Skip to main content
23 Μαρτίου 2021 14:11

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 23 Μαρτίου – 5 Απριλίου

ba93cbc9e0428fb4eea3298715395214 XL 1c42d40f

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (23 Μαρτίου – 5 Απριλίου)

Τρίτη 23 Μαρτίου
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος της Καταλωνίας | 2ο σκέλος (Ανδρών) (Eurosport1HD)
19:00 Eurocup Προημιτελικός-1ος αγώνας: Μονακό-Μπουντούτσνοστ (Novasports1HD)
21:00 Eurocup Προημιτελικός-1ος αγώνας: Λεβαλουά-Γκραν Κανάρια (Novasports2HD)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT
(23 Μαρτίου – 5 Απριλίου)

Τρίτη 23 Μαρτίου

16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος της Καταλωνίας | 2ο σκέλος (Ανδρών) (Eurosport1HD)
19:00 Eurocup Προημιτελικός-1ος αγώνας: Μονακό-Μπουντούτσνοστ (Novasports1HD)
21:00 Eurocup Προημιτελικός-1ος αγώνας: Λεβαλουά-Γκραν Κανάρια (Novasports2HD)
21:45 Eurocup Προημιτελικός-1ος αγώνας: Βίρτους Μπολόνια-Μπανταλόνα (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________

Τετάρτη 24 Μαρτίου

10:55 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Στοκχόλμη (Eurosport1HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ – ΜΠΡΙΖ ΝΤΕ ΠΑΝ | Άνδρες (Eurosport2HD)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος της Καταλωνίας | 3ο σκέλος (Ανδρών) (Eurosport1HD)
19:25 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Στοκχόλμη (Eurosport1HD)
_____________________________________________________________________________________

Πέμπτη 25 Μαρτίου

12:25 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Στοκχόλμη (Eurosport1HD)
16:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Πλανίτσα | Τελικός γύρος – 1η ημέρα HS 240 Aνδρών (Eurosport1HD)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος της Καταλωνίας | 4ο σκέλος (Ανδρών) (Eurosport2HD)
18:00 Eurocup Προημιτελικός-2ος αγώνας: Λοκομοτίβ Κουμπάν-Ούνιξ Καζάν (Novasports3HD)
18:30 Super Euroleague, Α’ μέρος (Novasports2HD)
19:00 Ευρωλίγκα 31η αγωνιστική: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Ερυθρός Αστέρας (Novasports1HD)
19:05 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Στοκχόλμη (Eurosport1HD)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Ζαλγκίρις Κάουνας-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports4HD)
21:30 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports2HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports1HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3HD)
_____________________________________________________________________________________

Παρασκευή 26 Μαρτίου

11:45 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Στοκχόλμη (Eurosport2HD)
14:25 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Πλανίτσα | Προκριματικά HS 240 Aνδρών (Eurosport1HD)
15:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Πλανίτσα | Τελικός γύρος – 2η ημέρα HS 240 Aνδρών (Eurosport1HD)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος της Καταλωνίας | 5ο ετάπ Παρίσι-Νίκαια (Eurosport2HD)
18:55 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Στοκχόλμη (Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Χίμκι-Ζενίτ (Novasports2HD)
19:00 Eurocup Προημιτελικός-2ος αγώνας: Μπουντούτσνοστ-Μονακό (Novasports3HD)
20:00 Super Euroleague, Α’ μέρος (Novasports1HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports4HD)
20:00 Eurocup Προημιτελικός-2ος αγώνας: Μπανταλόνα-Βίρτους Μπολόνια (Novasports5HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Φενέρμπαχτσε (Novasports1HD)
21:00 Eurocup Προημιτελικός-2ος αγώνας: Γκραν Κανάρια-Λεβαλουά (Novasports3HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Άλμπα Βερολίνου (Novasports2HD)
23:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________

Σάββατο 27 Μαρτίου

10:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Πλανίτσα | Μεγάλος λόφος 240 (Ομαδικό Ανδρών) (Eurosport1HD)
12:20 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ Σιλβαπλάνα | Slopestyle Ανδρών και Γυναικών (Eurosport2HD)
12:55 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Στοκχόλμη (Eurosport1HD)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος της Καταλωνίας | 6ο ετάπ Παρίσι-Νίκαια (Eurosport1HD)
17:00 Super League Triathlon Arena Games: Λονδίνο(Novasports1HD)
18:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Στοκχόλμη (Eurosport1HD)
20:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Κοράλες Τσάμπιονσιπ (Eurosport2HD)
_____________________________________________________________________________________

Κυριακή 28 Μαρτίου

10:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Πλανίτσα | ΤΕΛΙΚΟΣ 3η ΗΜΕΡΑ HS 240 (A) (Eurosport1HD)
13:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος της Καταλωνίας | 7ο ετάπ Παρίσι-Νίκαια (Eurosport1HD)
13:50 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Σιλβαπλάνα | Slopestyle Ανδρών και Γυναικών (Eurosport2HD)
15:20 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ (Eurosport1HD)
15:50 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Στοκχόλμη (Eurosport2HD)
18:30 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 24η αγωνιστική: Βενέτσια-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports1HD)
21:30 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Κοράλες Τσάμπιονσιπ (Eurosport2HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Βίρτους Μπολόνια-Φορτιτούντο Μπολόνια (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________

Δευτέρα 29 Μαρτίου
_____________________________________________________________________________________

Τρίτη 30 Μαρτίου

20:00 Ευρωλίγκα 32η αγωνιστική: Ρεάλ Μαδρίτης-Αναντολού Εφές (Novasports1HD)
20:00 Super Euroleague, Α’ μέρος (Novasports2HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζενίτ-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports4HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports5HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζαλγκίρις Κάουνας-Άλμπα Βερολίνου (as-live 22:00, Novasports5HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μπασκόνια (Novasports2HD)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Μπαρτσελόνα (Novasports3HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Φενέρμπαχτσε (Novasports1HD)
23:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________

Τετάρτη 31 Μαρτίου

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ (Eurosport1HD)
19:00 Eurocup Προημιτελικός 3ος αγώνας (εάν χρειαστεί): Ούνιξ Καζάν-Λοκομοτίβ Κουμπάν (Novasports1HD)
19:00 Eurocup Προημιτελικός 3ος αγώνας (εάν χρειαστεί): Μονακό-Μπουντούτσνοστ (Novasports3HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Χίμκι-Βιλερμπάν (Novasports2HD)
21:00 Super Euroleague, Α’ μέρος (Novasports1HD)
21:00 Eurocup Προημιτελικός 3ος αγώνας (εάν χρειαστεί): Λεβαλουά-Γκραν Κανάρια (Novasports4HD)
21:45 Eurocup Προημιτελικός 3ος αγώνας (εάν χρειαστεί): Βίρτους Μπολόνια-Μπανταλόνα (Novasports3HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
24:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports1HD)

_____________________________________________________________________________________

Πέμπτη 1 Απριλίου

20:00 Super Euroleague, Α’ μέρος (Novasports1HD)
20:00 Ευρωλίγκα 33η αγωνιστική: Μπασκόνια-Αναντολού Εφές (Novasports4HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports1HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Ζαλγκίρις Κάουνας (Novasports2HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports3HD)
23:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports1HD)
23:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Τέξας Όπεν (Eurosport2HD)
_____________________________________________________________________________________

Παρασκευή 2 Απριλίου

17:00 EFL Championship 39η αγωνιστική: Κάρντιφ-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports1HD)
19:30 EFL Championship: Μπάρνσλεϊ-Ρέντινγκ (Novasportsextra1HD)
20:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Χίμκι (Novasports1HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Βαλένθια (Novasports4HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζενίτ-Βιλερμπάν (Novasports5HD)
20:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Μπαρτσελόνα (Novasports3HD)
21:00 Super Euroleague, Α’ μέρος (Novasports2HD)
22:00 EFL Championship: Μπέρμιγχαμ Σίτι-Σουόνσι (Novasports1HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
23:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Τέξας Όπεν (Eurosport2HD)
24:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________

Σάββατο 3 Απριλίου

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 29η αγωνιστική: Μίλαν-Σαμπντόρια (Novasports2HD)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Out 2η αγωνιστική: Ατρόμητος-Απόλλων Σμύρνης (Novasports1HD)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γκραν Πρι Μιγκέλ Ιντουράιν | Άνδρες (Eurosport1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Ρόμα (Novasports2HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Κροτόνε (Novasports3HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Σπέτσια (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Ουντινέζε (Novasports5HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Φιορεντίνα (Novasportsextra1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Ελλάς Βερόνα (Novasports24HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπενεβέντο-Πάρμα (as-live 18:00, Novasports5HD)
17:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ρωσία Τελικός 45κ. (Γυναικών) (Eurosport1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports1HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 31η αγωνιστική: Παρί Σεν Ζερμέν-Λιλ (Novasports4HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Γιουβέντους (Novasports2HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Λαμία-Βόλος (Novasports1HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΛ-Παναιτωλικός (Novasports3HD)
20:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ρωσία Τελικός – 49κ. (Γυναικών) (Eurosport1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Ίντερ (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 25η αγωνιστική: Σάσαρι-Βίρτους Μπολόνια (Novasports3HD)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 32η αγωνιστική: Κόρτραϊκ-Κλαμπ Μπριζ (Novasports4HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λανς-Λιόν (Novasports2HD)
22:30 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Τέξας Όπεν (Eurosport2HD)
_____________________________________________________________________________________

Κυριακή 4 Απριλίου

10:55 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Φλάνδρας | Άνδρες (Eurosport1HD)
13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα 28η αγωνιστική: Φέγενορντ-Φορτούνα Σιτάρντ (Novasports2HD)
14:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ρωσία Τελικός 55κ. (Ανδρών) (Eurosport2HD)
14:30 Pre Game Show Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ (Novasports1HD)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 2η αγωνιστική: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ (Novasports1HD)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αϊντχόφεν-Χεράκλες (Novasports3HD)
16:45 Pre Game Show Άρης-Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD)
17:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ρωσία Τελικός 55κ. (Γυναικών) (Eurosport2HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χερενφέιν-Άγιαξ (Novasports3HD)
17:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Φλάνδρας | Γυναίκες (Eurosport1HD)
18:05 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νιμ-Σεντ Ετιέν (Novasports4HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
20:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ρωσία Τελικός 61κ. (Ανδρών) (Eurosport1HD)
21:05 Ευρωλίγκα 30η αγωνιστική (εξ αναβολής): Μακάμπι Τελ Αβίβ-Βιλερμπάν (Novasports3HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD)
21:30 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Τέξας Όπεν (Eurosport2HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Ντιζόν (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________

Δευτέρα 5 Απριλίου

14:30 EFL Championship 40η αγωνιστική: Μίντλεσμπρο-Γουότφορντ (Novasports1HD)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΤΩΝ ΒΑΣΚΩΝ | 1ο σκέλος (Ανδρών) (Eurosport1HD)
17:00 EFL Championship: Ρόδεραμ Γιουνάιτεντ-Γουίκομπ (Novasports1HD)
17:00 ΤΕΝΙΣ Νίκαια | ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ 1η ΗΜΕΡΑ ΑΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ (Eurosport2HD)
17:45 ΤΕΝΙΣ Νίκαια | ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ 1η ΗΜΕΡΑ ΑΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ (Eurosport2HD)
18:30 ΤΕΝΙΣ Νίκαια | ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ 1η ΗΜΕΡΑ ΑΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ (Eurosport2HD)
19:15 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Αρμάνι Μιλάνο-Βαρέζε (Novasports3HD)
19:15 Βελγικό πρωτάθλημα 32η αγωνιστική: Αντβέρπ-Άντερλεχτ (Novasports4HD)
19:30 EFL Championship: Σέφιλντ Γουένσντεϊ-Κάρντιφ (Novasports1HD)
20:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ρωσία Τελικός 67κ. (Ανδρών) (Eurosport1HD)
21:00 ΤΕΝΙΣ Νίκαια | ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ 1η ΗΜΕΡΑ ΑΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ (Eurosport2HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 31η αγωνιστική: Οσέρ-Χάβρη (Novasports1HD)
21:45 ΤΕΝΙΣ Νίκαια | ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ 1η ΗΜΕΡΑ ΑΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ (Eurosport2HD)
22:30 ΤΕΝΙΣ Νίκαια | ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ 1η ΗΜΕΡΑ ΑΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ (Eurosport2HD)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • Kathrein UFOpro

    Kathrein UFOpro

    Το UFOpro είναι η τελευταία πλατφόρμα Headend της γερμανικής Kathrein, για επόμενης γενιάς εφαρμογές τηλεόρασης σε χώρους φιλοξενίας. Το διαμορφώσιμο αρθρωτό συμπαγές πλαίσιό του διαθέτει μια σειρ...
  • TP-LINK TL-SG3428XF

    TP-LINK TL-SG3428XF

    Δημιουργήστε και επεκτείνετε το αστραπιαία γρήγορο δίκτυό σας με το TP-Link TL-SG3428XF, ένα πλήρως διαχειριζόμενο Switch επαγγελματικού επιπέδου. Εξοπλίζεται με 4x 10Gbps SFP+ θύρες για συνδεσιμό...
  • Καμπάνια 4μήνου της IDComs για το υπόλοιπο του 2023

    Καμπάνια 4μήνου της IDComs για το υπόλοιπο του 2023

    Η IDComs, πιστή στην υποστήριξη των συναδέλφων τεχνικών, έχει ξεκινήσει από την 1/9/2023 μία άκρως ενδιαφέρουσα καμπάνια που θα ολοκληρωθεί στις 31/12/2023, η οποία αφορά στα επαγγελματικά πακέτα ...
  • Nedis WSNWA1210BK

    Nedis WSNWA1210BK

    Δημιουργήστε μια γρήγορη και σταθερή σύνδεση Wi-Fi στο PC σας ή αναβαθμίστε το σήμα Wi-Fi του φορητού υπολογιστή σας, με τον Wireless AC1200 USB αντάπτορα της Nedis. Υποστηρίζει συχνότητα τόσο 5GH...
  • Amiko Mini Combo 3

    Amiko Mini Combo 3

    Ο Amiko Mini Combo 3 είναι ένας οικονομικός δέκτης με ανάλυση Full HD και υποστήριξη H.265/HEVC, ο οποίος είναι εξοπλισμένος με διπλό tuner για να καλύπτει όλες τις βασικές ανάγκες θέασης του μέσο...
  • FRITZ!Box – Έξυπνα ρολά στο Smart Home

    FRITZ!Box – Έξυπνα ρολά στο Smart Home

    Το FRITZ!Box λειτουργεί ως διανομέας Smart Home για τη διαχείριση πολλών συσκευών στο σπίτι σας. Χρησιμοποιήστε τις δυνατότητες για έξυπνα χειριστήρια ρολών σε συνδυασμό με το FRITZ!Box για ακόμα ...
  • Webinar της IDComs για Ηλεκτρομαγνητική Διάδοση – Gap Fillers – Λήψη 4G/5G σε δύσκολες περιοχές

    Webinar της IDComs για Ηλεκτρομαγνητική Διάδοση – Gap Fillers – Λήψη 4G/5G σε δύσκολες περιοχές

    Η IDComs – στα πλαίσια της ενημέρωσης των συναδέλφων τεχνικών του κλάδου μας – ανακοινώνει την επικείμενη διοργάνωση Webinar με θέμα «Ηλεκτρομαγνητική Διάδοση – Gap Fillers – Λήψη 4G/5G σε δύσκολε...
  • Τα νέα της Mistral: Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση

    Τα νέα της Mistral: Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση

    Στο προηγούμενο τεύχος έγινε αναφορά στους δύο βασικούς θορύβους. Τον ενδογενή θόρυβο των ενισχυτών και τον εξωγενή θόρυβο του περιβάλλοντος χώρου της εγκατάστασης. Ο ενδογενής θόρυβος παράγεται α...
  • Mesh Wi-Fi setup

    Mesh Wi-Fi setup

    Ρυθμίστε το Mesh Wi-Fi γρήγορα και απλά. Πατήστε δύο κουμπιά και το Wi-Fi Mesh στο FRITZ!Box σας είναι έτοιμο για χρήση. Με το Mesh, το Wi-Fi σας φτάνει σε όλες τις γωνίες και επωφελείστε από την ...
  • Ikusi NBS 801/804/895 Ch48

    Ikusi NBS 801/804/895 Ch48

    Η Ikusi έχει μεριμνήσει εξαρχής για τη συμβατότητα με το 2ο ψηφιακό μέρισμα (C48) και τους κεντρικούς ενισχυτές NBS, για τους οποίους η εταιρεία έχει δημιουργήσει μοντέλα στη μπάντα λειτουργίας 47...
  • Engel 5G

    Engel 5G

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή νέας σειράς ενισχυτών. Πρόκειται για ενισχυτές ιστού και γραμμής της ισπανικής Engel Axil με φίλτρο 5G, οι οποίοι διαθέτουν πολύ καλή ποιότητα κατασκευ...
  • NOD Transporter Blue

    NOD Transporter Blue

    Η NOD Transporter είναι θήκη κατασκευασμένη από PU & EVA και διαθέτει ανθεκτικό εξωτερικό περίβλημα για να προστατέψει πλήρως τον εξωτερικό σκληρό σας δίσκο κατά τη μεταφορά. Με minimal design...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

  • Ψηφιακή Τηλεόραση, τεύχος 181

    Ψηφιακή Τηλεόραση, τεύχος 181

    Το νέο τεύχος Οκτωβρίου 2023 του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδικό «Security Report», που ηγείται στην αγορά των ηλεκτρονικών συστημάτων ασφαλείας. Αθλητικός ...
  • Αθλητικός τηλεοπτικός χάρτης 2023-24

    Αθλητικός τηλεοπτικός χάρτης 2023-24

    Ο Αύγουστος που μας πέρασε έκρυβε τελικά έντονες ποδοσφαιρικές συγκινήσεις, οι οποίες αποτέλεσαν το καλύτερο ορεκτικό για το τηλεοπτικό κοινό εν όψει της νέας αθλητικής σεζόν που μόλις ξεκίνησε. Τ...
  • Athens Electronix 2024

    Athens Electronix 2024

    Έχοντας στο ιστορικό μας δύο πλήρως επιτυχημένες εκθέσεις μετά την COVID εποχή, την Creta Electronix 2022 και τη Salonica Electronix 2023, ετοιμαζόμαστε με ταχείς ρυθμούς για τη διοργάνωση της επό...
  • Amiko Mini Combo 3

    Amiko Mini Combo 3

    Η Amiko διευρύνει τη δημοφιλή σειρά δεκτών της Mini Combo, φέρνοντας στην κυκλοφορία ένα νέο μοντέλο με την τελευταία έκδοση 3. Ο Amiko Mini Combo 3 είναι ένας οικονομικός δέκτης με ανάλυση Full H...
  • AXRED T90 NG

    AXRED T90 NG

    Η εταιρεία AxSat κυκλοφόρησε έναν νέο δέκτη MPEG-4 στην ελληνική αγορά, ο οποίος έρχεται να καλύψει όλες τις ανάγκες του χρήστη για επίγεια ψηφιακή λήψη. Εξοπλισμένος με DVB-T2 tuner και υποστηρίζ...