Skip to main content
23 Μαρτίου 2022 11:30

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 24 Μαρτίου – 4 Απριλίου

admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2022%2F04%2Fed7be4d04c30a767091792385f44bdbb XL

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (24 Μαρτίου – 4 Απριλίου 2022)

Πέμπτη 24 Μαρτίου
10:30 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport2)
11:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Πλανίτσα | Προκριματικά, ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
13:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ : ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eurosport1)
16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport2)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT
(24 Μαρτίου – 4 Απριλίου 2022)

Πέμπτη 24 Μαρτίου

10:30 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport2)
11:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Πλανίτσα | Προκριματικά, ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
13:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ : ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eurosport1)
16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport2)
17:00 WTA 1000 Miami Open (Novasports6)
17:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος της Καταλωνίας ΑΝΔΡΕΣ | 4ο Ετάπ (Eurosport1)
19:00 WTA 1000 Miami Open (Novasports6)
19:15 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eurosport1)
19:30 Ευρωλίγκα 32η αγωνιστική: Αναντολού Εφές-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports4)
20:30 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport2)
21:00 WTA 1000 Miami Open (Novasports6)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Παρασκευή 25 Μαρτίου

01:05 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA March Madness 2022-Sweet 16 Arkansas-Gonzaga (Novasports Prime)
01:25 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA March Madness 2022-Sweet 16 Michigan-Villanova (Novasports4)
03:35 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA March Madness 2022-Sweet 16 Texas Tech-Duke (Novasports Prime)
03:55 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA March Madness 2022-Sweet 16 Houston-Arizona (Novasports4)
16:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παράλληλη σύνδεση ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
17:00 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport2)
18:00 WTA 1000 Miami Open (Novasports6)
20:00 Playmakers, A’ μέρος (Novasports Prime)
20:00 Ευρωλίγκα: Μονακό-Μπασκόνια (Novasports4)
20:00 WTA 1000 Miami Open (Novasports6)
20:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκή Σειρά | Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport2)
21:00 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Ολυμπιακός (Novasports Prime)
21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Ερυθρός Αστέρας (Novasports Start)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Φενέρμπαχτσε (Novasports5)
22:00 WTA 1000 Miami Open (Novasports6)
23:00 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports Prime)
23:00 ΠΥΓΜΑΧΙΑ (Eurosport1)

______________________________________________________________________________

Σάββατο 26 Μαρτίου

01:05 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA March Madness 2022-Sweet 16 St. Peters-Purdue (Novasports Prime)
01:25 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA March Madness 2022-Sweet 16 Providence-Kansas (Novasports4)
03:25 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA March Madness 2022-Sweet 16: North Carolina-UCLA (Novasports Prime)
03:55 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA March Madness 2022-Sweet 16: Iowa St.-Miami (Novasports4)
10:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Πλανίτσα | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
11:00 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport2)
12:45 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eurosport1)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport2)
17:00 WTA 1000 Miami Open (Novasports6)
19:00 WTA 1000 Miami Open (Novasports6)
21:15 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 24η αγωνιστική: Βίρτους Μπολόνια-Ρέτζιο Εμίλια (Novasports4)
21:00 WTA 1000 Miami Open (Novasports6)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 33η αγωνιστική (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Κυριακή 27 Μαρτίου

00:05 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA March Madness 2022- Elite Eight (Novasports Prime)
02:45 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA March Madness 2022- Elite Eight (Novasports Prime)
10:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Πλανίτσα | ΑΝΔΡΕΣ
13:30 Euroleague Basketball Adidas Next Generation Tournament Μικρός Τελικός (Novasports Prime)
12:50 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Σιλβαπλάνα | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport2)
13:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος της Καταλωνίας ΑΝΔΡΕΣ | 7ο Ετάπ (Eurosport1)
15:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γάνδη – Βέφελγκεμ ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
16:00 Euroleague Basketball Adidas Next Generation Tournament Τελικός (Novasports Prime)
18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γάνδη – Βέφελγκεμ ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
18:30 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Βενέτσια-Ντερτόνα (Novasports Prime)
19:00 WTA 1000 Miami Open (Novasports6)
20:00 WTA 1000 Miami Open (Novasports6)
20:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Κοράλες Τσάμπιονσιπ (Eurosport2)
21:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)
21:00 ΓΚΟΛΦ (Eurosport2)
21:20 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA March Madness 2022- Elite Eight (Novasports Prime)
21:25 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport1)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 33η αγωνιστική (Novasports Prime)
22:00 WTA 1000 Miami Open (Novasports6)
______________________________________________________________________________

Δευτέρα 28 Μαρτίου

00:05 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA March Madness 2022- Elite Eight (Novasports Prime)
18:00 WTA 1000 Miami Open (Novasports6)
20:00 WTA 1000 Miami Open (Novasports6)
22:00 WTA 1000 Miami Open (Novasports6)
______________________________________________________________________________

Τρίτη 29 Μαρτίου

18:00 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
19:00 Ευρωλίγκα 21η αγωνιστική (εξ αναβολής): Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports Prime)
20:30 Eurocup 17η αγωνιστική: Ουλμ-Μπούρσασπορ (Novasports3)
21:00 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports Prime)
21:00 Ευρωλίγκα 21η αγωνιστική (εξ αναβολής): Φενέρμπαχτσε-Άλμπα Βερολίνου (Novasports5)
21:00 WTA 1000 Miami Open Προημιτελικός Α (Novasports6)
21:30 Ευρωλίγκα 30η αγωνιστική (εξ αναβολής): Αρμάνι Μιλάνο-Μπάγερν Μονάχου (Novasports4)
21:30 Eurocup: Βίρτους Μπολόνια-Γκραν Κανάρια (Novasports Start)

______________________________________________________________________________

Τετάρτη 30 Μαρτίου

02:00 WTA 1000 Miami Open Προημιτελικός Β (Novasports6)
15:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Across Flanders ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
20:00 WTA 1000 Miami Open Προημιτελικός Γ (Novasports6)
20:00 Eurocup: Μπουντούτσνοστ-Μπουργκ (Novasports Start)
20:30 Eurocup: Αμβούργο-Τρέντο (Novasports5)
21:00 Eurocup: Βενέτσια-Προμηθέας Πάτρας (Novasports Prime)
21:00 Eurocup: Τσεντεβίτα Ολίμπια-Βαλένθια (Novasports4)
______________________________________________________________________________

Πέμπτη 31 Μαρτίου

02:00 WTA 1000 Miami Open Προημιτελικός Δ (Novasports6)
20:00 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
21:00 Ευρωλίγκα 33η αγωνιστική: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports Prime)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Βιλερμπάν (Novasports4)
21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Μονακό (Novasports Start)
22:00 WTA 1000 Miami Open Hμιτελικός Α (Novasports6)
23:00 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports Prime)
23:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR, Τέξας Όπεν 1η ημέρα (Eurosport2)
______________________________________________________________________________

Παρασκευή 1 Απριλίου

04:00 WTA 1000 Miami Open Hμιτελικός Β (Novasports6)
19:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 28η αγωνιστική: Ντιναμό Δρέσδης-Σάλκε (Novasports2)
20:00 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
20:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Άλμπα Βερολίνου (Novasports4)
21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Μπαρτσελόνα (Novasports Prime)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 28η αγωνιστική: Ουνιόν Βερολίνου-Κολωνία (Novasports3)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Ζαλγκίρις Κάουνας (Novasports5)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Ερυθρός Αστέρας (Novasports Start)
21:45 EFL Championship 40η αγωνιστική: Χαλ-Χάντερσφιλντ (Novasports2)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα: Μπίρσχοτ-Κλαμπ Μπριζ (Novasports6)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 34η αγωνιστική: Χιρόνα-Μάλαγα (Novasports1)
23:00 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports Prime)
23:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR, Τέξας Όπεν 2η ημέρα (Eurosport2)
______________________________________________________________________________

Σάββατο 2 Απριλίου

14:30 EFL Championship: Μπλάκπουλ-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports2)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 30η αγωνιστική: Χετάφε-Μαγιόρκα (Novasports1)
15:00 ΝΤΑΡΤΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα WD (Eurosport2)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γκραν Πρι Μιγκέλ Ιντουράιν ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Φράιμπουργκ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερ Λεβερκούζεν-Χέρτα (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Γκρόιτερ Φιρτ (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χόφενχαϊμ-Μπόχουμ (Novasports Start)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Αρμίνια Μπίλεφελντ-Στουτγκάρδη (Novasports News)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Λεβάντε-Βιγιαρεάλ (Novasports1)
TBC Ελληνικό πρωτάθλημα (Novasports2)
17:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 28η αγωνιστική: Χρόνινγκεν-Άγιαξ (as live 20:00 Novasports2)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 30η αγωνιστική: Νις-Ρεν (Novasports6)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Θέλτα-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports Prime)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ντόρτμουντ-Λειψία (Novasports3)
19:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Τβέντε-Άιντχοφεν (Novasports5)
20:00 WTA 1000 Miami Open Τελικός (Novasports6)
20:00 MMA NFC 8 Ντίσελντορφ (Novasports Start)
20:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR, Τέξας Όπεν 3η ημέρα (Eurosport2)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 25η αγωνιστική (Novasports4)
21:00 ΝΤΑΡΤΣ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα WDF | Φρίμλι Γκριν (Eurosport1)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Χάνσα Ροστόκ-Ζανκτ Πάουλι (Novasports3)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ατλέτικο Μαδρίτης-Αλαβές (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Σεντ Ετιέν-Μαρσέιγ (Novasports2)
22:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Βίλεμ (Novasports5)
23:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 5η αγωνιστική: Toronto FC-New York City FC (Novasports6)
______________________________________________________________________________

Κυριακή 3 Απριλίου

01:05 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA March Madness 2022-Final Four Ημιτελικός (Novasports Prime)
03:45 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA March Madness 2022-Final Four Ημιτελικός (Novasports Prime)
09:15 ΣΤΙΒΟΣ Μαραθώνιος, Παρίσι (Eurosport1)
12:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Φλάνδρας ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Στρασμπούρ-Λανς (Novasports Prime)
14:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Βέρντερ Βρέμης-Σαντχάουζεν (Novasports3)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Σταντάρ Λιέγης-Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ (Novasports6)
TBC Pre Game Show (Novasports Prime)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αθλέτικ Μπιλμπάο-Έλτσε (Novasports1)
TBC Ελληνικό πρωτάθλημα (Novasports Prime)
15:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
16:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μετς-Μονακό (Novasports2)
16:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άουγκσμπουργκ-Βόλφσμπουργκ (Novasports5)
16:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 32η αγωνιστική: Κόμο-Μόντσα (Novasports Start)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μπέτις-Οσασούνα (Novasports1)
17:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Φλάνδρας ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
18:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
18:05 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Ανζέ (Novasports2)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκλάντμπαχ-Μάιντς (Novasports3)
18:30 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 25η αγωνιστική (Novasports4)
TBC Η Ώρα των Πρωταθλητών, A’ μέρος (Novasports Prime)
19:00 Ευρωλίγκα 21η αγωνιστική (εξ αναβολής): Ζαλγκίρις Κάουνας-Ερυθρός Αστέρας (Novasports5)
19:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαλένθια-Κάδιθ (Novasports1)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Άντερλεχτ-Σαρλερουά (Novasports6)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Γρανάδα-Βαγιεκάνο (Novasports Start)
TBC Ελληνικό πρωτάθλημα (Novasports Prime)
20:05 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR, Τέξας Όπεν 4η ημέρα (Eurosport2)
21:00 ΝΤΑΡΤΣ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα WDF | Φρίμλι Γκριν (Eurosport1)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Λοριάν (Novasports2)
TBC Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μπαρτσελόνα-Σεβίλλη (Novasports1)
______________________________________________________________________________

Δευτέρα 4 Απριλίου

15:00 ΝΤΑΡΤΣ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα WDF | Φρίμλι Γκριν (Eurosport2)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΤΩΝ ΒΑΣΚΩΝ ΑΝΔΡΕΣ | 1ο Ετάπ (Eurosport1)
19:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Λας Βέγκας Φάση Ομίλων (Eurosport2)
20:00 WTA 500 Charleston (Novasports6)
20:45 Ευρωλίγκα 26η αγωνιστική (εξ αναβολής): Φενέρμπαχτσε-Μπάγερν Μονάχου (Novasports4)
21:00 ΝΤΑΡΤΣ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα WDF | Φρίμλι Γκριν (Eurosport1)
21:30 Eurocup 13η αγωνιστική (εξ αναβολής): Αμβούργο-Λιετκαμπέλις (Novasports5)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
21:45 WTA 500 Charleston (Novasports6)
22:00 Ισπανικό ποδόσφαιρο: Ρεάλ Σοδιεδάδ-Εσπανιόλ (Novasports1)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος: Λεγανές-Φουενλαμπράδα (Novasports Start)
04:15 (ξημερώματα Τρίτης) Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ March Madness 2022-NCAA championship game (Novasports Prime)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Amiko MIRA X-4200
Ο Amiko MiraX HiS-4200 είναι ένας κορυφαίος Linux 4K UHD media streamer, που σας επιτρέπει να απολαμβάνετε τα αγαπημένα σας προγράμματα σε 4K UHD. Αυτός ο media streamer υποστηρίζει μεταξύ άλλων τ...
KAL KL-60
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του νέου τηλεχειριστηρίου KL-60. Πρόκειται για ένα προγραμματιζόμενο τηλεχειριστήριο 4:1, το οποίο προγραμματίζεται μέσω μονάδας υπέρυθρων από τ...
Promax ATLaS NG
Η Promax έχει δημιουργήσει μία σειρά εκπαιδευτικών video για τον κορυφαίο αναλυτή φάσματος ATLaS NG. Στα συγκεκριμένα video, περιγράφονται όλες οι λειτουργίες του αναλυτή, καθώς και ο τρόπος που δ...
SatLink COL5141A
Ο κωδικοποιητής COL5141A 4 σε 1 της SatLink είναι μια επαγγελματική συσκευή κωδικοποίησης και πολυπλεξίας ήχου και video με ισχυρή λειτουργικότητα. Διαθέτει διεπαφές εισόδου 4 καναλιών CVBS video ...
AVM FRITZ!DECT 350
Προσαρμόστε το FRITZ!DECT 350 σε πόρτες ή παράθυρα και αμέσως θα ανιχνεύσει αν είναι ανοικτά ή κλειστά. Αποτελώντας έναυσμα για την επακόλουθη λειτουργία προϊόντων FRITZ!DECT και συμβατών συσκευών...
KAL K-320
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του K-320, ενός ασύρματου ανιχνευτή κίνησης υποδοχής με εμβέλεια ανίχνευσης κίνησης 3 έως 7 μέτρων και γωνία κάλυψης 100°. Είναι ιδανικός για τη...
Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτής κεραίας 2U30
Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα γίνει περιγραφή των ενισχυτών κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες χωρίς θωράκιση, ...
Tesla XT850
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου Tesla MediaBox XT850. Πρόκειται για ένα Android TV Box που είναι ταυτόχρονα και DVB-T2 HEVC (H.265) δέκτης, συμβατός με το νέο πρότυπο επίγεια...
SatLink ST-6502
Η εταιρεία Tronix ανακοινώνει την παραλαβή του νέου modulator ST-6502 της SatLink. Πρόκειται για έναν διαμορφωτή ενός καναλιού σε mini μέγεθος, ο οποίος έχει σχεδιαστεί για οικιακή ψυχαγωγία, ξενο...
Fracarro UX-WB LTE
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου LNB της οικογένειας UX της ιταλικής Fracarro. Πρόκειται για το UX-WB LTE, ένα wideband LNB με 2 ξεχωριστές εξόδους, που η μία μεταφέρει όλα τα...
AVM Geofencing
Η τελευταία ενημέρωση του FRITZ!App Smart Home προσθέτει μια λειτουργία που ζητείται συχνά: Το geofencing. Σας επιτρέπει να εκτελείτε ενέργειες στο έξυπνο σπίτι σας όταν εισέρχεστε ή εξέρχεστε από...
Amiko A11 Link
Αναζητείτε έναν προηγμένο τρόπο για να απολαύσετε το αγαπημένο σας περιεχόμενο, είτε πρόκειται για ζωντανή τηλεόραση, είτε για ταινίες ή ραδιόφωνο; Μην ψάχνετε άλλο! Το Amiko A11 Link 4K TV Stick ...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Ψηφιακή Τηλεόραση, τεύχος Ιουλίου 2024
Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Ιουλίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Ιουλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδ...
Διανομή σήματος HDMI στο σπίτι
Για τη θέαση τηλεοπτικών προγραμμάτων υψηλής ανάλυσης μέσω ενός δέκτη, IPTV Box, αποκωδικοποιητή συνδρομητικής πλατφόρμας ή οποιασδήποτε άλλης εξωτερικής πηγής, απαιτείται μόνο η σύνδεσή τους στην...
CRETA ELECTRONIX 2024
Μετά την τεράστια επιτυχία των κλαδικών εκθέσεων Salonica Electronix 2023 και Athens Electronix 2024, που πραγματοποιήθηκαν για τρίτη φορά σε Θεσσαλονίκη και Αθήνα, αντίστοιχα, και έσπασαν κάθε ρε...
Fracarro D-Matrix 4S FTA
Την πιο πρόσφατη μονάδα της οικογένειας των Headend της ιταλικής Fracarro, δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το D-Matrix 4S FTA, ένα Compact Headend που έρχε...
Amiko MIRA X-4200
Ένα νέο μοντέλο της σειράς OTT της Amiko δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το MIRA X-4200, ένα Set-Top Box που βασίζεται σε λειτουργικό σύστημα Linux και προ...
Sat & Zap, Ιούλιος 2024
Αρκετά νέα κανάλια στις 28 ανατολικά, ενώ και πάλι το Ιράν εμφανίζεται με νέα κανάλια εξωτερικού, μη εγκεκριμένα φυσικά από το θεοκρατικό καθεστώς… Al Mayadeen HD Hot Bird 13G – 13 East 11....