Skip to main content
DIABASTE DWREAN DIG 186
tech 2024 04 11 at 08 37 28 TM 487
SECURITY REPORT 149
satpraxis 2022
ImageTech Photovision 2024
now 33 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

11 Απριλίου 2024 21:27
22 Οκτωβρίου 2014 15:41

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports & Eurosport, 22 Οκτωβρίου – 2 Νοεμβρίου

admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2022%2F04%2F0eb44c431e032c80638b583ba2269caf XL

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, 22 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ-02 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

22-10-14
12:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ 2015 – Επίσημη Παρουσίαση Διαδρομής (Eurosport/Eurosport HD)
18:00Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, 22 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ-02 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

22-10-14
12:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ 2015 – Επίσημη Παρουσίαση Διαδρομής (Eurosport/Eurosport HD)
18:00Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00Eurocup 2η Αγωνιστική: ΠΑΟΚ-Ζιελόνα Γκόρα (Novasports 3)
19:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Ομιλοι: Λοκομοτίβ Κουμπάν-Βέντσπιλς (Eurosport 2)
20:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΙΣΤΑΣ – Αγώνας Amsterdam 6-day, 3η μέρα (Eurosport 2)
21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:35Champions League Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)
21:45UEFA Champions League: Ατλέτικο Μ.-Μάλμε (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45UEFA Champions League: Λίβερπουλ-Ρεάλ Μ. (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:45UEFA Champions League: Αντερλεχτ-Αρσεναλ (Novasports 3)
21:45UEFA Champions League: Γαλατασαράι-Ντόρτμουντ (Novasports 6)
21:45UEFA Champions League: Μονακό-Μπενφίκα (Novasports 7)
23:45Champions Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
 
23-10-14
18:00Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00H Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00Pre Game Show ΠΑΟΚ-Φιορεντίνα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
19:00Ευρωλίγκα ΤΣΣΚΑ-Μακάμπι (Novasports 3)
20:00UEFA Europa League: Λιλ-Εβερτον (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:00UEFA Europa League: ΠΑΟΚ-Φιορεντίνα (Novasports 2 & Novasports 1 HD)
20:00Europa League Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)
20:00UEFA Europa League: Σταντάρ Λ.-Σεβίλλη (Novasports 6)
20:00Ευρωλίγκα  Γαλατασαράι-Βαλένθια (Novasports 7)
20:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΙΣΤΑΣ – Αγώνας Amsterdam 6-day, 4η μέρα (Eurosport 2)
22:00Ευρωλίγκα  Αρμάνι Μιλάνο-Μπαρτσελόνα (Novasports 3)
22:00Ευρωλίγκα  Τουρόφ-Φενερμπαχτσέ Ούλκερ (Novasports 7)
22:05UEFA Europa League: Γκλάντμπαχ-Απόλλων Λεμ. (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:05UEFA Europa League: Αϊντχόφεν-Παναθηναϊκός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:05UEFA Europa League: Ιντερ-Σ. Ετιέν (Novasports 6)
24:00Europa League Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
24:00Super Euroleague (Novasports 3)

24-10-14
16:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ SUPER LEAGUE ΙΝΔΙΑΣ: Μουμπάι Σίτι – Νορθ Ιστ Γιουνάιτεντ (Eurosport 2)
17:45Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00Ευρωλίγκα Ούνιξ Καζάν-Ρεάλ Μ. (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:45Ευρωλίγκα Ζαλγκίρις-Νίζνι (Novasports 3)
20:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΙΣΤΑΣ – Αγώνας Amsterdam 6-day, 5η μέρα (Eurosport 2)
21:00H Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00Ευρωλίγκα Λιμόζ-Τσεντεβίταλ (Novasports 7)
21:30Ευρωλίγκα  Ολυμπιακός-Λαμποράλ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:30Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Τουλούζ-Λανς (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45Ευρωλίγκα Ουνικάχα-Αλμπα (Novasports 3)
22:00 ΠΥΓΜΑΧΙΑ – Κατηγορία Cruiserweight (Eurosport/Eurosport HD)
23:15Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
24:00Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

25-10-14
09:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ – Saitama Criterium, Ιαπωνία (Eurosport 2)
09:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚ. ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ – Προκριματικός γύρος, Ιαπωνία (Eurosport/Eurosport HD)
10:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γιγ/Τεχν/Κατάβαση γυναικών, Αυστρία (Eurosport/Eurosport HD)
13:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γιγ/Τεχν/Κατάβαση γυναικών, Αυστρία (Eurosport/Eurosport HD)
15:00Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΕΛ Καλλονής (Novasports 3)
16:00Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:15Super League ΟΠΑΠ: Λεβαδειακός-Πανιώνιος (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00Γαλλικό Πρωτάθλημα: Παρί Σ. Ζερμέν-Μπορντό (Novasports 3)
19:30Αγώνας Volley League (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:30Super League ΟΠΑΠ: Ατρόμητος-Εργοτέλης (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:00Γαλλικό Πρωτάθλημα: Μπαστιά-Μονακό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:45Ολλανδικό Πρωτάθλημα: Αγιαξ-Ιγκλς (Novasports 3)
22:00 ΜΑΧΗΤΙΚΑ ΣΠΟΡ: SUPERKOMBAT WORLD GP – GP Final Elimination (Eurosport/Eurosport HD)

26-10-14
07:45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚ. ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ – 21ος γύρος, Ιαπωνία (Eurosport/Eurosport HD)
08:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP – 1η μέρα, Chengdu/Κίνα (Eurosport 2)
08:45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚ. ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ – 22ος γύρος, Ιαπωνία (Eurosport/Eurosport HD)
10:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γιγ/Τεχν/Κατάβαση ανδρών, Αυστρία (Eurosport/Eurosport HD)
13:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γιγ/Τεχν/Κατάβαση ανδρών, Αυστρία (Eurosport/Eurosport HD)
13:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP – 1η μέρα, Chengdu/Κίνα (Eurosport 2)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP – 1η μέρα, Chengdu/Κίνα (Eurosport/Eurosport HD)
15:00Super League ΟΠΑΠ: ΟΦΗ-Αστέρας Τρίπολης (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
16:30Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
17:00Basket League: Παναθηναϊκός-ΑΕΚ (Novasports 3)
17:15Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΟΚ-Βέροια (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:15Super League ΟΠΑΠ: Α.Ο.Κ.-Πλατανιάς (Novasports 4)
17:15Super League ΟΠΑΠ: Παναιτωλικός-Πανθρακικός (Novasports 7)
19:30Super League ΟΠΑΠ: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:15 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – Skate America–Ελεύθερο ζευγαριών (Eurosport 2)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – Skate America – Ελεύθερο γυναικών (Eurosport 2)
22:00Γαλλικό Πρωτάθλημα: Λιόν-Μαρσέιγ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

27-10-14
09:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP – 2η μέρα, Chengdu/Κίνα (Eurosport/Eurosport HD)
13:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP – 2η μέρα, Chengdu/Κίνα (Eurosport/Eurosport HD)
18:00Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00Volley League: 1η Αγωνιστική (Novasports 3)
19:30Super League ΟΠΑΠ: Skoda Ξάνθη-Νίκη Βόλου (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30H Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
24:00Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

28-10-14
09:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP – 3η μέρα, Chengdu/Κίνα (Eurosport/Eurosport HD)
13:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP – 3η μέρα, Chengdu/Κίνα (Eurosport/Eurosport HD)
15:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: SUPER LEAGUE ΙΝΔΙΑΣ – Τσεναϊγίν – Μουμπάι Σίτι (Eurosport 2)
18:00Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00Στο Φιλέ (Novasports 1 &Novasports 1 HD)
19:00Eurocup: Λοκομοτίβ Κούμπαν-ΠΑΟΚ (Novasports 3)
19:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Ομιλοι: Λοκομοτίβ Κουμπάν-ΠΑΟΚ (Eurosport 2)
21:00H Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Ομιλοι: Ρέτζιο Εμίλια – Στρασμπούρ (Eurosport 2)
24:00Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

29-10-14
10:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP – 4η μέρα, Chengdu/Κίνα (Eurosport/Eurosport HD)
13:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP – 4η μέρα, Chengdu/Κίνα (Eurosport/Eurosport HD)
18:00Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:30 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Ομιλοι: Χάποελ Ιερουσαλήμ-Παρτίζαν (Eurosport 2)
21:00H Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
24:00Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

30-10-14
09:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP – Προημιτελικά, Chengdu/Κίνα (Eurosport/Eurosport HD)
13:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP – Προημιτελικά, Chengdu/Κίνα (Eurosport/Eurosport HD)
18:00Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-Σάσαρι (Novasports 3)
19:45Ευρωλίγκα: Αναντόλου Εφές-Ζαλγκίρις (Novasports 4)
20:00Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Βαλένθια (Novasports 3)
21:15Ευρωλίγκα: Αλμπα-Μακάμπι (Novasports 6)
21:00H Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός-Φενέρμπαχτσέ Ούλκερ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:00Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μ.-Νίζνι (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
23:15Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
24:00Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

31-10-14
09:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP – Ημιτελικά, Chengdu/Κίνα (Eurosport/Eurosport HD)
13:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP – Ημιτελικά, Chengdu/Κίνα (Eurosport/Eurosport HD)
18:00Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:30Ευρωλίγκα: Τσεντεβίτα-ΤΣΣΚΑ (Novasports 6)
21:00Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:15Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μ.-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:30Ευρωλίγκα: Λαμποράλ-Γαλατασαράι (Novasports 3)
21:45Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Τουρόφ (Novasports 4)
21:45Ευρωλίγκα: Ουνικάχα Μάλαγα-Λιμόζ (Novasports 7)
22:00 ΠΥΓΜΑΧΙΑ – Αθλητικό πρόγραμμα (Eurosport/Eurosport HD)
22:15 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – Skate America – Σύντομο ανδρών (Eurosport 2)
23:20Super Euroleague (Novasports 3)
24:00Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

01-11-14
00:15 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – Skate America – Σύντομο ζευγαριών (Eurosport 2)
09:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP – Ημιτελικά, Chengdu/Κίνα (Eurosport/Eurosport HD)
13:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP – Ημιτελικά, Chengdu/Κίνα (Eurosport/Eurosport HD)
14:00Blancpain Sprint Series: Αζερμπαϊτζάν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:00Super League ΟΠΑΠ: Πλατανιάς-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports 4)
15:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: SUPER LEAGUE ΙΝΔΙΑΣ – 6ος γύρος: Γκόα – Ντέλχι Ντάιναμος (Eurosport 2)
16:00Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:00Basket League: ΚΑΟΔ-Αρης (Novasports 3)
17:15Super League ΟΠΑΠ: Βέροια-Αρης (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:30Αγώνας Volley League (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:30Super League ΟΠΑΠ: Αστέρας Τρίπολης-Ολυμπιακός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
19:45 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – Skate Canada – Ελεύθερο ανδρών (Eurosport 2)
20:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERBIKE – Superpole, Κατάρ (Eurosport/Eurosport HD)
21:30Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:15 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – Skate Canada – Ελεύθερο ζευγαριών (Eurosport 2)
23:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ: PORSCHE SUPERCUP – 1η κούρσα, Οστιν/ΗΠΑ (Eurosport/Eurosport HD)

02-11-14
07:00Blancpain Sprint Series: Αζερμπαϊτζάν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
08:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP – Τελικός, Chengdu/Κίνα (Eurosport 2)
09:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΤΟΧΗΣ – Σαγκάη, Κίνα (Eurosport/Eurosport HD)
11:30Blancpain Sprint Series: Αζερμπαϊτζάν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
11:45 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ BLANCPAIN GT SPRINT – Μπακού, Αζερμπαϊτζάν (Eurosport/Eurosport HD)
13:00Γυμναστική Swiss Cup (Novasports 7)
13:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP – Τελικός, Chengdu/Κίνα (Eurosport/Eurosport HD)
15:00Super League ΟΠΑΠ: Εργοτέλης-ΠΑΟΚ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
16:00Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
16:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΥΟΡΚΗΣ – Αγώνας δρόμου αντοχής (Eurosport/Eurosport HD)
17:00Basket League: Τρίκαλα-Παναθηναϊκός (Novasports 3)
17:15Super League ΟΠΑΠ: Πανθρακικός-ΟΦΗ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:15Super League ΟΠΑΠ: Νίκη Βόλου-Α.Ο.Κ. (Novasports 4)
17:15Super League ΟΠΑΠ: Παναιτωλικός-Skoda Ξάνθη (Novasports 7)
18:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERBIKE – 1η κούρσα, Κατάρ (Eurosport 2)
19:15 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ: PORSCHE SUPERCUP – 2η κούρσα, Οστιν/ΗΠΑ (Eurosport/Eurosport HD)
19:15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERSPORT – Ντόχα, Κατάρ (Eurosport 2)
19:30Super League ΟΠΑΠ: Παναθηναίκός-Ατρόμητος (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERBIKE – 2η κούρσα, Κατάρ (Eurosport/Eurosport HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • AVM FRITZ!Box 5530 Fiber

    AVM FRITZ!Box 5530 Fiber

    Το FRITZ!Box 5530 Fiber είναι ένα υπερσύγχρονο modem / router από τη γερμανική AVM, το οποίο έχει σχεδιαστεί αποκλειστικά για δίκτυα οπτικής ίνας. Είναι το απόλυτο modem / router για συνδέσεις Fib...
  • Σεμινάρια AstraSat: Συστήματα οπτικών ινών και νέα επαγγελματικά συστήματα Headend Fracarro

    Σεμινάρια AstraSat: Συστήματα οπτικών ινών και νέα επαγγελματικά συστήματα Headend Fracarro

    Η εταιρεία AstraSat σε συνεργασία με την ιταλική Fracarro Radioindustrie πραγματοποίησε με επιτυχία στη Θεσσαλονίκη το σεμινάριο με θέματα «Συστήματα Οπτικών Ινών για την κατανομή τηλεοπτικού σήμα...
  • TP-Link ER706W-4G

    TP-Link ER706W-4G

    Η TP-Link παρουσιάζει το νέο ασύρματο router ER706W-4G, το οποίο παρέχει συνδεσιμότητα στο διαδίκτυο μέσω των κεραιών της κινητής τηλεφωνίας, με δυνατότητα υποστήριξης 4G+ Cat6. Η συσκευή διαθέτει...
  • Kakusiga KK-12101

    Kakusiga KK-12101

    Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή ενός νέου φορητού ηχοσυστήματος που συνδυάζει κομψή εμφάνιση και μοντέρνο σχεδιασμό. Πρόκειται για το Kakusiga KK-12101, το οποίο είναι ένα ηχεί...
  • Ekselans AP 1200 W2

    Ekselans AP 1200 W2

    Το AP 1200 W2 της Ekselans είναι ένα ιδιαίτερα αξιόλογο και συμπαγές Access Point για χρήση σε εσωτερικό χώρο, με πλειάδα δυνατοτήτων διαχείρισης για κάθε είδους εφαρμογή ασύρματης πρόσβασης. Το σ...
  • Nedis TVSM6050BK

    Nedis TVSM6050BK

    Η επιδαπέδια βάση τηλεόρασης TVSM6050BK της Nedis διαθέτει κομψή και μοντέρνα εμφάνιση, συνδυάζοντας παράλληλα τη σωστή τοποθέτηση της τηλεόρασής σας στον χώρο σας. Είναι κατάλληλη για τηλεοράσεις...
  • Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτές κεραίας

    Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτές κεραίας

    Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα γίνει περιγραφή των ενισχυτών κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες χωρίς θωράκιση, ...
  • Ελεύθερη επιλογή router

    Ελεύθερη επιλογή router

    Σύμφωνα με τον νόμο του Ελληνικού Κράτους που δημοσιεύτηκε στο Φ.Ε.Κ. 7271 31/12/2022, παρέχεται στους καταναλωτές, από την 1η Οκτωβρίου 2023, η δυνατότητα να χρησιμοποιούν τερματικό εξοπλισμό (ro...
  • Φωτοβολταϊκό πάνελ & ηλεκτρική γεννήτρια Patona

    Φωτοβολταϊκό πάνελ & ηλεκτρική γεννήτρια Patona

    Η εταιρεία AstraSat προσφέρει νέες λύσεις που μπορούν να καλύψουν τις ανάγκες για παροχή ρεύματος, χωρίς την ανάγκη ύπαρξης δικτύου από πάροχο ηλεκτρικής ενέργειας. Συγκεκριμένα, διατίθενται τα εξ...
  • TP-Link ER706W

    TP-Link ER706W

    Το TP-Link ER706W είναι ένα νέο ασύρματο router διπλής ζώνης εταιρικής ποιότητας. Είναι ιδανικό για απομακρυσμένη διαχείριση που απαιτεί υψηλή απόδοση, χάρη στον επαναστατικό συνδυασμό των τελευτα...
  • Bridge Cable KL017

    Bridge Cable KL017

    Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του νέου καλωδίου Bridge Cable KL017. Πρόκειται για καλώδιο LAN κατηγορίας CAT6, το οποίο είναι τύπου S/FTP. Διαθέτει τη μέγιστη δυνατή θωράκιση...
  • Engel AN7123 / AN7126 / AN7143

    Engel AN7123 / AN7126 / AN7143

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή νέας σειράς LNB φλάντζας της Engel. Περιλαμβάνει τα Single LNB AN7123, Twin LNB AN7126 και Quattro LNB AN7143, τα οποία διαθέτουν 1x, 2x και 4x εξόδους...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

  • Ψηφιακή Τηλεόραση, Απρίλιος 2024

    Ψηφιακή Τηλεόραση, Απρίλιος 2024

    Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Απριλίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Απριλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περι...
  • Μεγάλη επιτυχία για την Athens Electronix 2024!

    Μεγάλη επιτυχία για την Athens Electronix 2024!

    Με τεράστια επιτυχία ολοκληρώθηκε η Athens Electronix 2024, η μεγαλύτερη έκθεση της χρονιάς στην πρωτεύουσα, η οποία διοργανώθηκε από την Libra Press στον Πολυχώρο Εκδηλώσεων Δαΐς, στις 2 και 3 Μα...
  • TP-Link EAP683 LR, EAP211-Bridge kit & EAP625-Outdoor HD

    TP-Link EAP683 LR, EAP211-Bridge kit & EAP625-Outdoor HD

    Η TP-Link διευρύνει την οικογένεια των συσκευών Omada, παρουσιάζοντας 3 νέα wireless Access Points. Πρόκειται για τα EAP683 LR, EAP211-Bridge KIT και EAP625-Outdoor HD, τα οποία προσφέρουν αξεπέρα...