Skip to main content
26 Μαΐου 2022 10:00

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 26 Μαΐου – 6 Ιουνίου

admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2022%2F05%2Ff75ab9ec85fbc6e038b8011ac6a769fe XL

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (26 Μαΐου – 6 Ιουνίου 2022)

Πέμπτη 26 Μαΐου
11:30 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
14:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας ΑΝΔΡΕΣ | 18ο Ετάπ (Eurosport2)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT
(26 Μαΐου – 6 Ιουνίου 2022)

Πέμπτη 26 Μαΐου

11:30 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
14:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας ΑΝΔΡΕΣ | 18ο Ετάπ (Eurosport2)
15:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
17:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
18:45 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
20:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
20:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
21:30 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
21:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος Play Off ανόδου 1ος αγώνας Μόντσα-Πίζα (Novasports Prime)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Play Off Ανόδου 1ος αγώνας Οσέρ – Σεντ Ετιέν (Novasports2)
22:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
23:00 ΓΚΟΛΦ (Eurosport2)
______________________________________________________________________________

Παρασκευή 27 Μαΐου

11:30 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
12:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
14:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
15:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
17:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
18:45 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
20:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
20:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
21:30 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ Ημιτελικός 1ος αγώνας Βίρτους Μπολόνια-Ντερτόνα (Novasports Prime)
22:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
23:00 ΓΚΟΛΦ (Eurosport2)
______________________________________________________________________________

Σάββατο 28 Μαΐου

10:50 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (Eurosport2)
11:30 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
13:05 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας ΑΝΔΡΕΣ | 20ο Ετάπ (Eurosport2)
14:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
15:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
17:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
18:45 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
20:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
21:30 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
22:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
23:00 ΓΚΟΛΦ (Eurosport2)

______________________________________________________________________________

Κυριακή 29 Μαΐου

01:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 14η αγωνιστική: Los Angeles FC-San Jose Earthquakes (Novasports2)
11:30 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
13:00 Αγώνες One Make (Eurosport2)
14:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
14:30 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
15:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
17:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
18:30 EFL Championship Play Off ανόδου Τελικός Χάντερσφιλντ-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports Prime)
19:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Play Off ανόδου Επαναληπτικός αγώνας Σεντ Ετιέν – Οσέρ (Novasports2)
19:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
21:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 42η αγωνιστική Αλκορκόν – Εϊμπάρ (Novasports1)
21:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος Play Off ανόδου Επαναληπτικός αγώνας Πίζα – Μόντσα (Novasports Prime)
21:30 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
22:00 ΓΚΟΛΦ (Eurosport2)
______________________________________________________________________________

Δευτέρα 30 Μαΐου

11:30 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
13:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
14:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
14:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
15:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
17:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
18:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
19:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
21:30 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ Ημιτελικός 2ος αγώνας Αρμάνι Μιλάνο – Σάσαρι (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Τρίτη 31 Μαΐου

12:30 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προημιτελικός (Eurosport1)
14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΜΕΡΚΑΝ ΤΟΥΡ ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
15:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προημιτελικός (Eurosport1)
18:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προημιτελικός (Eurosport1)
21:30 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προημιτελικός (Eurosport1)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ Ημιτελικός 3ος αγώνας: Ντερτόνα-Βίρτους Μπολόνια (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Τετάρτη 1 Ιουνίου

12:30 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προημιτελικός (Eurosport1)
15:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προημιτελικός (Eurosport1)

18:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προημιτελικός (Eurosport1)
19:00 UEFA Nations League 1η αγωνιστική: Πολωνία-Ουαλία (Novasports Prime)
20:00 UEFA Nations League Friendly Match: Μάλτα-Βενεζουέλα (Novasports1)
21:30 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προημιτελικός (Eurosport1)
21:45 Finalissima: Ιταλία-Αργεντινή (Novasports Prime)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος Play Off Ημιτελικός 1ος αγώνας (Novasports1)
______________________________________________________________________________

Πέμπτη 2 Ιουνίου

01:30 ΓΚΟΛΦ (Eurosport2)
04:00 ΓΚΟΛΦ (Eurosport2)
13:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Tελικός Μικτό διπλό (Eurosport1)
15:30 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Hιτελικός (Eurosport1)
18:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Hιτελικός (Eurosport1)
19:00 UEFA Nations League 1η αγωνιστική: Κύπρος-Κόσοβο (Novasports Prime)
19:00 UEFA Nations League: Βουλγαρία-Βόρεια Μακεδονία (Novasports1)
19:00 UEFA Nations League: Εσθονία-Σαν Μαρίνο (Novasports2)
19:00 UEFA Nations League: Γεωργία-Γιβραλτάρ (Novasports3)
21:00 UEFA Nations League Tonight, Α’ μέρος (Novasports Prime)
21:00 ΓΚΟΛΦ (Eurosport2)
21:45 UEFA Nations League Λεπτό προς Λεπτό (Novasports1)
21:45 UEFA Nations League: Ισπανία-Πορτογαλία (Novasports2)
21:45 UEFA Nations League: Τσεχία-Ελβετία (Novasports3)
21:45 UEFA Nations League: Σερβία-Νορβηγία (Novasports4)
21:45 UEFA Nations League: Σλοβενία-Σουηδία (Novasports5)
21:45 UEFA Nations League: Ισραήλ-Ισλανδία (Novasports Start)
22:00-04:00 Τουρνουά γκολφ US Open Γυναικών 1η ημέρα (Novasports6)
23:45 UEFA Nations League Tonight, Β’ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Παρασκευή 3 Ιουνίου

15:30 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Hιτελικός (Eurosport1)
17:00 UEFA Nations League: Καζακστάν-Αζερμπαϊτζάν (Novasports1)
19:00 UEFA Nations League: Λετονία-Ανδόρα (Novasports Prime)
19:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Hιτελικός (Eurosport1)
21:00 UEFA Nations League Tonight, Α’ μέρος (Novasports Prime)
21:45 UEFA Nations League Λεπτό προς Λεπτό (Novasports Prime)
21:45 UEFA Nations League: Γαλλία-Δανία (Novasports1)
21:45 UEFA Nations League: Βέλγιο-Ολλανδία (Novasports2)
21:45 UEFA Nations League: Κροατία-Αυστρία (Novasports3)
21:45 UEFA Nations League: Λευκορωσία-Σλοβακία (Novasports4)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ Ημιτελικός 4ος αγώνας (αν χρειαστεί) (Novasports5)
21:45 UEFA Nations League: Λιχτενστάιν-Μολδαβία (Novasports Start)
22:00-03:00 Τουρνουά γκολφ US Open Γυναικών 2η ημέρα (Novasports6)
23:45 UEFA Nations League Tonight, Β’ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Σάββατο 4 Ιουνίου

10:50 ΦΟΡΜΟΥΛΑ Ε Τζακάρτα | ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport1)
13:45 Αντοχή Μοτοσικλετών (Eurosport2)
15:30 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Τελικός (Eurosport1)
16:00 UEFA Nations League: Αρμενία-ΕΪΡΕ (Novasports Prime)
18:45 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Τελικός (Eurosport1)
19:00 UEFA Nations League: Ουγγαρία-Αγγλία (Novasports Prime)
19:00 UEFA Nations League: Φινλανδία-Βοσνία Ερζεγοβίνη (Novasports1)
19:00 UEFA Nations League: Λιθουανία-Λουξεμβούργο (Novasports2)
19:30 ΓΚΟΛΦ (Eurosport2)
21:00 UEFA Nations League Tonight, Α’ μέρος (Novasports Prime)
21:45 UEFA Nations League Λεπτό προς Λεπτό (Novasports Prime)
21:45 UEFA Nations League: Ιταλία-Γερμανία (Novasports1)
21:45 UEFA Nations League: Μαυροβούνιο-Ρουμανία (Novasports2)
21:45 UEFA Nations League: Τουρκία-Νησιά Φερόε (Novasports3)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ Ημιτελικός 5ος αγώνας (αν χρειαστεί) (Novasports4)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος Play Off Ημιτελικός Επαναληπτικός αγώνας (Novasports5)
22:00-03:00 Τουρνουά γκολφ US Open Γυναικών 3η ημέρα (Novasports6)
22:15 ΙΠΠΑΣΙΑ (Eurosport1)
23:45 UEFA Nations League Tonight, Β’ μέρος (Novasports Prime)

______________________________________________________________________________

Κυριακή 5 Ιουνίου

07:00 Αντοχή Μοτοσικλετών (Eurosport2)
13:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Τελικός (Eurosport1)
14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Κριτεριούμ Ντι Ντοφινέ ΑΝΔΡΕΣ | 1ο Ετάπ (Eurosport2)
15:30 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Τελικός (Eurosport1)
16:00 UEFA Nations League 2η αγωνιστική: Σαν Μαρίνο-Μάλτα (Novasports Prime)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Κλασικός Βρυξελλών ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
19:00 UEFA Nations League: Κύπρος-Βόρεια Ιρλανδία (Novasports Prime)
19:00 UEFA Nations League: Γιβραλτάρ-Βόρεια Μακεδονία (Novasports Start)
19:30 ΓΚΟΛΦ (Eurosport2)
21:00 UEFA Nations League Tonight, Α’ μέρος (Novasports Prime)
21:45 UEFA Nations League Λεπτό προς Λεπτό (Novasports1)
21:45 UEFA Nations League: Τσεχία-Ισπανία (Novasports2)
21:45 UEFA Nations League: Πορτογαλία-Ελβετία (Novasports3)
21:45 UEFA Nations League: Σουηδία-Νορβηγία (Novasports4)
21:45 UEFA Nations League: Σερβία-Σλοβενία (Novasports5)
21:45 UEFA Nations League: Βουλγαρία-Γεωργία (Novasports Start)
22:00-02:00 Τουρνουά γκολφ US Open Γυναικών 4η ημέρα (Novasports6)
23:45 UEFA Nations League Tonight, Β’ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Δευτέρα 6 Ιουνίου

15:55 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Κριτεριούμ Ντι Ντοφινέ ΑΝΔΡΕΣ | 2ο Ετάπ (Eurosport1)
17:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΛΙΜΠΟΤΡΓΚ ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
19:00 UEFA Nations League: Λετονία-Λιχτενστάιν (Novasports Prime)
21:00 UEFA Nations League Tonight, Α’ μέρος (Novasports Prime)
21:45 UEFA Nations League Λεπτό προς Λεπτό (Novasports Prime)
21:45 UEFA Nations League: Κροατία-Γαλλία (Novasports1)
21:45 UEFA Nations League: Αυστρία-Δανία (Novasports2)
21:45 UEFA Nations League: Σλοβακία-Καζακστάν (Novasports3)
21:45 UEFA Nations League: Λευκορωσία-Αζερμπαϊτζάν (Novasports4)
21:45 UEFA Nations League: Ανδόρα-Μολδαβία (Novasports5)
21:45 UEFA Nations League: Ισλανδία-Αλβανία (Novasports Start)
23:45 UEFA Nations League Tonight, Β’ μέρος (Novasports Prime)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Amiko MIRA X-4200
Ο Amiko MiraX HiS-4200 είναι ένας κορυφαίος Linux 4K UHD media streamer, που σας επιτρέπει να απολαμβάνετε τα αγαπημένα σας προγράμματα σε 4K UHD. Αυτός ο media streamer υποστηρίζει μεταξύ άλλων τ...
KAL KL-60
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του νέου τηλεχειριστηρίου KL-60. Πρόκειται για ένα προγραμματιζόμενο τηλεχειριστήριο 4:1, το οποίο προγραμματίζεται μέσω μονάδας υπέρυθρων από τ...
Promax ATLaS NG
Η Promax έχει δημιουργήσει μία σειρά εκπαιδευτικών video για τον κορυφαίο αναλυτή φάσματος ATLaS NG. Στα συγκεκριμένα video, περιγράφονται όλες οι λειτουργίες του αναλυτή, καθώς και ο τρόπος που δ...
SatLink COL5141A
Ο κωδικοποιητής COL5141A 4 σε 1 της SatLink είναι μια επαγγελματική συσκευή κωδικοποίησης και πολυπλεξίας ήχου και video με ισχυρή λειτουργικότητα. Διαθέτει διεπαφές εισόδου 4 καναλιών CVBS video ...
AVM FRITZ!DECT 350
Προσαρμόστε το FRITZ!DECT 350 σε πόρτες ή παράθυρα και αμέσως θα ανιχνεύσει αν είναι ανοικτά ή κλειστά. Αποτελώντας έναυσμα για την επακόλουθη λειτουργία προϊόντων FRITZ!DECT και συμβατών συσκευών...
KAL K-320
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του K-320, ενός ασύρματου ανιχνευτή κίνησης υποδοχής με εμβέλεια ανίχνευσης κίνησης 3 έως 7 μέτρων και γωνία κάλυψης 100°. Είναι ιδανικός για τη...
Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτής κεραίας 2U30
Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα γίνει περιγραφή των ενισχυτών κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες χωρίς θωράκιση, ...
Tesla XT850
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου Tesla MediaBox XT850. Πρόκειται για ένα Android TV Box που είναι ταυτόχρονα και DVB-T2 HEVC (H.265) δέκτης, συμβατός με το νέο πρότυπο επίγεια...
SatLink ST-6502
Η εταιρεία Tronix ανακοινώνει την παραλαβή του νέου modulator ST-6502 της SatLink. Πρόκειται για έναν διαμορφωτή ενός καναλιού σε mini μέγεθος, ο οποίος έχει σχεδιαστεί για οικιακή ψυχαγωγία, ξενο...
Fracarro UX-WB LTE
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου LNB της οικογένειας UX της ιταλικής Fracarro. Πρόκειται για το UX-WB LTE, ένα wideband LNB με 2 ξεχωριστές εξόδους, που η μία μεταφέρει όλα τα...
AVM Geofencing
Η τελευταία ενημέρωση του FRITZ!App Smart Home προσθέτει μια λειτουργία που ζητείται συχνά: Το geofencing. Σας επιτρέπει να εκτελείτε ενέργειες στο έξυπνο σπίτι σας όταν εισέρχεστε ή εξέρχεστε από...
Amiko A11 Link
Αναζητείτε έναν προηγμένο τρόπο για να απολαύσετε το αγαπημένο σας περιεχόμενο, είτε πρόκειται για ζωντανή τηλεόραση, είτε για ταινίες ή ραδιόφωνο; Μην ψάχνετε άλλο! Το Amiko A11 Link 4K TV Stick ...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Ψηφιακή Τηλεόραση, τεύχος Ιουλίου 2024
Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Ιουλίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Ιουλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδ...
Διανομή σήματος HDMI στο σπίτι
Για τη θέαση τηλεοπτικών προγραμμάτων υψηλής ανάλυσης μέσω ενός δέκτη, IPTV Box, αποκωδικοποιητή συνδρομητικής πλατφόρμας ή οποιασδήποτε άλλης εξωτερικής πηγής, απαιτείται μόνο η σύνδεσή τους στην...
CRETA ELECTRONIX 2024
Μετά την τεράστια επιτυχία των κλαδικών εκθέσεων Salonica Electronix 2023 και Athens Electronix 2024, που πραγματοποιήθηκαν για τρίτη φορά σε Θεσσαλονίκη και Αθήνα, αντίστοιχα, και έσπασαν κάθε ρε...
Fracarro D-Matrix 4S FTA
Την πιο πρόσφατη μονάδα της οικογένειας των Headend της ιταλικής Fracarro, δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το D-Matrix 4S FTA, ένα Compact Headend που έρχε...
Amiko MIRA X-4200
Ένα νέο μοντέλο της σειράς OTT της Amiko δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το MIRA X-4200, ένα Set-Top Box που βασίζεται σε λειτουργικό σύστημα Linux και προ...
Sat & Zap, Ιούλιος 2024
Αρκετά νέα κανάλια στις 28 ανατολικά, ενώ και πάλι το Ιράν εμφανίζεται με νέα κανάλια εξωτερικού, μη εγκεκριμένα φυσικά από το θεοκρατικό καθεστώς… Al Mayadeen HD Hot Bird 13G – 13 East 11....