Skip to main content
DIABASTE DWREAN DIG 190
TM 546
SECURITY REPORT 152
satpraxis 2022
now 33 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

24 Φεβρουαρίου 2015 17:17

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports & Eurosport, 25 Φεβρουαρίου – 8 Μαρτίου

9d1cf8625ac5725d22e836d4757a38bd XL 045c983c

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, 25 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ – 08 ΜΑΡΤΙΟΥ

25-02-15
14:15 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ανδρες 15χλμ Ελεύθερη τεχνική (Eurosport/Eurosport HD)
17:45 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Προκριματικά HS 134 (Eurosport/Eurosport HD)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, 25 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ – 08 ΜΑΡΤΙΟΥ

25-02-15
14:15 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ανδρες 15χλμ Ελεύθερη τεχνική (Eurosport/Eurosport HD)
17:45 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Προκριματικά HS 134 (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ – ‘Ρεκόρ της Ωρας’, Μεξικό (Eurosport 2)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ – Malmo Games, Σουηδία (Eurosport/Eurosport HD)
21:45 UEFA Champions League: Λεβερκούζεν-Ατλέτικο (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
23:45 Champions Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:50 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

26-02-15
10:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – HS 134, Φάλουν (Eurosport/Eurosport HD)
14:15 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Σκυταλοδρομία γυναικών (Eurosport/Eurosport HD)
16:00 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 10χλμ Gundersen Ατομικό (Eurosport/Eurosport HD)
17:45 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – HS 134 (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 UEFA Europa League: Ζενίτ-Αϊντχόφεν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
19:00 Ευρωλίγκα Top 16: Νίζνι-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports 7)
20:00 UEFA Europa League: Φιορεντίνα-Τότεναμ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:00 UEFA Europa League: Μπεσίκτας-Λίβερπουλ (Novasports 3)
20:00 UEFA Europa League: Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)
20:00 UEFA Europa League: Γκλάντμπαχ-Σεβίλλη (Novasports 6)
21:45 Ευρωλίγκα Top 16: Μακάμπι-Παναθηναϊκός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:45 Ευρωλίγκα Top 16: Ρεάλ Μ.-Ερυθρός Αστέρας (Novasports 7)
22:05 UEFA Europa League: Μπιλμπάο-Τορίνο (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:05 UEFA Europa League: Φέγενορντ-Ρόμα (Novasports 3)
22:05 UEFA Europa League: Σπόρτινγκ-Βόλφσμπουργκ (Novasports 6)
00:00 Europa League Live!  (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:00 Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
01:20  Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

27-02-15
10:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: GDYNIA OPEN – 1η μέρα, Πολωνία (Eurosport 2)
11:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Super-G γυναικών, Βουλγαρία (Eurosport/Eurosport HD)
14:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: UEFA EUROPA LEAGUE – Κλήρωση φάσης των 16, Νιόν (Eurosport/Eurosport HD)
14:30 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Σκυταλοδρομία ανδρών, Φάλουν (Eurosport/Eurosport HD)
16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: GDYNIA OPEN – 1η μέρα, Πολωνία (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
18:30 ΧΙΟΝΟΣΑΝΙΔΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – SBS (Eurosport 2)
19:00 Ευρωλίγκα Top 16: ΤΣΣΚΑ-Φενερμπαχτσέ Ούλκερ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 Ευρωλίγκα Top 16: Αναντολού Εφές-Λαμποράλ (Novasports 3)
21:30 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Καέν (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45 Ευρωλίγκα Top 16: Μπαρτσελόνα-Αλμπα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:15 FREESTYLE ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Slopestyle, Καναδάς (Eurosport 2)
23:30 Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

28-02-15
10:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ομάδες – HS 134 (Eurosport/Eurosport HD)
11:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Super-G γυναικών, Βουλγαρία (Eurosport 2)
12:00 ΑΓΩΝIΣΤΙΚΑ ΕΛΚΗΘΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Διπλά-2η κούρσα, Σόσι/Ρωσία (Eurosport/Eurosport HD)
12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ελεύθερη κατάβαση ανδρών, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
12:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: GDYNIA OPEN – 2η μέρα, Πολωνία (Eurosport 2)
14:00 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ:ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ-30χλμ Μαζική Εκκίνηση γυν. Κλασσικό (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 Super League ΟΠΑΠ: Λεβαδειακός-ΑΕΛ Καλλονής (Novasports 3)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
16:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 2×7χλμ500 Ομάδες (Eurosport/Eurosport HD)
17:00 Basket League: Κολοσσός Ρ.-Απόλλων Π. (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
17:00 Volley League ΟΠΑΠ: Παμβοχαϊκός-Παναθηναϊκός (Novasports 4)
17:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Λιλ-Λιόν (Novasports 7)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: ΟΦΗ-Πανθρακικός (Novasports 3)
18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ομάδες – HS 134 (Eurosport/Eurosport HD)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΟΚ-Εργοτέλης (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: GDYNIA OPEN – 2η μέρα, Πολωνία (Eurosport/Eurosport HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Τουλούζ-Σ. Ετιέν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ MOTOCROSS – MXGP – 2η κούρσα, Κατάρ (Eurosport 2)

01-03-15
09:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Σύνθ. κατάβαση γυναικών, Βουλγαρία (Eurosport/Eurosport HD)
11:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: GDYNIA OPEN – Φάση των 16, Πολωνία (Eurosport 2)
11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γιγ. Τεχ. κατάβαση ανδρών, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Σούπερ Σύνθ. γυν.-Slalom, Βουλγαρία (Eurosport/Eurosport HD)
14:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γιγ. Τεχ. κατάβαση ανδρών, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
11:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: GDYNIA OPEN – Προημιτελικά, Πολωνία (Eurosport 2)
15:00 Super League ΟΠΑΠ: Skoda Ξάνθη-Παναιτωλικός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:30 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 50χλμ Μαζ. Εκκίνηση Ανδρών Κλασσικό (Eurosport/Eurosport HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ – Kuurne-Brussels-Kuurne (Eurosport 2)
16:30 Basket League: Ρέθυμνο-Παναθηναϊκός (Novasports 3)
17:00 Volley League ΟΠΑΠ: Αρης-Κηφισιά (Novasports 4)
17:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: GDYNIA OPEN – Ημιτελικά, Πολωνία (Eurosport/Eurosport HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΣ Γιάννινα-Πλατανιάς (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Πανιώνιος-Βέροια (Novasports 7)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: Ατρόμητος-Παναθηναϊκός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: GDYNIA OPEN – Τελικός, Πολωνία (Eurosport/Eurosport HD)
21:00 ΧΙΟΝΟΣΑΝΙΔΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Half Pipe, Park City/ΗΠΑ (Eurosport 2)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Μονακό-Παρί Σ. Ζερμέν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

02-03-15
16:30 Basket League: Τρίκαλα-Ολυμπιακός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 24HD)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

03-03-15
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:15 Παίζουμε Ελλάδα Πόλο (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 Στο Φιλέ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Φάση των 16, 1η αγ: Ζενίτ-Κίμκι (Eurosport 2)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Φάση των 16: Παρί Λεβαλουά-Τουρόφ (Eurosport 2)
00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

04-03-15
16:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ALGARVE CUP – Φάση ομίλων: Ιαπωνία – Δανία (Eurosport/Eurosport HD)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ – Grand Prix Le Samyn, Βέλγιο (Eurosport 2)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00 TBC LEN Champions League: Μπαρτσελονέτα-Ολυμπιακός (Novasports 3)
18:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ALGARVE CUP – Φάση ομίλων: Γερμανία – Σουηδία (Eurosport/Eurosport HD)
20:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ALGARVE CUP – Φάση ομίλων: Πορτογαλία – Γαλλία (Eurosport/Eurosport HD)
20:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP/ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 – Μπάμπεργκ – Λοκομοτίβ Κουμπάν (Eurosport 2)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 Πορτογαλικό Κύπελλο: Ημιτελικός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:15 Ευρωλίγκα Top 16: Αλμπα-Ζαλγκίρις (Novasports 3)
21:45 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP/ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 – Βαλένθια – Μπάγερν (Eurosport 2)
23:00 Πορτογαλικό Κύπελλο: Ημιτελικός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

05-03-15
17:30 ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ – Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, Πράγα (Eurosport 2)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Μικτή σκυταλοδρομία, Φινλανδία (Eurosport/Eurosport HD)
20:00 Ευρωλίγκα Top 16: Φενερμπαχτσέ Ούλκερ-Νίζνι (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45 Ευρωλίγκα Top 16: Ερυθρός Αστέρας-Μακάμπι (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45 Ευρωλίγκα Top 16: Λαμποράλ-ΤΣΣΚΑ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
23:30 Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

06-03-15
11:00 ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 1η μέρα, Πράγα (Eurosport 2)
11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ελ. κατάβαση γυν./Training, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
13:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ελ. κατάβαση ανδ./Training, Νορβηγία (Eurosport/Eurosport HD)
14:00 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – HS 130, Λάχτι/Φινλανδία (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ALGARVE CUP – Φάση ομίλων: Γερμανία – Κίνα (Eurosport/Eurosport HD)
16:00 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – 10χλμ Gundersen Ατομικό, Λάχτι (Eurosport 2)
17:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ALGARVE CUP – Φάση ομίλων: Γαλλία – Δανία (Eurosport/Eurosport HD)
17:30 ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 1η μέρα, Πράγα (Eurosport 2)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Προκριματικά HS 130, Λάχτι (Eurosport/Eurosport HD)
20:00 Ευρωλίγκα Top 16: Γαλατασαράι-Ρεάλ Μ. (Novasports 3)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Τουλούζ-Μαρσέιγ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45 Ευρωλίγκα Top 16: Αρμάνι Μιλάνο-Ολυμπιακός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:00 Ευρωλίγκα Top 16: Μάλαγα-Αναντόλου Εφές (Novasports 3)
22:30 ΠΥΓΜΑΧΙΑ (Eurosport/Eurosport HD)
23:30 Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

07-03-15
10:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – HS 128, Λάχτι/Φινλανδία (Eurosport/Eurosport HD)
11:00 ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 2η μέρα, Πράγα (Eurosport 2)
11:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ελ. κατάβαση γυναικών, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
13:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ελ. κατάβαση ανδρών, Νορβηγία (Eurosport/Eurosport HD)
14:15 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Σπριντ ανδρών, Φινλανδία (Eurosport/Eurosport HD)
14:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ – Strade Bianche, Ιταλία (Eurosport 2)
15:00 Super League ΟΠΑΠ: Βέροια-Εργοτέλης (Novasports 3)
15:15 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ανδ. & Γυν.– Κλασσικό σπριντ, Λάχτι (Eurosport/Eurosport HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:00 Basket League: 19η Αγωνιστική (Novasports 3)
17:00 Πόλο Α1 Ανδρών: ΝΟΒ-Παναθηναϊκός (Novasports 4)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: ΑΕΛ Καλλονής-Πανιώνιος (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
17:15 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Σπριντ γυναικών, Φινλανδία (Eurosport/Eurosport HD)
17:30 ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 2η μέρα, Πράγα (Eurosport 2)
18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Παρί Σ. Ζερμέν-Λανς (Novasports 7)
18:25 Ενόργανη Γυμναστική FIG World Cup: Ντάλας (Novasports 4)
18:45 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ομάδες HS 130, Λάχτι (Eurosport/Eurosport HD)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: Αστέρας Τρ.ιπολης-Ατρόμητος (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
20:00 Volley League ΟΠΑΠ: 19η Αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Εβιάν-Μονακό (Novasports 3)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00 ΜΑΧΗΤΙΚΑ ΣΠΟΡ: SUPERKOMBAT – World Grand Prix Series (Eurosport/Eurosport HD)

08-03-15
10:00 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ-15χλμ Κλασσικό Ανδρών, Λάχτι/Φινλανδία (Eurosport/Eurosport HD)
11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Super-G ανδρών, Νορβηγία (Eurosport/Eurosport HD)
11:30 ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 3η μέρα, Πράγα (Eurosport 2)
13:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Super-G γυναικών, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
14:15 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Καταδίωξη ανδρών, Φινλανδία (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 Super League ΟΠΑΠ: Πανθρακικός-Ολυμπιακός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:00 Πρωτάθλημα Γ’ Εθνικής: Αρης-Αρης Ακροποτάμου (Novasports 6)
15:00 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – HS 130, Λάχτι (Eurosport/Eurosport HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
16:45 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Καταδίωξη γυναικών, Φινλανδία (Eurosport/Eurosport HD)
17:00 Volley League ΟΠΑΠ: 19η Αγωνιστική (Novasports 4)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Παναιτωλικός-Κέρκυρα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: ΟΦΗ-Skoda Ξάνθη (Novasports 6)
18:30 ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ – Allround – 2η μέρα, Κάλγκαρι (Eurosport 2)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚ. ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ – 1ος γύρος, Αργεντινή (Eurosport/Eurosport HD)
21:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚ. ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ – 2ος γύρος, Αργεντινή (Eurosport/Eurosport HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Λιόν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Τα νέα της Mistral: Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση – Ενισχυτής κεραίας U35Auto
Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα περιγράψουμε σε αυτό το τεύχος τους ενισχυτές κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες ...
TP-Link EAP683 UR AX6000
Το TP-Link Omada EAP683 UR ξεχωρίζει ως μια αξιόπιστη λύση στην κατηγορία των συσκευών δικτύου, συνδυάζοντας συνδεσιμότητα υψηλής ταχύτητας, προηγμένη ασφάλεια και απρόσκοπτη διαχείριση δικτύου. Μ...
Ikusi ENC-108
Η Ikusi, συνεχίζοντας τον σχεδιασμό και την υλοποίηση νέων προϊόντων, παρουσιάζει το ENC-108 με 8 εισόδους HDMI, τα σήματα των οποίων μπορούν να μετατραπούν σε 8 streams IP σε SPTS (unicast ή mult...
Redline S30 HEVC
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου δέκτη της Redline, S30 HEVC. Πρόκειται για έναν οικονομικό δέκτη Full HD που είναι εξοπλισμένος με DVB-T2 tuner και υποστηρίζει συμπίεση H.265...
Ikusi IKUGaF
Η Ikusi καλύπτει με τον καλύτερο τρόπο τις ανάγκες τηλεοπτικής αναμετάδοσης προγραμμάτων, με τα έτοιμα επαγγελματικά πακέτα IKUGaF που διαθέτει για τα Gap Fillers. Τα έτοιμα πακέτα IKUGaF είνα...
ANGA PS series
Η εταιρεία Stam Electronics ανακοινώνει νέα παραλαβή σειράς ποιοτικών κεραιών ANGA. Πρόκειται για τη σειρά PS, η οποία περιλαμβάνει εξωτερικές και εσωτερικές κεραίες που είναι κατάλληλες για επίγε...
Amiko MIRA X-4200
Ο Amiko MiraX HiS-4200 είναι ένας κορυφαίος Linux 4K UHD media streamer, που σας επιτρέπει να απολαμβάνετε τα αγαπημένα σας προγράμματα σε 4K UHD. Αυτός ο media streamer υποστηρίζει μεταξύ άλλων τ...
KAL KL-60
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του νέου τηλεχειριστηρίου KL-60. Πρόκειται για ένα προγραμματιζόμενο τηλεχειριστήριο 4:1, το οποίο προγραμματίζεται μέσω μονάδας υπέρυθρων από τ...
Promax ATLaS NG
Η Promax έχει δημιουργήσει μία σειρά εκπαιδευτικών video για τον κορυφαίο αναλυτή φάσματος ATLaS NG. Στα συγκεκριμένα video, περιγράφονται όλες οι λειτουργίες του αναλυτή, καθώς και ο τρόπος που δ...
SatLink COL5141A
Ο κωδικοποιητής COL5141A 4 σε 1 της SatLink είναι μια επαγγελματική συσκευή κωδικοποίησης και πολυπλεξίας ήχου και video με ισχυρή λειτουργικότητα. Διαθέτει διεπαφές εισόδου 4 καναλιών CVBS video ...
AVM FRITZ!DECT 350
Προσαρμόστε το FRITZ!DECT 350 σε πόρτες ή παράθυρα και αμέσως θα ανιχνεύσει αν είναι ανοικτά ή κλειστά. Αποτελώντας έναυσμα για την επακόλουθη λειτουργία προϊόντων FRITZ!DECT και συμβατών συσκευών...
KAL K-320
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του K-320, ενός ασύρματου ανιχνευτή κίνησης υποδοχής με εμβέλεια ανίχνευσης κίνησης 3 έως 7 μέτρων και γωνία κάλυψης 100°. Είναι ιδανικός για τη...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Ψηφιακή Τηλεόραση, τεύχος Ιουλίου 2024
Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Ιουλίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Ιουλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδ...
Διανομή σήματος HDMI στο σπίτι
Για τη θέαση τηλεοπτικών προγραμμάτων υψηλής ανάλυσης μέσω ενός δέκτη, IPTV Box, αποκωδικοποιητή συνδρομητικής πλατφόρμας ή οποιασδήποτε άλλης εξωτερικής πηγής, απαιτείται μόνο η σύνδεσή τους στην...
CRETA ELECTRONIX 2024
Μετά την τεράστια επιτυχία των κλαδικών εκθέσεων Salonica Electronix 2023 και Athens Electronix 2024, που πραγματοποιήθηκαν για τρίτη φορά σε Θεσσαλονίκη και Αθήνα, αντίστοιχα, και έσπασαν κάθε ρε...
Fracarro D-Matrix 4S FTA
Την πιο πρόσφατη μονάδα της οικογένειας των Headend της ιταλικής Fracarro, δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το D-Matrix 4S FTA, ένα Compact Headend που έρχε...
Amiko MIRA X-4200
Ένα νέο μοντέλο της σειράς OTT της Amiko δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το MIRA X-4200, ένα Set-Top Box που βασίζεται σε λειτουργικό σύστημα Linux και προ...
Sat & Zap, Ιούλιος 2024
Αρκετά νέα κανάλια στις 28 ανατολικά, ενώ και πάλι το Ιράν εμφανίζεται με νέα κανάλια εξωτερικού, μη εγκεκριμένα φυσικά από το θεοκρατικό καθεστώς… Al Mayadeen HD Hot Bird 13G – 13 East 11....