2 Ιουνίου 2022 12:20

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport (2-14 Ιουνίου 2022)

novasports

Πέμπτη 2 Ιουνίου

01:30 ΓΚΟΛΦ (Eurosport2)
04:00 ΓΚΟΛΦ (Eurosport2)
13:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Tελικός Μικτό διπλό (Eurosport1)
15:30 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Hιτελικός (Eurosport1)
18:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Hιτελικός (Eurosport1)
19:00 UEFA Nations League 1η αγωνιστική: Κύπρος-Κόσοβο (Novasports Prime)
19:00 UEFA Nations League: Βουλγαρία-Βόρεια Μακεδονία (Novasports1)
19:00 UEFA Nations League: Εσθονία-Σαν Μαρίνο (Novasports2)
19:00 UEFA Nations League: Γεωργία-Γιβραλτάρ (Novasports3)
21:00 UEFA Nations League Tonight, Α’ μέρος (Novasports Prime)
21:00 ΓΚΟΛΦ (Eurosport2)
21:45 UEFA Nations League: Βόρεια Ιρλανδία-Ελλάδα (Novasports Prime)
21:45 UEFA Nations League Λεπτό προς Λεπτό (Novasports1)
21:45 UEFA Nations League: Ισπανία-Πορτογαλία (Novasports2)
21:45 UEFA Nations League: Τσεχία-Ελβετία (Novasports3)
21:45 UEFA Nations League: Σερβία-Νορβηγία (Novasports4)
21:45 UEFA Nations League: Σλοβενία-Σουηδία (Novasports5)
21:45 UEFA Nations League: Ισραήλ-Ισλανδία (Novasports Start)
22:00-04:00 Τουρνουά γκολφ US Open Γυναικών 1η ημέρα (Novasports6)
23:45 UEFA Nations League Tonight, Β’ μέρος (Novasports Prime)


Παρασκευή 3 Ιουνίου

15:30 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Hιτελικός (Eurosport1)
17:00 UEFA Nations League: Καζακστάν-Αζερμπαϊτζάν (Novasports1)
19:00 UEFA Nations League: Λετονία-Ανδόρα (Novasports Prime)
19:00 Women’s Volleyball Nations League Φάση Ομίλων: Τουρκία-Κίνα (Novasports6)
19:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Hιτελικός (Eurosport1)
21:00 UEFA Nations League Tonight, Α’ μέρος (Novasports Prime)
21:45 UEFA Nations League Λεπτό προς Λεπτό (Novasports Prime)
21:45 UEFA Nations League: Γαλλία-Δανία (Novasports1)
21:45 UEFA Nations League: Βέλγιο-Ολλανδία (Novasports2)
21:45 UEFA Nations League: Κροατία-Αυστρία (Novasports3)
21:45 UEFA Nations League: Λευκορωσία-Σλοβακία (Novasports4)
21:45 UEFA Nations League: Λιχτενστάιν-Μολδαβία (Novasports Start)
22:00-03:00 Τουρνουά γκολφ US Open Γυναικών 2η ημέρα (Novasports6)
23:45 UEFA Nations League Tonight, Β’ μέρος (Novasports Prime)


Σάββατο 4 Ιουνίου

10:50 ΦΟΡΜΟΥΛΑ Ε Τζακάρτα | ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport1)
13:45 Αντοχή Μοτοσικλετών (Eurosport2)
15:30 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Τελικός (Eurosport1)
16:00 UEFA Nations League: Αρμενία-ΕΪΡΕ (Novasports Prime)
18:45 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Τελικός (Eurosport1)
19:00 UEFA Nations League: Ουγγαρία-Αγγλία (Novasports Prime)
19:00 UEFA Nations League: Φινλανδία-Βοσνία Ερζεγοβίνη (Novasports1)
19:00 UEFA Nations League: Λιθουανία-Λουξεμβούργο (Novasports2)
19:00-01:00 Τουρνουά γκολφ US Open Γυναικών 3η ημέρα (Novasports6)
19:30 ΓΚΟΛΦ (Eurosport2)
21:00 UEFA Nations League Tonight, Α’ μέρος (Novasports Prime)
21:45 UEFA Nations League Λεπτό προς Λεπτό (Novasports Prime)
21:45 UEFA Nations League: Ιταλία-Γερμανία (Novasports1)
21:45 UEFA Nations League: Μαυροβούνιο-Ρουμανία (Novasports2)
21:45 UEFA Nations League: Τουρκία-Νησιά Φερόε (Novasports3)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος Play Off Ημιτελικός Επαναληπτικός αγώνας Λας Πάλμας – Τενερίφη (Novasports5)
22:15 ΙΠΠΑΣΙΑ (Eurosport1)
23:45 UEFA Nations League Tonight, Β’ μέρος (Novasports Prime)


Κυριακή 5 Ιουνίου

07:00 Αντοχή Μοτοσικλετών (Eurosport2)
13:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Τελικός (Eurosport1)
14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Κριτεριούμ Ντι Ντοφινέ ΑΝΔΡΕΣ | 1ο Ετάπ (Eurosport2)
15:30 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Τελικός (Eurosport1)
16:00 UEFA Nations League 2η αγωνιστική: Σαν Μαρίνο-Μάλτα (Novasports Prime)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Κλασικός Βρυξελλών ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
19:00 UEFA Nations League: Κύπρος-Βόρεια Ιρλανδία (Novasports Prime)
19:00 UEFA Nations League: Γιβραλτάρ-Βόρεια Μακεδονία (Novasports Start)
19:30 ΓΚΟΛΦ (Eurosport2)
20:00-02:00 Τουρνουά γκολφ US Open Γυναικών 4η ημέρα (Novasports6)
21:00 UEFA Nations League Tonight, Α’ μέρος (Novasports Prime)
21:45 UEFA Nations League: Κόσοβο-Ελλάδα (Novasports Prime)
21:45 UEFA Nations League Λεπτό προς Λεπτό (Novasports1)
21:45 UEFA Nations League: Τσεχία-Ισπανία (Novasports2)
21:45 UEFA Nations League: Πορτογαλία-Ελβετία (Novasports3)
21:45 UEFA Nations League: Σουηδία-Νορβηγία (Novasports4)
21:45 UEFA Nations League: Σερβία-Σλοβενία (Novasports5)
21:45 UEFA Nations League: Βουλγαρία-Γεωργία (Novasports Start)
23:45 UEFA Nations League Tonight, Β’ μέρος (Novasports Prime)


Δευτέρα 6 Ιουνίου

15:55 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Κριτεριούμ Ντι Ντοφινέ ΑΝΔΡΕΣ | 2ο Ετάπ (Eurosport1)
17:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΛΙΜΠΟΤΡΓΚ ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
19:00 UEFA Nations League: Λετονία-Λιχτενστάιν (Novasports Prime)
21:00 UEFA Nations League Tonight, Α’ μέρος (Novasports Prime)
21:45 UEFA Nations League Λεπτό προς Λεπτό (Novasports Prime)
21:45 UEFA Nations League: Κροατία-Γαλλία (Novasports1)
21:45 UEFA Nations League: Αυστρία-Δανία (Novasports2)
21:45 UEFA Nations League: Σλοβακία-Καζακστάν (Novasports3)
21:45 UEFA Nations League: Λευκορωσία-Αζερμπαϊτζάν (Novasports4)
21:45 UEFA Nations League: Ανδόρα-Μολδαβία (Novasports5)
21:45 UEFA Nations League: Ισλανδία-Αλβανία (Novasports Start)
23:45 UEFA Nations League Tonight, Β’ μέρος (Novasports Prime)


Τρίτη 7 Ιουνίου

15:55 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Κριτεριούμ Ντι Ντοφινέ ΑΝΔΡΕΣ | 3ο Ετάπ (Eurosport1)
19:00 UEFA Nations League: Φινλανδία-Μαυροβούνιο (Novasports Prime)
21:00 UEFA Nations League Tonight, Α’ μέρος (Novasports Prime)
21:45 UEFA Nations League Λεπτό προς Λεπτό (Novasports Prime)
21:45 UEFA Nations League: Γερμανία-Αγγλία (Novasports1)
21:45 UEFA Nations League: Ιταλία-Ουγγαρία (Novasports2)
21:45 UEFA Nations League: Λιθουανία-Τουρκία (Novasports3)
21:45 UEFA Nations League: Βοσνία-Ερζεγοβίνη – Ρουμανία (Novasports4)
21:45 UEFA Nations League: Νησιά Φερόε-Λουξεμβούργο (Novasports Start)
23:45 UEFA Nations League Tonight, Β’ μέρος (Novasports Prime)


Τετάρτη 8 Ιουνίου

14:45 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων (Eurosport2)
15:55 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Κριτεριούμ Ντι Ντοφινέ ΑΝΔΡΕΣ | 4ο Ετάπ (Eurosport1)
19:45 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων (Eurosport2)
20:00 Δυναμικό Τρίαθλο (Eurosport1)
21:00 UEFA Nations League Tonight, Α’ μέρος (Novasports Prime)
21:45 UEFA Nations League Λεπτό προς Λεπτό (Novasports Prime)
21:45 UEFA Nations League: Ουαλία-Ολλανδία (Novasports1)
21:45 UEFA Nations League: Βέλγιο-Πολωνία (Novasports2)
21:45 UEFA Nations League: ΕΪΡΕ-Ουκρανία (Novasports3)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 1ος Τελικός (Novasports4)
21:45 UEFA Nations League: Σκωτία-Αρμενία (Novasports5)
23:00 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | 24 Ώρες Λε Μαν (Eurosport1)
23:45 UEFA Nations League Tonight, Β’ μέρος (Novasports Prime)


Πέμπτη 9 Ιουνίου

15:45 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | 24 Ώρες Λε Μαν (Eurosport2)
15:55 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Κριτεριούμ Ντι Ντοφινέ ΑΝΔΡΕΣ | 5ο Ετάπ (Eurosport1)
20:45 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | 24 Ώρες Λε Μαν (Eurosport1)
21:00 UEFA Nations League Tonight, Α’ μέρος (Novasports Prime)
21:45 UEFA Nations League 3η αγωνιστική: Ελλάδα-Κύπρος (Novasports Prime)
21:45 UEFA Nations League Λεπτό προς Λεπτό (Novasports1)
21:45 UEFA Nations League: Ελβετία-Ισπανία (Novasports2)
21:45 UEFA Nations League: Πορτογαλία-Τσεχία (Novasports3)
21:45 UEFA Nations League: Σουηδία-Σερβία (Novasports4)
21:45 UEFA Nations League: Νορβηγία-Σλοβενία (Novasports5)
21:45 UEFA Nations League: Γιβραλτάρ-Βουλγαρία (Novasports6)
21:45 UEFA Nations League: Κόσοβο-Βόρεια Ιρλανδία (Novasports Start)
21:45 UEFA Nations League: Βόρεια Μακεδονία-Γεωργία (Novasports News)
21:45 UEFA Nations League: Μάλτα-Εσθονία (as live 23:45 Novasports3)
21:45 UEFA Nations League Friendly Match: Σαν Μαρίνο-Ισλανδία (as live 23:45 Novasports4)
22:00 ΓΚΟΛΦ (Eurosport2)
22:45 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | 24 Ώρες Λε Μαν (Eurosport1)
23:45 UEFA Nations League Tonight, Β’ μέρος (Novasports Prime)


Παρασκευή 10 Ιουνίου

12:00 Τουρνουά τένις WTA 250 ‘s-Hertogenbosch Α’ Προημιτελικός (Novasports5)
13:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Nottingham Α’ Προημιτελικός (Novasports6)
14:00 Τουρνουά τένις WTA 250 ‘s-Hertogenbosch Β’ Προημιτελικός (Novasports5)
15:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Nottingham Β’ Προημιτελικός (Novasports6)
15:55 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Κριτεριούμ Ντι Ντοφινέ ΑΝΔΡΕΣ | 6ο Ετάπ (Eurosport1)
16:00 Τουρνουά τένις WTA 250 ‘s-Hertogenbosch Γ’ Προημιτελικός (Novasports5)
17:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Nottingham Γ’ Προημιτελικός (Novasports6)
17:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γκραν Πρι Άργκα ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
18:00 Τουρνουά τένις WTA 250 ‘s-Hertogenbosch Δ’ Προημιτελικός (Novasports5)
19:00 UEFA Nations League: Αζερμπαϊτζάν-Σλοβακία (Novasports Prime)
19:00 UEFA Nations League: Μολδαβία-Λετονία (Novasports1)
19:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Nottingham Δ’ Προημιτελικός (Novasports6)
20:00 Δυναμικό Τρίαθλο (Eurosport1)
21:00 UEFA Nations League Tonight, Α’ μέρος (Novasports Prime)
21:45 UEFA Nations League Λεπτό προς Λεπτό (Novasports Prime)
21:45 UEFA Nations League: Αυστρία-Γαλλία (Novasports1)
21:45 UEFA Nations League: Δανία-Κροατία (Novasports2)
21:45 UEFA Nations League: Αλβανία-Ισραήλ (Novasports3)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 2ος Τελικός (Novasports4)
21:45 Αγώνες πυγμαχίας WGP 66 (Novasports5)
21:45 UEFA Nations League: Λευκορωσία-Καζακστάν (Novasports Start)
21:45 UEFA Nations League: Ανδόρα-Λίχτενσταϊν (Novasports News)
22:00 ΓΚΟΛΦ (Eurosport2)
23:45 UEFA Nations League Tonight, Β’ μέρος (Novasports Prime)


Σάββατο 11 Ιουνίου

11:15 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | 24 Ώρες Λε Μαν (Eurosport1)
12:00 Τουρνουά τένις WTA 250 ‘s-Hertogenbosch Α’ Ημιτελικός (Novasports5)
12:00 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων Κύπελλο Λε Μαν | Ο δρόμος για το Λε Μαν (Eurosport1)
13:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Nottingham Α’ Ημιτελικός (Novasports6)
13:00 Κανόε – Σλάλομ (Eurosport2)
14:00 Τουρνουά τένις WTA 250 ‘s-Hertogenbosch Β’ Ημιτελικός (Novasports5)
15:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Nottingham Β’ Ημιτελικός (Novasports6)
15:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ Εμίλια Ρομάνα | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport1)
16:00 UEFA Nations League: Ουκρανία-Αρμενία (Novasports Prime)
16:00 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | 24 Ώρες Λε Μαν (Eurosport1)
16:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ (Eurosport2)
16:45 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | 24 Ώρες Λε Μαν (Eurosport1)
19:00 UEFA Nations League: ΕΪΡΕ-Σκωτία (Novasports Prime)
19:00 UEFA Nations League: Νησιά Φερόε-Λιθουανία (Novasports1)
19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (Eurosport2)
20:00 ΓΚΟΛΦ (Eurosport2)
21:00 UEFA Nations League Tonight, Α’ μέρος (Novasports Prime)
21:45 UEFA Nations League Λεπτό προς Λεπτό (Novasports Prime)
21:45 UEFA Nations League: Αγγλία-Ιταλία (Novasports1)
21:45 UEFA Nations League: Ουγγαρία-Γερμανία (Novasports2)
21:45 UEFA Nations League: Ολλανδία-Πολωνία (Novasports3)
21:45 UEFA Nations League: Ουαλία-Βέλγιο (Novasports4)
21:45 UEFA Nations League: Ρουμανία-Φινλανδία (Novasports5)
21:45 UEFA Nations League: Μαυροβούνιο- Βοσνία-Ερζεγοβίνη (Novasports6)
21:45 UEFA Nations League: Λουξεμβούργο-Τουρκία (Novasports Start)
23:45 UEFA Nations League Tonight, Β’ μέρος (Novasports Prime)


Κυριακή 12 Ιουνίου

03:00 Αγώνες Μποξ BKFC: Fight Night Jackson 2 (Novasports6)
04:00 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | 24 Ώρες Λε Μαν (Eurosport1)
12:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (Eurosport2)
13:00 Τουρνουά τένις WTA 250 ‘s-Hertogenbosch Τελικός (Novasports5)
13:00 Κανόε – Σλάλομ (Eurosport2)
14:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Γερμανία | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
15:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Nottingham Τελικός (Novasports6)
15:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Γερμανία | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
16:00 UEFA Nations League 4η αγωνιστική: Βόρεια Ιρλανδία-Κύπρος (Novasports Prime)
16:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ (Eurosport2)
17:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (Eurosport1)
18:00 Men’s Volleyball Nations League Φάση Ομίλων: Γαλλία-Πολωνία (Novasports5)
18:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Γερμανία | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
18:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (Eurosport1)
19:00 UEFA Nations League: Νορβηγία-Σουηδία (Novasports Prime)
19:00 UEFA Nations League: Γεωργία-Βουλγαρία (Novasports1)
19:00 UEFA Nations League: Βόρεια Μακεδονία-Γιβραλτάρ (Novasports2)
20:00 Αναρρίχηση (Eurosport1)
20:00 ΓΚΟΛΦ (Eurosport2)
21:00 UEFA Nations League Tonight, Α’ μέρος (Novasports Prime)
21:45 UEFA Nations League: Ελλάδα-Κόσοβο (Novasports Prime)
21:45 UEFA Nations League Λεπτό προς Λεπτό (Novasports1)
21:45 UEFA Nations League: Ισπανία-Τσεχία (Novasports2)
21:45 UEFA Nations League: Ελβετία-Πορτογαλία (Novasports3)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 3ος Τελικός (Novasports4)
21:45 UEFA Nations League: Σλοβενία-Σερβία (Novasports5)
21:45 UEFA Nations League: Μάλτα-Σαν Μαρίνο (Novasports Start)
23:45 UEFA Nations League Tonight, Β’ μέρος (Novasports Prime)


Δευτέρα 13 Ιουνίου

17:00 UEFA Nations League: Καζακστάν-Σλοβακία (Novasports1)
19:00 UEFA Nations League: Αζερμπαϊτζάν-Λευκορωσία (Novasports Prime)
19:00 UEFA Nations League Friendly Match: Αλβανία-Εσθονία (Novasports1)
21:00 UEFA Nations League Tonight, Α’ μέρος (Novasports Prime)
21:45 UEFA Nations League Λεπτό προς Λεπτό (Novasports Prime)
21:45 UEFA Nations League: Γαλλία-Κροατία (Novasports1)
21:45 UEFA Nations League: Δανία-Αυστρία (Novasports2)
21:45 UEFA Nations League: Ισλανδία-Ισραήλ (Novasports3)
23:45 UEFA Nations League Tonight, Β’ μέρος (Novasports Prime)


Τρίτη 14 Ιουνίου

14:00 Τουρνουά τένις WTA 500 Βερολίνο Φάση των «64» (Novasports6)
16:00 Τουρνουά τένις WTA 500 Βερολίνο (Novasports6)
18:00 Τουρνουά τένις WTA 500 Βερολίνο (Novasports6)
19:00 UEFA Nations League: Αρμενία-Σκωτία (Novasports Prime)
19:00 UEFA Nations League: Μολδαβία-Ανδόρα (Novasports1)
21:00 UEFA Nations League Tonight, Α’ μέρος (Novasports Prime)
21:45 UEFA Nations League Λεπτό προς Λεπτό (Novasports Prime)
21:45 UEFA Nations League: Γερμανία-Ιταλία (Novasports1)
21:45 UEFA Nations League: Αγγλία-Ουγγαρία (Novasports2)
21:45 UEFA Nations League: Ολλανδία-Ουαλία (Novasports3)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 4ος Τελικός (Novasports4)
21:45 UEFA Nations League: Πολωνία-Βέλγιο (Novasports5)
21:45 UEFA Nations League: Τουρκία-Λιθουανία (Novasports6)
21:45 UEFA Nations League: Ουκρανία-ΕΪΡΕ (Novasports Start)
21:45 UEFA Nations League: Ρουμανία-Μαυροβούνιο (Novasports News)
21:45 UEFA Nations League: Βοσνία-Ερζεγοβίνη – Φινλανδία (as live 23:45 Novasports2)
21:45 UEFA Nations League: Λίχτενσταϊν-Λετονία (as live 23:45 Novasports3)
21:45 UEFA Nations League: Λουξεμβούργο-Νησιά Φερόε (as live 23:45 Novasports5)
23:45 UEFA Nations League Tonight, Β’ μέρος (Novasports Prime)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • ANGA PS-100 / PS-500 / PS-300

    ANGA PS-100 / PS-500 / PS-300

    Η εταιρεία STAM Electronics ανακοινώνει τη νέα παραλαβή εσωτερικών κεραιών ANGA για λήψη ψηφιακών τηλεοπτικών σημάτων, η οποία περιλαμβάνει τα εξής μοντέλα: PS-100: Εσωτερική κεραία δωματίου γι...
  • NEDIS VTRA3460GY

    NEDIS VTRA3460GY

    Ασύρματη HDTV λύση για να απολαμβάνετε ποιότητα εικόνας και ήχου HDTV χωρίς να χρειάζονται καλώδια. Η ασύρματη επέκταση της Nedis προσφέρει ασύρματη μετάδοση του HDMI σήματος από τις συνδεδεμένες ...
  • Superior 23-55 Motion Extra Slim

    Superior 23-55 Motion Extra Slim

    Η επιτοίχια βάση 23-55 Motion Extra Slim της Superior είναι κατάλληλη για όλες τις τηλεοράσεις 23"-55" με max Vesa 400x400 και με μέγιστο βάρος 30 κιλών. Διαθέτει οριζόντια περιστροφή (+/-90°) και...
  • TP-Link TL-SG2016P

    TP-Link TL-SG2016P

    Το TL-SG2016P είναι ένα νέο έξυπνο Switch JetStream 16x θυρών με 8x θύρες PoE+, το οποίο έχει σχεδιαστεί από την TP-Link ειδικά για επαγγελματική χρήση. Εξοπλισμένο με οκτώ συμβατές θύρες PoE+ 802...
  • RiotPWR 1950X Cloud

    RiotPWR 1950X Cloud

    Μετατρέψτε τώρα το iPhone σας ή το iPad σας σε μία κονσόλα παιχνιδιών, χάρη στο νέο χειριστήριο παιχνιδιών RP1950X Cloud της RiotPWR™ Edition iOS! Μπορείτε πλέον να παίξετε σχεδόν οποιοδήποτε παιχ...
  • PROMAX ATLAS NG

    PROMAX ATLAS NG

    Το ATLAS NG είναι ένας πολλαπλών χρήσεων αναλυτής TV επόμενης γενιάς ATSC 3.0 και DVB που υποστηρίζει 5G και καλύπτει τις πιο αυστηρές απαιτήσεις για επαγγελματίες εκπομπής. Είναι ένας αναλυτής φά...
  • DEEPCOOL SC700 HUB

    DEEPCOOL SC700 HUB

    Το hub σύνδεσης A-RGB 12x θυρών DeepCool SC700, μπορεί να τροφοδοτήσει ταυτόχρονα πολλά A-RGB 5V αξεσουάρ hardware, ενώ καταλαμβάνει μόνο μία θέση 3pin στη μητρική πλακέτα. Η περιλαμβανόμενη σύνδε...
  • TP-LINK EAP613

    TP-LINK EAP613

    Εύκολη αναβάθμιση σε Business δίκτυο Wi-Fi 6, με το νέο EAP613 της TP-Link! Πρόκειται για ένα  AX1800 access point οροφής με Wi-Fi 6 υψηλής απόδοσης, που επιτρέπει σε περισσότερες συνδεδεμένες συσ...
  • DEEPCOOL LS520

    DEEPCOOL LS520

    Το νέο ολοκληρωμένο σύστημα υδρόψυξης LS520 είναι εδώ και είναι έτοιμο να εξυπηρετήσει και τους πιο απαιτητικούς χρήστες! Η LS520 αναβαθμίζει την αξιοπιστία της, υιοθετώντας την τεχνολογία "Anti-l...
  • FRITZ!OS 7.50

    FRITZ!OS 7.50

    Το FRITZ!OS 7.50 φέρνει πάνω από 150 νέες λειτουργίες και βελτιώσεις, κάνοντας το ψηφιακό σπίτι πιο γρήγορο και πιο έξυπνο. Με τη νέα έκδοση του ευφυούς αυτού λογισμικού και οι δύο ζώνες συχνοτήτω...
  • IKUSI ONE+ & ONE+ SAT

    IKUSI ONE+ & ONE+ SAT

    Τα μοντέλα προγραμματιζόμενων multiband ενισχυτών ONE+ και ONE+ SAT της IKUSI, παρέχουν πλειάδα δυνατοτήτων στη ρύθμιση, επεξεργασία και διανομή επίγειων καναλιών, αλλά και δορυφορικών σημάτων IF....
  • Τα νέα της Mistral : Οι κεραίες αδιάβροχου διπόλου

    Τα νέα της Mistral : Οι κεραίες αδιάβροχου διπόλου

    Έχει ήδη αρχίσει η τροποποίηση των κεραιών στις νέες και περιορισμένες συχνότητες, δηλαδή από 470 έως 700 MHz. O περιορισμός του εύρους συχνοτήτων δίνει περισσότερη απολαβή σε αυτές τις κεραίες, σ...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

  • Ψηφιακή Τηλεόραση, Ιανουάριος 2023

    Ψηφιακή Τηλεόραση, Ιανουάριος 2023

    Το νέο τεύχος Φεβρουαρίου 2023 του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδικό «Security Report», που ηγείται στην αγορά των ηλεκτρονικών συστημάτων ασφαλείας. Οι υβριδ...
  • Οι υβριδικές πλατφόρμες των ελληνικών τηλεοπτικών καναλιών

    Οι υβριδικές πλατφόρμες των ελληνικών τηλεοπτικών καναλιών

    Ακολουθώντας την εξέλιξη της τεχνολογίας, έστω και με βήματα σημειωτόν, η τηλεόραση στη χώρα μας έχει μπει πια για τα καλά στην ψηφιακή εποχή του HbbTV. Πλέον, το κάθε τηλεοπτικό κανάλι πανελλαδικ...
  • Η τάση της συνδρομητικής τηλεόρασης

    Η τάση της συνδρομητικής τηλεόρασης

    Δεν υπάρχει πλέον η παραμικρή αμφιβολία για τη σαφέστατη μεταστροφή των καταναλωτών ως προς τον τρόπο πρόσβασής τους στη συνδρομητική τηλεόραση. Αυτό προκύπτει από τα νούμερα που δημοσίευσε πρόσφα...
  • Η ιστορία και το μέλλον της τηλεόρασης στην Ελλάδα

    Η ιστορία και το μέλλον της τηλεόρασης στην Ελλάδα

    Η τεχνολογία στα ηλεκτρονικά εξελίσσεται με ταχύτατους ρυθμούς τα τελευταία 70 χρόνια και συνεχίζει να μας εκπλήσσει ευχάριστα. Στον τομέα της τηλεόρασης έχουμε μια επιταχυνόμενη εξέλιξη, η οποία ...
  • SatLink ST-6501

    SatLink ST-6501

    Η SatLink διευρύνει την οικογένεια των ψηφιακών συσκευών της για τη διανομή τηλεοπτικού σήματος, παρουσιάζοντας ένα νέο μοντέλο. Πρόκειται για το ST-6501, έναν διαμορφωτή ενός καναλιού σε mini μέγ...
ΤΑ ΠΑΝΤΑ
ΓΙΑ ΤΗΝ
ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΗ
ΨΗΦΙΑΚΗ
ΚΑΙ HD TV

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
LIBRA PRESS
Καυκάσου 145, Αθήνα, 11364



ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΑ ΔΕΛΤΙΑ


Digitaltvinfo.gr - Τα πάντα για τη δορυφορική, ψηφιακή και HD TV
Libra Press © Copyright 2022 | All Rights Reserved
Dual Design