της συνδρομητικής τηλεόρασης. Αυτό συμβαίνει γιατί η πρόσβαση καθίσταται εφικτή από οποιαδήποτε συσκευή, σε οποιαδήποτε χρονική σ...
  • Sat & Zap, Μάρτιος 2024

    Sat & Zap, Μάρτιος 2024

    Αρκετά νέα κανάλια στη δημοφιλή θέση στις 13 ανατολικά και 2 τουρκοκυπριακά στις 42 και 46 ανατολικά. Μικρό το ενδιαφέρον σε ελεύθερα κανάλια. 92 News UK Astra 2G – 28.2 East 11.523H ...