DIABASTE DWREAN DIG 172
techmail
SECURITY REPORT 135
now 33 2022
satpraxis 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

31 Ιανουαρίου 2023 11:48
24 Νοεμβρίου 2021 14:00

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 24 Νοεμβρίου – 6 Δεκεμβρίου

admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=file%3Dwp content%252Fuploads%252F2022%252F04%252Fc10af7e2e431cec4c6aeca6dc309c39d XL

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (24 Νοεμβρίου – 6 Δεκεμβρίου)

Τετάρτη 24 Νοεμβρίου
16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
21:30 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: UCONN-Auburn (Novasports4)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT
(24 Νοεμβρίου – 6 Δεκεμβρίου)

Τετάρτη 24 Νοεμβρίου

16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
21:30 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: UCONN-Auburn (Novasports4)
21:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
24:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Maui Invitational Championship (Novasports4)
______________________________________________________________________________

Πέμπτη 25 Νοεμβρίου

04:30 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Memphis-Virginia Tech (Novasports Prime)
13:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ Scotland – Norway (Eurosport1)
16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
17:00 Τουρνουά τένις Davis Cup: Κροατία-Αυστραλία (Novasports6)
17:00 Τουρνουά τένις Davis Cup: Καναδάς-Σουηδία (Novasports Start)
17:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport2)
18:30 Προκριματικά Μουντομπάσκετ 2023 1η αγωνιστική: Λευκορωσία-Τουρκία (Novasports3)
19:00 Ευρωλίγκα 12η αγωνιστική: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Μπάγερν Μονάχου (Novasports5)
19:00 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
19:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Αναντολού Εφές (Novasports2)
20:30 Προκριματικά Μουντομπάσκετ 2023: Μ. Βρετανία-Ελλάδα (Novasports News)
21:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport2)
21:30 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ζενίτ (Novasports Prime)
21:30 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports3)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports5)
21:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
21:45 Προκριματικά Μουντομπάσκετ 2023: Κροατία-Σλοβενία (Novasports2)
23:30 Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Παρασκευή 26 Νοεμβρίου

10:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)
11:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ρούκα | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
13:20 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ρούκα | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport2)
14:30 ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)
16:00 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ρούκα | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
16:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Νιζνι Ταγκίλ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
17:00 Προκριματικά Μουντομπάσκετ 2023: Γεωργία-Ουκρανία (Novasports4)
17:00 Τουρνουά τένις Davis Cup: Σερβία-Αυστρία (Novasports6)
17:00 Τουρνουά τένις Davis Cup: ΗΠΑ-Ιταλία (Novasports Start)
18:05 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ρούκα | Προκριματικά, ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
19:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport2)
19:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 15η αγωνιστική: Ρέγκενσμπουργκ-Ντιναμό Δρέσδης (Novasports3)
20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Ούνιξ Καζάν (Novasports5)
20:30 Playmakers, Α΄ μέρος (Novasports Prime)
20:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Λέικ Λουϊζ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
21:00 Ευρωλίγκα: Μονακό-Βιλερμπάν (as live 23:30 Novasports3)
21:15 Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου Ποδοσφαίρου Γυναικών 2023 5η αγωνιστική: Ουαλία-Ελλάδα (Novasports2)
21:30 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Ολυμπιακός (Novasports Prime)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 13η αγωνιστική: Στουτγκάρδη-Μάιντς (Novasports3)
21:30 Προκριματικά Μουντομπάσκετ 2023: Γαλλία-Μαυροβούνιο (Novasports4)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 15η αγωνιστική: Αθλέτικ Μπιλμπάο-Γρανάδα (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 15η αγωνιστική: Λανς-Ανζέ (Novasports Start)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Ζαλγκίρις Κάουνας (Novasports5)
22:00 EFL Championship 20η αγωνιστική: Γουέστ Μπρόμιτς-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports News)
23:30 Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
_____________________________________________________________________________

Σάββατο 27 Νοεμβρίου

05:30 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Duke-Gonzaga (Novasports Prime)
07:20 FREESTYLE SKIING Σίκρετ Γκάρντεν | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport2)
10:00 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ρούκα | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
10:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport2)
11:00 Τουρνουά τένις Davis Cup: Γαλλία-Αγγλία (Novasports6)
11:10 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ρούκα ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
12:40 ΔΙΑΘΛΟ Οστερσουντ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
13:00 Ελληνικό πρωτάθλημα Υποδομής Κ19 11η αγωνιστική: ΠΑΟΚ-Άρης (Novasports Prime)
13:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Νιζνι Ταγκίλ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
14:25 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ρούκα | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
14:30 EFL Championship: Πρέστον-Φούλαμ (Novasports2)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αλαβές-Θέλτα (Novasports1)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport2)
15:50 ΔΙΑΘΛΟ Οστερσουντ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Βόλφσμπουργκ-Ντόρτμουντ (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χέρτα-Άουγκσμπουργκ (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Κολωνία-Γκλάντμπαχ (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπόχουμ-Φράιμπουργκ (Novasports Start)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκρόιτερ Φιρτ-Χόφενχαϊμ (Novasports News)
17:00 Τουρνουά τένις Davis Cup: Σερβία-Γερμανία (Novasports6)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαλένθια-Βαγιεκάνο (Novasports1)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 11η αγωνιστική: Αστέρας Τρίπολης-Ατρόμητος (Novasports2)
18:30 Ποδηλασία Πίστας Ποδηλασία Πίστας: Tσάμπιονς Λιγκ (Eurosport1)
18:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ρούκα | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
19:15 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 18η αγωνιστική: Αλμερία-Ουέσκα (Novasports5)
19:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κίλινγκτον | 2nd Leg ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΕΚ (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μαγιόρκα-Χετάφε (Novasports1)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερν Μονάχου-Αρμίνια Μπίλεφελντ (Novasports3)
21:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Λέικ Λουϊζ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Χολστάιν Κίελ-Βέρντερ Βρέμης (Novasports3)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 16η αγωνιστική: Σαρλερουά – Άντερλεχτ (Novasports4)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βιγιαρεάλ-Μπαρτσελόνα (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις-Μετς (Novasports2)
22:20 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
______________________________________________________________________________

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

03:10 Προκριματικά Μουντομπάσκετ 2023: Παραγουάη-Αργεντινή (Novasports Prime)
08:20 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Σίκρετ Γκάρντεν | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport1)
10:00 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ρούκα | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
11:00 Τουρνουά τένις Davis Cup: Αγγλία-Τσεχία (Novasports6)
11:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport2)
11:10 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ρούκα | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
11:55 ΔΙΑΘΛΟ Οστερσουντ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
13:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport2)
13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα 14η αγωνιστική: Σπάρτα Ρότερνταμ-Άγιαξ (Novasports5)
13:20 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ρούκα | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Σεντ Ετιέν-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2)
14:20 ΔΙΑΘΛΟ Οστερσουντ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
14:30 Pre Game Show Ολυμπιακός-Βόλος (Novasports Prime)
14:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Αμβούργο-Ίγκολσταντ (Novasports3)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα Γκενκ – Κλαμπ Μπριζ (Novasports Start)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport2)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Βόλος (Novasports Prime)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μπέτις-Λεβάντε (Novasports1)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 14η αγωνιστική: Τβέντε-Φέγενορντ (Novasports5)
16:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Στρασμπούρ (Novasports2)
16:00 Playmakers (Novasports News)
16:05 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ρούκα | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Ουνιόν Βερολίνου (Novasports3)
16:35 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κίλινγκτον | 1ο σκέλος ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
17:00 Προκριματικά Μουντομπάσκετ 2023 2η αγωνιστική: Ελλάδα-Λευκορωσία (Novasports News)
17:00 Τουρνουά τένις Davis Cup: Ισπανία-Ρωσία (Novasports6)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Εσπανιόλ-Ρεάλ Σοσιεδάδ (Novasports1)
17:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ρούκα | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χερενφέιν-Άιντχοφεν (Novasports4)
18:00 Προκριματικά Μουντομπάσκετ 2023: Τουρκία-Μ. Βρετανία (Novasports5)
18:05 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Λιόν (Novasports2)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Λειψία-Μπάγερ Λεβερκούζεν (Novasports3)
18:39 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport2)
19:00 Playmakers (Novasports News)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-Άρης (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Κάδιθ-Ατλέτικο Μαδρίτης (Novasports1)
19:35 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κίλινγκτον | 2nd Leg ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport2)
21:05 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Λέικ Λουϊζ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 14η αγωνιστική: Κόμο-Πάρμα (Novasports Start)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Τρουά (Novasports2)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Μαδρίτης-Σεβίλλη (Novasports1)
22:15 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS Play Offs (Novasports3)
22:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
______________________________________________________________________________

Δευτέρα 29 Νοεμβρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
17:00 Τουρνουά τένις Davis Cup Προημιτελικός (Novasports6)
18:00 Προκριματικά Μουντομπάσκετ 2023: Τσεχία-Λιθουανία (Novasports4)
18:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
21:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος: Τερνάνα-Κροτόνε (Novasports3)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
21:45 EFL Championship: Ντέρμπι Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς (Novasports2)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Οσασούνα-‘Ελτσε (Novasports1)
22:00 B’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος: Εϊμπάρ-Χιρόνα (Novasports Start)
______________________________________________________________________________

Τρίτη 30 Νοεμβρίου

04:00 Προκριματικά Μουντομπάσκετ 2023: Μεξικό-ΗΠΑ (Novasports Prime)
17:00 Davis Cup Προημιτελικός (Novasports6)
18:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
______________________________________________________________________________

Τετάρτη 1 Δεκεμβρίου

02:30 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Indiana-Syracuse (Novasports Prime)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
17:00 Davis Cup Προημιτελικός (Novasports6)
18:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 16η αγωνιστική: Ανζέ-Μονακό (Novasports2)
20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Στρασμπούρ-Μπορντό (Novasports3)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική (εξ αναβολής): Φέγενορντ-Χεράκλες (Novasports Start)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Νις (Novasports Prime)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική (εξ αναβολής): Ρεάλ Μαδρίτης-Αθλέτικ Μπιλμπάο (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Ρενς (Novasports2)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεν-Λιλ (Novasports3)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ναντ-Μαρσέιγ (Novasports5)
______________________________________________________________________________

Πέμπτη 2 Δεκεμβρίου

04:15 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Michigan St.-North Carolina (Novasports Prime)
14:35 ΔΙΑΘΛΟ Οστερσουντ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
16:30 FREESTYLE SKIING Ρούκα | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport1)
17:00 Davis Cup Προημιτελικός (Novasports6)
17:30 ΔΙΑΘΛΟ Οστερσουντ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
18:00 Playmakers, Α΄ μέρος (Novasports Prime)
18:50 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
19:00 Ευρωλίγκα 13η αγωνιστική: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports Prime)
19:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Μονακό (Novasports3)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζαλγκίρις Κάουνας-Μπασκόνια (Novasports5)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
21:00 Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Βιλερμπάν (Novasports Start)
21:45 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports4)
22:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα 15η αγωνιστική: Άγιαξ-Βίλεμ (Novasports2)
______________________________________________________________________________

Παρασκευή 3 Δεκεμβρίου

10:30 FREESTYLE SKIING: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport1)
12:20 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Λίλεχαμερ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
13:05 FREESTYLE SKIING: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport2)
13:15 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Λίλεχαμερ | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport1)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
15:15 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Λίλεχαμερ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
16:20 FREESTYLE SKIING Ρούκα | (Eurosport1)
16:20 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
17:00 Playmakers, Α΄ μέρος (Novasports Prime)
17:00 Davis Cup Ημιτελικός (Novasports6)
18:00 Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-Ολυμπιακός (Novasports Prime)
18:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport2)
18:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίσλα | Προκριματικά, ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
19:00 Ευρωλίγκα: Ζενίτ-Ερυθρός Αστέρας (Novasports5)
19:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 16η αγωνιστική: Βέρντερ Βρέμης-Άουε (Novasports2)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Μπαρτσελόνα (Novasports4)
19:35 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Μπίβερ Κρικ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
20:00 Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
20:30 Ποδηλασία Πίστας: Tσάμπιονς Λιγκ (Eurosport1)
21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports5)
21:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Λέικ Λουϊζ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 14η αγωνιστική: Ουνιόν Βερολίνου-Λειψία (Novasports3)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 17η αγωνιστική (Novasports2)
21:45 EFL Championship 21η αγωνιστική: Φούλαμ-Μπόρνμουθ (Novasports4)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 16η αγωνιστική: Γρανάδα-Αλαβές (Novasports1)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 19η αγωνιστική: Ουέσκα-Βαγιαδολίδ (Novasports News)
23:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport2)

______________________________________________________________________________

Σάββατο 4 Δεκεμβρίου

TBC Bare Knuckle Fighting Championship (Novasports6)
09:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Λίλεχαμερ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
10:55 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Λίλεχαμερ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
12:20 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Λίλεχαμερ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
12:50 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Λίλεχαμερ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
13:50 ΔΙΑΘΛΟ Οστερσουντ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
14:00 Davis Cup Ημιτελικός (Novasports6)
14:30 EFL Championship: Κόβεντρι-Γουέστ Μπρόμιτς (Novasports2)
14:40 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Λίλεχαμερ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Σεβίλλη-Βιγιαρεάλ (Novasports1)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport2)
15:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Λίλεχαμερ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:10 ΔΙΑΘΛΟ Οστερσουντ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερ Λεβερκούζεν-Γκρόιτερ Φιρτ (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άουγκσμπουργκ-Μπόχουμ (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μάιντς-Βόλφσμπουργκ (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χόφενχαϊμ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Novasports Start)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Αρμίνια Μπίλεφελντ-Κολωνία (Novasports News)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μπαρτσελόνα-Μπέτις (Novasports1)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 12η αγωνιστική: Ατρόμητος-Απόλλων Σμύρνης (Novasports2)
17:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίσλα ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
18:30 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Στίμποουτ Σπρινγκς | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport2)
19:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Λίλεχαμερ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ντόρτμουντ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ατλέτικο Μαδρίτης-Μαγιόρκα (Novasports1)
19:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 15η αγωνιστική: Άιντχοφεν-Ουτρέχτη (Novasports5)
20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Τρουά (Novasports2)
20:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Μπίβερ Κρικ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
20:45 Ποδηλασία Πίστας: Tσάμπιονς Λιγκ (Eurosport1)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 10η αγωνιστική: Μπρέσια-Βενέτσια (Novasports4)
21:30 Η ‘Ωρα των Πρωταθλητών, Α΄ μέρος (Novasports Prime)
21:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Λέικ Λουϊζ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Ζανκτ Πάουλι-Σάλκε (Novasports3)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Σοσιεδάδ-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports Prime)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λανς-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2)
23:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport2)
24:00 Η ‘Ωρα των Πρωταθλητών, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Κυριακή 5 Δεκεμβρίου

01:55 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS Τελικός Περιφέρειας (Novasports2)
09:00 ΣΤΙΒΟΣ Μαραθώνιος Βαλένθια (Eurosport2)
10:10 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Λίλεχαμερ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
11:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Λίλεχαμερ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
12:45 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Λίλεχαμερ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
13:35 ΔΙΑΘΛΟ Οστερσουντ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Σεντ Ετιέν-Ρεν (Novasports Prime)
14:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Αννόβερο-Αμβούργο (Novasports4)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα 17η αγωνιστική (Novasports6)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport2)
14:55 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Λίλεχαμερ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαγιεκάνο-Εσπανιόλ (Novasports1)
16:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Μετς (Novasports2)
16:05 ΔΙΑΘΛΟ Οστερσουντ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Στουτγκάρδη-Χέρτα (Novasports3)
16:30 EFL Championship: Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς-Στόουκ (Novasports5)
17:00 Η ‘Ωρα των Πρωταθλητών, Α΄ μέρος (Novasports Prime)
17:00 Davis Cup Τελικός (Novasports6)
17:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίσλα | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Έλτσε-Κάδιθ (Novasports1)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Φορτούνα Σιτάρντ (Novasports Start)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις-Στρασμπούρ (Novasports2)
18:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Μπρίντιζι-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports4)
18:20 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Λίλεχαμερ ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκλάντμπαχ-Φράιμπουργκ (Novasports3)
19:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Λέικ Λουϊζ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-Αστέρας Τρίπολης (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Λεβάντε-Οσασούνα (Novasports1)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα 17η αγωνιστική (Novasports5)
20:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
21:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Μπίβερ Κρικ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
21:30 Η ‘Ωρα των Πρωταθλητών, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 16η αγωνιστική (Novasports Start)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπορντό-Λιόν (Novasports2)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Θέλτα-Βαλένθια (Novasports1)
22:15 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS Τελικός Περιφέρειας (Novasports5)
22:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
______________________________________________________________________________

Δευτέρα 6 Δεκεμβρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Σκωτίας | (Eurosport1)
17:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος: Σαραγόσα-Εϊμπάρ (Novasports Prime)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Σκωτίας | (Eurosport1)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Χετάφε-Αθλέτικ Μπιλμπάο (Novasports1)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • DEEPCOOL SC700 HUB

    DEEPCOOL SC700 HUB

    Το hub σύνδεσης A-RGB 12x θυρών DeepCool SC700, μπορεί να τροφοδοτήσει ταυτόχρονα πολλά A-RGB 5V αξεσουάρ hardware, ενώ καταλαμβάνει μόνο μία θέση 3pin στη μητρική πλακέτα. Η περιλαμβανόμενη σύνδε...
  • TP-LINK EAP613

    TP-LINK EAP613

    Εύκολη αναβάθμιση σε Business δίκτυο Wi-Fi 6, με το νέο EAP613 της TP-Link! Πρόκειται για ένα  AX1800 access point οροφής με Wi-Fi 6 υψηλής απόδοσης, που επιτρέπει σε περισσότερες συνδεδεμένες συσ...
  • DEEPCOOL LS520

    DEEPCOOL LS520

    Το νέο ολοκληρωμένο σύστημα υδρόψυξης LS520 είναι εδώ και είναι έτοιμο να εξυπηρετήσει και τους πιο απαιτητικούς χρήστες! Η LS520 αναβαθμίζει την αξιοπιστία της, υιοθετώντας την τεχνολογία "Anti-l...
  • FRITZ!OS 7.50

    FRITZ!OS 7.50

    Το FRITZ!OS 7.50 φέρνει πάνω από 150 νέες λειτουργίες και βελτιώσεις, κάνοντας το ψηφιακό σπίτι πιο γρήγορο και πιο έξυπνο. Με τη νέα έκδοση του ευφυούς αυτού λογισμικού και οι δύο ζώνες συχνοτήτω...
  • IKUSI ONE+ & ONE+ SAT

    IKUSI ONE+ & ONE+ SAT

    Τα μοντέλα προγραμματιζόμενων multiband ενισχυτών ONE+ και ONE+ SAT της IKUSI, παρέχουν πλειάδα δυνατοτήτων στη ρύθμιση, επεξεργασία και διανομή επίγειων καναλιών, αλλά και δορυφορικών σημάτων IF....
  • Τα νέα της Mistral : Οι κεραίες αδιάβροχου διπόλου

    Τα νέα της Mistral : Οι κεραίες αδιάβροχου διπόλου

    Έχει ήδη αρχίσει η τροποποίηση των κεραιών στις νέες και περιορισμένες συχνότητες, δηλαδή από 470 έως 700 MHz. O περιορισμός του εύρους συχνοτήτων δίνει περισσότερη απολαβή σε αυτές τις κεραίες, σ...
  • OEM PST-F1-3MP / PST-C18B-3MP / PST- C18B-5MP / PST-S20-WiFi

    OEM PST-F1-3MP / PST-C18B-3MP / PST- C18B-5MP / PST-S20-WiFi

    Η εταιρεία TRONIX ανακοινώνει την παραλαβή μιας νέας σειράς έξυπνων ψηφιακών καμερών παρακολούθησης Wi-Fi. Οι κάμερες αυτές ελέγχονται από απόσταση μέσω φορητών συσκευών με τη χρήση έξυπνης εφαρμο...
  • IKUSI NBS-700 series

    IKUSI NBS-700 series

    Η IKUSI παρουσιάζει τους νέους ενισχυτές κεντρικής. Πρώτα από όλα ο NBS-701-C48 είναι ένας ευρυζωνικός ενισχυτής που καλύπτει τις συχνότητες από 47 έως 694 MHz, με ρύθμιση κλίσης καμπύλης. Διαθέτε...
  • NEDIS TVSM5750BK

    NEDIS TVSM5750BK

    Η premium επιδαπέδια βάση στύλος (από το πάτωμα ως το ταβάνι) της Nedis, είναι κατάλληλη για τηλεοράσεις από 37'' έως 70'' και με μέγιστο βάρος 30 κιλών. Διαθέτει τηλεσκοπική ράβδο με δυνατότητα τ...
  • Best router 2022

    Best router 2022

    Στην ετήσια διεθνή δημοσκόπηση των αναγνωστών για τα Βραβεία 2022 του Συνδέσμου Ευρωπαϊκού Υλικού (EHA – European Hardware Association), η AVM κέρδισε το βραβείο στην κατηγορία "Best Router". ...
  • OEM PST-WG107T / PST-10GDT / PST-G30 / PST-H3

    OEM PST-WG107T / PST-10GDT / PST-G30 / PST-H3

    Η εταιρεία TRONIX ανακοινώνει την παραλαβή μιας νέας σειράς έξυπνων συστημάτων συναγερμού Wi-Fi. Περιλαμβάνει τα μοντέλα OEM PST-WG107T, PST-10GDT, PST-G30 και PST-H3, τα οποία ελέγχονται από απόσ...
  • IDComs – IKUSI Hellas : Νέα σειρά τεχνολογικών ημερίδων

    IDComs – IKUSI Hellas : Νέα σειρά τεχνολογικών ημερίδων

    Οι εξελίξεις στον τομέα έτρεχαν πάντα πολύ γρήγορα και παρά τις ιδιαίτερες συνθήκες λόγω της πανδημίας, αυτές οι εξελίξεις δεν έχουν καθόλου επιβραδυνθεί. Η IDComs θεωρεί ότι είναι υποχρέωση και α...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

  • Ψηφιακή Τηλεόραση, Ιανουάριος 2023

    Ψηφιακή Τηλεόραση, Ιανουάριος 2023

    Το νέο τεύχος Φεβρουαρίου 2023 του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδικό «Security Report», που ηγείται στην αγορά των ηλεκτρονικών συστημάτων ασφαλείας. Οι υβριδ...
  • Οι υβριδικές πλατφόρμες των ελληνικών τηλεοπτικών καναλιών

    Οι υβριδικές πλατφόρμες των ελληνικών τηλεοπτικών καναλιών

    Ακολουθώντας την εξέλιξη της τεχνολογίας, έστω και με βήματα σημειωτόν, η τηλεόραση στη χώρα μας έχει μπει πια για τα καλά στην ψηφιακή εποχή του HbbTV. Πλέον, το κάθε τηλεοπτικό κανάλι πανελλαδικ...
  • Η τάση της συνδρομητικής τηλεόρασης

    Η τάση της συνδρομητικής τηλεόρασης

    Δεν υπάρχει πλέον η παραμικρή αμφιβολία για τη σαφέστατη μεταστροφή των καταναλωτών ως προς τον τρόπο πρόσβασής τους στη συνδρομητική τηλεόραση. Αυτό προκύπτει από τα νούμερα που δημοσίευσε πρόσφα...
  • Η ιστορία και το μέλλον της τηλεόρασης στην Ελλάδα

    Η ιστορία και το μέλλον της τηλεόρασης στην Ελλάδα

    Η τεχνολογία στα ηλεκτρονικά εξελίσσεται με ταχύτατους ρυθμούς τα τελευταία 70 χρόνια και συνεχίζει να μας εκπλήσσει ευχάριστα. Στον τομέα της τηλεόρασης έχουμε μια επιταχυνόμενη εξέλιξη, η οποία ...
  • SatLink ST-6501

    SatLink ST-6501

    Η SatLink διευρύνει την οικογένεια των ψηφιακών συσκευών της για τη διανομή τηλεοπτικού σήματος, παρουσιάζοντας ένα νέο μοντέλο. Πρόκειται για το ST-6501, έναν διαμορφωτή ενός καναλιού σε mini μέγ...
ΤΑ ΠΑΝΤΑ
ΓΙΑ ΤΗΝ
ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΗ
ΨΗΦΙΑΚΗ
ΚΑΙ HD TV

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
LIBRA PRESS
Καυκάσου 145, Αθήνα, 11364



ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΑ ΔΕΛΤΙΑ


Digitaltvinfo.gr - Τα πάντα για τη δορυφορική, ψηφιακή και HD TV
Libra Press © Copyright 2022 | All Rights Reserved
Dual Design