Skip to main content
DIABASTE DWREAN DIG 189
TM 546
SECURITY REPORT 152
satpraxis 2022
now 33 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

22 Απριλίου 2015 13:33

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports & Eurosport, 23 Απριλίου – 3 Μαΐου

admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2022%2F04%2Fe6af611836acab5eddd6afc4d20b3155 XL

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS & EUROSPORT, 23 ΑΠΡΙΛΙΟΥ – 03 ΜΑΪΟΥ

22-04-15
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 5η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 5η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport 2)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS & EUROSPORT, 23 ΑΠΡΙΛΙΟΥ – 03 ΜΑΪΟΥ

22-04-15
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 5η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 5η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport 2)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΚΡΟΑΤΙΑΣ – 1η διαδρομή (Eurosport 2)
15:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ – Fleche Wallonne, Βέλγιο (Eurosport/Eurosport HD)
17:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 5η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport 2)
17:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 5η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:30    Μπάσκετ Α1 Γυναικών: ΠΑΟ-Ελληνικό (2ος Τελικός) (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
19:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΜΠΟΥΝΤΕΣΛΙΓΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Εσσεν – Βόλφσμπουργκ (Eurosport 2)
21:00    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 5η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
21:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 5η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport 2)
21:45 Eυρωλίγκα Play Offs: ΠΑΟ-ΤΣΣΚΑ (4ος Αγώνας) (Novasports 3)
23:30    Super Euroleague (Novasports 3)
23:45    Champions Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

23-04-15
00:30    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 6η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΚΡΟΑΤΙΑΣ – 2η διαδρομή (Eurosport 2)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00    Volley League ΟΠΑΠ: ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός (Novasports 3)
20:00 Eυρωλίγκα Play Offs: Αναντόλου Εφές-Ρεάλ (4ος αγώνας– εάν χρειαστεί) (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:00    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 6η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 6η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport 2)
22:00    UEFA Europa League: Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)
22:05    UEFA Europa League: Νάπολι-Βόλφσμπουργκ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:05    UEFA Europa League: Φιορεντίνα-Διναμό Κ. (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:05    UEFA Europa League: Ντνίπρο-Κλαμπ Μπριζ (Novasports 6)
23:45    Super Euroleague (Novasports 3)

24-04-15
00:00    Europa League Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:45    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 7η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 7η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport 2)
13:00    Κληρώσεις Ημιτελικών UEFA (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
13:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: UEFA CHAMPIONS LEAGUE – Κλήρωση ημιτελικής φάσης (Eurosport/Eurosport HD)
13:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 7η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΚΡΟΑΤΙΑΣ – 3η διαδρομή (Eurosport 2)
16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 7η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
17:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 7η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport 2)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:30    LEN Euroleague Πόλο Γυναικών: Ημιτελικός ΟΣΦΠ-Kinef Kirishi (Novasports 4)
20:00    Α1 Βόλεϊ Γυναικών: 2ος Τελικός Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός (Novasports 3)
20:15  LEN Euroleague Πόλο Γυναικών: Ημιτελικός UVSE-Sabadell (Novasports 4)
21:00    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 7η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
21:30    Γαλλικό Πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Λοριάν (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – 1ος αγώνας: Γκραν Κανάρια – Κίμκι (Eurosport 2)
22:30    Πορτογαλικό Πρωτάθλημα: Μπράγκα-Μπελενένσες (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
23:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΑΛΑΣ (5×5):UEFA CUP FINALS – Ημιτελικός: Μπαρτσελόνα-Σπόρτινγκ (Eurosport 2)

25-04-15
00:00    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 8η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 8η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport 2)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΚΡΟΑΤΙΑΣ – 4η διαδρομή (Eurosport 2)
15:30 WORLD SERIES BY RENAULT – 1η κούρσα, Αραγονία – Ισπανία (Eurosport/Eurosport HD)
16:00    Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 8η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 8η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport 2)
17:00    Basket League 2014/15: Κόροιβος-Απόλλων Π. (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
17:15    Super League ΟΠΑΠ: 32η Αγωνιστική (Novasports 3)
18:00    Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σ. Ζερμέν-Λιλ (Novasports 7)
18:30    LEN Euroleague Πόλο Γυναικών: Μικρός Τελικός (Novasports 4)
19:30    Super League ΟΠΑΠ: 32η Αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:30    Basket League 2014/15: Ρέθυμνο-ΑΕΚ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
20:15  LEN Euroleague Πόλο Γυναικών: Τελικός (Novasports 4)
21:00    Γαλλικό Πρωτάθλημα: Μπορντό-Μετς (Novasports 3)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 8η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 8η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport 2)
21:30    Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45    Ολλανδικό πρωτάθλημα: Εξέλσιορ-Αϊντχόφεν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

26-04-15
09:30 AUSTRALIAN FOOTBALL – Γύρος 4: Bulldogs – Adelaide Crows (Eurosport 2)
09:45    Διεθνής Μαραθώνιος: Αμβούργο (Novasports 3)
11:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΛΟΝΔΙΝΟΥ – Ηνωμένο Βασίλειο (Eurosport/Eurosport HD)
12:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΤΟΥΡΚΙΑΣ – 1η διαδρομή (Eurosport 2)
14:15 WORLD SERIES BY RENAULT – 2η κούρσα, Αραγονία – Ισπανία (Eurosport/Eurosport HD)
15:00    Super League ΟΠΑΠ: 32η Αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΚΡΟΑΤΙΑΣ – 5η διαδρομή (Eurosport 2)
15:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ – Liege-Bastogne-Liege, Βέλγιο (Eurosport/Eurosport HD)
16:00    Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
16:15 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 9η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport 2)
17:00    Πρωτάθλημα Γ’ Εθνικής: Αρης-Εβρος Σουφλίου (Novasports 6)
17:00    Volley League ΟΠΑΠ: Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ (Novasports 4)
17:15    Super League ΟΠΑΠ: 32η Αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:15    Super League ΟΠΑΠ: 32η Αγωνιστική (Novasports 3)
18:00    Γαλλικό πρωτάθλημα: Λανς-Μονακό (Novasports 7)
18:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 9η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
19:30    Super League ΟΠΑΠ: 32η Αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΑΛΑΣ (5×5):UEFA CUP FINALS – Τελικός (Eurosport 2)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 9η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 9η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport 2)
21:30    Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00    Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεμς-Λιόν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

27-04-15
00:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Ν. Γιορκ Ρέντ Μπουλς – Λ.Α. Γκάλαξι (Eurosport 2)
02:15 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Ορλάντο Σίτι – Τορόντο (Eurosport 2)
12:00    Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250: Κωνσταντινούπολη (Novasports 4)
13:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΤΟΥΡΚΙΑΣ – 2η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 10η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
17:00    Basket League 2014/15: ΠΑΟΚ-Κολοσσός Ρόδου (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP – 1η μέρα, Εστορίλ/Πορτογαλία (Eurosport 2)
17:30    Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250: Κωνσταντινούπολη (Novasports 4)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00    Α1 Βόλεϊ Γυναικών: 3ος Τελικός Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός (Novasports 3)
19:30    Super League ΟΠΑΠ: 32η Αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 10η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 10η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport 2)
21:30    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

28-04-15
00:00    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
12:00    Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250: Κωνσταντινούπολη (Novasports 4)
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Προημιτελικά, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Προημιτελικά, Σέφιλντ (Eurosport 2)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΤΟΥΡΚΙΑΣ – 3η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)
16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Προημιτελικά, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
17:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP – 2η μέρα, Εστορίλ/Πορτογαλία (Eurosport 2)
17:30    Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250: Κωνσταντινούπολη (Novasports 4)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:15    Παίζουμε Ελλάδα Πόλο (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00    Στο Φιλέ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:00    Ευρωλίγκα Play Offs: 5ος Αγώνας (εάν χρειαστεί) (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:00    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Προημιτελικά, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Προημιτελικά, Σέφιλντ (Eurosport 2)
22:00    Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σ. Ζερμέν-Μετς (Novasports 1 & Novasports 1HD)
23:30    Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

29-04-15
00:00    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
12:00    Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250: Κωνσταντινούπολη (Novasports 4)
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Προημιτελικά, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Προημιτελικά, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΤΟΥΡΚΙΑΣ – 4η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)
16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Προημιτελικά, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
17:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP – 3η μέρα, Εστορίλ/Πορτογαλία (Eurosport 2)
17:30    Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250: Κωνσταντινούπολη (Novasports 4)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00    Volley League ΟΠΑΠ: ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός 3ος Τελικός (Novasports 3)
21:00    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Προημιτελικά, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
19:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – 2ος αγώνας: Κίμκι – Γκραν Κανάρια (Eurosport 2)
21:15 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP – 3η μέρα, Εστορίλ/Πορτογαλία (Eurosport 2)

30-04-15
00:00    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
12:00    Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250: Κωνσταντινούπολη (Novasports 4)
13:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΤΟΥΡΚΙΑΣ – 5η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ημιτελικά, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
17:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP – Φάση των 16, Εστορίλ/Πορτογαλία (Eurosport 2)
17:30    Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250: Κωνσταντινούπολη (Novasports 4)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 Α1 Βόλεϊ Γυναικών:4ος Τελικός Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός (εάν χρειαστεί) (Novasports 3)
21:00    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ημιτελικά, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
21:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP – Φάση των 16, Εστορίλ/Πορτογαλία (Eurosport 2)
22:00    Πορτογαλικό Κύπελλο: Ρίο Αβε-Μπράγκα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

01-05-15
00:00    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
10:00 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΟΜΑΔΙΚΟΥ – Φάση των 16, Κίνα (Eurosport 2)
12:00    Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250: A’ και Β’ Προημιτελικός Κωνσταντινούπολη (Novasports 4)
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ημιτελικά, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΤΟΥΡΚΙΑΣ – 6η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)
16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ημιτελικά, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΓΙΟΡΚΣΑΪΡ – 1η διαδρομή (Eurosport 2)
17:30    Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250: Γ’ και Δ’ Προημιτελικός Κωνσταντινούπολη (Novasports 4)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:30 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP – Προημιτελικά, Εστορίλ/Πορτογαλία (Eurosport 2)
21:00    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ημιτελικά, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
21:30    Γαλλικό Πρωτάθλημα: 35η Αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:30    Πορτογαλικό Πρωτάθλημα: Μπράγκα-Μπελενένσες (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

02-05-15
00:00    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
09:30 AUSTRALIAN FOOTBALL – Γύρος 5: Gold Coast – Brisbane (Eurosport 2)
10:00 ΚΑΝΟΕ/ΚΑΓΙΑΚ ΣΠΡΙΝΤ – Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, Ράτσιτσε (Eurosport/Eurosport HD)
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ημιτελικά, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
12:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΤΟΥΡΚΙΑΣ – 7η διαδρομή (Eurosport 2)
13:30    Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250: A’ Hμιτελικός Κωνσταντινούπολη (Novasports 4)
13:45 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ: AUTO GP – 1η κούρσα, Ουγγαρία(Eurosport 2)
15:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚ. ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ-Προκριματικός γύρος, Ουγγαρία (Eurosport/Eurosport HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΓΙΟΡΚΣΑΪΡ – 2η διαδρομή (Eurosport 2)
16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ημιτελικά, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
17:00    Basket League 2014/15 (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:00    Volley League ΟΠΑΠ: Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ 4ος Τελικός (εάν χρειαστεί) (Novasports 3)
17:30    Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250: B’ Hμιτελικός Κωνσταντινούπολη (Novasports 4)
18:00    Γαλλικό πρωτάθλημα: 35η Αγωνιστική (Novasports 3)
18:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP – Ημιτελικά, Εστορίλ/Πορτογαλία (Eurosport 2)
19:00    LEN Champions League: ΟΣΦΠ-Μπρέσια (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΤΟΧΗΣ – Σπα Φρανκοσάμπ, Βέλγιο (Eurosport/Eurosport HD)
21:00    Γαλλικό Πρωτάθλημα: 35η Αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ημιτελικά, Σέφιλντ (Eurosport 2)
21:30    Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ημιτελικά, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
23:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Φιλαδέλφεια Γιούνιον – Τορόντο (Eurosport 2)

03-05-15
02:00 ΣΤΙΒΟΣ – Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σκυταλοδρομιών (Eurosport 2)
09:50    Διεθνής Μαραθώνιος: Πράγα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
10:00 ΚΑΝΟΕ/ΚΑΓΙΑΚ ΣΠΡΙΝΤ – Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, Ράτσιτσε (Eurosport/Eurosport HD)
11:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΤΟΥΡΚΙΑΣ – 8η διαδρομή (Eurosport 2)
13:00 ΚΑΝΟΕ/ΚΑΓΙΑΚ ΣΠΡΙΝΤ – Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, Ράτσιτσε (Eurosport 2)
13:15 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ: AUTO GP – 2η κούρσα, Ουγγαρία(Eurosport/Eurosport HD)
14:15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΤΟΧΗΣ – 5ος γύρος, Ουγγαρία (Eurosport/Eurosport HD)
15:15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΤΟΧΗΣ – 6ος γύρος, Ουγγαρία (Eurosport/Eurosport HD)
15:30 ΚΑΝΟΕ/ΚΑΓΙΑΚ ΣΠΡΙΝΤ – Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, Ράτσιτσε (Eurosport 2)
16:15 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
17:00    Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250: Tελικός Κωνσταντινούπολη (Novasports 4)
17:30    Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
17:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΓΙΟΡΚΣΑΪΡ – 3η διαδρομή (Eurosport 2)
19:00    Super League ΟΠΑΠ: 33η Αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
19:00    Super League ΟΠΑΠ: 33η Αγωνιστική (Novasports 3)
19:00    Super League ΟΠΑΠ: 33η Αγωνιστική (Novasports 4)
19:00    Super League ΟΠΑΠ: 33η Αγωνιστική (Novasports 6)
19:00    Super League ΟΠΑΠ: 33η Αγωνιστική (Novasports 7)
21:00    Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Τελικός, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
22:00    Γαλλικό Πρωτάθλημα: 35η Αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Τα νέα της Mistral: Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση – Ενισχυτής κεραίας U35Auto
Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα περιγράψουμε σε αυτό το τεύχος τους ενισχυτές κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες ...
TP-Link EAP683 UR AX6000
Το TP-Link Omada EAP683 UR ξεχωρίζει ως μια αξιόπιστη λύση στην κατηγορία των συσκευών δικτύου, συνδυάζοντας συνδεσιμότητα υψηλής ταχύτητας, προηγμένη ασφάλεια και απρόσκοπτη διαχείριση δικτύου. Μ...
Ikusi ENC-108
Η Ikusi, συνεχίζοντας τον σχεδιασμό και την υλοποίηση νέων προϊόντων, παρουσιάζει το ENC-108 με 8 εισόδους HDMI, τα σήματα των οποίων μπορούν να μετατραπούν σε 8 streams IP σε SPTS (unicast ή mult...
Redline S30 HEVC
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου δέκτη της Redline, S30 HEVC. Πρόκειται για έναν οικονομικό δέκτη Full HD που είναι εξοπλισμένος με DVB-T2 tuner και υποστηρίζει συμπίεση H.265...
Ikusi IKUGaF
Η Ikusi καλύπτει με τον καλύτερο τρόπο τις ανάγκες τηλεοπτικής αναμετάδοσης προγραμμάτων, με τα έτοιμα επαγγελματικά πακέτα IKUGaF που διαθέτει για τα Gap Fillers. Τα έτοιμα πακέτα IKUGaF είνα...
ANGA PS series
Η εταιρεία Stam Electronics ανακοινώνει νέα παραλαβή σειράς ποιοτικών κεραιών ANGA. Πρόκειται για τη σειρά PS, η οποία περιλαμβάνει εξωτερικές και εσωτερικές κεραίες που είναι κατάλληλες για επίγε...
Amiko MIRA X-4200
Ο Amiko MiraX HiS-4200 είναι ένας κορυφαίος Linux 4K UHD media streamer, που σας επιτρέπει να απολαμβάνετε τα αγαπημένα σας προγράμματα σε 4K UHD. Αυτός ο media streamer υποστηρίζει μεταξύ άλλων τ...
KAL KL-60
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του νέου τηλεχειριστηρίου KL-60. Πρόκειται για ένα προγραμματιζόμενο τηλεχειριστήριο 4:1, το οποίο προγραμματίζεται μέσω μονάδας υπέρυθρων από τ...
Promax ATLaS NG
Η Promax έχει δημιουργήσει μία σειρά εκπαιδευτικών video για τον κορυφαίο αναλυτή φάσματος ATLaS NG. Στα συγκεκριμένα video, περιγράφονται όλες οι λειτουργίες του αναλυτή, καθώς και ο τρόπος που δ...
SatLink COL5141A
Ο κωδικοποιητής COL5141A 4 σε 1 της SatLink είναι μια επαγγελματική συσκευή κωδικοποίησης και πολυπλεξίας ήχου και video με ισχυρή λειτουργικότητα. Διαθέτει διεπαφές εισόδου 4 καναλιών CVBS video ...
AVM FRITZ!DECT 350
Προσαρμόστε το FRITZ!DECT 350 σε πόρτες ή παράθυρα και αμέσως θα ανιχνεύσει αν είναι ανοικτά ή κλειστά. Αποτελώντας έναυσμα για την επακόλουθη λειτουργία προϊόντων FRITZ!DECT και συμβατών συσκευών...
KAL K-320
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του K-320, ενός ασύρματου ανιχνευτή κίνησης υποδοχής με εμβέλεια ανίχνευσης κίνησης 3 έως 7 μέτρων και γωνία κάλυψης 100°. Είναι ιδανικός για τη...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Ψηφιακή Τηλεόραση, τεύχος Ιουλίου 2024
Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Ιουλίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Ιουλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδ...
Διανομή σήματος HDMI στο σπίτι
Για τη θέαση τηλεοπτικών προγραμμάτων υψηλής ανάλυσης μέσω ενός δέκτη, IPTV Box, αποκωδικοποιητή συνδρομητικής πλατφόρμας ή οποιασδήποτε άλλης εξωτερικής πηγής, απαιτείται μόνο η σύνδεσή τους στην...
CRETA ELECTRONIX 2024
Μετά την τεράστια επιτυχία των κλαδικών εκθέσεων Salonica Electronix 2023 και Athens Electronix 2024, που πραγματοποιήθηκαν για τρίτη φορά σε Θεσσαλονίκη και Αθήνα, αντίστοιχα, και έσπασαν κάθε ρε...
Fracarro D-Matrix 4S FTA
Την πιο πρόσφατη μονάδα της οικογένειας των Headend της ιταλικής Fracarro, δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το D-Matrix 4S FTA, ένα Compact Headend που έρχε...
Amiko MIRA X-4200
Ένα νέο μοντέλο της σειράς OTT της Amiko δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το MIRA X-4200, ένα Set-Top Box που βασίζεται σε λειτουργικό σύστημα Linux και προ...
Sat & Zap, Ιούλιος 2024
Αρκετά νέα κανάλια στις 28 ανατολικά, ενώ και πάλι το Ιράν εμφανίζεται με νέα κανάλια εξωτερικού, μη εγκεκριμένα φυσικά από το θεοκρατικό καθεστώς… Al Mayadeen HD Hot Bird 13G – 13 East 11....